mm ^SCHÜTfÊR^ESreLElbE^ Exclusieve kantoorruimte op toplocatie. T- M I is l'lllllA'l'tll „VASTGOED"LEZERS f OVERWEEGT U TE VERKOPEN? LEIDEN ii:i!fiii;lliilli(iiii:l?ltii;fj:iifiii*iiii:Lifi:iiTHiiiiiii:^ ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur Inl. bij onze advertentie-atdeling teleloon (071) 14 49 41 Kantorencomplex schuttersveste gaat het markante hoogtepunt vormen van het nieuwe Schuttersveld in Leiden, schuttersveste is dè kantoorlocatie voor toekomstgerichte onder nemers Dit nu al prestigieuze onderkomen - met onder meer deNMBenAramco- biedt u een uitnemende bereikbaarheid en alle ruimte voor uw eigen identiteit oe buitengewoon gunstige ligging. Schuttersveste ligt op een steenworp afstand van het NS-station en op hooguit 5 autominuten van Rijksweg A44 Amsterdam-Den Haag. Hartje Leiden, en midden in de Randstad. Bezoekers kunnen u snel vinden en het parkeren is prima geregeld. Het summum aan niveau en efficiëntie. De ambiance van de voorname gevel en de luxe entree vormen een representatieve kennismaking met uw bedrijf. Schuttersveste blinkt uit in flexibiliteit U kunt een verdieping huren, maar ook een heel gebouw. De stramienmaten en de courante diepte garanderen een uiterst funktionele indeling. De isolatie is voorbeeldig: zonwerend en akoestisch glas. De TL-armaturen zijn energiearm. En het mechanische ventilatiesysteem zorgt in combinatie met topkoeling voor een uitgekiende klimaatbeheersing. voor meer informatie neemt U contact op met: tgsfb menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv stationsweg 26 2312 av leiden tel.071-12 5041 Schuttersveste is een proleet van de stichting Bedrijfspensioenfonds voor de Bouwnijverheid. OPRINSENSTRAAT 60. Vakkundig met duurzame materialen verbouwde tus- v senwoning met achtertuin, ■A stenen berging en cv-gas. Ind.: entree, hal, toilet H fontein, woonkamer met L parket en open haard, luxe jfjr keuken met inbouw-appa- ratuur. Ie verd.: hal, 2 rui- P* me slaapkamers, badkamer jft met ligbad en wastafel, gf. Riolering, gas- en elektra- ft' leidingen zijn vernieuwd, r, Vraagprijs fjf 125.000,- k.k. K' G JAN VOSSENSTEEG n 11A 2*. Nieuw 3-kamerapparte- K* ment op de le etage, hartje yf stad met eigen c.v.-gas, warmwatervoorziening, rt;,; balkon en beneden ber- H, ging. Luxe keuken, badka- w fner met douche, toilet, par ketvloer in de woonkamer. Perfect geïsoleerd. Service kosten 50,- per maand. Vraagprijs 105.000,- k.k. GWAGNERPLEIN 86 Mooie modern 3/4 ka merappartement met grote kelderberging, lift en bal kon. Ind.: hal, 2/3 slaapka mers, woonkamer, keuken en badkamer met ligbad. Dubbel glas, badgeiser en cv-gas blok. Servicekosten 270,- per maand incl. ver- kX warming, opstal- en glas- fL verzekering, onderhoud ge- Er bouw en lift, huismeester, W'" glazenwasser en water. Vraagprijs W 89.000,-k.k. stad gelegen oud huisje. (Pieterswijk) Ind.: hal, woonkamer, moderne keu ken, douche, wasruimte, le etage: 2 slaapkamers, 2e etage: 2 slaapkamers, vlizo- trap naar de zolder. Geheel verbouwd in 1980. Vraagprijs ƒ115.000,- k.k. G LOUIS ELSEVIER- STRAAT 14 Ruime maisonnette op erf pacht met berging, c.v.- combiketel, mechanische afzuiging en ged. dubbele beglazing. Ind.: entree, woonk. 32 m: met balkon Z, witte keuken, hal, toilet, slaapkamer en berging. Vaste trap naar verdieping ...wv douche, berg- en -.-.-ruimte. Deze leuke in wijk Boekhorst gelegen maisonnette moet u beslist eens van binnen bekijken. Vraagprijs 129.000,- k.k. VRIJNSBURGERWEG naast nr. 129 Unieke kans om uw eigen huis te laten bouwen in Leiden. 430 m2 bouw grond voor vrijstaande vil la, gelegen aan doorgaande weg t.o. Academisch Zie kenhuis. Zeer geschikt als locatie voor wonen met praktijk of kantoor aan nuis. Funderingsrapport en reeds officieel goedge keurd bouwplan apart over GFRANS VAN MIERISSTRAAT 4 Leuk gelegen tussenwo ning met achtertuin, ach terom en berging. Ind.: en tree, hal, gang met plavui zen, toilet, moderne keu ken, bijkeuken, woonka mer met open haard en nieuwe kurkvloer. le etage: hal, 3 slaapkamers, badka mer met aparte douche ruimte, 2e toilet, bidet, was tafel. Elektra, riolering re centelijk vernieuwd. Verlaagde vraagprijs ƒ110.000,- k.k. O VIJF MEIPLEIN 164 Goed onderhouden op le etage gelegen 3 kamerap partement boven winkel centrum. Ind. hal, mod. keuken, woonkamer, 2 slaapkamers, badkamer met douche en wasmachi- neaansl. Groot balkon op het zuiden en berging op de begane grond. De gehele flat is voorzien van parket vloer en gaskachelverwar ming. Lage servicekosten, Vraagprijs ƒ94.000,-kk de le etage met kelderber ging, eigen c.v.-gas, dubbel glas voor balkon ZW, woonk., keuken, 3 slaapk., toilet en douche. Service kosten 100,- p. mnd. voor glas- en opstaiverzek., schoonhouden trappen huis, glazenwasser etc. Stookkosten en electra 145,- per maand. Vraagprijs ƒ89.000,- k.k. G VIJF MEIPLEIN 86 Mooi 3-kamerappartement met zonnig balkon op de 2e etage boven de winkels en met kelderberging. Inde ling: hal, keuken, douche,, toilet. 2 slaapkamers en woonkamer. Afgesloten portiek met deuropensys- teem. Gaskachelverwar ming. Lage servicekosten ad. 70,- per maand voor opstal- en glasverzekering en onderhoud. Vraagprijs 88.000,- k.k. G VIJF MEIPLEIN 62 Mooi geheel gemoderni seerd 4-5-kamer topappar- tement boven de winkels met kelderberging. Inde ling: slaapkamer, moderne keuken, nieuw betegelde douche, w.c., gangkast, rui me doorzonkamer, 2 slaap kamers, groot balkon op het zuiden. Eigen c.v.-gas. Servicekosten ƒ110,- per maand (kan gehalveerd worden bij zelfwerkzaam heid). Vraagprijs ƒ95.000,- k.k. G SJAHRIRSTRAAT 6 Perfect onderhouden volle dig geïsoleerde hoekwo ning op erfpacht met ste nen berging, voor- en ach tertuin, achterom. Voorzien van c.v.-gas. Ind.: entree, hal, toilet met fontein, rui me woonkamer met half open zeer luxe keuken met app. le Verd.: hal, 2 ruime slaapkamers, badkamer mer maisonnette boven winkelcentrum Winkelhof. Ind.: hal, toilet, kamer met open keuken, etage: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad. Voorzien van cv-gas. Vraagprijs 129.000,- k.k. Vrije vestiging ZOETERWQUDE/RIJNDIJK V G IRENESTRAAT 3 Rustig gelegen tussenhuis naar achteren uitgebouwd waardoor een grote woon kamer en keuken is ont staan. De grote open keu ken is van eiken en voor zien van apparatuur. Onder de vloer is een voorraadkel- der. Hal, toilet en «meter kast. le Etage: 3 slaapka mers, groot balkon, mooie badkamer met douche en 2e toilet. Vaste trap naar zolder-etage met 2 slaapka- pellen e bergruimte. C.v.- gas, nieuwe H.R.-ketel. Voor- en zonnige achter tuin, berging en achterom. ZOETERWOUDE/DORP Wij wensen alle J[ gezellige kerstdagen en een fijn wonen toe f in 1988. M met ligb., 2e toilet en wasta fel. 2e Verd.: hal, slaapk. en berging. De woning is met luxe onderhoudsvriendelij- ke materialen afgewerkt. Vraagprijs 149.000,- k.k. G VRESEDASTRAAT41 Goed onderhouden ruime geïsoleerde hoekwoning met garage 10 x 3mtr, ge- schikt voor caravan. Voor- en achtertuin en achterom. Voorzien van cv-gas. Ind.: entree, hal, toilet fontein, woonkamer, moderne keu ken. le etage: hal, 3 slaap kamers, badkamer met douche, 2e toilet wasta fel, 2e etage: 4e slaapkamer met twee dakkapellen. Vraagprijs 198.000,- badkamer met douche toilet (ruimte voor een bad), balkon, mod. witte keuken, cv-blokverwar- ming. Servicekosten incl. verwarming 165,- per maand. Vraagprijs 89.000,- k.k. GV BURGEMEESTER WAPSTRAAT 76 Mooie 3 kamer topflat met kelderberging. Ind.: ruime L-vormige woonkamer met balkon, mooi betegelde keuken en badkamer met ligbad, 2 toilet. 2 slaapka mers. Inclusief vloerbedek king en gordijnen. Vraagprijs VOMMEDIJKSEWEG 11 Semi bungalow op 1615 m2 eigen grond met extra grote dubbele garage e kamer. Blijvend vrij uit zicht rondom op de polder. L-vormige woonkamer met open haard, ruime hal, mo derne keuken, toilet, bad kamer met ligbad en aparte 'douche, ouderslaapkamer, zolder met veel berging. Mog. slaapkamers. Nieuwe cv, rondom isolatie, nieuwe elektra en aardgasaanslui ting. Bedrijfsruimte ZOETERWOUDE VKEERWEER 11 Gelegen vlakbij de A4 in het midden tussen Amster dam - Den Haag en Rotter dam. Bedrijfsgebouwen voor lichte industrie of op slag, oppervlakte 360 m2 per stuk, inrijhoogte 3.50 m. breedte 10 m. en diep 36 m. Krachtstroom aanwezig. Toiletgroepen, bijbehoren de kantoorkamers op de le etage. C.V.-gas. Vraagprijs ƒ350.000,- k.k. Ook te huur ƒ32.000,- per jaar. ZOETERWOUDE/RIJNDIJK TE HUUR Kantoorruimte - boven Brugman keuken tegen- opgang, met toiletgroep keuken. Voldoende par keerruimte aanwezig. Huurprijs ƒ2000,- per mnd. berging en achterom. Ind.: hal, L-vormige woonka mer, trapkast, keuken, bad kamer met zitbad en toilet, le etagé: 2 slaapkamers (voorheen 3). Vliering. Vraagprijs ƒ119.000,- k.k. Inwoners var genieten de voorkeur. G VDONKLAAN 39 In gezellige buurt gelegen eengezinswoning, vlakbij achtertuin (west) en achter om. grote stenen berging. Ind.: gang, toilet, lange woonkamer, mod. luxe keuken met apparatuur, le etage: 3 slaapkamers, dou- NU IS DE TUD GUNSTIG! De rente is weer laag. Vastgoed houdt zijn waarde beter dan aandelen. Najaren van relatief gelijkblijvende prijzen en weinig nieuwbouw in de vrije sector is er weer een tekort aan goede objecten ontstaan en dus is een hogere prijs voor uw huis weer haalbaar. Geïnteresseerd? Bel eens vrijblijvend met uw beëdigde makelaar. Uw beëdigde makelaar hanteert voor u de beste verkoopvoorwaarden 1. Aktieve aanpak. 2. Iedere week een advertentie afwisselend in de dag- en weekbladen, ook de landelijke en toch voor u nooit advertentiekosten (wij kun nen dit doen door grote kwantumkontrakten met deze kranten). 3. Uitwisseling met collega's in de regio. 4. Pas bij de overdracht bij de notaris betaalt u (nooit meer dan) het door de Minister van Economische Zaken vastgestelde courtageta rief (meestal 1.85% 20% BTW). 5. Uitsluitend één opdrachtgever per transaktie is aan ons courtage verschuldigd! 6. Wij behalen voor u de best haalbare koopsom. 7. Kopers van bij ons in verkoop zijnde wonigen worden desgewenst door ons geholpen met fi nanciering, gemeentegarantie en woonver gunning, doch zijn aan ons niets verschul digd! 8. "No cure no pay". Mochten wij ondanks al on ze inspanningen er niet in slagen een koper voor uw huis te vinden, dan behoeft u bij ons niets te betalen! (Dus ook geen intrekkings- kosten). che balkon. Vlizotrap naar grote zolder waarop slaap kamer gemaakt kan wor den. Oplevering in overleg. Vraagprijs 169.000,- k.k. Hoekherenhuis aan woon erf gelegen met voor- en achtertuin, berging en ach terom. Ind.: woonkamer met open keuken, hal, toi- bergkast. le etage: 3 slaapkamers, balkon badkamer met ligbad en 2e toilet. Vaste trap naar zol der met slaapkamer, stu deerkamer, bergkamer, douche en cv-ruimte. Nieu we gasboiler, cv, ged. dub bel glas, spouwmuur- en dakisolatie. Vraagprijs ƒ229.000,- k.k. VG FERDINAND BOLLAAN 8 Leuk gelegen beknopte eengezinswoning met voor- en achtertuin pal zuid, schuur en achterom naar speelweide. Ind.: woonka mer, hal, toilet en keuken. lef etage: 3 slaapkamers, vaste kasten, wastafel, mod. betegelde douche. Vlizotrap naar de vliering. C.v.-gas en dakisolatie. Vraagprijs 159.000,- kk VG HYACINTH- STRAAT 22 Wonmg met een gereno veerde voorgevel, achter tuin, achterom en schuur. Ind.: gang, kast, woon-eet- kamer, keuken en toilet, le Etage: 3 slaapkamers, bad kamer. Vliering. Interne re novatie noodzakelijk. Vraagprijs 105.000,- k.k. Hopvlinder 8 Moderne eengezinswoning met voor- en ach tertuin op Z., parkeerplaats, c.v.-gas, berging. Mooie rustige ligging in de Merenwijk. Ind.: hal, toilet, tuinkamer, keuken. 1e Verd.: ruime over loop, 3 slaapkamers, badkamer met douche en toilet. 2e Verd.: ruime bergzolder. Vraagprijs f 157.500,- k.k. Leiderdorp Loevestein 37 Tel. 071 -890300 APOTHEKERKSDIJK 28 f 183.000- Ludiek grachtenhuis met plaats, gelegen op fraai punt in het centrum, origineel van indelingen geschikt voor dubbele bewoning. Indel.: Hal met marmeren vloeren toilet, zit/eetkam., keuken en plaats. Ie et.: Klein ka mertje, woonkam. over de gehele oppervl. moderne, open keuken, douche, toilet. 2e et.: 2 kamers met was tafels, luik naar vliering. Voorz.v. c.v.-gas. GERARD BRANDSTRAAT 6 f132.000,- Vlakbij het station en flink park gelegen woonhuis met diepe achtertuin, schuur en achterom. Indel.: Gang, woonkam. (27 nri) met trapkast en gashaard, aangeb. keuken en toilet met aansl. v. wasmachine. Ie et: dou checel, 3 kamers met dakkapellen. 2e et: Zolderkam. met dakraam en gaskachel, bereikbaar via laddertrap. Vrije vestiging mog. HANSENSTRAAT 12J f89.000.- Woonhuis met achtertuin en gel. in rustige omgeving vlakbij alle voorzieningen. Indeling: Hal, toilet, grote L-vorm. woonkam. (9,50 mtr. diep) met zitkuil en schoorsteen, uitgeb. moderne keuken met app. 1e et.: Overl., garderobekam., badkam. met ligbad en toilet, 3 slaapkamers, bergkam, en extra douche. De elektrische en gasleidingen zijn vernieuwd, voorz.v. gaskachels. HOGE RIJNDIJK 39 f 179.000,- Groot, prima onderh. herenhuis met voor- en zonnige vrije achtert., gaskachels, nieuwe elektra, riolering enz. Indel.: Gang, royale woonkam. met parket en open haard, nieuw toilet, moderne, uitgeb. keuken, schuur. Ie et: 2 grote sl.kamers, douche, garderobekast, 2e toilet. 2e et.: Grote zolder, geschikt voor 2 extra ka- OPPENHEIMSTRAAT 107 f 115.000,- Fraai verbouwde, 4/5 kamer-maisonette, gel. in de Prof.wijk, vlakbij het Roomburgerpark. Voorz.v. C.V.- gas, voor- en achterbalkon en berging. Indel.: Hal, kast met wasmachineaansl., toilet, keuken, royale woon kam. (ca. 10 mtr. diep), slaapkam. Spiltrap naar Etage: wastafel, UTRECHTSE JAAGPAD 130 f 127.000,- Bijzonder leuk, met uitz. over de Rijn gel. woonhuis met achtert. (Z/W) en schuur met achterom. Indel.: Grote woonkam. (9,28 x 3,54), kelderk., toilet, keu ken en aangeb. schuur met wasmach.aansl. 1e et.: Overl. met balkon, douchecel met wastafel, 3 kamers met kasten. Verwarming d.m.v. gashaarden. JAN STEEN LAAN 11 f 285.000.- Groot Hoekherenhuis met voor-, zij- en zonnige ach tert. (W), schuur en aparte garage. Gunstige ligging in jonge wijk, vlakbij scholen en winkels. Uitst. onderh. Indel.: Hal, kelderk., vernieuwde eiken keuken, royale woonkam. Ie et: 2e toilet, badkam. met ligbad, 3 sl. kamers, 2 balkons. 2e et: overl. c.v.-ketel, badgeiser, wasmach.aansl. grote kamer met dakkapel (event. 2 ka- TERWEEWEG 9 f 298.000,- In het centrum gelegen, prima onderhouden vrijstaande villa, rondom tuin, aangeb. garage, nieuwe c.v. ketel, badgeiser, geisol. muren. Indel.: entree opzij, vestibule, hal, toilet, kelderk., woonkamer, kleine achterkamer, keuken, bijkeuken. 1e et: voorkamer over gehel. breedte, loggia, 2 achterkamers, badkamer, zitbad, wastafel, toilet, 2e et: schaartrap naar vliering.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 36