Docos stoomt op naar top Lankmoedig UVS krijgt de deksel op zijn neus Lugdunum trotseert knap de 'botte bijl' van ONA Roodenburg heeft weer meer lucht *ÊX. mis amk Zwak Rkaw wint van Leidenaars AANWEZIG Concurrent SVLV teruggewezen Meerburg en LDWS delen Opnieuw twee punten SJC LEIDSCHENDAM - Hoogmoed komt voor de val. Aan UVS is die spreuk sinds jaar en dag niet be steed. Een paar keer per seizoen waant de Leidse ploeg zich in hoger sferen en krijgt als beloning voor die lankmoedige instelling steevast de deksel op zijn neus. Gisteren in Leidschendam was het weer zover. Tegen Rkaw. bepaald geen hoogvlieger in de eerste klasse, kreeg UVS waar het de gehe le wedstrijd om gevraagd had: een 2-1-nederlaag. Weg kans op periodetitel. weg v dan gistermiddag. De klok had kon ha afloop van de demonstratie ieder Ze dachten dat het vandaag vanzelf Valk zelfs alleen voor een volledig ging. Met zo'n instelling ga je tegen verlaten doel. De spits, die als ploeg als Rkaw de ballenbak einigen een voldoende haalde, zag kans het leder over de de lat te transporteren. Daarna maakte de lamlendigheid zijn doelman. der Togt een niet te missen kans kreeg, achter Marijn Mokveld. Inplaats van een 'dikke' Leidse voorsprong dus een achterstand. Die tot overmaat van ramp acht mi nuten in de tweede helft werd ver groot. De wijze waarop de tweede Leidschendamse treffer tot stand kwam. typeerde het optreden van UVS. Hans van Leeuwen kopte een voorzet van Ed Roos keihard achter ranglijst en de slechts twee gescoor- zich meester van UVS. Met veel de doelpunten in vijf duels gave vooraf een indicatie van de sterkte Rkaw. Die cijfers waren nog geflatteerde weergave techniek gezegende voetballers als Marcel Tolsma, Mario Faber Hans de Kruijs weigerden i de ter extra te lopen en hielpen hun Die treffer schudde UVS plotse ling wakker. De ploeg bleek, even als de openingsfase, weer in staat de tegenstander in een wurg- werkelijke kwaliteiten (of beter ge- ploeg het hun verfoeilijke gedrag greep te houden en het resultaat zegd: de gebreken) van de tegen- rechtstreeks het graf i stander. Dat UVS gisteren zonder punten bleef had de ploeg dan ook louter en alleen aan zichzelf te wij- vankelijk uitgetelde Rkaw kwam de dank zij het zich nauwelijks v r ook naar. De kansen (Valk Faber ingevallen Arnaud Diemers) werden door de Leidse Hans van Leeuwen van zijn tegenstander Bamhoorn en schoot schitterend raak: 2-1. Er restte UVS tijd genoeg om de gelijkmaker te fabriceren. De 2-2 bleef echter uit omdat UVS de intel ligentie ontbeerde om Rkaw-goalie Sebastiaan Gijsbertsen voor een tweede keer te passeren. Aan de an dere kant bleef UVS een derde tref fer bespaard nu de inzet van Van der Helm op de lat belandde. "Dit zijn hele dure punten die we hier la ten liggen", treurde Ruud de Groot. "In de strijd om de periode en het kampioenschap hadden we de zege 'hard nodig. Maar als je zo gaat voet ballen verdien je natuurlijk niet be ter. Hoe dit af te leren is? Tegen wéér een nederlaag aanlopen. Wat moet ik er verder aan doen? Die gas ten moeten zichzelf scherp houden. Je kunt op de training wel hard lo pen, maar binnen de lijnen worden de punten verdeeld. Iedereen dacht dat we al kampioen waren. Laat dit een lesje zijn voor UVS". ROB ONDERWATER Zege op gefrustreerde Gouwenaars LEIDEN - De botte bijl van ONA kon gisteren niet verhinderen dat Lugdunum twee punten toe voegde aan haar totaal. Pas in de slotminuten minuut stelde de ploeg van Hennie de Klerk de 2-0-ze- ge veilig tegen de Goudse ploeg die zijn frustraties afreageerde op de Leidse benen. Nadat Harm de Vos de bal op aangeven van Edwin Verhoogt had binnengetikt, kreeg de middenvelder van een van de ONA-verdedigers nog een vreselijke trap na. De aangeslagen doelpuntenmaker rekend bij de bezoekers spelers in moest daarom zijn plaats voor de de lappenmand. Keeper Wilco van resterende tijd nog afstaan aan Berkel moest zich halverwege de Edwin de Roo. Scheidsrechter Van eerste helft na een luchtduel met der Zwet stond al bij de middenstip André Hoekstra van Lugdunum la- had niks gezien. Het incident ten vervangen door Korteweg Ma- r nog deed denken aan Pier Tol die jaren geleden als spits van AZ door PS- V'er Huub Stevens ordinair het doel in werd geschopt nadat de bal de doellijn reeds ruimschoots was ge passeerd. ONA wond er geen doekjes om. Dat moge blijken uit tie in de doelmond van ONA dood moment. Nadat de Goudse linksback Van Eek Lugdunummer het zwart onheus bejegend. Aan Cees van Tongeren had onderuit ge- ONA-zijde gingen Kroon haald, riep keeper Pascal Korteweg Adrichem over de schreef. Maris tegen zijn verdediger dat hij wel eens wat feller mocht zijn. Van Eek: "Feller? Man. ik schop die jon gen bijna doormidden!" Vreemd Vreemd genoeg belandde er uitge- zijn klasse onderstreepte. Hij zette drie ONA-verdedigers op het ver keerde been en legde de bal klaar voor de boomlange Brabander in Leidse dienst. Martin van Kins had kort daarop de 2-0 op zijn schoen op aangeven van weer De Vos. De rechtermiddenvelder raakte de kruising met zijn schot. Onnodig Na de rust bracht Lugdunum zich zelf onnodig in de problemen. Door de ene na de andere kans te missen (Prins, Van Kins) bleef de spanning in de wedstrijd en de zenuwen in de Leidse ploeg. Hoewel ONA amper gevaarlijk voor keeper Rob Plu op dook, was het veilige gevoel ver ✓'Nadat de bedrijvige Marcel Prins weg. Pas in de slotfase bracht De In de tweede helft moest een ONA-speler het veld wellicht met een verdraaide knie. Die blessures waren niet het ge volg van forse overtredingen, hoe wel die er genoeg waren op het veld. Scheidsrechter Van'der Zwet deel- conversa- de boekingen uit aan Cees van Ton geren en Robert de Roo van Lugdunum. De Roo had de Van paar keer bijna succesvol had Vos zijn team in veilige haven. Dat aangelegd was het André Hoekstra koploper Olympia twee punten liet de eerste helft na 25 minuten liggen kwam de Leidenaars daarbij de 1-0 binnentikte. Aangever 1 Harm de Vos die e ginfase kende, maa moeilijke be- tot op twee punten. s goed uit. Ze naderden ROB VAN DER ZANDEN LEIDEN - "We hebben weer lucht", zei trainer Wim Rijsbergen gisteren opgelucht na de 2-1-overwinning van Roodenburg op rode-lantaarn drager VUC. Dat was ook het enige positieve wat over deze wedstrijd gezegd kon worden, want wat beide elftallen er van bakten was van een bedroevend peil. De angst om te verliezen overheerste. Grote verlie zer was uiteraard het publiek. Vooral het Haagse VUC heeft de schrik flink te pakken. Met slechts twee punten bungelt de eens 2b roemrijke club in de tweede klasse troosteloos onderaan. Coach bij de Hagenaars is Rob Jansen die dit sei zoen de trainingen overlaat aan Kees Mol omdat zijn werkzaamhe den voor de spelersvakbond VVCS teveel tijd in beslag nemen. De ma gere resultaten van zijn elftal wijt hij aan interne problemen die vol- OPVALLEND Naam: Jos van der Haas Club: Koudekerk leeftijd: 26 jaar Beroep: Medewerker op een reclame-atelier De Koudekerkse doelman be leefde weinig plezier aan zijn eerste optreden in het Koude kerkse keurkorps. Tegen Oegst- geest blunderde de vervanger van de gepasseerde Cock Dorre- paal twee maal. Kouderkerk verloor de krachtmeting uitein delijk met 2-3. Om met Van Brcukelen te spreken: het was de schuld van een polletje? "Nou, nee. Misschien een pol letje in mijn hoofd. Ik was mis schien overgeconcentreerd. Het ging zo goed voor ons". Wat gebeurde er nou pre- "Die spits van Oegstgeest schiet bij de eerste tegen de schouder van onze voorstopper. Die bal krijgt een curve en duikt zo onder mijn handen door. Bij de tweede komt de bal in een volley op mij af. Ik krijg de bal ongelukkig tegen mijn arm en die stuiterde zo in het doel". Voel je je schuldig? "Ja, het was mijn schuld. Het erge is dat Rick Curfs ook nog een kennis van mij is. Bij de warming-up liep ik nog een praatje met hem te maken. Toen zei Curfs tegen mij dat als wij met 3-0 of 4-0 voorstonden of ik dan een balletje van hem wilde doorlaten. Ik zei toen geksche rend dat dat wel kon worden ge regeld maar dan moest niet blij' ken dat ik het expres deed". Heb je er wakker van gele gen? "Nee hoor. Ik heb als een roos geslapen maar dat had andere oorzaken. Het was zaterdag na melijk erg laat geworden". Waf waren de reacties na af loop? "De trainer, Wil Henskens, zei natuurlijk dat het vreselijk stom was om zulke ballen door te la ten en langs de lijn hoorde je dat Dorrepaal er weer in moet. Na afloop zei ik voor de grap dat ik een einde aan mijn leven zou maken. Toen zei iemand dat ik mij dan maar niet voor de trein moest gooien. Ik zou nog in staat zijn om er overheen te duiken". Je hebt nog andere hobbies naast het voetballen? "Nou, samen met Rick Curfs voetbal ik nog in de zaal. Ik lust graag een biertje. Meestal bij 'De Hoek', dat is een donkerbruin café. Dan teken ik ook nog graag. Dat is alles, denk ik wel". Denk je dat je er aanstaande zaterdag naast.staat? "Ik weet niet wat Henskens van plan is. Is het wel zo dan heb ik in elk geval een beetje rust". gens hem nu evenwel opgelost zijn. Zijn afwezigheid op de trainingen is volgens Jansen geen enkel pro bleem. "Als dat zo zou zijn dan zou ik me pas echt zorgen gaan maken". VUC boodRoodenburg pas te genstand toen zij tegen een achter stand aankeek. Daarvoor was er geen enkele agressie en bezieling te herkennen in het spel van de gas ten. Voor rust lieten zij dan ook niets zien. Roodenburg trachtte in elk geval nog de aanval te zoeken, maar in de eerste helft kreeg de thuisclub slechts één uitgespeelde kans, toen in de zestiende minuut Marcel van der Burg alleen voor doelman Peter Grötzinger ver scheen. Hij miste echter. Zeven minuten na rust stond Roodenburg onverwacht op een 2- 0-voorsprong. Eerst reageerde Fred Ouwerkerk in de 47ste minuut at tent op een voorzet van Richard Gottmer. Hij hoefde de bal alleen maar even aan te raken om de uitge lopen doelman Grötzinger te ver schalken (1-0). Vijf minuten later leek Marcel van der Burg de wed strijd te beslissen, de gasten hadden immers nog geen kans gehad, toen hij op aangeven van Jan Kromwijk gedecideerd uithaalde en de bal in de kruising zag verdwijnen: 2-0. Gek genoeg bracht de voorsprong voor de Leidenaren niet de nodige rust. VUC daarentegen wierp alle schroom van zich" af en zocht het doel van Marcel Vink regelmatig op. Voor Rijsbergen was dit geen ver rassing: "Dit herhaalt zich elke wedstrijd. De angst om een tegen- goal te incasseren overheerst, de ploeg laat zich terugvallen en zoekt niet meer naar de makkelijke oplos sing waardoor we steekjes laten val len en toch weer in de problemen komen". Een kwestie van zelfver trouwen is dat volgens Rijsbergen. "Ik hoop dat het elftal na deze over winning wat meer ontspannen gaat spelen". Halverwege de tweede helft be sloot Jansen zijn elftal één op één te laten spelen. Tegelijkertijd wisselde Rijsbergen de ongelukkig spelende Patrick Kamperveen voor Yacha Fahrhanne. Fahrhanne deed het niet slecht, hij leed in elk geval min der balverlies dan Kamperveen. De pressie van de Hagenaars le verde, na verscheidene kansen, pas in de tachtigste minuut een doel punt op. De volley van Corné van Doorn was onhoudbaar voor Vink die overigens een foutloze partij af leverde. Na het Haagse doelpunt moest Van der Burg geblesseerd het veld ruimen voor Cees Verver die niet aan de wedstrijd begon om dat hij zich niet helemaal fit voelde. Roodenburg verdedigde in de laatste minuten met man en macht de 2-1-voorsprong en de opluchting was van de gezichten van de Leide- narea af te lezen toen het laatste fluitsignaal klonk. "Maar het had niet veel langer moeten duren", wist Rijsbergen. GIJS VAN OOSTEN Blauw Zwart naar de middenmoot LEIDEN - Blauw Zwart mocht gisteren in de thuiswedstrijd tegen Velo spits Gurby Bulo van de gas ten dankbaar zijn. Hij knalde in de slotminuten de bal twee keer op de lat. Omdat daarnaast doelman Kees Nieuwdorp een aantal knappe red dingen verzorgde, hielden de Was- senaarders de in de eerste helft op gebouwde 3-2-voorsprong intact. De ploeg van Peter Ciere komt daar door eindelijk veilig in de midden moot van de tweede klasse terecht. Binnen vijf minuten scoorde Edwin Niekerk voor de gasten uit Wateringen, maar met drie treffers op rij werkte Blauw Zwart die ach terstand weg. via Danny Minnema. Rob van Deursen en Wijnand Bak ker: 3-1. In de blessuretijd voor rust verkleinde Jan de Jong voor Velo de marge nog tot een doelpunt. Blauw Zwart hield hierna echter het hoofd boven water. hm* - - Hoogstandje van John van Veen (9). Ronald van Polanen, Luc Kok, Peter van der Kooy, Paul Dirksen (v.l.n.r., allen Docos) en ploeggenoot John van Zijl vormen het decor. (toto Henk Bouwma LEIDEN Door vier wed strijden op rij te winnen mag Docos zich eindelijk serieus bemoeien met de koppositie in de vierde klasse en met de periode-titel. De nederlaag tegen LFC uit in de eerste wedstrijd is door de 2-1-zege van gisteren op SVLV al bij na vergeten in de Morsch. Hoewel, een overwinning destijds had het ambitieuze elftal nu al direct de eerste plaats opgeleverd, en niet een tweede stek achter Kic kers pit Leimuiden. Het technisch meer begaafde Docos maakte het zichzelf in de tweede helft heel moeilijk tegen het stugge SVLV. dat in het laatste kwartier met een krachtig offensief zelfs een gelijkmaker had verdiend. "Het blijft ieder jaar een moeilijke klus tegen SVLV". zo moest de opge luchte Wim Mugge achteraf toege ven. "We waren wel beter, maar slaagden er toch niet in het spel te controleren." De trainer kon nog niet beschikken over Rob Reizen- voort, zodat de talentvolle Hans van Marwijk als een aanvallende mid denvelder moest functioneren, ach: ter Ronald Hoogenboom en Edwin Klaassen. Maar het jonge talent (19 jaar) was voortdurend voorin te vin den en liet het middenveld enigzins onderbezet. Peter van der Kooy en aanvoer der Cock van Boheemen slaagden er daardoor niet in hun wil op te leg gen aan de tegenstander. Integen deel: SVLV kwam in de eerste helft binnen tien minuten op voorsprong en wist in de laatste minuten de ge vaarlijkste kansen van de wedstri jd te crëeren. Een 'gelijkmaker' be landde in de touwen, maar scheids rechter Vooren keurde de treffer af. John van Veen zou de bal uit de handen van de keeper hebben ge schoten. Het nerveuze Docos kreeg de eer ste minuten een vrijuit spelend SVLV over zich heen. Twee corners en een schot van Stephan Roodak- kers. dat de Leidse doelman Step han van Harteveld slechts met moeite uit de kruising kreeg. Kort daarop kreeg Roodakkers weer de gelegenheid uit te halen. Van rich ting veranderd werd de bal onhoud baar. Hierdoor leidde SVLV met 0- 1. De Voorschotenaren trokken zich terug op eigen helft en lieten de op ponent het spel maken. "Alles door het midden" leek daarbij het motto. LEIDEN - In de vierde klassse zon dag deed Kickers weer goede za ken. Ditmaal werd Stompwijkse Boys aan de zegekar gebonden (4-1). Foreholte pakte de volle winst te gen SJZ (3-2). Meerburg en LDWS deelden de punten (0-0). VIERDE KLASSE (zo.) Meerburg - LDWS 0-0 Een teleurstellende vertoning van beide ploegen die deze wed strijd maar snel moeten vergeten. In de eerste helft konden beide doel wachters bijna werkloos toekijken. Ondanks het tamme spel was de Vlietclub na de rust nog het dichtst bij de overwinning. Een schot van Jos van Kempen scheerde de lat. Eerder gebeurde dat Meerburger Bas van Heek. Foreholte - SJZ 3-2 De thuisclub had in de eerste helft het betere spel. Dank zij uitste kend keeperswerk van Peter Niek Plooy kreeg Foreholte echter geen kans te scoren. In de 20ste minuut na rust kwamen de hardwerkende bezoekers via een sterke actie van Joost Vink op 0-1. De vechtlust bleek daarna bij SJZ ineens ver te zoeken, waardoor de Voorhouters binnen een kwartier via Ronald van Velthoven, Nico van Rijn en Cock van Leeuwen op een 3-1-voor sprong kwamen. Vlak voor tijd tilde Rob Retel na aangeven van Marco Rotteveel de stand nog naar 3-2. Kickers - Stompwijkse Boys 4-1 Een verdiende overwinning voor de Leimuidense ploeg. Een door Wim de Hollander voorgegeven bal werd door uitblinker Ronald de Rijk in de 28ste minuut beheerst in geschoten: 1-0. De Stompwijkers kregen daarna legio kansen via Jos Oliehoek, Rob Doelman en Peter Bregman. Invaller Jos Overdevest (voor de geblesseerde Peter Hoek) stelde na rust (18e en 22ste minnut) tot twee maal toe De Rijk in staat de score verder uit te bouwen (3-0). Uit een voorzet van Rob Doelman ver dween het leer via het been van Carl Heuzen in eigen doel: 3-1. Vlak voor tijd smaakte de overwinning nog beter toen Overdevest een pass van Sanny Beuk binnen schoot: 4-1. LFC - UDO 3-0 Een matige wedstrijd waarin UDO voor rust op voorsprong had moeten komen. De ploeg zag LFC- goalie Peter van der Wal echter at tent reageren bij een bijna niet te missen kans van Oegstgeestenaar Frank Dofferhoff. De bezoekers kregen een kwartier na de thee een lesje van scherpschutter Ger Nagte- geller die van ver wel wist te scoren. Tien minuten later stelde Michel Mehjri de vrijstaande Nagtegeller andermaal in staat om de 2-0 aan te tekenen. Vijf minuten voor tijd scoorde Mehjri zelf: 3-0. Onze Gazellen - Van Nispen 2-1 De Zilkers kwamen dankzij snel spel een kwartier voor rust via Ruud de Klerk aan de leiding: 0-1. Maar in een matig gespeelde tweede helft verloren, de bezoekers de grip op de wedstrijd. Slecht uitverdedi gen zorgde ervoor dat de gastheer in de 17de minuut langszij kwam: 1-1. Een snel genomen vrije trap van OG pal voor het einde was voor goalie Martijn Duivenvoorde te machtig: 2-1. zodat het vele balbezit van de Leide naren weinig resultaat opleverde. Toch kregen de gasten in de 23e minuut de gelijkmaker te slikken. Hans van Marwijk zag verdediger Nico van Braber blunderen, kreeg de bal in de voet en vond koeltjes een lege hoek van het doel: zes doel punten in zes wedstrijden. Pas vlak voor rust drong Docos verder aan en maakte de ploeg aanspraak op een voorsprong. Van der Ploeg, Van Boheemen en Hoogenboom scho ten echter allen naast. Na de pauze startte de rood-wit- ten zeer gelukkig met een afstands schot van Van der Kooy dat via het been van Jelle Raap onder de ver geefs grabbelende doelman Rob Hannaart door in het doel ver dween. De 2-1-voorsprong veran derde weinig aan het spelbeeld. Al leen vrije verdediger Raap trok naar voren en nam de rust om met knap pe voorzetten via de vleugels ope ningen te zoeken. Daar kwam dan ook een aantal gevaarlijke kansen voor SVLV uit voort, waarbij echter de beide spitsen John van Veen en John van Zijl telkens een metertje tekort kwamen. Docos had de zaak zelf in de counter kunnen beslissen, maar zag Hoogenboom tweemaal hopeloos falen. De spanning liep, ook bij de drie honderd toeschouwers, in de slotfa se steeds verder op en scheidsrech ter Vooren kreeg het lastig. Hij hield de wedstrijd in de hand, en had hooguit iets eerder de Leidse grens rechter kunnen wantrouwen, die SVLV twee kansen ontnam door onterecht voor buitenspel te vlag gen. Docos trok in de tweede helft tweemaal hardhandig aan de nood rem (boekingen voor Luc Kok en Van Boheemen) en kreeg tweemaal onnodig een boeking voor tijdrek- ken (Paul Dirkse en doelman Van Harteveld). Volgende week wacht de Morsch- club een zware uitwedstrijd bij LDWS en thuis tegen Meerburg hoopt de ploeg een eerste periode kampioenschap te pakken. Dan moet wel concurrent Kickers mis tasten. REMMELTOTTEN LEIDEN - In de derde klasse zon dag won SJC de lastige uitwedstrijd tegen DOSR met de kleinst mogelij ke cijfers: 0-1. FC Lisse kende op ei gen terrein geen problemen met het zwak spelende Altior. De gasten werden met 5-1 verslagen. VVSBen Woerden speelden een boeiende wedstrijd die in VVSB een terechte winnaar kende (3-2). DERDE KLASSE (zo.) DOSR - SJC 0-1. Hoewel SJC in de eerste helft het betere van het spel had konden de Noordwijkers dit niet in de score uitdrukken. Er zat te weinig tempo in het spel van SJC om de thuisclub te verrassen. Tien minuten na rust zette Jos Alders SJC met een fraaie lob verdiend op voorsprong. Robert Pont kreeg in de 65ste minuut via een strafschop de gelegenheid om de wedstrijd te beslissen, maar zijn inzet ketste via de paal het veld weer in. DOSR maakte het de gas ten in de laatste twintig minuten nog moeilijk, maar kon niet tot sco ren komen. FC Lisse - Altior 5-1. De zwakke verdediging van Al tior legde de spitsen van Lisse geen strobreed in de weg. Indien de aan vallers van de thuisclub wat zorg vuldiger met de kansen om waren gegaan zou een grotere score tot de mogelijkheden hebben behoord. Paul Pijpers zette Lisse op voor sprong, maar via een dubieuze straf schop kwamen de gasten langszij. Hans de Hartog verzilverde dit bui tenkansje. Altior-verdediger Marcel Kampman hielp Lisse weer op de goede weg door in eigen doel te schieten. Vlak voor rust bracht Frans Bouckaert Lisse op een 3-1- voorsprong. Na de rust kreeg de thuisclub een strafschop cadeau, en daar wist Cor Bouckaert wel raad mee: 4-1. Enkele minuten voor tijd scoorde Frans Bouckaert zijn twee de en Lisses vijfde doelpunt. VVSB - Woerden 3-2. Een leuke wedstrijd waar voor het publiek voldoende viel te genie ten. Na 45 seconden stond VVSB al op een 1-0-voorsprong. Theo Aan- hane tikte een voorzet van Robert Marijnen achter de Woerdense doel man. Enkele minuten later kreeg Paul Warmerdam een identieke kans maar zijn inzet ging net naast. Hoewel de gastheren een stuk ster ker waren kwam Woerden na een kwartier spel op gelijke hoogte (af- standsknal van Arjan Millenaar) en na een half uur zelfs op 1-2. Okker Parlevliet veroorzaakte een straf schop en Harald Scholman miste niet voor de bezoekers. Zo keek de ploeg van Theo van der Burg tegen een onnodige achterstand aan.'In de 37e minuut scoorde Robert Marij nen de snelle gelijkmaker (2-2). Een inworp van Parlevliet nam hij di- rekt op zijn slof, waarna de bal als een streep in de kruising belandde. In de tweede helft besliste Paul Warmerdam na goed doorzetten de wedstrijd. Er was nog volop span ning in het laatste kwartier, beide elftallen schoten op paal en lat, maar de score bleef ongewijzigd: 3- Oefënwinst Emmen tegen amateurs GASSELTE (ANP) - De eerstedi- viesieclub Emmen, de in het afgelo pen weekeinde geen compettiever- plichtingen had, heeft gsteren een oefenduel tegen de amateurs van Gasselte met 8-0 gewonnen. De doelpunten van de semi-profs kwamne op naam van den Wilden berg en Spaans, die beiden twee maal scoorden, en De Jonge. Metz. Haverkort en Scherper. LEIDEN - Morgenavond wordt in het kader van het Zilveren Molen- toernooi de wedstrijd gespeeld tus sen Leiden en Lugdunum. Het duel, op het LFC-terrein aan de Boshui- zerkade, begint om 20.00 uur. Na af loop heeft de loting plaats voor de halve finale

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17