'Bij Ajax geen plaats meer voor amateurs' Andiies Wendt trekt zich terug SpoorptTV 'Eens zien wie echt de baas is' Ivan Lendl uitgefloten Jumping Amsterdam komt traag op gang Aanvallen niet langer het parool van arrogante libero Coach van Luton Town trekt boeteldeed aan Paleisrevolutie in tenniswereld ANTWERPEN (GPD) - De 'tennisbobo's' hebben het deze vveek zwaar te verduren. Enerzijds is daar weer het snobis tische Antwerpse ECC-toernooi, de dikbetaalde herfstklus voor de flauwekul die al jaren een doorn in het oog is van de erkende machthebbers, en anderzijds lijkt de morrende achterban inmiddels een heuse paleisrevolutie te hebben ontketend. De spelersvakbond (ATP) wil het heft in eigen hand nemen door over twee jaar zélf een toernooicircuit op te zetten. Informateur Gianotten wil zakelijke aanpak Ideaalbeeld voor de toekomst is volgens de ATP een situatie waar bij spelers, sponsors en toernooidi- recties de gang van zaken regelen en de huidige beleidsbepalers, me de vertegenwoordigd in de over koepelende tennisraad (MTC), slechts een toezichthoudende rol vervullen. In feite is die kogel al door de kerk, want na het stukgelo pen overleg met de MTC twee da gen terug in Londen „staan onze plannen vast; we kunnen er niet meer onderuit", aldus ATP-verte- genwoordiger Ray Moore. De onderhandelingen met de toernooibazen over een nieuwe ka lender worden nu zo snel mogelijk geopend, want de tijd dringt. De toppers hebben in elk geval alle medewerking toegezegd: twintig van de beste 25 proftennissers stemden reeds schriftelijk in met de omwenteling, onder wie Wilan- der, Edberg, Agassi, Becker, Noah, Leconte en McEnroe. Dat laatstgenoemde zich zo openlijk verzet hóeft geen enkele verbazing te wekken. „Dat doe ik al tien jaar, sinds ik in het circuit zit", spotte de 29-jarige Amerikaan gis teren in Antwerpen, waar hij dank zij soms ouderwets briljant spel Michiel Schapers onder de voet liep (6-4, 6-2). McEnroe („ik twijfel er geen moment aan dat ik weer tot de top-5 kan gaan behoren") wees na het ongelijke duel met „ATP- strijdmakker" Schapers, sinds kort bestuurslid, in dat verband op de gevolgen van het huidige systeem. „Kijk maar om je heen, het aantal spelers dat opgebrand of gebles seerd is, loopt de spuitgaten uit. Er zijn gewoon veel te veel toernooi en. De eerste verandering die ik zou doorvoeren is het aanbod aan zienlijk verkleinen en tegelijkertijd belangrijker maken. Dus grotere evenementen, die, als de belang stelling tegenvalt, rustig mogen worden verplaatst". Bovendien wil McEnroe af van de meldplicht voor sommige toernooien, een „bela chelijke regel". Hoe begrijpelijk ook, de kritiek van de spelers komt juist in deze periode nogal hyprocriet over. De officiële Grand-Prixkalender is in derdaad overvol, maar nu de ster ren zich eindelijk wat rust kunnen gunnen lopen ze de ene na de ande re schnabbel af. McEnroe klaagt over „druk en overbelasting", maar laat komende week het GP-toer- nooi in Londen wel schieten voor het door Becker-manager Tiriac georganiseerde lucratieve exhibi tie-onderonsje in Stuttgart. Samen met nog zeven toppers (Lendl, Agassi, Connors, Becker, Mecir, Mayotte en Gomez) mag de Ameri kaan naar verluidt twee miljoen dollar verdelen. „Het was een moeilijke keus, maar ik heb net in deze fase nu een maal nodig om tegen de 'top-guys' te spelen, onder welke omstandig heden ook", verdedigde de num- ANTWERPEN (GPD) - Het Antwerpse ECC-toernooi moet het alweer stellen zonder de als eerste geplaatste Ivan Lendl. De nummer twee van de wereld verloor gisteravond in zijn eer ste partij kansloos van de Israe- li"er Amos Mansdorf: 6-2, 6-2. Lendl, viervoudig winnaar in Antwerpen, had geen excuus voor zijn nederlaag tegen de verrassende winnaar van het Grand Prixtoernooi in Parijs het afgelopen weekeinde. De Tsjech, die regelmatig werd uit gefloten, onderging onlangs een schouderoperatie. „Maar daar had ik totaal geen last van. Ik was fit en trof vandaag ëen tegenstander die niets miste". mer veertien van de wereld zich. „Wat heb ik eraan om een jongen als Schapers (die in Antwerpen toch nog 17.000 dollar incasseerde, red.) te verslaan? Dan valt er niets te winnen". Hetzelfde geldt mo menteel voor de MTC, die in het conflict met de ATP ogetwijfeld aan het kortste eind gaat trekken. De Council, sinds '74 verantwoor delijk voor het proftennis, probeer de nog wel een compromis te vin den - de stem van de ATP zou niet voor een derde, maar voor de helft meetellen in gewichtige zaken - maar dat werd afgewezen. Tot onbegrip van MTC-baas Marshall Happer. want „met meer dan vijftig procent zeggenschap is het evenwicht zoek. Er gaat te veel geld om en de belangen zijn te groot om dat in handen van één in stantie te leggen. Want dat gebeurt dan in de praktijk; de rest kan slechts adviseren. Krijgt de ATP zijn zin, dan ontstaat versnippering en chaos". Zeker als de MTC gaat concurreren met een alternatief circuit, zoals de geluiden willen. Dat zou kunnen betekenen dat 's werelds beste tennisseis zich even tueel moeten zien te kwalificeren voor de vier Grand-Slamtoernooi- Een bizarre situatie natuurlijk, die McEnroe tot dreigende taal ver leidde. „Het zal ongetwijfeld nooit gebeuren, maar komt het toch zo ver, dan zullen we wel eens zien Wie werkelijk de baas is". JEROEN TE NUIJL AMSTERDAM (GPD) - Buiten speurden heren van een particulie re bewakingsdienst, gealarmeerd door bommeldingen, naar onraad. Binnen boog de ledenraad van Ajax zich urenlang over het terug treden van voorzitter Ton Harmsen en zijn vier companen om, na uren lang vergaderen, de afmars offi cieel te bekrachtigen. Mr. Nico i zijn partij tegen de bij vlagen gewei- (foto and Gianotten, chef d'equipe ■vijze de AMSTERDAM (ANP) - De ano nieme plakker, die de reclame borden van Jumping Amster dam woensdagnacht van grote stikkers voorzag met de tekst „afgelast wegens paardenmis- bruik", had zijn energie beter in een andere actie kunnen stop pen. Hij weerhield de Amster dammers er niet van naar de RAI te komen. Van enige dieron vriendelijkheid viel bovendien niets te bespeuren, of het moes ten de vleeswaren tussen de broodjes in de snackbar zijn. De Engelse parcoursbouwer Allan Ball had de hindernissen voor de reservepaarden be schaafd gehouden. De ruiters zelf zagen nog absoluut geen re den er de zweep al over te leggen. Slechts Nelson Pessoa, John Whitaker, Wolfgang Brinkman en een handvol Nederlanders, maakten enige ernst met de eer ste rubriek. Jumping Amsterdam, dat be gon met een door Ellen Bontje gewonnen dressuuronderdeel, kwam gisteren traag op gang. De ondergrond was te klef voor hoogstaande sport, de paarden die voor de opwarmronde waren ingeschreven van te klein kaliber voor stuntwerk. Slechts de er kende prijsrijders voelden er ook in het prille begin iets voor te ra cen voor drie mille. Zoals wel vaker liet de inmid dels 52-jarige Nelson Pessoa zien dat vak nog steeds te beheersen. De Braziliaan raakte een paar goede paarden kwijt, maar vond Special Envoy onlangs in Zwit serland in de stal van Heidi Rob- biani. De veteraan, die van geen wijken wil weten, won royaal van de Brit John Whitaker en de Westduitser Wolfgang Brink- De Nederlanders, die net als de rest van het veld de bijpaarden zadelden, kwamen nog vrij mas saal terug voor de eerste huldi ging. Wout Jan van der Schans werd vierde op de voet gevolgd door Van der Ham, Laarakkers en Lansink. denkt nog wel eens terug dolle dinsdag. „Ik wist na die avond in ieder geval meteen wat me te wachten stond. Die drukte toen, gigantisch. Televisieploegen, radio, tientallen verslaggevers, ik wist echt niet wat me overkwam". Alles went, dus ook de belang stelling van de media. Jurist Gianotten, hoofd algemene zaken van de gemeente Amsterdam, wijdde zich de afgelopen maand op bewonderenswaardige wijze aan zijn werk als informateur. Die taak zit er sinds deze week op. De leden raad accepteerde maandagavond de vergaande voorstellen tot wijzi ging van de organisatie van Ajax en gaf de zes wijze mannen behalve Gianotten, Van Wijk, Pil, Henrichs, Schoevaart en Timman zijn fiat om kandidaten voor een bestuurs functie te gaan zoeken. Op acht december hoopt Gianot ten, formateur nu, met een trio nieuwe bestuurders op de proppen te kunnen komen. „Die deadline maakt het erg spannend, al is het meeste werk nu wel gedaan. Het is nu een kwestie van kandidaten zoeken. We hebben gezegd dat we twee maanden de tijd nodig heb ben, daar houden we ons aan. Al die publiciteit heeft ons kwaad noch goed gedaan. Nu wordt het waarschijnlijk even rustig. Tot acht december zul je niet zoveel van ons horen". Nico Gianotten u zich oor spronkelijk alleen bezighouden met het zoeken naar nieuwe be stuursleden. In plaats daarvan is de afgelopen weken de hele orga nisatie van Ajax doorgelicht. Gianotten: „Ons uitgangspunt was en is een professionele organi satievorm te vinden die het best bij een Europese topclub past. We hebben onze opdracht inderdaad nogal ruim opgevat. Moest ook wel, want we wilden per sé inzicht krijgen in alle problemen. Kandi daten voor een bestuursfunctie hebben recht op die informatie". „Om de problemen te inventari seren hebben we gekozen voor een serie interviews. We hebben ge sproken met het oude bestuur, dus met Harmsen, Bakker, Kraan, Neefjes en Been, met Van Eijden als directeur algemene zaken, met administrateur Holsheimer, met de technische staf, de medische staf, de spelersraad, de hoofdsponsor en Inter Football", HAARLEM - Andries Wendt gooit het over een andere boeg. De arrogante en spijkerharde libero van Noordwijk zal er in het vervolg van de huidige voetbaljaargang wat minder vaak tussenuit trekken. Dat doet hij op verzoek van zijn maten, want die weten zich geen raad als 'dolle Dries' weer eens naar voren stormt om zich met de aanval van de roemruchte amateurclub te bemoeien. Hoewel aan vallen zijn parool is, heeft Wendt besloten voorlopig tegen zijn natuur in te gaan spelen. Morgen, in de regionale voet- balklassieker tegen Quick Boys, zal de 25-jarige Noordwij- ker zijn ploeggenoten in de rug dekken. De opmerkelijke koerswijziging van Andries Wendt is het gevolg van een twee uur durende bespre king die de spelersgroep van Noordwijk voerde na de nederla gen tegen Spijkenisse en Excelsior Maassluis. Wendt, in het dagelijks leven werkzaam in het Squasch centrum Haarlem („Volgend jaar april begin ik m'n eigen zaak in Be verwijk"): „We hebben elkaar ein delijk eens de waarheid gezegd en dat werd tijd ook. Er bleken allerlei kleine irritaties te zijn tussen be paalde spelers. Er is openlijk kri tiek geleverd op elkaar en dat was eigenlijk nooit gebeurd. In de tijd van de 'ouwe hap' met Bröring, Bo- gers, Karstens en zo, was zoiets on denkbaar. Toen werd meteen ge zegd waar het op stond en werd kri tiek geaccepteerd". „Dat ligt bij deze lichting even anders", vervolgt Wendt. „Na de wedstrijd is het aan de bar van: ,Ik vond jou wel goed vandaag', terwijl ze je even later bij iemand anders zwart staan te makep. De laatste ja ren probeert iedereen z'n eigen straatje schoon te vegen. De aanval geeft de verdediging de schuld en andersom". Maar na de interne bespreking van twee weken geleden hebben de voetballers van Noordwijk el kaar en zichzelf beterschap be loofd. In het geval van Wendt komt dat er op neer dat hij zich nadruk kelijker in de rol van laatste man zal hullen. „De jongens willen dat ik meer rugdekking geef', legt hij uit. „Het blijkt dat ze problemen hebben met mijn spelstijl. Ze vin den dat ik de zaak achterin onvol doende onder controle heb. In hun ogen speel ik te aanvallend. Zelf vind ik dat wel meevallen, want we hebben echt geen doelpunt om on ze oren gekregen omdat ik te ver door Jaap Visser LUTON (Rtr) - Ray Harford, de coach van de Engelse eerste divi sieclub Luton Town, heeft zichzelf gestraft met een boete van 100 pond sterling (circa 350 gulden). Harford nam deze opmerkelijke maatregel nadat hij woensdag avond na afloop van de 'wedstrijd tegen Leeds United (2-0 voor Lu- ton) in het toernooi om de League beker uit de dug-out was gestuurd door de scheidsrechter. Dat ge beurde kort nadat de bij Luton de buterende Julian James een rode kaart had gekregen wegens een zware overtreding. Harford: „Ik was daarover nogal gefrustreerd geraakt en slingerde de scheids rechter woorden naar het hoofd, die ik nooit had mogen zeggen. Ik weet dat ik verkeerd was en heb de arbiter na afloop mijn verontschul digingen aangeboden". Harford stort de 100 pond in het spelers fonds van Luton Town. was ingeschoven. Volgens mij is het een kwestie van zelfvertrou wen. We hebben niet meer de grote ploeg van weleer die bijna barstte van het zelfvertrouwen, ook in de verdediging. Nu schreeuwen ze moord en brand als ik naar voren ga omdat ze achterin niet één op één durven te spelen. Daarom is het inderdaad maar beter dat ik voorlopig achter de verdediging blijf hangen". Behoudend In de thuiswedstrijd tegen NS- VV kwam Andries Wendt vorige week zaterdag niet of nauwelijks over de middenlijn („Na afloop wa ren m'n zolen wit van de kalk"). De behoudende tactiek van het voor aanvallend voetbal model staande Noordwijk leverde een 2-0 over winning op. Wendt: „Het was niet fraai, wel doeltreffend. Maar als we die wedstrijd hadden verloren, was het nu al over en sluiten geweest. Morgen tegen Quick Boys is het wéér er op of er onder. Winnen we dan komen we gelijk, verliezen we dan staan we op vier punten". Met andere woorden: Noordwijk moet verlies hoe dan ook zien te vermijden, dus kan de 'kustslag' voor de verandering wel eens een saaie vertoning worden. Wendt: „Dat geloof ik niet. Wedstrijden tussen Quick Boys en Noordwijk staan garant voor kwaliteit en spektakel. Dat is al jaren zo en ik verwacht niet dat het morgen an ders zal zijn. Wij kunnen namelijk niet puur verdedigend spelen en tegen Quick Boys is dat ook dode lijk. Het is zaak die gasten ver van je eigen doel te houden. Als je voor de pot gaat liggen, trek je aan het kortste eind, want dan komen ze met die hoge ballen op Theo van Rijn en die kale knikt er altijd wel eentje in". Zoals vorig jaar toen de Katwijk- se kopspecialist er in de slotfase van de competitie mede verant woordelijk voor was dat Noord wijk door Quick Boys uit de kam pioensrace werd gestoten. Wendt: „We hebben wat goed te maken, want vorig jaar hebben we twee keer van Quick Boys verloren. Dat is uniek, want meestal wonnen we van ze. Dat kwam omdat we ze wis ten af te bluffen. Onze flair gaf de doorslag, maar dat is nu anders. Sinds Hans van der Zee daar trai ner is. zijn ze bij Quick Boys een stuk brutaler. Van der Zee is ie mand met flair die hij over heeft weten te brengen op zijn spelers". „Vorig jaar heeft Quick Boys die pe indruk op mij gemaakt. Ik had al mijn geld op die ploeg gezet. Dat ze het toen weer niet redden, zegt al les over de druk die op hen ligt. Als Quick Boys vier keer achter elkaar wint, begint iedereen in Katwijk over een kampioenschap te praten. Toch hebben ze daar een geweldig publiek. Ze staan elke week met een paar duizend man te schelden, maar komen wel steeds terug. Bij ons blijven ze na twee verliespartij- en massaal weg en kunnen wij weer helemaal nen om het publiek „Uitwedstrijden tegen Quick Boys zijn voor mij dé krenten in de pap", vervolgt Wendt, die al op zijn zeventiende in het eerste van Noordwijk debuteerde en dus, on danks zijn nog jeugdige leeftijd, al tot de veteranen mag worden gere kend. „Elke keer vind ik het weer schitterend om onder die tribune door het veld op te komen. Dan lo pen de rillingen over mijn rug en kan het wat mij befreft niet meer stuk. Dan weet ik van te voren dat het een leuke middag gaat worden. Als je dan een week later tegen pakweg Rozenburg moet voetbal len, is het echt een hele toer om je zelf weer op te laden. Dan is het zaak voor een trainer om de ploeg scherp te houden. Ik zal niet zeg gen dat John Eelman dat niet meer kan, maar hij zit er nu al zo lang dat de groep een beetje op hem is uit gekeken. Het zou een goede zaak zijn als we volgend jaar tegen een ander gezicht kunnen aankijken". Beckenbauer Andries Wendt is een voetballer met een uitgesproken mening, een jongen ook die op het veld bij voor keur zijn eigen spoor volgt. Dat brengt hem nogal eens in aanva ring met scheidsrechters en tegen standers. „Ik weet het, ik weet het", gaat hij bij voorbaat in de ver dediging. „Ik ben arrogant, te hard en heb een te grote bek. Allemaal Van Landeghem twee jaar geschorst BRUSSEL (AFP) - De strafcommissie van de Koninklijke Belgische Atle tiek Federatie heeft marathonloopster Ria van Landeghem (31) voor twee jaar geschorst. Bij controle op het gebruik van verboden stimulerende middelen, vóór het begin van de Spelen van Seoul, werden in het urine monster van Van Landeghem sporen van anabolen aangetroffen. Het Bel gisch Olympisch Comité heeft voor het begin van de Spelen al zijn Olym pische kandidaten aan een dopingtest onderworpen. Twee wielrenners en één judoka bleken positief, de controle bij Van Landeghem vond pas plaats in het laboratorium in de Zuidkoreaanse hoofdstad, dat het IOC ook tijdens de Spelen gebruikte. waar en ik heb ook vaak genoeg probeerd m'n leven te beteren Mijn moeder schaamt zich so dood langs de kant als ik weer e< tegen een scheidsrechter tekeer ga .Sorry mam', zeg ik dan na afloop. ,maar het lukt gewoon niet om m'n kop dicht te houden'. De meeste boekingen loop ik op door aanmer kingen op de leiding. Nee, gemeen ben ik niet. Dat ik veel overtredin gen maak, komt omdat ik nog niet slim genoeg ben". „Ik kom arrogant over, dat weet ik, maar ik gedraag me niet bewust als zodanig. Ik heb van jongs af aan met het shirtje uit mijn broek ge speeld. Ik was namelijk een enor me fan van Ruud Krol. Dat ik er een beetje stoer bij loop daar kan ik ook niets aan doen, zo beweeg ik me nu eenmaal. Vroeger, bij het Leids jeugdelftal zei Freek Filippo (de coach red.) altijd: ,Daar heb je hem weer, Franz Beckenbauer'. Ik ben altijd al een leiding gevend fi guur geweest in het veld, dat zit kennelijk in me". En is er mede de oorzaak van ge weest dat Wendt nog voor zijn twintigste de libero van Noordwijk 1 werd. Een positie die hij overi gens niet echt ambieert. „Ik speel liever op het middenveld, want als laatste man heb ik na afloop maar zelden het voldane gevoel dat ik wat heb gedaan. Op het midden veld ben je veel meer bij het spel betrokken. Zeker nu ik meer ih dienst van de ploeg en dus sober der moet spelen, kan ik me niet echt uitleven. Ja, ik ga na afloop nog wel douchen, maar niet omdat ik zo heb lopen zweten. Ik douche meer voor de gezelligheid". „Nee, we hebben geen kijkje ge nomen in de keuken van PSV. Dat hoor en lees ik vaker, maar er is niks van waar. We zijn zo eigenwijs om te denken dat we het zelf alle maal ook wel kunnen verzinnen. We hebben zelfs niet overwogen om naar PSV te gaan. Het enige is dat Van Eijden informatie van zijn collega Ploegsma heeft gekregen. Wij hebben daar later kennis van genomen. Al die bevindingen heb ben we op papier gezet. Aan de hand daarvan zijn we tot onze aan bevelingen gekomen". Met als gevolg dat hele organi satie van Ajax op de helling gaat. Was het zo n zootje dan? Gianotten: „Nee, al wordt die in druk nu natuurlijk wel gewekt. Zo'n lijst maakt een negatieve in druk. Bij het doorlichten van de or ganisatie pik je nu eenmaal de ne gatieve dingen eruit. Het goede neem je voor kennisgeving aan. Er is echter geen sprake van een schuldvraag, noch van een schuldi ge. Nee, ik ga niet op onze bevin dingen in, die zijn niet interessant. Het gaat om de toekomst, om de nieuwe organisatie". „Drie bestuursleden, dat moet voldoende zijn. Ja, hoe korter de lijnen, hoe beter. Zo kan je slag vaardig opereren, meer op afstand trouwens dan in het verleden. Het bestuur bepaalt de hoofdlijnen van het beleid. Daarnaast zou Ajax met een technisch directeur en alge meen directeur moeten gaan wer ken. Beiden zijn mede-verantwoor delijk voor het opzetten van een professionele organisatie en rap porteren rechtstreeks aan het be stuur". In dat beeld past geen bestuur der die zich tientallen uren per week voor de club inzet. De tradi tionele clubfanaat dus. Gianotten: „Klopt. In deze con structie heb je geen mensen nodig die veertig uur per week voor de club klaar staan. Of meer, zoals bij Ajax soms het geval was. Dat mag je van niemand eisen. Doen we dus ook niet. Als mensen zo veel werk op moeten knappen, zit je organi satie trouwens niet goed in elkaar. Voor amateurs, in de goede zin van het woord, is geen plaats meer". Het sportmarketingsbureau Inter Football komt er in jullie rapport niet al te best af, zo lijkt het. Heeft IF bij Ajax dan inder daad zo'n stevige vinger in de pap gekregen? Gianotten: „De invloed van Inter Football bij Ajax, daar zijn journa listen om de een of andere reden verschrikkelijk in geïnteresseerd. We hebben geconcludeerd dat Ajax niet zonder een bureau als In- ter Football kan. Commerciële za ken, reclame, de relatie met spon sors, daar heb je professionals voor nodig. Dat is nu al zo, dat zal in de toekomst nog meer het geval zijn". „Wat er aan schortte, was dat de taken van Inter Football niet con tractueel waren vastgelegd, terwijl zoiets natuurlijk duidelijk om schreven moet zijn. Zo luidde onze conclusie, punt uit. Er is niks ge heimzinnigs. Nee, we hebben niet geconcludeerd dat Inter Football bij Ajax te veel macht heeft gekre gen, absoluut niet!" Een professionele organisatie met korte lijnen en twee direc teuren. slagvaardig handelen, het lijkt wel of Johan Cruijff aan het woord is... Gianotten, zuchtend: „Cruijff, Cruijff, Cruijff, ik krijg steeds meer het gevoel dat ik via de pers met Cruijff aan het discussiëren ben. Vooropgesteld, we hebben als commissie geen enkele aandacht aan de affaire-Cruijff besteed. Als hij echter zegt dat er bij Ajax een professionele organisatie moet ko men, ben ik het helemaal met hem eens. Kortere lijnen? Mee eens! Maar welk organisatiemodel hem voor ogen stond, geen idee...". „Nu ons rapport in de openbaar heid is gekomen roept iedereen plotseling dat Cruijff toch gelijk heeft gekregen, 't Zal allemaal wel. Toen had hij zijn gelijk echter kun nen halen, nu kan dat niet meer". „Als een nieuw bestuur Cruijff wil terughalen, vind ik dat best. Prima zelfs. Als ze het niet doen, ook prima. Ik wil absoluut voorko men dat bij Cruijff de indruk wordt gewekt dat bij Ajax voor hem een gespreid bedje is opgemaakt waar- ie in kan stappen op het moment dat het hem schikt. Ons rapport is geen huwelijksaanzoek. Geen af wijzing ook, trouwens". PAUL ONKENHOUT VRIJDAG 17.46-18.25 Ned 1Sport op vrijdag. 18.25-18.55 Ned 2: Sport met een voor beschouwing op de marathon van New York, handbal (V L-Sittardia), Europa cup basketbal (Den Helder-Racing) en een portret van voetballer Rob Rekers die op dit moment bij het Duitse Bochum aktief is. 20.10-23.30 BRT 2: ECC-Tennistoernooi te Antwerpen, 22.30-23.30 SKY NFL American Foot ball. 22.35-23.30 TV 5 Sports Loisirs. 22.50-23 20 Ned 3: Studio Sport: Jum ping Amsterdam

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 17