Opnieuw betoging studenten Peking Kohl noemt NAVO-top succes voor Duitse politiek Bush en Thatcher leggen nadruk op speciale band Chinese autoriteiten ontkennen ziekte Deng Brits defensieblad: Arafat richt leger op in Libanon Linkse activisten in Argentinië opgepakt VRIJDAG 2 JUNI 1989 PAGINA 5 LONDEN (AP) - PLO-voorzitter Arafat heeft opdracht gegeven tot de vorming van een 3500 man tel lend Palestijns leger in zuid-Liba- non, heeft het Britse weekblad Ja ne's Defense Weekly gisteren be kendgemaakt. De strijdmacht moet de kern gaan vormen van een 'regulier leger van een toekomstig onafhankelijk Pa- gelijfd bij het Palestijnse leger, 'met dorp Miyeh Miyeh, ten oosten van lestina', schreef het aan militaire za- dien verstande dat de aanvragen de havenstad Sidon, militaire oplei- i -ken gewijde tijdschrift. Het leger door Arafat persoonlijk moeten dingen gegeven onder leiding van moet'de bestaande chaos van veler- worden goedgekeurd', aldus Jane's. Palestijnse officieren. Zij zouden lei onregelmatige milities' gaan v vangen 'die meestal gelieerd zijn Volgens het blad hebben de mili- zijn afgestudeerd aan militaire i 5 heftig, en bij tijden geweldda- demies in India, Pakistan Arabische landen, en Arafat dig geprotesteerd tegen de plannen, niet altijd gunstig gezind zijn' Volgens Jane's heeft Arafat bruari enkele velhebbers n; stuurd om de milities daar [omdat de rond 10.000 strijders die hun parttime militiewerk moe zijn militaire be- ten bestaan onder de barre econo- zuid-Libanon ge- mische omstandigheden in Liba- oostbloklanden, of hebben gediend het Jordaanse leger. Op 19 ties, zoals het Democratisch Front voor de Bevrijding van Palestina onder leiding van Naif Hawatme en het Volksfront voor de Bevrijding van Palestina van George Habash. Hoewel deze facties niet onver deeld positief staan tegenover de PLO-leider. zouden zij er geen be zwaar tegen hebben dat hun officie ren het leger van Arafat versterken. Jane's zei dat Arafat momenteel in Libanon beschikt over ongeveer 2000 getrainde strijders en 7500 part-time militieleden. Duizend an dere strijders en 2500 miliciens I staan onder controle van de Pales tijnse facties die vijandyg stean te- zouden ongeveer 200 Palestijnen genover Arafat - het PFLP-Alge- i basistraining hebben voltooid het vluchtelingenkamp Rashe- PEKING - Studenten in de Chinese hoofdstad Peking zijn vandaag opnieuw de straat op- delen dat de salarissen van de strij- kunnen vinden gegaan om te protesteren tegen de regering. Op het Plein van de Hemelse Vrede verzamel den zich bijna 20.000 studenten. Honderden demonstranten begaven zich per fiets door het centrum. geen andere broodwinning diyeh ten zuiden van Tyr ders zullen worden gekort, eindelijk ingetrokken. De leden van de verschillende facties kunnen vragen te worden in- Onder druk van de protesten Naarmate het leger van Arafat ge- Commando van Ahmed Jibril Abu Nidals Fatah-Revolutionai- Raad. Volgens Jane's beschikken alle facties over wapens, maar zijn de Arafat voorlopig hebben afgezien stalte krijgt, hebben zich volgens Fatah-strijders die de kern korting op de salarissen. Jane's verschillende officieren het Palestijnse leger met het Volgens Jane's worden thans bij het gemeld van andere Palestijnse fac- modernste wapentuig uitgerust. missie van de partij naar de regering stuurde, waarin steun wordt be tuigd met het afkondigen van de noodtoestand. De naam van presi dent Yang Shangkun komt wel voor in de boodschap. Yang Shang kun is na Zhao de belangrijkste man in de Militaire Commissie, die controle heeft op het leger. Voorzit ter van de commissie is Deng. Het ministerie van buitenlandse zaken herhaalde echter een eerder deze week gedane verklaring dat er geen wijzigingen zijn in de regering, de partij Of de legertop. Het stelde dit na berichten dat Zhao Ziyang als partijleider was afgezet door de con- Vanuit de oude hoofdstad Nan- servatieve groep onder leiding van king zijn vandaag ruim 500 studen- premier Li Peng. 3 op Peking begonnen. Westerse diplomaten zeiden gis- Het is volgens een woordvoerder de bedoeling dat het hele weekeinde massaal wordt gedemonstreerd óm tegenwicht te bieden aan de demon straties die de regering deze week in buitenwijken van Peking organi seerde. Hij beschikte over informa tie dat de autoriteiten arbeiders be talen om deel te nemen regeringsgezinde demonstraties. door Bob Mantiri Zij willen de 1600 kilometer het noorden te voet afleggen om hun steun aan de demonstranten op het Tiananmenplein te betuigen. Het Chinese ministerie van bui teren te vermoeden dat binnen de partijtop een weg wordt gezocht om Zhao Ziyang niet uit de partij Weg te zuiveren. Hij zou in functie blijven, maar zijn macht zou worden gekort- tenlandse zaken ontkende gisteren wiekt. Een deel van zijn invloed zal dat Deng Xiaoping ernstig ziek is. gaan naar premier Li Peng en naar Britse bladen hadden gemeld dat president Yang Shangkun, die am- Deng zuurstof krijgt toegediend, bities zou hebben om Deng op te Feit is dat hij al weken niet in het volgen. Men vreest, dat wanneer heidsmaatregelen openbaar is, gezien. De laatste keer Zhao van het politieke toneel was tijdens zijn ontmoeting met de verdwijnen, dit de buitenlandse Russische president Gorbatsjov. vesteerders z Hij maakte toen al een ongezonde economische indruk. Hij beefde en kwam niet vlot uit zijn woorden. landse economische hulp. Ook partijleider Zhao Ziyang, die Volgens diplomaten is Deng de machtsstrijd zou_ hebben verlo- geen voorstander van om zijn MEXICO (GPD/AP) - In Argenti nië heerste gisteren een gespannen rust na drie dagen van massale plunderingen. Winkeliers in de noordelijke stad Rosario en hian col lega's in de arme, geïdustrialiseerde voorsteden van Buenos Aires heb ben zich inmiddels bewapend. Ie dereen vreest een nieuwe uitbar sting van sociaal geweld. Woensdag kwam het nog tot de nodige rellen in de buitenwijken van de hoofd stad. Daarbij zouden groepen jon geren ook privé-woningen hebben aangevallen. Een winkelier schoot twee tieners dood. In totaal hebben de onlusten 16 doden gekost en bijna 200 gewon- gekozen president van El Salvador, Alfredo Cristiani (rechts), werd gisteren onder extreme veilig- den. Er zijn ongeveer 2000 gehuldigd. Links zijn voorganger Duarte. <Fo MEXICO (GPD) - Tijdens zijn eer- afschrikken. Het ste toespraak als president van El hervormingspro- Salvador heeft de ultra-rechtse Alf- gramma staat of valt met de buiten- redo Cristiani de linkse guerrillabe weging van het land opgeroepen tot een 'permanente' dialoog. Cristiani ontving gisteren de macht uit han- premier Li Peng, is al twee malige protégé uit de partij te zet- den van de aan terminale kanker lij- weken niet meer in het openbaar ge- ten. Zhao is de motor achter de Het Volksdagblad en andere nomische hervormingen en met Cristiani wil einde oorlog in El Salvador gearresteerd. Onder de zogenoem de 'oproerkraaiers' zouden zich ver goede wil, zijn partijleider Roberto schillende linkse activisten bevin- d'Aubuisson te berechten voor de den. Zo is onder anderen de naam moord op de populaire aartbis- genoemd van Rodolfo Galimberti, schop Romero. Als tegenprestatie een peronistische leider die ooit is beloofden de guerrilleros hun sabo- beschuldigd van banden met de tage-acties te staken. Cristiani deed vroegere Montoneros-guerrilla. Gisteren wemelde het overal van zwaar bewapende politie-agenten. In Rosario werden ook i dat voorstel af als "niet Tijdens de ceremoniële machts overdracht kondigde Cristiani door de staat gecontroleerde kran- zijn vertrek i einde komen geen toekomst ten noemden zijn naam niet in de aan dit liberaliseringsproces, boodschap die de Militaire Com- Deng zich tien jaar lang voor heeft Cristiani. De nieuwe president, gespannen. 41-jarige zakenman en koffieboer Intussen hebben de Chinese zonder politieke ervaring op be- toriteiten alle journalisten in Pe- stuurlijk niveau, beloofde dat hij de king verboden om de demonstra- al bijna 9 jaar durende burgeroorlog ties van de studenten en hun activi- zal beëindigen, teiten op het Plein van de Hemelse Cristiani stelde Vrede te verslaan of te fotograferen 'vooraanstaande Levenslang voor Noordieren na lynchen Britten LONDEN (GPD), - Het gerechts- hof in Belfast heeft gisteren twee Noordieren tot een levenslange ge vangenisstraf veroordeeld. De twee zouden betrokken zijn geweest bij een lynchpartij tijdens een begrafe nis van een IRA-lid in de katholieke andersonstown-buurt van de Noor- dierse hoofdstad. Twee Britse kor poraals werden door een woedende menigte uit hun auto gesleurd en 'om het leven gebracht. De meest gruwelijke beelden van het niet aflatende geweld in Noor- dierland waren de video-opnamen van de moord op twee korporaals - van het Britse leger die vorig jaar LONDEN (GPD/AP) De banden sen premier Thatcher maart in Belfast door Noordieren tussen Groot-Brittannië en de Vere- bewind in Washington. Tussen pre- moet" daarom geen geval van plan is om met het ken om de wet op te leggen worden beëindigd", verklaarde verzet politieke onderhandelingen voor 'veiligheid' te zorgen. Een paar te voeren. Dé nieuwe president wil uur voor de ceremonie in San Sal- alleen praten over het beëindigen vador bliezen de rebellen opnieuw i de oorlog en de wijze waarop de het Argentijnse leger de huidige crisis. Een Argentijnse rechter heeft de guerrilleros hun wapens neerleg- op. De Salvadoraanse hoofdstad gen. Hij hamerde erop dat buiten de had gisteren veel wet niets mogelijk is. "De grondwet vesting. Soldaten is heilig", verklaarde hij. patrouilleerden ii kopters cirkelden boven de daken, Binnen die optiek lijkt het hoogst De straten waren verder uitgestor- onwaarschijnlijk dat de rebellen in gaan op het voorstel van Cristiani. Vorige week nodigden zij de nieu we president uit om, als bewijs van aantal hoogspanningsmasten linkse Arbeiderspartij er gisteren maandag en dinsdag hebben plaats gevonden in San Miguel en Moreno, voorsteden van Buenos Aires die onder jurisdictie van de rechtbank vallen. De rechter noemde geen namen van partijleiders die in zijn op dracht moesten worden gearres teerd. Eerder hadden regerings functionarissen de Arbeiderspartij genoemd als een van de linkse groe peringen die de plunderaars zouden hebben "opgehitst" en "georgani seerd". Bij de landelijke verkiezin gen van 14 mei behaalde de kleine marxistische partij slechts 0,3 pro cent van de ruim twintig miljoen uitgebrachte stemmen. De waarde van de Argentijnse munt bleef gisteren gestaag zakken. Op de zwarte markt moest 230 austral voor een dollar worden be taald, 24 procent meer dan de koer.: van 175 op een dollar die de centrale bank twee dagen eerder had vastge steld. Wisselkantoren weigerden dollars tegen de vastgestelde koerj te verkopen. Tutu wil gratie voor 14 zwarten en Strijdom krachtens de noodtoestandswetten persoonlijkheden' die de integratie die 19 mei werden afgekondigd. De van de rebellen in de normale s buitenlandse journalisten mogen menleving zou moeten bestudere: ook geen mensen meer intervie- Eerder deze week had de ultr wen. rechtse leider uitgelegd dat hij beschuldigd de voedselrellen te militaire hebben uitgelokt. Rechter Larram- pantserwagens bebere heeft opdracht gegeven de de straten, heli- leiders van de kleine oppositiepartij te arresteren en het partijbureau in Buenos Aires te doorzoeken en te omdat de meeste Salvadoranen sluiten. De rechter zei te handelen ingegaan op dreigementen op grond van bewijzen dat activis- ttrtï ncillllflMaIlluuluaiaeu LerL,!arYde P/rt'J "'n,?,rote„ma'e" Strijdom. Tijdens de synode hebben bijgedragen tot de rellen die Angljcaanse Kerk, die deze week JOHANNESBURG (GPD) - De Zuidafrikaanse aartsbisschop Des- mond Tutu heeft strafvermindering bepleit voor de zogenaamde Uping- ton 14 en massamoordenaar Barend de uit hun auto werden gesleurd vervolgens op beestachtige wijze werden omgebracht. Deze beelden leidden tenslotte tot de arrestatie nigde Staten zijn nog steeds hecht r Thatcher en president Reagan l speciaal. Zowel de Amerikaanse bestond inderdaad een bijzondere president George Bush als zijn gast- relatie. Niet alleen gebaseerd op we- Margaret Thatcher hebben derzij ds respect en bewondering. van twee mannen die bij de slach- gisteren hun uiterste best gedaan ting waren betrokken. om nog eens te nenadrukken dat er De twee korporaals in burger na het vertrek uit het Witte Huis van, gevoelig w, maakten de fout om in een auto de Ronald Reagan, met wie de Britse opvattingen begrafenisstoet tegemoet te rijden, premier intens contact had, niets is Waarom zij deze fatale vergissing veranderd. De twijfels daarover, ge- maakten, is nooit duidelijk gewor- rezen in de aanloop naar de belang den. Hun auto werd in korte tijd rijke NAVO-bijeenkomst in Brus- door een razende menigte omringd sel, werden gisteren op bijna de en met bijlen en breekijzers open monstratieve wijze weggenomen, gebroken. Waarschuwingsschoten De afgelopen maanden is veel ge- van de twee gewapende korporaals speculeerd over de verhouding tus- mochten niet baten.*Zij werden bei- J den uit hun auto gesleurd, mishan- TT 1 rr delden tenslotte met kogels door- Hongaren SChatten zelfs ook op hechte vriend schap. President Reagan was ook de denkbeelden en in Thatcher. En dat gaf haar een prominente positie. Met name als belangrijke tussen persoon in de Oost-Westverhoudin gen. En ook als sleutelfiguur westerse bondgenootschap, Voor de deur van de' ambtswo ning in Downing Street legden zo wel Bush als Thatcher getuigenis af van de onveranderd hechte banden tussen beide landen. Uit de mond van de Britse premier klonk zelfs de tactische opmerking dat de speciale vriendschapsrelatie tussen de twee landen niet uitsluit dat er ook met andere naties nauwere banden wor den aangeknoopt. Een Oostduitse regeringswoord voerder heeft gisteren gezegd dat de het Amerikaanse president Bush zich Hmet zijn opmerkingen over Berlijn Maar de indruk is gerezen dat heeft gemengd in Oostduitse aange- Reagans opvolger Bush in zijn bui- legenheden. Woensdag sprak Bush arresteerd. Naar een aantal hand- langers wordt nog steeds gezocht. XSerïï heeft^iet Hongaarse parlement gisteren de doodstraf voor misdrijven tegen de staat afgeschaft. Minister van justitie Kulcsar drong erop aan een eind te maken aan 'deze betreurenswaardige tradi tie'. De afschaffing van de doodstraf volgt een dag na de officiële rehabi litatie van Nagy, de Hongaarse pre mier die na in 1956 werd geëxecu teerd. tenlandse beleid veel meer ruimte in Mainz wil maken voor de positie van de ring uit, Westduitsers. En meer dan That- slechting cher goed dunkt gevoelig is voor; hun streven naar een Europa zon der nucleaire wapens. De uitkomst van de NAVO-bijeenkomst te Brus sel, waarin besloten is dat de nucle- korte-afstandswapens voorlo- belangrijke redevoe-1 arin hij pleitte voor de Berlijnse Muur, en de DDR opriep-de 'glasnost' naar Oost-Berlijn te brengen. Woordvoerder Wolfgang Meyer van het Oostduitse ministerie van buitenlandse zaken zei dat de op- merkingen van Bush neerkwamen pig gehandhaafd blijven, be- op "bemoeienis met de interne 2 Buitenland kort schouwt persoonlijk Thatcher als e Al heeft ook zij ken van de DDR" c bevorderlijk zijn r moeten laten met de bepa- nale ontspanning", ling dat er wel over verwijdering Meyer zei dat de VS "realistisch" nucleaire korte-afstandswa- moesten zij in hun beleid, maar Duikvlucht Een jumbojet van de Australische maatschappij Qantas met 325 men sen aan boord is gisteren op ruim 9 kilometer hoogte plotseling om hoog geschoten en even onver wachts weer met de neus naar bene den gedoken. Dertig mensen raak ten gewond. Een woordvoerder van Qantas. zei niet te weten of het val te wijten pens onderhandeld zal worden als de Russen het voorstel van de Ame rikaanse president aanvaarden en overgaan tot drastische beperking van de conventionele strijdkrach ten en bewapening. erop dat Oostduitsland gens "geinteresseerd en klaar is voor een politieke dialoog en verde re ontwikkeling van wederzijds L voordelige betrekkingen met de strook. Zo'n 70 Verenigde Staten". vragen. Durban bijeen is, verklaarde Tutu dat de doodstraf moet worden afge schaft en dat alle ter dood veroor deelden gratie moet worden ver leend. Tutu noemde zowel Strijdom als de Upington 14 'slachtoffers van de 'apartheid'. Strijdom schoot in november ver ledenjaar 8 zwarten dood, omdat hij het 'boerenvolk' wilde beschermen tegen het 'zwarte gevaar'. Hij werd verleden week na een geruchtma kend proces, dat Zuidafrika twee weken in zijn ban hield, ter dood veroordeeld. "Iemand die opge groeid is in een sfeer van haat en ra cisme, is ook een slachtoffer van de apartheid", aldus de aartsbisschop. De Upington 14 dreigen het slachtoffer te worden van het onder juristen zeer omstreden begrip 'ge meenschappelijk oogmerk'. Zij maakten deel uit van een groep van 120 man die betrokken is geweest bij de moord op een zwarte politie man tijdens anti-apartheidsrellen in november 1985. De moord zelf is hen en 11 mede verdachten nooit ten laste gelegd. Het feit dat zij waren betrokken bij de bij de rellen die aan de moord voorafgingen, maakte hen volgens de rechter medeplichtig. Het vonnis over de 11 andere verdachten, voor wie verzachtende omstandigheden gelden, moet nog worden geveld. Een ander is schuldig bevonden aan poging tot moord. I Het proces tegen de Upington vertoont grote gelijkenis met de zaak tegen de Sharpville-zes. Dezen werden eveneens op grond van het 'gemeenschappelijk oogmerk' ver- JERUZALEM Rechtse Israëli's vierden gisteren in het oude gedeelte oordeeld wegens hun vermeende van de hoofdstad Jeruzalem de 22ste verjaardag van de hereniging van aandeel in de moord op een zwart oost en west na de Zesdaagse Oorlog. Intussen begon gisteren het Israëlische gemeenteraadslid tijdens de op- leper met de uitgifte van in een computer geregistreerde identiteitsbewij- stand tegen de apartheid. Interna zen aan inwoners van de Gaza-strook. Met die kaarten wil tionale verontwaardiging redde hen het leger een betere greep krijgen op het verkeer tussen Israël en de Gaza- verleden jaar na maanden durende, 180.000 Palestijnen zullen een dergelijk pasje moeten aan- zenuwslopende procedures van de aan een defect piloot. Panama Een adviseur turbulentie of de automatische BONN In het Westduitse parle- lijk gekregen, z ment is gisteren de strijd 1 de Panamese le- kanselier Kohl de NAVO-top gerleider generaal Noriega heeft groot succes voor zijn politiek voorgesteld een militaire junta te noemde, stelde oppositieleider Vo- vormen die na 1 september de gel (SPD) dat de regering veel min- macht moet overnemen, als de poli- der heeft bereikt dan Kohl in zijn tieke partijen vo( lossing voor de vonden. NAVO-concept in alle he- gens Kohl "buitengewoon veel he vigheid voortgezet. Terwijl bonds- grip getoond voor de bijzondere r die tijd geen op- geringsverklaring crisis hebben ge- marsroute had aangegeven. Helikopter Een Amerikaanse legerhelikopter met drie militairen aan boord en vier personeelsleden van de Ecua- doraanse oliemaatschappij CEPE is gisteren in het noordoosten van Ecuador neergestort. Alle zeven in zittenden verloren het leven. Sri Lanka door Hans Hoogendijk Duitse positie". De kanselier 1 wees naar de voortreffelijke relatie met de VS. Zelfbewust constateerde Kohl dat zijn inbreng bepalend was ge- 27 april als weest bij de totstandkoming van het nieuwe NAVO-concept. Hij stel de dat zijn regering al het mogelijke had bereikt: er is een totaal concept; er komen zo snel mogelijk onder handelingen over de vermindering van de raketten voor de korte af stand, die het bondgenootschap nu nog niet kan missen, en pas in 1992 wordt beslist over de opvolging vari De christen-democratische rege ringsleider was er niet van onder de de Lance-raket. indruk. Integendeel, nog zichtbaar nagenietend va spannen sfeer van de Amerikaanse president coalitie Bush was verlopen, pareerde Kohl moeten Bondskanselier Kohl. JOok de liberale minister van bui- Brussel en de ont- tenlandse zaken Genscher maakte [het bezoek een positieve balans op over wat de '1 Brussel had bereikt: "We )ns niet kleiner voordoen dan we zijn. Onze doelstellingen dat niet SPD-fractievoorzitter Vogel en Groenen-woordvoerder Schily dachten daar anders over. Ook zij hadden lof voor de conventionele voorstellen van Bush, maar zetten grote vraagtekens achter de raket- tenpassage in hét akkoord. Schily zei dat, hoe acrobatisch Kbhl en Ge nscher ook opereren, ze niet kun nen verbloemen dat een derde nul oplossing vrijwel is uitgesloten. Volgens de oppositieleider is de kans levensgroot dat er in 1992 tot modernisering van de Lance wordt besloten. "Die wapens beschermen ons niet, naar bedreigen de Duitsers in Oost en West. En hun opstelling versnelt het overleg over wapenver mindering niet, maar zal het vertra- gen of zelfs tot stilstand brengen". Kohl is van het tegendeel over- en blijft de overwinning van de de- de op democratische wijze door de ling van Europa. We willen scheids- meerderheid van de bevolking ge kozen burgemeester van West-Ber- afstraffing wilt geven". 1 afbreken. En dat geldt al voor Berlijn, onze oude hoofd- lijn stad". Met die opmerking over Berlijn provoceerde de kanselier heel be wust een interruptie door de SPD. Die kwam ook prompt. Willy Brandt, Vogel en Ehmke vroegen waarom hij dan de regerende burge meester van West-Berlijn, de soci- aal-democraat Momper, niet had uitgenodigd bij het diner met Bush, Daarmee kreeg het debat de ver maar wel diens CDU-voorganger kiezingslading die er eigenlijk al de Diepgen. hele tijd boven had gehangen. Drie Kohl had zijn antwoord keurig weken voor de Europese verkiezin- De president van Sri Lanka, Prema- dasa, heeft gezegd dat hij de Indiase eike kritiek. premier Gandhi zal vragen de onge- oe doemdenkers die een misluk- veer 45.000 Indiase troepen rond kjng van de NAVO-top hadden over de opvolging eind juli terug te trekken. voorspeld, hebben weer eens onge- werd getroffen, omdat we de veilig heid van morgen niet mogen base ren op de situatie van heden". tuigd. Hij prees het totaal concept, En om duidelijk te maken dat hij loofde de NAVO en onderstreepte het verdwijnen van deze raketten dat de Bondsrepubliek zij aan zij niet helemaal uitsluit, zei hij: "Het met de VS streeft naar ontspanning ligt vooral ook aan ons om er toe bij in het Oosten. Kohl: "Het hele beslissing te dragen dat er in 1992 geen nood- bondgenootschap is bereid de ont- de Lance zaak bestaat om nieuwe raketten te wikkelingen in het Oosten naar ver- ontwikkelen". mogen te ondersteunen. Ons doel is voorbereid: de Groenen, met Momper in West-Berlijn regeert, hadden Bush beledigd. Aan de hand van meegebrachte citaten maakte Kohl duidelijk wat gen hebben de NAVO-top en het be zoek van Bush Kohl nieuwe hoop gegeven een dreigende nederlaag af te wenden. In het parlement was gisteren dan ook een partij- en rege- te lts. Van de liberale coalitiepartner zal hij, na hun grote woorden van vori- gel stelde vast dat de kanselier par- ge week over een kabinetscrisis tijpolitiek en regeringsverantwoor- rond de raketten, voorlopig geen delijkheid door elkaar haalde als "u last meer hebben. Momper aan omdat die daar te a nig afstand van had genomen. Vo-

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 5