Feyenoord verrast met dopingcontrole r LUU slachtoiier eigen succes SP0SPtTV Record aantal invitaties Seoul Timman pakt winstpunt Utrecht-fan gewond bij steekpartij Leiderdorp: vijf man Campomanes slechts toeschouwer in Tilburg: VRIJDAG 18 SEPTEMBER 1987 SPORT PAGINA 17 UEFA controleert ook in eerste ronde ROTTERDAM/BRUSSEL/ZEIST (ANP/GPD) - Feyenoord heeft de primeur gehad van een dopingcon trole in de eerste ronde van het Eu ropese bekervoetbal. Gisteren werd bekend gemaakt, dat de Schotse arts Stewart Willis in op dracht van de Europese Voetbal Unie (UEFA) woensdagavond in De Kuip na het duel van de Rotter dammers tegen Spora Luxemburg (5-0) van elke ploeg twee spelers bij zich heeft gehad in een speciaal in gerichte kamer. Sinds 1980 werd tot nog toe alleen na Europa-Cupfi- nales op doping gecontroleerd. Door het lot werden Keje Mole naar en de voor Hofman ingevallen Ed l oos van Feyenoord en Sant- pieti o en Mergen van Spora aange wezen. Drie van de vier spelers hadden geen moeite met het legen van de blaas. Mergen wel. Hij zat nog bij de dokter, toen het stadion al vrijwel leeg was, en kon pas uri neren na van de arts een speciaal drankje te hebben gehad. De uit slag van het urine-onderzoek wordt binnenkort verwacht. De UEFA heeft voor de aanvang van het seizoen bepaald, dat bij één of meerdere wedstrijden per ronde van de drie bekertoernooien con trole moet plaatsvinden op het ge bruik van verboden stimulerende middelen, waarbij het lot de clubs aanwijst. Het resultaat van de lo ting wordt zo lang mogelijk geheim gehouden. Het bestuur van Feye noord kreeg woensdagochtend pas te horen, dat Willis, dokter van het nationale Schotse elftal, zou langs komen., „We moesten halsoverkop een kamer inrichten", zei Feye- noord-secretaris Fred Blankemeij- er. „De UEFA heeft allerlei strenge eisen gesteld, waaraan je als thuis- spelende club moet voldoen. We hadden er wel een beetje op gere kend, maar toch kwam de medede ling onverwachts." Bergholtz Het bestuur van de Belgische eersteklasser AA Gent heeft zijn Nederlandse trainer Pummy Berg holtz en hulptrainer Roger van Gansbeke ontslagen. De hulptrai ners Mahieu en Braem nemen voorlopig de begeleiding over tot dat een nieuwe traner is gevonden. Het ontslag is het gevolg van de onvrede over de prestaties van AA Gent. Vorig jaar streed de ploeg nog mee in de sub-top van de eerste klasse, maar nu bungelt zij na zes wedstrijden zonder een enkel punt onder aan de ranglijst. De positie van Bergholtz was de laatste we ken steeds vaker ter discussie ge steld, maar dinsdag nog verklaarde club-voorzitter Naudts dat Berg holtz en Van Gansbeke voorlopig mochten blijven. Gistermorgen kwam dan toch het bericht dat het bestuur de contracten met beide trainers verbreekt. Conditietest Egbert Mulder zal weer worden ingeschakeld als scheidsrechter van wedstrijden in het betaald voetbal. De Hoogezandse arbiter voldeed gistermiddag in de Zeister bossen aan de conditietest van de KNVB. Hij liep in de twaalf minu ten van de „Cooper-test" iets meer dan 2600 meter. Mulder behoorde in augustus tot de vijf scheidsrechters, die niet aan de norm voldeden. Vier van hen slaagden enkele weken later wel. Mulder haalde het niet, en mocht derhalve niet fluiten, maar werkte aan zijn conditie onder begeleiding van de medische staf van de KN VB. Blessure Adrie Andriessen van Sparta heeft gisteren besloten te stoppen met betaald voetbal. De Rotter damse libero kampt met een ernsti ge knieblessure en kreeg van arts Zaalvoetballers BRASILIA (ANP) - Het Neder lands zaalvoetbalteam heeft bij het FIFA-toernooi in Brasilia zijn tweede overwinning geboekt. Pa raguay, ongeslagen tot dan toe, ver loor met 0-4 van Oranje, dat Loos- veld, Van der Laan, Bakker en Van Leeuwen als doelpuntenmakers kon omhelzen. In de Zuidameri- kaanse heksenketel kregen Her mans, Faber en Forree de gele kaart voor aanmerkingen op de lei ding. Nederland leidt in poule B met evenveel punten, vijf, als Spanje. Eerder werd Peru met 2-1 versla gen en speelde de nationale ploeg gelijk (3-3) tegen de Spanjaarden. In de slotwedstrijd van de voorron den treft Nederland de matige ploeg van de Verenigde Staten. Als Nederland als eerste eindigt in poule B, ontloopt het in de kruisfi nales van het officieuze wereld kampioenschap het oppermachti ge Brazilié. Ben van den Bosch het dringende advies het rustiger aan te gaan doen. Andriessen was tijdens de vorige competitie vanwege dezelfde kwetsuur lange tijd uitgeschakeld. Dit seizoen keerde de 26-jarige ver dediger terug in het eerste elftal. In het duel tegen Feyenoord van zon dag kreeg hij weer last van de knie. Andriessen kwam voort uit de ei gen kweek van de club op Span gen. Bondscoach Nol de Ruiter heeft voorlopig twintig spelers geselec teerd voor de kwalificatiewedstrijd tussen het Oostduitse en Neder- UTRECHT (GPD) - Een sup porter van FC Utrecht is in de nacht van woensdag op don derdag ernstig gewond geraakt bij een steekpartij in de binnen stad van Linz. De 27-jarige man raakte samen met zes vrienden slaags met een groep van vijf tien Oostenrijkse voetbalsup porters, en werd in die scher mutseling met een mes in de buikstreek gestoken. Hij moest worden opgenomen in het zie kenhuis en onderging daar een spoed-operatie. Volgens de be handelende artsen verkeert de man momenteel buiten levens gevaar. Omdat de Oostenrij kers zich snel uit de voeten maakten, is de politie er niet in geslaagd de dader te achterha len. De mogelijkheid bestaat dat de FC Utrecht-supporters, die zich woensdagavond in het Oostenrijkse Linz hebben mis- landse Olympische elftal, dinsdag in Nordhausen. Ajax, Den Bosch en Groningen zijn „hofleveran ciers" met elk drie spelers. De twintig voor het Olympisch elftal zijn: Menzo, Witschge en Meijer (allen Ajax), Brood, Van Eek en Krüzen (allen Den Bosch), Storm, Verkuyl en De Wolf (allen Groningen), Lankhaar (Den Haag), Barendse (Feyenoord), Van der Waart (PEC Zwolle), Van Aerle en Gillhaus (beiden PSV), Blattler (Roda JC), Ellerman en De Goeij (beiden Sparta), Willems (Twente), Van Loen en Plomp (beiden Utrecht). dragen en zijn gearresteerd, in Nederland zullen worden be recht. Volgens de Utrechtse of ficier van justitie mr R. Behling kan dat omdat Oostenrijk het zogeheten Europese Verdrag heeft ondertekend. „Als wij van de Oostenrijkse justitie het ver zoek krijgen deze (veertien) supporters te vervolgen, dan zullen wij daaraan gehoor ge ven, mits de bewijzen in orde zijn". Volgens Behling zijn er nog geen contacten of afspra- In de Zuidkoreaanse hoofstad Seoul is gisteren het aftellen voorde Olym pische Spelen, die precies over een jaar van start gaan, begonnen. Op een enorm electronisch bord staan de magische cijfers: nog 366 dagen. (foto LAUSANNE (Rtr./AFP/DPA) - Exact een jaar voor de openings plechtigheid heeft Juan Antonio Samaranch gisteren het record aantal van 167 uitnodigingen de deur uitgedaan voor deelneming aan de Olympische zomerspelen in Seoul 1988. De Olympische baas ondertekende op het hoofdkwar tier in Lausanne symbolisch vijf in vitaties, aan een land van elk conti nent. De ceremonie werd door de organisatoren in Seoul op een groot televisiescherm gevolgd. Het aftellen in de Zuidkoreaanse hoofdstad is begonnen. In een groot vuurwerk op de oevers van de Han rivier, in het Olympisch park, werden de cijfers 366 ont huld. De feestelijkheden in Zwitser land stonden op een laag pitje door de vrees voor een boycot door com munistische landen. Samaranch ken tussen de Oostenrijkse en Nederlandse justitie. De Utrechtse politie zal zeker contact opnemen met de auto riteiten van Linz. Volgens een woordvoerder is zij, en ook het in Utrecht gevestigde Centraal Informatiepunt Voetbalvanda lisme, 'zeer belangstellend' naar de misdragingen van de aangehouden FC-supporters. Overigens heeft Hans Ebers- berger, de officiële waarnemer van de UEFA, na afloop van het duel in Linz laten weten dat Utrecht van hem niets heeft te vrezen. Zoals gebruikelijk rap porteert de Europese voetbal bond alleen over het gedrag van supporters binnen het stadion en niet daarbuiten. En aange zien de Utrechtse aanhangers zich tijdens het Europa Cup- treffen rustig hielden, heeft Ebersberger niets te melden aan zijn bazen. LEIDEN - Coach Peter Paulides van Leiderdorp noemt de situa tie waarin hij zich met zijn bas- ketbalpoeg bij de start van de competitie bevindt „een ramp". In het minst gunstige scenario kan Paulides vanavond in Bever wijk slechts over vijf spelers be schikken, als het meevalt zijn het er zes of zeven. Center Boris Monkhorst en spelmaker Henk Jan Piket kam pen met enkelblessures, Jeroen van Veen krijgt van junioren- coach Rein Paulides geen vrijaf (van de training) om met het eer ste team mee te gaan. Daarnaast is het meespelen van de kwakke lende Marcel Huybens onzeker, terwijl er onduidelijkheid be staat of Erik Huybens zijn in 1986 opgelopen schorsing nu wel of niet heeft 'uitgezeten'. Informa tie bij de bond leert dat dit zo is, maar een schriftelijke bevesti ging valt niet te krijgen. Er is voor Paulides ook een zonnige kant aan alle problemen. Afgelopen zaterdag is in Voor burg een deel van de blauwe re- serve-kleding ontvreemd: door de blessures komt Leiderdorp in ieder geval geen shirts tekort. Luba Leiden start de competi tie in de eerste divisie morgen avond met een positieve noot. Coach Bakhuyzen, die stad en land heeft afgebeld voor verster king, kan door de komst van To ny Lamping, Robert Jan Kam- stein en Ben de Jong met een ge rust hart de strijd aangaan. Al zal De Jong nog een aantal wedstrij den aan de kant moeten blijven wegens een bij Grasshoppers op gelopen schorsing. V B I i \TT^ "1 1 TILBURG (GPD) - Menige toernooi-organisatie zou de lo per uitrollen als de voorzitter van de wereldschaakbond de opening van een belangrijk evenement met zijn aanwezig heid kwam opluisteren. FIDE-praeses Florencio Campo manes was vanuit Madrid komen overvliegen naar Tilburg om daar dinsdag het startschot van het Interpolis-toernooi mee te maken, maar meer dan een plaatsje aan het banket zat er voor de Filippijn niet in. Geen speciaal welkomst woord, geen VlP^behandeling en zelfs geen rolletje bij de loting. De organisatie in Tilburg had Cam pomanes wel een officiële hande ling willen laten verrichten, doch Jan Timman en de Westduitse grootmeester Robert Hübner von den dat te veel eer voor de voorzit ter van de FIDE. Zij dreigden de openingsplechtigheid te boycotten zodra Campomanes toch het spreekgestoelte zou beklimmen, of de naambordjes uit de kokers zou halen. Aan huichelarij wenste het duo zich niet schuldig te maken. Campomanes, die in '83 de op volger werd van de veelgeprezen Fridrik Olafsson, is in de vier jaar dat hij de dienst uitmaakt bepaald niet bemind geraakt bij de scha kers uit het Westen. Zijn handel wijze is daaraan niet vreemd. Tij dens de eerste WK-match tussen Karpov en Kasparov zorgde de voorzitter voor een unicum door de tweekamp af te breken op het mo ment dat Karpov een (mentale) in eenstorting nabij zou zijn. ten en die aan het eind de winnaar van de wereldbeker zal opleveren. „In de media heet het dat de FI DE tegen de plannen voor een GP- circuit is", aldus Campomanes, „maar dat is alweer niet waar. De GMA verzocht ons het plan te fiat teren voordat we het konden bekij ken, en daaraan wilde en mocht de FIDE geen medewerking verlenen. Zo iets moet namelijk eerst worden voorgelegd aan de algemene verga dering". Boezemvriend Karpov, die loyaal werd ge steund door de Russische schaak bond, gold destijds algemeen als de beschermeling van Campo manes. De boezemvriend van de afgezette Filippijnse dictator Fer dinand Marcos haalde zich met het stopzetten van de WK-match de woede op de hals van vrijwel de ge hele schaakwereld. Zijn toch al wankele positie werd nog moeilij ker; de oppositie tegen zijn weinig democratische kabinet groeide. Toen er een jaar geleden een nieu we FIDE-voorzitter moest worden gekozen, had Campomanes zich via allerlei slinkse trucs weten te verzekeren van de steun van vooral de ontwikkelingslanden op schaakgebied. Zijn herverkiezing was daarmee gewaarborgd. Campomanes kon echter niet verhinderen dat veel topschakers zich verenigden in de Grand Mas ters Association, die de zaken van de grootmeesters beter zou moeten gaan behartigen dan de FIDE tot dusverre had gedaan. Een doorn in het oog van de aalgladde voorzitter van de wereldschaakbond, al wilde hij dat in Tilburg niet toegeven. „Iedereen roept nu wel dat Campo manes niets te maken wil hebben met de GMA, maar dat is echt on zin. We staan open voor alle moge lijke initiatieven". De verenigde grootmeesters maakten direct na oprichting haast met het opzetten van een serie Grand Prix-toernooien, naast de al bestaande tweekampen om de we reldtitel. Het is bijna zeker dat in '88 daadwerkelijk een start ge maakt zal worden met de cyclus, die zes toernooien zal gaan bevat- Slachtoffer Campomanes heeft moeite be scheiden te blijven wanneer hem wordt gevraagd naar de door de FI DE ontwikkelde plannen om de schaaksport over de hele wereld te promoten. „Er is altijd een golf kri tiek over mij en de FIDE uitgestort, en dat zal vermoedelijk wel zo blij ven. Mijn beslissing om de eerste tweekamp tussen Karpov en Kasparov stop te zetten, is een heel belangrijke geweest voor de schaaksport. Daarna zijn er toch nog drie schitterende matches ge weest? Het betekende een geweldi ge stimulans voor het schaken, dat kan niemand ontkennen. Sinds ik in '83 ben begonnen, is het aantal toernooien explosief gestegen. Met zo'n veertig procent. Dat is toch een prima zaak? Het werk heeft zich opgestapeld en u mag van mij geloven, dat het heel wat zweet druppels kost om alles in goede ba nen te leiden. We zijn bij de FIDE eigenlijk het slachtoffer van ons ei gen succes". Jan Timman verwijst het verhaal van Campomanes dat de FIDE de Grand Masters Association niet in de wielen wil rijden naar fabeltjes- land. „Ik heb een circulaire van de FIDE onder ogen gehad waarin duidelijk staat dat de GMA catego risch moet worden tegengewerkt. Wij (Timman is vice-voorzitter van de organisatie, red.) wilden best sa menwerken met de FIDE, maar het is duidelijk dat de wereldschaak bond daaraan geen behoefte heeft. Nou, dan niet. Ik denk dat de FIDE in de toekomst afhankelijker wordt van ons dan andersom". De GP-toernooien zullen worden gedoteerd met meer dan tweehon derdduizend dollar. Het lijkt dan ook onontkoombaar dat de wat kleinere toernooien hun aantrek kingskracht op de topschakers gro tendeels zullen verliezen. „Ik ver wacht dat de wat minder aanspre kende evenementen inderdaad wat problemen krijgen met de bezet ting", blikt Timman vooruit. „Die kunnen dat echter ondervangen door het prijzengeld wat op te schroeven". +Onder het toeziend oog van Jan Timman (links) r elkaar op in Tilburg. Ljubojevic Iaat kansen liggen TILBURG (ANP) - De openingsfa se van de dubbelrondige schaak- achtkamp in Tilburg is niet al te spectaculair verlopen. De stem ming is wat mat. Sommige groot meesters zijn de inspanningen, die zijn geleverd in de interzone-toer- nooien nog niet geheel te boven. Anderen worden door hun hoge ra ting van avonturen afgehouden. De standing van het toernooi is zo hoog, dat de meesten geen enkele plaats op de wereldranglijst prijs geven door louter op remise te spe len. Als Jan Timman bijvoorbeeld zijn predikaat 'best of the west' wil handhaven, heeft hij genoeg aan een score van 7,2 pnt uit veertien partijen. Diezelfde Timman is toe vallig wel de hoogst gekwalificeer de speler van het achttal met een rating van 2645. Op de officiële ranglijst van 1 juli is dat weliswaar vijftien punten lager, maar Tim man heeft sindsdien flink wat pun ten overgehouden aan zijn domine rend optreden bij het nationaal kampioenschap. Daarmee is hij zelfs Jusupov en Sokoiov op de ranglijst voobijgegaan en neemt hij achter Kasparov en Karpov weer de vertrouwde derde plaats in. Hij is dus min of meer aan zijn stand verplicht na tien vergeefse pogin gen het Interpolis-toernooi einde lijk eens op zijn naam te brengen. Fouten bojevic vormen voor Timman een redelijk uitgangspunt. Het is in elk geval meer dan de toeschouwers en commentaar leverende groot meesters hem gisteren toedachten. Die zagen Jans zieltje na een zet of vijftien al zweven. In de oude Tar- rasch, die Ljubojevic op het bord zette, beging Timman niet één maar twee ernstige fouten. Bij h7- h6 trok commentator Gert Ligte- rink de wenkbrauwen op. Toen die misser werd gevolgd door het on begrijpelijke Pd7-b8 was het oor deel snel geveld: Timman had ken nelijk 'e'en van die dagen, waarop hij niets goeds kan doen. Zijn hele koningsvleugel dreigde te worden opgeblazen. Maar het vreemde was, dat Ljubojevic, die als aan- valsspeler toch een reputatie heeft hoog te houden, er niet in slaagde de winnende combinatie te vinden. Timman had op alles een ant woord. Het frustreerde de Joego- slaviër zo, dat hij remise gaf in een stelling, waarin hij nog altijd de beste kansen had. Analyse Hij had op dat moment nog slechts dertien minuten over voor twintig zetten. Hoe vreemd het Ljubojevic te moede was, werd duidelijk bij de analyse in het zweetkamertje. De Joegoslavische grootmeester bleek zoveel over het hoofd te hebben gezien, dat hy op een gegeven moment zelfs twijfel- stipte in zijn rede de dreiging aan. „Wij hebben nog geen definitieve overeenkomst bereikt met Noord- Korea, maar deze ceremonie moet niet uitgelegd worden als zal er geen komen. Het IOC zal de deur altijd op een kier houden, tot het laatste moment." Na het officiële gedeelte verklaarde de Spanjaard dat hij een onderhoud heeft aange vraagd met Gorbatsjov. In dat ge sprek wil hij het IOC-standpunt toelichten en de houding van de Russen en diens advies aan de bondgenoten vernemen. Hij heeft er bij de Sovjet-leider op aange drongen het gesprek ruim voor 17 januari, de deadline voor inschrij ving voor de Spelen, te houden. Sa maranch zei ook de conferentie van sportministers van het Oost blok, die volgende week in de Sov jetunie wordt gehouden, te zullen bijwonen. De IOC-voorzitter is er veel, zo niet alles aan gelegen de mogelijke vierde opeenvolgende boycot van de Zomerspelen te voorkomen. Na de massale afwezigheid van de Afrikanen in Montreal 1976 uit pro test tegen de Nieuwzeelandse sportcontacten met Zuid-Afrika, de boycot van de Amerikanen van Moskou 1980 wegens de invasie van Afghanistan en het Russische antwoord in Los Angeles 1984, dreigt Noord-Korea in 1988 de communistische landen weg te houden van het mammoet-evene ment. De Noordkoreanen vechten de exclusiviteit van Seoul aan en eisen een deel van de organisatie op en gaan (nog) niet akkoord met het compromis van het IOC. Het IOC heeft na vier gespreks ronden de dwarsligger toegezegd tien onderdelen (van de 237) te mo gen organiseren. Het pakket be stond uit het volledige programma in het boogschieten en tafeltennis plus de 100 kilometer ploegentijd rit en het vrouwen-volleybal, met als extraatje een voorronde in het voetbal. Zuid-Korea, dat al drie miljard dollar in het prestige-ob- ject stak, ging schoorvoetend ak koord. Noord-Korea vond het aan bod te min. Toto 37a Eerste prijs: 1. winnaar, die bruto ƒ8170,20 ontvangt. Tweede prijs: 73 keer 74,60. Derde prijs: 948 keer 14,30. Cijfcrspel 37 en 37a: Eerste prijs: 1 winnaar, tweede prijs: 3 winnaars, derde prijs: 21 winnaars, vierde prijs: 246 keer, vijfde prijs: 2441 keer (vaste prijzen). Lokomotiv Sofia (Bul) - Dinamo Ti- blissi (Sov) 3-1 (1-0). 45. Zlatmov 1-0 (strafschop). 61. Stoev 2-0 (strafschop). 75. Sjengelia 2-1. 84. Todorov 3-1. Scheidsrechter: Vyjovic (Joe), toe schouwers: 10.000. Panathinaikos (Gri) - Auxerre (Fra) 2- 0 (1-0) 9. Baret 1-0 (eigen doel). 51. Vla- chos 2-0. Scheidsrecher: Kirschen (DDR), toeschouwers: 30.000. BUITENL. VOETBAL WEST-DUITSLAND FC Homburg Eintracht Frankfurt 5-: RONDE CATALONIÉ Achte etappe: 1. Bagot (Fra) 114 km. in 2.36.41, 2. Iglesias (Spa) 1.47, 3. Ruiz-Ca- bestany (Spa), 4. Carrera (Spa), 5. Portil- lo (Spa). Eindstand: 1 Pino 34.32.36, 2. Arroyo (Spa) 2.43, 3. Gaston (Spa) 3.26, 4. Corre- dor (Col) 3.43, 5. Kelly 3.44, 6. Fignon 3.58, 7. Delgado 4.13, 8. Recic 4.39,9. Le- jarreta (Spa) 4.59, 10. Munoz (Spa) 5.02, 57.12. RONDE EG Negende etappe: 1. Bover (Fra) 195 km. in 4.29.06, 2. Pedersen (Den) 0.11, 3. Henn (WDL) 0.15, 4. Guay (Fra), 5. Ko- nisjev (Sov). de schablone-zet Pf3-g5, hij de aanval had inge leid. Daarin werd hij echter door ie dereen tegengesproken. Zijn beste kans miste de Joegoslavier waar schijnlijk op de 16e zet, toen hij Dc2-b3 speelde. Genna Sosonko vond de volgende nagenoeg ge dwongen afwikkeling: 16. Dc2-bl H-f5, 17. e5xf6 e.p, Tf8xf6, 18. Ld3- b5, Dc6xb5, 19. Dbl-h7 Kg8-f8, 20. Dh7-h8 Kf8-e7, 22. Dh8-g7+. Ke7-d6 en 22. Dg7xf6 waarna zwart geen verweer heeft tegen de opruk kende vrij-pion. De overige partijen waren veel minder interessant. Arthur Jusu- puv behield de leiding door een korte remise tegen Nikolic. Hüb ner bediende zich met zwart tegen Sokolov van een scherpe variant van het Frans, die door zijn vroege re secondant Hecht diepgaand is onderzocht. Sokolov kende het systeem van korte tegen lange ro- kade heel wat minder goed en dacht over te kunnen gaan tot ko- ningsaanval. Het haalde echter weinig uit en in de slotstelling stond de Westduitser zowaar iets beter. Kortsjnoj brak ook tegen An- dersson af. Als kenner v^n het Ca talaans probeerde hij met Pc3 een nieuwtje, dat in de toernooi-prak- tijk nog niet is voorgekomen. An- dersson kwam onder druk te staan, maar glipte ten koste van een pion weg naar een eindspel met ongelij ke lopers, dat waarschijnlijk houd baar is. Lubomir Ljubojevic (Jsl) - Jan Timman (Ned) Vz-Vz, Andrej Sok olov (Sov) - Robert Hübner (Wdl) Viktor Kortsjnoj (Zwi) -Ulf Andersson (Zwe) afg., Arthur Jusupov (Sov) - Pedrag Nikolic (Jsl) Vt-'/z. VRIJDAG 15.20-16.50 BBC 1: Sports: paarden races vanuit Newbury. 16.50-17.10 BBC 2: Sports: paarden races vanuit Newbury. 16.50-17.10 BBC 2: Sports: paarden races vanuit Newbury. 17.46-18 10 Ned 1: Tros Sport. Met j een verslag van de 100 kilometer I Run in Winschoten, een voorbe- schouwing op het paardenpolo in Lage Vuursche, een reportage van het NK skeeleren in Nunspeet, t t deze week. 20.25-21.00 BRT 2: Extra Time. 22.30-23.35 SCH: Super Sport. 2245-23.45 SKY: Dutch Football: Nederlands eredivisie-voetbal. 22.50-23.20 Did 2: Die Sport-Repor- ZATERDAG 10.23-10.55 Did 1: Die Sport-Repor tage.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 17