De politie in de randstad zoekt mensen Sl/V die vanhun mond het beste wapen maken. Uitdaging voor HBO-er met bankervaring. nutsspaarbank Verantwoordelijk voor de commerciële administratie op districtsniveau. BEWAKER/PORTIER medewerker buurthuis m/v huishoudelijke hulp Kom bij de politie, als mensenkennis je beste wapen VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 erdagrroddag 1! Inl. t*i ooze adverieniie-ai te>eiooo (071)14 4941 De Nutsspaarbank heeft 80 vestigingen in de regio Den Haag/Leiden/ Noordwijk/Zoetermeer, verdeeld over 10 districten. Op het hoofdkantoor in Den Haag en in de vestigingen werken in totaal ruim 700 medewerkers. Als moderne bank voert de Nutsspaarbank een breed dienstenpakket, zowel gericht op de particuliere als de zakelijke dienstverlening. U vervult nu een functie bij een bank. Daar is uw hoofdtaak de administratieve verwerking van com merciële activiteiten. U hebt dus een uitste kende produktkennis en uit uw ervaring blijkt, dat u zelfstandig kunt werken en leiding kunt geven. Ook weet u, dat tact, overtui gingskracht en gevoel voor dienstverlening onmisbaar zijn in uw functie. Uw opleiding is HBO, aangevuld met diverse bankopleidingen. Hetgeen niet uitsluit dat ook een MBO-er met ruime ervaring aan onze wensen kan voldoen. Nu bent u toe aan een nieuwe uitdaging. Een functie met meer verantwoordelijkheid in een organisatie die u daarvoor de ruimte geeft. Waar u kunt rekenen op professionele bege leiding en ondersteuning en een goed arbeids voorwaardenpakket. De Nutsspaarbank biedt u een sleutelfunctie: Chef Commerciële Administratie van een van onze districten. Uw functie De verantwoordelijkheid voor de behande ling en controle van alle commercieel-administra- tieve werkzaamheden is verlegd naar de districten. Dat bete kent voor u als chef een brede functie. Waarin u naast de dagelijkse uitvoerende taken een duidelijke beleidsinbreng hebt. Zo bent u belast met interne organisatie en efficiency, en begeleidt u binnen het district automatiseringspro cessen en wijzigingen in de organisatie. Daarover overlegt u regelmatig met districtsleiding, kantoorbeheer ders en medewerkers van het hoofdkantoor. U geeft leiding aan 3 tot 5 medewerk(st)ers en u rapporteert aan de districtsdirecteur. De heer A. Rohder, personeelsfunctionaris, informeert u graag nader over uw mogelijkheden. U kunt hem bellen: 070-120515. Uw schriftelijke reactie kunt u eveneens aan hem richten. Nutsspaarbank, afdeling Personeelszaken, Jan Hendrikstraat 4,2512 GL Den Haag. den Haag IMABA ZEEFDRUK zoekt 3 jonge mensen die een carrière willen opbouwen in de grafische industrie. De vacatures: IMABA is een dynamische, snelgroeiende zeefdrukkerij. 18 enthousiaste collega's werken 38 uur per week. Met geavanceerde apparatuur leveren wij een gevarieerd produktenpakket: stickers, boekomslagen, affiches, winkelreclamemateriaal en billboards (dat zijn affiches van 236 x 332 cm., die in 4 delen worden gedrukt op de grootste, volautomatische cylinderdrukpers in Nederland!). Een assistent-drukker die de drukker van onze grote volautomaat gaat assisteren. Je hebt enige jaren ervaring met grafische technieken, bent nauwkeurig, niet ouder dan 30 jaar en kan in teamverband werken. Een afwerkingsmedewerker die samen met 2 collega's zorg gaat dragen voor een snelle en correcte afwerking van het drukwerk. Je hoeft geen grafische ervaring te hebben, maar je bent wel handig, hebt een timmermansoog en kan in teamverband werken. Je leeftijd is niet ouder dan 25 jaar. Een handige jongen, ongeveer 20 jaar oud, die mischien nog niet precies weet wat hij wil, behalve dat hij een vak wil leren. De enige eisen zijn: je bent handig en geïnteresseerd in het grafische vak. Infotheek is een toonaangevend leverancier op het gebied van Micro computers. Na de oprichting in 1981 is de omzet in 1986 gegroeid tot 65.7 miljoen guldens. Er werken thans 250 mensen. De groeivooruitzichten voor de komende jaren zijn gunstig. Voor ons pand aan de Einsteinweg zoeken wij een De funktie bestaat uit het controleren en/of registreren van de inkomende en uitgaande werknemers en bezoekers. De bewaker zal tevens verantwoordelijk zijn voor het afsluiten van het gehele pand. Ook zullen licht administratieve werkzaamheden tot zijn taak behoren. Voor een goede invulling van deze vakature zoeken wij kandidaten die de cursus be waking 1 t/m 4 van het LOI met goed gevolg hebben afgerond. Overwicht en. voor wat de werktijden aangaat, een flexibele instelling, vinden wij belangrijke persoonskenmer ken waarover de kandidaat moet beschikken. Kandidaten met een marechaussee en/of politie achtergrond hebben de voorkeur. 1 17.00-23.00 uur en op zaterdagen van Bent u geïnteresseerd, dan gaarne uw schriftelijke reaktie naar: INFOTHEEK SYSTEMS NV Postbus 527 2300 AH LEIDEN t.a.v. mevr. E. Visser. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met mevr. E. Visser: 071-215341. Beschut Wonen is een sektor van de Stichting Centrum St. Bavo en omvat 350 bewoners en 190 personeelsleden. De bewoners hebben, vanwege hun chronisch psychiatrische problematiek, al een lang tot zeer lang inrichtingsverblijf achter de rug. Sinds 1982 wonen 176 van hen in de Beschut Wonen-wijk, die 36 huizen telt. De bewoners worden begeleid door medewerkers, die merendeels over een sociaal-agogische opleiding beschikken. De wijk kent verder een aantal gemeenschapsvoorzieningen: winkel, café, buurt huis, werkplaatsje, crèche voor kinderen van Bavo-personeel en een wijkgezond heidscentrum. Beschut Wonen kent eigen dogaktiviteiten: momenteel 16 OKtivi- teitenplekken en 30 medewerkers. Het BUURTHUIS "De Eendracht" (Amaryllisplein) is één van de wijkvoorzieningen en tevens onderdeel van de Dogaktiviteiten in Beschut Wonen. Het is een ont moetingsplek voor de (wijk)bewoners van de sektor, waar bovendien in samen werking met bewoners uiteenlopende groepsaktiviteiten plaatsvinden. Op deze plek is een vakature v parttime (voor 20 uur per week) die samen met kollega's en be woners verantwoordelijk is voor de dagelijkse gang van zaken in het buurthuis. Funktie-eisen: een afgeronde sociaal-agogische opleiding fbv. kultureel werk, inrichtingswerk, pedagogische akademie) erva ring in het organiseren van groeps aktiviteiten in de vormings- en voorlichtingssfeer aansluitend op de leefsituatie van bewoners (deel nemers verschillen onderling sterk in mogelijkheden en interesse) bereidheid tot het werken op on regelmatige tijden (avonden en weekends) gewenst is tevens bekendheid met het geven van kookkursussen. Ervaring in het begeleiden van mensen die langdurig in instituten verblijven strekt tot aanbeveling. Werktijden worden in onderling overleg vastgesteld. Schriftelijke informatie kunt u opvragen bij: sekretariaat Beschut Wonen, toestel 2314, eventuele mondelinge informatie kunt u ver krijgen bij de medewerkers van het buurthuis, toestel 2277 (voorname lijk 's middags). Salaris: met ingang van 1 januari 1987 wordt de funktie ingedeeld in de F.W.G.-salarisstruktuur. Schriftelijke sollicitaties kunt u bin nen 14 dagen richten aan de afde ling Personeelszaken, onder ver melding van vakaturenummer 87.081.65. Volksgezondheid, Langevelderweg 27, 2211 AB Noord- wijkerhout. Tel. 02523-78141. STICHTING CENTRUM ST.BAVO NOORDWIJKERHOUT Orthodontistenpraktijk A.W.J, van den Bergh/J. van der Plas Hoge Rijndijk 27 - 2313 KG Leiden vraagt receptioniste op full time basis Functie-eisen: - typediploma - goede contactuele eigenschappen - opleiding minimaal Havo - leeftijd vanaf 20 jaar - ervaring gewenst Handgeschreven sollicitaties kunt u richten aan boven vermeld adres binnen twee weken na verschijnen van de advertentie. Rest. "Het Haagsche Schouw" zoekt voor de ochtenduren. Schriftelijk solliciteren naar Rest. "Het Haagsche Schouw" t.a.v. L. van Hage Haagse Schouwweg 14 2332 KG Leiden Heb je belangstelling voor een van de 3 bovenstaande vacatures pak dan snel de telefoon en maak een afspraak met Ivar Bakker of Danny Otto voor een oriënterend gesprek. IMABA BV. - Dobbeweg 11 - 2254 AG Voorschoten - tel. 01717-4971. Je kunt een burenruzie na tuurlijk oplossen door iemand mee te nemen naar 't bureau. Maar je lost een burenruzie pas echt op als je niet onmiddellijk met harde hand optreedt. Als je redelijk blijft, ook wanneer ze je uitschelden of op de vuist gaan. Dat is dan ook wat we van jou als agente verwachten. Waar 't dus op aankomt is dat je met mensen kunt omgaan. En dat geldt niet alleen alsje een burenruzie moet oplossen, maar ook als je bijvoorbeeld naar een inbraak moet of op straat aan 't surveilleren bent. Als jij 't een uitdaging vindt om van je mondje beste wapen te maken, dan is er plaats voor je bij de politie. Want een aantal korpsen in de randstad heeft heel hard agentes nodig. Dat kan in één van de grote steden zijn. Maar ook in een min der grote plaats. Alsje de bon invult, krijg je een brochure waarin alles staat over het werk, de eisen en de opleiding van 20 maanden aan één van de politiescholen. Voor die opleiding moet je in ieder geval wel aan de volgende basis eisen voldoen. Je moet een vooropleiding hebben op minimaal MAVO-D- niveau (MAVO-C of LBO-C met Nederlands, een vreemde taal plus wis- of natuurkunde is ook voldoende). Je moet de Nederlandse nationaliteit hebben of de bereidheid die aan te nemen. Tenslotte moet je minstens 19 jaar zijn, maar inschrijven kan al bij 18'A Stuur mij de gratis brochure Naam:CDmOv Straat: Postcode/Plaats: Prov.:Tel.nr.: lGeb.dat.:Diploma: I Sturen naar: Afd. Personeelsvoorziening politie, kamerH1821,Postbus20011,2.500EA DenHaag.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 29