'Ik kan fietsen, ik ben niet kapot SP0STV NOC kampt met een flink tekort an de yjLljn. RB mikt op derde LD-Cup Van der Wiel geeft partij op Rijkaard bij Oranje Gerard Veldscholten treedt in Romandië uit anonimiteit Eerste Oranje succes in Vredeskoers PAGINA 17 DEN HAAG (ANP/GPD) - Het Nederlands Olympisch Comité, dat zich opmaakt naar Seoul de grootste Olympische ploeg aller tij den af te vaardigen, heeft financië le problemen. Er is op jaarbasis een structureel tekort van drie a vier ton. Door het aanspreken van aller lei potjes is daarvan slechts 25.000 gulden terug te vinden op rekening van baten en lasten. „Dit snijden in eigen vlees kan niet onbeperkt doorgaan", aldus secretaris-pen ningmeester Ruud Frese tijdens de jaarvergadering gisteravond in Den Haag. Hij vindt dat de belastingbetaler best wat kan meebetalen aan het plezier dat hem via de buis wordt voorgeschoteld. Gesprekken daar over met het ministerie van WVC verlopen volgens voorzitter Henk Vonhoff in een uiterst vriendelijke sfeer. Voor Seoul luidt het NOC nog niet de alarmklok. Met rekent op het ministerie en de komst van één of twee grote sponsors. „Des noods nemen we een hypotheek op het bondsbureau aldus Frese. In de herfst gaat het NOC bekij ken of de contributie niet wat om hoog kan. Nu betalen de 28 aange sloten bonden elk een symbolische bijdrage van honderd gulden. Fre se kreeg van de kascommissie het dringend advies te zoeken naar een structurele oplossing om uitzen dingen naar Olympische Spelen ook de komende jaren blijvend te kunnen financieren. Zoals gebruikelijk in een Olym pisch jaar viel de jaarvergadering tussen winter- en zomerspelen in. Voor de in Calgary behaalde suc cessen kreeg de Koninklijke Ne- derlandsche Schaatsenrijdersbond de Van Tuyll-beker uitgereikt. Voor Yvonne van Gennip was er de NOC-erepenning. Chef-de-mission Wim Cornells maakte enkele kant tekeningen bij de resultaten. Hij pleitte achteraf voor een eerdere aanwijzing van 10.000 meterrijder Herbert Dijkstra. Verder vroeg hij" zich af hoe het mogelijk wat dat Pe tra Moolhuizen tijdens de Spelen niet presteerde en vlak daarna wel. Voorzitter Vonhoff had naast waar dering ook een woord van kritiek ten aanzien van de sportjournalis tiek. Volgens hem is de aandacht van sportjournalisten voor be stuurlijke en maatschappelijke processen aanzienlijk geringer dan bij andere takken van de journalis tiek. eten en uiteraard het zwembad, waarin de prestaties neergezet moeten worden. Wanneer we eind augustus in Seoul neerstrijken, kunnen we weliswaar nog niet te recht in het olympisch dorp, maar al wel in dat bad. En daar gaat het tenslotte om, we krijgen de gele genheid daar twee keer twee uur per dag te trainen. Beginnen de Spelen, dan zal het voor iedereen net lijken alsof ze een thuiswed strijd zwemmen". Rudy van Eijck terug bij Leiden LEIDEN Rudy van Eijck wordt de nieuwe trainer van Luba Lei den. De basketbalclub kwam een één-jarig contract overeen met de voormalige Surinaamse topspeler. Michiel van der Meer, die aan het slot van het seizoen het werk over nam van Martin Bakhuijzen, blijft coach van de Leidse eerste divisie- ploeg. Rudy van Eijck nam in 1960 met Suriname deel aan het voor-Ólym- pisch toernooi in Italië en speelde daarna in Nederland een belangrij ke rol in de eredivisie bij onder an dere Suvrikri en Bona Stars, het huidige Leiden. Als trainer-coach is Van Eijck werkzaam geweest bij BVO Alphen en het afgelopen sei zoen in Rijswijk bij Lokomotief. Lisse heeft de laatste wedstrijd uit de degradatiestrijd met 87-86 gewonnen van het Twentse Tekon Arriba. De zege had verder weinig nut. R.owic had zich door winst op beide ploegen al verzekerd van een plaats in de eerste divisie. AMSTERDAM (ANP) John van der Wiel heeft gisteren de afgebro ken partij tegen Jan Timman uit de derde ronde van de schaakvier kamp in Amsterdam zonder verder te spelen opgegeven. Door die overwinning komt Timman op een totaal van twee punten, evenveel als Kasparov en Karpov. De vierde ronde begint vanmiddag om 17.00 Mark Verkuyl tekende gisteren een driejarig contract bij Ajax. Bonds coach Michels zette de speler van Groningen op de reservelijst voor het EK. (foto ANP) AMSTERDAM (ANP) - Mark Ver kuyl heeft gisteren een contract ge tekend dat hem voor drie seizoe nen bindt aan Ajax. Nadat FC Gro ningen en de Amsterdamse vereni ging het al eerder eens waren over de transfer van de linkervleugel- verdediger, bereikte ook de 24-jari- ge speler een overeenkomst met Ajax. Met de overgang van Verkuyl is een bedrag gemoeid van onge veer een half miljoen gulden. De verdediger is door bonds coach Rinus Michels aangewezen als reserve-speler voor Oranje, dat zich volgende week in de Kuip met een oefeninterland tegen Bulgarije voorbereidt op de Europese titel strijd in Westduitsland. Michels heeft zestien spelers geselecteerd voor het duel tegen de Bulgaren. Rijkaard, Van Basten, Erwin Koeman en Suvrijn zijn na langere afwezigheid terug bij de groep. Voorstopper Wim Koevermans van Fortuna Sittard is een nieuw komer. Michels kan vanwege de EC I-finale geen beroep doen op spelers van PSV. Michels beschikt met de PSV'ers meegerekend over een selectie van 21 spelers. Uiterlijk 1 juni moet de groep van twintig voetballers die het toernooi in Westduitsland mee maken bij de UEFA opgegeven zijn. De selectie van zestien, die'zon dag bij elkaar komt in Noordwijk: Doel: Hiele (Feyenoord) en Menzo (Ajax). Verdediging: Van Tiggelen (Anderlecht), Rijkaard (Real Zara- goza), Troost (Feyenoord), Suvrijn (Roda JC) en Koevermans (Fortu na Sittard). Middenveld: Erwin Koeman (KV Mechelen), Arnold Mühren, Winter en Wouters (Ajax), Krüzen (FC Den Bosch). Aanval: Gullit en Van Basten (AC Milan), Van 't Schip en Bosman (Ajax). Mi chels heeft bovendien een reserve lijst opgesteld. Bij blessures of an dere onvoorziene omstandigheden vullen de spelers op die lijst de eer ste keus aan. De namen van het achttal zijn: Verdediging: Koot (PSV) en Verkuyl (FC Groningen). Middenveld: Brood (FC Den Bosch) en Valckx (VW). Aanval: Eykelkamp (FC Groningen), Den Boer (KV Mechelen), Rob Witsch- ge (Ajax) en Gillhaus (PSV). Eindelijk, eindelijk heeft UVS- coach Arie Lagendijk een boekje open gedaan over het hoe en waarom van zijn vertrek bij de blauwwittten. Al in november had hij daartoe besloten, maar over zijn beweegreden was hij ui terst vaag, als hij er al iets over kwijt wilde. Nadat UVS dit weekeinde het hoofdklasserschap had veiliggesteld, liep hij zo on geveer leeg over het conflict dat tot zijn vertrek heeft geleid. Beter laat dan nooit zullen we maar zeggen. Lagendijks algemene grief is dat het bestuur van UVS de za ken onvoldoende stuurde waar door de sponsors van UVS naar zijn oordeel te veel invloed op het beleid kregen. De steen des aan stoots voor hem waren "de zeven tien huurauto's die door mijn strot werden gedrukt. Daar ben ik verschrikkelijk kwaad over ge worden, want ik vind dat voet ballers iets extra's moeten af dwingen op het veld en niet bij voorbaat in de watten moeten worden gelegd", aldus de coach in de krant van gisteren. Toen ik dat las, liep mij even de gal in de mond. Een aantal maanden terug hebben Lagen dijk en ik een buitengewoon on aangenaam telefoongesprek met elkaar gevoerd. Hij eiste toen op een vrijdagavond rectificatie van het bericht dat hij bij Kat wijk zou tekenen. Er deugde niets van. Omdat hij op een paar in dringende vragen weer uiterst vaag deed, is dat bericht niet her roepen. In zijn woede riep Lagen dijk, voorts dat hij de buik vol had van de krant die ook maar wat geraaskald had over zijn vertrek bij UVS. Vervolgens bleek dat hij bin nen 24 uur na dat gesprek het contract bij Katwijk tekende. Ik moet eerlijk zeggen dat ik in de loop van vele jaren al veel gelieg en bedrieg in de voetballerij heb meegemaakt, maar dit gehannes spande toch wel de kroon. Nu geeft Lagendijk dan prijs waarom hij bij UVS opstapte. Op 15 december 1987 schreef ik daar over het volgende: "Lagendijk heeft met name bezwaren tegen het systeem van belonen bij UVS. Dat gedoe met die huurauto's vindt hij maar niks. Dat wordt de spelers zo maar in de schoot geworpen, daar hoeven ze niets extra's voor te doen. Lagendijk wil zelf middelen ter beschikking hebben om beleid te maken. Dan kan hij bijv. gemakkelijker een speler van elders aantrekken. En hij zou, zoals bij menige hoofd klasser, voor een bepaald bedrag JAN SIEMERINK. per behaald punt laten spelen. Zo worden goede prestaties goed en slechte minder beloond". Leg die regels nu eens naast Lagendijks hierboven aangehaalde reden om op te stappen. Ik zie het ver schil niet. Dus wie raaskalde er nou ei genlijk? Het klinkt na dit alles wellicht een beetje vreemd, maar ik heb in zekere zin met Lagendijk te doen. Zijn problemen liggen niet op het voetbalveld. Hij geeft daar het beste dat hij heeft. Zijn inzicht in en zijn liefde voor het spel zijn ook boven alle twijfel verheven. Hij is, in gewone doen, ook hele maal geen beroerde man. Waar hij mee sukkelt (en hij is bepaald niet de enige) is het omgaan met de wereld die buiten de hoekvlag ligt. Ik hoop van harte dat hem dat straks bij Katwijk nu eens zal lukken. Bij de F-side Wat jammer dat directeur Jan Duivksteijn van de Leidse dienst voor Sport en Recreatie afgelo pen zondag bij tennisvereniging Unicum niet op de tribune zat bij het belangrijke hoofdklasseduel Unicum-Leeuwenbergh (Den Haag). Bij hem leeft nog het idee dat tennis en voetbal mijlenver van elkaar verwijderd zijn en bij het eiikelspel tussen Jan Sieme- rink en de Amsterdammer in Haagse dienst, Glenny Schaap, had hij met eigen oren kunnen horen hoe dicht die takken van sport elkaar genaderd zijn. Op zeker moment was er enig verschil van mening bij de alou de strijd of een bal in of uit was. Op de tribune liet een Amster damse dame zich daar nogal krachtig over uit. Iemand die naast mij zat, zei daarop: "Mam ma. houd je er buiten". Waarop die dame zich als volgt tegen de man naast mij uitte: "Als de par tij is afgelopen krijg je van mij een dreun voor je harses, dan zal je even kennismaken met een ech te Amsterdamse". Een even ver derop zittende man, die aan zijn tongval te meten ook uit Amster dam afkomstig was, deed een fel le duit in de zak door ons te ver gasten op zijn kennis van de mannelijke genitaliën. Was dit nu de Albert Cuyp of de tennis baan? Ik dacht heel even: nu zal mij op een tennistribune gebeu ren wat mij op een voetbalveld nog nooit is overkomen, namelijk midden in een vechtpartij belan den. Gelukkig geschiedde dat niet. Schaap echter nam de taak van de tribune over door op alles te kankeren waarop maar te kankeren viel: op zichzelf, op de baan (die inderdaad niet best was) en op de scheidsrechter die hij op zeker moment betitelde op een manier die ik hier maar niet zal herhalen. (Later hoorde ik dat hij bij het gemengddubbel- spel het publiek uitmaakte voor 'hoerenlopers'). De nieuwe tennis-elite. Dat het ook anders kail bewees Siemerink. Ook hij kampte met tegenvallers, met rare afzwaai ers op de baan en met aanvecht bare arbitraire beslissingen, maar hij nam het zoals een sport man het behóórt te nemen. In de zeer enerverende partij geraakte hij achter en bij 4-6, 4-5 met zijn tegenstander aan service leek hij vrijwel verloren. Hij redde zich door secuur, beheerst manoeu vreren, sleepte de tie-break uit het vuur, nam in de derde set een voorsprong en hield die vast door voortreffelijk serveren. Twee pluimen op zijn hoed. Krediet Een paar jaar terug kon Wim Kieft bij het WK-duel Nederland België zijn handen niet thuishou den en werd het veld uitgestuurd. Daarna kregen we die aardig heid bij Nederland-C yprus waarvan de hele Europese voet balgemeenschap dreunde, ver volgens hadden we dat gebbetje met Koeman die de wereld liet weten dat een doodschop je ware is in het moderne voetbal en bij Ajax-KV Mechelen ging Danny Blind ernstig in de fout. Met het EK voor de deur mag Nederland zich er nu wel eens re kenschap van geven dat het in de internationale voetballerij geen enkel krediet meer heeft. RUUD PAAUW Zwembond Ondanks de financiële proble men van het NOC vertrekt de olympische zwemselectie reeds op 23 augustus, ruim drie weken voor aanvang van de Olympische Spe len, naar Seoul. Bondscoach Bert Sitters kreeg de afgelopen week het fiat van het bondsbestuur van de KNZB voor het tijdstip van ver trek. Lange tijd was het onzeker of de Nederlandse zwemploeg al in een vroegtijdig stadium naar Zuidko- rea kon afreizen. Nog altijd is de bond er niet in geslaagd een spon sor te vinden, en zag het een voor stel tot contributieverhoging ten behoeve van de topsport op de laatste jaarvergadering afgewezen door de achterban. Bovendien kampte men met het probleem, dat het NOC dit jaar door geldgebrek de olympische ploegen niet ver voor aanvang van de Spelen in Se oul kan laten acclimatiseren. „Toch heb ik de verzekering ge kregen van het bondsbestuur dat die datum van 23 augustus vast staat", aldus Sitters. „Er zullen des noods posten op de begroting wor den opengebroken om het beno digde geld op tafel te krijgen". Sitters heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij een ruime voorbereiding centraal stelt op weg naar de Spelen. „Nog afgezien van alle acclimatisatieproblemen, die hiermee ondervangen worden, kan de hele ploeg op z'n gemak wennen aan de leefomstandigheden, het OLDENZAAL (GPD) Zetduivels of echte onkundigen verbasteren de profwielerronde van Romandië nogal eens tot die van Normandië. Dat klopt dus niet. Romandië béstaat, al is het op weinig kaarten te vinden. Het is het bergachtige Juragebied in het westen van Zwitserland, rondom de meren van Neuchatel en Leman. Ideaal als aanloop naar het seri euze rondewerk van eind mei, juni en juli in Italië, Zwitserland en Frankrijk. Het afgelopen weekeinde werd in finishplaats Genève voor de 42e maal een eindwinnaar begroet, en het was voor de vierde maal een Nederlander. Na Wout Wagtmans ('52), Joop Zoetemelk ('74) en Jo- han van der Velde ('78) liet dit keer Gerard Veldscholten zich in de an nalen schrijven. De groene lei derstrui hangt nu in Oldenzaal, bij moeder thuis aan de Denekamper- weg. Veldscholten, 28 jaar, in Zwit serse dienst en bijna vergeten. Maar zowel Peter Post als Jan Gis- bers, zijn twee gewezen ploeglei ders, konden er niet om heen de Tukker zondagavond te feliciteren. Veldscholten gaf na afloop toe de zege niet te hebben verwacht. „Daar leek het deelnemersveld ook niet naar. Er waren heel wat sterke ronderenners. Maar de vorm was goed gebleven na de klassiekers. Ik wilde een behoorlijk klassement rijden, en als het kon mikken op een etappe. Ik was er per slot al eens vijfde geworden, had ook in '83 al een rit gewonnen. Het is een ronde, die me wel ligt. Niet te hoog klimmen, 1400 - 1500 meter. En de motivatie is weer helemaal op peil", aldus de wielrenner, die na Raleigh/Panasonic en PDM zo maar promptverloren in de Zwit serse ploeg Weinmann opdook. Waardeloos Veldscholten: „Ik had nog een con tract bij PDM, maar ik had er twee van zulke rotjaren gehad: eerste jaar m'n knie, tweede jaar een ze nuwblokkade onderin de rug, ik begon overal buiten te vallen. Vo rig jaar zelfs geen Tour en geen WK, dat was me vanaf 1982 nog nooit overkomen. Ik voelde me echt waardeloos. Toen kwam die aanbieding van Weinmann. Nou, LEIDEN Lugdunum en ASC weten morgenavond waar ze aan toe zijn. Vanuit de 'leunstoel' kun nen deze verenigingen rustig toe kijken hoe enerzijds Noordwijk en LDWS en anderzijds Rijnsburgse Boys en ARC zich in, het zweet moeten werken om een halve fina leplaats voor de strijd om de Leidsch Dagblad Cup af te dwin gen. Uitgerust kunnen de tweede klasser en de afdelingsclub vervol gens donderdag de ongetwijfeld toch wat vermoeide winnaars tege moet treden. Een roerig weekje derhalve nog voor met name de drie overgeble ven zaterdag-eersteklassers die in competitieverband nog één duel hebben te gaan. Het overvolle pro gramma van de laatste weken eiste her en der zijn tol. Bijvoorbeeld bij Quick Boys dat in de kwartfinale van de LD-Cup zeer verrassend werd uitgeschakeld door ASC en ook bij Rijnsburgse Boys dat zijn kansen op het kampioenschap zelf minimaliseerde door afgelopen za terdag gelijk te spelen tegen de nummer laatst Broekster Boys. Maar er zijn natuurlijk nog een paar (troost)prijzen te verdienen. Quick Boys bijvoorbeeld kan van avond tegen Roodenburg in de fi nale van de Zilveren Molen'(20.00 uur bij LFC) toeslaan, terwijl Rijns burgse Boys alles zet op de eindstrijd van de LD-Cup. Die im mers wordt 28 mei op Middelmors afgewerkt en de tweevoudig win naar van de trofee zal daar onge twijfeld zijn veldvoordeel willen benutten. Scheelt uiteraard ook nog wel wat toeschouwers. Maar Rijnsburgse Boys is er nog niet, want eerst dient vanavond met klasgenoot ARC uit Alphen te worden afgerekend. En bij eventu ele winst volgt dan donderdag de halve finale tegen Lugdunum. Die ploeg is veilig en heeft bovendien een naam op te houden als cup- fighter. Noordwijk treft in derde klasser LDWS evenmin een ge makkelijke opponent. De winnaar moet donderdag naar het knusse veld aan de Kempenaerstraat. Daar staat ASC klaar om als het even kan voor de stunt van het jaar te zorgen. Het programma: LD-CUP Kwartfinale Vanavond: Noordwijk - LDWS, Rijnsburgse Boys - ARC. Aanvang 18.45 uur. Halve finale: Donderdag: ASC Noordwijk/LDWS; RB/ARC - Lugdunum. Aanvang 18.45 uur. Finale 28 Mei bij Rijnsburgse Boys. Zilveren Molen Vanavond: Quick Boys Roodenburg (bij LFC). Aanvang 20.00 uur (voorwedstrijd promi nenten 18.45 uur). als er nog een Nederlander meelton (dat werd Henri Manders, -red.) wilde ik daar nog wel eens een keer laten zien dat ik nog steeds kan fiet sen, dat ik nog niet kapot ben, dat het alleen tegenslag is geweest". Veldscholten werd door Post er kend als hardrijder, maar tactisch had Post niets met de Twentenaar op. Paul Koechli, destijds door Hinault als trainer in het peloton gehaald staat ook bepaald niet te boek als een groot tacticus. Toch klikt het nu beter voor Veldschol ten: „Post had toen een heel sterke ploeg, met een heel nauwe taakom: schrijving. Ik was de man die op de kop moest rijden. Het vuile werk en voor de rest niks. Ik heb geen grote mond, het boertje uit het oos ten, dus op die manier werd ik nogal eens gauw in de hoek gezet. Beviel me helemaal niet. Koechli laat me vrij. Hij is heel energiek, fanatiek, neemt voor een etappe het hele parkoers door met iedereen iets wat ik echt nog nergens heb mee gemaakt en bemoeit zich in de koers verder niet teveel met je. Hij weet zo ongeveer wat ik kan, ik heb een vrijbuitersrol. Maar toen ik za terdagmorgen aan de leiding kwam ging automatisch de hele ploeg voor me rijden. De concur rentie heeft zondag nog van alles geprobeerd, maar o.a. Wilson en Leclerq hebben zich echt afge sloofd. Dat is een heerlijk gevoel, ik hoorde er weer bij. Een geweldige opkikker". „Koechli geeft me geen trai- nings-adviezen. Dat verbaasde me Gerard Veldscholten op het podiu een beetje. Hij is wel veel bezig met de jongeren in de ploeg. Misschien denkt hij dat ik het na zeven profja ren wel moet weten, misschien wil hij me ook eerst beter leren ken nen. Vrijdagavond kwam hij eigen lijk voor het eerst op de man af ad viseren. Ik rijd nog op een conven- Erepenning NOC voor Ruud Paauw LEIDEN/DEN HAAG - Ad junct-hoofdredacteur van het Leidsch Dagblad Ruud Paauw is onderscheiden met de ere penning van het Nederlands Olympisch Comité. NOC-voor- zitter Vonhoff reikte de pen ning gistermiddag uit tijdens de jaarvergadering in Den Haag. Ruud Paauw kreeg de onder scheiding voor zijn bijdrage aan het jubileumboek dat vorig jaar verscheen ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van het NOC. Bovendien was het een beloning voor zijn grote inspan ningen bij het organiseren van het historisch archief van het nationaal olympisch comité. Voorzitter Vonhoff roemde de inzet, het enthousiasme en de grote kennis van Paauw bij het vervullen van zijn functie van honorair archivaris. De ere penning werd in 1932 ingesteld voor personen of organisaties die zich bijzonder verdienste lijk hebben gemaakt voor het NOC. De penning werd ook toege kend aan drievoudig Olym pisch schaatskampioene Yvon ne van Gennip. afloop van de Ronde van Roman- (foto ANP) tionele fiets, ook in de bergen. Maar hij vond het beter dat ik op zo'n kevlar-model stapte, zo'n lich te karbon-fiets. Ik hou er normaal niet van in een ronde te veranderen van materiaal, je hebt toch met je positie te maken, maar ik kon de fiets van Zadrobilek krijgen, exact mijn maat. Het zou me goed uitko men in de bergen, zei hij. Ik probe ren, en verdomd, aan het eind van de zaterdagochtendrit stond ik aan de leiding. Het was net of ik geen fiets onder me had, zo'n gevoel". Eenzaam is Veldscholten niet in Zwitserland. „Ik ben nog even vaak thuis als toen ik voor een Ne derlandse ploeg reed. De firma be taalt de vliegtickets. Ik heb geen zin om daar te gaan wonen. Als ik mijn eigen potje moet koken, en mijn kleren moet wassen, heb je kans dat ik helemaal verwaarloos. Ik heb tegenwoordig wel een meis je, Miranda, maar die heeft in Twente nog zoveel zelf te doen met haar eigen sport, die wil ik ook niet vragen mee te gaan. Nee, laat mij maar rustig op en neer reizen naar huis. Dan voel ik me het beste". KATOWICE (ADN) - Rob Harme- ling heeft gisteren voor het eerste, eigenlijk lang verwachte, succes voor de Nederlandse wielerploeg in de Vredeskoers gezorgd. De ren ner uit de nationale bondsploeg van André Boskamp was de snel ste in een kopgroep van vijf ren ners die met ruim anderhalve mi nuut voorsprong op het grote pelo ton in de Poolse stad Katowice over de eindstreep kwam. Harme- ling profiteerde met zijn vier mede vluchters goed van de adempauze die de favorieten voor de eindzege hadden opgenomen na de scher mutselingen van zondag in de heu vels rond Zakopane. Er kwam vanuit het peloton nauwelijks een serieuze reactie toen de vluchters- groep ontstond. Aan de kop van de ranglijst ver anderde niets. De Oostduitser Ampler bleef eerste met 23 secon den voorsprong op de naaste con currentie. Beste Nederlander in het algemeen klassement is Jagt die als 23e een achterstand heeft van ruim vijf minuten. Het verschil tus sen Harmeling en Ampler bedraagt na de etappe van gisteren meer dan een kwartier. DINSDAG 13.00-17 00 Did 3: Tennis: World Team Cup 1988 in Düsseldorf. 14.30-15.00 SKY: Motorsporls News. 19.00-19.50 BBC 2: Pro Celebrity Golf: twee profs en twee vedetten spelen een partij golf-dubbel. 20.25-22.13 SKY: voetbal: Manchester Umted-AC Milan. 21.00-22.00 Super: NBA-BasKetball '87/'88. 22.00-23.28 SKYParis to Dakar Review: reportage van de hoogtepunten van de Rally Parijs Dakar die janua'i jongstleden werd gereden. 22.35-22.40 Super: Voetbaluitslagen. 22.40-23.40 Super: Motorraces.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 17