Utrecht heeft wonder nodig Opschudding over rood Wijnstekers Den Haag nog niet uit zorgen m 4 SM' Van der Gijp leidt Xainax 4 §20; HEEFT U EEN GOEDE BAND MET UW GARAGE? JANvandenBROEK 1 I'll I Uil llilr DONDERDAG 22 OKTOBER 1987 SPORT PAGINA 23 Slechts gelijkspel tegen Verona UTRECHT (GPD) - FC Utrecht trainer Han Berger zal de komende veertien dagen zijn 'Groningse' er varing kunnen gebruiken om zijn spelers erop te wijzen dat ervaren Italiaanse voetballers geen middel ongebruikt laten om de volgende ronde van de Europa Cup te berei ken. Hij herinnert zich nog maar al te goed de gebeurtenissen vooraf gaande aan de wedstrijd met FC Groningen tegen Inter Milaan. Bij de presentatie van beide elftallen presteerde Salvatore Bagni het om .Erwin Koeman tegen de schenen te schoppen, hem in het gezicht te spugen, waarmee hij de noorder ling liet blijken wel voor een vecht partijtje te voelen. FC Groningen moest na het incident met trillende knieen het veld op en stond al met 1-0 achter toen de bal nog niet aan het rollen gebracht was. Die kleine score zou voor Hellas Verona ook nu voldoende zijn om de derde ronde te bereiken. Door de Westduitse international Tho mas Berthold kwam de nationale kampioen van 1985 gisteravond op voorsprong, een stand die in de laatste seconde van de eerste helft door Alex van Ginkel rechtgetrok ken werd. FC Utrecht ging na rust op jacht naar de verlossende twee de treffer, maar kwam daarbij niet verder dan een schot van Herman Verrips tegen de paal. De Utrechtse mandekker maak te met zijn knal duidelijk dat centi meters in het voetbal kunnen be slissen over winst en verlies en dat niets onmogelijk is. Aan dat gege ven moet FC Utrecht zich de ko mende weken vastklampen, het kwam al eens tot dezelfde prestatie als Ajax gisteren in Hamburg le verde. Bovendien moet het resul taat van Espagnol tegen het Milaan van Gullit en Van Basten (0-2) toch ook hoop geven. Mede door die magere resultaten van de Italiaan se Cupvertegenwoordigers hield de 52-jarige coach Bagnoli zich op de vlakte. „Het wordt voor ons nog een moeilijk avondje, ik voel me nog niet zeker". Nuchter Wil FC Utrecht een kans hebben om de derde ronde van de UEFA Cup te bereiken, dan zal het de nuchterheid van Herman Verrips in Verona moeten waarmaken. „Ach, die jongens hebben ook een vader en moeder". Verrips zorgde dat de Deense topschutter Elkjaer- Larsen een streep moest zetten on der een succesreeks. Al vanaf 16 september, de tweede partij in de Italiaanse competitie, heeft Larsen ieder duel een doelpunt gemaakt, of het nu om een partij in de serie A, de Europa Cup of het Deense elftal ging. In Utrecht kreeg Larsen geen kans, dat was de verdienste van Verrips (die via Jan Wouters gepolst is voor een transfer naar Ajax), 'maar vooral een gevolg van Italiaanse lafheid. Zelfs tegen een hopeloos naar zijn vorm zoekende Nederlandse middenmoter als FC Utrecht koos de Itliaanse tegenstander voor het resultaat. De ploeg van Berger groeide toen het zag dat de miljar den lires verdienende Italianen (het bereiken van de derde ronde levert ze 17.000 gulden op, FC Utrecht 5000) hun heil zochten in .de counter. Spelbepaler Antonio di Gennaro acteerde in de Italiaanse nationale ploeg op het wereldkam pioenschap voetbal in Mexico. Zijn opponent, de 17-jarige UEFA-in- ternational Edwin de Kruijff, voet- John van'Loen torent hoog boven de verdediging in een doelpunt. het Italiaanse Verona uit, r balde toen nog in de B-junioren van een afdelingsclub. En toch deed Di Gennaro, een van de vier overgebleven mannen uit de kam- pioensploeg van 1985, niets anders dan achter de talentvolle De Kruijff aanhollen. „Als je zeventien jaar bent, met de belangen die op het spel staan en je blijft overeind, je durft het spel naar je toe te trek ken, dan heb je veel in je mars", complimenteerde Berger zijn mid denvelder Durf De oefenmeester was verheugd dat zijn ploeg na 270 minuten zon der overwinning, zonder doelpunt, zonder ook maar één uitgespeelde kans eindelijk weer eens initiatief en durf toonde en aan scoren toe kwam. Dat deed Alex van Ginkel, vorig jaar nog amateur bij zaterdagclub Valleivogels en nu verkozen boven de voor 350.000 van FC Groningen overgenomen Johan de Koek. Van Ginkel kreeg van Utrechts techni sche staf de voorkeur, omdat hij in de kleine ruimte beter tot zijn recht komt. Van Ginkel nam een door John van Loen doorgekopte voor zet van Eric van der Meer op zijn pantoffel en trok daarmee de stand gelijk. Drie minuter eerder had Thomas Berthold een hoekschop van Giuseppe Volpecina ingekopt. De bal uit het net halen was het eerste werk voor Jan Willem van Ede. Hoofdklasser TOP bezorgde hem veel meer werk dan Verona, het zegt alles over de laffe instel ling waarmee de Italiaanse topclub naar FC Utrecht afgereisd was. „Met 40.000 toeschouwers op de tribune moeten we het thuis af kunnen maken" meldde Westduits international Thomas Berthold, een van de drie spelers die door de Roemeense arbiter Igna bestraft werd met een gele kaart. Van Utrechtse kant werd Henk Fraser na zijn vierde overtreding opge schreven en met Berthold kwam ook invaller Vinicio Verza in het boekje van de arbiter. Kaarten die voor de return geen gevolgen heb ben. Mirakel De gelijke russtand kon na de pauze niet omgebogen worden in een voorsprong, ondanks het feit dat John van Loen (op het verlang lijstje van Austria Wien) ieder kop duel van zijn bewaker Silvano Fon- tolan won, maar door geroutineerd duwwerk van de Italiaanse voor stopper kon hij geen vaart achter zijn kopwerk zetten. In echt grote problemen kwam doelman Giulia ni dan ook niet meer. FC Utrecht poetste zijn zelfver trouwen op tegen Verona, het zal over veertien dagen vrijwel zeker de enige winst zijn of er moet een mirakel gebeuren. Israel: Ik ben heel wat wijzer geworden^ ABERDEEN (GPD) - Scheidsrechter Frederiksson heeft in de internationale voetbalwe reld een naam hoog te houden, maar bij Feyenoord kan de Zweedse spelleider voorlopig geen goed meer doen. Wat de gerenommeerde arbiter in de 48ste minuut bezielde om Ben Wijnstekers van het veld te sturen, daar konden de Rotterdammers gisteravond ver na afloop van de met 2-1 verloren UEFA-Cupstrijd tegen Aberdeen nog steeds niet over uit. Op dat moment verdedigde Feye noord een alleszins bevredigende 1-1 stand en met bijna nog een helft en slechts tien spelers te gaan moest het ergste worden gevreesd. Niettemin sleepte de ploeg van Ri- nus Israel een perspectief bieden de 2-1 nederlaag uit het met 16.000 toeschouwers gevulde Pittodrie- stadion. Daarmee was de oefenmeester uiteraard „zeer tevreden", maar de vermanende vinger wees na de partij in de richting, van Frederiks son. „Dit is toch schandalig", foe terde Israel, „Wijnstekers maakte Finnen maken kans op volgende ronde DEN HAAG (SID) - Ajax en FC Den Haag hebben gisteravond dan wel gewonnen, dagdromen over de meest gewenste tegenstander in de kwartfinales kan er nog niet bij zijn. Het toernooi van de bekerwin naars is niet alleen het kwalitatief zwakst bezette van de drie Europa- cuptoernooien, het is ook het minst productieve. De zeven ont moetingen - Olympique Marseille - Hajduk Split wordt vandaag ge speeld - leverden slechts negen treffers op, waarvan drie van Ne derlandse makelij en één van FC Den Haags tegenstander Young Boys. De vijf overige treffers waren verdeeld over vier wedstrijden. Bij KV Mechelen - Saint Mirren vielen wel drie gele kaarten (Clijsters van Mechelen en Ferguson en Cooper van Saint Mirren). maar geen doel punten. Rovaniemi zegevierde in Albanië met 1-0 over Vlaznia Shkodra. Als er geen onverwachte zaken gebeu ren in de thuiswedstrijd, wordt de Finse club ongetwijfeld de tegen stander. die de andere kwartfina listen het liefst tegenover zich zien Liever dan Dinamo Minsk, Spor ting Lissabon of Atalanta Berga mo. Deze toch tamelijk gerenom meerde clubs deden overigens nauwelijks van zich spreken. Ata lanta verloor met 0-1 op Kreta van het plaatselijke OFI,« de club van de Nederlandse coach Eugene Ge- rards. Dinamo Minsk werd in San Sebastian door Real Sociedad op een gelijkspel (1-1) gehouden en Sporting verloor voor slechts 2.000 toeschouwers in Zweden met 0-1 van Kalmar FF een overtreding die goed was voor een gele kaart. Ik denk dat hij Mo lenaar (die eerder geel had gekre gen) en Wijnstekers met elkaar heeft verwisseld". Vreemd Het slachtoffer zelf dacht ook aan 'persoonsverwisseling'. „Ik heb het hem nog gevraagd, maar hij bleef bij zijn standpunt", ver klaarde Wijnstekers. Het gevolg van de inderdaad vreemde beslis sing van Frederiksson is dat Wijn stekers de return over twee weken in Rotterdam moet missen, zoals ook Dave Mitchell, die met een spierscheuring uitviel in de eerste helft, de tweede ontmoeting waar schijnlijk aan zich voorbij moet la ten gaan. Dat Feyenoord in de Kuip een re delijke kans heeft om de derde ron de te bereiken, mag als een klein wondertje worden beschouwd. Met tien man werkten de Rotter dammers weliswaar keihard, maar konden niet voorkomen dat Aber deen legio kansen kreeg. De equi pe van trainer Ian Porterfield ver prutste de meest ideale mogelijk heden en stuitte op een uitmunten de Joop Hiele. „Hij heeft ons in het laatste kwartier erdoor gesleept", complimenteerde Israel zijn doel- Tevreden was de oefenmeester bepaald niet over openingsfase, waarin Feyenoord onder de voet werd gelopen. Geheel volgens Brit se traditie werd het elftal na het eerste fluitsignaal van arbiter Fre deriksson 'warm' onthaald. Aber deen hield van meet af aan het tem po moordend hoog en transpor teerde het leder via de vleugels on afgebroken naar het strafschopge bied van de Rotterdammers. In de defensie kon linksback Ruud Heus de druk nauwelijks aan. Onnodig maaide hij ter hoogte van de mid- Willie Falconer van Aberdeen wordt achtervolgd door Feyenoorder Lars Elstrup. Elstrup zette Feyenoord op voorsprongFalconer zorgde even later voor de gelijkmaker. Aberdeen won uiteindelijk met 2-1 (foto ap> dellijn Joe Miller, het 19-jarige ta- strafschop bracht Feyenoord lent van Aberdeen, neer. De gele kaart werkte bepaald niet heil zaam, want Heus zette zijn schof felpraktijken onverdroten voort. Wijzer riante uitgangspositie. Lang kon de Rotterdamse ploeg die weelde echter niet dragen. Binnen een tijdsbestek van één minuut (de 34s- te) verloor Feyenoord Dave Mit chell (hij scheurde een spier in zijn „Ik ben vanvavond weer heel bovenbeen, Barendse kwam hem wat wijzer geworden", oordeelde vervangen) en kwam Aberdeen via Israel over zijn ploeg. „Sommigen Falconer (een kopbal van dichtbij) konden de druk niet aan. Die zijn Gp gelijke hoogte: 1-1. voor mij door de mand gevallen. De bedoeling was om Aberdeen Opluchting ver van het doel te houden, maar Toen kort in de tweede helft de inplaats daarvan gingen er een rode kaart van Ben Wijnstekers paar om zich heen lopen maaien", volgde, leek Feyenoord de wan- daarmee doelend op Heus. hoop nabij. Om zijn defensie meer Op het moment dat niet alleen kopkracht te geven, bracht Rinus hij, maar heel Feyenoord onder de Israel onmiddellijk Kenneth Mon- Schotse druk zou bezwijken, richt- kou in. De invaller kon de tweede te Dave Mitchell zich op geboorte- Schotse treffer evenwel niet voor grond op. De geboren Schot ont- komen. In de 78ste minuut maakte worstelde zich aan zijn bewaker Joe Miller (hoewel Hiele in eerste McLeish, maar werd op weg naar instantie redde) gebruik van de het doel door Aberdeen-sluitpost desorganisatie bij Feyenoord, dat Jim Leighton ten val gebracht. met tien man het ontketende Aber- De door Lars Elstrup benutte deen nauwelijks enig weerwoord kon bieden. De thuisploeg zag Willie Millër, Falconer en Connor in goede posi tie voor Joop Hiele verschijnen, maar gescoord werd er, tot opluch ting van Feyenoord niet meer. „Maar we moeten niet denken dat we er al zijn", waakte Wijnstekers voor al te veel optimisme. „We zul len niet blind moeten aanvallen. Het beste is geduldig wachten op één goaltje". Wijnstekers zal dat dank zij arbi ter Frederiksson vanaf de tribune mogen doen. ROB ONDERWATER Te kleine winst op Zwitsers DEN HAAG (GPD) - FC Den Haag heeft opnieuw veertien dagen de tijd om over iets anders dan de supportersproblemen, het exploi tatietekort en het aftreden van voorzitter Dé Stoop na te denken De 2-1-overwinning op Young Boys biedt geen enkele garantie voor overleving in het Europese bekertoernooi. Wel kan het mo ment dat er weer moet worden overgegaan tot de vervelende orde van de dag, uitgesteld worden tot na de return in het Wankdorf-sta- dion in Bern. Young Boys. afgaande op het spel in het Zuiderpark een ploeg waarvan er heel wat in een dozijn gaan, ondanks de kapitaalkrachti ge sponsors en de inbreng van een handvol Zweedse en Zwitserse in ternationals, zal zich in de eigen voetbalvesting ongetwijfeld beter manifesteren dan gisteravond. FC Den Haag had de kapitaalkrachti ge Zwitsers langdurig in de greep, maar kwam pas tot aansprekende daden toen het de tactische princi pes overboord zette en op z'n En gels ging opereren. De teller stopte echter bij een voor FC Den Haag onbevredigend eindcijfer. Ongenoegen Pim van de Meent reageerde zijn ongenoegen over de eindstand na afloop van de alleen na de pauze aantrekkelijke strijd verbitterd af op een (overigens correcte) beslis sing van de Italiaanse toparbiter Agnolin. „Als die scheidsrechter een Engelsman was geweest in plaats van een Italiaan, hadden we met 3-1 gewonnen", aldus Van de Meent, reagerend op het afkeuren van Boeres tweede goal wegens een overtreding van Marco van Al phen. Van de Meent stak de hand ech ter ook in eigen boezem: „We heb ben na die sterke opening te veel gas teruggenomen. Dat opportu nistische spel van de tweede helft, zo hoort het. Ik ben in ieder geval blij dat die Zwitsers achterin nogal kwetsbaar zijn. Een of twee goals moeten we daar zeker kunnen ma ken". Remco Boere trof geen enkele blaam. De grillige aanvalsleider, azend op een buitenlands contract en werkend als een paard, verbaas de opnieuw in positieve zin. Lood ste Boere FC Den Haag tegen Uj- pest Dosza middels twee treffers al in de tweede ronde, ook gister avond onderstreepte de 25-jarige aanvaller zijn waarde voor de ploeg. Boere, afgelopen zondag te gen VW nog uitgevallen met een lichte hersenschudding, bracht de 10.000 toeschouwers en zijn trainer in de 27e minuut na rust in extase door met de rechtervoet 2-1 aan te tekenen. „En door dat doelpunt le ven we nog", gaf Van de Meent grif toe. Boere, evenals Ron de Roode en Karei Bouwens Fit verklaard waar door Van de Meent dezelfde elf spelers het veld in kon sturen als in de thuiswedstrijd tegen Ujpest Dosza, liet zich als een der weinige Hagenaars niet afbluffen. De aan valler gaf al na tien seconden het aanvalssein door de Zwitserse in ternational Martin Weber te torpe deren. Met de schrik nog in de be nen verkeek de defensie van Young Boys zich luttele seconden later op een simpel Haags aanvals- opzetje. Ron de Roode knalde FC Den Haag in de derde minuut naar een 1-0-voorsprong en het heerlijk Haags avondje leek gekomen. Onbegrijpelijk Schijn bedroog echter. Young Boys bleef na de Haagse openings zet een uur lang overeind en kreeg pas de kriebels toen Martin Jol cum suis het verzenden van obliga te breedtepassjes staakten. Daar moest wel een Zwitserse tegentref fer aan te pas komen. Verdediger Jürg Wittwer liet René Stam met het hoofd kansloos (1-1) en de Haagse fans leken het verder wel te geloven. Remco Boere dacht daar evenwel anders over. „Dat doelpunt had nooit mogen vallen", brieste Alexander Mand- ziara, als speler ooit een blauwe maandag onder contract bij NAC. na het duel nog wat na. „Na die 1-1 hadden we door moeten gaan, nog een keer moeten scoren. In plaats daarvan lieten we ons terugzak ken. Onbegrijpelijk". Indien Young Boys zich over 14 dagen kwalificeert voor de derde ronde, zal FC Den Haag financieel van het Cupavontuur niet veel wij zer worden. Het treffen in het Zuiderpark trok 10.000 bezoekers, na aftrek van kosten goed voor een netto-recette van honderdduizend gulden. Dan moet de Deense UE- FA-waarnemer wel een oogje heb ben toegeknepen. De officiële waarschuwing van de Europese voetbalbond ten spijt werd er meerdere malen vuurwerk en over tollig toiletpapier op de grasmat gegooid. Explosieven in cricket-ballen NEW DELHI (Reuter) - Het Feroze Shah Kotla-cricketstadion in New Delhi is veranderd in een militair fort. Extremistische sikhs hebben gedreigd vandaag de wedstrijd In- dia-Australië uit groep B van de wereld bekerstrijd op bloedige wij ze te ontwrichten. De sikhs hebben plannen een bloedbad aan te richten door mid del van explosieven, die in cricket bats en ballen verborgen zijn. Toe schouwers, er worden 45.000 ver wacht, worden via levensgrote ad vertenties in de dagbladen gewaar schuwd met hun handen af te blij ven van bats en ballen. Voorts heeft de regering in New Delhi de al uitgebreide veiligheidsmaatre gelen nog extra verscherpt. Tijdens de trainingen waren alleen politie mensen in burgerkledij in het sta dion aanwezig. Vandaag zullen commando's het stadion herme tisch afgrendelen. Geen toeschou wer kan naar binnen zonder oog in oog gestaan te hebben met de mili tairen. Tassen met etens- en drinkwaar mogen niet meegenomen worden. Anti-sabotage-eenheden zullen in alle vakken snuffelhonden inzet ten, die gespecialiseerd zijn in het opsporen van explosief materiaal. Six is Dundar ANKARA (AFP) - Didier Six, die 52 keer voor het Franse voetbalelf tal uitkwam, is sinds gisteren Turk. De 33-jarige oud-Fransman heet, volgens de Turkse staatscourant, Dundar Siz. De spitsspeler tekende in augus tus een twee-jarig contract met Ga- latasaray, dat in de eerste ronde van het toernooi van de landskam pioenen werd uitgeschakeld door PSV. De club van Jupp Derwall had echter al twee buitenlanders, de Joegoslaven Simovic en Preka- zi, onder contract. Voor Six, of voor een van de twee anderen, was daar door in de competitie geen plaats. Dat probleem is nu opgelost door de snelle naturalisatie van Six, die dit weekeinde bij lijstaan voerder Galatasaray zal debuteren in de wedstrijd tegen stadgenoot Fenerbahce. ATLETIEK, REIMS (Rtr) - De Al gerijn Allaoua Khelil heeft gisteren de marathon van Reims gewonnen in twee uur, zestien minuten en 39 seconden. De Belg Mare de Blan der werd tweede in 2.16,55. ADVERTENTIE Zo'n band kan natuurlijk heel belangrijk zijn. Alléén die hoge rekeningen! Vergelijk de prijzen maar eens met die van Jan van den Broek! "uw specialist voor autobanden" Monteert gratis en vakkundig top merken als Michelin, Firestone en Uniroyal. En mét garantie Klaar terwijl u wacht Conclusie een betere band dan met Jan van den Broek kunt u niet hebben! autobanden-uitlaten-schokdempers-accu's Profiteer van de extra voordelige aanbiedingen in onze Auto- info- Krant. Niet ontvangen? Hij ligt klaar in onze vestigingen BH MICHELIN mx 155 SR 13 TUB. FIRESTONE S2ii 155 SR 13 TUB. f%Ftsn/£89-' UNIROYAL 185/70 SR 13 T. Plus het voordeel van ~1(jp kwaliteit! NEUCHATEL (AFP/Reuter) - In Neuchatel leed Bayern München gisteren onder toeziend oog van de Hoogezandse scheidsrechter Egbert Mulder punt- en gezichtsverlies. Met een uitblinkende René van der Gijp won de Zwitserse kampioen, vorig jaar in het UEFA-toernooi uitgeschakeld door FC Groningen, voor 22.000 toeschouwers met 2-1. Bij Bayern, in mei verliezend finalist tegen FC Por to, maakte Matthaus na langdurig blessureleed zijn rentree, hetgeen de Westduitsers aanvankelijk vleu gels gaf. Rummenigge kopte in de derde minuut op de paal. Xamax was allerminst geïmponeerd. Uit een scherpe voorzet van oud-PSV'er Van der Gijp maakte Lühti in de 28e minuut 1-0. Kort na de pauze toonde Matthaus zijn waarde door voor 1-1 te zorgen. Maar Van der Gijp en zijn mede- aanvallers Lühti en Sutter waren vaak ongrijpbaar voor de Beierse achterhoede. Sutter scoorde vlak na de 1-1 met het achterhoofd. De linkerspits zou daarbij doelman Pfaff hebben gehinderd. Maar arbiter Mul der wuifde de Westduitse protesten weg. Anderlecht manoeuvreerde zich in een uitstekende uitgangspositie voor het halen van de kwartfinales. De Belgische ploeg won in Tsjechoslowakije met 2-1 van Sparta Praag. De Tsjechen waren vroeg in de wed strijd op voorsprong gekomen. In de tiende minuut maakte Hasek 1-0. Nadat Sparta het overwicht vlot had verloren, kwam Anderlecht sterk opzetten. Vervoort zorgde na een klein half uur voor de gelijkmaker. In de tweede helft toonden de Belgen zich van hun sterkste zijde. Dat leidde snel tot de 2-1. De Deen Frimann kwam plotseling opduiken, nadat een Belgische aanval over links dreigde te stranden. De bal belandde in het een trum, waar Frimann indook en de doelman van Praag passeerde. Glasgow Rangers, dat de tweede ronde had bereikt door het sterke Dinamo Kiev uit te schakelen, liep tegen de volgende Oosteuropese tegenstander, Gor- nik Zabrze, in de eerste helft hard van stapel. Daarvan waren drie doelpunten het gevolg: van McCoist in de zesde, Durrant in de 22e en Falco in de 45e minuut. In deel twee kwamen de ruim veertigduizend Schotse toeschouwers bedrogen uit. Ondanks de aanwezig heid van een flinke brok routine uit de Engelse league verloor Rangers de grip op de Poolse club, die terug kwam tot 3-1 door een treffer van Urban negen minu ten na de pauze. Gelukkig voor de Schotten bleef het daarbij. Steaua Bukarest, de bekerwinnaar van 1986, deed het rustig aan tegen Omonia Nicosia: 3-1. De uitslag zou normaal gesproken voor de uitspelende club hoop bieden. In dit geval ging dat echter niet op. Hoewel Steaua niet imponeerde, moet het in staat worden geacht over twee weken op Cyprus de plaatsing voor de kwartfinales een definitief karakter te geven. De Roemenen kwamen op 1-0 door Hagi. Maar Omonia slaagde er nog voor rust in op gelijke hoogte te komen. In de 38e minuut scoorde Csupuras. Twee minuten voor de pauze bracht Iovan de voormalige bekerhou der op 2-1. In de tweede helft scoorde Steaua alleen uit een strafschop. Hagi benutte het buitenkansje in de 68e minuut. In het vlakke duel in Noorwegen tussen Lillestrom en de Franse kampioen Bordeaux, gadegeslagen door welgeteld 4267 toeschouwers, werd niet gescoord. Ook Benfica nam genoegen met een gelijkspel zonder doelpunten. De tweede Portugese club in het toernooi van de landskampioenen deed het in Denemarken te gen Aarhus rustig aan.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 23