Staande ovatie voor rivalen TW3 Noordwijk te sterk voor RKAVIC Tweede uitzege van ARC Quick Boys en Rijnsburgse Boys delen in zinderende derby Iisse geeft voorsprong uit handen Katwijk neemt de leiding Trefzekere Rob Bink schiet Be Fair omver: 4-1 MAANDAG 28 SEPTEMBER 1987 PAGINA 15 NOORDWIJK - Mede door het ge lijke spel van Rijnsburgse Boys bij Quick Boys gaat Noordwijk zeker voor een week alleen aan de leiding in de eerste klasse A. Of de ploeg daar thuishoort zal nog moeten blijken, daar die positie veroverd werd door overwinningen op be paald niet tot de verbeelding spre kende ploegen als DSVP, Rozen burg, Broekster Boys en RKAVIC. De Amstelveners waren zaterdag in het kustdorp het laatste slachtof fer van de Noordwijkers, die in een weinig sprankelende vertoning met 2-0 wonnen. Getuige zijn "Wie er nu bovenaan staat is niet belang rijk, het gaat erom wie er aan het eind van de rit leidt", liet Noord- wijk-trainer John Eelman door schemeren de koppositie welis waar leuk, maar ook niet meer dan dat te vinden. RKAVIC-oefen- meester Dirk Spits vindt zijn team voorlopig terug op een met drie ploegen gedeelde voorlaatste plaats, maar blijft optimistisch. "Van Noordwijk hebben we ver diend verloren", kijkt hij terug. "Als je echter weet hoe Vitesse en DSVP ons geklopt hebben, dan ziet de toekomst van RKAVIC er echt niet somber uit". Noordwijk, dat de geblesseerde Jos Smits en de geschorste An- dries Wendt miste, had in de eerste helft de wind mee. Hoewel de thuisclub de betere kansen kreeg, werd er in deze helft niet gescoord. Goed keeperswerk van Remco de Jong was ten dele debet aan de 0-0 score, maar ook hij was kansloos geweest als enkele Noordwijkers wat zuiverder gericht hadden. Ge- ert-Jan Bakker, Timo Gerlof en Al- bert Bosma verschenen bij voor beeld in scoringspositie zonder daar gebruik van te maken. Maar ook RKAVIC zat niet stil. Laatste man Loek Settels kwam na goed werk van centrumspits Thieu Heuyerjans zelfs oog in oog met doelman Dick Dortmundt te staan. En als de sluitpost de inzet niet even beroerd had, was een 0-1 stand op het scorebord versche- Zowel Noordwijk als RKAVIC overigens verscheen met drie spit sen. Aan Noordwijkse kant viel vooral het intelligente spel van Bakker op. Bij de Amstelveners stak Heuyerjans met kop en schou ders boven Gosse Bosma en Jan- Albert Veldhuizen uit. De beide vleugelspitsen deden vrijwel niets goed, waardoor hun ploeg in feite met negen man speelde. Opvallend was daarnaast dat de Amstelveen- se opbouw door het centrum nogal eens haperde als de Noordwijkse voorwaartsen vroegtijdig stoor den. Met name voorstopper Guus Turkenburg kwam dan in de pro blemen. Maar merkwaardig ge noeg liet de thuisclub naarmate de eerste helft vorderde deze strijd wijze steeds meer achterwege. Het tweede speldeel was nog maar vier minuten oud of de in re delijke getale opgekomen toe schouwers zagen de eerste treffer geboren worden. John Marijt liet van rechts een wegdraaiende voor zet los, waaruit Bosma de bal ach ter De Jong kopte. Even leek Noordwijk op drift. Kort na de goal schoot Kees Nulkes net naast het Amstelveense doel en moest RKA- VIC-middenvelder Ruud Ort een inzet Kees Marbus van de doellijn halen. Doelman De Jong droeg eveneens een steentje bij tot de op winding door buiten het straf schopgebied een Noordwijkse aan val met zijn handen te onderbre ken. Het kwam hem (mede door het wegtrappen van de bal) op een boeking van de uitstekend leiden de arbiter Nefs te staan. Ook de Noordwijker Bosma ver scheen in het arbitrale boek. In de tweede helft was het nog slechts de vraag in hoeverre Noordwijk erin zou slagen de score op te voeren. RKAVIC kwam in aanvallend op zicht niet meer in het stuk voor. De ploeg werkte hard, deed het verde digend niet onaardig, maar maakte geen moment de indruk nog in een goede afloop te geloven. Negen mi nuten voor tijd was het Gerlof die aan allen onzekerheid een eind maakte met een rake kopbal. We derom stond Marijt met een gave voorzet aan de basis van de goal. Even daarvoor waren Bakker en de weinig opvallende Ivan Hermans vanuit buitenspelpositie nog sa men op De Jong afgegaan zonder hem te verschalken. Bij Noordwijk verschenen in de tweede helft Toon Houtekamer en Rob Knauf voor respectievelijk Jaap Guyt en Gerlof. Jan de Groot nam bij RKAVIC de plaats van Bosma in. Eelman later: "We heb ben het altijd moeilijk tegen tegen standers als RKAVIC. Vorig sei zoen speejden we thuis ternauwer nood gelijk tegen die jongens. Pro bleem was dit keer dat de eerste goal lang uitbleef. Maar ik klaag niet, voorlopig hebben we acht punten, die pakt niemand ons meer af. In feite trekken we de lijn van vorig seizoen, dat we met 23 punten uit dertien wedstrijden af sloten, gewoon door". En Spits: "We zijn hier naartoe gekomen voor een punt. Wij moes ten niet winnen, dat moesten zij. Vanuit dat gegeven weet je dat je onder druk komt te staan en dat je zuinig moet zijn met de counter- kansen die je krijgt. Dat is niet ge beurd. Bovendien heb ik weer eens geconstateerd dat er bij ons jon gens lopen die moeite hebben de concentratie vast te houden. Bij die tweede goal bijvoorbeeld stonden drie Noordwijkers klaar om de bal in te koppen. Er was geen RKA- VIC-speler in de buurt. Zoiets mag niet gebeuren. Toch zie ik heus wel mogelijkheden voor RKAVIC. Was dat niet het geval dan stapte ik nu naar het bestuur met de medede ling dat ze maar een ander moeten zoeken". CHRIS HARTMAN GRONINGEN - Godfried Bomans heeft eens geschreven dat hij het reizen beschouwde als een omslachtige vorm om weer thuis te komen. Zaterda geersteklasser ARC zal daar on getwijfeld anders over denken. De Alphenaren, die in dit prille seizoen thuis nog geen punt binnen wisten te halen, boek ten zaterdag bij Oranje Nassau, dankzij een late goal van Niek Oosterlee, de tweede uitzege: 0- 1. De Racing kon op sportpark' "Coendersborg" weer beschik ken over Ruud van Es, vorige week tegen Quick Boys absent wegens studie. Van Es kreeg van trainer Jan Kroese de libe ro-positie toebedeeld, zodat Cees Bonefaas zijn stek op het middenveld weer kon inne men. De omzettingen kwamen de organisatie ten goede, maar in het eerste kwartier was daar nog niet veel van te merken. Kroese: "In de beginperiode hebben we het knap moeilijk gehad, omdat er bij Oranje Nas sau enorm veel beweging in de ploeg zat". Voordat ARC orde op zaken had gesteld, waren de Groningers al diverse malen dichtbij de openingsgoal ge weest, maar de voortreffelijk keepende Emiel Borst liet zich door de alleen voor het Alphen- se doel opduikende spitsen Sie- tse Oosterhaven en Jan-Willem de Bos niet verschalken. Naar mate de eerste helft vorderde kreeg ARC wat meer vat op het spel van de agressief spelende Groningers, die aan de hand van hun spelverdeler, de ama teurinternational Gerard Mole naars, het heft overigens wel in handen hielden. Veel kansen gaf de Racing echter niet meer weg. Zélf moesten de pupillen van Kroese het van de counters hebben. De spitsen Hans Wou ter Valk en Niek Oosterlee - Martin Krommert zat op de bank - slaagden er evenwel maar zelden in om gevaarlijk te worden, ook al omdat de aan sluiting van achteruit nogal eens ontbrak. Toch vond Niek Oosterlee eenmaal het net, na dat hij door Arno Lancel op maat was bediend. Na de pauze behield de thuis ploeg het initiatief, maar de for matie van coach Gert Veldwijk, de opvolger van de naar FC Groningen vertrokken Martin Koeman, ging steeds meer ge bruik maken van het verzenden van lange, hoge passes (libero Bert Vos!) en dat speelde ARC. met kopsterke mensen als Ruud van Es en Peter Borst achterin, in de kaart. Na een uur spelen moest Emiel Borst het veld ruimen. Hij raakte ge kwetst aan nek en dijbeen na een botsing met De Bos. Oud- Floreant-doelman Ton van Ful pen nam zijn plaats in en deed dat met verve, al kreeg de Bos koper het niet echt druk. ARC slaagde er zelf evenmin in voor veel gevaar te zorgen, alhoewel halverwege de tweede rond gang Niek Oosterlee, na goed werk van Johan Boer, maar ter nauwernood door de Groning se voorstopper Dilano Jozef- zoon - Oosterlee's schaduw - van een goal kon worden afge houden. De overige Alphense counters (Jan Kroese: "We spe len uit toch gemakkelijker dan thuis. Hier hoefden we het spel niet te maken en konden we op de tegenstoten loeren, hetgeen ons meer ligt") sorteerden ook geen effect, totdat drie minuten voor tijd de ver opgerukte rech tervleugelverdediger Jacques Keij met een voorzet het hoofd vond van Wilco van Leeuwen, die de bal doorkopte naar Niek Oosterlee, wiens kopbal via de rug van libero Vos doeltrof: 0-1. ZUID-OOST BEEMSTER - Ook na de moeilijke uitwedstrijd tegen ZOB blijft FC Lisse bovenin de tweede klasse C meedraaien. De ploeg van trainer Wim Eilander be- haaldet een 2-2 gelijkspel tegen de opponent uit Beemster. Door dit resultaat bezetten beide formaties een gedeelde derde plaats achter de lijstaanvoerders DVS'33 en Hui- De Lissenaren bouwden in de eerste helft een 0-2 voorsprong op. Met een agressieve speelwijze wis ten de Ter Specke-bewoners hun tegenstander onder druk te zetten. Binnen dertig minuten had dit twee doelpunten tot gevolg. Toch bleek de marge niet ruim genoeg te zijn voor de bezoekers. ZOB wist qlsnog langszij te komen. Een re den voor trainer Wim Eilander om na afloop te constateren, "dat er toch niet optimaal gepresteerd De eerste treffer kwam op naam van Charl Schipper, die een 1-2 combinatie met Leon van de Zwet beheerst afrondde. Even later was het Van de Zwet zelf, die zijn ploeg met het hoofd aan een ruimere voorsprong hielp. Op dat moment verdween de agressie uit de Lisser-ploeg, waar door ZOB het initiatief over kon nemen. De thuisploeg kwam nog voor rust op 1-2 door Luuk Brix: 1- 2. Ook na rust behield ZOB in eer ste instantie een veldoverwicht. Dit resulteerde in de 60-ste minuut in de gelijkmaker toen Hans van Rijn een afgeslagen aanval alsnog doeltreffend inschoot: 2-2. Hoewel Lisse in het vervolg van de wed strijd de grip op het spel hervond, bleven doelpunten achterwege. Teleurstellend gelijkspel RCL LEIDERDORP - Door een te leurstellend gelijkspel tegen Zwerver staat RCL nog steeds in de onderste regionen van de tweede klasse B. Met drie pun ten uit vier wedstrijden mag de opbrengst in de openingsfase van de competitie op z'n zachtst gezegd mager genoemd worden. In de thuiswedstrijd tegen Zwerver wisten beide ploegen het net niet te vinden. Negentig minuten lang ken de RCL een veldoverwicht, wat evenwel niet in doelpunten tot uitdrukking kwam. Peter Siera startte tegen Zwerver als laatste man. Cock van Weerlee schoof daardoor door naar het middenveld, terwijl aanvaller Marcel van der Blom was terug gehaald naar de middelste li nie. Al deze verschuivingen ten spijt kon de Racing Club geen doelpunt forceren. Halverwege de eerste helft had Ron van de Post wel degelijk de mogelijk heid hiertoe gehad, maar de Leiderdorper was niet gelukkig in de afwerking. Dit gold ook voor Leo van de Weteringh die na rust een kans op de ope ningstreffer liet liggen. KATWIJK - Een staande ovatie van de 4500 'derby klanten' was de beloning die Quick Boys en Rijns burgse Boys zaterdagmid dag mochten opstrijken. Een extraatje dat de rivalen volledig verdienden, want één punt was een te karige beloning voor het volksver maak dat beide ploegen vooral in de tweede helft van een zinderende derby hadden geboden. Hoewel alle betrokkenen vrede kon den hebben met de 3-3, be tekende de deling voor zo wel Quick Boys als Rijns burgse Boys wel puntver lies in de concurrentiestrijd met onder meer Noordwijk. Dat besefte vooral Quick Boys-trai ner Hans van der Zee die van het standpunt uitgaat dat zijn ploeg de thuiswedstrijden moet winnen om dit seizoen niet wéér buiten de prij zen te vallen. "Natuurlijk was dit een geweldige wedstrijd en natuur lijk was het publiek vandaag de grote winnaar", sprak de oefen- meester na afloop, "maar aan sym pathie hebben we niets. Alleen de punten tellen". Echt tevreden kon Van der Zee dus niet zijn, want net als in de eer ste thuiswedstrijd tegen Marken, raakte Quick Boys zaterdag op nieuw op eigen veld een punt kwijt. Dat gebeurde in blessuretijd toen Wim Driebergen de bal dichtbij achter Tom van der Niet kopte. De Katwijkse 'luchtmacht', Cees Ruis en Johan Jonker, bleef op dat moment aan de grond en dat zat Van der Zee niet lekker. "Niet dat ik die jongens de schuld geef, maar dat doelpunt had nooit meer mogen vallen". Verdiend Verdiend was de gelijkmaker van Driebergen echter wel. Ook in de ogen van Van der Zee. die bij zijn analyse van het spektakelstuk tot de terechte conclusie kwam dat Quick Boys had verzuimd het kar wei in de eerste helft af te maken. Nadat Mart van der Plas op aange ven van Gert Aandewiel en op de rand van buitenspel al na twaalf minuten de score had opengebro ken, weigerde de thuisploeg inder daad de score verder op te voeren. Leen van der Plas kopte de bal in kansrijke positie naast het Rijns burgse doel, terwijl Arie van Duyn, na een vrije trap van Floor van Duyn, luttele centimeters tekort kwam om de door Jonker met het hoofd verlengde bal in het net te glijden. Inzetten van Jonker en Aandewiel werden bovendien knap geweerd door doelman Jan Blankespoor, die tot zijn opluch ting constateerde dat de uitsteken de scheidsrechter Frommherz vlak voor rust niet naar de straf schopstip wees toen Arie van Dijk in het strafschopgebied Dennis- Jan Mieras wegduwde. Alles, wat het weliswaar ver zorgd, maar zonder overtuiging voetballende Rijnsburgse Boys daar tegenover kon stellen, was een fraaie combinatie tussen Marco van der Plas en Ron Carli, die laatstgenoemde besloot met een volledig mislukt schot. Onmacht De aanvallende onmacht van de Rijnsburgse Boys was niet alleen' het gevolg van de straffe mandek king van Teun en Hans van der Plas, die de spitsen Carli en Martin de Louw isoleerden, maar ook van de samenstelling van de kwaliteits- ploeg. Trainer Arie Kurver had de lange centrumspits Hans Zwaan buiten zijn formatie gelaten, terwijl de voormalige Quick Boys-spits Marco van der Plas als linker mid denvelder de plaats mocht inne men van de geblesseerde Fred Bodaan. Wim Driebergen, die uit alle macht probeert Cees Ruis de gelijkmaker (2-2) in het Rijnsburgse doel. "De wisselwerking tussen Carli en Van der Plas liep voor geen me ter", moest Kurver naderhand toe geven. "Ik heb het nu met die twee naast en achter elkaar geprobeerd, maar het werkt gewoon niet". De oefenmeester had gehoopt dat een op revanche beluste Van der Plas, die vorig jaar maar zelden in het eerste elftal van Quick Boys had mogen opdraven, in de derby bo ven zichzelf zou uistijgen. Maar de ijverige Katwijker kon zijn trainer niet overtuigen en moest in de rust plaats maken voor Zwaan, die zich in de uiterst boei ende tweede helft een zeer nuttig aanspeelpunt toonde. Met drie spitsen, die soms in één keer haar scherp werden bediend door een excelerende libero Huug Aande wiel, slaagde Rijnsburgse Boys er in Quick Boys op eigen helft vast te zetten. Nadat de sterk keepende Tom van der Niet (Theo Guyt heeft nog steeds last van een vingerblessure) in een reflex een kopbal van Zwaan had gekeerd, was een opleving van De Louw goed voor de gelijkma ker. De rechter spits speelde zich eenvoudig vrij in het Katwijkse strafschopgebied om de bal vervol gens heel fraai met zijn linkervoet in de kruising te rammen. Uitstel Quick Boys, dat niet meer in zijn directe spel van voor de rust kwam, dreigde vervolgens overspeeld te worden door het vlot combineren de Rijnsburgse Boys dat na een kleine twintig minuten op voor sprong kwam toen Driebergen van grote afstand de bal op het hoofd van Koet legde, die simpel raak kopte. Op dat moment wankelde de thuisploeg, maar de bezoekers ble ken niet bij machte de aangeslagen tegenstander de beslissende stoot toe te dienen. Omdat Rijnsburgse Boys zich terug liet zakken, in de hoop het gevreesde counterwapen te kunnen hanteren, kreeg Quick Boys zelfs de gelegenheid weer op adem te komen. De uitblinkende Floor van Duyn, die zijn honderd ste competitiewedstrijd in de eer ste klasse speelde, ging zijn ploeg genoten vervolgens voor in een fel le jacht op de gelijkmaker. Met Kees Varkervisser, als extra spits in plaats van Arie van Duyn, werd het doel van Blankespoor on der vuur genomen. Schoten van Mart van der Plas, Aandewiel, Jon ker en Varkevisser werden onscha delijk gemaakt door de attente doelman, die geluk had toen Aan dewiel negen minuten voor tijd wel een hele grote kans op de gelijkma ker miste. ker in het overvolle strafschopge bied op de juiste plek om van heel dichtbij te kunnen raakkoppen. Rijnsburgse Boys, met verdediger Dick Heemskerk in de plaats van De Louw, wist zich geen raad met de hevig aandringende opponent die zelfs nog op 3-2 kwam toen Var kevisser van de linkerpunt van het strafschopgebied de bal met veel effect in het doel liet draaien. Maar na Quick Boys toonde ook Rijnsburgse Boys een grote menta le veerkracht, want op het moment dat de jeugdige Katwijkse aanhang luiddruchtig het 'O wat zijn die ui en stil' inzette en de blessuretijd al was ingegaan, hield Driebergen er voor het doel van Van der Niet als enige zijn hoofd bij: 3-3. JAAP VISSER DEN HAAG - Katwijk heeft al leen de kop overgenomen in de derde klasse A van het zaterdag- voetbal. De Katwijkers bleven zelf Die Haghe met 3-4 de baas, terwijl SVPTT medekoploper Zevenho- een nederlaag toebracht. Na vier wedstrijden heeft Katwijk ze ven punten bij elkaar gesprokkeld. De formatie van trainer Peter Ciere trad in Den Haag aan met een gewijzigde opstelling ten opzichte van de laatste weken. Door de af wezigheid van de langdurig (7 wed strijden) geschorste Cees Guyt was de oefenmeester genoodzaakt de verdediging enigszins om te gooi en. Mart Berkhey stond als laatste man opgesteld, waardoor Anton Nijgh de voorstopperspositie van Berkhey innam. Fred Eysberg be gon als linksback aan de wedstrijd. Kees Kraayenoord opende na mens Katwijk de score door een voorzet van Cor Haasnoot op de juiste waarde te schatten: 0-1. Hoe wel zich nog enkele goede kansen voordeden, onder andere voor Kraayenoord die alleen voor de doelman faalde, kon Katwijk niet verder afstand nemen van de Hage naars, die op slag van rust op gelij ke hoogte kwamen. Rob Korpel strafte een fout in de achterhoede af: 1-1. Ondanks het feit dat Katwijk ge durende de hele wedstrijd het bete re van het spel had, ontstonden er mogelijkheden aan beide kanten. Nadat eerst Wim Guyt een inzet van Kees Kraayenoord had ing etikt, werd een terugspeelbal van de Katwijkse verdediger Theo Ou wehand onderschept door Richard Walter, die doelman Jaap Haasnoot kansloos liet. Tien minuten voor tijd keek Kat wijk zelfs tegen een 3-2 achterstand aan toen opnieuw Richard Walter toesloeg. De Haagse spits moest vlak daarna het veld verlaten we gens belediging van de scheids rechter. Katwijk maakte van deze man-meer situatie gebruik door alsnog de volle buit binnen te ha len. Kees Kraayenoord en Wim Guvt waren de doelpuntenmakers. Europa boekt golfzege in VS MURFIELD VILLAGE (AFP) - De Europese golfers hebben gisteren een historische overwinning ge boekt op de baan van Murfield Vil lage in Ohio. In het toernooi om de Ryder Cup, de traditionele kracht meting tussen de Verenigde Staten en Europa, verloren de Amerika nen voor het eerst in de geschiede nis op eigen bodem. LEIDEN - In de 75ste minuut werd Rob Bink onder applaus door Lei- den-trainer Hen Beerenfenger ten faveure van Frank Sanders naar de kant gehaald. Een echte publieks- wissel leek het wel, want binnen vijf kwartier had de dienstplichtige militair in zijn eentje de vesting van het Waddinxveense Be Fair aan stukken geschoten (4-1). Het succesverhaal van de verlo ren zoon. Door zijn 'vaderland splicht' kon Bink tot afgelopen za terdag slechts éénmaal (de ouver ture tegen Xerxes die met 3-0 werd gewonnen en waarin hij tweemaal scoorde) van zijn aanwezigheid blijk geven. Een handicap is daar bij dat hij in Lüneberg (West-Duits- land) is gelegerd waardoor hij vrij dagavond pas laat in Leiden terug keerde. Een situatie waar Beeren fenger uiteraard niet blij mee is, want bovendien is het blessureleed in de Leidse gelederen groot. Om de belangrijkste gevallen on der de loep te nemen: Henk Land- waart (gescheurde kruisbanden, botsplinters in de knie). Peter Se- lier (wacht op operatie aan de rug) en Ronald van Wattum (lies). Daar bij moest de geplaagde oefenmees ter in dit duel ook laatste man Rick Bink, die een schorsing uitzat, mis sen. Voor de voortzetting van de voetbalcarrière van Landwaart wordt gevreesd. Beerenfenger moet derhalve de handen dichtgeknepen hebben toen Rob Bink op tijd bleek te zijn gearriveerd want bij ontstentenis van de puntspeler was het maar droevig gesteld met de Leidse pro- duktie. Het duel tegen Schevenin- gen ging met 1-0 verloren en bij JAC (1-1) werd met moeite één schamel puntje weggehaald. Daar kan misschien de waarde van een trefzekere spits aan worden afgele zen want Van Wattum (op de tribu ne) en aanvoerder Paul Kerkhof er kenden dat het met het niveau in de derde Klasse (A) wel meevalt. Be Fair viel in elk geval hard te gen. De ploeg van trainer Ab Ro- zendaal heeft geen enkel moment de indruk kunnen geven dat het tot een redelijke tegenstand in staat is. Met name Fred Klomp, die gekop peld was aan Bink, kan zich dit aantrekken. De Leidenaa'r was zijn opponent, ondanks zijn conditio nele achterstand, veruit de baas en Klomp smeekte Rozendaal na het schitterende derde doelpunt van Bink (een zuivere hattrick in de eerste rondgang) om naar het mid denveld te worden overgeheveld. Aan die smeekbede werd gehoor gegeven en Peter Konijn kreeg de ondankbare taak om de ontketen de Leidse spits aan banden te leg gen. Dat mislukte grandioos. Met Hassan Kartal voor Albert Siera ("Geblesseerd? Dat moetje de trai ner vragen") kreeg Leiden kans op kans, maar Bink werkte de bal in eerste instantie langs de verkeerde kant van de paal. Be Fair kwam zelfs op 3-1 toen doelman Eric Jan Planjer op een ongevaarlijke voor zet slecht timede en de bal in eigen doel sloeg. In de 73ste minuut kop te Bink na een vrije trap van Fred Kanbier zijn vierde treffer achter de machteloze doelman Marcel Straver (4-1). Het applaus bij de wissel van de leeggespeelde Bink was derhalve een ode aan de verlo ren zoon. RUUD PATTIAP0N

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 15