de vl ietstede b.v. /él Kantoorruimte in Sleutelveste, kantoorruimte met distinctie. JI 1 jbPjW I 11 I "nfui VERHUISBERICHT O Zadelhoff Makelaars makelaardij in onroerende goederen LD 26-o9->87 wand-en vloertegels Vierkante meters pur sang, die zijn er in over vloed. Maar vierkante meters waarvan distinc tie uitgaat, zijn schaarser. Sleutelveste, hartje Leiden, heeft er thans zo'n 200, te weten de ge hele tweede verdiepingsvloer, beschikbaar. Sleutelveste is een eigenzinnig kantoorpand aan de Stationsweg 26-28. De distinctie - het on derscheid - zit 'm in de markante architectuur; in het representatieve karakter dat tot in de kleinste details is doorgevoerd. En niet in de laatste plaats in de bezetting. In het pand ves tigden zich o.a. Menno Smitsloo Bedrijfsmake- laardij, Data Verhoeven Woonhuizenmakelaar- dij, Algemeen Assurantiekantoor Noomen en Secretariatenkantoor Lazet. Ook uit praktische overwegingen kunt u niet om Sleutelveste heen. De servicekosten zijn minimaal. Ligging en bereikbaarheid zijn opti maal (de Rijksweg ligt op 3 autominuten; het charmante centrum van Leiden op 5 wandel- munuten!). U beschikt over eigen parkeerfaci- liteiten. Wegens expansie van een bestaande huurder dient zich de mogelijkheid aan dat 200 rrf kan toorruimte vrij komt. Verzeker u dus snel van vrijblijvende informatie. Voor verdere inlichtingen: menno smitsloo bedrljfsmakelaardij bv stationsweg 26 2312 av leiden tel.071-125041 NIEUWKOOP INZET het woonhuis met garage, schuur, erf en tuin te Nieuw koop aan de Beethovenlaan 35 is ingezet op 132.000,- AFSLAG Inlichtingen: Notaris Mr. F.G. Struben, Wilhelminalaan 71, Alphen aan den Rijn Tel. 01720-92745. Notaris E.J. Smith Keizer Karelweg 491, Amstelveen Tel. 020-431123 A vrj/A*- WA iafef u ras 'Berlagehuis' Specialisten in bedrijfshuisvesting 'Berlagehuis' Scheveningseweg 42 - 2517-KV, Postbus 17454 - 2502 CL Den Haag, Telefoon 070 - 550 550 materialen verbouwde tus senwoning met achtertuin, stenen berging en cv-gas. Ind.: entree, hal, toilet fontein, woonkamer met parket en open haard, luxe keuken met inbouw-appa- ratuur. Ie verd.: hal, 2 rui me slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel. Riolering, gas- en elektra- leidingen zyn vernieuwd. Vraagprijs 125.000,- k.k. GTOLLENSTRAAT 17 Hoekwoning met plaats. Ind. woonkamer, keuken, douche, le etage: 4 slaapka mers, nieuw dak, achter om, nieuwe hardhouten ra men achter. Elektra moet uitgebreid worden. Per di rect te aanvaarden. Verlaagde vraagprijs ƒ59.000,- G JAN VOSSENSTEEG 11A Nieuw 3 kamer apparte ment op de le etage, hartje stad met eigen c.v.-gas, warmwatervoorziening, balkon en beneden ber ging. Luxe keuken, badka mer met douche, toilet, par ketvloer in de woonkamer. Perfect geisoleerd. Service kosten 50,- per maand. Eigen parkeerplaats. Vraagprijs 105.000,- k.k. GWAGNERPLEIN 86 Mooie modern 3/4 ka merappartement met grote kelderberging, lift en bal kon. Ind.: hal, 2/3 slaapka mers, woonkamer, keuken en badkamer met ligbad. Dubbel glas, badgeiser en cv-gas blok. Servicekosten 270,- per maand incl. ver warming, opstal- en glas verzekering, onderhoud ge bouw en lift, huismeester, glazenwasser en water. Vraagprijs ƒ89.000,- k.k. GHERENSTEEG 18 In het hartje van de binnen stad gelegen oud huisje. (Pieterswijk) Ind.: hal, woonkamer, moderne keu ken, douche, wasruimte, le etage: 2 slaapkamers, 2e etage: 2 slaapkamers, vlizo- trap naar de zolder. Geheel verbouwd in 1980. Vraagprijs ƒ115.000,- k.k. GSOPHIASTRAAT 15 Geheel door vakman ver bouwd huis met uitge bouwde bykeuken, ber ging en kleine tuin. Ind.: hal, toilet, woonkamer, mo derne keuken, le etage: 2 slaapkamers, douche en dakterras. Het hele huis verkeert in perfecte staat. Voorzien van cv-gas. Het riool, de gas- en lichtleidin- gen zijn vernieuwd. Vraagprijs 109.000,- k.k. GLOUIS ELSEVIERSTRAAT 14 Goed onderhouden maiso nette met fietsenberging, c.v. gas (combi), mechani sche afzuiging en gedeelte lijk dubbele beglazing. Erf pacht canon ƒ977,44 per jaar. Ind.: entree, woonka mer met balkon Z. moder ne keuken, hal, toilet met fonteintje, slaapkamer met balkon Z. berging. Vaste trap naar verdieping met hal, 2 slaapkamers, douche ruimte, berging en c.v.- ruimte. Vraagprijs 129.000,- k.k. GROSMOLEN 188 2 kamerappartement met keuken met apparatuur, badkamer met ligbad en toilet, woon-kamer slaap kamer en balkon. Lift aan wezig, eigen overdekte par keerplaats met afstandbe diening en fietsenberging. Afgesloten entree, app. incl. vloerbedekking en smalle luxaflex, geheel gei soleerd. Servicekosten: verwarming, water, huis meester, centrale antenne, glas opstalverzek. en on derhoud 158,- per maand. Gebruik van sauna sola rium en wasserette alleen voor eigen bewoners. Vraagprijs 85.000,- k.k. G WAARDSTRAAT 14 Hoekhuis met plaats, ber ging, achterom. Ind.: hal, woonkamer met parket vloer, keuken, toilet en douche, le etage: 3 slaapka mers, balkon op het zuiden, vliering als berging. Nieu we hardhouten ramen en gaskachels. Vraagprijs 84.000,- k.k. VRIJNSBURGERWEG naast nr. 129 Unieke kans om uw eigen huis te laten bouwen in Leiden. 430 m2 bouw grond voor vrijstaande vil la, gelegen aan doorgaande weg t.o. Academisch Zie kenhuis. Zeer geschikt locatie vooi praktijk of kantoor huis. Funderingsrapport e GFRANS VAN MIERISSTRAAT 4 Leuk gelegen tussenwo ning met achtertuin, ach terom en berging. Ind.: en tree, hal, gang met plavui zen, toilet, moderne keu ken, bijkeuken, woonka mer met open haard en nieuwe kurkvloer. le etage: hal, 3 slaapkamers, badka mer met aparte douche ruimte, 2e toilet, bidet, was tafel. Elektra, riolering re centelijk vernieuwd. Verlaagde vraagprijs ƒ110.000,- k.k. GVIJF MEIPLEIN 86 Mooi 3 kamer appartement met zonnig balkon op de 2e etage boven de winkels en met kelderberging. Ind.: hal, keuken, douche, toilet, 2 slaapkamers en woonka mer. Algesloten portiek met deuropensysteem. Gaskachelverwarming. La ge servicekosten ad. 70,- per maand voor opstal- en glasverzekering en onder houd. Vraagprijs ƒ88.000,- k.k. G SJAHRIRSTRAAT 6 Perfect onderhouden volle dig geïsoleerde hoekwo ning op erfpacht met ste nen berging, voor- en ach tertuin, achterom. Voorzien van c.v.-gas. Ind.: entree, hal, toilet met fontein, rui me woonkamer met half open zeer luxe keuken met app. le Verd.' hal, 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligb., 2e toilet en wasta fel. 2e Verd.: hal, slaapk. en berging. De woning is met luxe onderhoudsvriendelij- ke materialen afgewerkt. Vraagprijs 159.000,- k.k. G VWIELEWAAL LAAN 17 Goed onderhouden tussen woning met voor- en diepe achtertuin, achterom, ste nen berging. Voorzien van cv-gas. Ind.: entree, gang, toilet fontein, woonka mer, keuken, le etage: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet. 2e etage: overloop, cv-ruimte, veel berging, 4e slaapka mer met dakkapel. Vraagprijs 188.000,- k.k. G VRESEDASTRAAT 41 Goed onderhouden ruime geïsoleerde hoekwoning met garage 10 x 3mtr, ge- achterom, -gas. Ind.: en achtertuin 1 Voorzien van entree, hal, toilet fontein, woonkamer, modeme keu ken. le etage: hal, 3 slaap kamers, badkamer met douche. 2e toilet wasta fel, 2e etage: 4e slaapkamer met twee dakkapellen. Vraagprijs 198.000,- ZOETERWOUDE-RIJNDIJK V G HOGE RIJNDIJK 187 Mod. tussenherenhuis (1972) met blijvend vrij uit zicht, zonnige voor- en ach tertuin. Voortuin gelegen aan open vaarwater (zijka naal van de Rijn) met aan legplaats voor boot van 7 m lang, achtertuin met stenen berging en achterom. Ind.: hal, toilet, trappenhuis, doorzonwoonkamer, mod. luxe keuken met A.E- .G.app. le Etage: 3 slaapka mers en balkon, badkamer met douche en 2e toilet. Vaste trap naar zolder-eta ge met slaapkamer en veel bergruimte. C.v.-gas, nieu we Radsonketel. Vraagprijs 179.000,- k.k. G VHOGE RIJNDIJK 163 Ruim half vrijstaand woon huis, geheel verbouwd met voor- en achtertuin, geheel geisoleerd en voorzien van cv-gas. Ind. hal, toilet, mod. keuken, grote woonkamer met parketvloer, le etage: 3 slaapkamers, badkamer met Ligbad en 2e toilet, bal kon en 2 zolderkamers. Vraagprijs 159.000,- k.k. V G IRENESTRAAT 3 Rustig gelegen tussenhuis naar achteren uitgebouwd waardoor een grote woon kamer en keuken is ont staan. De grote open keu ken is van eiken en voor zien van apparatuur. Onder de vloer is een voorraadkel- der. Hal, toilet en meter- kast. le Etage: 3 slaapka mers, groot balkon, mooie badkamer met douche en 2e toilet. Vaste trap naar zolder-etage met 2 slaapka mers voorzien van dakka pellen en bergruimte. C.v.- gas, nieuwe H.R.-ketel. Voor- en zonnige achter tuin, berging en achterom. Vraagprijs 179.000,- k.k. ZOETERWOUDE-DORP GBURG. WAP- STRAAT 64 Top 3 kamer hoekapparte- ment met kelderberging, badkamer met douche en toilet (ruimte voor een bad), balkon, mod. witte keuken, cv-blokverwar- ming. Servicekosten incl. verwarming 165,- maand. Vraagprijs 89.000,- k.k. VOMMEDIJKSEWEG 11 Semi bungalow op 1615 m2 eigen grond met extra grote dubbele garage en een tuin kamer. Blijvend vrij uit zicht rondom op de polder. L-vormige woonkamer met open haard, ruime hal, mo derne keuken, toilet, bad kamer met ligbad en aparte douche, ouderslaapkamer, zolder met veel utrging. Mog. slaapkamers. Nieuwe cv, rondom isolatie, nieuwe elektra en aardgasaanslui ting. Vraagprijs ƒ395.000,- k.k. ZUIDHOF 9 Geheel vrijstaand huis, zeer rustig gelegen, totaal onder architectuur verbouwd. Ind.: woonkamer, hal, toi let, mod. witte keuken, eet- hoek, achter-, slaap- of stu deerkamer, vide en douche, le Etage: 2 slaapkamers, geheel geisoleerd, c.v.-gas vloerverwarming, nieuwe leiding. Vraagprijs 175.000,- k.k. Evt. apart te koop 2500 M' grond met schuren en tuin voor opslag, paardenwei VKEERWEER 9 EN 11 Gelegen vlakbij de A4 in het midden tussen Amster dam - Den Haag en Rotter dam. Bedrijfsgebouwen voor lichte industrie of op slag, oppervlakte 360 m2 per stuk, inrijhoogte 3.50 m. breedte 10 m. en diep 36 m. Krachtstroom aanwezig. Toiletgroepen, bijbehoren de kantoorkamers op de le etage. C.V.-gas. Vraagprijs 350,000,- k.k. per unit. Ook te huur 32.000,- per unit. G WAN CUYCKLAAN 4 Helft van 2 onder 1 kap huis met voor-, zij- en grote achtertuin (mog. bouw ga rage), achterom en schuur. Ind.: woonkamer, hal, toi let, kelderkast, mod. keu ken. le etage: 3 slaapka mers, balkon, badkamer met douche. Vliering, cv- OVERWEEGT U TE VERKOPEN? 1. Actieve aanpak, persoonlijk en via ons com putersysteem. 2. Iedere week een advertentie, afwisselend in de dag- en de weekbladen, ook de landelijke en toch voor u nooit advertentiekosten (wij kunnen dit doen door grote kwantumcon tracten met deze kranten) 3. Uitwisseling met collega's in de regio. 4. Pas bij de overdracht by de notaris betaalt u (nooit meer dan) het door de minister van economische zaken vastgestelde courtageta rief (meestal 1,85% BTW). 5. Uitsluitend één opdrachtgever per transactie is aan ons courtage verschuldigd. 6. Wij behalen voor u de best haalbare koop- 7. Kopers van bij ons in verkoop zijnde wonin gen worden desgewenst door ons geholpen met financiering, gemeentegarantie en woon vergunning, doch zijn aan ons niets verschul digd) 8. "No cure no pay". Mochten wij ondanks al onze inspanningen er niet in slagen een ko per voor uw huis te vinden, dan behoeft u ons betalen! (Dus ook geen intrekkings- sumenten-organisaties. ri dec gas en ged. dubbel glas. Vraagprijs ƒ225.000,- k.k. Vrije vestiging. G V FRED. HENDRIK LAAN 5 Leuk gelegen eengezinswo ning, vlakbij dorpscentrum en 5 min. lopen van het sta tion NS. Goed onderhou den met voor- en achtertuin West, achterom, grote ste nen berging. Ind.: hal, woonkamer, mod. toilet, keldertje, keuken met "clo se-in" boiler, le Etage: roy aal 2e toilet, luxe badkamer met ligbad, bidet en aparte douche, 2 slaapkamers, bal kon, vaste trap naar zolder met berging en 3 slaapka mers met dakkapel. Dak en muurisolatie. Ged. dubb. glas, c.v.-gas, badgei- ser. Spoedige aanvaarding Vraagprijs 195.000,- k.k. G VDONKLAAN 39 In gezellige buurt gelegen eengezinswoning, vlakbij station N.S. met voor- en achtertuin (west) en achter om. grote stenen berging. Ind.: gang, toilet, lange woonkamer, mod. luxe keuken met apparatuur, le etage: 3 slaapkamers, dou che balkon. Vlizotrap naar grote zolder waarop slaap kamer gemaakt kan wor den. Oplevering in overleg. Vraagprijs 179.000,- k.k. V DE S. LOHMAN- PLANTSOEN 58 Hoekherenhuis aan woon erf gelegen met voor- en achtertuin, berging en ach terom. Ind.: woonkamer m^t open keuken, hal, toi let, en bergkast. le etage: 3 slaapkamers, balkon en badkamer met ligbad en 2e toilet. Vaste trap naar zol der met slaapkamer, stu deerkamer, bergkamer, douche en cv-ruimte. Nieu we gasboiler, cv, ged. dub bel glas, spouwmuur- en dakisolatie. Vraagprijs 239.000,- k.k. V G TEDÏNGER- STRAAT 56 Eengezinshuis in prima staat, goed onderhouden met voor- en achtertuin pal zuid, achterom en schuur. Ind.: hal, toilet, grote woon kamer, mod. open keuken, aparte bijkeuken, le etage: 3 slaapkamers, badkamer ligbad. Gaskachels en VERKOOPOPDRACHTEN GEVRAAGD IN DE DUURDERE PRIJSKLASSE (BOVEN f 150.000,-) \AGD Voor de met een v gemerkte panden geldt vrije vestiging! gemeentegarantie mogelijk Lijnbaan 1 Leiderdorp tel. 071-414401 Leidseweg 37 Voorschoten i el. 01717-4684 4 LEIDEN Debussystraat 15. Vier-kamerappt. op 3e verd., v.v. c.v., met berging. Ind.: hal, woonk., keuken, 3 slaapk.. toi let, doucheruimte met w.t. en 2 loggia's. Veel kastruimte. Servicekosten ca. 142.65 p.m. excl. verw. Terstond te aanv Vraagprijs 69.000,- k.k. Burggravenlaan 168. Op goede stand gelegen 3-kamer parterreflat. goed onderhouden. Verwarming d n.v. gas kachels. Vraagprijs 79.000,- k.k. Mozartstraat 269. Goed onderhouden 5-kamer-hoek- appt. op 3e verd., v.v. c.v.. met berging. Ind.: hal, woonk. met loggia, keuken, 4 slaapk., toilet, douchekamer met w.t. en 2e loggia. Oplev. in overleg. Vraagprijs 85.000,- k.k. Mozartstraat 103. Uitstekend onderhouden 3-k. hoek- app. op de 2e w.l. eigen c.v.-kombiketel. moderne keu ken. zonnig balkon. Vraagprijs 85.000,- k.k. Bronkhorststraat 27-27a. Geheel verbouwde boven woning met vrij uitzicht en ruim zonnig balkon op Zuiden. Ind.: grote woonk. met bar, moderne keuken, toilet met douche. Op etage 3 kamers, ruime overloop en bergzol der. Nieuwe dakgoten, elektra, gasleidingen en riolering. Oplev. in overleg. Goed onderhouden benedenwoning verhuurd v. 1390,20 p.j. Vraagprijs 98.000,- k.k. Haagweg 52. Hoekherenhuis, 6 kamers, achterkamer met douche en keuken. Leeg op te leveren. Huurop brengst netto ca. 22.500,- per jaar Vraagprijs 225.000,- k.k. Utrechtse Veer 25/25a. Bedrijfspand op 108 m2 eigen grond met bovenwoning als kamerverhuur. Huurop brengst ca. 25.000,- bruto per jaar Vraagprijs 240.000,- k.k. Hoge Rijndijk 93. Perfect luxe verbouwd hoekherenhuis op 264 m2 eigen grqpd met garage en fraai uitzicht over vaarwater. Vestibule, gang, woonkamer met erker, luxe keuken, toilet. 1e Etage: overloop, luxe complete badka mer, 2 ruime slaapkamers. 2e Etage: royale slaapkamer met dakkapel, kleinere slaapkamer, bergzolder. Het pand heeft veel luxe betegelingen en c.v.-gas. Opleve ring in overleg Vraagprijs 340.000,- k.k. Galgewater 44. Hoekherenhuis met achtertuin. Ge bouwd in 1981, perfecte Staat van onderhoud. Fraaie ligging, met pittoresk uitzicht. Hal met toilet, luxe woon- eetkeuken, kamer, berging. 1e Etage: ruime woon-eet- kamer met vide en balkon. 2e Etage: voorkamer, achter kamer met balkon, badkamer met ligbad, toilet, w.t. 3e Etage: groot zonneterras ca. 28 m2, c.v.-ruimte Vraagprijs 365.000,- k.k. Hogewoerd 138. Zeer fraai in authentieke stijl goed on derhouden dubbele patriciërswoning met ruime achter tuin. Beg. gr.: 4 kamers, ruime eetkeuken. Etage: 4 ka mers, moderne badkamer. 2e Etage: 2 kamers, grote zolder en diverse zolderbergingen. Het pand is voorzien van c.v.-gas en heeft lichte zonnige kamers Vraagprijs 395.000,- k.k. Herenstraat 10. Winkelruimte 7.5x8 mtr., magazijn 3.6- x7.5 mtr. Kantoor 2x3 mtr. Schuur 2.6x2.5 mtr. Voorzien van c.v. Vraagprijs 1750,- per maand Haarlemmerstraat. Beleggingspand, huuropbrengst ca. 90.000,- p.jr. Koopprijs 675.000,- k.k. LEIDERDORP Zijllaan 6. Woonhuis met voor- en achtertuin op 142 m2 eigen grond. Ind.: hal, toilet, woonkamer, keuken, bijkeu ken. Etage: 2 ruime slaapkamers, douchekamer met la vet. Royale zolderberging. Het pand ligt in een aantrek kelijke woonwijk en wordt verwarmd d.m.v. gaskachels Vraagprijs 145.000,- k.k. Klimopzoom 43. Behoorlijk onderhouden moderne hoekwoning, v.v. c.v., op 159 m2 eig. grond met vóór- en achtertuin. Ind.: entree-hal, toilet en woonk., 1e verd.: 3 slaapk., douchekamer met 2e toilet en w.t. 2e Verd.: gro te hobbyzolder met dakkapel. Zeer gunstige ligging t.o.v. invalswegen. Oplev. in overleg. Vraagprijs 198.000,- k.k. v.d. Valk Boumanweg 202. Goed onderhouden aan trekkelijk gelegen woonhuis op 320 m2 eigen grond met zeer diepe achtertuin. Entree, hal met toilet, kamer en suite, keuken, bijkeuken. Etage: 2 voorkamers, achter kamer, achterkamer ingericht gis keuken. 2e Etage: rui me zolder met zolderkamer Vraagprijs 225.000,- k.k. OEGSTGEEST Rhljngeesterstraatweg 197. Halfvrijstaand herenhuis met voor- en achtertuin op 270 m2 eigen grond. Ind.: hal, kamer en suite, toilet, keuken, serre. Etage: 3 slaapka mers, balkon, kleedkamer met w.t. Bergzolder. Aantrek kelijke ligging, aanvaarding in overleg Vraagprijs 240.000,- k.k. Vóór verschillende relaties hebben wij nog vraag naar diverse panden. Uw sinds 1925 betrouwbare adres om uw pand te laten verkopen. MAKELAARDIJ O.G VAN DER DRIFT OUDSHOORN B.V. Zoeterwoudsesingel 3 2313 AX Lelden TEL. 071-120513 b.g.g. 071-134063. van Nederland vindt U 3/d Hoefweg 95, te Bieiswljk bij JAIM GROEN BV

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 30