'Het gaat juist goed met LFC' Baanfietsen toch nog een vak apart Veel toeschouwers in de Bundesliga BVO/Alphen verliest oefenduel tegen DAS OLTC en Zoeterwoude kampen met de regen Real Madrid pakt uit ONDERDAG 27 AUGUSTUS 1987 SPORT PAGINA 17 ALPHEN AAN DEN RIJN - De basketbalploeg van BVO/Al phen, die het komende seizoen in de promotiedivisie debuteert, heeft gisteravond voor de vijfde achtereenvolgende keer een oe fennederlaag geleden. In Alphen was de Delftse eredivisieploeg DAS in een teleurstellende wed strijd net ietsje beter: 53-56. Hal verwege leidde BVO met 30-28. Bij DAS ontbrak international Toon van Helfteren. Wel speelde er de nieuwe Amerikaan Gary McLain (ex-Villanova). De spel verdeler bleef op twee punten steken. Daan van Egmond (16)' en Hans van Dijk (20) waren pro ductief. Jeroen van Leeuwen (16) was bij BVO, dat opnieuw de Amerikaan Jeff Robinson (bles sure) aan de kant hield, de beste schutter. Het Nederlands team leed gis teravond in Den Bosch een kans loze 66-118 nederlaag tegen landskampioen Nashua Den Bosch, dat de beschikking had over de eigen internationals. Oranje bereidt zich met mid- weekse duels tegen de eredïvi- sietoppers voor op het Europees voor-kwalificatietoernooi dat op 8 september in het Belgische Charleroi van start gaat. Luba Leiden speelt morgen avond in Rotterdam een oefen wedstrijd tegen de naar de pro motiedivisie gepromoveerde ri vaal Gunco. [ïjdrijders komen tekort [VENEN (ANP) - Zelfs de beste tijdrijders kunnen het ach- ;ervolgen er niet zo maar even bij doen. De kwartfinales ran het toernooi om de wereldkampioenschappen voor jvielerprofessionals hebben het bewezen. Jelle Nijdam, Bert Oosterbosch en Peter Pieters, met meer of minder gemak doorgedrongen tot de laatste acht, werden woens dagavond in Wenen tamelijk hard gevonnist door beter voorbereide renners als Hans-Henrik Oersted, Tony Doyle en Jean-Luc Vandenbroucke. De kwaliflcatieritten hadden voor Pieters en Oosterbosch nog enig perspectief geboden. Voor Nijdam nauwelijks. De beste proloogrijder van dit wegseizoen overleefde de eerste schifting slechts doordat Oersted de Fransman Bondue slachtofferde en hem ruim voor de finish inhaalde. Dat liet de achtste plaats vrij voor Nijdam, die zelf echter in de kwartfinales ook on der de guillotine van de Deense wereldrecordhouder werd gelegd. Bert Oosterbosch voelde de han dicap van zijn stroeve start extra op het kleine baantje. Tegen de be perkte Tsjechoslowaak Jurco was dat in de eerste confrontatie geen probleem. In de kwartfinale wel te gen Tony Doyle. Op het kleine rechte stukje naar de eerste bocht voelde Oosterbosch zijn tekort aan specialisatie. In de eerste kilome ter verspeelde hij twee seconden en bleef hij daarna vrijwel in de pas met de Britse wereldkampioen. Maar de late kracht was onvol doende om het vroege verlies te compenseren. Pieters trof het niet met Vanden broucke als tegenstander. De Belg zocht in het achtervolgingstoer- [nooi een revanche op Nijdam, die 'internationaal getekend is als de koning der prologen. Dat steekt Vandenbroucke bovenmatig. „Ik heb er dit jaar tenslotte ook vier ge- Pieters was een goede renner om zijn gram te halen. De Zwanenbur ger reed soepel en regelmatig, dwong zijn tegenstander niet tot een explosie bij de start om een vroeg inlopen te vermijden. Hij reed echter gewoon niet hard ge noeg, maar bleef wel de pijnlijke ervaring van ingehaald te worden, zoals Nijdam, bespaard. Het afscheid van Koichi Nakano heeft de Japanse overmacht bij de professionele sprinters niet gebro ken. Nobuyuki Tawara en Hideyu- ki Matsui, in Colorado Springs der de en tweede, namen het vaandel over. Matsui behield zijn zilveren medaille ook voor 1987. Oost-Duitsland zal op de pure snelheid verder regeren bij de ama teurs. De eerste vier van vorig jaar, Michael Hübner, Lutz Hesslich, Bill Huck en Ralf-Gudo Kuschy, kwamen opnieuw als de sterksten te voorschijn in de tweede ronde. Iets minder overtuigend was Christa Rothenburger in de verde diging van haar sprinttitel, al werd zij een zekere halve Analiste. Snellere achtervolgers dan de Westeuropese profs zijn de ama teurs uit de Sovjetunie. Slechts de Australiër Dean Woods zal kunnen voorkomen dat alle medailles naar de soepele krachtrijders uit de Sovjetunie gaan. Met Woods rijden Jekimov, Kaspoetis en Oemaras de halve finales. Antwerp neemt de leiding BONN (SID) - De midweekse wed strijden van de Bundesliga blijken echte publiekstrekkers te zijn. Het met 75.000 toeschouwers uitver kochte Olympisch stadion van München bij Bay'ern-Nürnberg (1- 0) en de 50.000 kijkers bij het tref fen tussen de Borussia's uit Dort mund en Mönchengladbach (1-1) stuwden het gemiddelde aantal toeschouwers voor de wedstrijden reeks van dinsdag en woensdag op tot boven de 30.000. In het 143ste duel met de 1. FC Nürnberg waren de bruto-inkom- sten van Bayern weliswaar ander half miljoen mark, maar de club verspeelde wel de gunst van de aanhang. De doeltreffende kopbal van Hans Pflüger was volkomen tegen de spelverhouding in. Bayern kwam erdoor op de rang lijst gelijk met Köln en Werder Bremen. Alle drie clubs hebben acht punten uit vijf wedstrrijden. Eric Willaarts hielp Borussia Mönchengladbach in de 17e mi nuut aan de openingstreffer. Voor Willaarts was het zijn tweede Bun- desliga-treffer in vier beurten. De thuisclub reageerde met een lang durig offensief, dat niet stopte bij de gelijkmaker van Michael Zore Recordrecette voor FC Napoli Oefenvoetbal LEIDEN - Alleen Katwijk kwam gisteravond tot voetbal len toe. Op het redelijk bespeel bare veld van gastheer IJmui- den won de selectie van trainer Peter Ciere door doelpunten van Wim Guyt en Cor Haasnoot met 2-1. Ook WSB en Kagia probeerde gisteravond een half uurtje te voetballen. Nadat WSB een 2-1 voorsprong had opgebouwd werd de wedstrijd alsnog gestaakt doordat ook in Noordwijkerhout het veld on bespeelbaar werd. LEIDEN - Het tennistoernooi van OLTC is gisteren behoorlijk verregend. Een aantal wedstrij den kon worden ondergebracht in de tennishallen van Warmond en Sassenheim en verder hoopt de organisatie vandaag en mor gen op beter weer. In Zoeterwoude werden enke le partijen afgewerkt. In het mannen enkelspel C won de als tweede geplaatste John van Overloop met veel moeite van Jan van Rijn: 7-5, 7-5. Eelco Adri- chem verging het makkelijker. Met 6-2, 6-0 rekende hij bliksem snel af met Yvo Mikkelsen. In het vrouwenenkel C bena drukte Aukje Baayens nog eens haar goede vorm van deze week door Florike Westhof met 6-1, 6-0 af te drogen. Baayens gaat daar door als eerste over naar de halve finales. In de D-groep maakte Eric SPORTTOTO - Willem 2 - Haarlem 2-2 3 VW - AZ 2-0 1 Volendam - Roda JC 5-4 1 Fortuna S - Sparta 1-3 2 Ajax - DS'79 afgelast, vervangende uit slag 1 FC Den Haag - PSV afgelast, vervangende uitslag 2 FC Utrecht - FC Twente 3-2 1 FC Den Bosch - PEC Zwolle 1-1 3 Reeds gespeeld Excelsior - Telstar 1-0 1 RKC - Veendam 4-0 1 Graafschap - Vitesse 3-2 1 Wageningen - Heerenveen 2-6 2 De juist ingevulde kolom ziet er als volgt Warmerdam zijn toppositie op de plaatsingslijst waar docr Joop Bekkering uit te schakelen: 6-3, 6-3. Guus Stigter kende geen ge nade voor Ron Oltmans, die met 6-0, 6-3 zijn rackets weer mocht opbergen. Mannen Licht: Dubbel twee: 1. Nederland (Nieuweboer/ Van Bekkum) 6.45,68, 2. Groot-Brittannie 6.47,80, 3. Zweden 6.48,47, 4. Portugal 7.03,24. de herkansingen gaan over naar de finale. Zwaar Dubbel twee: 1. Oostenrijk 6.29,97, 2. Ne derland (Zwolle/Peters) 6.32,10, 3. Zwitser land 6.34,75, 4. Polen 6.44,19. De nummers een en twee van de herkan sing van de dubbel twee gaan over naar halve finales. Twee zonder stuurman: 1. Frankrijk 6.50,92, 2. Finland 6.51,06, 3. West-Duits- land 6.51,75, 4. Verenigde Staten 6.52,12, 5. Nederland (Ten HaveA/an der Velden) 6.58,25. Vier zonder stuurman: 1. Nederland (Ralph en Sven Schwarz/De Vries/Leutscher) 6.12,85, 2. West-Duitsland 6.13,79, 3. Oos tenrijk 6.15,77, 4. Spanje 6.16,38. BETAALD VOETBAL 4 3 10 7 3 3 0 0 6 12- 4 18- 3 10- 6 Nederland - Engeland 0-2 (0-1). 18. Dodds 0-1 (strafcorner), 36. Kerly 0-2. Scheids rechters: Stepanov (Sov) en Vigier (Fra). Parlevliet, Doyer en Van den Honert. België - Italië 5-3 (3-1), Schotland - Spanje 2 0 2 4 5-6 2 0 2 4 7-17 13 1 2-8 Engeland Nederland Spanje 5 5 0 0 10 21-1 5 4 0 1 8 18-3 5 2 1 2 5 15-5 5 1 2 2 4 5 -13 5 113 3 10-17 5 0 0 5 0 3 -31 Club viert 80-jarig bestaan LEIDEN - Het zou tekenend voor LFC kunnen worden genoemd dat de club het tachtig jarig bestaan viert zonder voorzitter. De bewindvoerders volgden elkaar in sneltempo op bij de Leidse voetbalvereniging, die morgen op de kop af tachtig jaar bestaat. Niet zo vreemd dus dat de buitenwacht de indruk heeft dat het bij LFC niet loopt zoals het zou moeten lopen. 1. Ellerman (Sparta) 5 doelpunten 2. Grim (Den Bosch) en Kieft (PSV) 4 4. Van der Waart (PEC Zwolle), Van der Wiel (DS'79), Duut (Fortuna), Van Roon (Haarlem), Arnesen (PSV), Lengkeek (Sparta), Verroen (Utrecht), Broeken (Wil lem 2), Duif (Volendam) en Lipponen (Twente) 3 14. Van Loen (Utrecht), Rijkaard (Ajax), Bouwens (Den Haag), Elstrup, Hofman Thoresen (PSV) 2. BUITENL. VOETBAL 1 (1-0), Sowjet-Unie - West-Duitsland 0 (0-0). Eindstand groep B: 3. Ierland 5 3 1 1 7 9-8 4. Polen 5 2 0 3 4 10-12 5. Wales 5 0 14 1 5-12 6. Frankrijk 5 0 14 1 2-12 Programma voor morgen: België - Frank rijk, Wales - Italië, Spanje - Polen, Ierland - Schotland, Engeland - Sowjet-Unie, West- Duitsland - Nederland. WK BAAN WENEN tijk - Racing Jet 1-1, Winterslag - Beerschot plaats: Claudio Golinelli (Ita) v 2-1, AA Gent - RWDM 2-3, SK Beveren - Club Luik 2-2, Anderlecht - Club Brugge 1-1, Cercle Brugge - Lokeren 0-1, Standard Luik - Charleroi 2-0, St. Truiden - Waregem Stand aan kop: FC Antwerp 3-6 RWDM Club Luik 3-5 Lokeren Club Brugge 3-5 Anderlecht (GBr) 5.44,42 - Bert Oosterbosch (Ned) 5.47,121; Jesper Worre (Den) 5.54,48 - Fabio Roscioli (Ita) ingelopen na 3510 meter; Hans-Henrik Oersted (Den) 5.42,46 - Jelle Nijdam (Ned) ingelopen na 4100 meter. De halve finales zijn: Oersted - Doyle en Van denbroucke - Worre. NAPELS (SID) - AC Napoli gaat al le Europese recette-records breken bij de thuiswedstrijd in de eerste ronde van het Europese bekertoer nooi voor landskampioenen. Voor dit duel tegen Real Madrid worden de 82.000 beschikbare plaatsen op de tribunes verkocht voor een to taal bedrag van 6,5 miljoen gulden. De prijzen van de kaarten werden enorm opgeschroefd. Tweederde van het aantal gaat naar de vaste bezoekers van de club. De wedstrijd \vordt gespeeld op 30 september. Real Madrid, dat twee weken eerder thuis tegen Na poli speelt, mag geen enkel kaartje aan de man brengen. De Spaanse kampioen werd door de UEFA ge straft, omdat er vorig seizoen rellen v/aren rond de wedstrijd tegen Bayern München. in de 47 ste minuut. Mönchenglad bach moest met alle macht in de verdediging. Willaarts werd in de slotfase ingeruild voor een andere aanvaller, Criens. Bij Hamburger SV - Karlsruher SC klonken spreekkoren, die de te rugkeer eisten van trainer Ernst Happel. Zijn opvolger Skoblar werd uitgefloten en weigerde na de blamage van de 4-0 nederlaag te gen promovendus Karlsruher SC op de persconferentie te verschij nen. Arno Glesius scoorde evenals Helmut Hermann tweemaal en kwam daarmee met een totaal van vijf treffers op de eerste plaats te recht van de topscörerslijst. België Zonder veel problemen is FC Antwerp ook in de derde ronde van de Belgische voetbalcompeti tie ongeslagen gebleven. De ploeg van Georg Kessler won woensdag in eigen huis de topper tegen KV Mechelen simpel met 3-0. De gast heren slaagden er voor 10.000 toe schouwers in de tweede helft in het overwicht in treffers om te zetten. De zware nederlaag was niet de enige tegenslag voor De Mos. In de 86e minuut werd de Westduitse Mechelen-speler Benfeld na het ontvangen van zijn tweede gele kaart uit het veld gestuurd. Anderlecht en Club Brugge deel den in het Astrid-park de punten. Daarmee kwamen de gastheren niet slecht weg. De Westvlamingen hadden ondanks de afwezigheid van aanvoerder en regisseur Jan Ceulemams het beste van het spel. De Zambiaanse aanvaller van An derlecht, Musonda, had aan zijn eerste kans genoeg de score te ope nen. Bijens scoorde de gelijkma ker. Die beeldvorming bestaat ook voor wat betreft de sportieve prestaties. En niet ten onrechte, want na de degradatie van vorig seizoen speelt de club in de vierde klasse. Dat hebben ze lange tijd niet meege maakt aan de Boshuizerkade, waar de supporters vroeger werden ver wend met aantrekkelijk spel. De laatste tijd moeten ze het doen met voetbal in de marge. door Fred Segaar Dóér verandering in brengen is een hartewens van Henk Nieuwen- burg en Flip Massaar, de beide ere leden die hun club over bergen en door dalen hebben zien gaan en dus als geen ander een beeld kun nen geven van LFC. Hun toe komstdroom? "LFC in de tweede klasse zien voetballen. Dat is mijn wens voor de toekomst", zegt Nieuwenburg. "En ik verzeker je dat we er voetbaltechnisch gezien het elftal voor hebben. Heel Leiden mag me nu uitlachen, maar dat zal me een zorg zijn. Ik zeg je dat we genoeg kwaliteit hebben. We heb ben zeven magere jaren achter de rug, misschien breken nu de vette jaren aan", roept de clubman in hart en nieren, die bijval krijgt van Flip Massaar, 'het gezicht van LFC'. Magere jaren De Kanaries verkeren niet alleen op het veld in de magere jaren. Ook op bestuurlijk loopt het niet naar wens. Niet wat betreft de functie van penningmeester of die van se cretaris, want die worden alweer 'enige tijd en tot grote tevredenheid vervuld door respectievelijk Hans van Straalen en Han Verhoeks. In de 'vacature-Geerlof is echter nog steeds niet voorzien. Maar vol gens Massaar en Nieuwenburg, die zich de laatste tijd in nauwe sa menwerking met Henk Heijmans en Isaac van der Linden met de voorbereiding op de festiviteiten MADRID (Reuter) - Real Madrid behaalde gisteravond een monster zege behaald in het vriendschappelijke duel met de Engelse kam pioen Everton. De voetballers van trainer Leo Beenhakker wonnen in het eigen stadion na een ruststand van 4-0 met maar liefst 6-1. Voor Real scoorden Butragueno en Sanchez ieder twee keer. Ook Gonzales trof doel. Everton-speler Harper passeerde zijn eigen kee per. Zijn ploeggenoot Power schoot in het „goede" doel. hebben beziggehouden, wil dat niet zeggen dat de club op dit mo ment stuurloos ronddoolt. "Het gaat juist hartstikke goed met de club", wijzen de twee op het groeiende ledental ("uit Ste venshof') en op de verbouwde kantine, mogelijk gemaakt door Rein Geerlof, de voorzitter die een half jaar geleden na een fikse ruzie opstapte. "Als je me vraagt naar een positief punt van de laatste tijd, dan is het de verbouwing van de kantine", zegt Nieuwenburg, die jarenlang secretaris is geweest en wiens naam de laatste tijd in verband wordt gebracht met het voorzitterschap van de vierdeklas- "Was die kantine niet opgeknapt, dan had onze club nauwelijks meer aanzien gehad", aldus Nieuwen burg. "Onze oude kantine was niet acceptabel. Het is een enorm plus punt dat het gebouw zo is verbe terd. We hebben nu iets staan waar we mee voor de dag kunnen ko men. Geerlof heeft een prachtig stuk werk achtergelaten". Zwarte bladzijde Het positieve punt staat in direct verband met een zwarte bladzijde uit de geschiedenis van tachtig jaar LFC: het vertrek van voorzitter Geerlof, die zich volgens Flip Mas saar net als de meeste van zijn voorgangers "teveel met de gang van zaken in de vereniging be moeide. Dat is volgens mij de fout geweest van de meeste Voorzitters die we hier de laatste tijd hebben gehad. Ze bemoeiden zich te veel met allerlei zaken. Ze namen de vervelende dingen mee naar huis. Dat gold ook voor Zonderop en Klunder". Zij hielden het veel kor ter uit dan bij voorbeeld Frits van Waveren. Dat was een geweldige vent, die andere mensen aan het werk hield. Hijzelf kwam hier hele maal niet zo vaak", aldus Flip Mas saar". "Het belangrijkste is datje goede mensen om je heen hebt", haakt Nieuwenburg in. Net als Flip Mas saar heeft hij geen bestuursfunctie meer. "Het is een komen en gaan van bestuursleden, maar mensen als Nieuwenburg en ik blijven al tijd", zegt Massaar. "LFC is nou eenmaal onze club en daar willen we geen kwaad over horen. Er zijn hier de laatste tijd inderdaad een paar vervelende dingen gebeurd, maar daar kon de club helemaal niks aan doen. Meestal wordt het dan ook overdreven. Er doen nou weer allerlei indianenverhalen de ronde over een ruzie vorige week hier langs de lijn. De mensen ma ken het altijd veel erger dan het is. Het is heus niet zo erg geweest als de mensen zeggen". Nieuwenburg: "Wij trekken het noodlot aan, geloof ik. Wat dat be treft hebben we echt vreselijk veel pech. Een paar jaar geleden speel de het eerste een wedstrijd in Den Haag. een LFC-lid werd daar zon der enige aanleiding in elkaar ge slagen. Die jongen had zich keurig gedragen, hij kon er echt helemaal niks aan doen. Later stond er in de Haagse Courant dat LFC gevoch ten had. Ik bedoel maar, zo wordt er over ons gesproken". "Ondanks die vervelende din getjes zijn we héél positief bezig", vindt ook Henk Heijmans, die zich als voorzitter van de contactcom missie heeft ingezet voor de feest avond van zaterdagavond. "Het heeft me heel wat slapeloze nachten gekost", zegt de oud-aan valler, die samen met zijn broer Aad furore maakte in de glorieja ren van LFC. Op die avond mag er niets misgaan. Dat is ook de reden dat er 's avonds bij het hek mensen zullen staan om controle uit te oe fenen. Uit het dal "Je moet het niet zien als een ordedienst, maar die avond mogen er alleen LFC'ers naar binnen", al dus Nieuwenburg. "Als er iemand gek gaat doen, wordt-ie gewoon even op zijn schouder getikt, kijk, we zijn gewoon hartstikke bang dat er iets misloopt. De maat is een beetje vol. Op dergelijke feesten is overigens nog nóóit wat gebeurd, maar je kan het beter vóór zijn. Dat de festiviteiten goed verlopen, is voor ons na die vervelende dingen heel belangrijk. Verloopt het posi tief, dan zijn we uit het dal". Flip Massaar deed in de voorbe reiding op de festiviteiten zijn bij naam 'de Leidse Johan Bodegra ven' alle eer aan door een fiks be drag binnen te halen. Daarvan werd de receptie bekostigd. "Eerst wilden ze helemaal niks doen. De bouw van de kantine kreeg de voorkeur. Maar gelukkig komt er nou toch een receptie". En krijgt Massaar dus de gele genheid om zijn rol van gastheer te vervullen, een 'functie' die hem op het lijf geschreven is. "Dat is bij ons netjes geregeld. De laatste keer speelde Soccer Boys hier. Er was niet eens een bestuurslid bij. Daar begrijp ik helemaal niks van. En toen we onlangs bij Blauw Zwart waren, was de bestuurskamer zelfs dicht. Dan is het bij ons toch beter geregeld. Andere verenigingen ko men hier ook allemaal graag. We spelen nu in de vierde klas, maar we hebben eerste klas manieren". WEST-DUITSLAND 1. FC Kaiserslautern - Hannoi Bayern München - 1. FC Nürnberg 1-0, Bo- a Dortmund - Borussia Mönchenglad bach 1-1, Hambu seconden, 2. Luigi Bielli (Ita, Grifoni), 3. Jan de Nijs (Ned, Wairave) SV - Karlsruher SC Tweede serie: l.Mario Gentili (Ita, Corra- Bayern M. 5-8 VFB Stuttg. 1 FC Köln 5-8 Borussia M. Werder Br. 5-8 Karlsruher WK KOPENHAGEN Vrouwen Lichte roeisters: Dubbel twee: 1. Verenigde Staten 7 r onden, 2. Nederland (Ver- 7.46,08, 6. West-Duitsland 7.48,44. 4. West-Duitsland 7.12,88, 5. Ierland 7.19,09, venstaande herkansingen gaan Twee zonder stuurvrouw:: 1. Bulgarije 7.31,53, 2. Verenigde Staten 7.32,23, 3. Ne derland (Van Ettekoven/Hellemans) 7.38,36,4. Groot-Brittannië 7.43,67, 5. Polen 7.47,53. Skif: 1. Georgieva (Bul) 7.51.50, 2. Pors (Den) 8.13,03, 3. Van Drogenbroek (Ned) paan) 6.37,54,3. Tsjechoslowakije 6.38,75,4 China 6.57,46, 5. Zweden 7.02,7" Scores in profvoetbal EREDIVISIE FC Utrecht FC Twente 3-2 (1-1), 40. Van Loen 1-0, 40. Willems 1-1, 59. Lippo nen 1-2, 65. Van Loen 2-2, 85. Pattinama 3-2. Scheidsrechter: Van der Niet, toe schouwers: 5000. Gele kaarten: Fraser (FC Utrecht), Paus en Balm (beiden FC Ridderhof 0-1 (strafschop), 45. Van Stee 0-2, 53. Ellerman 0-3, 85. Koevermans 1- 3. Scheidsrechter: Egbertzen, toeschou- FC Den Bosch - PEC Zwolle 1-1 (0-1), 20. Van der Waart 0-1, 57. Grim 1-1. Scheids rechter: De Munnik, toeschouwers: 2500. VW - AZ 2-0 (1-0). 29. Luhukay 1-0, 65. E(jer 2-0. Scheidsrechter: Van Vliet, toe schouwers: 6500. Gele kaart: Oosterveer (AZ). Volendam - Roda JC 5-4 (2-2). 16. Iwanir 0-1, 34. Jonk 1-1, 37. Iwanir 1-2, 40. Duif 2-2, 50. Van Geel 2-3, 54. Trost 2-4, toeschouwers 3500. Gele (Volendam). Willem 2 - Haarlem 2-2 (1-1), 7. Moniz 0-1, 39. Wolffs 1-1, 69. Godee 2-1, 78. Nij- i Nijholt (beiden Haarlem) e (Zwi) de 174 kilometer van Ur- dorf naar Kreuzlingen in 3 uur, 58 minuten en 15 seconden, 2. Fuchs (Zwi), 3. Carlsen (Den), Algemeen klassement 1. Winterberg 11 i DUINDIGT EERSTE KOERS, 2000 meter: 1. Bep Ha nover (G. Onrust) 2.47,4 - 1.23,7, 2. Arrows TWEEDE KOERS, 2000 meter: 1. Atos (A. van Klaveren) 2.44,4 - 1.22,2, 2. Annebelle Baker, 3. Arno Oostland. Niet gestart: Bianca H. Toto: winnend 2,50 plaats 2,10 1,80 koppel 5,90 trio 36,10. DERDE KOERS, 2000 meter: 1. Alain B (A. van Schie) 2.44,7 - 1.22,4,2. Akassan Ashton (S. Hielkema). Toto: winnend 1,60 plaats 1,70 3,60 5,20 koppel 32,00 trio 952,30. pel 19,30 trio 318,70. VIJFDE KOERS, 2600 meter: 1. Bianc- transs R (H. Hamming) 3.34,4 - 1.22,5,2. Ay- 5 Vryenesse, 3. Zodijan. Niet gestart: Zor- .StWen- dred (T. Cain) 1.25,0, 2. Sammy Jo, 3. Reef Raaphorst. Toto: winnend 13,20 plaats 3,30 1,80 4,20 koppel 35,00 trio 1.405,20. ACHTSTE KOERS, 1609 meter: 1. Vina O (F. Ordes) 2.04,8 - 1.17,6, 2. Watteau d'Aster, 3. Yoki Fortuna. Toto: winnend 3,00, plaats 1,40 1,50, koppel 2,6 maid, 3. Zorronora. Niet gestart: Zignal Fri- sia. Toto: winnend 2,60, plaats 1,80 2,70 4,40, koppel 5,00, trio 119,60. Omzet totalisator f. 310.268,00 SPORTAGENDA De oefenwedstrijden van avond zijn: Blauw Zwart-Voorschoten LFC-Leiden ROAC'79-Bernardus Roodenburg-Woerden Lugdunum-SJC

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 17