IIIOTO I I I ri ONDERHOUDSMONTEUR M/V Rabobank Q Rayonleider (m/v) MELK MENKEN-MEER DAN GROEPSLEIDERS (STERS) sancta maria ERVAREN SCHOENMAKER (m/v) LEERLING SCHOENMAKER (m/v) J baliemedewerk(st)er SPAR Super-Hofland MEDEWERKER/STER ül uitzendbureau content H N H U N Chef onderhoudsdienst (m/v) Dit kunstwerkgenoemd "Evenwicht onthuld 111 198-4 door de bewo nersraad van Sancta Maria, roept verschillende vragen op. Hel lijkt wel een tot materie geworden botsing van tegenstellingen te zijn. Of brengt hel allerlei schijnbare tegenstellingen met elkaar in harmonie Hoe hel ook zij. wij willen het "evenwicht" zoeken en vinden tussen enerzijds zorgbehoefte en anderzijds zorgaanbod Voor onze afdeling zwakzinnigenzorg "NORSEDUIN" zoeken wij Er zijn vakatures voor de volgende groepen: 1 Groep 't Hüske (80 a 100V) De groep bestaal uit 14 ouder wor dende bewoonsters van midden niveau. waarbij de begeleiding centraal staat. Enkele bewoonsters zijn verzorgingsbehoeftig. 2 Groep Bijenkorf (80"o) Hier wonen 10 ouder wordende bewoonsters waarvan een drietal verplegings-/verzorgingsbehoeftig. 3 Groep Gandalf (80"..) Deze bestaat uit 9 bewoonsters die 24 uur begeleiding/verzorging behoeven. De gemiddelde leeftijd is 60 jaar. 4 Duynzigt C (50"..) Voor 2 groepen bewoonsters variërend van laag tot midden niveau met een gemiddelde leeftiid van 63 jaar. zoeken wij een kollega die uitsluitend nachtdiensten ver richt (part-time 50", betekent 14 weken nachtdienst per jaar). Bent u in het bezit van een diplo ma ziekenverzorging of verpleeg kundige en heeft u ervaring en/ of interesse voor de zwakzinnigen zorg. pak dan de telefoon of schrijf een brief en stuur deze naar de dienst personeelszaken met ver melding van kodeletter o Wilt u voordien eerst wat inlichtin gen. bel dan de heer H Ferket (tel 02523-79517 of 79579) Wilt u liever eerst zelf eens kennis maken. dan kan dat. maak vrijblij vend een afspraak. psychiatrisch ziekenhuis MOTO b.v. is een snelgroeiende keten van schoen- en sleutelmakerijen in Nederland. Voor ons filiaal in Leiden zoeken we een enthousiaste, goed gemotiveerde Wij bieden:- prettige werkkring - vakopleiding binnen het bedrijf - goede salaris- en onkostenregeling Wij vragen:- iemand die zich voor 100% in wil zetten voor de MOTO-organisatie Heeft u interesse? Schrijf dan naar MOTO b.v. of bel tijdens kantooruren: 08894 - 14667. L. Moto bv Postbus 153 6600 AD Wijchen Menken-Landbouw Holding B.V. is een zuivel- en frisdranken- onderneming met diverse produktiebedrijven in Nederland en België. De Holding is primair verantwoordelijk voor beleids vorming en strategische ontwikkeling. De onderneming biedt werk aan 700 medewerker(st)ers en heeft een omzet van 400 miljoen gulden op jaarbasis, waarvan 1/3 deel wordt gerealiseerd in het buitenland. Menken-Landbouw Wassenaar B.V. Deze werkmaatschappij, waar circa 285 medewerk(st)ers werk zaam zijn, verwerkt op jaarbasis 150 miljoen liter verse melk tot konsumptiemelk en melkprodukten. Verkoop en distributie aan melkhandel, winkelkanaal en institutionele markt wordt hier verzorgd. Bij dit uiterst modern uitgeruste produktiebedrijf is een vakature ontstaan voor een Onderhoudsmonteur m/v mechanisch - Zorgt voor preventief onderhoud. - Heeft minimaal enige jaren relevante ervaring en een oplei ding op MTS-nivo (wtb) of een LTS-opleiding aangevuld met de nodige applikatiekursussen zoals pneumatiek, hydrauliek, autogeen- en argon-arc lassen. - Is circa 25 jaar oud. Wij bieden u een goed salaris en sekundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u interesse heeft voor deze funktie kunt u kontakt opnemen met de heer F. Banen, Hoofd Technische Dienst. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer BA Sinruge, Hoofd Personeelszaken, Menken-Landbouw B.V., Rijksstraatweg 500,2243 CH Wassenaar, (Tel.: 01751-19325). MENKEN-LANDBOUW WASSENAAR B.V. Rabobank Katwijk a ld Rijsv Valkenburg is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobankorganisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een de De baliemedewerker v vult een essentiële rol contacten tussen de cliënten en de bank. Hij of zij informeert en adviseert de cliënten aangaande alle bank diensten die zich aan de balie voordoen en helpt de cliënten bij alle geld handelingen. Ook de commerciële/ad ministratieve verwerking hiervan behóórt tot zijn of haar taak. Wij denken aan kandi daten van 18 - 25 jaar met een opleiding op HAVO-niveau. Uiteraard zijn goede con tactuele en representatieve eigenschappen noodzake lijk voor een goede functie uitoefening. Daarnaast verwachten wij een commerciële instelling. De Rabobank biedt een goede honorering en uit stekende secundaire voor waarden. waaronder een dertiende maandsalaris en een premiespaarregellng. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer J. Hoogkamer, hoofd Particulieren, telefoon 01718 - 29111. toestel 30. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de bank, Postbus 595. 2220 AM Katwijk (ZH). Het ADVOKATENKOLLEKTIEF LEIDEN zoekt e SECRETARESSE M/V Functievereisten: - minimaal Havo niveau - typevaardigheid v - bij voorkeur kennis van tekstverwer- kingsapparatuur - zelfstandig kunnende werken - leeftijd 25 jaar - redelijke ervaring Planciusplantsoen 25 2253 TS Voorschoten vraagt 38 uur per week. Vooropleiding minimaal Mavo. Taakomschrijving: Kasslère. Mogelijkheid tot hoofdkassière Leeftijd vanaf 16 jaar. Inlichtingen 071-762278. vragen naar dhr. v.d. Hei/den of dhr. De Ruijter. Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad bv Witte Singel l Postbus 54 2300 AB Leiden Een werkmaalschappi/ van Damiate Hola Op korte termijn hebben wij plaats voor een opvolger van een onzer rayonleiders voor de afdeling abonnementen exploitatie. De nieuwe functionaris is representa tief. paniekbestendig, heeft admi nistratief inzicht, is flexibel met werktijden, heeft een middelbare opleiding gevolgd en bezit een rijbewijs Wij bieden een zelfstandige en afwisselende job met een goed salaris, ple zierige secundaire voorwaarden en een bedrijfsauto Bij APOTHEEK REYST Steenstraat 35 Leiden komt binnenkort plaats vrij voor MEERDERE APOTHEKERS-ASSISTENTEN Sollicitaties gaarne bij L.S. Go. apotheker. tel 071-120136 ('s avonds 071-172452) Ook op zaterdag geopend van 11.00 uur tot 15.00 uur. DIREKTIE-SECRETARESSE U zult daar komen te werken op de marke tingafdeling. De volgende werkzaamheden zullen tot de taken gaan behoren - het behandelen van de binnenko mende en uitgaande post het bijhouden van de agenda - het maken van afspraken voor het hoofd marketing - kontakten onderhouden met het bui tenland - het ontvangen van bezoekers - het werken met een Wang computer Voor deze baan is een afgeronde secreta resseopleiding en een aantal jaren ervaring van belang Naast gevoel voor commercie wordt kennis van de moderne talen, vooral Engels, gevraagd. Deze full-time baan gaat zeker langere tijd duren. De werktijden zijn van 8.30 uur tot 17.00 uur met een uur lunchpauze Verwacht wordt wel dat U wat deze tijden beteft flexi bel .bent. r informatie over deze baan LEIDEN, BREESTRAAT 1,071-125745 Landelijke groothandel voor de professionele installateur in elektro-technische-, sanitair- en C.V.-installatiematerialen en voor de detailhandel op het gebied van consumentenartikelen, grote en kleine huishoudelijke apparaten en audio/video- produkten. De Technische Unie heeft 23 vestigingen door het hele land en een Centraal Magazijn in Alphen a/d Rijn. Het hoofdkantoor is gevestigd in Amstelveen, In ons Centraal Magazijn te Alphen a/d Rijn gaat op korte termijn met vervroegd pensioen de chef van onze onderhoudsdienst Zijn plaats dient weer te worden ingevuld door een ervaren vakman Wi| vragen voor spoedige indiensttreding een De chef onderhoudsdienst is verantwoordelijk voor het totale onderhoud van o.m. de elektrische-, verwarmings- en brand beveiligingsinstallaties van het gebouw, het preventief onderhoud van de diverse transportsystemen alsmede het rollend materieel Hij zal in staat moeten zijn storingen op elektronisch-, elektrisch- en mechanisch terrein te lokaliseren en zo mogelijk met behulp van eigen monteurs op te lossen Verwacht wordt dat hij voorstellen doet m.b.t. verbetëringen en aanpassingen van de diverse systemen Er wordt in twee ploegendienst gewerkt Om deze veelzijdige taak goed te kunnen vervullen zal de kandidaat aan de volgende eisen moeten voldoen opleiding M.T S -elektrotechniek gedegen kennis en ruime ervaring in het onderhoudswerk leiding kunnen geverraan onderhouds monteurs woonachtig in Alphen aan den Rijn of naaste omgeving leeftijd tot maximaal 40 jaar i, die geïnteresseerd zijn en menen aan onze voorwaarden te kunnen voldoen, nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan Technische Unie BV, afdeling Personeelszaken. Sportlaan 198,1185 TH Amstelveen §1 - Houdt zich bezig met het opheffen en zo mogelijk voorkomen van mechanische storingen aan machines zoals, pasteurs, vul- apparatuur, kontainerbeladers en interne transportsystemen.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 20