Tm LMHC wacht nog op eerste winst TAW verovert koppositie Monsterzege Ter Leede De Ridder redt Oranje Groen Juichstemming bij Sleutels Ook vrouwen Randstad Sport winnen Gelijkspel tegen ASC Verdiende overwinning Roomburg bij Spirit Oegstgeest blijft goed volgen PAGINA 16 DO ST MAANDAG 21 SEPTEMBER ,1987 1 LEIDEN - Valken'68 is in het af gelopen weekeinde door Kagia van de bovenste plek in de eer- steklasse van de Leidse zater dagafdeling gekegeld. De topper kende een spannend scorever loop en de ploeg uit Lisserbroek trok uiteindelijk met 2-3 aan het langste eind. Mede daardoor kwam TA W, dat zelf met 3-2 van SVLV won, op de eerste plaats terecht. Hazerswoudse Boys be haalde de eerste zege van het lo pend seizoen. Met 0-4 werd SVOW opzij gezet. In de tweede klasse verstevigde GWS de lei derspositie door een nipte 0-1 ze ge op Meerburg. Valken'68 - Kagia 2-3. Val ken-doelman Jan Varkevisser werd als hoofdschuldige van de nederlaag aangewezen. Bij het tweede en derde doelpunt van Kagia ging de ervaren poort wachter behoorlijk in de fout en had daarmee een groot aandeel in het eerste verlies van de Val kenburgers. En het begon zo mooi. In de eerste rondgang leek er tot de rust geen vuiltje aan de lucht en Ronald de Wit verzorg de een 1-0 voorsprong. Met een uitblinkende Frank Duindam aan het hoofd leek de thuisploeg die voorsprong ge makkelijk te kunnen consolide ren. Totdat Richard Trompert het op zijn heupen kreeg. De Ka- gia-spits zorgde eerst voor het evenwicht en dankzij Varkevis ser voor 1-2. Leo Noort bracht de thuisploeg weer op gelijke hoog te maar weer een blunder van Varkevisser hielp Trompert een overvalste hattrick te scoren (2- 3). TAVV - SVLV 3-2. Er werd door TAVV met name in de eer ste vijfenveertig minuten kei hard gewerkt. Een dieptepass van Harald Gérard werd door Wilco van Doorn van de juiste voortzetting voorzien (1-0) en nog geen twee minuten later so leerde Kees Reijngoud naar 2-0. De ploeg van trainer Carel Caron kwam zelfs op 3-0 door Frank Aartman en het leek slechts een kwestie van doordrukken. TAW zakte in de tweede perio de echter ver weg waardoor Paul van Vliet en Rob Bokhorst na mens SVLV een (net) niet ge slaagde inhaalpoging konden ondernemen. SVOW - Hazerswoudse Boys 0- 4. Het lukt SVOW dit seizoen niet zo best om het net van de tegen stander te vinden. Ook tegen Ha zerswoudse Boys waren de voor- waartsen van oefenmeester Men- no Giliam niet goed op dreef. Bo vendien speelde de Hazerswoud se doelman Jos van de Haas (in valler voor de geblesseerde Hans van der Zwan) een sterke wed strijd. Linkerspits Jaap Kroon van de bezoekers toonde wel een neus voor doelpunten te hebben en nam de eerste drie treffers voor zijn rekening. Leon Laros mocht het kwartet volmaken. Woubruggc - Alphia 2-5. De thuisclub was bepaald niet in goede doen. Eerst scoorde Arno Roosemalen in eigen doel en in het scoreverloop ging doelman Wout van den Dool tot tweemaal toe in de fout. Hoewel Van den Dool zich goed herstelde moest hij buiten de eigen treffer van Roosemalen dankzij de Alphena- ren Leen Baay (3x) en Alfred de Beer (strafschop) nog viermaal de gang naar het net maken (0-5). Alphia nam daarop gas terug en Cor Buntsma en Dick van der Harst (strafschop) konden de stand voor Woubrugge nog een dragelijker aanzien geven (2-5). KRV - LSVV 1-2. In dit duel werden de inspanningen van de ploegen na rust gestaakt. Toen prijkte er een 1-2 voorspong voor de Leidenaars op het bord en geen van beide ploegen wilde hieraan tornen. LSVV kende een sterke start waar Léon Neute boom en Robbie Keulenaar opti maal van profiteerden (0-2). Op slag van rust zorgde Maart van den Oever nog voor de Katwijkse aansluiting (1-2) waarmee de wa penfeiten werden afgesloten. Tweede Klasse De tweekamp tussen Meer burg en GWS (0-1) werd al voor rust beslist. Piet Knetsch schoot de verdiende zege voor de ster kere lijstaanvoerder in de Zoe- terwoudse touwen. ZLC draait ook aardig mee in de top. De Lei denaars versloegen met ruime cijfers SJZ (3-0). Sjaak Nefkens, Peter van Tol en Wim Gübler wa ren de doelpuntenmakers in de ze matige vertoning. Het enige positieve was het grote aantal doelpunten bij HVZ-Abbenes (3- 3). Rinus Blijleven (2x) en Leen Ditmars scoorden voor de Zoe- terwoudse ploeg en Ronald Hon- coop (2x) en Peter Tamerus de den hetzelfde voor de bezoekers. LEIDEN - In de interregionale klasse van het vrouwenvoetbal boekte Ter Leede zaterdag de vier de overwinning op rij tegen Ber- kel: 9-2. In dezelfde klasse verloor Lugdunum met 3-0 van Rijsoord. In de eerste klasse versloeg Oegst- geest Valken'68 met 7-2. In de hoofdklasse van de zondagafdeling won Randstad Sport met 5-0 van Juventas/De Valkeniers. Ter Leede ondervond geen te genstand van Berkel. Voor de Sas- senheimse vrouwen scoorden Jen ny van der Mark (twee maal), Ma rion van der Ploeg (twee maal), Elly Risah, Annette Berendonk, Tineke Datema. Bianca van Loon en Co- QB - Wilhelmus op LFC-terrein LEIDEN - Op het LFC-terrein aan de Boshuizerkade wordt morgen avond om 20.00 de wedstrijd Quick Boys - Wilhelmus om de Zilveren Molen gespeeld LEIDEN - In de eerste klasse van de Afdeling Leiden (zondag) hebben Oranje Groen en Kickers '69 de kop over genomen van het niet spelende SJZ. De club uit Zoeter- woude heeft één punt minder maar ook twee wedstrijden minder gespeeld dan beide koplopers. Kickers won bij Leidsche Boys (1-2) en Oranje Groen kwam een 1-1 gelijk spel met ASC overeen. VNL en Randstad Sport zijn op de goede weg terug. VNL klopte MMO met 3-2 en Randstad Sport veegde VNA met 6-1. Alkmania was in een doelpunt rijke wedstrijd iets beter op schot dan ZLC (4-3). Bernard- us en Warmunda deden voor elkaar niet onder (0-0). VNL-MMO 3-2 MMO zit duidelijk in de hoek waar de klappen vallen. Ook tegen VNL bleef de ploeg uit Hoogmade met lege handen staan. Nadat Hans van As VNL op een 1-0 voorsprong had gezet, kwam MMO sterk opzet ten. Na de gelijkmaker van Hans van Goozen verkrampte de Leidse ploeg helemaal. Toch sloeg VNL na de rust verrassend toe. Nico La- kenberg en Frans van der Heyden zette de ploeg van trainer Cees van der Wiel zelfs op een 3-1 voor sprong. Toen Hans Disseldorp er 3- 2 van maakte, raakte de Leidse ploeg duidelijk in paniek. Het laatste fluitsignaal kwam dan ook als geroepen. Leidsche Boys-Kickers '69 1-2 In de eerste helft gebeurde er erg weinig. Alleen de trieste afgang van Kickers-speler Rob van Spij keren, per ambulance naar het zie kenhuis, bracht enige beroering in het veld. De ongelukkige botsing leverde Van Spijkeren enige kneu zingen op. In de tweede helft bracht Ed Ouwerkerk Leidsche Boys, die het zonder Patrick, Peter en Richard Kooien en Ton de Wit moest stellen, op een 1-0 voor sprong. Een foutje van John Streur werd de Boys noodlottig. Invaller Wim de Hollander was attent ter- plekke en scoorde de gelijkmaker. Peter van der Hoek gebruikte twee minuten later uitstekend zijn 'hoofd' en bracht de zege alsnog bij Kickers. Oranje Groen-ASC 1-1 Veel toeschouwers togen gister middag vanwege een groot aantal afgelastingen naar het veld aan de Boshuizerkade. Oranje Groen had in de eerste helft afstand van ASC kunnen nemen, maar het vizier van Johan de Ridder, Alan Ruben en Robert Abma stond niet op scherp. In de tweede helft bleek de condi tie van ASC toch duidelijk beter. De roodzwarten kwamen door Wim Meutstege aan de leiding. Een vrije trap van de ex-Ajacied ver dween snoeihard in de kruising (1- 0). Johan de Ridder behoedde Alan Ruben van Oranje Groen in fel duel gewikkeld met Bob van Aken van ASC. Op de achtergrond kijkt Wim MeutStege. <foto Pieten.» Oranje Groen van een nederlaag door toch nog de gelijkmaker in te schieten. Inmiddels speelde ASC met tien man omdat Robert de Haan door arbiter Malipaard werd weggestuurd. Randstad Sport-VNA 6-1 VNA kwam er totaal niet aan te pas in de wedstrijd tegen Randstad Sport. Pas bij een 5-0 achterstand kon VNA via Edwin de Roo iets te rugdoen. Hennie van Duuren was voor de thuisclub met drie doel punten goed op schot. Piet Sloos (2x) en Gerrit van Baardwijk zorg den voor de overige produktie. VNA had het aan de lankmoedig heid van Randstad Sport te danken dat de dubbele cijfers niet werden gehaald. Vooral in de tweede helft was het éénrichtingsverkeer. Alkmania-ZLC 4-3 Een enerverend scoringsver- loop. Cock Bouwmeester en Peter Muller zetten Alkmania al snel op een 2-0 voorsprong. Ed van Klink bracht de spanning via een straf schop weer terug. Angelo van Klink bepaalde de ruststand op 3-1. Nadat Ruud de Jong het houtwerk had geraakt kreeg Alkmania een strafschop te nemen. Edwin Roos LEIDEN - Op de derde speeldag in de hockeycompetitie kwamen de regioploegen goed voor de dag met veel overwinningen en handhaaf den de vrouwen veelal hun posities door punténdelingen. Het man- nenteam van LMHC speelde gister middag ook gelijk en deed dat voor de derde keer in successie. De Noordwijkse hockeysters bleven in de eerste klasse samen met Wa rande (waar zij 0-0 tegen speelden) aan de leiding. LMHC - Victoria 2-2. De thuisploeg werd in de eerste helft stevig onder druk gezet door het Rotterdamse Victoria. Na 25 minuten schoof Vriens de 0-1 langs Tom van der Meer die tevens de pauzestand werd. De ploeg van Martijn Drijver nam een kwartier lang het initiatief over van de Rot terdammers en kwam uit twee strafcorners op 2-1 voorsprong. De eerste kwam direct van de stick van Harmen Jansen Schoonhoven, de ander werd gemaakt door Bob- Jan Dietrich uit een variatie. Na de 1-1 miste oud-LMHC'er Joan van Marwijk Kooij overigens een straf- bal en had nog pech in de eindfase met een slapshot op de paal. Bank- straffen voor Bernard Holsboer en Jeroen Dubbeld maakte het Victo ria gemakkelijker het overwicht te herkrijgen. Dank zij de uitblinken de LMHC-goalie moest Victoria tot tien minuten voor tijd wachten om de 2-2 uit het vuur te slepen door oud-international Wouter Leefers. Spirit - Roomburg 1-2. De ploeg van Jaap Suyk nam de zege dikverdiend mee uit Schie dam, maar was ontevreden over de magere score. Dat was niet in de laatste plaats het gevolg van het massale verdedigen van Spirit. Voorts groeide de keeper van de thuisploeg in zijn rol van sluitpost. Na vijf minuten maakte Cees Wendt uit een inslag van Johan Biekart de openingstreffer. Ook in het tweede part gingen de Leide naars slecht om met hun kansen. Spirit begroette de 1-1 uit een straf- corner als een soort overwinning. Jurjen van Aken bracht Roomburg echter nog op tijd de volle winst. Alecto - VCL 3-0. De raad van Wout van der Meu- len om VCL vooral niet te onder schatten, werd opgevolgd. Hugo Kranenburg opende de score met een velddoelpunt, waarna Van der Meulen de Leiderdorpers nog voor rust op de veilige 2-0 bracht. In het tweede deel werd VCL met de mooiste treffer op de knieën ge bracht: 3-0. Ludo Mennes onder schepte en passte op Van der Meu len die Eric Brabander liet afron den met een doeltreffende kaats. Capelle - Forescate 0-2. De Voorschotenaren liepen nog naar hun vorm te zoeken. Het krachtsverschil werd uitgedrukt met twee treffers die beide uit strafballen werden verzilverd. In de eerste helft kweet Martijn van Paassen zich van die taak en daar na liet Bernhard Thieme zien dit onderdeel ook te beheersen. De wedstrijd werd eigenlijk gewon nen door de uitblinkende doelman Fred Brouwer. Noordwijk - VVV 1-0. Na 25 minuten goed combineren van de Noordwijkse hockeysters kwam het verlossende schot van de stick van Fred Beuk die daar mee gelijk de matchwinnaar werd. In het restant zakte Noordwijk in door het middenveld prijs te ge ven. De Amsterdammers konden ook al niet imponeren en kwamen zelfs niet langszij. Vrouwen Pinoké - Leiden 3-1. Een geflatteerde overwinning voor de Amsterdamsen die na de doelpuntloze eerste helft een du bieuze strafbal en strafcorner mee kregen, waar wel uit werd ge scoord: 2-0. Het karakter van de wedstrijd was gelijkopgaand. Vijf minuten voor tijd kwam de thuis- ploeg met een reboundgoal op de luxe 3-0. Cathelijn Kranendonk redde op de valreep de LMHC-eer. Kieviten - Alecto 1-1. Alecto-coach Ruud Hartman Kok was ontevreden met de 1-1 die hij meenam uit Wassenaar. Alecto was sterker en benutte de kansen waaronder tal van strafcorners niet. Jet Kruidenier sloeg voor de doelwisseling alsnog toe nadat een knalharde inzet van Marjolein Blans van de paal stuitte: 0-1. Kie viten verzilverde tien minuten voor tijd een strafbal en kwam goed weg met de 1-1. Noordwijk - Warande 0-0. Noordwijk-coach Luc Klinkha mer sprak van een terechte 0-0. Noordwijk houdt met de Ooster- houtse ploeg de leiding in de eerste klasse A. Alexandra van Kan stond in de laatste minuut oog in oog met de Warande-doelvrouw, maar mis te. Roomburg - Spirit 1-1. De Leidse hockeysters zochten in het eerste deel meer de aanval dan de Schiedamse opponent. Een lange corner werd een kwartier voor de pauze door Karina Slagt meteen ingeslagen en tot 1-0 verhe ven. Spirit kwam in het vervolg sterk terug en nam het overwicht over om na een kwartier na pauze de gelijkmakende en verdiende 1-1 te produceren. Forescate - Cartouche 3-3. Ondanks een riante 2-0 voor sprong van de produktieve'Fores- catespeelster Danielle Engelen die tevens ruststand werd, kwamen de Voorburgse hockeysters met 2-2 langszij. Engelen bracht Forescate weer op voorsprong door alert een reboundmogelijkheid bij een korte hoekslag te benutten: 3-2. Slecht optreden van de Forescate-defen- sie in de laatste fasebracht Cartou che nog op 3-3. Vierde klasse De hockeyclub Catwijck had de de de Lugdunum was wel de mindere ploeg tegen een sterk aanvallend Rijsoord, maar de Leidse vrouwen hielden de verdediging goed geslo ten. De eerste treffer werd in de tweede helft door de Ridderkerkse Petra Grootenboer gescoord. Hes- terine de Reus en Corry Kruithof breidden de voorsprong uit en be paalden de eindstand op 0-3. In de eerste klasse liep Oegst- geest over Valken'68 heen. Voor de Oegstgeestse vrouwen scoorden Anja van Borssum (twee maal), Jo- landa van der Vlugt (twee maal), José van der Beek, Lia Groot en Anna Kitselaar. Mariëlle Slootweg en Marian Boogert brachten de bal voor de Valkenburgse formatie tussen de palen. SVLV dolf het onderspit tegen Hazerswoudse Girls: 0-6. Gerda van Tol scoorde de openingstreffer uit een penalty, die werd veroor zaakt door een handsbal van de Voorschotense Nancy Knijnen- burg. Daarna breidden Clementine Laurier (drie maal), Janette de Gel der en Conny Hoogerwaard de voorsprong voor de Hazerswoudse uit. Katwijk haalde de winstpunten tegen Lyra binnen: 1-0. De gast vrouwen hadden de eerste helft het betere van het spel, wat zich uitte in de score van Sylvia Soeverein. Na de pauze oefende Lyra grote druk uit op de Katwijkse formatie, die echter door goed werk van VOETBAL - Het Nederlands voetbalelftal onder achttien jaar heeft het vier-landentoernooi in Schotland gewonnen. De ploeg van Bert van Lingen speelde zater dag in de laatste wedstrijd gelijk te gen België: 2-2. Twee minuten voor het einde was de stand nog 2-0 in het voor deel van de Belgische jeugd. Wit- schge (Ajax) en Jochems (Sparta) bezorgden Oranje alsnog een punt, waardoor de Nederlandse ploeg onbereikbaar werd voor de concur rentie. Nederland speelde eerder gelijk tegen Schotland (0-0) en ver sloeg Italië met 2-0. In de hoofdklasse van de zon dagafdeling had Randstad Sport duidelijk het betere van het spel te gen Juventas/De Valkeniers. Voor de Voorschotense formatie scoor den Bettina de Boer (twee maal), Debbie de Jong (twee maal) en Lia Piket. SJZ won met 4-2 van Stolwijk. De duidelijk beter spelende Zoe- terwoudse vrouwen scoorden in de eerste helft via de voet van Mieke Wesseling (twee maal). Na de pauze werd de stand eerst gelijk getrok ken door treffers van de Stolwijkse Monique van Graad en Kitty Boers, maar door scores van Wanda Sprinter en Corinne van der Krogt behaalde SJZ toch de winst punten. SJC behaalde in de eerste klasse de overwinning tegen Kickers'69' 4-3. Voor de pauze kwam de Noord wijkse formatie op voorsprong door doelpunten van Helène van der Weijden (twee maal) en Wendy Smit. die een corner rechtstreeks in het doel plaatste. De Leimuiden- se Marinka van der Voort scoorde voor de gastvrouwen. Na de rust oefende Kickers'69 grote druk uit or de Noordwijkse verdediging, wat resulteerde in de scores van Anneke de Jong en Carla van dei- Hoorn. Helène van der Weijden zorgde er met haar derde trefer voor dat de winstpunten toch naar SJC gingen. Teylingen was de sterkere ploeg tegen SVLV (5-2), dat geen gebruik van de kansen maakte. Dorien van Nobelen (twee maal), Claudia Mul ler, Ellis de Vreede en Esther van Biezen scoorden voor de Sassen- heimse ploeg. De treffers voor de Voorschotense formatie werden verzorgd door Marjolein Kraan en Lonny Mens. LFC dolf het onderspit tegen UDO: 1-2. De Oegstgeestse vrou wen kwamen op voorsprong door een doelpunt van Ria Juffermans. De Leidse Brenda van Stralen trok de stand in de tweede helft gelijk. In de laatste minuut werd de wed strijd in het voordeel van UDO be slist door een treffer van Helène Zandbergen. die het karwei moest afmaken faal de hopeloos. ZLC putte daar weer wat moed uit en Hans de Kruyff scoorde tegen 3-2. Edwin Roos maakte zijn eerdere foutje goed en kopte de bal acnter z,l,u doelman Johan Ouwerkerk (4-2). Ronald Scheffer hield de spanning met een Leids doelpunt er nog volop in. Maar de gelijkmaker bleef uit. Bernardus-Warmunda 0-0 Een zwak en futloos gebeuren van beide zijde. Ondanks dat in de tweede helft de wedstrijd wat feller werd kwamen beide ploegen niet tot scoren. Leidse Studs op visite. Don Klop penburg van de Leidse Studs opende de score in het eerste part. De eindstand (1-1) kwam een kwar tier voor tijd tot stand uit een straf corner die door Henrik Houwaard direct werd ingeschoten. De Kat wijkse hockeysters hielden on danks het goede optreden van de 15-jange invallende keepster Joke Haasnoot geen stand tegen de schotkracht Van Anneke Verheul die vijfmaal raak schoot. De andere van de in totaal zes treffers kwam op naam van Josien van der Feltz. Hisalis had zowel met de i als de vrouwen geen succes met de uitwedstrijd tegen Saxenburg. De Lissese hockeyers waren sterker, maar moesten met een 1-0 neder laag naar huis. Het vrouwenteam van Hisalis verloor met 2-1 van Saxenburg. Ineke Robertus redde de Lissese eer. NIEK FAAS LEIDEN - De Leidse clubs De Sleutels, Voorschoten en Oegst geest doen het vooralsnog uitste kend in de vierde klasse B (zater dag). Lijstaanvoerder De Sleutels bevestigde de hoge notering door Floreant met duidelijke cijfers (3-1) terug te wijzen. Voorschoten pakte de volle winst tegen Koudekerk (2- 1) en Oegstgeest blijft in de top meedraaien door Linschoten met lege handen achter te laten (1-2). De Sleutels - Floreant 3-1. Ook in dit duel eiste Klaas Dekker de hoofdrol voor zich op. De Leidse puntspeler was al in de vorige twee wedstrijden viermaal trefzeker en maakte daar zaterdag geen uitzon dering op. De weer in de basis te ruggekeerde Leo Compeer kppte de bal voor de schietgrage voeten van Dekker, die direct uithaalde (1- 0). Compeer, die door een alles-of- niets spelletje van Floreant een paar kansjes kreeg, zag Dekker op aangeven van Wim van Luyk de 2-0 binnenschieten. Nadat Cock de Bruin de hoop bij Floreant levend hield (2-1) volgde Compeer het goe de voorbeeld van zijn ploeggenoot door De Sleutels op de veilige 3-1 te schieten. Oefenmeester Jan van Bemmelen gaf (na drie gewonnen wedstrijden) toe "toch wel in een juichstemming te zijn". Voorlopig is daar alle reden toe Voorschoten - Koudekerk 2-1. De bezoekers traden gehavend aan (vijf invallers) en moesten zelfs good-old' Albert Hakkebrak (41) afstoffen om het Koudekerkse vlaggeschip te completeren. De formatie van Koos Crama leek zelfs voor een verrassing te gaan zorgen. Koudekerk kwam sterk uit de startblokken en legde de gastheer zijn. Henk Griffioen onderstreepte het overwicht met doeltreffende af (0-1). Na het Koudekerkse halfuurtje profiteerde Rob de Jonge door uit een scrimmage ineens raak te schieten (1-1). Voorschoten nam daarna het heft in handen en toen Frits Breekveld op rechts doorbrak en een voorzet losliet, brak Rob Snel voor de thuisclub de ban (2-1). Linschoten - Oegstgeest 1-2. Hoewel Linschoten op karakter de strijd aanging was het de betere techniek van de bezoeker die de doorslag gaf. Daar was wel een beetje geluk bij nodig. Frank Hoge- woning ontving na een sterke solo de bal in dé kluts terug en meteen was het raak (0-1). Een fout in het centrum van de Oegstgeester de fensie bracht de spanning terug (1- 1 door Peter Keereweer) maar een doeltreffende kopstoot van Willem Jan Pot Hofstede bracht de winst vlak voor het eindsignaal bij Oegst geest. Ter Leede - Zwammerdam 0-3. De Sassenheimers toonden zich niet aggressief genoeg en vonden buiten de eigen instelling ook een zondebok in de Voorschotense ar biter Van den Berg. Met name het tweede doelpunt van de Zwam- merdammers werd aangevochten omdat hier "buitenspel aan vooraf gegaan zou zijn. Niet echter vol gens Van den Berg die de treffer van Koos Disseldorp dan ook toe kende. Daarvoor had Rinus de Keijzer al voor 0-1 gezorgd en maakte Joris Geerlof de afsluiten de treffer (0-3). Rohda'76 - MVKV 3-0. Ook hier was de man in het zwart het lijdend voorwerp. Arbiter Leijdsman snapte volgens de bezoekers niets van voetbal en Martin Oudshoorn liet dat verbaal blijken. De Katwij- ker werd dan ook geboekt evenals ploeggenoot Ton van Es, maar dan om speltechnische redenen. Beide partijen waren het er wel over eens dat MVKV het weer lelijk heeft laten liggen. Michiel Parle- vliet, Jan Binnendijk en vooral Henk Langemaat lieten de mooiste kansen liggen. Voor Rohda scoor den Kees de Jong (strafschop), Freek Kastelein en Joost de Bruin. NAS - SIZO 2-0 (West 1). De Hil- legomse oefenmeester Gerrit Gar- relts was duidelijk in zijn mening. We hebben terecht verloren. Voor hetzelfde geld hadden het er meer kunnen zijn". Dat het bij 2-0 bleef was te danken aan het gemis aan extra scherpte bij NAS. SIZO ver loor bovendien Hans van Marsber gen die met gekwetste enkel- en kniebanden naar het ziekenhuis werd afgevoerd. SVB - SMS 0-6. De ploeg uit Nieuw-Vennep had geen kind aan SVB. Man van de wedstrijd was Arie Jaap van Rijn, die maar liefst vijfmaal het Bennebroekse doel trof. Remco Post mocht daarna éénmaal zijn aandeel leveren. Duel verschoven LEIDEN - In verband met de 3 ok toberviering wordt de wedstrijd De Sleutels - Oegstgeest in de Vierde Klasse B (KNVB-zaterdag) reeds aanstaande donderdag (24 septem ber) verspeeld. Aangezien het hier een lichtwedstrijd betreft en De Sleutels niet over de vereiste voor zieningen beschikt is gekozen voor het LFC-terrein. Om 20.00 uur wordt afgetrapt.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 16