Alleen voor het poppenhuis heeft Goedhart geen keuken... SieMatic GOEDHART BOUWHUIS Op een Goedhart adviseur kunt u bouwen 't Liefst een SieMatic Bij Goedhart kunt u kiezen uit een riante kollektie wand- en vloertegels, pla vuizen en mozaïektegeltjes WK* itek Goedhart kan zorgen voor een kookklaar oplevering van uw nieuwe keuken. En als u zelf uw nieuwe keuken wilt plaatsen, kunt u rekenen op onze instrukties en adviezen. Zonodig bij u thuis! Alle andere keukenwensen vervult Goedhart met plezier. Het is ons da gelijks werk keukens te ontwerpen. Dus ook als u niet over veel keukenruimte beschikt, is een bezoek aan onze showroom de moeite waard. Hier staan zo'n 40 keukenopstellingen, zodat u zich samen met ons al een goed beeld kunt vormen van uw toekomstige keuken. Bij de dokumentatiebalie selekteert u vervolgens dié gegevens die u no dig heeft om tot de exakte uitvoering van uw droomwenskeuken te komen. Maar bij Goedhart gaat het nóg verder! - zij doen zonodig sloopwerk en andere voorbereidende werkzaam heden (verwijderen uw oude keuken) - zij doen het loodgieterswerk - zij doen het elektriciteitswerk - zij doen het metselwerk -zij doen het tegelwerk - zij ruimen de boel op en zorgen dat afval, puin etc. afgevoerd worden. Dankzij onze kookklaar-service kunt u zonder organisatorische problemen genieten van uw nieuwe keuken. Hoorn 126a (tegenover Avifauna) Alphen a/d Rijn. Tel. 01720-22100 Openingstijden: 8.30-12.30 uur en 13.30-17.30 uur. Zaterdag 10.00-16.00 uur. Kinderen zijn welkom bij Goedhart. De royale video-en speelhoek kan ertegen! Kwaliteit staat bij Goedhart voorop. Neem bijvoorbeeld zo'n keukenscharnier, bij veel keukens het zwakste element. Zo'n detail (en nog vele anderen) kunt u gerust over laten aan SieMatic. Bij onze dokumentatie balie in de showroom kunt u uw dokumenta- tie selekteren. Zouden er nog mensen zijn die Goedhart Bouwhuis niet kennen? Het uiteindelijke ontwerp van uw keuken wordt door ons gratis verzorgd, volledig met installatieschema.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 23