Roemenië rekent op titel Noren nemen revanche Vriesekoop weer samen met Grubba Verlies Zwarte Wolf Squashteam Warmond deelt punten Oranje-turnsters tevreden met zestiende plaats Karpov neemt time-out DONDERDAG 22 OKTOBER 1987 PAGINA 25 LEIDEN - In de interregionale zaalvoetbalcompetitie is de span ning zowel boven als onder aan de ranglijst erg groot. Gister avond kwam Den Dam Siva me de aan de leiding door een 5-3 overwinning op Neptunus. De Rozet ging tenonder tegen hek- kesluiter Hogenboom (1-2), en Zwarte Wolf kreeg een 9-4 neder laag te slikken tegen FV Snoe- kie. Landwer - Boerenburg 4-5 Twee kostbare punten voor de Noordwijkers, die Bert Jan de Ridder (veldspeler bij Oranje Groen) als nieuweling in het team mochten begroeten. Dat De Ridder, die voorheen bij Pas Hifi acteerde, het in de zaal nog niet verleerd is, bewees hij met het scoren van drie doelpunten. Theo van Kampen, Eric Warmer dam en Ron Del (Landwer) en Jan van der Berg en René van der Meer (Boerenburg) hadden de wedstrijd aardig in evenwicht weten te houden. Daarna kreeg Bert Jan de Ridder zijn produk- tieve bui. ROAC - Van Egmond 2-8 De verjongde ploeg van ROAC kwam duidelijk te kort tegen Van Egmond dat in coach Ar nold Barendse de juiste man heeft gevonden. Tegenover de doelpuntenhonger van de Leidse club stonden slechts twee tref fers van ROAC (Wilco van der Meer en Ruud Weenink). Voor Van Egmond scoorden Marcel van der Burg (2), Fred Ouwer- kerk (3), Theo van de Nieuwen- dijk (2) en Arno Lancel. De Kuyper - Lugdunum 2-2 In een gezapig potje haalde De Kuyper een belangrijk punt bin nen. Harry van der Zwet scoorde tweemaal voor de Lissenaren. Edwin Verhoogt en Gijs Collé te kenden voor Leidse doelpunten. Menken/Landbouw - Noord- wijk 7-3 Een vlotte zege voor de thuis club die de produktie over het gehele team verdeelde. Jos Smits hielp Menken een handje door zijn eigen doelman te passe ren, daarna lieten Piet Alders (2), Piet Ruygrok, Cees Nulkes, Ben van der Zalm en Berend van der Linden zien dat zij verder geen hulp nodig hadden. Jos Smits (2) en Piet Welling maakten de eindstand voor Noordwijk wat draaglijker. Sloos Sport - Cleyn Duin 5-1 Ronald van der Pot had met drie doelpunten een groot aan deel in de overwinning van Sloos Sport. Fred van Haarlem en Hans Braat volgden met ieder één doelpunt zijn goede voor beeld. Fred Eysberg redde voor Cleyn Duin de eer. Zwarte Wolf - FV Snoekie 4-9 De Leidse ploeg is duidelijk van slag af. In de beginfase kon de ploeg van coach Frans Stou ten het Haagse team nog wel bij houden. Wim de Roo (2), Piet Sloos en Marcel Valk zorgden er voor dat de spanning er tot de rust inbleef. Daarna voerde de fa milieclub tot 4-9 weg van de thuisclub. Bax - Kras Boys 4-4 Voor de competitie van de Topliga mocht Mario Faber voor Bax weer opdraven. De Leide- naar scoorde meteen drié van de vier Voorhoutse doelpunten. Martin Bax nam de vierde treffer voor zijn rekening. Bij lands kampioen Kras Boys uit Volen- dam was Dick Kes met drie doel punten het produktiefst. Dick de Boer trakteerde het talrijke pu bliek op een vierde Volendamse treffer. BERGEN (ANP) - Een dag na de verrassende overwinning van het Nederlands ijshockeyteam op Noorwegen leed de ploeg van de nieuwe bondscoach Larry van Wieren een nederlaag. In Bergen werd het gisteravond voor 700 toeschouwers 5-0 voor de Noren, die over drie en een halve maand deelnemen aan de Olympische Winterspelen van Calgary. Nederland, dat in maart naar de C-poule degradeerde, won dinsdag met 6-4. Een etmaal later moest Oranje het doen zonder de ervaren doelman Rob Polman Tuin van Heerenveen. die in het hotel achterbleef met hevige buikgriep. De 17-jarige Martin van Trommelen (Tilburg) maak te derhalve zijn debuut als A-in ternational. De Noren, belust op revanche, profiteerden van de onzekerheid in de Nederlandse verdediging met periodestanden van 1-0,2-0 en 2-0. De doelpunten kwamen van Thoresen en Lov- dal (ieder twee) en Gulliksen. In de tweede periode viel de Neder lander Frank Janssen (Nijme-* gen) uit met een polsblessure. Coach Larry van Wieren, op volger van de Amerikaan Lou Vairo, was zeer tevreden over de tweedaagse oefening van Neder land: „De opdrachten zijn goed uitgevoerd. We zijn zonder ver wachtingen naar Noorwegen ge gaan. Ik heb iedereen aan het werk gezien. Positief is. dat dit jonge team over twee wedstrij den op de been is gebleven De karakteristiek is: Noorwe gen - Nederland 5-0 (1-0, 2-0, 2-0) 18.09 Thoresen 1-0, 29.25 Lovdal 2-0, 39.20 Gulliksen 3-0, 45.16 Lovdal 4-0, 55.46 Thoresen 5-0. Scheidsrechter: Weilenmann (Zwi), toeschouwers: 700. Straf- minuten: Noorwegen 10, Neder land 14. DEN HAAG (ANP) - Het parnet- schip tussen Bettine Vriesekoop en de Pool Andrezj Grubba is weer hersteld. Op de open Poolse titel strijd, die vandaag in Lodz van start gaat en tot en met 25 oktober duurt, zal het dubbel de samenwer king hervatten. Het gemengd dub bel veroverde in 1982 in Boedapest de Europese titel. In de daaropvolgende jaren leg de Grubba meer belangstelling aan de dag voor zijn individuele resul taten op titeltoernooien. Reden voor Vriesekoop en coach Bakker de samenwerking voor de wereld titelstrijd van dit jaar in New Delhi LEIDEN - De weg naar een kam pioenschap in ieder geval voor de squashers van Warmonds eerste team niet over rozen. Tegen de Leyens 1 werd het een puntende- ling (2-2). Dankzij de kersverse dis trictskampioen Peter Buitendijk, die de verwachtingen van zijn aan voerder Brian Witherden lijkt waar te gaan maken, kon Warmond ter nauwernood aan de eerste neder laag ontsnappen. Brian Witherden blijft in de tweede divisie voorlopig onaantastbaar. Leyens no 1, Ray mond van Kasterop, had geen weerwoord op het beheerste spel van Engelse sterke man van War mond. Tempospel werd opgevangen en tegen de telkens weer verrassend geplaatste boasts was van Kaster op machteloos. Het werd een 3-0 winst voor Witherden en die maak te niet de indruk tot op de bodem van zijn kunnen te zijn gegaan. Het treffen van twee tennissers van top B-niveau in de squash competitie, Carel de Bruyn en Peter Paul Scheerder, eindigde na een span nend gevecht in een 1-3 voor de no. 2 van Leyens, Scheerder, Luyke Tjebbes, Warmondse no 3, heeft zijn draai in de competitie nog niet gevonden. Tegen Jan Ottens was hij verre van kansloos, 1-3, maar op de kritieke momenten mist hij dui delijk zelfvertrouwen. Gelukkig voor Warmond is daar tegenwoor dig nog een Peter Buitendijk. En die gaat steeds beter spelen. Zoals Coort Verwey ondervond (3-0). Buitendijk was technisch stellig beter dan Verway maar hij wil nog wel eens de verkeerde ballen spe len op de verkeerde momenten. Zonder twijfel echter zal hij in deze competitie groeien en zoals Wither den voorspelt, "de tijd dat ik het zal afleggen is niet zover meer weg als men denkt". De andere wedstrijden leverden allemaal drie games overwinnin gen op. Kitty Klaassen won van Driel Monsma (9-6-10-9 en 9-1). Ka rin Zwiers was na een moeilijke eerste game tegen E. ten Hooyen duidelijk de sterkste, 9-7,9-5.9-4 en Claire Freling was zonder meer su perieur tegen Mog, die in totaal waar vijf punten kon scoren, 9-1, 9- 2, 9-2. Zijn er bij de vrouwen voldoende capabele reserves voor het eerste, Sandra Bakker en Laura Pool, bij de mannen kan de Hongaar Toth die om studieredenen voor de com petitie moest afhaken, niet afdoen de worden vervangen. De zo goed gestarte mannen van LSRC liepen daarom tegen WW 2 tegen een 0-4 nederlaag op. Alleen Petri Vuokko kon een game pakken tegen Henk Korfdegids (10-8. 5-9, 5-9, 4-9) FRANK BONTE. op te zeggen. In de Indiase hoofd stad vormde Vriesekoop een kop pel met Paul Haldan. Het duo kwam niet in actie, omdat Haldan zich versliep. Het betekende direct het einde van de combinatie. Bakker zocht contact met Grub ba, die bereid was wederom met Vriesekoop te dubbelen. Boven dien zegde de Pool toe op de ko mende Europese titelstrijd in Pa rijs (maart 1988) een serieuze gooi naar de titel te willen doen. Daar voor bleek hij niet alleen bereid op de diverse open toernooien met Vriesekoop te dubbelen, maar eveneens - indien er geschikte data gevonden kunnen worden - in Ha- zerswoude een trainingsstage in te lassen. Vriesekoop wordt in Lodz verge zeld van Mirjam Kloppenburg, met wie ze half december in Wenen gaat strijden om een toegangsbe wijs voor het Olympisch dubbel spel in Seoul. Voor de individuele -strijd in de Zuidkoreaanse hoofd stad is de tienvoudig kampioene al toegelaten. Klopppenburg kan haar plaats afdwingen in het kwalificatietoer nooi in Karlsruhe, van 19 tot 23 no vember. Daar gaan eveneens Henk van Spanje en Paul Haldan aan de slag. Het tweetal vormt de kern van de mannenploeg in Lodz. Bondscoach Vlieg heeft daarnaast nog twee jongeren spelers meege nomen in Rob Turk en Gerard Bakker jr. De nationale ploegen zullen in de loop van dit seizoen nog deelnemen aan de open Hon gaarse (12-15 november), open En gelse (20-23 januari) en open West- duitse kampioenschappen (4-7 fe bruari). ROTTERDAM (GPD) - De Roe meense hoofdtrainer Adrian Ga- riac was gistermiddag niet onder de indruk van het feit dat de Russi sche vrouwen-turnploeg na de ver plichte oefenstof een minime voor sprong had genomen. Volgens de coach kan dat verschil morgen avond eenvoudig worden wegge werkt, omdat zijn team de keuzes- tof beter beheerst dan de Sovjets. ,.We hoeven nu nog geen eerste te zijn om wereldkampioen te wor den. Morgen zal bhjken dat het Roemeense systeem het beste ter wereld is". Gariac heeft in de eerste plaats zijn hoop gevestigd op zijn oogap pel Daniela Silivas, de regerend Europees kampioene. De 17-jarige Roemeense was gisteren de abso lute ster van het wereldkampioen schap turnen in Rotterdam. Niet alleen behaalde ze tienen voor haar balk- en vrije oefening, ook op de brug en bij haar paardsprong be reikte ze bijna de graad van perfec tie. Op beide toestellen gaven vier van de zes juryleden de hoogste waardering, maar het gemiddelde kwam beide malen uit op 9.975. Silivas kon gisteren alleen wor den benaderd door haar Russische opponente Elena Sjoesjoenova. De regerend wereldkampioene kreeg van de jury eveneens tweemaal een tien (voor paardsprong en vrije oe fening) en turnde ook een vrijwel foutloze brugoefening (9.925). Op de balk maakte de kleine Russi- SEVILLA (AFP) - Anatoli Karpov heeft gebruik gemaakt van het recht een time out aan te vragen. Hij stelde arbiter Geurt Gijssen woensdagmiddag om kwart voor twaalf ervan op de hoogte, dat hij een vrije dag opnam. De vijfde partij wordt daardoor vrijdag ge speeld. In de 24 partijen tellende tweekamp om de wereldtitel scha ken heeft elke speler het recht drie time-outs aan te vragen. De stand na vier partijen is 2-2. De nederlaag in de vierde partij moet Karpov meer aangegrepen hebben dan werd verondersteld. Zijn time-out werd namelijk niet verwacht. Weliswaar gaf hij de afgebroken partij zonder verder spe len op. de indruk in,Sevilla was dat de uitdager woensdagmiddag het verlies zou afreageren door met wit in de vijfde confrontatie aanzien lijk scherper voor de dag te komen dan in zijn eerste twee. mat opge zette partijen. Bovendien speelt het speelschema een rol bij de aan vragen van uitstel. Indien een partij op vrijdag of maandag wordt verdaagd, krijgt de speler een extra lange rustperiode, omdat in het weekeinde niet wordt gespeeld. sche krullebol echter een onzekere indruk. Dat optreden werd daarom slechts matig gewaardeerd met 9.725. De Roemeense trainster Maria Cosma had gisteren een simpele verklaring voor het feit dat Silivas op dit moment 's werelds beste turnster is. „Daniela is intelligent, heeft een groot concentratiever- morgen en is in topvorm op het moment dat dat noodzakelijk is. Die eigenschappen maken haar tot een topturnster", aldus de tweede trainster. Aanvoering Onder aanvoering van Silivas moet Roemenië morgenavond een nieuwe aanval doen op de hegemo nie van de Sovjets. Vanaf 1979, het wereldkampioenschap in Forth Worth, bleef de Sovjetunie als ploeg ongeslagen. In mei van dit jaar kon de greep naar de macht van de Roemenen tijdens het EK in Moskou nog maar net worden voorkomen, al was de individuele zege van Silivas een teken aan de wand. „Dit is het beste Roemeense team dat ooit aan een WK heeft deelgenomen. Daarom zijn we nu in staat de wereldtitel te verove ren", liet Adrean Gariac zelfverze kerd weten. Minstens net zo tevreden als Ga riac was de Nederlandse bonds coach Ronald Walter gistermiddag. Nederland behaalde voor de ver plichte oefenstof namelijk 185.600, hetgeen goed was voor de zestien de plaats in het algemeen klasse ment. „Dat is de positie die we voor ogen hadden", liet de nationa le bondscoach weten. „Daarom ben ik uiterst tevreden over het re sultaat. Drie onderdelen, te weten vrije oefening, brug en paard, gin gen uitstekend. De balkoefening van de meisjes had wat beter ge kund". Wanneer het Nederlandse zestal, dat na de eerste dag op de ranglijst wordt aangevoerd door nationaal kampioene Miranda van de Borst (50e), op de balk inderdaad wat meer lef had getoond, dan was de veertiende plaats haalbaar ge weest. Nu moet Nederland nog Ita lië en West-Duitsland voor zich dulden, terwijl die landen in prin cipe minder zijn dan de Papendal equipe. De Nederlandse ploeg had giste ren de pech dat de Westfriese Su- sanne Beerepoot bij de afsprong van de balk onderuit ging, waar door haar degelijke oefening een stuk minder gewaardeerd werd. Beerepoot weet haar uitglijder aan haar zweetvoeten, waardoor ze weinig grip op de mat had. „Bij de vrije oefening had ik er ook nog last van", aldus de 16-jarige turn ster van Kracht en Vriendschap uit Opmeer. Had Beerepoot een 'nor male' waardering gekregen, dan was het verschil met de Italianen en Duitsers aanzienlijk minder groot geweest. De Nederlandse ploeg werd gis teren zeker niet bevoordeeld door de juryleden. Eerder was er sprake van een (te) kritische benadering, waardoor de cijfers wat aan de lage kant bleven. Bij de eerste balkoefe ning van Bianca Doornebosch werd de juryleden zelfs door hoofdjurylid Ludmila Touricheva uit de Sovjetunie op het hart ge drukt vooral niet te hoog te waar deren. „Ik begrijp niet wat ze daar mee voor ogen had", klonk Walter teleurgesteld. „Nederland doet toch niemand kwaad" De bondscoach had overigens niet te klagen over de jury waarde ring voor de vrije oefening. Susan- ne Beerepoot kreeg voor haar oefe ning zelfs 9.700, waarmee ze 32e werd. „Dp de vloer heb ik me gere vancheerd voor de mislukte af sprong op balk", klonk Beerepoot na afloop zelfverzekerd. Zakken Walter rekent erop dat Neder land na de keuzestof, morgenmid dag, wellicht nog een plaatsje zal zakken. Veel verwacht de bonds coach namelijk nog van het team van Noordkorea dat nu op de 19e plaats staat. „Ik heb gehoord dat die meisjes hier met de trein naar toe gekomen zijn. Een week in de trein gaat je natuurlijk niet in de koude kleren zitten. Daarom ver wacht ik nog wat van ze tijdens de keuzestof' De zenuwen zullen morgen bij de meeste Nederlandse meisjes een stuk minder zijn. Gisteren al kreeg het team veel steun van het (weinige) publiek, morgen zal dat veel meer het geval zijn. „Dat pu- WK JEUGD SANTIAGO Kwartfinales: Antofagasta West-Dui land - Schotland 1-1 na verlenging (1-1.1- West-Duitsland wint na strafschoppen. ZAALVOETBAL Branco Grootes 9.000-8,750-8,500-8,950-8,550-8,700=52.450 8.650-8.600-8.100-8.200-8.750-8.000=102.750 6-9 Neptunus 6-6 6-9 FC Datagold 6-5 6-8 Zwarte Wolf 6-4 5-7 De Rozet 6-4 6-6 Hogenboom 5-3 8.250-8.100-8.300-8,900-9.150-7.900=103.100 106,150 Willem 8.400-7.650-8,300-9,700-8,450-9,10051,600 9,150-7,950-8.450-9,350-8.950-8.300=103,750 Jan Mantel 9.200-8.550-7,600-9.650-8,550-9.200 52,750 8.950-8,650-7,750-8,950-8.950-9,050 105,050. Wilko van Luijk 9.250-8.450-8.250-9.600-8.850-8.150 52,550 8.550-8,450-8,700-8,850-8.550-8.550-104.200. Totaal verplichte stof: 266,300, totaal keu ze: 261,050: totaal 527,350. Winnende getallen. 5 - 12 - 10 - 19 - 32 - Reservegetal: 46. Spel 77: 7335946. (Joe) 1-0, Nikolic (Joe) - Marjanovic (Joe) 1-0, Hjartarsson (IJS1) - Short 1-0, Timman (Ned) - Ljubojevic (Joe) 'Z:-1/:. Popovic (Joe) - Salov (Sov) '/ï-'/i, Beljavski (Sov) - Ivano- vic (Joe) 0-1. Stand: 1. Hjartarsson 3 punten, 2. Timman en Popovic 2'A, 4. Beljavski en Ivanovic 2 plus 1 afgebroken partij, 6. Ljubojevic 2. 7 Kortsjnoi en Salov l'/i plus 1 afgebroken party, 9. Nikolic, Short en Gligoric l'A, 12. Marjanovic Vi punt. Eredivisie mannen Brevok - VCG 0-3 (12-15, 1-15, 5-15) Animo - Reflex 3-1 (9-15, 15-13, 15-9, 15-3) EUROPA CUP I Rapid Wien (Oos) - PSV (Ned) 1-2 (0-1) 7 Van Aerle 0-1, 47. Kranjcar (strafschop) 1-1. 77. Gillhaus 1-2. Scheidsrechter: Tullio La nese (Ita), toeschouwers. 20.000 (uitver kocht). Gele kaarten Nielsen en Gerets (PSV). Glasgow Rangers (Sch) - Gornik Zabrze (Pol) 3-1 (3-0) 6. McCoist 1-0, 22. Durrant 2-0. 45 Falco 3-0, 56. Urban 3-1. Scheids rechter: Lund-Sörensen (Den), toeschou wers: 41.366. Omonia Nicosia Hagi 1-0,38. Csupuras 1-1. Hagi (strafschop) 3-1 Sparta Praag (Tsj) - Anderlecht (Bel) 1-2 (1-1) 10. Hasck 1-0, 27. Vervoort 1-1, 50. Fri- :chter: GaUcr (Zwi). Xamax Neuchatel - Bayern Munchen 2-1 (1-0) 28. Luhti 1-0, 47 Matthaus 1-1, 51. Sut ter 2-1. Scheidsrechter: Mulder (Ned), toe schouwers: 22.000 (uitverkocht). uber (Wdl), toeschouw bliek was geweldig", vertelde Pas- cale Bemelen uit Lelystad. „Dat maakt dit toernooi ook zo bijzon der. Ooit is mij gezegd dat turnen is zoals een taart. Het binnenste stuk je is het lekkerste. Dat heb ik van daag geproefd en het is echt zo", aldus Bemelen, die na Rotterdam afscheid zal nemen van de top sport. De nationale mannenploeg sloot haar eerste optreden tijdens een mondiale titelstrijd gistermiddag af met een voorlaatste plaats. Een resultaat waar bondscoach Stef van de Boogaart, gezien de primi tieve voorbereiding, niet ontevre den mee was. „We hebben ons van tevoren als doel gesteld minimaal 510 punten te halen. Uiteindelijk zijn het er ruim 527 geworden. Bovendien wilden we dat ons bewegen er als turnen zou uitzien. Dat is, als ik mensen in mijn omgeving mag ge loven, redelijk gelukt". Hoogtepunt Veelvoudig nationaal kampioen Ron Lamboo, die de beste Neder lander werd met 106.750, sprak van een mooie afsluiting van zijn car rière. „Toen we twee jaar geleden begonnen zag ik het somber in. Nu zeg ik: het is geslaagd. Dit was een hoogtepunt uit mijn lange carriè- Het WK betekende behalve voor Lamboo ook voor nationaal kam pioen Wilco van Luyk en Branko Grootes de afsluiting van hun car rière. „Je stopt op je hoogtepunt", vertelde Van Luyk. „Als ik 18 was geweest zou ik zijn doorgegaan. Nu ben ik 22 en is de motivatie ver dwenen". Het feit dat twee derde van de ploeg nu stopt, is volgens KNGB- bestuurder Karei te Lindert niet de reden dat de bond zo weinig geld beschikbaar heeft gesteld voor de voorbereiding van het team. „We wilden de jonge jongens, die zich voorbereiden op volgende WK's, niet de dupe laten worden. Daarom moest dit team het doen met extra geld dat we hadden losgepeuterd bij sponsors en subsidiegevers. Dat het voor trainers niet prettig is om op die manier te werken, daar kan ik inkomen". KOERSEN I Koersen van Duindigt Kalmar FF (Zwe) - Sporting Lissabon 1-0 WASSENAAR (ANP) - De uitslagen van de (0-0). 83 Arvidsson 1-0. Toeschouwers koersen, die gisteren werden gehouden op 2.070 de baan van Duindigt EERSTE KOERS. 1600 m l. Champion's KV Mechelen - St. Mirren 0-0. Toeschou- (M Bouwhuis) 2.07.8 - 1.19,9, 2 Cobus wers 8.000. Scheidsrechter Hartmann Zuydhoeve. 3. Count of Holland Niet ge- (Hon) Gele kaarten: Clijsters (FC Meche start: Chario Chan Toto: winnend 4,60. len), Ferguson en Cooper (St. Mirren). plakts 1,40. 3,70. 2,90, koppel 21,30, trio 312,20. Hamburger SV (WDI) - Ajax (Ned) 0-1 (0-0). TWEEDE KOERS, 2000 m: 1. Bianca A (M. 52. Meijer 0-1 Scheidsrechter: Wohrer Bouwhuis) 2 44,8 - 1.22,4, 2. Attack, 3. Ale- (Oos). Toeschouwers: 24.600. Gele kaart xis Loo Niet gestart: Arak van Zelda. Toto Mühren (Ajax) winnend 2,50, plaats 1,70. 2.00, 5,90. koppel 3,60, trio 197,80. FC Den Haag (Ned) - Young Boys (Zwi) 2-1 DERDE KOERS, 2000 m 1 Armada K (P (1-0). 3 De Roode 1-0,62. Zuffi 1-1. 71. Boe Louwersheimer) 2.44,8 - 1.22.4, 2. Bright re 2-1. Scheidsrechter: Agnolin (Ita). toe- Speed, 3. Aerobic Meadow Niet gestart: schouwers: 8800. Gele kaart Boere en Amito Marathon. Toto winnend 6,40, Lankhaar (Den Haag), Baur (Yong Boys), plaats 2,50, 4,90, 17,00. koppel 169,20, trio 2961.30. Real Sociedad (Spa) - Dinamo Minsk 1-1 VIERDE KOERS. 1900 m 1, Lyminster (A. (0-1). 5. Kondratsjev 0-1, 86. Giyate 1-1. Toe- de Vries) 2.10.8, 2. Ototo, 3. Nasib Baik schouwers 25.000 Niet gestart: Short Look. Toto winnend 1,90. plaats 1.20. 3,50, koppel 1,90, trio 9,20. VIJFDE KOERS, 2000 m: 1 Aurore Flight (mevr. K. Dekker) 2.41,5 - 1.20,8, 2. Yonnie Flight. 3 Zucht Fortuna Toto: winnend Panathinaikos (Grü - Juventus (Ita) 1-0 (1- 23.80. plaats 2,20.1,10,2,40, koppel 8.70. trio ot. 6 Saravakos 1-0. Scheidsrechter Bnges 433.10. (Wal). Toeschouwers 70.000 ZESDE KOERS. 2000 m: 1 Zimpuls (G van Eykelenborg) 2.39,5 - 1.19,8, 2 Zefar Brondby (Den) - Sportul Bukarest (Roel Berkum. 3. Zarhno Hanover Toto win- 3-0 (2-0). 14. Olsen 1-0.30. Steffensen 2-0, 84 nend 6,00, plaats 1,10, 1,10, 2,70, koppel Chnstensen 3-0. Scheidsrechter Philippi 3,60. trio 74.50. (Lux). Toeschouwers: 18.700. ZEVENDE KOERS, 1800 m 1. Fog in the Night (M Riley) 2 06,6, 2. Major Mandinski, Dundee United (Sch) - Vitkovice Ostrava 3. Montana Grande. Niet gestart: Shannon. (Tsj) 1-2 (1-1). 13. Dostal 0-1, 24. Ferguson Toto: winnend 12,90, plaats 4.50, 1,90, 1,50, 1-1, 77 Chamcla 1-2. Toeschouwers: 8938 ACPOTSTE0KOERSÖ 2600 m 1 Zorro V <P B^ïenSTo 'l ^adövfnIfkVl"1 J?" 3C?idran aSLr1 lK ckSkSSU. Keizer, Ned,ToescL, winnend 3,30. plaats 1,10,1,10, 1.30. koppel oimjw. NEGENDE KOERS. 1609 m I Ank Bui- ijhmjjï 'a?" ""„'Vt40 tonzorgW. van Dalen) 2.08.2.1 19.7.2 Zor- fcho„^s37 Joo ba Ossewaard. 3 Anen Enkhuizen Toto s<-n°uwcrs 7'"SeLl4;4A fiaats 2J0' 3 00- 30°' kopp,:1 Desportivo Chaves IPorl - Honved (Hom TIENDE KOERS, 2000 m: 1 Yellowa (G. TvJShïuL""1' ünnn°d°r °"2, den Dubbelden) 2.36,0 1.18.0. 2. Winston Rad' TMSChouwers. 8'°00' Jac, 3. Amor Geert. Niet gestart: Zorro Hol- 0F, Heraklion (Grk) - Atalanta Bergamo 249 f79kïnnüm 80 t™99 99 lila) 1-0 (1-01. 17 Persias 1.0. Srheidsrcch- ELFDE KOERS. 1609 'm: 1 Yke Baker IT lerjSchmidshubcr (WDI). toeschouwers Kooyman) 2,04.8 - 1.17,6. 2. Wendy Com SmM Pe-nOtkO„„^rn-.0n60 3,'70 w'sm°' Au<- l0D" E'amurtari Vlora finon «Alb! 1-0. 22. Krous 1-0 Scheidsrechter Stiegler (Tsj), toeschouwers 18 000 Rode ?267 5°o1! kaart: Bubeci (Flamurtanl. WK ROTTERDAM Vrouwen 1 Sovjetunie 197.500. 2. Roemenie 197,375, 3. Oost-Duitsland 194,500, 4 China 192,925, 5. Bulgarije 192,800, 6. Verenigde Staten 190,750. 7. Tsjechoslowakye 190,150, 8. Hongarije 189,800, 9. Canada 189,375, 10 Zuidkorea 189,325, 11. Japan 188,887, 12. 16 Nederland 185,6 Individuele klassement na de verplichte oefenstof: 1 Daniela Silivas (Roe) 39,950,2 Jclena Sjoesjoenova (Sov) en Oksana eljantsjik (Sov) 39,6" FC Utrecht (Ned) - Hellas Veroi (1-1). 44. Berthold 0-1, 45. Van Scheidsrechter: Igna (Roe); toes Aberdeen - Feyenoord 2-1 (1-1). 21. Elstrup 0-1 (strafschop), 34. Falconer 1-1, 68 J. Mil ler 2-1. Scheidsrechter Fredenksson (Zwe). toeschouwers: 16 000. Gele kaart Molenaar en Heus (Feyenoord), J. Miller (Aberdeen). Rode kaart: Wijnstekers (Feve Vitoria Guimaraes (Por) - SK Bevci Waas (Bel) 1-0 (0-0). 67 Ademir (strafsch 1-0. Toeschouwers: 22.000. (Roe) 39,6 5. Svetlana Bajk» (Sov! FC Toulouse (Fra) - (0-1). 34. Schreier 0- 40.000. Gele kai 11 Jelena Goerova (Sov) 39,100,12. Celesti na Popa (Roe) 39,050. 50. Miranda van der Borst (Ned) 37.700, 72. Susannc Beerepoot (Ned) 37,325, 95 Pascale Bemelen (Ned) 36,900, 97. Simone Veldman (Ned) 36,36,850, 101. Miranda Pluk (Ned) 36,800, 118. Bianca Doornebosch (Ned) 36,125. Inter Milan (Ita» - Tui 2-0 (2-0). 9 Amanlla 1-0, 30. Sc) Scheidsrechter: Thomas. Toeschouw 30.000.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 25