i :TcT*1 b ervaren (eerste) elektromonteurs Gemeente Katwijk ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Leidinggevende met interesse in funktie voor akkurate MBO-er farmaceutische produktie PHARMACHEMIE B.V. ROWA TECHNIEK BV -\r randstad uitzendbureau -ir randstad uitzendbureau "tijdelijk" groepsleider m/v PRODUKTIE- MEDEWERKERS vraagt VAKATURES VAKATURES VflKATURES VflKflTURES VflKflTURESVAKATURES VflKATURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES 11 Pharmachemie B.V., met ruim 300 mede werksters, is een van de grote producenten in Nederland van hoogwaardige, generieke farmaceutische preparaten en specialités, die in toenemende mate worden geëxporteerd. Pharmachemie is tevens importeur van een brede range produkten t.b.v. de radiologie, klinische chemie en bakteriologie. rijkste afnemers zijn ziekenhuizen en apothe kers. Pharmachemie, gevestigd in Haarlem, is een werkmaatschappij van "De Onderlinge Phar- maceutische Groothandel" UA (OPG), met in totaal zo'n 1400 medewerk(st)ers. De afdeling De steriele afdeling houdt zich bezig met de fabrikage van steriele en antiseptische geneesmiddelen, produkten die dienen te voldoen aan hoge (farmaceutische) kwaliteits eisen. De afdeling, een hecht en enthousiast team van 8 mensen, staat onder leiding van een afdelingschef. Voor deze afdeling zoeken wij nu een voorman. De funktie U wordt verantwoordelijk voor begeleiding en controle van het produktieproces en - in geval van produktie-overgang - zorgt u ervoor dat de apparatuur wordt omgebouwd. Als voorman verwachten we dat u aktief mee werkt in het produktieproces; dat houdt o.m. in het bedienen van de autoclaaf, alsmede het steriliseren/bedienen van de lyophilisator. Tenslotte levert u de begeleiding bij de trai ning van leerling-produktiemedewerkers. De funktie-eisen Wij vragen van u een opleiding op MBO- niveau; bijvoorbeeld apothekersassistent, analist, MTS-Procestechniek of VAPRO-A of -B. Daarnaast zijn enige produktie-ervaring en nauwkeurigheid (gezien voorschriften en procedures) onontbeerlijk voor deze job. Leeftijd tenminste 25 jaar. Wij bieden Een veelzijdige, interessante funktie met veel verantwoordelijkheid. Moderne arbeids voorwaarden volgens de bedrijfs-.CAO-OPG. Een goed salaris met bijpassende secundaire voorzieningen, o.a. 8% vakantietoeslag, vaste uitkering van 7,4%, aantrekkelijke pensioenvoorziening en tenminste 25 vakan- Informatie en sollicitatie Nadere informatie kan worden verkregen bij de afdelingsleiding, telefoon (023) 31 92 11. Belangstellenden (m/v) kunnen hun schrifte lijke sollicitatie - met c.v. - binnen 14 dagen richten aan Personeelszaken van Pharmachemie B.V., Postbus 552, 2003 RN Haarlem. De sollicitaties worden strikt vertrouwelijk behandeld. Postbus 131 - 2350 AC LEIDERDORP COMMERCIEEL MEDEWERKER binnendienst m/v De man of vrouw die wij zoeken gaat onze verkoop bin nendienst versterken en gaat de navolgende werkzaam heden verrichten: het verzorgen van telefonische verkoop aan apo theken en ziekenhuizen het onderhouden van schriftelijke contacten het kalkuleren van offertes en de follow-up hiervan Voor deze job denken wij aan een actieve en enthou siaste kracht die aan de volgende eisen voldoet: Middelbare schoolopleiding Beheersing van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal Organisatorisch inzicht Ervaring in verkoop Leeftijd tot 30 jaar Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van uw per soonlijke gegevens en praktijkervaring kunt u richten aan de Direktie van ROWA TECHNIEK BV. Bel 071 149541 Typiste Per zo spoedig mogelijk kunnen wij een zeer ervaren typiste plaatsen bij een bedrijf in Leiderdorp. Het werk bestaat uit het uitwerken van handgeschre ven offertes. Deze functie kan full-time of part-time vervuld worden. De baan is voor langere tijd. Secretaresses Wij kunnen regelmatig secretaresses bij bedrijven in Leiden en omgeving plaatsen. Heb je een secretaresse opleiding en/of ervaring en ben je beschikbaar voor werk kom dan even langs. Kort Rapenburg 6, 2311 GC Leiden Onze steun en toeverlaat gaat ons na 8 jaar verlaten daarvoor zoeken wij op korte termijn op ons makelaar kantoor in Voorschoten, in klein teamverband voor onze receptie een SECRETARESSE/ TELEFONISTE/ ADMINISTRATRICE Haar taak zal bestaan uit: het informeren van cliënten over de bij ons te koop staande objecten - het verzorgen van typewerk - het bijhouden van diverse administratieve za ken van velerlei aard (kortom een duizendpoot dus) Wij vragen hiervoor een vriendelijke medewerkster in het bezit van minimaal Havo-diploma en woonachtig in Voorschoten of omgeving. brieven onder nr. 20459 van dit blad. De Noordzeebadplaats Katwijk telt ca. 40.000 inwoners. De gemeentelijke organisatie wordt gevormd door de Gemeente secretarie, de dienst Openbare Werken, de dienst Gemeente bedrijven, de Gemeentepolitie en nog een aantal andere - relatief kleine- organisatorische eenheden. De organisatie telt in totaal ca. 560 medewerk(st)ers. Bij de afdeling Comptabiliteit van de hoofdafdeling Financiën wordt met spoed gevraagd een financieel medewerker m/v (38 uur per week) die, voor een termijn van 6 maanden, zal worden belast met het opzetten en uitwerken van het project "budget-/kredietbewaking" binnen de gemeentelijke organisatie. Voor deze functie gaan de gedachten uit naar een kandidaat met: - een middelbaar financieel boekhoudkundige opleiding, zoals moderne bedrijfsadministratie of financieel bestuursambtenaar; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring met budget-/kredietbewaking; - practische ervaring dan wel kennis van en belangstelling voor geautomatiseerde gegevensverwerking. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal f. 2.336,-- en maximaal f. 3.601,-- bruto per maand (functioneel schaal 7). Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de heer J.A. van Amerom, chef van de afdeling Comptabiliteit en/of de heer- L.H.M. van den Nieuwendijk, telefoon 01718-50547/50601. Schriftelijke sollicitaties worden voor 5 september a.s. ingewacht bij het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Katwijk, Postbus 589, 2220 AN Katwijk. Op brief en enveloppe s.v.p. vacaturenummer 7/021 vermelden. Ergon Electric ontwerpt, installeert en onderhoudt systemen op het gebied van hoogspanning, sterk- en zwak stroom, meet- en regeltechniek, beveili ging en kommunikatie t.b.v. industrie en utiliteit. Gevestigd door het hele land. Voor onze vestiging in Zoeterwoude. met projekten in de Randstad zoeken wij die vanaf bestek en tekeningen zelfstandig kunnen werken in de uti liteitsbouw. Vereisten hierbij zijn opleidingen op LTS- of MTS-niveau aangevuld met VEV- of gelijkwaardige diploma's. Ergon Electric B.V, Afd. Personeelszaken Postbus 111,7300 AC Apeldoorn. Telefoon 055 - 422 455. stichting dagverblijven geestelijk gehandicapten viest zuid-holland vlietweg 12 postbus 49 2670 AA naaldwijk telefoon 01740-20201* In het kinderdagverblijf "Zonnehof" te Alphen a/d Rijn, dat dagelijks bezocht wordt door 48 geestelijk gehandicapte kinderen komt wegens zwangerschaps- en bevallingsverlof per 1 november de funktie vakant van voor de voorbereidende schoolgroep. Deze groep is voor kinderen in de leeftijd van 4 tot 7 jaar. In deze funktie gaat het om een dienstverband van ongeveer 3 maanden. Van kandidaten verwachten wij dat zij minimaal 23 jaar oud zijn en in het bezit van een onderwijsbevoegdheid in het basisonderwijs of H.B.0.-J. Ervaring met geestelijk gehandicapte kinderen strekt tot aanbeveling. Informatie over deze funktie wordt u gaarne verstrekt door het hoofd, mevr. J. Koster-van Leeuwen, tel: 01720-94655. Salariëring afhankelijk van ervaring volgens C.A.O. dagverblijven en tehuizen voor gehandicapten. Volledige schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen, met vermelding van vakaturenummer 10907, opleiding en ervaring te richten aan de algemeen direkteur, postbus 49, 2670 AA Naaldwijk. De Stichting Dagverblijven Geestelijk Gehandicapten West Zuid-Holland is een regionale stichting die in het westen van Zuid-Holland 14 dagverblijven voor gehandi capten beheert. De Prot. Chr. Schoolvereniging te Leiderdorp groepsleerkracht (m/v) Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat, die - bewust kiest voor het prot.chr. onderwijs - kerkelijk meelevend is; - zich ook buiten de schooltijden wil inzetten voor de school Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mw. G.A. den Heeten, adj. directeur, tel. 071-893838 (school), 071-412028 (privé). Sollicitaties binnen 10 dagen richten aan de secretaris van de schoolbestuurscommissie van Samen Onder- - weg, dhr. W.L. Prins, Huygensdreef23, 2353 CA Leider dorp. 2"»»"** Opleiding LTS bouwtechniek en/ of enige ervaring is wenselijk. Wij zijn ruim 60 jaar toonaange vend fabrikant van hardhouten buiten en binnendeuren t.b.v. bouw en particuliere renova- Inlichtingen omtrent deze funktie kunt u verkrijgen bij dhr. C. de Monyé, tel. 01718-29322, 's-avonds: 01719-16393. Sollicitaties richten aan: Houtindustrie Norhtgo b.v. Zeilmakerstraat 1, Postbus 4, 2220 AA KATWIJK. Skopie afdeling Gastro-Enterologie en Hepatologie Op deze afdeling ontstaat op korte ter mijn een vacature voor een waarnemend verpleegkundig hoofd vac.nr. 87.V.32.35.LD De afdeling is onderverdeeld in een en- doskopie afdeling en een functieafde ling gastro-enterologie. Er vinden jaar lijks 4000 onderzoeken plaats in het kader van patiëntenzorg en weten schappelijk onderzoek. De werkzaamheden bestaan uit: - waarnemen tijdens afwezigheid van- het verpleegkundig hoofd; - het mede-coördineren van het ver pleegkundig hoofd; - zorgdragen voor een optimale pa tiënt- en personeelszorg. De werktijden zijn van maandag t/m vrij dag van 08.00 - 16.30 uur. Verlangd wordt: - A-verpleegkundige opleiding; - kader of managementopleiding; - ervaring in leidinggeven, minimaal ni veau van teamleider; - goede contactuele eigenschappen; - enig technisch inzicht; - flexibiliteit t.a.v. de werktijden; - bereidheid tot het verrichten van be schikbaarheidsdiensten. j Salaris: max. f 3271 bruto per maand. Voor deze sollicitatieprocedure is een benoemingscommissie ingesteld. Informatie: nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer L. van der Laan, verpleegkundig hoofd (071) 261996 of door mevrouw H.S.M. Naeyé, perso neelsconsulent (071) 262544. Centraal Klinisch Bacteriologisch Parasytologisch Laboratorium T.b.v. de staf van het laboratorium vra gen wij een secretaresse m/v (part-time, voor 20 uur per week) vac.nr. 87.F.24.35.LD Werkzaamheden. - bijhouden van de agenda; - postbehandeling; - literatuuradministratie; - typen, ook vanaf dictafoon; zowel met behulp van tekstverwerker (IBM) als electrische schrijfmachine in Ne derlands en Engels; - overige secretariaatswerkzaamhe den. Functie-eisen. - HAVO-diploma; - vlotte typevaardigheid; - bij voorkeur ervaring met het werken met-een dictafoon en tekstverwerker; - goede kennis van de Engelse taal. Salaris: max. f 2725 bruto per maand op full-time basis. Informatie: nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mevrouw M.C.M. Holl, secretariaat Centraal Klinisch Bac teriologisch Parasytologisch Laborato rium (071) 26 39 32. Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 24