MOOI VOOR DE GROTE FEESTEN! 275: 250: 275: $25: H 350: Op vrijdag 11 december 1987 te 10 00 uur v.m. ten laste van dhr E.J. Schoordijk, H. van Neslaan 126 te Noordwijk. van enige roerende goederen Akai tuner, Akai versterker; houten bureau; 2 ronde klokken; teke ning in lijst; schilderij; 2 ge luidsboxen; koffiezetapparaat; etc. De verkoop geschiedt a contant, zonder opgeld of btw. J.M. van Belle, gerechtsdeur waarder, Rapenburg 125 Lei den. EXECUTIE VERKOOP Het Prince de Galles Canda pak De originele grijs/witte ruit met 'n zweempje blauw. Zuiver Scheerwol. Het Canda krijtstreep pak 'n Blijvend succes voor de speciale gelegenheden. - Deftig donkerblauw en van 'n gedegen wolmix kwaliteit. Het grijze 2-rij Canda pak Stijlvol gestreept en van een zeer modieuze stof met zachte glans. Polyester/ viscose. Het blauw geruite Canda pak Het geklede Prince de Galles dessin in 'n mooie MB tint middenblauw. Zuiver Scheerwol. Het grijs/blauwe Canda pak 'n Smaakvolle ruit met 'n tintje blauw. Onberispelijke kwaliteit wol met polyester. Het rafblauwe Canda pak Bijzonder door de geraffi neerd verwerkte ruit. Zuiver Scheerwol. van'n gedegen wolmix viscose. KHH Zuiver Scheerwol. tf&fiBUS F fa C&A heeft er 't goede Canda shirt bij van 27.- t/m 34: I Talloze kinderen in Nederland zitten ernstig in de knel Scheiding, verwaarlozing, mishandeling.vele redenen waarom ze vaak uit huis geplaatst worden. Terwijl ze eerder tot rust komen in een gewoon gezin. Met de steun, liefde en aandacht van volwassenen. Die daar niet teveel voor terug verwachten. En nauw willen samenwerken met hulpverleners. Wie twijfelt, neemt de problemen in elk geval serieus. En is misschien daarom wel 't meest geschikt voor depleegzorg. Vraag de brochure aan bij de Leidse Stichting voor Gezinsverpleging. Herengracht 33,2312 LA Leiden. Telefoon (071) 143246. DRINGEND PLEEGOUDERS GEZOCHT. Proza - 'De omgevallen boekenkast' door Hans van Straten, die een groot aantal notities terugvond toen hij in een barre winternacht als bij ingeving zijn boe kenkast omver trok. Volgens de omslag van het naar aanleiding daarvan ver schenen boek was het een chaotische verzameling, maar toch een vorm van zelfportret. In geringe oplaag werd die 'chaos' al eens uitgegeven. Nu een her haling. De Arbeiderspers, prijs 42,50. - Dagboeken 1918 - 1939' van Thomas Mann behoeven geen nader betoog. Het zijn bewogen aantekeningen uit de tijd van de nationaal-socialistische machts overname in Duitsland en het begin van Manns vrijwillige ballingschap. De Ar beiderspers, prijs 54,50. - 'Rio' door Marion Bloem, die Gelgels jeugdwens in vervulling doet gaan. Bloems hoofdpersoon wilde altijd al naar Brazilië. In dit boekje gaat ze. Is dit nu het Brazilië; waarvan ze altijd heeft gedroomd? De Arbeiderspers, prijs 26,50. - 'Dansend op mijn graf zijn de me moires van de prima ballerina Gelsey Kirkland, die op het hoogtepunt van haar briljante carriere door cocainever- slaving haar ondergang tegemoet leek te snellen, maar toch terug wist te komen. Dank zij de hulp van haar echtgenoot Greg Bawrence, die haar ook hielp bij het schrijven van dit boek. De Kern. prijs 34,50. - 'De taal als bril' door August Wil- lemsen is een verzameling stukken, die de schrijver-vertaler in de loop der jaren in tijdschriften publiceerde of als voor dracht uitsprak. Over zijn werk als ver taler, maar ook over de vertaalde au teurs. Deze synopsis verscheen bij De Arbeiderspers, prijs 49,50. - 'Lotte in Weimar' van Thomas Mann verscheen in 1939. De Westduitse schrij ver baseerde zijn roman op een authen tieke gebeurtenis uit 1816. Het werk werd eens de geestigste roman van Mann genoemd. De Arbeiderspers, prijs -39,50. - 'Terug naar Jéruzalem' door Peter Stephan Jungk, die als niet religieus op gevoed mens in Jerzuzalem zoekt naar het antwoord op vele historische en reli gieuze vragen. Vooral met betrekking tot zichzelf. BZZTóH. - 'De marionet'. Na twee boeken en een film nog een boek over het leven van Pu Yi, de laatste keizer van China. De in Tientsin geboren Brian Power heeft in de geest van de rondtrekkende vertel lers het zonderlinge leven gereconstru eerd van Aism-gioro Pu Yi die drie jaar was toen hij in 1908 als tiende (en laatste) Mantsjoe-keizer op de Draken- troon werd gezet, drie jaar later werd af gezet en toen een speelbal van het lot werd. De Haan, prijs 34,90. - 'Qp het landgoed', waarin Mariamna Davydov met pen en penseel (kleurrijke aquarellen) herinneringen ophaalt aan het rijke Russische leven van voor de re volutie. Het dagelijks leven van een wel gestelde familie in het Rusland van voor '1914 in woord en beeld. Gaade, prijs ƒ32,50. Avontuur - 'Alles tegen' i: Francis in 1965 v verschijnen, nog r en verhaal dat Dick r de eerste maal liet r enkele jaren r dat deze jockey zich na de zoveelste val partij aan het schrijven was gaan wij den. In al zijn boeken gaat het over paar den. Desondanks zijn ze voor iedereen goed genietbaar. De Arbeiderspers, prijs 29,50. Diversen - 'Het fotografisch geheugen', samen gesteld door Emile Meijer en Joop Swart, die ter gelegenheid van het der tigjarig bestaan van dë Stichting World Press Photo Holland twaalf essays over persfotografie hebben verzameld. Be schouwingen geschreven door persfoto grafen, historici en fotoredacteuren. Ui teraard met vele foto's. Nijgh Van Dit- mar, prijs 38,50. - 'Kind en natuur' door Gerard Het- tinga, die tal van ideeën en tips aan draagt om kind en natuur dichter bij el kaar te brengen. Een goede handleiding voor jeugdbegeleiders. Van Loghum Slaterus, prijs 27,50. - 'Schaakagenda 1988', tot stand ge komen onder redactie van Bob Reuve- kamp en Bart Stam. Met veel informatie voor de beginnende en de gevorderde schaker. Met ELO-ratings, notatiepa pier, paringstabellen enzovoorts. Tabu la, prijs 16,50.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 10