.if* gibl Rabobank Q kantoormanager (m/v) uitzendorganisatie WERKNET ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER vereniging leigen huis bouwkundig adviseurs ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Rabobank IJmuiden Rhijnwijcfe 1) een datatypist(e) 2) vrijwilliger voor documentatiecentrum 't Heem WERKMEESTER m/v VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 ~\r randstad uitzendbureau Bel 071-121541 In de technische sector Elektromonteurs Voor diverse bedrijven in Leiden en omgeving zijn wij op zoek naar elektromonteurs. Zowel eerste, tweede als hulpmonteurs kunnen wij plaat sen. Aanvang: direct. Duur: langere tijd. Loodgieter Voor een bedrijf in Leiden zijn wij met spoed op naar een zeer ervaren loodgieter voor burgerwerk. Deze baan gaat langere tijd duren. Voor deze baan is een auto een vereiste. Ingang: direct. LTS-ers fijnmechanische techniek Voor een graveer- en stempelinrichting zijn wij op zoek naar lts-ers met fijnmechanische techniek. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het vervaardigen van naamborden e.d. Enige ervaring is vereist. Deze baan gaat langere tijd duren Aanvang: direct. Spuiter Voor een bedrijf in Katwijk zijn wij met spoed op zoek naar een ervaren spuiter. Deze baan is voor langere tijd. Werktijden: full-time. Boommarkt 3a, Leiden ir randstad uitzendbureau Wij zoeken MET SPOED voor onze adm. afd. een boekh.kundige kracht die ook genegen is sekrctariaatswerfczaamheden te ve Voor onze afd. pröduktie en schoonmaak jonge mensen die langere tijd kunnen werken, (min. 3 maanden) en willen leren boeketten te maken van droogbloemen. Dit werk is in Rijnsburg en goed te bereiken met het openbaar vervoer. Enthousiaste keukenhulpen c.q. huishoudelijke huipen Deze banen zijn in Valkenburg (ZH) en zowel voor de ochtenduren als de middaguren. Bij diverse bedrijven in en rond Leiden produktiemedewerkers(sters) Hele dagen en min 1 week. Interesse in één van bovenstaande banen? Kom dan snel naar Uitzendorganisatie b.v.. Steenstraat 41Leiden (naast de bioscoop), tel. 132743 Bij het GIB adviseurs bij studie en beroep ontstaat op korte termijn een vacature voor - telefoon, receptie - typen van verslagen - administratieve verwerking van de be roepskeuze-onderzoeken - testafname (incidenteel, ter vervanging testassis tent) - documentatie-werkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO of MEAO-niveau - goede contactuele vaardigheden en re presentatief voorkomen - goede type-vaardigheid en beheersing van de Nederlandse taal - zelfstandigheid en accuratesse - niet jonger dan 20 jaar Geboden wordt een zelfstandige functie binnen een klein kantoor. Salaris is afhankelijk van opleiding en er varing. Schriftelijke sollicitaties voor 3 oktober a.s. richten aan: GIB adviseurs bij studie en beroep, t.a.v. mevrouw C. T. M. Aben, Stationsstraat 9, 2405 BL Alphen aan den Pijn. De 'vereniging eigen huis' is een woonconsumtenten- organisatie met ruim 200.000 leden. Naast financiële en juridische adviezen verstrekt de vere niging aan haar leden adviezen op bouwkundig gebied. Onze afdeling bouwtechnoservice heeft door het hele land een netwerk van bouwkundigen die de leden bouw kundige bijstand verlenen bij de oplevering van nieuw bouw woningen en bij de aankoop van bestaande wonin- die een aantal dagen Der week 20 a 30 uur verspreid over de hele week) op free-lance basis voor ons kunnen werken. Funktie-eisen: - opleiding op HTS-niveau en praktijkervaring (o.a. toe zicht); - goede kontaktuele eigenschappen; - goede verbale en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - belangstelling voor het eigen-woningbezit; - leeftijd vanaf 30 jaar en in het bezit van een auto Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: 'vereniging eigen huls' t.a.v. mevrouw mr. A.M. Trip, hoofd bouwtechnoservice, Postbus 735, 3800 AS Amersfoort, met vermelding op de enveloppe 'vaca ture bwt'. AUTOSNELDIENSTEN Holland-Twente BV zoekt voor spoedige indiensttreding een werkzaamheden - hoofdadministratie voor een transportbedrijf, welke i: gevestigd in Enschede - faktureren - verwerken van computermutaties Kennis en opleidingniveau - MEAO of gelijkwaardig - eventueel studerend voor P D.-boekhouden - type vaardigheid Schriftelijke reacties kunnen worden gericht aan Hol- land-Twente BV Dotterbloemkreek 41, 2353 JA Leider dorp. Tel. informatie uitsluitend te verkrijgen op zaterdag tussen 12.00 en 17.00 uur, tel. 071-899279 Milieu-effectrapportage, ontheffingsverzoek(en). Bij de Minister van Volkshuisvesting. Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer en de Minister van Landbouw en Visserij is/zijn het/de volgende verzoek(en) binnen gekomen om ontheffing van de op 1 september j.l. ingegane verplichting tot het maken een milieu-effect rapport. Dit/deze ontheffingsverzoek(en) is/zijn geba seerd op artikel 41e, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne waarin staat dat de genoemde ministers ontheffing van de m.e.r.-plicht kunnen verlenen indien de voorbereiding van de aktiviteit of van het besluit op het tijdstip van het inwerking treden van de m.e.r.-plicht reeds zover is gevorderd dat het maken van een milieu-effectrapport redelijkerwijs niet meer verlangd kan worden. Het gaat hierdus om reeds lopende besluitvormingsprocedures. 1Verzoek ingediend door Burgemeester en Wet houders van Leiderdorp Terzake van. vergunning Afvalstoffen wet voor een regionale stortplaats in de Munmkenpolder Registratienummer 12 Ter inzage legging Dit/deze ontheffingsverzoek(en) wordt/worden over eenkomstig artikel 6, derde en vierde lid, van het Besluit Milieu-effectrapportage op 28 september ter inzage gelegd bij; Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, Directoraat-generaal voor de Milieuhy giëne, Bibliotheek (Kamer 008), Dr. van der Stamstraat 2, Leidschendam. Het verzoek genoemd onder 1 ligt eveneens ter inzage bij het Provinciehuis van Zuid-Holland, Bibliotheek. Koningskade 1's-Gravenhage. het Gemeentehuis van Leiderdorp, Statendaalder 1 Leiderdorp. Het/de ontheffingsverzoek(en) is/zijn gedurende de gebruikelijke kantooruren op de genoemde plaatsen door een ieder in te zien. Verzoeken om inzage gedu rende de avonduren kan men richten aan de afdeling Milieu-effectrapportage van het Directoraat-generaal van de Milieuhygiëne (postbus 450,2260 MB Leid schendam, tel. 070-209367, tst. 3464). Afschrift(en) van het/de ontheffingsverzoek(en) is/zijn tegen vergoeding van de kosten op hetzelfde adres aan te vragen. Bezwaren Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de ontheffing kunnen vanaf de datum van de ter inzage legging gedurende 1 maand schriftelijk ingediend worden bij de Minister van Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ordening en Milieubeheer, Directoraat-generaal voor de Milieuhygiëne t.a.v. de directeur Bestuursza ken, Postbus 450,2260 MB Leidschendam. Indien de indiener van het bezwaarschrift daarom verzoekt, worden zijn persoonlijke gegevens niet bekend gemaakt. is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie! Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulie in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een voor ons bijkantoor aan de Kennemerlaan. Na een inwerkperiode zult u worden aange steld als manager van één van onze bij kantoren. (J geeft leiding aan 5 mede werksters. Cl bent verantwoordelijk voor de afzet van alle voorkomende bank diensten aan particuliere cliënten en voor het optimaal benutten van de commerciële mogelijkheden. Cl vervult tevens een signaleringsfunctie ten aanzien van bedrijfscliënten. Het betreft een zelfstandige functie, waarin initiatief niet alleen mogelijk, maar ook noodzakelijk is. De Rabobankorganisatie kent goede door groeimogelijkheden. CJ heeft tenminste een middelbare oplei ding, aangevuld met enige relevante vaktechnische opleidingen. Daarnaast heeft u enige jaren commerciële bancaire ervaring. Cl beschikt over bewezen organisatorische kwaliteiten en het vermogen om inspire rend in teamverband leiding te geven. Enige ervaring op dit punt is gewenst. Cl bent uiteraard commercieel ingesteld. Clw leeftijd ligt ongeveer tussen de 25 en 30 jaar. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waarondereen dertiende maandsalaris, irvteressante studiefaciliteiten en een premievrije pensioenregeling. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer H.H. Banning, hoofd Particulieren, telefoon 02550 - 19123. Clw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de bank, Postbus 22, 1977 AA IJmuiden. Christelijke scholengemeenschap voor MDGO en ander Voortgezet Onderwijs, Postbus 106, 2300 AC LEIDEN, tel. 071-769343 Uitgaande van de Vereniging voor Protestants Christelijk Beroeps- en ander Voortgezet Onderwijs voor Leiden en omstreken zoekt voor zo spoedig mogelijk voor 20 uur per week in een tijdelijke betrekking tot 31 juli 1988 Opleiding - minimaal MAVO of LEAO diploma. - typediploma Verlangd - ervaring met personal computers (IBM): - grote accuratesse Taken - het invoeren van financiële- en leerlinggegevens; - het verrichten van overige voorkomende administratieve werkzaamheden Werktijden: maandag t/m vrijdag 13.00 - 17.00 uur: Het salaris is overeenkomstig Rijksregeling max. schaal 3 (BBRA 84). Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dhr. G. Nas, admini strateur (tel. 071-769343). voor 12 uur per week Werktijden en (reiskosten)vergoeding worden in overleg vastgesteld. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mw. M. van Harten, adj. dir. (071-310661). Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij zich met het christelijk karakter van onze scholengemeenschap kunnen verenigen. Schriftelijke sollicitatie binnen 5 dagen te richten aan de heer K. Zwitser, direkteur, Postbus 106, 2300 AC Leiden. Het schap biedt in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening zinvolle arbeid aan mensen voor wie door lichamelijke of geestelijke handicaps, danwel door persoonlijke faktoren van andere aard, geen werkgelegenheid in het vrije bedrijf aanwezig Binnen het schap zijn 330 mensen werkzaam, onderverdeeld in de volgende afdelingen: - industriële werkplaatsen Het Dagelijks Bestuur van het schap vraagt, in verband met de aanstaande pensionering van eén van de werk meesters, een voor een cultuurploeg Funktie-informatle: De te benoemen medewerk(st)er zal worden belast met het geven van leiding aan ca. 10 W.S.W.-medewerkers. Deze cultuurploeg heeft onder meer als taak het onder houden van sportparken, plantsoenen, bosparken en woonwijken. Voorts dient de te benoemen medewerk (st)er zich op het objekt intensief bezig te houden met de verdere ontwikkeling van de W.S.W.-medewerkers op cultuur-technisch gebied. Funktie-elsen: Van de te benoemen medewerk(st)er wordt het volgende verwacht: - zeer ruime ervaring op het cultuur-technisch gebied; - middelbaar niveau en in het bezit van het diploma vak bekwaam hovenier of een gelijkwaardige opleiding; - leidinggevende en kontaktuele eigenschappen; - bereidheid tot verdere studie; - leeftijdsindikatie ca. 30 jaar. Salaris: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de se- lektieprocedure. De rechtspositieregelingen van de ge meente Katwijk zijn van toepassing Nadere informatie kan telefonisch worden ingewonnen bij de heer A. R Verhoeven, telefoon 01718-22700 (tst. 12). Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: De direkteur van het Werkvoor zieningsschelp 't Heem, Heerenweg 6, 2220 AM Katwijk. WERKVOORZIENINGSSCHAP Postbus 127 2220 AC Katwijk ZH tel. 01718-22700 Epilepsie: je laat je medemens toch niet vallen...? Campagne 1987: Epilepsie en Onderwijs Steun ons werk NATIONAAL EPILEPSIE FONDS/ DE MACHT VAN HET KLEINE Achterweg 5, 2103 SW Heemstede

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 16