Ajax bewijst gelijk van Cruijff Willem 13 klimt op via 'FC Twijfel' Kleurloos debuut van Peter Boeve Met bloedeloze 0-0 tegen Haarlem Rookbom jaagt fans in paniek veld op Judo-succes Napoli houdt afstand Verlies voor Venables Rentree van Willaarts Real Madrid loopt weer verder uit PAGINA 14 MAANDAG 30 NOVEMBER 1987 DEN HAAG (ANP) - De zeven wedstrijden in de eredivisie trok ken in het weekeinde niet meer dan 36400 toeschouwers, gemid deld 5200 per wedstrijd. De eredi visie is dan ook totaal niet span nend. Het meeste voetbalplezier werd beleefd door Willem II, dat de ei gen prognoses overtrof. De Tilbur- gers kwamen op zeventien winst punten door Volendam met 3-0 te verslaan. Dat aantal was begroot voor de winterstop die nog twee wedstrijden weg is. Feskens, Go- RKC 'voorafje' Milanese derby WAALWIJK (ANP) - RKC, met 32 punten uit zestien wedstrijd koplo per van de eerste divisie, speelt zondag 20 december een voorwed strijd in het San-Sirostadion van Milaan tegen de reserves van Inter. In dat weekeinde heeft RKC geen competitieverplichtingen. De hoofdmacht van Inter treedt daarna in het vrijwel zeker volle stadion aan voor de derby in de Ita liaanse serie A tegen AC Milan met onder andere de Nederlandse in ternational Ruud Gullit. Het be stuur van de Waalwijkse club, voor de aanvang van het seizoen nog druk op zoek naar een geldschie ter, wil de spelers op deze manier belonen voor de goede prestaties. dee en Van der Horst schoten Wil lem II naar de vierde plaats op de ranglijst. Volendam werd door zijn eigen trainer Jan Brouwer FC Twijfel genoemd. Blij waren ook AZ en FC Gronin gen. Deze degradatiekandidaten behaalden tegen respectievelijk FC Utrecht (3-1) en FC Den Haag (2-1) de tweede overwinning van het seizoen op eigen veld. AZ won in een bedroevend slecht duel dank zij Tol, Visser en Jalink. Utrecht kon alleen via Van Loen scoren. FC Groningen kwam in het laatste kwartier tegen FC Den Haag op achterstand door Boere. In een dol slotoffensief konden Booy en Koolhof het noorden weer een laten juichen. De grootste zege kwam op naam van FC Den Bosch 4-1 bij DS'79. De rode-lantaarndrager trof pas in de laatste minuut doel door Van der Weel, die een strafschop benut te. De Bosch was toen reeds lang zeker van de overwinning door Kaiser, Van Duren, Van der Lin den en Krüzen. FC Twente gaf in Kerkrade aan bezig te zijn met een sterke periode. Dank zij een ge slaagde counter met een rake kop bal van libero Rutten werd de moeilijke uitwedstrijd tegen Roda JC met 1-0 gewonnen. Roda JC miste veel kansen en hoopt de ko mende week een nieuwe - buiten landse - spits aan te trekken Eerste divisie Ook de aanval van De Graaf- **- t Karakteristieke actie van Hendri Kriizen, die ook tegen DS vaak voor de vijandelijke doelman opdook (archieffoto) Van Hulst vijfde ROESSELAERE (ANP) - Bij de tweede wedstrijd van het circuit om de Belgische cross cup is Elly van Hulst gisteren in Roesselaere als vijfde geëindigd. De Rotter damse klasseerde zich daarmee een plaats lager dan veertien dagen geleden bij de eerste wedstrijd om de cross cup in Sinaai. De Belgi sche Veronique Collard behaalde haar tweede overwinning in het circuit. Evenals in Sinaai eindig den Ingrid de Lagrange (Bel) en Lieve Siegers (Bel) respectievelijk als tweede en derde. De vierde plaats was voor de Belgische Tanja Merchiers. De wedstrijd bij de werd gewonnen door de Belg Vin cent Rousseau voor zijn landgeno ten Jos Maes en Peter Daenens. De Nederlandse marathonkampioen Marti ten Kate bezette de vijfde plaats achter William van Dijck (Bel). De derde wedstrijd in de strijd om de Belgische cross cup wordt op de renbaan Duindigt gelopen. schap op de machtspositie van RKC is mislukt. Bijna 9000 toe- schouwerz zagen op de Vijverberg hoe de Doetinchemmers. in hun mogelijkheden beperkt door het ontbreken van een handvol basis spelers, probeerden de vroeg opge lopen achterstand weg te werken. De Graafschap miste het beetje ge luk dat helpt bij het scoren en twintig minuten voor het einde be sliste de topscorer van de eerste di visie Ad van de Wiel het duel defi nitief met zijn tweede treffer. In de eerste divisie hebben de Waalwijkers, naast hun voor sprong op de gewone ranglijst van twaalf punten op Veendam, dat twee wedstrijden minder speelde, ook de tweede periode vast m han den. Voor RKC is dat slechts van beperkt belang. Eindhoven profi teerde, door met van SW te winnen, het meest van de slechte dag van de periode-kandidaten. Telstar liet de punten bij NAC, Graafschap en SW verloren ook, MW, Eagles en Veendam speel den gelijk, waardoor Eindhovens tweede club zich iets kon verhef fen boven de middelmaat, die RKC ook in deze ranglijst achtervolgt. De publieke belangstelling lag op bijna 3000 toeschouwers per wedstrijd, De Graafschap - RKC (8800) en Helmond Sport - Heeren veen (1000) waren de uitschieters. Er vielen tien gele kaarten in negen wedstrijden. VOETBAL, LISSABON (AFP) - Fernando GomeS is weer opgeno men in de selectie van het Portuge se voetbalelftal. De aanvaller van Fc Porto, die lange tijd uit de gratie was, is een van de zeventien spe lers, die zich gaan voorbereiden op de wedstrijd Italië - Portugal, die zaterdag 5 december in Milaan voor de kwalificactie van het Euro pees kampioenschap wordt ge speeld. Nog zes spelers van FC Por to zijn in de selectie opgenomen: Joao Pinto, Inacio, Andre. Jaime Magalhaes, Sousa en Rui Barros, die dinsdag tegen Ajax in de eerste wedstrijd om de Supercup scoor de. HAARLEM (GPD) - Johan Cruijff heeft altijd gelijk. Regel één in de voetbalwereld. Ook in Haarlem, waar zijn zondagskinderen zich ne gentig minuten lang in een wees huis waanden. Cruijff greep de bloedeloze 0-0 tegen Haarlem aan om zijn recht weer te halen. „Geen routine, niemand om die jonge gas ten te sturen". Had Johan Cruijff niet een paar dagen eerder bij het bestuur dingend om versterking gevraagd? En was hij die dinsdag avond niet door voorzitter Harm- Politie pakt vier supporters op HAARLEM (ANP) - De Haar lemse politie heeft gisteren vóór, tijdens en na de voetbal wedstrijd Haarlem-Ajax vier arrestaties verricht. Een 16-jari- ge jongen uit Aalsmeer en een 16-jarige Haarlemmer werden aangehouden na het gooien van vuurwerk. Een 21-jarige en een 19-jarige Haarlemmer vielen tij dens de rust een suppoost las tig. De politie had vóór de wed strijd uitgebreide veiligheids maatregelen getroffen. Aanlei ding daarvoor was een dreig brief die vrijdagavond bij de sportredactie van een landelij ke krant was bezorgd. In die brief stond dat zondag een do- dendag zou worden. Er werden negentig politie mannen ingezet om problemen te voorkomen. Uren vóór de wedstrijd werd het stadion van Haarlem zorgvuldig uitgekamd op eventuele wapens. sen persoonlijk teruggefloten? Dus had Cruijff natuurlijk - wie had daar ook maar aan durven twijfe len - wéér gelijk. Al had de tech nisch directeur daar gistermiddag persoonlijk de hand in. De gemiddelde leeftijd bij Ajax daalt met de week. Zonder Ronald Spelbos (33, geblesseerd) en Arnold Mühren (36, rust) naderen de Amsterdammers in snel tempo de magische twintig-jaar-grens. Jan Wouters (27) en Danny Blind (26) hielden Ajax gistermiddag nog net aan de kant der volwassenheid. In het veld was niets van die rijp- •heid te merken. Integendeel, door Mühren en Meijer op rust te zetten, bracht Cruijff tegen Haarlem slechts onrust in het veld. 'Ajax 2'. met na rust vier tieners en één echte verdediger (Blind), moest het gelijk van de technische baas bewijzen. Richard Witschge, de jongste (18) van de twee broers, droeg niet alleen het rugnummer van Arnold Mühren, hij wenste zich ook als zodanig te gedragen. De 'kleine' Witschge moet uit de talloze mislukkingen van gister middag hebben geconcludeerd dat de wijsheid slechts met de jaren komt. Toch hadden de tieners volgens Cruijff geen schuld aan de Ajax- nul. Dit keer was John Bosman weer eens de kop van jut. „Bosman had scherper moeten spelen. Dus in het strafschopgebied, en niet, zo als hij deed, daarbuiten". De piep jonge voorhoede - Allister Dick (22) en na rust Bryan Roy (17), Ronald de Boer (17) en Dennis Bergkamp (18) - had bitter weinig in te bren gen tegen de sobere en zwaar ge handicapte Haarlemmers. Trainer Advocaat overvleugelde zijn Am sterdamse tegenvoeter met vijf ge blesseerden en één geschorste (At- teveld) speler. De Boer, die in de basis debuteerde, werd volgens Cruijff echter in de steek gelaten door Bosman, terwijl Dick, Roy en Bergkamp deden wat de technisch directeur had opgedragen. Bosman, de anti-middenvelder. 'Handig' verzet had Ajax inderdaad van de 'nul' kunnen bevrijden. Na tien minuten al vond hij met zijn kopbal doel man Metgod op de goede plaats. Die twee zouden de rest van het ar mzalige spel verder beheersen. Kort na rust bereikte de tweestrijd een climax. Metgod bleef in de elf de minuut winnaar over Bosman door de kopbal knap uit de boven- die Ajacied Dennis Bergkamp tegen het gras werkt hoek te tikken. Vijf minuten later uitpuilende ziekenboeg zal Cruijffs won de Ajacied. De Haarlem-doel- roep om versterkingen alleen maar man was geslagen op deze nieuwe kunnen versterken. Voor de com- kopbal. De lat hield de zegetocht petitie heeft een nog grotere Ajax- van Bosman tegen. familie na de armzalige 0-0 bij Einde wedstrijd. Met nog een ge- Haarlem, het achtste verloren punt blesseerde Jan Wouters, die zijn in uitwedstrijden, helemaal geen knie verdraaide. De ernst van deze zin meer. De aankopen kunnen al- nieuwe blessure zal pas vandaag leen een langer Europa-Cupavon- kunnen worden vastgesteld. Een tuur bewerkstelligen. GLASGOW (Reuter) - Tijdens de wedstrijd Hibernian - Celtic, die za terdag voor de eredivisie van de Schotse voetbalcompoetitie werd gespeeld, is tijdens de wedstrijd een rookbom op een van de tribu nes ontploft. Ruim 500 toeschou wers renden het veld op. In het ge drang, dat ontstond, raakten ver scheidene toeschouwers gewond, anderen hadden last van ademha lingsmoeilijkheden. Het incident deed zich voor na de rust. Na een onderbreking van zeventien minu ten werd het duel hervat. Celtic ze gevierde met 1-0. Het bleef daar door aan de leiding. Bestuursleden van Hibernian en Celtic benadrukten nadat de ergste paniek voorbij was, dat er geen sprake was geweest van gevechten tussen de rivaliserende supporters. „Het was een daad van terroris me", stelde directeur Jim Gray van Hibernian. „Het gooien van een tr aangas-granaat heeft niets met voetbal te maken. Degene die de granaat wierp of afschoot, had ab soluut geen liefde voor de sport. Het was puur crimineel gedrag, dat veel ernstigere gevolgen dan nu zou kunnen hebben gehad. Maar het was geen voetbalrel zoals ik die ken." Voorzitter Jack McGinn van Cel tic bevestigde Grays woorden: „Het was een onverantwoorde ac tie. Typerend was, dat er verder geen geweld ontstond en dat de supporters van beide elftallen el kaar niet aanvielen." De Schotse minister voor sport zaken Michael Forsyth heeft een onderzoek gelast naar het incident met de traangas-granaat. Ook de Schotse voetbalbond zal actie on dernemen. Daarbij zal de bond zich baseren op de gegevens uit het po- litie-rapport, dat binnenkort wordt uitgebracht. Gisteren was nog niet beken'd, wie de granaat van het ene in het andere toeschouwersvak had ge worpen. In de paniek die ontstond, liepen volgens de politie ongeveer honderd mensen verwondingen en verschijnselen van rookvergifti ging op. Van hen moesten 43 in het ziekenhuis van Edinburgh worden behandeld. Vijf toeschouwers ble ven ter observatie in het hospitaal. DEN HAAG (ANP) - Oud-voorzit ter Fred Schweers van de Neder landse IJshockey Bond (NIJB) moet zich 2 februari voor de Haag se rechtbank verantwoorden voor zijn financiële beleid bij de bond. Het huidige bestuur van de NIJB onder leiding van Sjoerd Feenstra heeft dat geëist via een advertentie, die vrijdag is verschenen in een landelijk ochtendblad. Het NIJB- bestuur zegt geld tegoed te hebben van Schweers, die in maart werd weggestemd na twintig jaar bonds voorzitter te zijn geweest. Volgens de NIJB is de verblijfplaats van Schweers niet bekend en is daar om gekozen voor een dagvaarding via een advertentie. DEN HAAG - De judoka's van Rob van der Hoorn uit Oegstgeest hebben zich gisteren geplaatst voor de Nederlandse kampioen schappen. Op de Zuidhollandse kampioenschappen in sporthal Overbos in Den Haag behaalden de Oegstgeestse ploeg de derde plaats. Daarvoor verantwoordelijk waren Ole Warnaar, Mark van Houdt (tot 65 kilo), Jan Willem van Musscher, Rene van der Heijden (tot 71), Peter Valkenturf, Willem Jongeneel (tot 78), Gerard Postma (tot 86) en Ben Schimmel (boven 86 kilo). IJshockeybond daagt Schweers voor de rechter Fred Schweers weigerde gister avond te reageren op de dagvaar ding in de advertentie, die is onder tekend door de Haagse gerechts deurwaarder M. G. M. M. Avon tuur. Een telefoontje naar het huis in Bosch en Duin waar Schweers woont, leverde een afwijzende re actie op van diens echtgenote. Het bestuur van Schweers kwam de afgelopen jaren diverse malen in opspraak. Uit een diepgravend onderzoek van een onafhankelijk bureau bleek vorig jaar, dat zijn be stuur zich op grote schaal had schuldig gemaakt aan Financiële malversaties. Het toernooi om het wereldkampioenschap in de B- groep te Eindhoven (1986), dat was ondergebracht in een stichting, le verde een tekort van een ton op, waarover binnen de NIJB ruzie ontstond. Bovendien kwam het Prins Willem Alexander Sport Centrum (PWA) te Zoetermeer, waar het bondsbureau is gehuis vest, in ernstige financiële moei lijkheden. De oppositie binnen de NIJB tegen Schweers groeide met het aantal negatieve berichten over de handel en wandel van de be stuursleden. Maar Schweers kon zijn machtspositie lange tijd hand haven. Vlak voor het toernooi om het wereldkampioenschap in de B- groep, in maart te Canazei, werd Schweers weggestemd en nam een nieuw bestuur onder leiding van de Fries Sjoerd Feenstra het be wind over. Feenstra en de zijnen begonnen aan een grote schoon maak binnen de NIJB. Tijdens de wereldtitelstrijd in Italië was Schweers aanwezig als bestuurder van de Internationale IJshockey Federatie (IIHF), waar voor hij nog diverse taken vervul de. Hij trommelde de in Canazei aanwezige Nederlandse pers op voor een geruchtmakende pers conferentie, waarin hij zei wraak te willen nemen op degenen die hem van zijn troon hadden gestoten. Verder gaf hij toe, dat hij het niet al te nauw had genomen met de sub sidieregeling van de overheid. Vol gens een ingewikkelde berekening van Schweers had de overheid in vijftien jaar meer dan twee miljoen gulden te veel subsidie uitgekeerd aan de NIJB. Het openbaar ministerie beves tigde gisteravond dat er nog een strafrechtelijk onderzoek loopt te gen Schweers. Wanneer dit wordt afgerond kon een woordvoerder niet zeggen. SINT TRUIDEN (ANP/AFP/Rtr) - In de schaduw van het succes van de Nederlander Frans van Rooy, die met FC Antwerp aan kop bleef in de eerste klasse van het Belgische voetbal, beleefde Peter Boeve een onopvallend de buut bij Beerschot. De bij Ajax in onmin geraakte linkervleugel- verdediger speelde zaterdag met Beerschot 0-0 tegen RWDM. Het efficiënt opererende Ant werp won gisteravond de uit wedstrijd tegen Sint Truiden met 2-0 door doelpunten na de pauze van de Westduitser Lehn- hoff. Van Rooy raakte in de slot fase licht geblesseerd. Trainer Kessler bracht voor hem Taey- mans in het veld. Anderlecht, afgezakt naar de zesde plaats, won voor het eerst in zeven competitiewedstrijden. Zonder de geschorste internatio nals Van Tiggelen (Nederland) en Grün (België) liet de verbleek te Brusselse ploeg zich eindelijk van de goede kant zien. In het Vandenstock-stadion zagen bij na 30.000 toeschouwers, hoe An derlecht met opvallend veel en thousiasme en vreugde in het spel KV Mechelen tegemoet trad. Deze positieve houding lever de al in de zevende minuut een doelpunt op van Nilis, die ook in de rest van het duel de uitblinker zou zijn. Maar het immer slim spelende Mechelen, dat onder trainer Aad de Mos aan een Euro pees avontuur in het toernooi der bekerwinnaars bezig is, kwam snel op 1-1. In de 23ste minuut scoorde Koeman. Anderlecht be gon de tweede helft op de zelfde onbevangen wijze. Door treffers van Gudjohnsen en Frimann kwam de veelvoudig landskam pioen binnen een kwartier op 3- 1. In de spannende slotfase had Mechelen een uitstekende kans op 3-3 te komen. Uit een lob van Hofkens op een moment dat An- derlecht-sluitpost Munaron ver voor zijn doel stond, ketste de bal echter op de lat. MILAAN - Napoli heeft ondanks het gelijke spel in Milaan tegen In- ter (1-1) zijn drie punten voorsprong behouden. De achtervolgers pro fiteerden niet. AC Milan haalde bij hekkesluiter Empoli een punt op (0-0), Sampdoria werd thuis door AS Roma in bedwang gehouden (0- 0). Juventus schoof aan in het rijtje subtoppers door met 1-0 te winnen van Ascoli. In Milaan was Napoli de gevaarlijkste ploeg. Vooral door de inbreng van zijn twee Zuidamerikanen, Maradona en Careca, die vaak ongrijp baar door de meedogenloze defensie van Inter dribbelden. In de 19e minuut raakte Inter door zo'n combinatie op achterstand. Maradona speelde zich op rechts vrij en legde de bal keurig op het hoofd van Ca reca, die bij de tweede paal inknikte (0-1). De Napolitanen verzuimden daarna het duel in de eerste helft te beslissen. Giordano kwam een paar keer vrij voor de Inter-doelman maar faalde. In de tweede helft kwam Inter met de schrik vrij door een eigen treffer van De Napoli. Uit een voorzet van Altobelli rolde de bal via zijn scheenbeen in het net (1-1). Bij AC Milan was Ruud Gullit behoorlijk op dreef. Al schitterde hij niet zoals in eerdere wedstrijden. Gullit speelde tegen Empoli op het middenveld. LONDEN - Liverpool heeft trai ner Terry Venables een slechte rentree bezorgd in de Engelse league. De koploper van de eer ste divisie versloeg Venables' nieuwe club Tottenham Hotspur zaterdag in Londen met 2-0. Tot tenham moest, in het eigen sta dion voor een record aantal toe schouwers van 47.500 het groot ste deel van de wedstrijd met tien man spelen. Al in de zeven tiende minuut werd de Engelse international Hodge van het veld gestuurd, nadat hij de Ierse mid denvelder Houghton een elle boog-stoot in het gezicht had ge geven. Arsenal bleef tweede ondanks de nederlaag van 0-2 bij Watford. De concurrenten van de Noor- londense club slaagden er niet in te winnen. Queen's Park Ran gers verloor met 1-3 van Shef field Wednesday en Everton speelde thuis 0-0 tegen Oxford. De wedstrijd tussen Nottingham Forest en Luton Town werd drie minuten voor het aanvangstijd- stip wegens de dichte mist afge last. In het duel op hoog niveau tus sen Liverpool en Tottenham scoorde McMahon in de 62ste minuut voor de veelvoudige landskampioen. Tien minuten voor tijd maakte Johnston 2-0. Tottenham, dat de bij Barcelona weggestuurde Venables in huis had gehaald als opvolger van de voortijdig vertrokken manager Pleat, kon voor de negende ach tereenvolgende keer niet win- Wimbledon, bekend om zijn zelfs voor Engelse begrippen kei- harde.fysieke aanpak, verloor te gen Chelsea (1-1) twee spelers: Gayle en Fairweather. Beiden kregen de rode kaart. Gayle werd weggestuurd nadat hij de scheidsrechter, die Chelsea een strafschop toekende, had bele digd. Van elf meter scoorde Du- rie, die Chelsea op 1-1 bracht na het doelpunt van Wise. Fair weather kon even later vertrek ken na een grove overtreding. MÜNCHEN - Op de dag dat de problemen bij Bayern München on dubbelzinnig aan het licht kwamen, trok Feyenoords tegenstander in het UEFA-toernooi Leverkusen de goede lijn door na de 2-2 in De Kuip en maakte Eric Willaarts zijn rentree in de Bundesliga. Bayern verloor in eigen stadion met 1-3 van Borussia Dortmund. Gelukkig voor de landskampioen waren daarvan slechts 11.500 toeschouwers getuige. Leverkusen won de uitwedstrijd tegen mede-middenmoter Waldhof Mannheim met 4-1. -Werder Bremen bleef FC Kóln. zij het moeizaam, in de dans om de eerste plaats eeh stap voor. Werder ver sloeg het laag geklasseerde Hannover 96 met 1-0. Voor, tijdens en na die ontmoeting deden zich ongeregeldheden voor. Wegens openlijke geweldpleging en vernieling werden 114 supporters gearresteerd. Door het afsteken van vuurwerk werd in trams in Bremen voor ruim 6000 gulden vernield, in de confrontatie met de supporters van Hannover werd een politieman gewond. Kóln won vrijdagavond al met 4-0 van Karlsruher SC. De tweede ronde van het 25ste Bundesliga-seizoen begon met enke le opvallende gegevens: Bayern verloor voor het eerst sinds 1 novem ber vorig jaar in eigen huis, FC Kaiserslautern verliet de laatste plaats door de eerste zege in een uitwedstrijd dit seizoen (2-0 op Eintracht Frankfurt), het totaal aantal toeschouwers bereikte met 110.130 een dieptepunt en twee spelers kregen de rode kaart. De van FC Utrecht afkomstige spits Willaarts, die eerst zijn basisplaats bij Borussia Mön- chengladbach verloor en daarna langdurig geblesseerd raakte, speel de op de Bóckelberg de laatste vijf minuten mee tegen VFL Bochum als vervanger van verdediger Winkhold. Willaarts' aandeel in de over winning van 3-0, doelpunten van Hochstatter (twee) en Krauss, was gering. „Maar ik ben blij, dat ik op de bank kon zitten", liet Willaarts weten. Bayern München kreeg van Dortmund een lesje in counter-voetbal. Simmes zette Borussia al in de twintigste minuut op voorsprong. Ne gentien minuten later werd het 0-2 door Anderbrügge. Terwijl scheidsrechter Mierswa voor de rust wilde fluiten, bracht Augentha- ler Bayern dichterbij: 1-2. Na de pauze volhardde Dortmund in het sluwe spel, waarin Zore, Raducanu en de door buikgriep gevelde spits Mill ontbraken. Dat leverde twee minuten voor tijd de derde treffer voor Borussia en de tweede voor Simmes op. MADRID - Real Madrid heeft zijn voorsprong in de Spaanse eerste divisie vergroot. De lands kampioen won thuis moeiteloos met 3-1 van Mallorca. Stadge noot Atletico verloor een punt in en tegen Zaragoza (2-2). Voor Re- al Madrid scoorden Sanchis, de Mexicaan Sanchez (zijn elfde doelpunt in dit seizoen) en Vas- quez. Barcelona, in het begin van de competitie tweede van onde ren, verzekerde zich van een plaatsje tussen de middenmoters door thuis voor 30.000 toeschou wers met 3-1 te winnen van Ca diz. Cristobal Parralo, Caldere en Carrasco scoorden allen op aan geven van uitblinker Schuster.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 14