Noordwijk haalt opgelucht adem Quick Boys pronkt met zege Oosterlee raakt met ARC op drift Rijnsburgse Boys: huilen en lachen RCL schiet weinig op met gelijkspel Drama voor FC Lisse in Ermelo Katwijk verstevigt koppositie Ondanks minim ale zege op zwak Marken Usselmeervogels op eigen veld verslagen MAANDAG 30 NOVEMBER 1987 SPORT PAGINA 17 LEIDERDORP - Ondanks een verdienstelijk 2-2 gelijkspel te gen koploper Zwaluwen Vlaar- dingen is RCL er op de ranglijst van de tweede klasse B niet beter voor komen te staan. Op Monster na sprokkelden alle degradatie kandidaten punten bijeen, waar door de achterstand van hekke- sluiter RCL op de 'veilige zone' is opgelopen tot drie punten. In de tweede competitiehelft, die komend weekeinde alweer begint, is de opdracht voor de ploeg van trainer Ton Zouten dijk duidelijk. Er zullen punten gehaald moeten worden. De ma nier waarop dit gebeurt is van ondergeschikt belang. In de wedstrijd tegen Zwaluwen Vlaardingen lieten de Leiderdor pers andermaal zien geen degra- datieploeg te zijn. De koploper had het vooral gedurende de eer ste helft Spaans benauwd op sportpark de Bloemerd. Beide teams traden op sportpark "Escapade" met nogal wat inval lers aan. Bij ARC werd de al vanaf het begin van deze competitie goedgevulde kneuzenboeg de laatste weken nog verder volge stopt door de kwetsures van Ruud van Es en Jacques Keij (meniscus) en Martin Krommert (rug), terwijl de thuisclub door het afhaken van routinier Loek Settels tijdens de warming-up, zelfs, een beroep moest doen op tweede-elftalspeler Frans van der Helm. die er net een wedstrijd op had zitten. De Alphe- naren, bij wie Jelle Koolstra zijn rentree als libero vierde, ondervon den geen problemen van de perso- neelsomzettingen, maar bij-de op ponent deed het gemis van met na me het organisatievermogen van Settels zich danig gelden. In de eer ste periode viel dat nog niet op. RKAVIC opende namelijk voort varend en had het tijdens de eerste twintig minuten duidelijk voor het zeggen. Vlot combinerend werd ARC op de eigen helft gehouden, maar de pupillen van Jan Kroese zorgden er wel voor dat de Amstel- veners geen kansen kregen om ge vaarlijk te worden. De Racing cre ëerde die wél. Na het openingsof fensief van het door Dirk Spits (ex- Ajax 3-coach) getrainde RKAVIC te hebben opgevangen, werd de so liditeit van de op één lijn opereren de Amstelveense defensie getest en die bleek te ontbreken, vooral omdat de Alphense voorwaartsen beduidend sneller waren dan de verdedigers van de thuisclub. De eerste mogelijkheden waren voor Niek Oosterlee en Wilco van Leeu wen, maar die hadden het vizier nog niet scherp staan. In de vieren twintigste minuut gaf de weer met schitterende passes strooiende Cees Bonefaas aan hoe je een fraaie aanval naar behoren afrondt. Een voorzet van de regelmatig opsto- mende rechtsachter Gerrit Lam- mers belandde via de hoofden van Van Leeuwen en Oosterlee voor de voeten van de spelbepaler, die geen pardon kende: 0-1. Vier minu ten later begon het Niek Oosterlee- festival. Eerst profiteerde hij koel van een misser van doelman Rem- co de Jong (van Ajax meegekomen met Spits), die zijn hok uitvloog maar de door Bonefaas verzonden bal niet wist te raken. Vervolgens stiftte hij, na een slim passje van aanvoerder Arno Lancel, de 0-3 binnen en tot slot maakte hij voor bereidend werk van Bonefaas en Hans-Wouter Valk beheerst af: 0-4. De tweede helft werd dus een for maliteit. Voor het oog van interna tional en ex-RKAVIC-speler John Bosman beperkte ARC zich tot het scoren van nog twee treffers. Die PAARDENSPORT, ZUIDLA REN (ANP) - Oud-wereldkam pioen Gerd Wilftang uit West- Duitsland behoort tot de deelne mers aan het internationale con cours hippique van Zuidlaren, dat van 8 tot en met 12 december wordt gehouden, andere bekende springruiters zijn: Eddie Macken (Ier), Peter Charles (Eng), Franke Sloothaak (Wdl) en de Belgen Eric Wauters en Jules Ceulemans. Juist in die fase van de wed strijd verzuimde RCL definitief afstand te nemen van de oppo nent. „Het probleem is dat ze het allemaal nog te mooi willen doen. Soms is het nodig om de bal direct op de pantoffel te ne men, in plaats van nog even breed te leggen", verduidelijkte Zoutendijk na afloop. De oefen- meester doelde daarbij vooral op zijn verdedigers, die bij beide te gendoelpunten de bal te lang achterin vasthielden. De eerste keer gebeurde dat na kwamen op naam van Wilco van Leeuwen en Niek Oosterlee, die door zijn kwartet topschutter bij de eerste klas-zaterdagamateurs werd met veertien goals. Oosterlee: "Ik maak ze dan wel, maar moetje eens zien hoe mooi ik ze krijg. Klasse van de ploeg!" NICK VERWOERD Dat spel was op het koude sport park Duinwetering bepaald niet hartverwarmend, moest ook Eel- man toegeven. „Prima wedstrijden hebben we hier al genoeg ge speeld. Die verloren we achter el kaar. Dan win ik toch liever een slechte pot", verontschuldigde de Haarlemse trainer zich voor de vrij saaie vertoning. Hoewel Marken de Noord wijkers geen strobreed in de weg legde, wekte de thuisclub zel den de indruk raad te weten met de vele mogelijkheden op een ruime overwinning. Alleen in het begin van de wed strijd kwam de bal in het doel van de weifelachtige Jan Peereboom terecht, maar dat lag meer aan de medewerking van de verdedigers van Marken dan aan de vinding rijkheid van Noordwijk. Al na vijf minuten werd een schotpoging van Albert Bosma door tussen komst van Marken-aanvoerder Henk Zeeman tot doelpunt gepro moveerd: 1-0. Nog voordat een half uur was gespeeld, had Ivan Her mans de voorsprong verdubbeld uit een hoekschop die geen van de eilandbewoners van richting wist te veranderen. Onvermogen Met een 2-0 voorsprong is het lekker voetballen en goed rusten, maar dat laatste leek de thuisclub al ruimschoots voor het verstrijken van de eerste 45 minuten te willen doen. Af en toe probeerden de spit sen Hermans en de razendsnelle Geert Jan Bakker weliswaar wat leven in de brouwerij te brengen, maar zij misten versterking van het middenveld, waar Rob Vermeer (wegens het neerleggen van tegen stander Hein Piet Zondervan ge boekt door de goed leidende achttien minuten spelen. De roodharige Vlaardingse spitsspe- ler Danny Molendijk bemachtig de met veel duw- en trekwerk de bal om vervolgens 0-1 te scoren. In het eerste kwartier had RCL tot drie maal toe zelf de mogelijk heid gehad de score te openen. Leo van de Weteringh stuitte achtereenvolgens op verdediger Erik Visser en doelman Peter Ei kelenboom, terwijl een schot van Peter Siera naast het doel be landde. Ook na het tegendoelpunt Niek Oosterlee. (foto Archief) scheidsrechter Boot) de lijnen uit zette. De Noordwijkse verdediging stak met Andries Wendt, Kees Nul- kes en John Marijt solide in elkaar, waardoor Marken in feite in het he le spel niet voorkwam. Een koele afmaker zou Noord- wijk, dat voor het eerst in deze competitie zonder Cees Marbus in de basis het veld betrad, ongetwij feld aan meerdere doelpunten heb ben geholpen. Hermans en Bakker staken echter al zoveel tijd en moeite in het opzetten van aanval len dat het afmaken van kansen aan hen niet meer besteed was. Van de middenvelders beleefde Ti- mo Gerlof een mindere middag en presenteerde Jos Smits zich pas la ter in de wedstrijd regelmatig in de buurt van het vijandelijke doel. Door het zichtbare onvermogen van Marken om de Noordwijkse verdediging voor grote problemen te stellen, leek Noordwijk deson danks gemakkelijk aan een over winning te komen. Een kwartier voor tijd zorgde de gevaarlijkste speler van Marken, de ook uit het betaald voetbal bekende Wim Tol, onverwacht voor enige paniek in de Noordwijk-gelederen door van een slecht gerichte kopbal van Mark Vink met een droge knal pro fijt te trekken: 2-1. Wonderbaarlijk Tegen het bescheiden slotoffen- sief van de gasten, die inmiddels met Edward Teerhuis voor Dirk Kaars (al in de eerste helft geboekt wegens praten) en met Martin Boes voor achternaamgenoot Jan Cornelis speelde, verweerde Noordwijk zich probleemloos. De beste kansen waren ook in de DAMWOUDE - Wie de uitwed strijd van Broekster Boys wint kan opgelucht de lange terugreis aanvaarden. Rijnsburgse Boys stapte zaterdag in Damwoude des te vrolijker in de bus, omdat het op de hoogte was van de ne derlaag van concurrent Ussel meervogels. Met de twee punten die de eigen overwinning (0-1) op de Friezen opleverde, hadden de pupillen van trainer Arie Kurver redenen genoeg om te lachen. „Maar na de rust was ons spel om te huilen", bracht Kurver nog even het tweede bedrijf van het modderballet op het nauwelijks bespeelbare veld van Broekster Boys in herinnering. „Dat had niets met het slechte veld te ma ken, maar we lieten ons gewoon opsluiten door Broekster Boys. Dan mag je al blij zijn dat je de overwinning niet uit handen geeft. Als lijstaanvoerder moeten wij bovendien tegen elke tegen- bleef RCL de Vlaardingers onder druk zetten. Dankbaar gebruik makend van de geboden ruimte bleef de thuisploeg voortdurend gevaarlijk. Vijf minuten na de openingstreffer resulteerde dat in de verdiende gelijkmaker van Marcel van der Blom: 1-1. Leo van de Weteringh schoot RCL na een half uur zelfs op voorsprong. Peter Siera brak aan de rechter kant door en legde de bal zeer be heerst terug op de spits, die Eike lenboom voor de tweede maal verschalkte: 2-1. Met kunst- en vliegwerk wist RCL de gelijkmaker in de eerste helft nog te voorkomen, maar in de 62-ste minuut schoot Henk de Bruin op aangeven van Ruud van Dijk de tweede Vlaardingse treffer definitief binnen. Na deze tegenslag kwam RCL niet meer in zijn spel. RENEE VAN DER HARST SPAKENBURG - Het accepteren van een nederlaag is één van de moeilijkste dingen in de sport. Dat bewijst Tonnie Pronk elke keer wanneer zijn Usselmeervogels puntverlies lijdt. Alleen in geval van winst kan er bij de trainer van de meest succesvolle club in het za terdagvoetbal een complimentje voor de tegenstander of de scheids rechter af. Een nederlaag, zoals za terdag tegen Quick Boys (0-1), wen telt de oud-Ajacied bij voorkeur af op de spelleider die zich veel te lankmoedig zou hebben getoond voor de negatief ingestelde oppo nent. Na de tweede nederlaag van dit seizoen herhaalde Pronk zo onge veer het praatje dat hij twee maan- tweede helft voor de thuisclub, maar het leek wel of met name Bakker zaterdagmiddag geen doel punt mocht maken. Zijn beste mogelijkheid was de schietkans die Hermans hem na een fraaie solo bood. Op wonder baarlijke wijze haalde Kaars zijn vlammende inzet van de doellijn. Zo bleef de beloning voor de zwoe gende blonde spits uit, aan wie de verdedigers van Marken vooral in stander extra op onze hoede zijn". Aanvankelijk hadden de Rijns burgers weinig trek om te voet ballen op de „grasmat" van Broekster Boys, die de afgelopen weken steeds onbespeelbaar werd verklaard. De Friezen wil den nu hoe dan ook spelen en toen de bezoekers daarmee een maal akkoord waren gegaan, hadden zij beter meteen korte metten met de thuisclub kunnen maken. Maar de in de eerste helft superieur spelende Rijnsburgers sprongen nogal onzorgvuldig met de vele kansen om, waar- ERMELO - De absolute topper in de tweede klasse C (West 1) tussen DVS'33 en FC Lisse kende een dra matisch einde voor de ploeg van Wim Eilander. De trainer van Lisse zag zijn ploeg eerst een 2-0 achter stand wegwerken, maar moest lijd zaam toezien hoe DVS drie minu ten voor tijd alsnog de genadeklap toediende: 3-2. De topontmoeting in Ermelo be tekende meteen de beslissing in de strijd om de het 'herfstkampioen- schap'. Lange tijd leek Lisse deze titel in de wacht te gaan slepen. Het laatste obstakel bleek evenwel te lastig voor de Ter Specke-ploeg, die al bij de rust tegen een 2-0 ach terstand aankeek. Verdedigingsfouten waren hier de oorzaak van. Met name aan de linkerkant brak DVS geregeld ge den eerder, na de 0-1 tegen Rijns burgse Boys. had gehouden. Toen was de oefenmeester "ziek" gewor den van de leiding van scheids rechter Boot en vond hij Rijns burgse Boys "schijterig" spelen. Zaterdag kwalificeerde Pronk ar biter Van Haaften als "geen vent" en meende hij dat Quick Boys "ge lukkig" aan het langste eind had getrokken in een wedstrijd die als inzet de tweede plaats in de eerste klasse A kende. Met zijn kortzichtige analyse maakte Pronk duidelijk dat hij zich alleen het laatste kwartier van het boeiende treffen op De Westmaat kon herinneren. Daarin had Quick Boys inderdaad niet over geluk te klagen toen Jan Loedeman de bal de eerste helft hun handen vol had den, wat bleek uit het feit dat hij meer dan een halve wedstrijd met een aan flarden getrokken shirt over het veld bleef. Voor Eelman, die vlak voor tijd Jacques Sluys nog in het veld bracht voor de moegestreden Bos ma, was het in elk geval een nutti ge middag. „Met het resultaat ben ik tevreden, maar de uitvoering liet te wensen over. Dat ik Marbus bui ten de ploeg heb gelaten, heeft te door Kurver zich tot het einde toe zorgen bleef maken over de afloop. Nu miste Ron Carli een stuk of vier uitgespeelde kansen en ging ook Hans Zwaan een keer in de fout. Zwaan stelde daar overi gens een doelpunt tegenover door fraai voorbereidend werk van Johan de Kroon, die van de middenlijn oprukte en op het juiste moment afspeelde, af te ronden: 0-1. Na de rust toonde Broekster Boys geen enkel ontzag meer voor de lijstaanvoerder van de vaarlijk door. Eric Maat en Ben Dekker namen de doelpunten voor hun rekening. Lisse was ondanks de achterstand zeker niet de min dere van de opponent uit Ermelo. De beste kans voor de Lissenaren ontstond uit een vrije schop van Leon van de Zwet. Richard Mulder kwam een fractie van een seconde te laat bij de teruggekaatste bal en zo bleef de stand na vijfenveertig minuten spelen 2-0 voor DVS. Als noodoplossing verscheen na de pauze Henri van der Weyden in de ploeg voor Arnold Vermeulen. De spitsspeler schoot binnen vijf minuten zijn eerste competitietref fer binnen en bracht Lisse daar mee terug in de wedstrijd. De aan val werd opgezet door Peter Schalk, die Leon van de Zwet weg stuurde. De voorgetrokken bal be op de lat kopte, Erik Klap het speeltuig langs de te laat uitgelo pen Theo Guyt èn het lege doel schoof en Van Haaften een valpar tij van Klap in het Katwijkse straf schopgebied niet met een straf schop bestrafte. Met die beslissing haalde de arbi ter uit het Brabantse Zegge zich niet alleen de woede van de opge wonden Spakenburgse supporters op de hals, maar dus ook die van trainer Pronk, die beweerde dat de bal op de stip was gelegd "als de scheidsrechter een vent was ge weest". Uiteraard sprak de Abcou denaar van een onverdiende neder laag en was hij beslist niet onder de indruk geraakt van Quick Boys, dat in zijn ogen "conditioneel maken met de absurde reglemen ten. Die schrijven voor dat een spe ler na elf wedstrijden in het eerste elftal niet meer voor het tweede mag uitkomen. Een jonge speler als Cees moet natuurlijk zo veel mogelijk spelen. Volgende week bekijk ik wel of ik hem weer in de basis zet. Ondanks de matige wed strijd ben ik over de jongens wel tevreden. Voorlopig roeien we met de riemen die we hebben". TIM BROUWER DE KONING eerste klasse A, waardoor de rol len in vergelijking met het eerste speldeel volledig waren omge draaid. Nu moest Rijnsburgse Boys, dat drie kwartier lang werd opgesloten, zich met kunst en vliegwerk staande houden. Dat lukte uiteindelijk ook. Het leverde Wim Driebergen wel een boeking op, omdat hij een door gebroken tegenstander 'profes sioneel' vasthield. Met Martin de Louw en Emiel Waayer als vervangers van Arie van Dijk (die op de plaats speel de van Hennie Koet, die zich vlak voor het vertrek ziek had ge meld) en Fred Bodaan haalden de Rijnsburgers ongeschonden het eindsignaal. Driebergen en doelman Jan Blankespoor hiel den de Rijnsburgse verdediging in het gareel, zodat de lijstaan voerder ondanks de matige twee de helft twee punten rijker uit Damwoude terugkeerde. landde bij Rob Vermeulen die het speeltuig voor de voeten van Van der Weyden legde: 2-1. Lisse domineerde vanaf dat mo ment en tien minuten voor tijd leek de Eilander-formatie alsnog ge rechtigheid te krijgen toen de ge lijkmaker geproduceerd werd. Een door de DVS-verdediging slecht weggewerkte bal, belandde in de voeten van Peter Schalk, die goed door ging en met een hard voor 2-2 zorgde. Terwijl Lisse in een euforie stemming verkeerde, zocht DVS'33 nog éénmaal de aanval. Uitgerekend met die actie besliste de Ermelose-formatie de wed strijd. Opnieuw was het aan de lin kerkant Ben Dekker die Bart de Bruin met een gelukkig schot ver raste: 3-2. zwak" is en "er in de tweede helft niet meer aan te pas is gekomen". Dat was slechts gedeeltelijk waar, want tegenover een handje vol mogelijkheden voor het na rust inderdaad hevig aandringende Us selmeervogels stonden drie prima kansen die Quick Boys zichzelf in de tweede helft verschafte, maar die door Mart en Leen van der Plas niet op de juiste waarde werden ge schat. Omdat de Katwijkse spitsen weigerden de topper van zijn span ning te beroven, konden de gemoe deren nog behoorlijk oplopen toen de duisternis bezit nam van het door 1500 toeschouwers omzoom de veld aan de boorden van het IJs- selmeer. Daar staan weliswaar zes licht masten omheen, maar die werden niet 'ontstoken' toen de thuisclub in het schemerduister (het duel was op verzoek van radioverslag gever Jaap Bax pas om tien voor drie aangevangen) fanatiek op jacht ging naar de gelijkmaker. Dat die uiteindelijk niet viel, was niet onterecht, want Quick Boys had zich in Spakenburg de betere ploeg getoond. Individualisten "Vooral als team vond ik ons be ter spelen dan Usselmeervogels", ging Hans van der Zee na afloop te gen zijn collega Pronk in. "Ussel meervogels mag dan kwalitatief beter zijn dan Quick Boys, het elf tal bestaat voornamelijk uit indivi dualisten die teveel voor zichzelf lopen te voetballen". Wat vooral in de eerste helft bleek toen de bezoekers bij vlagen oppermachtig waren. Zo had een sterk combinerend Quick Boys in het eerste gedeelte van de eerste helft een duidelijk veldoverwicht en Usselmeervogels het geluk dat een daverende knal van Dennis- Jan Mieras op de lat boven de kans loze Maarten de Harder uiteen spatte. Pas na twintig minuten en met de hulp van libero Cees Ruis kon de thuisclub gevaar stichten, maar Klap profiteerde niet van de foute terugspelbaal van de voorma lige RCL'er, die zijn defensie voor de rest goed organiseerde. Een minuut later was Klap nog maals dicht bij een treffer na de enige vlotte aanval van Usselmeer vogels in de eerste helft, maar Jo han Jonker gleed de door de rech terspits ingeschoten bal uit het Katwijkse doel. Weer een minuut later moest Ruth van de Groep aan de overkant van het veld aan de noodrem trekken om Leen van der Plas van een vrije doortocht naar De Harder af te houden. Voor Van Haaften aanleiding een boeking uit te delen aan de Spakenburgse libe ro, die vijf miuten voor rust ook de aanvoerdersband kreeg toen Henk de Graafimet een schouderblessure van het strijdtoneel verdween. Zonder zijn centrale middenvel der, die overigens prima in bed wang was gehouden door Arie van Duyn, kwam Usselmeervogels, met Henk van de Groep voor routi nier De Graaf, op het middenveld kwaliteit tekort ten opzichte van Quick Boys. "En dat", aldus Van der Zee, "was beslissend. We heb ben de slag op het middenveld ge wonnen en dat ondanks de afwe zigheid van Floor van Duyn. De amateurinternational, wiens rechter kuitbeen in het gips is ge goten en die vorige week tegen ACV (0-0) nog zo node werd gemist, maar zaterdag tot zijn vreugde con stateerde dat Mieras zijn ploegge noten voorging in de strijd met de befaamde tegenstander en m de blessuretijd van de eerste helft zelfs de beslissing forceerde met, opnieuw, een geweldig afstand schot. Vlak nadat Gert Aandewiel op de paal had gekogeld, mikte de jeugdige middenvelder na een hoekschop van Mart van der Plas de bal ineens achter de verbaasde De Harder. Dat de 0-1 ruststand het eindsig naal van Van Haaften haalde, was volgens Vein der Zee het gevolg van het sterke optreden van zijn verde digers, van wie achtereenvolgens Teun en Hans van der Plas de 'an gel' uit de 'Vogels' haalden door de talentvolle linkerspits en topscorer Chris Angel aan banden te leggen. Dat Pronk het met die visie van Van der Zee hardgrondig oneens was, laat zich raden, maar het valt nu eenmaal niet mee om te verlie zen. Iets wat Quick Boys al lange tijd niet meer is overkomen, want de laatste competitie-nederlaag da teert van 28 maart toen Noordwijk op eigen veld met 2-1 zegevierde over de Katwijkers, die nu al ne gentien wedstrijden achter elkaar ongeslagen zijn gebleven. Tot er gernis van Tonnie Pronk. JAAP VISSER 's Gravenzande-Katwijk 2-5 De koploper maakte er in en tegen 's-Gravenzande een waar doelpun- tenfestijn van. Al na twaalf minuten spelen leidde de Peter Ciere-formatie met 1-2 door doelpunten van Kees Kraayenoord. De spitsspeler ontpopte met Fred Eysberg tot uitblinker van Katwijk. Nadat de Westlanders op gelijke hoogte waren gekomen, namen Kraayenoord en Eysberg de gas ten op sleeptouw. Nog voor rust leverde een overtreding tegen Kraaye noord een strafschop op die door Piet van Duyn werd benut (2-3). Hoewel de tweede rondgang van een iets minder gehalte was, zag de kustploeg mogelijkheden genoeg om de voorsprong nog verder uit te bouwen. Allereerst kopte Cees Guyt een hoekschop van Jan Verloop binnen: 2-4 en in de slotfase sloeg Piet van Duyn voor de tweede maal vanaf elf meter toe, nadat de ongrijpbare Kraayenoord oponieuw onregle mentair was gestuit. Die Haghe - Leiden 0-0 Een slechte beurt van de Leidenaars tegen hekkesluiter Die Haghe en dat had de ploeg van Hennie Beerenfenger vooral aan zichzelf te wijten. Als excuus mocht gelden dat de Hagenaars voor deze gelegenheid weer wat 'oudjes' van stal hadden gehaald om de problemen het hoofd te bie den. Daardoor stuitten de bezoekers vooral op een stugge en geroutineer de Haagse verdediging. Toch kreeg Leiden voldoende kansen, maar die werden door Rob Bink (2x), Ruud Boot, Arjan Willing (op de lat) en Fred Kanbier om zeep geholpen. AMSTELVEEN ARC heeft zich ontwikkeld tot een eer steklasser, waarmee rekening gehouden dient te worden. RKAVTC weet dat sinds zaterdag ook. De Amstelveners, die vorig seizoen tweemaal de punten deelden met de Al- phenaren, werden door de opgebloeide Racing volledig van de mat gespeeld en mochten uiteindelijk nog blij zijn dat topscorer Niek Oosterlee - goed voor vier goals! - en de zijnen genoeg namen met een half dozijn: 0-6. NOORDWIJK - Zonder tot groots voetbal te komen is Noordwijk er weer eens in geslaagd een thuiswedstrijd te winnen. Tegen het nog altijd onderin de eerste klasse A bungelende Marken behaalden de pupillen van John Eel man zaterdag tot hun opluchting een overwinning, zij het met de kleinst mogelijke marge: 2-1. Maar na drie thuisne derlagen op rij zijn de knikkers op dit ogenblik voor Noordwijk belangrijker dan het spel. Ivan Hermans, die Marken-verdediger Klaas Zeeman op het verkeerde been heeft gezet.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 17