Van Poppel: 'Goed is anders' Sl mm ili SpooTTV Francis vermoedt geknoei bij dopingtest Hoogendoorn met gemak verder Etienne de Wilde eist hoofdrol op bij start Paiijs-Nice Dooi spelbreker bij schaatstocht Kuopio Bollegraf int fors kapitaal DINSDAG 7 MAART 1989 PAGINA 17 TORONTO (Reuter) De sprinter Ben Johnson heeft tot 2 september 1988 - 21 dagen voordat hij in Seoul betrapt werd op het gebruik van het middel stanozolol - anabole steroï- den en groeihormonen tot zich ge nomen. Dat heeft zijn coach Charly Francis gisteren verteld aan de on derzoekscommissie in Toronto. Francis werd voor de vierde dag onder ede gehoord over het gebruik van verboden stimulerende en spierversterkende middelen in de amateursport. Hem werd gevraagd of sommigen van zijn atleten voor de Spelen van Seoul een steroïden- programma volgden. „Ja, die waren er", aldus Francis. „Ben Johnson, Angela Issajenko, Mark McKoy, Tracy Smith en Desai Williams". Hij voegde er nog aan toe dat het pro gramma was opgesteld door dr. Ma rio (Jamie) Astaphan. Nadat hij het onderzoekstribu naal uitvoerig had ingelicht over het gebruik van spierversterkende mid delen door Ben Johnson, heeft de Canadese sprintcoach Charlie Fran cis ook het vermoeden uitgespro ken dat er bij de dopingtest, die leidde tot het afpakken van de Olympische gouden medaille, is ge knoeid. Francis gaf ronduit toe, dat Johnson zich al acht jaar lang be diende van anabolica, maar ontken de dat het in Seoul in Johnsons uri ne aangetroffen preparaat stanozo lol was voorgeschreven. „Ik was ge schokt. Ik heb toen onmiddellijk gedacht dat er iets goed fout moest zitten", zei Francis, die de op Jamai ca geboren sprinter sinds 1977 on der zijn hoede heeft. De Canadese trainer vertelde de commissie, dat bij zijn weten Johnson geen stanozolol meer had gebruikt sinds de lente van 1987. Volgens Francis had de atleet in de periode van 24 augustus tot 2 sep tember, drie weken voor zijn ge denkwaardige race tegen Carl Le wis, wel injecties gehad met een an dere anabole steroide, furazabol. Francis verklaarde, dat hij met Johnson en enkele officials voor overleg met het IOC direct naar het laboratorium was gegaan, toen het bericht was binnengekomen dat in de eerste urinestaal van de atleet sporen van een spierversterkende middel waren aangetoond ..Daar zei Ben ineens: 'Zie je wel, ik wist dat er iets mis was met die vent"', aldus Francis. „Ben vertelde ons, dat er ie mand in het kamertje van de do pingcontrole rondhing. 'Die was daar heel nadrukkelijk aanwezig', zei Ben. Hij omschreef de man als: donker, halflang haar, ongeveer 1,83 meter lang en waarschijnlijk een Amerikaan". Volgens Francis had de onbeken de man niets in die kleedkamer te maken en droeg hij ook geen accre- ditatiekaart. „Ben vertelde nader hand, dat de man hem iets te drin ken had aangeboden en dat hij zich ook in de buurt van zijn drinkbus sen had opgehouden. Dat riep bij ons de vraag op, wat hij daar in he melsnaam had uitgevoerd". Johnson bracht twee uur zoek bij de dopingcontrole. Hij moest ge masseerd worden en veel drinken, voordat hij in staat was twee uri- neflesjes te vullen. „Bij mij rees toen het vermoeden, dat Ben op de een of andere manier stanozolol toe gediend heeft gekregen, in een klei ne dosis en zo kort geleden, dat het geen enkele invloed heeft gehad op de wedstrijd", aldus Francis. ^r^^|^^jjedacti(^ob^>nderwater^Rob^a^denZandei^Jaa^Visse^^^^^^ Bommelding voor uitreiking van voetbalpas ALMERE (ANP) Een bommel ding heeft gisteravond het uitreiken van de eerste KNVB-clubkaart door André van der Louw verhinderd. De politie van Almere, waar de uit reiking zou plaatsvinden, bevestig de dat de bommelding een protest is tegen de clubkaart, die is gekoppeld aan de omstreden veiligheidspas voor voetbalsupporters. Het was de bedoeling dat sectie voorzitter betaald voetbal Van der Louw de eerste clubkaart in het te levisie-programma Avro's Sportpa- norama zou overhandigen aan de 25-jarige Gerard Ramkema uit Nieuw-Vennep. Om 19.00 uur, bijna een half uur voor de uitzending, kreeg de politie van Almere echter een melding binnen, dat om 19.45 uur een bom zou ontploffen in het Cinevideo-gebouw. Op dat moment waren 400 mensen in het complex, waar Sportpanorama wordt opge nomen. „De melding klonk zo seri eus, dat we het gebouw meteen heb ben laten ontruimen", aldus een woordvoerder van de politie. Supporters van de zogenaamde risico-clubs - Ajax, Feyenoord, FC Utrecht, PSV en FC Den Haag - moeten binnenkort over een veilig heidspas beschikken om uitwed strijden van hun favoriete club te bezoeken. De fans hebben al ver schillende keren geprotesteerd te gen de invoering van de pas. „Het is bitter te constateren dat dit het gehalte is van de oppositie tegen de clubkaart", aldus Van der Louw. AZ moet spelen zonder publiek ZEIST (ANP) Eerste divisieclub AZ moet de eerstvolgende thuis wedstrijd - op 18 maart tegen Hera cles - zonder publiek spelen. De commissie van beroep van de KN VB velde gistermorgen in de mole- statie-zaak rond scheidsrechter van Mierlo in de wedstrijd AZ - DS 79 van 3 december j.l. hetzelfde vonnis als de tuchtcommissie. AZ krijgt een boete van 10.000 gulden. De voorwaardelijke straf van een wed strijd zonder publiek, die nog res teerde van AZ - VW van januari 1988. wordt omgezet in een defini tieve. Daarbij komt een nieuwe voorwaardelijke straf van een wed strijd zonder publiek met een loop tijd van één jaar. De uitspraak van de commissie van beroep geschiedt op andere gronden dan de tuchtcommissie aanvoerde. Deze worden nog op schrift gesteld. De uitspraak is ech ter gelijk. Bij AZ schat men de schade-post aan niet verkochte toegangskaart jes voor AZ - Heracles tussen de 25.000 en 30.000 gulden. De clublei ding beraadt zich over de vraag of het zin heeft via een civiele'proce dure de schade te verhalen op de vijf mensen, die in deze zaak dooi de politie-rechter zijn veroordeeld. Beeld van het wereldkampioenschap squash dat deze week in Warmond wordt gehouden. De toeschouwers heb ben door-de glazen speelwanden zicht op meerdere partijen tegelijk. (foto anpi WARMOND (ANP) - Nicole Beu- mer heeft gisteren de tweede ronde bereikt van het wereldkampioen schap squash voor vrouwen, dat bij Dekker in Warmond wordt gehou den. Ze won in vier games van de Ierse Collins. Herma Florissen, die als enige Nederlandse door de kwa lificatie kwam, beleefde weinig ple zier aan haar optreden in het hoofd toernooi. Ze verloor kansloos van de sterke Engelse Fiona Geaves, de nummer twaalf van de wereldrang lijst. Ook vijfvoudig Nederlands kam- pioene Babette Hoogendoorn en Marjolein Houtsma bereikten de tweede ronde. Hoogendoorn had geen enkele moeite met de Nieuw- zeelandse qualifier Owen: 9-1,9-3,9- 0. Houtsma stond een game af aan de Francaise Amigorena. De als eerste geplaatste Susan Devoy drong het overtuigendst van allen door tot de volgende ronde. De Nieuwzeelandse speelster, die de wereldranglijst aanvoert, gunde haar eerste opponente in Warmond, de Ierse McCaughey, slechts één punt. Lisa Opie, de Engelse favorie te voor de finale, schoof de Israëli sche Levine ook met gemak terzij de. Geveld Atletiek/reak Gert Veldhuizen had zijn zaakjes uitstekend voor elkaar. Om zijn kandidatuur voor de Unieraad, een controlerend or gaan binnen de KNAU, te onder steunen had de manus.van alles van De Bataven vorige week flink met stroop gesmeerd. Zo kreeg Veldhuizen de toezegging van AV Holland, dat hij op de steun van de mede-bewoner van de Leidse Hout kon rekenen. Een optelsom metje voorafgaande aan de ver kiezing afgelopen zaterdag in Rotterdam leerde dat het kandi daat-raadslid genoeg stemmen zou verzamelen om in de Unie raad te worden gekozen. Om er zich van te vergewissen dat het één en ander vlekkeloos zou verlopen, nam de inwoner van Leiden de taak op zich de stemmen te tellen. Alles verliep naar wens, totdat Veldhuizen het formulier van De Bataven, zijn ei gen cluppie dus, openvouwde. Dat bleek rtiet ondertekend, dus ongeldig. De nalatigheid had tot gevolg dat Veldhuizen te weinig stemmen kreeg en derhalve niet in de Unieraad werd gekozen. "Ik ben hier niet blij mee", treurt Veldhuizen om de slor digheid van zijn vereniging, die hem afgelopen woensdag nog in het zonnetje zette vanwege zijn verdiensten. Vorige week nog de kampioensbeker, zaterdag de gif beker. Het kan verkeren. Veldhuizen: "Dat uitgerekend m'n eigen cluppie zó in de fout springt. Schlemielig, typisch iets voor De Bataven. Het laatste woord is er dan ook niet over gesproken. Ik zal dit tot op de bodem uitzoeken. Ik kan niet anders zeggen dan dat het ontzettend stom is wat er is ge beurd. Het lullige is dat er nu geen afvaardiging van de Leidse clubs in de raad is gekozen. De af spraak die ik met AV Holland had gemaakt is volledig de mist ingegaan. De Bataven staat er dus weer lékker op. Wat een stelle tje eikels". Bataven-secretaris Theo Bru- sche, de verantwoordelijke func tionaris voor de blunder, kan zich de woede van Gert Veldhuizen volledig voorstellen: "Gert was door onze vereniging als kandidaat naar voren gescho ven en als je op deze manier bui ten de boot valt, is dat natuurlijk een tegenvaller. Van onze kant is het een nalatigheid om die hand tekening niet op het formulier te zetten. Aan de andere kant ben ik teleurgesteld in de houding van de bond. Vorige week heb ik het formulier opgestuurd. Ik snap niet dat ze mij geen seintje hebben gegeven dat er een handtekening ontbrak. Ik zal dan ook zeker mijn beklag doen". Dat het slachtoffer Gert Veld huizen daarmee gebaat is, lijkt on waarschij nlij k Gekweld De verhouding die Rijns burgse Boys en Quick Boys hebben wordt de ene week gekenmerkt door liefde en de andere week door haat. Wat de Rijnsburgers betreft is het weer tijd voor dat laatste. Niet vanwege de komen de confrontatie tussen de twee eersteklassers (zaterdag op Mid- delmors), maar meer vanwege en kele uitspraken die QB-trainer Hans van der Zee heeft gedaan in het blad 'De Bunschoter'. Een pe riodiek dat door velen in die con treien wordt gekenschetst als 'het sufferdje van 't Gooi' en de voet balontwikkelingen bij Spaken burg en IJsselmeervogels op de voet volgt. "In tegenstelling tot een club als Rijnsburgse Boys wordt er bij Quick Boys geen cent onder de ta fel betaald", is één van de uitlatingen van Van der Zee, die zoals bekend volgens seizoen de 'Vogels' traint. Naar mijn mening zijn er maar drie topclubs in het zater dagvoetbal: IJsselmeervogels, Quick Boys en ACV". Rijnsburg massaal op de kast natuurlijk na het lezen van dit soort uitspraken. RB-secretaris Gerard van Zuylen begrijpt niet goed waar Van der Zee de moed vandaan haalt om zo ordinair op de geel-zwarte tenen te gaan staan. "Dit valt me tegen van Van der Zee. Ik had hem hoger ingeschat. Volgens mij vergeet-ie toch een paar clubs in dat rijtje, afgezien van Rijnsburgse Boys natuurlijk. En die uitspraak over die betalin gen laat ik voor wat-ie is. Flauwe kul natuurlijk. Maar eigenlijk heb ik helemaal geen zin om erop te reageren. We staan daar als club boven", reageert Van Zuylen. Hans van der Zee begrijpt op zijn beurt de commotie in de Rijnsburgse gelederen naar aan leiding van het interview weer niet goed. "Zijn ze daar op hun tenen ge trapt? Nou ja, eigenlijk kan ik het ook wel snappen. Sommige passa ges in het verhaal komen niet prettig over. Ik kan nu wel zeggen dat ik het allemaal niet zo heb ge zegd, maar dat komt ook niet sterk over. Toch is dat zo. Ik heb die jongen van dat krantje nog gebeld om te zeggen dat-ie erg on zorgvuldig te werk is gegaan met mijn uitspraken". Maar was Van der Zee zelf niet onzorgvuldig om tegen journalis ten te beginnen over niet hard te maken beschuldigingen over 'be talingen onder de tafel'? Of dacht de trainer soms dat Bunschoten aan het andere eind van de wereld lag en dat zijn uitspraken toch de 'bollenstreek' niet zouden berei ken? "Nee, maar misschien zou ik te gen een journalist van jullie krant wat anders gezegd hebben, omdat ik weet hoe gevoelig het ligt in de bollenstreek. Maar, ik bén juist heel zorgvuldig geweest. Ik wilde in het interview de verschil len duidelijk maken tussen Quick Boys en Rijnsburgse Boys, qua ka rakter. Ik weet dat er in Katwijk niet wordt betaald, maar de con clusie dat er in Rijnsburg wél wordt betaald heb ik niet getrok ken. Wél heb ik gezegd dat de ge ruchten sterk zijn en dat dat voor al komt omdat er vele spelers naar Rijnsburg gaan die niet eens over Quick Boys nadenken. Maar die geruchten komen uit de wandel gangen en niet van mij, want ik kan het op geen enkele manier hard maken. En over die drie clubs. Statistisch kan ik aantonen dat de genoemde verenigingen tot de absolute top behoren door de resultaten van de afgelopen de cennia. Ze zijn het meest succesvol geweest, maar natuurlijk zijn er meerdere toppers. Rijnsburg in derdaad, maar ook DOVO, Noordwijk en DOS Kampen enzo voorts", probeert Van der Zee de scher pe kantjes van zijn vraaggesprek af te halen. De rest proberen de Rijnsburgers er zaterdag zelf wel af te halen... Voor het vertrek van één, die het peloton parallel aan de Loire van Gien naar Moulins voer de, kwam 'Popeye' er ook rond voor uit: hij zou voor de winst gaan. Im mers, de kansen op zijn geliefde massaprint waren op voorhand groot. Dat festival der sprinters kwam er inderdaad, maar wie er ook aan meededen, Jean-Paul van Poppel niet. Hij liet zich simpelweg DEN HAAG (ANP) Als de temperaturen op de aardbol blijven stij gen, staan straks alleen de marathonschaatsers nog in de kou. Figuur lijk dan. Na een seizoen zonder natuurijs in Nederland werd gisteren bekend, dat ook de alternatieve Elfstedentocht in Finland niet door gaat. De dooi houdt aan in Kuopio, waar het normaal gesproken rond deze tijd van het jaar vriest dat het kraakt. Voor de specialisten op natuurijs kan gesproken worden van een ver loren seizoen. Nationaal kon er slechts op de baan worden geschaatst. De 100 kilometerwedstrijd in Ottawa (Can) werd een falikante misluk king en in Weissensee (Oos) ontbrak de top wegens andere verplichtin gen. Het bericht van dooi uit Kuopio was de druppel die de emmer deed overlopen. Demotiverend? Evert van Benthem, die vier keer een rit over 200 ki lometer reed en nimmer werd verslagen, zou het haast zeggen. „In Ne derland geen natuurijs is één ding, maar als in het buitenland dan ook al niet kan worden gereden, wordt het erg vervelend. De laatste maan den had ik me duidelijk gericht op de wedstrijd in Kuopio. Ik voelde dat de vorm er aankwam. Ik wil niet zeggen dat ik zo maar even had ge wonnen, maar ik was wel een groot kanshebber. Tweede in Ottawa en eerste in Kuopio, dan was het toch nog een leuk jaar geworden". Van Benthem wil de moed echter niet opgeven. De schaatser uit Sint Jansklooster, die in 1985 en 1986 de echte en in 1988 de alternatieve Elf stedentocht won, blijft hopen op een derde overwinning. In Finland, of liever nog in Friesland. „Het is niet zo dat ik de moed nu opgeef. We blijven hopen op 'beter' weer. Het nieuwe seizoen zal ik er weer net zo hard tegenaan gaan. Ik ben nu 30 jaar. Het kan nog. Ik reken er op dat binnen vijfjaar in Nederland weer een Elfstedentocht komt. Dan wil ik er klaar voor zijn". Van Benthem spreekt voor dit seizoen van overmacht. De beslissing om Kuopio af te gelasten, wordt door veel betrokkenen als terecht ge zien. Jaap Nassette, die ondermeer als begeleider van veel rijders alle tochten in Finland meemaakte, spreekt van een verstandig besluit. „Het dooide te hard. Rijden was te gevaarlijk geweest. Ik heb net nog naar het weerbericht geluisterd. Overal in de wereld js het warmer dan normaal is voor deze tijd van het jaar. Er zat niets anders op dan een jaartje over te slaan". MOULINS (GPD) Van begin tot eind een uitbundig stra lende zon en een temperatuur van een graad of twintig. Al leen de bomen staken nog niet in het groen. Verder leken de omstandigheden gisteren in Parijs-Nice perfect voor Jean- Paul van Poppel. Neerlands sprint(zomer)koning, voor een duizelingwekkend bedrag door Peter Post in het Panaso nic-team gehaald, zag het zelf ook helemaal zitten. uit de door de Belg Etienne de Wil de opgeëiste hoofdrol duwen en reikte na 167 kilometer niet verder dan rang 18. Gemiste kans „Jammer, maar daarom niet ge treurd", merkte Van Poppel luch tigjes op alvorens hij zijn hotel op zocht. „Natuurlijk, het is een gemis te kans en alle gemiste kansen zijn zonde, maar ik heb de tijd nog. Het seizoen is nog maar net begonnen". Niettemin een streep door de reke ning, want Van Poppel wil dolgraag af van de mare, dat hij slechts kan presteren als de 'r' uit de maand is. Ondanks alle goede voornemens, ging het voor de Bilthovense drie trapsraket toch weer falikant mis aan het eind van een rit, die toch zo voor hem was geknipt. Want behal ve prachtig weer, dat het predikaat 'Koers naar de Zon' volledig waar maakte, deed het peloton het 'pia no' aan. Met een gangetje van even boven de 30 kilometer per uur koesterden de heren coureurs zich urenlang in het zonnetje. Pas in de slotkilometers was er sprake van verhoogde activiteit. De Deense lo comotief Jesper Worre, die zich als steun en toeverlaat van de Colom biaanse ploeg van Lucho Herrera heeft verhuurd, doorbrak het toeris tische gepeddel. Al solerend kreeg hij maximaal iets meer dan twee mi nuten de ruimte. De ploegen met sprintkanonnen hielden Worre keu rig aan het lijntje en nog voor het bordje 10 kilometer voor de blonde Scandinaviër opdook, kon hij al een kruisje halen over zijn vluchtpo ging. Vervolgens begon het zenuwslo- pènde gemanoeuvreer der sprinters en hun helpers. In deze aflevering van Parijs-Nice zijn nogal wat rappe jongens aanwezig: behalve de reeds genoemde Van Poppel en De Wilde ook Eddy Planckaert, Adriano Baf- fi, de Brit Malcolm Elliot en jonge Westduitse belofte Remig Stumpf, in dienst van een Franse equipe (Toshiba). Van de wereldtop ont breken alleen Mathieu Hermans, Eric Vanderaerden, Guido Bontem- pi en Wim Arras. Laatstgenoemde was wel van plan fietsend naar de MIAMI (Reuter) - Manon Bollegraf is dankzij haar opmerkelijke toer nooiwinst in Oklahoma tot de top- twintig van het geldklassement bij de vrouwen doorgedrongen. De 24- jarige tennisster uit Ermelo, die in de finale van het met ruim 200.000 gulden gedoteerde evenement won van Leila Mesjki uit de Sovjetunie, staat op de vijftiende plaats. Ze sloeg dit jaar 33.687 dollar bij elkaar, ruim 70.000 gulden. Brenda Schultz, die in januari door uitstekende prestaties in Australië hoog geklasseerd stond, zakte uit de top twintig. De ranglijst wordt aangevoerd door, hoe kan het anders, Steffi Graf. De Westduitse was in ruim twee maanden al goed voor bijna een half miljoen gulden. Etienne de Wilde en Eddy Plankaert sprinten om het hardst voor de eindstreep i sieker Parijs-Nice. De Wilde (links) kwam als eerste over de finish. de eerste eatppe van de klas- Mediterranée te gaan, maar hij is een van vele tendinitis-slachtoffers (aanhechting van de knie) die de moderne wielersport eist. Sportiviteit De snelle mannen ervoeren die af zegging van Arras als bijzonder prettig. Niet zozeer omdat de spoe ling met Arras erbij weer wat dun ner wordt, als wel vanwege het feit dat de kleine Belg het niet zo nauw neemt met de sportiviteit. Echter, ook zonder Arras werd er gisteren naar hartelust geduwd en getrok ken. De voornaamste verliezer in dit gevaarlijke spel heette Jean-Paul van Poppel. Na de passage van de rode vlag, die de laatste kilometer aangeeft, werd hij muurvast in de tang genomen. Van Poppel: „Ik reed goed van voren, maar opeens zwenkte de hele groep naar rechts en kwam ik klem te zitten. Nou, toen kon ik het gelijk schudden. Er zaten daarna op weg naar de finish nog twee bochten in het parcours en dan kom je niet meer terug". De 'sprintfilm' voor zichzelf te rugdraaiend, ontkwam Van Poppel niet aan de conclusie dat hij nog ver weg is van zijn beste vorm. „Kijk, als je goed rijdt, laat je je natuurlijk niet insluiten. Dan rij je overal om heen. Zo werkt dat gewoon. Niet dat ik echt slecht ben, maar goed is an ders". Na de nederlaag in Moulins, kijkt Van Poppel uit naar de aan komst van vrijdag in de badplaats St. Tropez. Daar denkt hij in aan merking te kunnen komen voor een herkansing. Van der Poel De vaderlandse eer werd netjes hooggehouden door Adrie van der Poel, achter De Wilde en Planckaert een opvallende derde. Temeer om dat de sinds kort in België huizende Brabander grieperig aan deze ronde is begonnen. Het fraaie lenteweer doet hem echter snel beter worden. Van der Poel tevreden spinnend: „Nog zo'n dag als vandaag en dan ben ik er wel weer uit". Hunkert Van Poppel naar een herkansing, Etienne de Wilde heeft die niet meer nodig. De Belgische kampioen blijft de aandacht trek ken. Na zijn triomf in de Omloop Het Volk gooide hij er nog maar weer eens een overwinning tegen aan. Zijn negende al in dit prille sei- hij absolute topsco- het internationale pelo ton. De Wilde heeft nu al zijn zegeto taal van 1988 bereikt. Nog een score en hij evenaart de succesvolste Bel gische renner van vorig seizoen (Jan Bogaert). De Wilde denkt dat aantal binnenkort te kunnen over treffen. „Ik geloof dat ik het tot Pa- rijs-Roubaix nog wel in deze vorm kan uithouden". Ploeg Raas start niet in Vuelta MADRID (ANP) De wielerploeg van Jan Raas start dit seizoen niet in de Ronde van Spanje, die van 24 april tot 15 mei wordt gehouden. Raas is er niet in geslaagd een Spaanse co-sponsor te vinden. Bij de presentatie van zijn ploeg, op 23 januari in Almere, kondigde de Zeeuw al aan dat de Ronde van Spanje waarschijnlijk niet op het programma zou komen. Als vervan ger van de Nederlandse formatie proberen de organisatoren van de Vuelta de Amerikaanse ploeg 7-Ele- ven aan te trekken. DINSDAG 16.05-16.50 BBC 2: World Singles Bowls Championships. 17.00-17.30 Ned 1Liever Sportiever: pro gramma met adviezen, kosten, voor- en nadelen van diverse sporten. 17.00-18.10 BBC 2: World Singles Bowls Championships. 18.00-19.00 SKY: Eurosport Menu: over zicht. 19.00-20.00 SKY: What a Week: week overzicht. 20.00-20.30 SKY: WK Free Style skiën. 20.00-21.00 TV 5 Sports Magazine 20.00-21 15 Super: Sports Night: met o.a. 2t.15-21.45 Super Soccer Scene: inter nationaal voetbalnieuws. 21.30-22.00 BBC 1 A Question of Sport 21 30-22.30 SKY: Wielrennen Parijs-Ni- 21.45-22.00 Super: World News: met o.a. sport. 22.00-23.00 Super: English League Foot- 22.40-23.06 Ned 1Liever Sportiever: met o.a. een verslag van een Elfstedentocht. 23.00-23.20 Did 1 ARD-Sport extra Bun- desliga ijshockey (halve finale in de play offs, derde speeldag). 23.00-00.00 Super NBA Basketball: Amerikaans prof-basketbal. 00.00-01.00 SKY: World Senes Cricket: Australië-Pakistan. 01.00-01.30 SKY: Eurosport Menu: over zicht.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 19