U HAD HET KUNNEN LEZEN! stationsweg 26 2312 av leiden telefoon 071-121645 woonhuizen makelaardij bv Verhuizer is te herkennen. MOSTERT BON ERKENDE VERHUIZERS BRANDT- LEIDEN VOORHAM MAKELAARS^ 071 311241 de laat |- kromhout menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv ELKE ZATERDAG ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROERENOGOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED OEOONROERENDGOED data verhoeven LEIDEN Stationsweg 27 Monumentaal pand hetgeen ge heel zal worden gerestaureerd op uitstekende lokatie. Zeer ge schikt voor vrije beroepers met praktijk aan huis. Op steenworp afstand van het station centrum. Indeling: onderhuis: kelder en bergruimten. Beletage: praktijkruimte. 1e etage: woon gedeelte. 2e etage: slaapgedeel te. 3e etage: slaapgedeelte. In deling en afwerking in overleg het Prijsidee 475.000.- v.o.n. Zwanenzijde 6 Aantrekkelijk gesitueerd hoekhe- renhuis met gedeeltelijk uitzicht over de Zijl. Zonnige tuin met achterom. Een combinatie van het type split-level en drive-in wo ning. dus met inpandige garage. Ind. souterrain: kamer met zijraam, entree, garage, woonge deelte met open haard en parket vloer, eetgedeelte, keuken met diverse inbouwapparatuur, toilet, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche en 2e toi let. overloop. C.v.-ruimte. De centrale verwarming/warm-wa- tercombinatie is 2 jaar oud. Vraagprijs 275.000,- k.k Cosmeaduin 23 Uitstekend verzorgd modem woonhuis met tuin op het zuiden. Door verbouwing en gebruik van duurzame materialen is een zeer ruim en sfeervol huis ontstaan. De woning is centraal verwarmd. Warm water d.m.v. een badgey- ser. Gedeeltelijk vooralen van dubbele beglazing en muurisola tie. Ind.: beg.gr.: woonkamer (9.30x5.22/4.20 m) met open haard, keuken, hal en toilet. 1e etage: 4 kamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e etage: royale slaap/studeerka mer met wastafel, bergruimte en aparte C.VVwasruimte. Vraagprijs 210.000,- k.k. Handelstraat 23. In de componistenbuurt gelegen eengezinswoning in zeer goede staat van onderhoud. Zonnige tuin op het zuidwesten. Tevens voorzien van centrale verwar ming en dubbele beglazing. De parterre is uitgebouwd waardoor extra lange woonkamer, royale weg Amsterdam-Den Haag. Ind. beg. gr: woonkamer (9x3.6 mtr.), keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 kamers, douche, terras. 2e eta ge: vliering. Vraagprijs 169.000,- k.k. Coornhertstraat 28 In het Morskwartier gelegen een gezinswoning in goede staat van onderhoud. Tuin van ca 15 meter op het westen. Enige tijd gelegen geheel gerenoveerd. In direkte nabijheid van de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag. Ind.: beg.gr.: woonkamer (8.50x3.15 m), keuken, entree en toilet. 1e etage: 2 kamers, badka mer met ligbad en 2e toilet, ter ras. 2e etage: 2 kamers met 2 dakkapellen. Voorzien van daki solatie. Vraagprijs 160.000,- k.k. Utrechtse Jaagpad 62 Royale stadswoning met zonnige tuin en uitzicht op de Rijn. Voor zien van centrale verwarming. In uitstekende staat van onder houd. Gunstige ligging nabij stadscentrum en uitvalsweg. Ind. beg. gr.: woonkamer (10.00x4.00 m) met open haard, eiken keu ken, entree en toilet. Etage: 2 rui me kamers, doucheruimte met 2e toilet, overloop. De woning is voorzien van dak- en muurisola tie. Het elektra is inclusief de aardlekschakelaar. Vraagprijs f 139.000,- k.k. Plan "Oude Singel- Royale premie-A koopapparte menten met 2, 3 of 4 kamers, waaronder appartementen met balkon/terras en een beperkt aantal parterre-appartementen met tuin en maisonnettes. Ze zijn gesitueerd langs de Oude Singel en de Houtmarkt. Totale rijkssub sidie max. 50.000,-. Vrije vesti ging. Koopsommen vanaf 125.000.- Haagweg 108 Uitstekend gesitueerd 3- (was 4) kamerhoekappartement op de 3e etage met vrij uitzicht over de Haagweg en de molen. Zonnig balkon op het zuidwesten. Goe de ligging t.o.v. uitvalswegen. Het komplex is voorzien van een lift. Tevens voorzien van dubbele beglazing. Indeling: royale woon kamer. 2 slaapkamers, keuken, doucheruimte en toilet. Maande lijkse bijdrage aan servicekosten 130.-. Vraagprijs 123.000,- k.k Neeltje van Zuytbrouckhof 36 2-Kamerappartement met tuin op het zuidwesten. In uitstekende staat van onderhoud. Aantrekke lijke ligging in het centrum. De woonkamer is voorzien van dubb. beglazing. Indeling: woon kamer, open keuken, slaapka mer, badkamer met douche, apart toilet. Berging aan de zij kant van het complex. Maande lijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars 85.-. Over draagbare premie-A subsidie. Vraagprijs 112.000,- k.k. Nieuwbouw in bestaande bouw. Middelstegracht 26, 28 en 30 Diverse appartementen waarvan bouwnr. 7 nog te koop is. Het ligt in een gebied waarvan praktisch de gehele bebouwing is pre- veerd of gerestaureerd. Met mie-C ad 6.500,-. Koopsom 109.000,- Ter Haarkade 6. Keurig onderhouden hoekwoning met uitzicht naar twee zijden. De begane grond is voorzien van dubbele beglazing in nieuwe ko zijnen. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Te vens voorzien van een plaats. Ind. beg. gr.: L-vormige woonka mer, keuken, toilet en entree. 1e etage: 2 kamers en douche, vas te trap naar 2e etage: zolderber- Vraagprijs 105.000,- k.k. Bronkhorststraat 3 In de direkte nabijheid van het centrum gelegen eengezinswo ning met tuintje op het zuiden. Taxatie- en schouwrapport aan wezig. Voorzien van c.v. Inde ling: beg.gr.: woonkamer (9.00- x3.60 m) met open haard, eetbar en bruin/beige plavuizenvloer met vloerverwarming, hal, keu ken, badkamer met douche en toilet, slaap/bergkamer. 1e eta- ge: 2 mime slaapkamers, badka mer met douche en toilet, over loop. De verwarming op de etage heeft plaats d.m.v. gevelkachels. Vraagprijs 99.000,- k.k. Roggebroodshof 1. Op prettige stand gelegen hofjes woning in uitstekende staat van onderhoud. Voorzien van voor zetramen c.q. dubbele beglazing, Ind. beg. gr.: woonkamer (7x4 mtr keuken en entree. 1e etage: slaapkamer (4x3.6 mtr.), douche en toilet, overloop, ber ging. De woonkamer doet door zijn hoogte van 3,5 mtr. erg ruim aan. De verwarming heeft plaats d.m.v. 2 gaskachels. Vraagprijs 98.000,- k.k. Anna Paulownastraat 21 In rustige omgeving gesitueerde eengezinswoning met tuin op het ZW. In goede staat van onder houd. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Het elektra is vernieuwd. Ind. beg.gr.: ruime woonkamer (8.50x3.00 m), hal, keuken en toilet. 1e etage: 2 ruime slaapkamers. 1 kleinere slaapkamer, badkamer met lig bad, overloop met kast waarin wasmachineaansluiting. Vraagprijs 97.000,- k.k. Kennedylaan 6 4-Kamerappartement op de 1e woonlaag, met zonnig balkon op het zuiden. Keurig onderhouden. Het komplex is voorzien van lift en blokverwarming met warmte meters. Berging op de begane grond. Indeling: woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, badkamer met ligbad, toilet en entree. Bij drage aan de Vereniging van Ei genaren 285,- per maand (inklusief verwarming, onder houd. verzekering enz.). Aan vaarding: in overleg. Vraagprijs 93.000,- k.k. (voorheen 5 kamers) met de Componistenbuurt. Gunstiq gelegen t.a.v. uitvalswegen, sta tion, scholen, winkelcentra en re creatiemogelijkheden. Het com plex is recentelijk opnieuw ge voegd en voorzien van een nieuw geïsoleerd dak. Balkon zo wel aan de voor- als achterzijde. Ind. L-vormige woonkamer met open haard, 3 slaapkamers, half open keuken, badkamer met douche, wastafel en wasma chineaansluiting, toilet en entree. Bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars 148,- per maand (uitstekende financiële positie). Vraagprijs 92.000,- k.k. Morssingel 235. 2 kamerappartement op de 3e etage met cv en lift. Gunstig gele gen. Op loopafstand van het sta tion en het centrum van Leiden. Voorzien van balkon op het zuiden met fraai uitzicht over sin gel. Indeling: woonkamer, slaap kamer, keuken, royale douche met mogelijkheid van ligbad en aansluiting wasmachine, hal en toilet. Erfpachtcanon 1381,50 per jaar (aftrekbaar). Bijdrage aan de V.v.E. 90.- per maand, voor onderhoud verzekering enz. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 90.000,- k.k. Spieghelstraat 14a In rustige buurt (Morskwartier) gelegen sfeervolle bovenwoning. De woning verkeert in uitsteken de staat van onderhoud. Ver nieuwd zijn ó.a. dakbedekking, goot. rookkanalen, de gehele achterpui. balkonhek, keuken deur en raam (hardhout). De-ver warming heeft plaats d.m.v. gas kachels. Ind.: 1e verdieping: zon nige kamer en suite met originele glas-in-lood schuifdeuren, mo derne wit-blauwe keuken, toilet, slaapkamer en balkon op het zuiden. 2e Verdieping: 2 ruime slaapkamers, badkamer met lig bad en douche, wasm.aanslui- ting, overloop en ruime berging. Vraagprijs 89.000,- k.k. Vijf Meiplein 40 Gezellig boven winkels gelegen 3- (oorspronkelijk 4-) kamer- topappartement. In uitstekende staat van onderhoud. Balkon zo wel aan de voor- als achterzijde, dus ruime zonmogelijkheden. De verwarming heeft plaats d.m.v. gashaard en gevelkachel. Servi cekosten 80.- p.m. Ged. voor- 2 slaapkamers, nieuwe keuken en douche, gang en toilet. Nieu we gas- en elektraleidingen. Ber ging op de begane grond. Vraagprijs 89.000,- k.k. Emilie Knapperthof 20 Gezellig 2-kamerappartement met aantrekkelijke ligging aan de Herengracht. In goede staat van onderhoud. Voorzien van centra le verwarming en balkon aan de zonzijde. Maandelijkse bijdrage Vraagprijs 89.000.- k.k. in direkte nabijheid trum en de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag. Het gezellige, licht uitgevoerde interieur is aan de buitenzijde niet af te zien Een uitstekend aanbod voor starters op de wo ningmarkt. Ind. beg. gr.: L-vormi ge woonkamer, keuken en en tree. Etage: royale woon/slaape- tage, douche en toilet. Beschutte ligging. Uitgevoerd met dakisola- plaatsje. De 1e verdieping is aan de achterzijde over de gehele breedte uitgebouwd. Vraagprijs 87.000,- k.k. Rijnzichtstraat 20 Gezellige woning met aan de achterzijde een plaats en aan de voorzijde een aparte royale tuin. Zeer geschikt voor zonaanbid- ders. De woning is gemoderni seerd en verkeert in goede staat van onderhoud. Indeling beg. gr.: woonkamer, keuken, bijkeuken/ berging, toilet en entree. Verdie ping: 2 kamers en douche. Vraagprijs 85.000,- k.k. De Genestetstraat 3 Gezellige woning in goede staat van onderhoud. Gelegen op loopafstand van het centrum, buurtwinkels in direkte omgeving en in nabijheid van de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam- Den Haag. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Voor zien van klein plaatsje. Ind. beg. gr.: woonkamer, keuken, douche en toilet, entree. Etage: 2 ka mers, voorziening voor wasma chineaansluiting, vliering. Te vens voorzien van muurisolatie. Vraagprijs 85.000,- k.k. Jullanastraat 6. Aantrekkelijk gelegen beneden woning met tuin en achterom aan de singelzijde. Zeer geschikt voor alleen- of samenwonenden. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Ind.: kamer en-suite, 2 slaapkamers, keuken, toilet en entree. Vrije vestiging mogelijk. Vraagprijs 77.500,- k.k Lage Rijndijk 6c/6d Gunstig gesitueerde bovenwo ning met zonnig terras en uitzicht op de Oude Rijn. De benedenwo ning is verhuurd voor 100,- per maand. De verwarming heeft plaats d.m.v. 2 gashaarden. In deling: 2 kamers, zijkamer, keu ken, overloop, toilet. Etage: ka- Koddesteeg 40 Centraal gelegen kleinere hoek woning met tuin en achterom. Ideaal voor alleenwonenden. In goede staat van onderhoud De verwarming heeft plaats d m v. gaskachels. Ind. beg. gr.: woon kamer, open keuken, douche en toilet. Etage: slaap/werkruimte. Voorzien van dakisolatie. Vraagprijs 65.000,- k.k. LEIDERDORP Essenpark 19. Uitstekend onderhouden ge schakelde bungalow met garage. Gelegen op uitstekende stand in een bungalowpark, aan vijver partij en singel aan twee zijden. Prachtige tuin met enkele terras sen. Grondoppervlakte 853m2. Indeling: L-vormige woonkamer. 4 slaapkamers, hobbykamer, keuken, toilet, badkamer met lig bad en 2e toilet, hal en gang. Ge deeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Tevens voorzien van dakisolatie. De cv-/warmwater- combiketel is 3 jaar oud. Vraagprijs 470.000.- k.k. OEGSTGEEST Rhijngeesterstraatweg ,110 Op prettige stand gelegen royaal vooroorlogs herenhuis met zon nige tuin. In direkte nabijheid van modem winkelcentrum en de uit valsweg naar de rijksweg Am sterdam-Den Haag. De woning is in oorspronkelijke staat. Ind. beg. gr.: woonkamer (11.00x4.00 m), keuken, gang. vestibule en toilet. 3 kamers, badkamer 2e toilet op de 2 kamers metEga^ Vraagprijs 210.000, Akeleilaan 35 4-Kamerappartement op de 3e woonlaag met berging op de par terre. Balkon zowel aan de voor als aan de achterzijde. Gelegen in de direkte nabijheid van het winkelcentrum "Lange Voort". Het appartement is goed onder houden en voorzien van een nieuwe keuken. Indeling woon/ eetkamer, 2 slaapkamers, keu ken. douche, hal. toilet, tevens voorzien van eigen c.v.-installa- tie. Servicekosten 175,- per LD 22-8-'87 Ridderspoorlaan 73 Op de parterre gelegen 4-ka- merappartement voorzien van nieuwe centrale verwarmings/ warm-watercombinatie. In goede staat van onderhoud. Balkon zo wel aan de voor- als achterzijde. In direkte nabijheid van het win kelcentrum "Lange Voort". Ind.: woonkamer, eetkamer, 2 slaap kamers, keuken, douche, hal en toilet. Tevens voorzien van vloe risolatie. Maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars 123,25,- (groot onderhoud, ver zekering enz.). Vraagprijs 85.000.- k.k. Ridderspoorlaan 69 Perfekt onderhouden 4-ka- merappartement met modern in terieur. Voorzien van nieuwe keuken, nieuwe vloerbedekking en pas geschilderd en behangen. Balkon zowel aan de voor- als achterzijde. Indeling: woonka mer, eetkamer, 2 slaapkamers, keuken, douche, hal en toilet. Gesitueerd op de 3e woonlaag in de direkte nabijheid van het win kelcentrum "Lange Voort". Te vens voorzien van centrale ver warming. Maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars 123,25. Berging onder in het gebouw. Vraagprijs/89.000,- k.k. RIJNSBURG RIJnsburgerweg 140 Goed onderhouden vrijstaande woning op uitstekende lokatie. Enorme privacy achter de wo ning. (Totale grondoppervlakte 815 ms). Voorzien van opslag/ c.q. werkplaats/garage van 7x10 m (2 verdiepingen). Tevens voor zien van centrale verwarming. In deling beg.gr.: woonkamer (9.00- x3.60 m), keuken, hal en toilet. Etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, overloop, balkon en vliering. Vraagprijs 325.000,- k.k. Privé: Hr. J. Verhoeven 071-175095, mevr. C. Boehlee 071-313437, mevr. N. Boelen 01751-11712; Openingstijden op zaterdag van 11.00 tot 15.00 uur. JA, DAT WEET IK. VANDAAR DIT BESLUIT. De eerste 2 weken ontvang ik deze krant GRATIS! Pas daarna betaal ik. Per maand f23,25* Per kwartaal f68.95 OPer halfjaar f 137,90 Per jaar: f 262,40 automatische betaling) (aankruisen wat van toepassing is) Stuur deze bon op naar het Leidsch/Alphens Dagblad, p/a Antwoordnummer 10050, 2300 VB Leiden (postzegel niet nodig) of bel 071-144941 U HAD T KUNNEN LEZEN IN DE KRANT VOOR UW EIGEN STUK VAN NEDERLAND van huis uit! Tel. 071-120389 01720-72368 Telex: 39341 WOON/PRAKTIJKPAND H Noordwijk Ligusterweg 1 M Zeer unieke vrijstaande villa, gelegen aan de rand L4 Lil van de z.g.n. Zuidduinen, op steenworp afstand van |W* I zee en duinen. t»< Het pand biedt veel privicy, heeft diverse kamers met M zeezicht en is zeer geschikt voor een combinatie van lui woon- en bedrijfsruimte (met eigen opgang, opp. ca. Li 125 m2). L'J De bedrijfsruimte is geschikt voor alle mogelijke vrije L'i beroepen (b.v. accountant, arts, specialist e.d.). De M i ind. van dit in perfecte staat van onderhoud verkeren- L'j de pand is als volgt: Begane grond: (thans in gebruik i'i als dierenartspraktijk) entree, hal, wachtkamer, l'j M spreekkamer, behandelruimten (ged. recent uitge- M U breid), magazijn, stookruimte, bijkeuken, studeerka- LI LJ mer, badkamer met douche en apart toilet. 1e etage: Li L'i eigen opgang en entree, hal met toilet, woonkamer met verschillende leefniveau's, open haard, natuur- *A stenen vloer en schuifpui naar royaal terras op Z„ M kA moderne keuken v.z.v. apparatuur. 2e etage: ouders- k4 k"J laapkamer, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en 3e toilet. Het geheel wordt c.v. gasverwarmd. is v.z.v. V, dubbel glas en hardhouten kozijnen, nieuw dak en is V kil recentelijk geheel geschilderd. Oplevering in overleg, kA k'j Vraagprijs 779.000,-k.k. VOORHAM MAKELAARS M (in en boven „De Promenade") M kJ TELEFOON 01719-19219 kA M«Mm/rn «u LEIDEN VIJF MEIPLEIN 102 84.000,-KK Perfect onderhouden twee a drie-kamerflat I op de 2e etage met berging op de begane grond. Ind.: hal met toilet, ruime woonkamer, slaapkamer, keuken, douchekamer, 2 bal- kons, waarvan 1 balkon op het zuiden. Gun- I stige ligging nabij winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen. LEIDEN 1 MODDERMANSTRAAT 77 96.000,-KK Prima onderhouden drie-kamerflat op de 3e I etage met berging op de begane grond. Inde ling: hal met toilet, L-vormige woonkamer met parketvloer, 2 slaapkamers, keuken, I badkamer met ligbad en dubbele wastafel, 2 1 balkons, grote zolderetage geschikt voor het I maken van meerdere kamers, A de Savornin Lohmanplantsoen 25 f 2253 VM Voorschoten071-311241 makelaardij o.g. ALPHEN AAN DEN RIJN HOORN 184 Direkt aan de Rijn gelegen geheel gerestaureerde vrijstaande villa voorzien van een gasgestookte c.v. installatie. Goed geïsoleerd. Moderne keuken. Mogelijkheid voor eigen ligplaats grenzend aan de achtertuin. Een pand wat u van binnen gezien moet hebben om een juiste Indruk te verkrijgen van grootte en luxe. Grondoppervlakte 463 m2. Electronische beveiliging. Koopsom: 315.000,- k.k. BV Makelaarscombinatie "Holland West-CMK Teleloon Ol 720 91646 Aon zijn vakmanschap. De Erkende Verhuizer heeft respect voor uw spullen. En weet er als zodanig mee om te gaan. Aan zijn zekerheid. Mocht de Erkende Verhuizer ondanks alles, toch 'n steekje laten vallen, dan hebt u verhaal Dat zit in zijn Erkenning Zijldijk 22 2352 AB Leiderdorp 071-412421 BEDRIJFSOBJECTEN 300 M2 BEDRIJFSRUIMTE LEIDERDORP ACHTHOVENERWEG 39A Gelegen aan de doorgaande weg naar Koude kerk a/d Rijn. De ruimte beschikt over een vrije hoogte van 6 meter krachtstroom. Aan de voorzij de van het onroerend goed is in overleg buiten terrein beschikbaar. Huurprijs: 25.000,- per jaar excl. BTW Stationsweg 26,2312 AV Lelden. Telex 39302 ma|st>-nl tel. 071-126041

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 36