sikkens uitzendbureau de koning ihe IIIIIIIIIIIIIIIIIII PART-TIME MAGAZIJNMEDEWERKER HET BLIJFT LEUKE BANEN REGENEN BIJ ONS! lllllllll Bejaardencentrum Robijnzicht verpleegkundige/ ziekenverzorgende m/v Telefoniste m/v uize roenhoven gflsfe accountant RA o,AA accountantskantoor STUDIEHUIS LEIDEN daglichtvoorzieningen VAKftTURES VAKATURES VAKflTURES VflKflTURES VAKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKATURES VflKflTURES VAKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES WflKATURES ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties donderdagmiddag 15.30 uur Int txj onze advertentie-afdeling telefoon (071) 14 49 41 GEVRAAGD voor ongeveer 20 uur per week. Leeftijd 18 tot 21 jaar. Inlichtingen-sollicitaties De Graaf Automaterialen b.v. Paleslrinalaan 2, Voorschoten, tel. 01717-3377. vraagt (m/v): Sekretaresse Per direkt hebben wij plaats voor een sekretaresse met een behoorlijke dosis administratieve ervaring. DW3 moet geen probeleem opleveren voor je en ook het Engels is geen barrière. Deze baan is voor een aantal maanden bij een jong, internationaal bedrijf in Leiden. Studie-adviseur Bij een opleidingsinstituut te Voorschoten hebben wij direkt plaats voor een studie-adviseur. Gezien de aard van deze interessante, veelzijdige baan is een havo, vwo of meao-opleiding vereist, terwijl een leeftijd ge wenst is van 20 tot 23 jaar. Deze baan is fulltime en voor langere tijd. Sekretaresse Een van onze opdrachtgevers te Voorschoten heeft per 7 september voor 3 weken plaats voor een ervaren kracht, die ervaring heeft met WordPerfect en visie tekst. Het ontvangen van Klanten, het samenstellen van rapporten en het maken van afspraken zullen tot de dagelijkse werkzaamheden behoren. De baan is voor hele dagen. Dit is slechts een greep uit ons totale aanbod. Ben je geïnteresseerd in een van deze banen of wil je weten wat we nog meer te bieden hebben, bel ons dan of kom even langs. We zijn geopend van half negen tol half zes en vrijdags tot zes uur. Gespecialiseerd in administratieve funkties Korevaarstraat 33. 2311 JT Leiden Telefoon 071-144 143 gemeente V/ voorschoten Binnenkort wordt het nieuwe gedeelte van het gemeentehuis in gebruik genomen. In verband hiermee worden gevraagd: medewerk(st)er koffieverzorging voor de middaguren (vacature 8710) Werktijd: 2 uur per middag. Uurloon f 13,18 bruto (beneden 21 jaar geldt jeugdaftrek) bode gemeentehuis m/v (34 uur per week) voor middag- en avond dienst (vacature 8712) Voor deze functie is vereist: - dienstverlenende instelling - representatief optreden - geschiktheid om kleine reparaties uit te voeren - enige spreekvaardigheid in de Engelse taal. Werktijd: van 12.30 u tot 17.30 u en van 19.30 u tot 20.30 u Cs maandags gehele avond) Salaris: afhankelijk van geschiktheid, volgens schaal 3 (van f2.041,- tot f 2.567,— per maand, op basis van 38 uur per week). Schriftelijk aan te melden bij de afdeling perso neelszaken van de gemeente Voorschoten, post bus 393, 2250 AJ Voorschoten. Boven de brief het vacaturenummer vermel den. Mrs. Groenendijk en Kloppenburg Advocaten te Leiden bieden plaats aan een medewerker/ster met V.W.O opleiding, die bereid is enige juridische scho ling te ondergaan en zich te bekwamen in tekstverwer king. Robijnhof 1 Leiden Voor ons verzorgingshuis vragen wij een Taakinhoud: verpleging/verzorging/begeleiding van hoogbe jaarde bewoners Funktie-eisen: diploma verpleegkundige A of ziekenverzorgende A rbe Ids voorwaarden volgens C.A.O. bejaardentehuizen pensioenregeling van het P.G.G.M. Sollicitaties: te richten aan de direktie van Robijnzicht, Robijn hof 1, 2332 KJ Leiden. A1 Computer Groep is de grootste Apple-dealer in Nederland en daarnaast ook geautoriseerd IBM-dealer. Ons bedrijf heeft vestigingen in: Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Utrecht en Leiderdorp. Voor ons hoofdkantoor in Leiderdorp zoeken wij een Leeftijd 20-25 jaar. Kun je zelfstandig werken, wil je in een enthousiast team meedraaien? Schrijf dan naar: A1 Computer Groep, t.a.v. de heer Chr.P. Brandt Reaal 5, 2353 TK Leiderdorp stichting Stichting tot verzorging en huisvesting van bejaarden op protestant- christelijke grondslag met een huisvesting van 105 bewoners en het beheer over 190 woningen vraagt: - 1e bejaardenverzorgende (fulltime) Deze bejaardenverzorgende zal de leiding krijgen over een afde ling. Voor deze funktie moet men in het bezit zijn van het diploma bejaardenverzorgende, de nodige ervaring hebben en over vol doende kapaciteiten beschikken. - bejaardenverzorgenden (part-time - werktijden 07.30-12.30 uur) Deze bejaardenverzorgenden zullen werkzaam zijn op een gang. Voor deze funktie moet men in het bezit zijn van het diploma bejaardenverzorgende. Voor beide funkties geldt dat men in teamverband moet kunnen werken en met toewijding de taak zal verrichten. Verder geldt voor deze funkties dat men ook avond- en/of weekenddiensten heeft. Salaris volgens C.A.O. der Bejaardentehuizen Sollicitaties schriftelijk richten tot de Directie, Witte Rozenstraat 21 - 2311 XS Leiden - telefoon 120745 MACHINEFABRIEK A.F.A.K. HOLLAND b. Wegens grote omzetstijging hebben wij plaats voor - plaatwerkers - lassers (Puls-Mig/Agron-arc) - monteurs (voor reparatie en onderhoud van de door ons gefabriceerde machines) - konstruktie bankwerkers - straler Ervaring in verwerking van roestvrijstaal vereist. Ons bedrijf is gespecialiseerd in machines en installaties voor de visverwerkende industrie met nadruk op de inbouw van grote vriestrawlers voor binnen- en buitenland. Wij bieden u afwisselend werk en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Voor sollicitatie gelieve u vooraf telefonisch kontakt op te nemen met mej. C.S. v.d. Boon Machinefabriek A.F.A.K. Holland b.v. Lageweg 1 2222 AG KATWIJK AAN ZEE Telefoon 01718-26664 Beleggingsmy met een aantal Nederlandse ondernemingen zoekl voor uitbesteding van haar administratieve taken inclusief jaarrekeningen in kontact te komen met Uw schriftelijke reacties kunt u richten N.P.M. b.v. Postbus 3177 2301 DD Leiden stichting voor basisedukatie zoekt ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(S) V/M t.b.v. administratieve ondersteuning voor het basisedukatie- werk op het Leidse Volkshuis (19 uur) en in Leiden Noord (16 uur). Funktie-inhoud: - administratief-organisatorische werkzaamheden t.b.v. edukatieve werkers/sters, direktie en kursisten, o.a.: sekretariaatswerk typen, kopieerwerk, notuleren kursistenadministratie personeelsadministratie postverwerking en archiveren financiële administratie balie-funktie t.b.v. kursisten (o.a. voorlichting) wervingswerkzaamheden bibliotheek/mediatheek/dokumentatie Funktie-eisen: - affiniteit en bekendheid met volwassenen-edukatie - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaadigheid - nauwkeurig kunnen werken - ervaring in een soortgelijke funktie - kunnen werken met tekstverwerkende apparatuur - min. leeftijd 21 jaar. Sollicitatie is mogelijk op de hele funktie of de afzonderlijke (19 en 16 uur). De administratief medewerker/ster maakt deel uit van het administratieteam voor de basisedukatie. Rechtspositie volgens het Rechtspositiebesluit Onderwijs, salarisschaal max. 5 2.085,- tot 2.960,- max. bruto bij volledige betrekking). Voor nadere informatie kunt u terecht bij de heer Gresnlgt, direkteur, Studiehuis Lelden en regio, p/a Stationsweg 32, 2312 AV Leiden, tel. 071-130494. Schriftelijke sollicitaties vóór 9 september naar bovenstaand adres. Prince Glazing een divisie van Prince Ventilatie B. V. te Zoeterwoude - een gevestigde industrieel georiënteerde onderneming - werkzaam op het gebied van daglichtvoor zieningen, vliesgevels, enz. In deze bedrijfstak neemt Prince Glazing een vooraanstaande en sterk groeiende positie in, waardoor vacatures zijn ontstaan voor: A. commercieel technisch medewerker Voor het bezoeken van zowel architecten- en ingenieursbureaus als aannemingsbe drijven en het daarbij uitbrengen van adviezen met betrekking tot ons uitvoerig pro gramma op het gebied van duurzame daglichtvoorzieningen, vliesgevelconstructies, Onze gedachten gaan uit naar een actieve en enthousiaste "werker", met commercië le feeling, die ca. 25-30 jaar oud is - een bouwkundige of wel civiel-technische opleiding op HTS-niveau heeft genoten - over voldoende kennis van de Engelse en Duitse taal beschikt - in de randstad woonachtig is B. technisch medewerker voor de calculatie, werkvoorbereiding, projectbegeleiding en kostenbewaking. Voor deze functie denken wij aan een vooropleiding op MTS-niveau en enige jaren ervaring in VLIESGEVELCONSTRUCTIES. Ofschoon wij verwachten dat kandidaten bereid en in staat zijn de hierboven omschre ven werkzaamheden een aantal jaren met plezier te verrichten zal, indien gewenst, alle medewerking worden verleend om naar andere functies in onze organisatie door te groeien. Sikk naam op het gebied van verf, lak, kleur en bescherming. Door kwalitatief hoog waardige produkten t beproefde systemen1 viaducten, bruggen, koel kasten, boorplatforms er vliegtuigen. Door gespec liseerde diensten voor professionele verwerken en doe-het-zelvers. ervoor, tn we geloven in de toekomst. Een toekomst die bepaald wordt door ver nieuwde research, nieuwe technologieën en kwaliteits bewustzijn. Iets van de sfeer waarin wij werken is te proeven uit de Sikkens videoreportage. Deze is te zien bij de Gewestelijke Arbeids bureaus te Amsterdam, Delft, Eindhoven, Enschede Groningen, Leiden, Lisse, Maastricht, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg en Utrecht, en in ons bedrijf in Sassenheim. Vertegenwoordiger (m/v) met kennis van autolakken Functie Voor de autolakken-organisa- tie van Sikkens zoeken wij een commercieel-technisch medewerker voor onze buiten dienst in de regio West- Nederland. In het rayon Amsterdam en omstreken vertegenwoordigt hij het complete assortiment Sikkens Autolaksystemen en -produkten. Dat betekent dat hij, gesteund door gedegen commerciële en technische vakkennis, bestaande relaties gaat begeleiden en adviseren, praktijkproblemen moet op lossen en de afgesproken lever tijden nauwletttend in de gaten houdt. Daarnaast is hij actief in het werven van nieuwe relaties waartoe hij vooral kontakten met autospuiters legt en hen informeert over alle mogelijkheden die Sikkens te bieden heeft. Functie-eisen Wat wij zoeken is iemand met een goed MBO-niveau die zelf standig kan werken en service-verlenend is ingesteld. Kortom, iemand uit de praktijk die voor zichzelf èn voor Sikkens successen weet af te dwingen. Demonstrateur/ Applicatie Specialist (m/v) In het gebied Midden- en Zuid- Nederland zoeken wij een demonstrateur/applicatie specialist die zowel bij bestaan de klanten als bij prospects produkten demonstreert uit ons Autoreparatielakken- assortiment. Functie-eisen Voor deze functie vragen wij een MBO-opleiding aange vuld metgerichtevakopleiding en ruime ervaring in het auto spuitwerk. Affiniteit met commercie is een vereiste. Een goede kijk op kleuren is zeer gewenst. Het zowel mondeling als schriftelijk overdragen van informatie mag uiteraard geen enkel probleem op leveren. Zoveel mensen zoveel kleuren Belangstelling Wat wij bieden is een prima perspectief binnen een expanderende, internationaal georiënteerde onderneming met een uitstekende salariëring en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer drs. B.J. Koopman, Afdeling Personeel Organisatie. Ons adres is: Sikkens B.V. Rijksstraatweg 31 2171 AJ SASSENHEIM

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 18