WÊÊM "En,Content..?" en071-125745, Alphen a/dRijn01720-9 ïBlIlil BBll m SB!! mm SM Hf Marca Mode zoekt enthousiaste medewerkers voor haar nieuwe filiaal in Leiden. mijnders Rabobank IVaillant technische assistenten ZOEK JE WATANDERS, KOM JE NAAR MIJNDERS ETALEUR M/V groepshoofd commerciële ondersteuning (m/v) paviljoenshoofd m/v WERVING EN SELECTIE - EXECUTIVE SEARCH Bedrijfsleider Partime medewerker Verkoopmedewerker Etaleur m/v leraar/lerares We zijn pas content alsjij het bent. "cÉL Uitzendbureau Content. mmvmr. ELKE ZATERDAG Slurtogstijd voor advertenties donderdagmiddag 15 30uut Int. b<i ome advertentie-afdeling ïetefooo (071) 14 49 41 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES vimmm SWETTERHAGE SWETTERHAGE SWETTERHAGE SWETTERHAGE Dé Stichting Gemiva richt zich op de zorg voor verstandelijk gehandicapten in Zuid-Holland. Daartoe beheert zij vanuit een centraal bureau te Gouda een aantal voorzieningen zoals dag verblijven, gezinsvervangende tehuizen, inter naten en enkele andere projecten. In verband met het vertrek van het huidige pa- viljoenshoofd ontstaat per 1 februari 1988 op paviljoen De Linde de vacature voor 60 80% (bij voorkeur een vrouw). Paviljoen De Linde is een paviljoen voor 21 meer voudig gehandicapte bewoners van laag tot zeer laag niveau. Er zijn 3 woningen met resp.5,7en 9 bewoners/be woonsters. De verzorgingsbehoefte, sfeer van werken en aan pak, verschillen per woning. De woningen hebben vaste teams, onder leiding van een teamleid(st)er, maar werken nauw met el kaar samen. Aan het paviljoen is een medisch/verpleegkundige calamiteitenregeling gekoppeld, waarbij de ver pleegkundigen van dit paviljoen ondersteuning kunnen geven aan groepsleiding van andere pavil joens. Functie-Informatie: Het paviljoenshoofd geeft leiding en begeleiding aan 3 teams. Bewaakt de individuele en groepsdoelstellingen van de bewoners c.q. woningen. Bewaakt de kwaliteit van zorg binnen het eigen pa viljoen en levert een bijdrage aan de zorg van ge heel Swetterhage als lid van het paviljoenshoofden- overleg. Functioneert samen met collega paviljoenshoofden (4) in een achterwachtregeling (middels een sema foon). Functie-eisen: Diploma Z of A en Z aangevuld met een mana gementopleiding; Sterke affiniteit met de genoemde bewoners- groepen; Ervaring in het werken met M.C.G. bewoners; Goede organisatorische kwaliteiten; Een verpleegkundige achtergrond met ervaring in verpleegkundig (somatisch) handelen. Informatie over de functie en sollicitatieprocedure is in te winnen bij Rosemarie Geerhold, paviljoens hoofd van paviljoen De Linde of Sjoerd Homminga, hoofd woondienst (tel. 01715 - 92 08). Salariëring volgens FWG FG 50 of FG 55. Sollicitaties vóór 1 januari 1988 te richten aan de Personeelsdienst van Swetterhage, Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. buitendienst VAILLANT is Europa's grote merk voor ver warming, regeltechniek en warm water. Schonewelle BV. te Amsterdam, verkoopkan toor en service-organisatie van de Vaillant- produkten in Nederland, breidt zich sterk uit. Op verzoek van de direktie zoeken wij voor verschillende regio's kontakt met buiten dienst assistenten. Geplaatst onder het Hoofd van de Techni sche Dienst zullen de medewerkers vanuit de regio-filialen als zelfstandige monteurs service-verlenend optreden. Het opsporen en verhelpen van storingen aan apparatuur, het geven van technische adviezen aan installateurs en partikulieren en het promoten van de Vaillant-produkten behoren o.a. tot de taken. Onze gedachten gaan uit naar ambitieuze jonge mensen van middelbaar technisch nivo, tot ca. 35 jaar, die over voldoende doorzettingsvermogen beschikken en reeds enige jaren ervaring hebben opgedaan in de branche. Redelijke kennis van de Duitse taal, alsmede het bezit van rijbewijs B/BE zijn onontbeerlijk. Hoge eisen zullen worden gesteld aan kontaktuele eigenschappen, diplomatiek optreden en team-geest. Indien u (m/v) geïnteresseerd bent, graag uiv schriftelijke sollicitaties en recente pasfoto richten aanAlgemeen Psychologisch Laboratorium, Paulus Potterstraat 44, 1071 DB Amsterdam, t.a.v.A.H. Baars onder nr. 11352. Nederlands jongste snelgroeiende keten van modezaken, biedt voor het hele gezin leuke mode. De formule "winkelen met plezier en slagen voor lage prijzen" werkt met succes. Voor ons filiaal Leiden vragen wij Een man of vrouw die al over de nodige leidinggevendeervaringbeschikt in de modebranche. Wij denken aan iemand tussen de 25 en 30 jaar met een opleiding die ten minste op MBO niveau ligt. Voorts verwachten wij dat hij of zij de lokale verkoopmarkt goed weet in te schatten, leiding kan geven aan het verkoopteam en in staat is de verantwoordelijkheid voor het commerciëlegebeuren van een filiaal op zich te nemen. Deze assisteert de verkoopmede werker en treedt als vervanger op bij ziekte of vakantie. Het aantal te werken uren bedraagt minimaal 8 en maximaal 12 per week. Het gaat om enkele halve dagen of de zaterdag of de koopavond. Een man of vrouw op MAVO niveau met een servicegerichte instelling die verantwoordelijk zal zijn voor een deel van het assortiment. Hij of zij beschikt over het organi satietalent dat nodig is om de dagelijkse stroom van in- en uitgaande goederen goed te kunnen presenteren. Van ongeveer 20 jaar en vol jeugdig enthousiasme. Hij of zij weet met de nodige vakkennis en praktijk ervaring het modenieuws van Marca op aandacht trekkende wijze te pre senteren. Filialen uit de omgeving kunnen ook op zijn of haar kwaliteiten beroep doen, dus reizen mag geen bezwaar zijn. Marca biedt een goede honorering en goede sociale voorzieningen, volgens de CAO van de Vereniging Grootwinkelbedrijven Textiel. Heeft u interesse om straks met ons het nieuwe filiaal in Den Haag van start te gaan, schrijf dan een sollicitatiebrief aan Marca, postbus 1907, 1000 BX Amsterdam. Afdeling personeelszaken. Aan de Louise de Coligny-scholengemeen- schap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o.. Ka- gerstraat 7, wordt met ingang van heden gevraagd Handelskennis voor 17 lessen in de eerste en tweedegraads sector (vacature) Frans voor 5 lessen in de tweegraads sector (vervanging wegens ziekte) Ook zij die nog studeren voor een bevoegdheid kunnen reflecteren. Inlichtingen worden verstrekt door de heer H.G.F. Verhoog, plv. rector. Tel. 071- 154121 (school) en 071-891907 (thuis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn, ge nieten zij voorrang. Selectie zal hiertoe in eerste in stantie onder vrouwen plaatsvinden die aan de ge stelde criteria voldoen. Vrouwen wordt daarom na drukkelijk verzocht te solliciteren. In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegen heid en vanuit onderwijskundig belang is het be langrijk dat meer leden van etnische minderheids groepen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook ge schikte kandidaten vanuit deze groepen wordt der halve verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 949 binnen een week na verschij nen van dit blad te zenden aan de Directie Onderwijs van de ge meente Leiden, postbus 9100, 2300 PC Leiden. Mijnders Meubelen is met thans zes vestigin gen op de diverse meubelboulevards in de Randstad, een duidelijk expansie-gericht bedrijf. De omzet groei is niet alleen het gevolg van onze aktuele kollek- tie eigentijds, maar beslist ook van de kwaliteiten van onze medewerkers. Op korte termijn zoeken wij een kreatieve/ kommerciële U heeft uw sporen als ras-etaleur reeds aan toonbaar verdiend. En bent nu "in" voor een echte uitdaging om als lid van een dynamisch team kollega's het uwe bij te dragen aan het passende "gezicht" van de Mijnders Meubelen keten. Uiteraard zijn salaris en secundaire voorwaarden navenant. Richt uw schriftelijke sollicitatie aan Mijnders Meubelen BV, Heereweg 347, 2161 CA Lisse, t.a.v. afd. Personeelszaken. MEUBELEN Rabobank Leiden en Oegstgeest is een moderne bank met 8 kantoren in Leiden en Oegstgeest, is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobankorganisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een Het groepshoofd zal onder verantwoording van het hoofd Bedrijven worden belast met de dagelijkse leiding van de Com merciële Ondersteuning (ca. 5 medewerkers). Tot de taken van de groep be horen onder meer: de commerciële-administra- tieve verwerking van de finan cieringen, binnen- en buiten lands betalingsverkeer, beleg gingen en verzekeringen, zowel van bedrijven als parti culieren; het verrichten van een binnen dienstfunctie ten behoeve van de relatiebeheerders Bedrijven; het groepshoofd verricht tevens interne controlewerk zaamheden ten behoeve van de groep. Wij denken voor deze functie aan kandidaten van ca. 27 jaar met een opleiding op minimaal MBO- niveau, aangevuld met vak studies. Uiteraard zijn goede communica tieve, organisatorische en leiding gevende kwaliteiten onontbeer lijk voor een goede functie uitoefening, evenals kennis van financieringen, beleggingen en verzekeringen. Daarnaast ver wachten wij van kandidaten dat zij beschikken over kennis van en affiniteit tot automatisering. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende" secundaire voorwaarden, waar onder een dertiende maand salaris, interessante studie faciliteiten en een premievrije pensioenregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer M.H.T. de Jong, hoofd Bedrijven, telefoon 071 - 149971. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling binnen 14 dagen verwacht door de directie van Rabobank Leiden en Oegstgeest B.A., Postbus 2041 2301 CA Leiden.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 18