SOLA RUIMT OP! Politie stopt onderzoek drugszaak ■"■irinrri-ir— AMC weigert operatie crimineel Vewiii: onlcriudbestrijding van NS bedreigt grondwater Kabinet oneens over aanpak van open-eindregelingen Ombudsman tikt Haags parket op de vingers Nederlander gaat met kerst de deur uit n DINSDAG 22 DECEMBER 1987 PAGINA 3 Verdachten vrij wegens celgebrek ALKMAAR (ANP) - De Enkhuizense politie heeft in over leg met de districtsrecherche besloten het onderzoek naar een grootscheepse drugshandel te staken, nadat de Alk- maarse officier van justitie vrijdag de vijf hoofdverdachten moest wegzenden door gebrek aan celruimte. Volgens politiewoordvoerder De Het vijftal werd na maanden van Vries had voortzetting van het 'nog voorbereiding op 28 november bij lang niet afgeronde' onderzoek invallen door bijna honderd poli geen zin meer, nu de hoofdver- tiemensen in Alkmaar, Amster- dachten alle mogelijkheden heb- dam, Bergen, Bovenkarspel en ben om nog niet gearresteerde me- Enkhuizen aangehouden. Bij de de-verdachten te waarschuwen en actie werden in totaal 36 mensen te instrueren, en aanvullend be- aangehouden. Het overgrote deel wijsmateriaal weg te werken. Vol- van die 36 waren scholieren, die gens De Vries was op het moment wegens drugsgebruik in een ille- van wegsturen nog niet te overzien gaal koffiehuis in Enkhuizen wer- hoeveel verdachten nog aangehou- den aangehouden en na proces- AMSTERDAM (GPD) - Het Aca demisch Medisch Centrum (AMC) in Amsterdam heeft geweigerd een na een schietpartij tot driejaar ver oordeelde Joegoslaaf te opereren. De AMC-directie zegt 'geen schiet partijen in de gang te willen'. De gedetineerde kon niet in het gevan genisziekenhuis in Scheveningen worden geopereerd omdat het hier gaat om een specialistische ingreep aan zijn knie. Wel werd de Joego slaaf in het AMC uitgebreid onder zocht en op een wachtlijst ge plaatst. Het AMC heeft als beleid dat ge vangenen alleen worden geholpen wanneer hun leven gevaar loopt. Een kort geding van de Joegoslaaf tegen de AMC-directie is op het laatste moment aangehouden om dat naar een tussenoplossing wordt gezocht. AMC-specialisten zouden de man dan opereren in Sc heveningen. De Joegoslaaf heeft de zaak ook onder de aandacht gebracht van de Nationale Ombudsman. Verder heeft hij een klacht ingediend bij het Medisch Tuchtcollege tegen de Directie is 'bang voor schietpartijen in de gang' artsen van het Penitentiair Zieken huis, die hem in eerste instantie be handelden. Een operatie in Sche veningen heeft zijn situatie ver slechterd in plaats van verbeterd. De man raakte half mei van het vorig jaar betrokken bij een schiet partij tussen landgenoten in een Rotterdamse discotheek. Toen de kruitdamp was opgetrokken, bleek dat een kogel zijn knieschijf had doorboord, terwijl een andere Joe goslaaf sindsdien met een kogel in zijn hoofd rondloopt. Tijdens de rechtszitting werd de man bewaakt door een arrestatieteam omdat er vrees bestond voor een wraakactie van de Joegoslaven, waarbij hij in ongenade was gevallen. In eerste instantie werd de Joe goslaaf opgenomen in het Dijkzigt- ziekenhuis in Rotterdam, waarna hij voor een operatie aan zijn knie schijf werd overgebracht naar Pe nitentiaire Ziekenhuis in Scheve ningen. Toen na enkele maanden de in zijn been aangebrachte pen werd verwijderd, bleek de operatie niet het gewenste resultaat te heb ben opgeleverd. Het been was in middels scheef gegroeid en zes centimeter korter dan zijn andere. Bovendien kon hij zijn knie niet meer buigen. De Joegoslaaf werd vervolgens doorverwezen naar het Acade misch Medisch Centrum in Am sterdam voor nader onderzoek. Daar concludeerde een orthope disch chirurg dat het been door een nieuwe operatie wel weer kon wor den rechtgezet en in verband met de aanbevolen operatie werd hij op een wachtlijst geplaatst. Na een half jaar wachten was er nog niets vernomen vanuit het AMC. Toen hij via de directie van het huis van bewaring bij het AMC liet informeren wanneer hij zou worden opgeroepen voor de opera tie. bleek dat zijn naam niet meer voorkwam op de wachtlijst. Een administratieve fout, luidde de ver klaring. Opnieuw werd de Joego slaaf op de wachtlijst geplaatst en hij kreeg daarbij te horen, dat het nog wel één tot anderhalf jaar kon duren eer hij aan de beurt was. Zijn raadsvrouwe: "Toen het ein delijk zover was, gebeurde er niets. Geen bewakers die hem uit de cel kwamen halen om hem op trans port naar Amsterdam te zetten. He lemaal niets. De volgende dag liet de directeur van het Rotterdamse huis van bewaring weten dat de operatie van de baan was. Punt uit". Volgens zijn raadsvrouwe blijft de grote vraag waarom het AMC uiteindelijk heeft afgezien van de operatie. Voor zover zij heeft weten te achterhalen, is er kort voor de ge plande ingreep contact geweest tussen de directeur van het Rotter damse huis van bewaring en de zie kenhuisdirectie. "Ik vrees dat zijn reputatie van zware crimineel hem vooruit is gereisd. Ik wil bepaald niet beweren dat hij een lieverdje is. maar de zaak is behoorlijk aan gedikt. Het opgeplakte predikaat van 'crimineel' mag zeker geen re den zijn om hem medische behan deling te weigeren en hem gehan dicapt na het uitzitten van zijn straf naar Joegoslavië terug te sturen". den zouden worden, schijnlijk meerdere, want het on derzoek was nog in volle gang'. Officier van justitie Stokman moest vrijdag de vijf hoofdver dachten laten gaan omdat zij de maximale periode van 23 dagen in politiecellen hadden doorge bracht. De voortzetting van de voorlopige hechtenis in het daartoe wettelijk voorgeschreven huis van bewaring stuitte op plaatsgebrek. "Hoewel het staken van het onder zoek geen vorm van protest is, zijn de politiemensen die er maanden werk en talrijke overuren in heb ben geïnvesteerd, wel uiterst ver drietig, gefrustreerd en gedemoti veerd door deze gang van zaken. Op deze manier verwordt een on derzoek naar ernstige delicten tot dweilen met de kraan open", aldus de woordvoerder. De dit weekeinde vrijgelaten mannen werden verdacht van grootscheepse handel in hasj, hero ïne en cocaïne, verkoop daarvan aan scholieren en van invoer van grote hoeveelheden hard-drugs uit Zuid-Amerika. Gezien hun kaliber had justitie hen graag tot hun pro ces in voorlopige hechtenis gehou den. Volgens persofficier Botman heeft celgebrek het openbaar mi nisterie in Alkmaar al eerder in 1987 enkele keren genoopt ver dachten op vrije voeten te stellen. Volgens Botman is er door het ach terwege blijven van nieuwbouw of uitbreiding van huizen van bewa ring geen uitzicht op verbetering van die situatie. RIJSWIJK (ANP) - De waterlei dingbedrijven (Vewin) hebben de Nederlandse Spoorwegen ge vraagd het onkruidbestrijdings middel bromacil niet meer te ge bruiken, ook niet daar waar dat of ficieel nog wel is toegestaan. De waterleidingbedrijven willen voor komen dat het gif tot het grondwa ter kan doordringen, waardoor de waterwinning in gevaar komt. Bij recent onderzoek is bromacil op verschillende plaatsen in het zuiden, oosten en midden van het land in het grondwater aangetrof fen in doses van vijf tot tien de norm overschreden. Dat NS het middel niet in waterwingebieden gebruikt, biedt voor de waterlei dingbedrijven onvoldoende zeker heid dat het niet tot het grondwater doordringt. Voorts wil de Vewin de ministe ries van landbouw en visserij en van milieubeheer aanspreken in verband met de grondwaterveront- reinigïng als gevolg van de overbe mesting. De waterleidingbedrijven mesten in waterwingebieden wor den gesteld. Dit is naar het oordeel van de waterleidingbedrijven te gen het principe dat de vervuiler betaalt. Een woordvoerder van NS zei in een reactie dat de spoorwegen als het even kan aan het verzoek van de Vewin zullen voldoen om het omstreden bestrijdingsmiddel niet meer te gebruiken. NS is momen teel alternatieven aan het bekijken. Die studie wordt waarschijnlijk in de loop van volgende maand afge rond. DEN HAAG (GPD) - Het kabinet is het gisteren niet eens geworden over de manier waarop begrotings overschrijdingen gecompenseerd moeten worden. Minister Ruding (financiën) wil dat alle overschrij dingen door de betrokken minister zelf worden opgebracht door be zuinigingen. Maar dat wil de meer derheid van het kabinet niet. Het kabinet heeft het afgelopen jaar vele malen oplossingen moe ten zoeken voor zeer forse tegen vallers. In het algemeen werden deze gecompenseerd door alle de partementen te laten bijdragen aan deze tegenvallers. Ruding wil daar van af. Hij vreest dat teveel tegen vallers ten laste van het financie ringstekort zullen komen. Boven dien zijn er veel wetten die met een zeker automatisme tot extra uitga ven leiden. Als meer mensen werk loos zijn dan verwacht, kost dat de overheid automatisch meer geld aan uitkeringen. Dat geldt ook voor regelingen als bijvoorbeeld de huursubsidie, de studiefinancie ring en de wir. Deze zogeheten 'open-eind-rege- Ook voor 'onze jongens' op de mijnenjagers Hellevoetsluis en Maassluis in de Golf is het over een paar dagen Kerstmis. Hoewel de tropische tempe raturen niet direct aan een Hollandse kerst doen denken, tuigen deze twee matrozen van de Hellevoetsluis toch maar een kerstboom op. De twee mij nenjagers hebben momenteel een 'rustpauze' in de Golf van Oman. De be manningen van de mijnenjagers hebben trouwens inmiddels hun langste tijd erop zitten. Half januari komt de nieuwe ploeg om de schepen over te nemen, en uiterlijk half februari komen de huidige bemanningen naar huis. (foto ANP) DEN HAAG (ANP) - De Haagse parketpolitie handelt in strijd met de wet door mensen die een straf moeten uitzitten een formulier te laten ondertekenen dat ze niet in hoger beroep gaan. Hoewel er dus nog geen definitief vonnis is, wor den mensen daarna ten onrechte opgesloten. Dat blijkt uit een onderzoek dat Nationale Ombudsman Oosting heeft ingesteld na een klacht van een Hagenaar die in een huis van bewaring werd opgesloten omdat hij een paar boetes niet wilde beta len. Volgens de Ombudsman schiet het ministerie van justitie te kort in de controle op de hechtenis. De Hagenaar werd begin dit jaar gearresteerd omdat hij nog boetes moest betalen. Dit was hem echter nooit formeel meegedeeld, zodat beroep aantekenen tot dat moment onmogelijk was geweest. Op het paleis van justitie werd hem een formulier voorgelegd dat hij - ont hutst als hij was na zijn arrestatie - zijn i DEN HAAG (ANP) - 'Laten we de ze Kerst wat meer geld aan eten uit geven'. Deze oproep in de media, was niet afkomstig van de op cliën- tèle beluste horeca in ons land. Het menin^dat'dë5maatrege- betrof een advertentie van Afrika len van minister Braks (landbouw) te kort schieten. Ook maakt de Ve win ernstig bezwaar tegen de ver goedingen die boeren op grond van de grondwaterwet kunnen krijgen, als zij aantoonbare schade onder vinden Nu, de gezamenlijke actie van acht hulporganisaties in Nederland te gen de honger in Afrika. In deze da gen voor Kerst, als boodschappen tassen vol champagne, gerookte zalm, kalkoen en kerststol in huis worden gehaald, valt de tegenstel- Steen Een 38-jarige vrouw uit Born is ernstig gewond geraakt doordat een onbekende vanaf een viaduct in Maasticht een 25 kilo zware tegel gooide op de auto waarin ze reed. De tegel doorboorde de voorruit en trof de vrouw in het gezicht. Ze ver loor daarbij het bewustzijn. Haar wachtingen 43-jarige echtgenoot zag kans het gespannen, er stuur te grijpen en de wagen naar de kant van de snelweg te ling tussen de honger daar welvaart hier des te meer op, meent woordvoerder van Afrika Nu. Volgens hem zijn de reacties op de advertentie overweldigend en hart verwarmend. "Er wordt spontaan zakgeld gecollecteerd, en men be sluit om de kerstboom dit jaar niet geheel vol te hangen met snoep". De Nederlandse horeca intussen behoeft geen wervende adverten ties meer. Uit de topdrukte bij ho- tellerie en restaurants blijkt dat de Nederlanders met deze kerst mas saal de deur uitgaan. "Onze ver- dit jaar zijn hoog i goed geboekt", constateert voorzitter Van der Veen van de horecawerkgeversver- gulden per persoon voor diners en overnachting op beide kerstdagen) al maanden van te voren uitver kocht. Ook bij de exclusievere res taurants spreekt men dit jaar van 'exceptionele drukte'. De kerstar rangementen van hotel Des Indes in Den Haag waren al lang voor Sinterklaas volgeboekt. Een woordvoerder van het hotel spreekt van een nieuwe trend. "Het jaar veel gebruik is in om buiten de deur te eten, en dan chique en in stijl. Wat ook mee speelt is de derde kerstdag. Die zondag na kerstmis wordt voor de familie gereserveerd, terwijl de mensen er op eerste en tweede kerstdag van profiteren om kerst gezellig buiten de deur te vieren". Maar ook lijkt het gebruik van de brunch bij hotels (breakfast en lunch) die dag aan belangstelling te De vrouw is met ernstig nekletsel opgenomen in het ziekenhuis Mw% "A or" Rijbewijzen De achterstand bij het omwisse len van buitenlandse rijbewijzen is vrijwel ingelopen. Volgens minis ter Smit-Kroes (verkeer) duurt om wisselen van deze documenten uit gen gaat het volgens hem vooral om 'het betere werk': duurdere kerstdiners, diners-dansant, lange kerstmenu's met optredens van ar tiesten tussen de gangen door. Ook laat het publiek zich dit jaar op luxer eten vergasten. "De ge rechten zijn exclusiever dan vorig andere EG-landen nu^iet langer jaar. Gerookte zalm vind je nauwe- j n a. i. a t -j Inks mppr nn Hp mpnii WpI exnti- meer dan 2 tot 4 weken gemoeid. Bij het omwisselen zal niet worden gevraagd naar een bewijs waaruit blijkt dat de aanvrager een rijbewijs van een andere lidstaat heet en dit ter omwisseling is inge leverd. Remmen lijks meer op de menu's. Wel exoti sche vruchten, ganzelever en der gelijke", aldus Van der Veen. Minima Deze luxe is echter niet voor ie dereen weggelegd. De cijfers van werklozen (ruim 680.000 in novem ber), mensen met een eenmalige r. uitkering (dit jaar geraamd op De dieseltremen, die alleen nog 315.000), huishoudens onder de Friesland en Gromn£en^den, wettdijk minimum inkomens- (elf procent) en gezinnen die krijgen extra magneetremmen plus een anti-blokkeerinstallatie, Hiermee willen NS een eind ma ken aan het regelmatig doorglijden dit jaar zijn afgesloten van gas of elekriciteit (naar schatting 15.000) aan nel regeunaug uoorgujuen spreken boekdelen. Hun kerstvie- de tremen bij gladheid door rfng er hee, wat anders uitzien dan de eerdere uitspraken doen ge loven. vallende bladeren of sneeuw. Een maand geleden sloég de spoorweg- vakbond FSV alarm over de slecht werkende remmen van de treinen in het noorden des lands. Hierdoor zouden treinen soms honderden meters doorschieten. Behalve de restaurateurs ver wachten vooral ook de bioscopen deze kerst een grote toeloop. "Onze voorstellingen zijn praktisch uit verkocht," zegt woordvoerder Van Dommelen van Jogchems Thea ters, dat in de provincies 82 film doeken exploiteert. 'Waanzinnig goed' lopen volgens hem de films Hector, Dirty Dancing, The Last Emperor en Donna Donna. Van Dommelen legt uit dat de kerstperiode voor het bioscoopbe drijf bijzonder belangrijk is: tien tot twaalf procent van de jaaromzet wordt behaald in de laatste drie we ken van december. Over dit jaar is hij erg optimistisch omdat er nu meer kerstvoorstellingen zijn dan in 1986. "Vorig jaar trok Flodder al le bezoekers naar zich toe. Nu is er, met zo'n negen verschillende titels van de Reddertjes tot Spaceballs, een veel breder aanbod, dus voor elk wat wils". Van Dommelen constateert ove rigens een stijging van het bio scoopbezoek dit jaar van zeven procent. Hij dankt dit onder andere aan het besef in de Verenigde Sta ten om kwaliteitsfilms te leveren, aan de verzadiging van het video- publiek, en aan een betere service verlening van de bioscopen zelf. Reizen In de reisssector spreekt ANVR- woordvoerder Couvreur over 1987 als een recordjaar. In trek zijn Oos tenrijk met wintersportvakanties, de Canarische Eilanden, Israel, Egypte met zonvakanties en de kortere stedentrips. "Boedapest ligt ontzaglijk in de markt, maar ook Wenen en Parijs. Minder goed dit jaar doet Londen het", licht Couvreur toe. Degenen die de kerst thuis in huiselijke kring vieren, maken dit cateringbe drijven, zo blijkt uit een rondvraag bij een aantal traiteurs die uitge breide maaltijden aan huis bezor gen. Dikker en Thijs in Amsterdam heeft meer luxe bestellingen ont vangen dan in voorgaande jaren: kreeft, oësters, gerookte zalm en paling. Gemiddeld wordt voor zo'n 60 tot 70 gulden per persoon be steld, vertelt de cateringmanager van Dikker en Thijs. De grootwinkelbedrijven en gro te detailhandelaren zijn deze kerst optimistisch over de omzet. Goed lopen nog steeds kerstaccessoires, duurzame huishoudelijke artike len (magnetrons), functionele keu- kenapparatuur, elektronica, boe ken, parfums en sieraden. Duide lijk meer dan vorig jaar worden de CD's verkocht, aldus het V&D- concern. Wat het Bijenkorf-concern op valt is dat dit jaar vooral de avond kleding uitstekend loopt. De smo kings zijn bijna uitverkocht. Vol gens de Bijenkorf willen de Neder landers er dit jaar echt iets feeste lijks van maken. "De trend is chi quer, luxer. Je ziet de terugkeer van de vrouwelijkheid in de mode. Maar ook de kersttafel is gekleder, feestelijker", signaleert het bedrijf. Een reden hiervoor is volgens het bedrijf dat, naast de economische opleving, men nu meer oog heeft voor kwaliteit, 'iets waar ze best voor willen betalen'. De grootwinkelbedrijven spre ken in de speelgoedsector van min der goede verkopen 'omdat kerst toch meer een volwassenen- dan een kinderfeest blijkt te zijn'. Bart Smit-speelgoedwinkels echter zijn zeer te spreken over de verkopen tot nu toe, terwijl er nog vier koop avonden voor de deur staan. "Vo rig jaar was al een topjaar voor ons. maar wij gaan er dit jaar weer op vooruit," zo meent het bedrijf, een mening die wordt gedeeld door de speelgoedwinkels van Intertoys. Opmerkelijk is volgens een woord voerder dat er geen echte rages te signaleren zijn, zoals enkele jaren geleden met de Starwars-figuren. volgens de Ombudsman vrijwel ongelezen tekende. Het door de parketpolitie zelfgemaakte formu lier was volgens de woordvoerder trouwens zodanig ingewikkeld dat de man toch nauwelijks had kun nen begrijpen wat hij tekende. Daarmee deed hij echter wel af stand van alle rechtsmiddelen, waaronder hoger beroep. Hoewel dit geen enkele rechtskracht heeft en zelfs strijdig is met de wet, werd de man meteen opgesloten, aldus de Ombudsman. Na twee dagen betaalde familie van hem alsnog de boetes, waarna hij werd vrijgela ten. Onze rechtsorde vergt volgens de Ombudsman dat opgelegde straffen worden uitgevoerd, maar ook dat politie en Justitie zich strikt aan de regels houden. Een van die regels is dat iemand die nog hoger beroep kan instellen, zijn straf nog niet hoeft uit te zitten. Justitie heeft volgens de Om budsman toegegeven dat het 'fout is om een formulier te laten teke nen waarmee afstand van rechts middelen wordt gedaan'. De Om budsman toonde zich verbaasd dat een dergelijke praktijk is ontstaan. Hij neemt dat niet zozeer de parket politie alswel de leidinggevenden Oustitie) kwalijk. Hij beveelt dan ook betere controle en voorlichting aan over de mogelijkheden tot ho ger beroep. lingen' moeten volgens Ruding op de een of andere manier aan een be paald maximum worden gebon den. Als er ondanks alle voorzorgs maatregelen toch teveel geld wordt uitgegeven, wil Ruding in strakke procedures vastgelegd zien, hoe deze overschrijdingen worden ge compenseerd. De open-eind-regelingen kosten jaarlijks 125 miljard gulden. Om deze een beetje in de hand te hou den, wil Ruding nu strakke afspra ken maken. Daarbij wordt gedacht aan het binden van bepaalde rege lingen aan maxima, maar ook aan compensatie van overschrijdingen in het volgend jaar door verlaging van de bedragen. In het kabinet is besloten begin volgend jaar hierover verder te pra ten. Het is allerminst zeker of men er dan snel uit zal kunnen komen. Tot een echt politieke discussie is het gisteren nog niet gekomen. Het ging nu vooral over de techniek van een nieuwe regeling. Nepbrief verontrust Amsterdammers AMSTERDAM (ANP) - "Indien u uw woonruimte inefficiënt ge bruikt, zal in overleg met u beke ken worden om die ruimte een doeltreffende bestemming te ge ven. Het streven hierbij is om zo veel mogelijk daklozen en woning zoekenden aan woonruimte te hel pen". Een nep-brief van deze strek king kregen bewoners van een aan tal buurten in Amsterdam gisteren in de bus, ondertekend door volks huisvesting-wethouder Genet. Het Amsterdamse stadhuis ontkent ie dere betrokkenheid met de brief, maar werd wel overstroomd met telefoontjes van burgers die om op heldering vroegen. In de brief, die is geschreven op officieel briefpapier van de ge meente, wordt verwezen naar twee telefoonnummers: dat van een ambtenaar algemene zaken van het Amsterdamse stadhuis, en van een advocaat die vaker optreedt als verdediger van huiseigenaren in kraakzaken. ADVERTENTIE Showmodellen, restantenr- en beursgoederen voor ongekend lage prijzen* Alle goederen die wij het afgelopen |aar tentoongesteld hebben op beurzen, verkoopshows, koopjeshal, en showroom bieden wij u nu aan voor ongekend lage prijzen. De aangeboden artikelen zijn nauwelijks te onderscheiden van nieuw, terwijl de unieke levenslange Sola garantie onverkort gehandhaafd blijft Een kleine greep uit ons assortiment Komplete cassettes Edelstaal en zwaar verzilverd. Meer dan 20 modellen h 6. 9 en 12 persoons cassettes (met lichte transport schade). zilverwit edelstaal dviesprijs opruimprijs model Constance 6 pers 40 dig. 341 f 179.- model Constance 9 pers. 105 dig i 012 f 529,- model Perla Romantica 6 pers, 40 dig 616 f 389.- model Prelude 6 pers. 40 dig. 594 f 299.- model Old Dutch 6 pers 40 dig 956.- f 585.- model Puntfilet 9 pers 60 dig 726 f 450.- model Provence 12 pers 135 dig 1 276 f 695,- model Fiesta 9 pers 105 dig 1 232 f 529.- model Odessa 6 pers 40 dig 341 f 199.- Zwaar verzilverd (ba IS 100) model Hollands Glad 6 pers. 40 dig 1.320.- f 825.- model Haagsch Lofje 9 pers. 105 dig. 2 849.- f 1.695.- model Perle Class.que 9 pers. 60 dig. 1 760 - f 1.045,- Etui-artikelen Diverse restanten theelepels, taartvorkjes, taartscheppen, kaasschaven enz. Nu voor ongekend lage prijzen. Losse bestekartikelen Kookpannen/Keukengerei Sola Elite en Sola Duplo kookpannen met kleine beschadigingen Restanten Roestvrij Stalen thee/ koffiepotten, serveerschotels, dekschalen, enz enz Tot meer dan 70% korting Porselein en kristal Exclusief "Langenthal porse lein" en "Inn Crystal" nu met extra veel korting Op showmodellen en artikelen met schoonheidsfoutjes krijgt u op de toch al lage fabrieksprijzen nog eens tot 25% extra korting. De reis naar Zeist is zeker de moeite waard Onze koop jeshal staat vol fantastische aanbiedingen en koopjes Sola fabriek. Van Reenenweg 155 te Zeist. Openingstijden: ma. t/m vrij. van 9.00-17.00 uur. iedere zat. van 10.00-16.00 uur. (Ook zat. 2 januari) Oudejaarsdag. 31 dec. van 9.00-15.00 uur. Voor alle inlichtingen, route beschrijving of uitgebrer- de Sola dokumentatie kunt u bellen 03404-23364 of schrijven naar: Sola fabriek, Antwoordnummer 105. 3700 VB Zeist (postzegel niet nodig).

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 3