Teambespreking klaart de lucht voor Leython Lisse 2 verliest de aansluiting Promotie voor Oegstgeest Crisis dreigt bij handbalverbond Tafeltennisteam verwezenlijkt aloude wens LZ verliest eerste plek clubstrijd PAGINA 18 DO ST MAANDAG 30 NOVEMBER 1987 LEIDEN - In de volleybalcompetitie deed een teambespreking bij de mannen van Leython wonderen, want in een goe de sfeer werd VCW gedecideerd met 3-1 verslagen. NOVO was beslist niet de mindere van Vierhout/Valbovol, maar verloor na vier spannende sets net aan (3- 2). Gemini kwam langzamerhand in de hoek waar de slagen vallen maar het kreeg weer. aansluiting met de midden groep door een 3-1 winst op Expalvo. Bij de vrouwen had Gemini het ditmaal erg moeilijk en moest het twee punten laten bij Madjoe in Enkhuizen. Leython bond PVC/Blokkeer aan de zegewagen (1-3). Bij de mannen van Leython werd deze week een duchtig woordje gesproken en dat klaarde de lucht behoorlijk op. Het gevolg was wel dat Martin Broere zijn consequenties trok en zijn lidmaatschap opzegde. Een eindelijk weer eens sfeer vol Leython dat de kwaliteiten wel bezat, maar door innerlijke spanningen niet tot goed spel kwam de afgelopen weken, startte nu met Don van Hal (uit het twee de) en Rik Uiterwijk (uit het derde) voor treffelijk tegen VCW. Dit was noodzake lijk, daar ook Waldo Broeksma ontbrak. Deze opstelling had op een extra training Vierhout en NOVO maakten er een span nend gevecht van, dat bijna drie uur duurde. Via 15-8,10-15 en 12-15 namen de Noordwijkers weliswaar een 1-2 voor sprong, maar konden het goede spel niet vasthouden. Vierhout kwam eerst gelijk (15-11) en besliste tenslotte ook nog als gelukkigste de vijfde set na 19-17. Gemini - zonder Kees de Ridder - was het aan zijn stand verplicht weer eens ou derwets te vlammen. Tegenstander Ex palvo bezat een wat oudere ploeg die steeds probeerde het tempo te drukken. Gelukkig voor Gemini kwam Expalvo wat aan de late kant binnen, waardoor Gemini snel een 12-3 voorsprong op bouwde, die niet meer ingelopen kon worden (15-9). Gemini ging goed door met Ruud Marchand op de middenposi tie, wat wel even wennen was, maar pri ma werkte (15-11). In de derde set werd het blok wat minder, waardoor ook de verdediging het niet meer redde en Ex palvo kon enigszins inlopen met 7-15. In de vierde set sloot de verdediging wel en dat betekende wederom winst voor Ge- mini (15-5) dat de punten hard nodig had. In de promotieklas bleek LUSV vooral in de slotfase doortastender dan NOVO 2 (15-11 en 15-12). Nadat NOVO de derde set voor zich had opgeëist (13-15) zakte het ver terug en verloor kansloos van een oppermachtig LUSV 15-4 en 3-1. Bij LUSV vertolkten Niels van Weeren en Leo Torn een hoofdrol. De onderste twee in de promotieklas Ge- mini 2 en SOS ontmoetten elkaar in een rechtstreekse confrontatie en dat bete kende een wedstrijd in het teken van de degradatie, dus enthousiast spel op een niet al te hoog peil. De strijd ging gelijk op met in de eerste set winst voor Gemini 2. In de volgende set besliste het lot net andersom. Daarna maakte Gemini 2 de minste fouten en won tweemaal op rij (3- 1 het de laatste plaats verliet. Een compleet Donar rekende in drie sets af met Acco/Dos 2 via de cijfers 13-15, 7- 15 en 7-15. Toch zorgde het onderaan- staande Dos 2 voor de nodige schrik want Donar werd snel op een 5-0 achter stand gezet. De lange DOS-ploeg kon het korte spelltje echter niet volhouden en de pass werd slechter waardoor Donar Leython 2 blijft het uitstekend doen. Te gen Oikos maakte het geen misstap en al kon Oikos in de eerste twee sets in het begin bijblijven, aan het eind van die sets drukte het overtuigend door (tweemaal 15-10). In de derde set was het verzet ge broken en konden de beide spelverde lers Herman Smeele en Andrea Tony een hoofdrol opeisen (15-4). Merkwaardig Bij de vrouwen had de strijd tussen Mad joe en Gemini een uiterst merkwaardig verloop getuige de setstanden: 15-12, 3- 15, 15-1, 5-15 en 15-3. Nog steeds zonder Petra van Wissen begon Gemini sterk en nam een 9-12 voorsprong. Een serie op- slagfouten bracht de winst toch bij Mad joe. In de volgende set toonde Gemini aan toch goed te kunnen spelen, om daarna met de zelfde opstelling een plaats doorgedraaid falikant de mist in te gaan. Eigenlijk zag Gemini het nu niet meer zitten, maar door een prima pass kwam men weer volledig terug tot 2-2 in sets. In de beslissende vijfde set kregen Noodgedwongen daar Danka van Klave ren ziek was - begon Leython met Ineke Snelting-Havinga als enige spelverdeel- ster tegen Blokkeer. In de eerste set liep dit erg soepel door een zuiver pass en een gevaarlijke opslag (Gerdi Verwoert) met als resultaat een 5-15 winst. Blokkeer leg de meer venijn in de services en de Leython aanval werd daardoor gestremd (15-5), waarmee de stand weer gelijk was. In de laatste twee sets bleek de Leython verdediging een goede basis voor het po sitieve resultaat, want nu werd er weer volop gescoord (Carolien van Gendt) en de overwinning veilig gesteld met 10-15, 7-15. In de promotieklas legde NOVO 1 door sterk serveerwerk tegen Tonegido zijn tegenstander volledig haar wil op (15-11, 15-6). Daarna werd er een 7-9 achterstand nog bijna goedgemaakt, maar bleek de spanning te groot: 13-15. Tonegido putte hiermee zoveel moed, dat ook de volgen de sets in winst werden omgezet (12-15, 10-15 en 2-3). NOVO 2 kampte met een falende pass (6- 15); toen het dit onderdeel beter onder de knie kreeg tegen Skania gaf het niets meer weg (15-1). In de derde periode werd het via 14-1 nu 15-7. Tot 7-7 in de vierde set ging het gelijk op, daarna sloeg NOVO 2 een gat en finishte op 15-7. Leython 2 miste zijn coach, een taak die nu werd waargenomen door spelverdeel- ster Femmy Lagerwaard. Tegen de no 2 VOY leek dit tot een grote suprise te gaan leiden want na twee sets was de stand 0-2 (10-15, 12-15) voor Leython 2. Toen was de koek op en sloeg VOY als nog toe met 15-2, 15-8 en 15-7 (3-2). WVV draaide alleen in de eerste set goed tegen DOS 2 (9-15), en dacht er al te zijn, maar dat was een vergissing. Terwijl WVV ver terugviel, ging DOS 2 steeds beter spelen en bracht WVV een nederlaag toe (15-12, 15-10, 15-8). Gemini 2 begon wat gespannen tegen het hoger geklasseerde Dosko, maar kon ze redelijk bijhouden al ging die set nog verloren (16-14). Gemini 2 ging er nog fel ler tegenaan en Dosko kon het niet meer bijbenen (9-15). De in zijn geheel goed- spelende Geminiploeg ging door met 7- 15 en kon met enig geluk ook de vierde pakken na 14-11 met 14-16. GER RENES LEIDEN In de negende speel- week van de landelijke badminton- competitie lijken de kaarten ge schud in de strijd om het kampi oenschap. De beste papieren bezat het tweede team van Lisse. De ploeg, die uitkomt in de derde klas se, stond tot verleden week op de tweede plaats. Om die te handha ven of zelfs om door te stoten naar de toppositie moest er het afgelo pen weekeinde gewonnen worden van Duinwijck. De Lissenaren kre gen geen vat op het spel en moes ten de zege 5-3 aan de Haarlem mers laten. Door dit verlies is de ploeg de aansluiting kwijt. Eerste klasser Lisse 1 verkeert al geruime tijd in degradatie gevaar. Het team, dat vecht voor wat het waard is, kan geen echter vuist ma ken. In de thuis wedstrijd tegen Heerhugowaard werd een gevoeli ge 3-8 nederlaag geleden. Onvol doende aandacht voor de trainings- mogelijkheden zou, aldus speelster Hellen Boersen, het gevolg zijn van het magere resultaat. Vlietwijk sprokkelt wekelijks haar puntjes bijeen. Dit was ook Olympia's Tour naar Noordwijk LEIDEN Olympia's Tour doet zo goed als zeker Noordwijk aan. De badplaats is als etappeplaats opge nomen in het routeschema van Olympia's Tour, die in de maand mei van het volgend jaar voor de 37ste maal wordt verreden. De 'Leidse' organisatie, die al jaarlijks een profronde in Noordwijk orga niseert, gaat nog deze week met de gemeentelijke instanties om de ta fel. Olympia's Tour start in Den Burg (Texel) en eindigt in Geleen. De Zuidhollandse districtstitel veldrijden werd zaterdag volgens verwachting een prooi voor René Guyt. De Katwijker kreeg de titel echter in het onder de rook van Rotterdam gelegen Bergse Bos de titel niet cadeau. Op het snelle rondje moest de Casba-Swifter na melijk terdege rekening houden met zijn twee clubgenoten John Kuyvenhoven en Reinier Hoogka mer. Nadat echter allereerst Hoog kamer met materiaalpech af had gehaakt, slaagde Guyt er vervol gens ook in om Kuyvenhoven van zich af te schudden. In de slotfase wist de Leidenaar zijn Katwijkse rivaal alsnog dicht te naderen, maar echt gevaar liep Guyt's zege en daarmee diens titel toen toch niet meer. Achter Guyt, Kuyvenho ven en Sint-Nicolaas eiste Reinier Hoogkamer nog een vierde stek voor zich op. Bij de veteranen was Swifter Joop Wolvers goed voor een tweede plaats, terwijl clubge noot Theo van Leeuwen bij de lief hebbers als derde over de meet kwam. Nieuweling Robert Karre- mans kwam in deze gecombineer de wedstrijd als vierde over de fi nish. Bij de junioren eiste Tjalco Jansz de titel voor zich op, met Bol- lenstreker Edwin van Diest op de tweede plaats. Gisteren diende René Guyt na een slechte sdart tijdens de ama- teurkoers van het Brabantse Schijndel zijn meerdere te erken nen in Wim de Vos. Wel slaagde de achtervolgende militaire kampi oen er nog bijna in om nummer twee Rinie Pleij te achterhalen, maar hij zag zich in dat streven door een botsing met een paaltje gestuit. Guyt restte toen niet an ders dan een derde stek. Henie Stamsnijder boekte bij de profs zijn eerste winst na een harde tweestrijd met Reinier Groenen- daal. In de door de Belg De Muynck gewonnen cross van het Zeeuwse Goes reikten John Kuyvenhoven en Reinier Hoogkamer gisteren naar de respectievelijke plaatsen vier en zeven. het afgelopen weekeinde het geval. De uitwedstrijd tegen De Ritte werd met 5-6 gewonnen. Volgens speelster Sandra Kroon had er voor de Voorschotenaren meer in gezeten. Dick Oostergo en Alphons van der Berg moesten hun enkel- partij wegens een blessure gewon nen geven. Die zelfde Kroon goed op dreef, zij won al haar partij- Het in de tweede klasse uitko mende team van Leiden moest het op halve kracht klaarspelen tegen Slotermeer. De vaste speelsters Anita Kooijman en Brigit Meijer moesten verstek laten g.i n, res pectievelijk wegens een blessure en een dagje uit. Als vervangsters waren aangewezen de 14-jarige Ire ne Bik en de routinier Janny de Groot Bram Segijn en Stefan van Gie- zen, wonnen beide hun enkelpartij, echter de dames bleken voor die klasse niet sterk genoeg. Als geheel kwam de ploeg net iets te kort waardoor een 3-5 nederlaag werd geleden. Vlietwijk 2 moest het opnemen tegen het onderaan staande Me teoor. Spannend was het zeker. In valler Erik Boekhorst verloor met 18-16, 18-16 net zijn enkelpartij. Winst was er voor Carla van Does burg in haar singlepartij en het mixeddubbel van Bockhorst/Te- beest. Verder kwam de ploeg niet. Door de wedstrijd met 6-2 te verlie zen heeft Vlietwijk nu de onderste plaats overgenomen. Merenwiek behaalde in de der de klasse een belangrijk punt in de thuiswedstrijd tegen Morgenst ond: 4-4. Rob Burgeijon verloor in een driesetter van M. Bouten 15-13, 12-15, 5-15. Ook Marco Luca kon zijn enkelpartij niet winnen van J. Henkens 5-15, 12-15. De vrouwen echter maakten dit verlies weer goed. Ellie Tuithof won met de set standen 11-2, 11-4 en Miranda de Mos deed het niet minder. Zij won met 11-2, 11-4. Invaller Paul Roe- landse wist met zijn mixed partner de Mos de partij te winnen 15-13, 15-18, 17-14, waardoor het gelijk spel bereikt werd. Leiden 2 weet ook niet van op houden. Dit keer was het Leyton dat eraan moest geloven. Annelies Segijn was goed op dreef zij won haar enkelpartij tegen Th. Voll 11- 4, 11-4. De ploeg won overtuigend met 6-2. De derde formatie van Leiden was niet opgewassen tegen de kracht van koploper Velsen. Met de mixeddubbels voor de boeg was de stand 3-3. Doordat beide dub bels door de Leidenaars werden verloren betekende dit een ein- stand van 5-3. De Spotvogels, vierde klasse, vecht om van de onderste plaats af te komen. In de uitwedstrijd tegen Aristo was het de ploeg bijna ge lukt de nodige twee punten te pak ken. Corrine Kortekaas won al haar partijen, echter verder dan een 4-4 gelijkspel kwam de ploeg niet. LEIDEN - Op het allerlaatste mo ment en met de hakken over de sloot, is BT Lifters/Oegstgeest er eindelijk in geslaagd de sprong naar de eredivisie te maken. Mid dels een overtuigende 18-0 over winning op de Blaeuwe Werelt 2 liet Oegstgeest alle concurrenten achter zich. Voor het eerst in de ge schiedenis van de Oegstgeestse ta feltennisvereniging mag per janua ri de eredivisie betreden worden. Opgelucht kunnen alle Oegst- geest-aanhangers nu adem halen. Maar daar was wel eerst heel lang adem inhouden voor nodig. Want ook na de verpletterende maxima le overwinning op Apeldoorn 2 sid derde de spanning nog enige kwar tieren voort in het thuishonk van de vereniging. Hoewel Oegstgeest van haar kant alles uit de kast had gehaald om hun promotiestrijd tot een goed einde te brengen was men namelijk ook nog afhankelijk van de prestaties van de twee andere promotiekandidaten: Middelburg en OTTC. De 18-0 overwinning bleek na veel gereken al bij voor baat voldoende om OTTC defini tief voor te blijven. Middelburg Zuid kon echter nog roet in het eten gooien door met 16-2 of meer te winnen van tegenstander NOAD. Een telefoontje naar Schie dam leverde een 10-2 tussenstand op, en dus kon het handën wrijven en duimen draaien beginnen. Mis schien is de druk het Middelburgse team uiteindelijk fataal geworden. Of misschien was de NOAD-troef, Hans Lingen, gewoon te sterk. Feit is echter dat Oegstgeest na een martelende wachttijd door een te lefoontje werd verlost uit de onze kerheid: Middelburg Zuid had "slechts" met 14-4 van NOAD ge wonnen, en Oegstgeest mocht zich trots kampioen van de eerste divi- Eindelijk werd, waar al jaren stiekum van werd gedroomd, een vrolijke realiteit: het kwartet Van der Broek, Beringen, Reitsma en Schipaanboord mag zich vanaf ja nuari gaan meten met de aller grootsten in Nederland. Eén van de opponenten zal vol gend jaar Comtest/Scylla heten. De Leidse equipe maakte een wis selvallig weekeinde door. Zaterdag werd, volstrekt onnodig, met 7-11 verloren van Tempo Team/Amster dam. Meest opvallend in deze ont moeting was de twee maal winst van de 16-jarige Amsterdam-speler De Bruin. Het jochie won zowel van Frits Kantebeen als van Sjoerd Meijer. Ook de drie maal winnende Hoevers (alleen verlies op Patrick Swier) verraste vriend en vijand. Het tot op heden uitstekende spe lende Scylla moest de boog dus even ongewild ontspannen. Hier door misschien kon een dag later, thuis tegen Pelgrim/Gaanderen, de spanning weer redelijk op peil zijn. Ook tegen Gaanderen werd het 11- 7, maar ditmaal in het voordeel van de Leidse ploeg. Het team van Mir jam Kloppenburg, nog steeds ver kerend in de gevarenzone, speelde met een invaller. De eenmalig uit het derde team omhooggetilde Hooman verloor al zijn partijen, waarmee direct de enige winstpar tijen van Kantebeen en Meijer zijn vemeld. Het dubbel van deze twee Scylla-mannen werd ter compen satie wel in winst omgezet. De Vrind en Swier deden het bijna net andersom: zij verloren vrij onver wacht hun dubbel tegen Heister en Van der Voirle, maar wonnen daar entegen al hun partijen. Met nog een wedstrijd te gaan is Scylla nog steeds niet zeker van de derde posi tie. Zowel Shot als Apeldoorn zijn de te vrezen kapers op de kust. De overige teams rondden het af gelopen weekeinde hun competitie af. De vrouwen van Docos legden beslag op een keurige derde plek in de eerste divisie door in hun laatste wedstrijd nog even te winnen van Swift. Met 8-2 mochten de Deven- tenaren huiswaarts keren. Anja Heijnen bleek niet te kloppen, en Tessa Bröcker en Angelique van den Bos lieten beiden één steek vallen. In dezelfde divisie verloor Scylla met 3-7 van promovendus Mega- cles. Alle Scylla-vrouwen lieten eenmaal winst noteren op Coolen. De mannen van Docos gingen in ei gen zaal nog eenmaal onderuit. Te gen Onkyo werden de handen ge schud op een 3-7 eindstand. Kish Prashad scoorde tweemaal en Ron van Veen eenmaal. Walter Engle- bert kon de eindstreep niet halen. Hij moest als gevolg van een bles sure tussentijds afhaken. WOUTER LANGEVELD HAARLEM (GPD) - Ligt er een vierde Haarlemse Handbalweek in het verschiet? Een alles overheer sende vraag, gistermiddag na af loop van het vijfdaagse evenement dat op de valreep een overwinning voor het 'bejaarde' Roemenie heeft opgeleverd. Hèt antwoord kon niet rechtstreeks worden gegeven. Als het aan Jan van Riessen, de voorzitter van het organisatiecomi té, ligt, worden voor volgend jaar landen als Spanje, Zweden en West-Duitsland uitgenodigd. Een indicatie dat de Haarlemse Hand balweek na drie uitvoeringen vol doende volwasssen is geworden om kwalitatief hoge eisen te mogen stellen. Jan van Riessen: „Het is een gou den greep geweest om in plaats van de Kennemer sporthal, waar we dit jaar niet terecht konden, te kiezen voor De Melkerij; een veel kleinere accommodatie, waar niet meer dan 1200 toeschouwers terecht konden. Dat leverde een hartverwarmende ambiance op die het spel van de ploegen gunstig beïnvloedde". Nederland eindigde op de vierde plaats. Zaterdag werd met 23-24 van Roemenië verloren, gisteren werd Turkije met 27-18 verslagen. Toch stonden niet alle gezichten zaterdagavond en gistermiddag op mooi weer. Met name Verbonds voorzitter Nico Witte, vice-voorzit- ter Jules Bosma en Loek Kielhorn van algemene zaken in het hoogste bestuurscollege hadden zaterdag op de algemene vergadering van het Nederlands Handbal Verbond op Papendal hun functie ter be schikking gesteld, omdat een top sportplan met 30 tegen 31 stemmen werd verworpen. Hierin staat on der andere dat de eredivisies van twaalf tot tien clubs moeten wor den teruggebracht en dat het sei zoen wordt besloten met play-offs. De achterliggende gedachte: het bevorderen van een hoger spelpeil aan de top, aansluitend op de vor deringen van de nationale selec ties. Jules Bosma: „Onbegrijpelijk dat dit plan is weggestemd. Zeven jaar lang hebben we in het bestuur hier naar toe gewerkt. Kort geleden zaten alle afdelingsvoorzitters nog op deze lijn. Wie schetst dus onze verbazing dat de algemene verga dering een totaal ander beeld te zien gaf? Dit tekent de zwakte van de omgezwaaide voorzitters. Die hebben zich gewoon door de ere divisieclubs in hun afdeling laten ompraten. Maar wat blijkt boven dien? Dat de drie leden van het technisch beraad in het bestuur zijn blijven zitten. Die vonden dat het invoeren van de nieuwe conm- petitie-opzet nog wel even kon wachten. Na zeven jaar voorberei ding? Kom nou". Een zwaarwegende consequen tie van de stemmenuitslag is dat de sponsor van het handbalverbond, Datateam, voornemens is het con tract, dat tot 31 december 1988 loopt, voortijdig te beëindigen. Di recteur Erik Izaks: „Misschien komt het nu zittende deel van het bestuur nog tot inzicht of wordt er besloten tot het instellen van een commissie van goede diensten. Zo niet, dat neem ik een jurist in de arm om te onderzoeken of ik de overeenkomst kan verbreken. Ik vind mijn belangen met deze gang van zaken niet gediend. Ik ben niet van plan een speeltuin te sponso- LEIDEN De jongensploeg 1 LZ'86 is vorige week de ning in het totaalklassement van Winter-clubkampioenschappen ontnomen. De Leidse zwemploeg was in eerst instantie tot winnaar uitgeroepen voor Oceanus, dat met de Leidenaars als enige vereniging compleet had ingeschreven bij de jongens. Na afloop ontdekte Ocea- nus-trainer Adri Berk een fout in de puntentelling. De door de KN- ZB herstelde fout had tot gevolg dat LZ met Oceanus van plaats wisselde in het eindklassement. Gisteren kwamen de A-ploegen LZ'86 en De Zijl/LGB uit in de B-afdeling van de verenigingscom petitie. LZ streed in het eigen Vijf Mei-bad tegen HZ/Zian en Het IJ. De Leidse vereniging won deze thuiswedstrijd met een 5-tal pun ten voorsprong op HZ/Zian, de winnaar van de eerste onderlinge ontmoeting. Het IJ, enkele weken geleden ruim honderd punten ach ter HZ/Zian, volgde dit keer op een acceptabele achterstand van 40 punten. De opvallendste tijden aan LZ- zijde waren afkomstig van Antoine van Weerde en Dennis Schouten. Van Weerde verbeterde zijn per soonlijk record op de 200 meter schoolslag tot 2.24.8. Twee weken geleden kwam de schoolslagspeci alist op dit nummer minder goed uit de verf tijdens de Europa Cup- selectiewedstrijden in Amersfoort. Met name op deze 200 meter moet dit seizoen nog het een en ander mogelijk zijn, gezien zijn langzame opening (1.10.5). Dennis Schouten stond met 2.36 en-een-beetje op de 200 meter wis selslag jongens 1973 reeds tweede op de landelijke ranglijst. Gisteren trok Schouten de stijgende lijn door met een persoonlijke tijdsver- betenng tot 2.35.7. Ook Fleur Bakker (m.o/10) was met overwinningen op de 100 me ter wissel- en vlinderslag nadruk kelijk aanwezig. De LZ-ploeg stond na de eerste ronde op een elf de positie. Na deze voorspoedig verlopen tweede ronde, wordt in LZ-kringen zachtjes op een top tien klassering gerekend. De Zijl komt hier nog niet in de buurt. Ondgnks een snel verzwom- men tweede ronde, in Alphen met AZC en De Otters, leverde de ploeg van Erna van Belkum toch weer iets in op de stadgenoot. Wel keerde De Zijl terug met drie NWK limieten. Niels Ouwerkerk nam er twee voor zijn rekening. Op de 200 meter vrije slag kwam Ou werkerk tot 2.03.4 en en op de 100 meter tot 56.2. Maaike Parrel haal de haar startbewijs ook op de vrije slag binnen. De 200 meter ging voor haar in 2.16.0. Prijzenfestival taekwondoka's SPIJKENISSE - Dertien prijzen vormden de ruime oogst die de taekwondoka's van Gerard van den Berg gisteren binnenhaalden bij de Westnederlandse kampioen schappen in sporthal 'De Akkers' in Spijkenisse. De Leidenaars be heersten de meeste gewichtsklas sen, zowel bij de senioren, als ju nioren en adspiranten. De hoofdprijzen vielen op: Alexander Sanders (eerste, ads. tot 45 kg), Theo Pet (jun. tot 58kg), Er ik Paul van Weeren (sen.B tot 64 kg), Oscar Betgen (tot 70kg), Simon Hesusius (sen.B tot 76 kg), Tom Paauw (sen. B tot 83 kg), René Pet (tweede sen.A boven 80 kg). Voor Martijn Kommer, Wim van Mee- gen, Seth Spierenburg, Toby van der Kooy en de scheidsrechters Angela Vermeulen en Harim Sew- balaksing deelden in de prijzenre gen.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 18