ZELFSTANDIG EXPLOITANTM/v gemeente sassenheim Aral Nederland N.V Casema tempo-team uitzendbureau II ACQUISITEUR (M/V) 3M zoekt een aankomend DB/DC systeem programmeur m/v Mi ÊLOO Stichting Gemeenschappelijke openbare bibliotheek Katwijk VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VAKflTURES VAKATURES VflKflTURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VflKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15 30 uur Int bi onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 Bij de afdeling gemeentewerken en -bedrijven kan op korte termijn worden geplaatst een: medewerk(st)er voor de algemene dienst op basis van 38 uur per week Functie-inhoud: - de aan te stellen functionaris zal in hoofdzaak worden belast met de reiniging van straten en wegen, waarvan 90% mechanisch; - diverse andere bij de algemene dienst voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - bezit van het rijbewijs-BË. A rbeldsvoorwaarden - het salaris zal afhankelijk van leeftijd en ervaring worden vastgesteld op maximaal f. 2.567,- per maand; - de bij de gemeente gebruikelijke rechtspositie regelingen, zoals verplaatsingskosten, spaar- en ziektekostenregeling zijn van toepassing. Nadere informatie: nadere inlichtingen omtrent deze functie worden gaarne verstrekt door de directeur van gemeente werken en -bedrijven, ing. J. van de Merwe, tel 02522-19100, toestel: 180. Sollicitatie: indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. de afdeling personeelszaken, Wilhelminalaan 1, 2171 CS Sassenheim. Aral Nederland N.V. heeft mogelijkheden tot plaatsing van een voor één van haar Aral Service Stations Hiervoor denken wij aan gegadigden, die in het bezit zijn van de benodigde vakdiploma's, zoals o.a. middenstands-, detailhandels- en Bovag- patroons- of gelijkwaardig diploma, organisatie talent hebben en verantwoordelijkheid kunnen dragen. Indien U hierin bent geïnteresseerd belt U even met of schrijf aan: Aral Nederland N.V., Postbus 142, 2501 CC Den Haag. Tel. 070-651911, tst. 47. VVV LEIDEN De VW Lelden zoekt voor haar VW i-kantoor januari a.s. een VVV Informatie medewerker (m/v) voor 20 uur per week Functie: Het verstrekken van informatie - schriftelijk, telefonisch en aan de balie - overeenkomstig de normen voor de VW i-kantoren alsmede het verrichten van lichte admi nistratieve werkzaamheden. Functle-elsen: - Algemene Vakopleiding WV of TIO - goede contactuele vaardigheden - dienstverlenende instelling - zelfstandig kunnen werken - spreek- en schrijfvaardigheid in de moderne talen - woonachtig in Leiden of naaste omgeving - ervaring strekt tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: Direktie VW Lelden Stationsplein 210 2312 AR LEIDEN C0EN WEESJES B.V. Voor de uitbreiding van ons team zoeken wij een ASSISTENT WERKVOORBEREIDER/ CALCULATOR Voor deze functie denken wij aan iemand met een M.T.S. hout en meubilering of gelijkwaardige opleidinq, leeftijd tot 30 jaar. Tot zijn taak behoort o.a.: J - Werkvoorbereiding. - Inkoop. - Kalkuiatie. - Diverse werkzaamheden ter assistentie van de be drijfsleider. Wij bieden: - een prettige werksfeer - goede salariëring - ruime mogelijkheid tot ontplooiing Uitgebreide, handgeschreven sollicitaties te richten aan: C0EN WEESJES B.V. afd. Personeelszaken Antwoordnummer 10500 2220 WB Katwijk ZH m. Casema is landelijk het grootste bedrijf gespecialiseerd op het gebied van kabeltelevisie. De Casema- organisatie is aangepast aan haar landelijk werkterrein. Vanuit het hoofdkantoor in Rijswijk en vier regionale vestigingen zijn meer dan 225 medewerk(st)ers aktief om de abonnees van dienst te zijn. De regionale vestiging te Voorhout omvat een bedieningsgebied dat gelegen is tussen de plaatsen gouda, Leiden en Alkmaar. Ter versterking van het team in de regio-vestiging te Voorhout zoeken wij op korte termijn een: die zich binnen het werkgebied voornamelijk zal bezighouden met het voorlichten en werven van abonnees. Er wordt van deze medewerker verwacht dat hij/zij de acquisitie-aktiviteiten planmatig zelf ontwikkelt en uitvoert. Het werk richt zich in hoge mate op individuele (potentiële) abonnees alswel op eigenaren/beheerders van collectieve antenne-inrichtingen. Voor de funktie denken wij aan iemand in de leeftijd tussen 25 en 35 jaar, die beschikt over een middelbare beroepsopleiding, relevante ervaring met betrekking tot acquisitiewerkzaamheden heeft en tevens bereid is buiten kantooruren te werken Voorts dient de kandidaat te beschikken over uitstekende mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Daarnaast is affiniteit met kabeltelevisie erg belangrijk Daar het een mobiele funktie betreft dient de kandidaat in het bezit te zijn van een rijbewijs B. Naast een prettige werksfeer biedt Casema een goede salariëring en prima sekundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd dan kunt u onder vermelding van vakatu- renummer 8713 N binnen tien dagen schriftelijk solliciteren bij: N V Casema, mevrouw A.C, Braat-van der Marei, Postbus 670, 2280 AR Rijswijk. Waarschijnlijk kent u ons van naam, in ieder geval komt u ons elke dag in een of andere vorm tegen: 3M. Een bedrijf dat sterk groeit dankzij innovatie en een sterke produkt- en marktfilosofie. Onder bekende merknamen als 3M en Scotch wordt een zeer uitgebreid assortiment produkten, waaronder medische produkten, magnetische media, zelf klevende tapes, microfilm-apparatuur en schuurmaterialen op de markt gebracht. Kenmerkend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid van handelen, die elke 3M'er heeft binnen zijn verantwoordelijkheid. Ter ondersteuning van alle bedrijfs onderdelen wordt in grote mate gebruik gemaakt van automatiseringshulp middelen. Binnen de afdeling "Infor matie Systems and Data Processing" (IS DP) werken 25 specialisten aan interessante en vooral uitdagende projekten. De Technische omgeving: - IBM 4381,3380,3720, enz. - 190 lokale terminals en gekoppelde PC's - Privé Videotex netwerk in eigen beheer - VMA7SE, CICS, PL1, Datacom/DB, Ideal, Vollie, enz. De afdeling Technical Support: Binnen IS DP is de Technical Support groep, momenteel bestaande uit twee personen, o.a. verantwoordelijk voor de goede werking en performance van alle systeem software. Er is behoefte aan verdere specialisatie. Wij hopen dit te kunnen realiseren door uitbreiding, waarbij naast specialisering ("Systems Software" enerzijds, "Database en Data Communications Software* anderzijds) de kennis en bereidheid aanwezig is om eikaars back-up te zijn. Eisen: 3M levert kwaliteit en vraagt daarom ook kwaliteit van zijn medewerkers. Wellicht hierdoor is dit de tweede wervingaktie voor deze funktie. Maar laat u zich niet afschrikken. Als u zich aangesproken voelt door de uitdaging en voldoende kunnen en zelfvertrouwen meeneemt dan achten wij het ver krijgen van (parate) kennis binnen genoemde specialisering een kwestie van tijd. Het gevraagde niveau is HIO/HEAO, door opleiding of aantoon bare ervaring. Bovendien ervaring met IBM systemen. Nieuwsgierig? Bel voor meer informatie de heer D. Heitman: overcfög 071-450571 of 's avonds 01720-34550 Geïnteresseerd? Schrijf dan een bondige brief met CV onder vermelding van vacaturecode LAD 87102 en stuur deze t.a.v. mevrouw E. de Vette naar onderstaand adres. 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 193 2300 AD Leiden 3M GEEFT GOEDE MENSEN DE RUIMTE VERKOPER M/V met enige verkoopervaring. Tevens zal hij/zij er rekening mee moeten houden dat er ook op zaterdag gewerkt dient te worden. Mieloo is een bedrijf dat handelt in alle soorten bouwma terialen. wand- en vloertegels, keukens en sanitair. Indien U geïnteresseerd bent in deze functie gelieve Uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de Direktie van: bouwmaterialen b.v. Postbus 62 2160 AB LISSE i, 3 vesligingen, 17.000 lezers, 700.000 uilleningen w.v. 17.000 "BE- vraagl voor zo spoedig mogelijk een bibliothekarls voor BEZIG (v/m) voor 20 uren p.w. Taken: - beleidsvoorbereiding en -uitvoering en leiding geven - kollektievorming - ontsluiting van de (wissel-)kollekties - dienstverlening aan instellingen - dienstverlening aan aan huis gebonden lezers - informeren over leeshulpmiddelen en gesproken boek - promotie van boek en bibliotheek - zo nodig invallen bij andere afdelingen, eventueel 1:3 op zaterdag in een filiaal Funktle-elsen: - minimaal AB- of gelijkwaardige opleiding - bij voorkeur enkele jaren ervaring in bibliotheekwerk - goed zelfstandig kunnen werken - initiatieven kunnen nemen - bereid om zich te verdiepen in specifieke problemen van mensen met een handikap - geduld en vriendelijkheid in omgang met lezers Salaris en rechtspositie: - volgens CAO-openbare bibliotheken. Salaris, mede afhankelijk van ervanng e.d., volgens schaal 43 of 57. Inlichtingen: - Suzan Quist, tel. (01718) 14819. De bibliotheek vraagt ook een bibliothekarls (v/m) met ervaring, die 2 van de 3 zaterdagen werkt in het filiaal Katwijk aan den Rijn. Aan te vullen met invallen elders in de organisatie. Werkuren: 8 30-13.00 uur. Inschaling: 43 ol 57, afhankelijk van ervaring e.d. Inlichtingen: Bert Breed. Hoofd filiaal KadR, tel. (01718) 75490 en tenslotte worden er invalbibliothekarissen Inlichtingen: M. ten Hove, tel. (01718) 14819. r Postbus 517, 2220 AM Katwijk, Wij hebben direct werk voor mAr. draaiers/frezers LTS-B-metel machine-bankwerkers mei ervaring op CNC of conventionele draai banken. elektro-monteurs voor een installatie-bureau. De werk zaamheden vinden plaats in een nieuw- bouw-project En voor Alphen aan de Rijn, Zoeterwoude en Leiden. De kandi daten dienen zelfstandig te kunnen wer ken en ervaring te hebben in het draad- trekken en het buigen van pijpen. De opdracht geldt voor langere termijn. produktie- personeel met een technische achtergrond en een gemotiveerde instelling. De meest ge schikte leeftijd ligt tussen de 18 en de 21 jaar. De kandidaat dient woonachtig te zijn in Katwijk en omgeving. werktekenaar voor een drukkerij in Roetofarendsveen. De kandidaat moet zelfstandig kunnen werken zowel montage op papier als op film. Deze opdracht geldt voor langere tijd. plaatwerker/ voorbewerker voor een autobedrijf in de omgeving van Leiden. Van de kandidaat wordt ver wacht dat deze een aantal jaren ervaring heeft en geheet zelfstandig kan wer- ken. 1e auto-verkoper voor een relatie in Leiden. Wij zijn op zoek naar een kandidaat met leiding gevende capaciteiten en een aantal jaren ervaring. De opdracht geldt voor langere tijd. Bel voor informatie over bovenstaande vacatures tel. 071-126443, of kom langs op onze vestiging. Stationsplein 212, Leiden

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 30