mm 5 T UEFA akkoord met uitzending interland v! M 1 1 w Hagen verrast met eerste zege SPO5pTV Strafvermindering Apoel UVS zoekt opvolger Lagendijk EC-finale in Straatsburg LUGDUNUM ROODENBURG Zwak duel in Zwolle ZATERDAG 28 NOVEMBER 1987 SPORT PAGINA 15 Over de rooie 'Leidse Fons' ging zaterdag avond in Eindhoven 'over de rooie'. Aanleiding was de beslis sing van scheidsrechter Chris van de Laar om PSV in de slotfa se van het treffen met Roda JC een strafschop cadeau te doen. De kalende arbiter werd vervol gens bijna bedolven onder woe dende 'Limburgers', van wie Al- fons Groenendijk zelfs hand tastelijk werd ten opzichte van de vervroegde Sinterklaas. Die 'vergat' tijdens het opstootje voor het doel van Jan Neder- burgh een kaart te trekken. Vol gens Groenendijk omdat hij daar het lef niet voor had. De van FC Den Haag gekochte linker mid denvelder: "Van de Laar wist dat hij fout zat, dus hij liet zich alles zeggen. Wat ik er allemaal uit heb ge gooid, weet ik niet meer, maar het was genoeg voor een paar kaarten. Ik heb hem ook drie keer een gooi gegeven. Toen ik mijzelf later op televisie zo tekeer zag gaan, had ik wel spijt van m'n gedrag, maar ik was ook zo ver schrikkelijk kwaad". Wat te begrijpen is, want het kwakkelende Roda JC leek te gen de landskampioen op weg naar een aansprekende prestatie. PSV dreigde dit seizoen voor de eerste keer een punt te verspelen tot Van de Laar de koploper de helpende hand toestak. Vijf mi nuten voor tijd, bij de stand 1-1, achtte de arbiter een buiteling van Ronald Koeman in het Lim burgse strafschopgebied penal ty-waardig. Koeman zelf schatte het presentje van Van de Laar op de juiste waarde en mikte voor de twaalfde keer dit seizoen raak. Groenendijk: "Het was niet de eerste keer dit seizoen dat PSV op eigen veld aan de winst werd geholpen. Te gen Feyenoord kregen ze ook al vlak voor tijd een strafschop ca deau. Iedereen klaagt er over dat de competitie niet spannend ge noeg is. Maar als PSV altijd maar weer het voordeel van de twijfel krijgt, zal die spanning ook nooit terug keren". Behalve aan het optreden van Van de Laar, ergerde de van Lei den naar Kerkrade verhuisde lin ker middenvelder zich ook aan het gedrag van de PSV'ers Koe man en Lerby. Groenendijk: "Die liepen na afloop op Van de Laar af en tikten hem op zijn schouder. Hij werd bedankt voor de voortreffelijke leiding en kreeg het ene na het andere com pliment. Maar achter zijn rug werd hij vervolgens uitgelachen door die twee. Daar werd ik dus niet goed van". Wat blijkt uit de foto die deze week in Voetbal International stond. Daarop maakt een woe dende Groenendijk een afwe rend gebaar naar Lerby. De Lei- denaar: "Ik heb hem gezegd dat-ie een verschrikkelijke slijmbal is. Het was voor mij een enorme afknap per dat zo'n ervaren voetballer zich zo kinderachtig kan gedra gen. Dat geldt ook voor Koeman. De enige die bij PSV professio neel reageerde was Gerald Van enburg. die heeft ons geprobeerd te kalmeren en toonde begrip voor onze woede". Terublikkend op het tumul tueuze duel in het 'gloeilampen stadion' ziet Groenendijk toch nog een lichtpuntje. "We hebben namelijk heel be hoorlijk gespeeld. Beter dan op de televisie in beeld is gebracht. We hebben in de tweede helft ze ker vier goede mogelijkheden ge had, maar op de buis leek het al leen maar alsof wij met geluk de schade beperkt wisten te houden. Al met al hadden wij echt wel een punt verdiend en dat is op zich een verdienste. Misschien dat we de goede lijn morgen in de thuis wedstrijd tegen Twente kunnen doortrekken". Dat zal een keer tijd worden ook, want de Roda Juliana Com binatie heeft dit seizoen op het eigen Kaalheide nog nauwelijks kunnen imponeren. Groenen dijk: "Dat klopt en dat is voor mij extra vervelend omdat je als aankoop minder krediet hebt dan een Limburgse speler. Voor mij is het een nieuwe ervaring om te worden uitgefloten, want bij Den Haag behoorde ik tot de lievelingen van het publiek. Toch speel ik niet beroerd, de trainers zijn zelfs heel tevreden over mij. Dat het zo slecht gaat met Roda heeft vooral te maken met blessu res. Suvrijn is al maanden ge blesseerd, Diliberto en Sanchez Torres hebben ook nog nauwe lijks kunnen spelen en het pu bliek verwacht dan dat een ande re aankoop het zaakje op sleep touw neemt. Ik dus. maar als lin ker middenvelder kun je natuur lijk niet de spelbepaler gaan uit hangen. Bovendien heb ik nog maar weinig ervaring, ik speel tril redactie: Rob Onderwater, Fred Segaar, Jaap Visser 1 steeds naar uit. Het bestuur van Compaen zat ondertussen niet stil en tekende beroep aan tegen de straf. Leython reageerde op zijn beurt vliegensvlug door de NeVoBo mee te 'delen dat de club eveneens, uit voorzorg, in beroep ging. Niet op punt twee (de zolen-affaire), maar op twee andere punten. Dit in het geval dat de beroepscommissie de ver eniging uit Oostzaan alsnog in het gelijk stelt. Dan zullen alsnog de andere punten worden behan deld. "We willen alle .itslui- De 23-jarige Groenendijk is het dus niet eens met de kritiek van de kritische Limburgse aanhang. "Dat kun je wel stellen ja, maar trek daar niet de conclusie uit dat ik het hier niet naar m'n zin zou hebben, want dat is be slist niet het geval. Het leven is namelijk heel goed in hel Lim burgse land. M'n vriendin Cindy en ik wonen hier prachtig. Alleen het voetballen gaat nog niet naar wens en om bij het publiek in de smaak te vallen, zal ik toch drie klassen beter moeten gaan spelen dan die Limburgse jongens". Compaenen (3) De schriftelijke strijd tussen Leython en Compaen heeft weer een nieuwe wending gekregen. De kwestie ligt inmiddels bij de beroepscommissie van de Ne derlandse Volleybal Bond. De Leiderdorpse volleybalvereni ging, die uitkomt in de tweede divisie D, tekende een paar we ken geleden protest aan tegen drie gebeurtenissen in de tumul tueuze competitiewedstrijd te gen koploper Compaen. Dat werd op één punt ontvankelijk verklaard door de straf- en pro testcommissie van de Neder landse Volleybal Bond. Dat had het voor Leython gunstige ge volg dat de wedstrijd (door Com paen met 3-0 gewonnen) moet worden overgespeeld, te begin nen in de eerste set bij een 6-2 stand in het voordeel van de thuisclub. Op dat moment im mers gaf scheidsrechter Edens een time-out aan Leython, omdat één van de Leiderdorpse spelers zwarte zolen onder zijn schoenen had. Dat schijnt nadelig te zijn voor de vloer van een sporthal. Volgens bovengenoemde com missie had Edens geen straf-ti- me-out mogen geven, waardoor Leython in het gelijk werd ge steld en dus een nieuwe kans kreeg. Althans, daar ziet het nog zegt Leython-voorzitter Zwart, die met smart de uitspraak van de beroepscommissie afwacht. "We gaan daar niet van uit. maar mocht Compaen alsnog in het gelijk worden gesteld op het punt van die time-outdan heb ben wij dus andere ijzers in het vuur, namelijk die twee andere punten waartegen we toen heb ben geprotesteerd". Het ene betrof de afmetingen van de thuishal, die volgens Ley- ton niet aan de eisen voldeden. De ander had betrekking op het schoeisel van een andere Ley- thon-speler, die eveneens op last van arbiter Edens werd wegge stuurd. "Het is ongebruikelijk dat de winnende partij in beroep gaat", zegt Zwart. Maar m dit geval leek het ons toch noodzakelijk. We denken sterk in onze schoenen te staan. De wedstrijdpunten hebben we inderdaad hard nodig, want het gaat de laatste tijd niet best. Hoe dat komt weet ik niet precies. Ik vermoed dat sociale problemen en omgangsproblemen ten grond slag liggen aan de slechte presta ties". Mischien doet Leyton er ver standig aan eerst de problemen binnenshuis op te lossen. Van de baan (2) De vrede tussen het zaalvoetbal team van Leny's Boys en spon sor Jan Verbaan is getekend. Vo rige week verklaarde- de geld schieter kribbig dat hij met on middellijke ingang de sponso ring van het zaalvoetbalteam zou alkappen. Het was Verbaan een doorn in het oog dat de naam van zijn autobedrijf niet aan het club je was verbonden. Daarop stelde hij zich in verbinding met Frans Stouten, het 'opperhoofd' van Zwarte Wolf. Omdat de interre gionale zaalvoetballers op hun beurt in de clinch lagen met de sponsor, kwam Verbaan als ge roepen. Verbaan's zwager Ron van der Broek, secretaris van Le ny's Boys, keek raar op toen hij met bovenstaande feiten werd geconfronteerd. Hij wist nergens van. Een week later hebben de families Verbaan en Van der Broek de vredespijp gerookt. Ron van der Broek: "Met ingang van volgend sei zoen worden we gespoiisord door Autoshop Verbaan". Achter die naam gaat een an der persoon dan Jan Verbaan schuil. Namelijk mevrouw Ver baan. de schoonzuster van Van der Broek en aandeelhouder van de winkel in automaterialen "Je kunt wel stellen dat zij voor ons in de bres is gesprongen. Ach, eigenlijk is er tussen mij en m'n zwager nooit ruzie geweest. Hij verkeerde in de veronderstelling dat wij de naam niet hadden ver anderd. Dat blijkt dus wel het ge val, alleen is-ie een beetje aan de lange kant. Maar de reglementen stonden het niet toe om de naam Leny's Boys te schrappen. Daar om leek het erop alsof we de naam niet hadden veranderd. Dat heeft alle problemen in de hand gewerkt". Uitsmijters Henk Spaan tijdens het verslag van een American Football-wed- strijd in Veronica Sport: "In het American Football zijn weinig zwarte quarterbacks, om dat ze daar vinden dat alleen blanken kunnen denken". Schrijfster Mensje van Keulen in het tv-programma RUR "Vandalisme vindt tegenwoor dig in en om de stadions plaats, omdat onze achterbuurten te klein zijn geworden". Ajax-fysiotherapeut Pim van Dord in het Haarlems Dagblad: t pakweg 17 of 18 jaar die bij de A-selectie komen, krijgen van sponsor Citroen met een een BX. Ik misgun het ze niet, maar het is niet verstandig. Be gin desnoods met de kleinere AX. Speel je goed, dan krijg je na een paar jaar de BX en voor oudere spelers als Spelbos en Mühren is er dan aan het eind de CX". BERN/HEERLEG (GPD) - De Europese Voetbalunie heeft de Ko ninklijke Nederlandse Voetbal bond (KNVB) laten weten geen be zwaar te hebben tegen een recht streekse televisie-uitzending van de interlandwedstrijd Nederland- Cyprus op woensdag 9 december (14.30 uur) in Ajax-stadion De Bangerter weg BERN (SI) - UEFA-secretaris Hans Bangerter heeft gisteren tijdens de bestuursvergadering zijn terugtre den aangekondigd. De Zwitser houdt er eind 1988 mee op. Hij is dan 36 jaar actief geweest in het in ternationale voetbal-management, waarvan 29 jaar als algemeen secre taris van de UEFA, waarvan hij de geschiedenis in belangrijke mate heeft mee bepaald. Daarvoor was Bangerter al zeven jaar assistent van de toenmalige secretaris. Het UEFA-bestuur heeft de wens van Bangerter gerespecteerd en hem bedankt voor de bewezen diensten. Over zijn opvolging wordt in een later stadium beslist. LEIDEN - Arie Lagendijk én het bestuur van UVS hebben gisteravond al besloten om het contract van de trainer niet te verlengen. Beide partijen kon den niet tot overeenstemming komen over een verlenging van de verbintenis. Lagendijk, die vroeger zelf voor UVS speelde en enkele jaren met succes aan het roer stond bij zaterdag eer steklasser Rijnsburgse Boys, is bezig aan zijn tweede seizoen bij de Leidse hoofdklasser. Voorzitter Bart van Leeuwen over het opmerkelijk vroeg aangekondigde vertrek van de oefenméester: „Sommige trai ners zijn er voor acht jaar, ande ren voor slechts twee jaar. We gaan nu op zoek naar iemand anders". Arie Lagendijk zal ui teraard wel het lopende afmaken. Meer, waarbij geen publiek aanwe zig mag zijn. De KNVB had deze week de UE FA benaderd met het verzoek het verbod tot uitzending van de kwalificatiewedstrijd op te heffen. Aangezien ook de NOS de wens te kennen heeft gegeven de wedstrijd te willen uitzenden, mag thans als vaststaand worden aangenomen dat de ontmoeting 's middags live in de huiskamers komt. De commissie van beroep van de UEFA had vorige week bepaald dat de wedstrijd Nederland-Cyp- rus, op 28 oktober in de Rotterdam se Kuip met 8-0 door Oranje ge wonnen maar later vanwege het bom-incident met 0-3 verloren ver klaard, moest worden overge speeld. Daarbij zou dan geen pu bliek aanwezig mogen zijn, noch door de televisie en radio mogen worden uitgezonden. Een straf die gisteren door het bestuur van de UEFA dus is gecorrigeerd. KNVB-secretaris Jan Huijbregts van het sectiebestuur betaald voet- ZURICH (AFP/SID) - De Europese voetbalfederatie (UEFA) heeft gis teren de finale van het toernooi om de Europa Cup voor bekerwin naars toegewezen aan Straatsburg. De eindstrijd, waarvoor ook titel verdediger Ajax zich nog kan plaatsen, wordt op 11 mei afge werkt. Het Stuttgarter Neckar-sta- dion werd definitief aangewezen voor de finale van het toernooi der landskampioenen. Dat duel staat voor 25 mei op de agenda. De beide finalewedstrijden van het UEFA- bekertoernooi werden vastgesteld voor 4 en 18 mei. ADVERTENTIE Zondag 14 uur bal toonde zich uiterst verheugd over de beslissing van de UEFA. „Met UEFA-voorzitter Jacques Ge orges had ik dinsdag nog een ge sprek, waarin hij mij liet weten dat het bestuur van de UEFA het ad vies van de beroepscommissie (niet uitzenden) zeer waarschijnlijk zou overnemen. Ik heb tegenover hem echter het argument gebruikt dat door het uitzenden van de wed strijd de rust rond het stadion zou kunnen worden gewaarborgd. De UEFA heeft door deze uitspraak waarschijnlijk een bijdrage willen leveren aan een ordelijk verloop van Nederland-Cyprus en daar zijn we uiterst tevreden over". Lissenaar Edward Hagen wint zijn eerste schaatsmarathon op kunstijs bij de A-rijders. HAARLEM (ANP) - Een paar nieuwe schaatsen heeft Edward Hagen vleugels gegeven. De 18-ja- rige Lissenaar verraste gisteravond op het kunstijs in Haarlem alle ma rathoncracks vijf ronden voor het einde met een harde demarrage. Voordat de klopjacht goed en wel georganiseerd was, had Hagen al een halve baan voorsprong. Die marge was ruim voldoende voor zijn eerste zege op kunstijs bij de A- rijders. De sprint om de tweede plaats was voor Yep Kramer, die wederom Richard van Kempen zijn hielen liet zien. Hagen, die eigenlijk nog te jong is voor het A-peloton maar dispen satie kreeg omdat hij het B-milieu ontgroeid is, reed in Haarlem op lichtgewicht-schaatsen, gemaakt van carbonfiber. In Utrecht had hij NICOSIA (GPD) - De disciplinai re commissie van de Europese Voetbalunie (UEFA) heeft gisteren een gratieverzoek van het Grieks- cyprische Apoel Nicosia gehono reerd. Apoel vertikte het vorig jaar oktober in de eerste ronde van het Europa-Cuptoernooi voor lands kampioenen uit te komen tegen de Turkse titelhouder Besiktas Istan- boel. Die weigering had tot gevolg dat de Cyprioten door de UEFA voor de duur van twee jaar van wedstrijden in Europees verband uitgesloten werden. De helft van de straf was reeds verstreken. Het resterende gedeelte is Apoel nu kwijtgescholden. De weigering van Nicosia om te gen de Turken uit te komen, houdt verband met de politieke situatie op Cyprus. In juli 1974 voerde een Turkse legermacht een invasie uit op de noordkust van het eiland. Dat gebeurde vijf dagen na een door Griekse junta-officieren ge pleegde staatsgreep tegen het be wind van de toenmalige president van de Republiek Cyprus, aartsbis schop Makanos. Sindsdien hou den de Turkse strijdkrachten 38 procent van de (noordelijke) ei- landhelft-bezet en hebben zij een zijdig de Turkse Republiek Noord- Cyprus uitgeroepen. De Gnekscypnsche autoriteiten stellen zich op hef standpunt dat het onder de gegeven omstandig heden er is ter plekke sprake van oorlogstoestand volslagen onmogelijk is sportcontacten met het vijandige Turkije te onderhou den en derhalve een verbod in die zin afgekondigd. In de Griekse pers is het gratie verzoek van Apoel bij de UEFA ge noemd als reden voor de weigering van de Cyprische voetbalbond om in het geschil met Nederland naast het eigenbelang ook de belangen van Griekenland in het oog te hou den. Daags na het voor Nederland gunstige UEFA-vonnis in hoger beroep tuimelde de complete Griekse voetbalwereld in alle toon aarden over de Cyprioten heen. De voorzitter van de Cyprische voet balfederatie, Christos Triandafylli- dis, werd gebrek aan solidariteit verweten. Voor de Atheense sport pers is het nu wel duidelijk dat de Cyprioten zich zoveel mogelijk koest hebben gehouden om de UE FA niet verder tegen zich in het harnas te jagen, teneinde de kans op vroegtijdige rehabilitatie van Apoel niet om zeep te brengen. Dergelijke uitsluitingen zijn in het verleden in Europees verband al meer voorgekomen. Enkele ja ren geleden werd de Albanese kampioensploeg Nentori Tirana bestraft. De Albanezen weigerden in 1981 aan te treden tegen het Sov- jetrussische Dinamo Kiev. Nentori mocht toen drie jaar niet Europees voetballen. ZWOLLE In een wedstrijd die nimmer het predikaat subtopper kon waarmaken hebben PEC Zwolle en Fortuna gisteravond zonder te scoren beide genoegen genomen met één punt. Dat het bij een doelpuntloos op treden bleef kwam vooral omdat Fortuna ogenschijnlijk met slechts één bedoeling naar Zwolle was gekomen: minimaal een punt weghalen en omdat PEC geen moment echt kans zag de Limburgse verdediging te ont rafelen. Het duel dat zich vooral op het middenveld afspeelde, kende dan ook nauwelijks hoogtepunten. Fortuna deed de hele avond niets anders dan op de counter loeren en kreeg zowaar de beste scoringskans. Arnold Grif fith had al na 14 minuten moeten scoren voor Fortuna toen hij na een actie van Eleveld oog in oog kwam met Abma. Griffith tikte de bal met een schuivertje in de armen van de Zwolse doelman. De gevaarlijke momenten van PEC, dat in Van Ankeren, Yücedag, De Meijer en doelman Abma de beste mensen had, waren ondanks een voort durend veldoverwicht zeldzaam. In de 19e minuut kreeg Van Ankeren een dieptepass van Yücedag net niet voldoende onder controle. Op slag van rust kon doelman Hesp een kopbal van Van Ankeren, opnieuw na aangeven van Yücedag die geselecteerd werd voor het Turkse elftal, nog net uit de kruising tikken. De Limburgse doelman, normaal tweede keus. was goed op dreef. Na rust viel er voor de 3000 toeschouwers nog maar weinig te beleven. De test beviel zo goed, dat de Lisse naar in Haarlem andermaal de nieuwe schaatsen onderbond. „Ik durf niet te beweren, dat het uit sluitend aan de schaatsen ligt, maar ik reed erg gemakkelijk", constateerde de jonge winnaar. „Ik was constant voorin de vinden. Het zal ook wel te maken hebben met mijn training. Ik train de laatste weken meer op techniek, waardoor de snelheid weer terugkomt." Hagen maakte deel uit van een kopgroep van 35 rijders, die in de eerste veertig ronden de snelle, aantrekkelijke wedstrijd besliste. De knusse Kennemerland-baan neemt in de harten van vele mara thonrijders een bijzonder plaatsje in. Het ijs is er altijd goed en dat wordt door de rijders naar waarde geschat. Gisteravond werden de honderd ronden voor 2000 toe schouwers weggedraaid in krap 57 minuten. Klassementrijders als Christoffers, Jakobs en Albert Bakker hapten al na een kwart van de wedstrijd naar adem en stapten gedesillusioneerd uit. In de kopgroep, die door de jury aanvankelijk met een slag in de lucht op 33 man werd begroot en waaraan later in alle haast alsnog de namen van Van Kempen en Dijkstra werden toegevoegd, wa ren de ploeg van Ruitenberg en Van Wijhe opvallend actief. Rui tenberg had zijn zinnen gezet op de dagzege, maar werd verrast door de zet van Hagen. De debutant kreeg overigens alle medewerking van de ploeg van Van Wijhe, die ge sponsord wordt met geld van het zelfde concern als waarvoor Hagen rijdt. De combine leidde tot het ge wenste resultaat. „Dries liet keurig een gaatje vallen", gaf Hagen ont wapenend toe. Ronduit gênant was de wijze waarop de ploegmakkers Van Wijhe en Kromkamp de ach tervolging op de kopman van de sa telliet-ploeg dwarsboomden. Pas twee ronden voor het einde kwam de jacht serieus op gang. Toen was Hagen al uit het zicht verdwenen en reed hij met het gemak van de zekere winnaar zijn slotronde. ge- 13.15-18.05 BBC 1: Grandstand. Met o.a. paarderennen: races op Newbury, snooker en rugby league 14 50-15.50 SKY: World Cup of Golf 1987 Highlights, samenvatting van de golfkampioenschappen om de World Cup '87, die werden gehouden van 19 tot en met 21 november op Hawaï. 15 30-17.30 SCH: Super Sport met in het laatste uur Amerikaans honkbal. 15.50-16.55 SKY International Motor Sports '87: de Grand Prix van Tsjechoslowakije voor 250-cc-moto- ren en autosport: de 1000-meren-rally van Finland. 16.00-16.30 Did 3: WK schaken '87: Karpov-Kasparov. 16.45-17.15 Ned 2: Studio Sport Extra met World Cup schaatsen in Butte (VS). 18.05-18.20 BBC 1: Sportuitslagen 18.05-19.00 Did 1 Sportschau met o.a. Bundesliga voetbal en World Cup skièn in Sestriere. 18.10-19.00 BRT 1: Speel op sport met turnen. 20.15-21.00 Did 3 Sport im Westen. 22.05-22.20 BBC 1 Sport. 22.05-23.20 Did 2: Das aktuelle Sport- Studio. 22.06-22.30 Ned 2: Mini-Sportpanora- ma. met aandacht voor minder be kende sporten. 22.35-22.50 BRT 1 Sport op Zaterdag 22.40-23.10 Ned 2: Studio Sport 2^05-01.25 BBC 1: Snooker: samen vatting vanuit Preston. ZONDAG 14.00-16.30 Did 3: Worldcup Biljarten 1987 in Berlijn. 14.05-15.05 SKY VFL Australian Ru- les Football: wedstrijdverslag. 14.30-17.00 SCH Super Sport met o.a. American College Football. 15.00-15.40 BBC 2: Rugby Special, re portages van de wedstrijden Moseley- Leicester, Leinster-Ulster en Llanelli- Cardiff. 15.00-18.00 BRT 2: Stadion. 15.40-16.00 BBC 2: Snooker: finale vanuit Preston. 16.00-18.15 BBC 1 Snooker finale vanuit Preston. 17.22-18.10 Did 2: Die Sport-Reporta ge. (VS). 18.10-18.40 Did 1 Sportschau met o.a. het renpaard van het jaar. 18.40-19.30 BBC 2: Ski Sunday Anni versary Edition: naar aanleiding van de 100e uitzending een special over 10 jaar WK skiën. 19.00-19.55 Ned 2: Studio Sport met voetbal, vrouwenhockey' HGC-Arn- sterdam, zaalhandbal in Haarlem: Ne- derland-Turkije, biljarten: Worldcup driebanden in Berlijn, en de Waran da-loop in Tilburg. 19.00-20.00 Did 3: Sport im Westen 19.50-19.57 Did 1: Sportschau-Tele- gramm. 20.05-20.40 BRT 1: Sportweekend 21.50-22.50 SKY: Super Tennis '87 verslag van de halve finale van het GP toernooi voor heren in Tokio, dat ge houden werd van 19 tot en met 25 ok- 22.05-23.15 BBC 1: Snooker: finale vanuit Preston. 22 35-23.17 Ned 1: Op weg naar de top portret van drie generaties topscha- 00.10-01.15 BBC 1: Snooker: samen vatting van de finale vanuit Preston.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 15