Als je de bank van morgen wilt zijn, moet je nu investeren in ervaring. StJ DOCENT (M/V) teekens nutsspaarbank uitzendbureau de koning lilliil'Mlli SECRETARESSE/TYPISTE Twee enthousiaste collega's voor de afdeling Product Development Ervaren commerciële bankmensen op HBO-niveau part-time direktie- sekretaresse m/v VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 igrmddag 1: Inl. bi| onze adve leleloon (071) 1A immnrei Chrictelijke Scholengemeenschap voor Beroepsonderwijs LTO/ITO/LHNO/IHNO/liLAO GEVRAAGD: - Algemene vakken (Nederlands/Godsdienst/Maatschappijleer/Studie lessen) voor 26 lestijden per week, in tijdelijke dienst tot 31-07-1988. - Tekenen (Algemeen) voor 21 lestijden per week. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Sollicitanten moeten kunnen instemmen met de grond slag van de St. v. Chr. Beroepsonderwijs te Alphen aan den Rijn. Sollicitaties gericht aan het Bestuur van de Stichting, Postbus 350, 2400 AJ Alphen a.d. Rijn, ontvangen wij graag vóór 1 januari 1988. advokaten gevestigd te Leiderdorp, Karolusgulden 32-38 (te genover winkelcentrum Winkelhof) fulltime dienstbetrekking Havo-, steno- en typediploma zijn vereist. Leeftijd bij voorkeur 18-35 jaar. Ervaring strekt tot aanbeveling. Voor deze afwisselende functie wordt in relatie t/o leeftijd en ervaring een goed salaris geboden; mo derne en-plezierige werkomgeving en apparatuur. Sollicitaties binnen twee weken schriftelijk te rich ten aan: Mr. M. Teekens jr., Postbus 118,2350 AC Leiderdorp. Centocor Europe B.V. is een far maceutisch bedrijf, gespecialiseerd in biotechnologie. In onze nieuwe vestiging in Leiden vindt de pro- duktie plaats van monoclonale anti lichamen t.b.v. therapie en diagnostiek. Wij zijn nu op zoek naar Twee functies voor doorzetters die gemotiveerd zijn actief mee te werken aan het waarborgen van een hoge kwaliteit. Ten eerste een biotechnoloog vac.nr. LD 87/12/11 U gaat grotendeels zelfstandig werken aan automatisering van procesvoering in de fermentatie. Koppeling van fermentors aan on-line filtratie en concentratie-apparatuur. Concentraat on-line zuiveren via chromatografie. U gaat tevens meewerken aan vali datie van hoogwaardige appara tuur, automatisering van routine tests en het voorbereiden van produktie op grotere schaal. PROFIEL Bij voorkeur bent u een academi cus met minimaal 2-4 jaar ervaring in een soortgelijke functie of heeft u HBO-B-niveau met langdurige ervaring. U heeft technisch inzicht, improvisatievermogen en u bent een doorzetter. U heeft ervaring met- geprogrammateerde appara tuur en computers en bent zelfstandig. Goede contactuele vaardigheden, mondeling zowel als schriftelijk, zijn vanzelfsprekend. Een goede beheersing van de Engelse taal is vereist. Tevens zoeken wij een analist(e) Produkt Ontwikkeling vac.nr. LD 87/12/12 U gaat samen met een collega meewerken aan ontwikkeling van zuiveringsprocessen van antilicha men en analytische bepalingen. U wordt assistent(e) bij het ontwik kelen van kwaliteitscontrolebepa lingen en verricht tevens algemene laboratoriumwerkzaamheden. PROFIEL U heeft een opleiding op HBO-A- niveau in de biochemische richting afgerond en u heeft bij voorkeur 2-3 jaar ervaring. U heeft kennis van geavanceerde apparatuur, HPLC, FPLC, gelelec- trophorese. U heeft ook praktische vaardigheden, goede contactuele eigenschappen en u bent nauw keurig. U houdt van aanpakken en kunt zich mondeling en schriftelijk goed uitdrukken. Goede kennis van Engels is een vereiste. U bent ongeveer 25 jaar. ONS AANBOD Een tweetal zeer boeiende banen, veel verantwoordelijkheid, ruimte voor eigen initiatief en eigen in breng. Dat alles in een dynamische en zich steeds vernieuwende werk omgeving. Daarnaast kunnen ambi tieuze kandidaten rekenen op goede doorgroeikansen. Ons aan bod completeren wij met een uit stekende salariëring en bijpassende secundaire voorzieningen. UW REACTIE Voor meer informatie kunt u bellen met onze afdeling Personeelszaken, tel. (071) 15 84 44. Uw schriftelijke sollicitatie, met c.v. en onder ver melding van het vacaturenummer, kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken van Centocor Europe B.V., Postbus 251, 2300 AG Leiden. CENTOCOR EUROPE B.V. De Nutsspaarbank heeft 80 vestigingen in de regio Den Haag/Leiden/Noordwijk/Zoetermeer, verdeeld over 10 districten. Op het hoofdkantoor in Den Haag en in de vestigingen werken in totaal ruim 700 mede werkers. Als moderne bank voert de Nutsspaarbank een breed dienstenpakket, zowel gericht op de particuliere als de zakelijke dienstverlening. De bank is voortdurend in ontwikkeling om het produktenpakket, de dienstverlening en de organisatie te optimaliseren. Daardoor zijn wij meer en meer in staat maatwerk te leveren aan particulieren en sinds enkele jaren ook aan zakelijke relaties: bedrijven, vrije beroepsbeoefenaren, stichtingen en verenigingen. De Nutsspaarbank heeft in het verleden steeds bewezen klaar te zijn voor de toekomst. Voorbeelden daarvan zijn de automatiseringsactiviteiten, de 24-uurs service, onze hoge vestigingsgraad en een vernieuwde efficiënte kantorenorganisatie. Toekomstgericht denken en handelen. Daar draait het om. Zeker als het gaat om mensen. Want het zijn de medewerkers die begrippen als kwaliteit, vernieuwing e.d. inhoud moeten geven. Tegen die achtergrond zoeken we nu Mannen en vrouwen die in staat zijn continuïteit, groei en vernieuwing gestalte te geven en te sturen. Die op inspirerende wijze leiding kunnen geven en daarbij tevens training on the job voor nieuwe, jonge medewerkers kunnen verzorgen. Dit alles naast hun directe inbreng: het verkopen van en adviseren over het produktenpakket en de dienst verlening; (mede) opstellen van verkoopplannen; verwerven van nieuwe relaties en onderhouden van contacten met bestaande relaties. Wij willen vooral kennis maken met bankmensen, die bekend zijn met het particuliere produktenpakket en affiniteit hebben tot zakelijke dienstverlening. Ambi tie, ondernemingszin en enthousiasme zijn onmisbaar. De heer J. Raaijmakers, hoofd Personeelszaken, informeert u graag nader over uw mogelijkheden. U kunt hem bellen: 070-120510. Uw schriftelijke reactie kunt u eveneens aan hem richten. Nutsspaarbank, afdeling Personeelszaken, Jan Hendrikstraat 4,2512 GL Den Haag. den Haag Katholieke Stichting Huize st*bernardus verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis it 82, 2171 AV Sassenheirr De direktie van bovengenoemde stichting vraagt voor zo spoedig mogelijk een voor ±10 uur per week Taken: notuleren en uitwerken van de direktievergaderingen notuleren en uitwerken van de bestuursvergaderingen, welke in de avonduren plaatsvinden verzorgen van de uit bovengenoemde taken voortvloeiende werkzaamheden notuleren en uitwerken van de overlegvergaderingen met de ondernemingsraad overige werkzaamheden voor de direktie Vereisten: HAVO-opleiding steno-diploma ruime ervaring als sekretaresse Kandidaten met sekretaresse-opleiding genieten de voorkeur. Salariëring geschiedt overeenkomstig de CAO van het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties gaarne te richten aan de direktie van Huize Sint Bernardus binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad. FIJNE FEESTDAGEN ALLEMAAL Postbezorgers Regelmatig hebben wij plaats voor mensen, die de meest uit eenlopende poststukken dienen te bezorgen in Leiden en om geving. De aanvragen voor krachten komen meestal 's och tends bij ons binnen en dat betekent, dat je meteen inzetbaar moet zijn. Ideaal voor mensen, die tijdens hun studie af en toe even een frisse neus willen halen, want daar moetje niet bang voor zijn. Administratief medewerk(st)er Op het sekretariaat van een groente- en fruitverwerkende in dustrie te Leiden hebben wij plaats voor een administratieve kracht, die belast zal worden met het uittypen van handge schreven konsepten, af en toe in de moderne talen. Daarnaast moeten er telexen verstuurd worden, de telefoon moet beant woord worden en allerlei voorkomende klusjes moeten ge daan worden. Als leeftijdsindikatie kunnen wij melden, dat de voorkeur uitgaat naar personen van rond de 23 jaar met een Havo-opleiding en enige administratieve ervaring. Boekhouder-PD-nivo Voor een pharmaceutisch bedrijf te Leiden zoeken wij per zo spoedig mogelijk een ervaren boekhouder op PD-nivo. De ge dachten gaan uit naar kandidaten van 23-24 jaar met een aan tal jaren ervaring. De bedoeling is, dat de gehele boekhouding zelfstandig gedaan wordt. De baan is fulltime en voor langere tijd. Administratief medewerk(st)er Een softwarebedrijf te Leiden zoekt via ons met spoed een ad ministratief medewerk(st)er voor hele dagen voor het voeren van een orderadministratie met daaraan gekoppeld de faktu- rering. Men moet sekuur kunnen werken en stressbestendig zijn, want dynamiek is hier een van de voornaamste kenmer ken. Het bedrijf is heel jong, net zoals de mensen en iedereen zet zich voor meer dan 100% in om er iets van te maken. Voel je hier iets voor, ben je rond de 22 en heb je Mavo/Meao dan is dit misschien wel de baan voor jou. Bel ons dan even of kom langs voor meer informatie. Marketing assistente Bij een internationale onderneming te Zoeterwoude hebben wij plaats voor eer\ marketing assistent(e), die zal worden be last met alle administratieve zaken op de marketing afdeling, de telefonische kontakten met de klanten, het bijhouden van de agenda en het invoeren van gegevens in de computer. Ben je in het bezit van een Havo- of Meao-diploma dan is dit mis schien iets voor jou. De baan gaat in op 1 januari 1988 en waarschijnlijk is het voor een maand of 3. Administratief medewerkster Bij een produktpromotiebedrijf te Zoeterwoude ontstaat bin nenkort de vakature voor een administratief medewerkster. Het bedrijf is jong en dynamisch, dus als dat je aanspreekt, lees dan even verder. We zijn op zoek naar iemand die de planten wil water geven, de afspraken wil maken, de klanten wil ontvangen en telefonisch kontakt wil houden met de leve ranciers. Woord Perfect beheers je perfekt en ook je Neder lands is perfekt, omdat het korrigeren van konsepten ook tot het takenpakket behoort. Ben je rond de 25 jaar en heb je eni ge jaren ervaring, ben je voor langere tijd fulltime beschikbaar en kun je per 4 janauri a.s. starten, dan is het verstandig om even te bellen of langs te komen voor meer informatie. T elefoniste/receptioniste Bij een meubel-ontwerp/verkoopbedrijf te Katwjk hebben wij per 1 januari a.s. plaats voor een telefoniste/receptioniste, die ook de post zal verzorgen en daar waar nodig is, de helpende hand kan bieden. Wij zijn op zoek naar kandiaten met een rui me telefoonervaring, een goede stem en een goede beheer sing van de Nederlandse taal. De baan is fulltime en voor lan gere tijd. Zit er iets interessants bij deze keer, kom dan snel langs of bel even. We zijn er dagelijks van half 9 tot half 6 en vrijdags tot 6 uur. Zoals we vorige week al verteld hebben, zitten we tijdelijk op nummer 51 in verband met de verbouwing van ons pand op nummer 33. Het telefoonnummer is ongewijzigd, dus 144143. Gespecialiseerd in administratieve funkties Korevaarstraat 51, 2311 JT Leiden Telefoon 071-144143

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 22