SEKRETARESSE 1 lifnflfflfifEi timmerlieden voor vakwerk op't hoogste niveau C-i enthousiaste medewerkers(sters) Gemeente Katwijk nelis Si uitgeest uitzendbureau de koning <tk Dutch Masters in dried flowers. MOTEL BIJHORST AKTIEVE MAGAZIJNMEDEWERKER Dickhoff Tegelzetters b.v. VERZEKERINGSADVISEUR ^jniandS ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v CONCIERGE m/v sPr Star Dried Flowers B.V. is een dynamisch groeiend bedrijf dat droogbloemen impor teert en exporteert over de gehele wereld. Voor onze produktieafdeling zoeken wij die ons willen assisteren bij het maken van bouquetten. Trekt het je aan om met droogbloemen te werken en heb je de leeftijd tussen 16 en 22 jaar, neem dan even telefonisch contact op met de heer J.W. van Delft. Telefoonnummer 01718-28943 tussen 16.00 en 17.00 uur betreft geen vakantiewerk Star Dried Flowers B.V. Vinkenweg 50 Rijnsburg B.D. Arentshorstschool (Prot. Chr. L.O.M.) I Ter Haarkade 1 2321 AS Leiden Gevraagd groepsleerkracht m/v voor een middengroep voor vervanging wegens ziekte logopedist(e) voor 16 3/4 uur, i.v.m. zwangerschapsverlof met moge lijk voortgezette benoeming gymnastiekleerkracht m/v Ervaring met het werken op een L.O.M.-school strekt tot aanbeveling. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij in stemmen met het christelijk karakter van de school. Sollicitaties binnen 10 dagen bij het bestuur op het adres van de school. De directeur dhr B. Simmelink geeft graag telefonisch inlichtingen: 071-767625 (school) of 01720-30176 (huis). ONDERWIJS-INSTITUUT MEAB B.V. o.l.v. M. van der Horst Herengracht 4 - Lelden - Tel. 071-130660 vraagt: DOCENTEN HANDELSWETENSCHAPPEN voor één avond per week. Interesse? Schrijf of bel a.u.b. snel! zoekt VASTE en PART-TIME MEDEWERKERS (m/v) voor in de bediening. Motel Bijhorst Zijdeweg 54 2245 BZ Wassenaar. Tel. 01751-19344. De Noordzeebadplaats Katwijk telt ca. 40.000 inwoners. De gemeentelijke organisatie wordt gevormd door de Gemeente secretarie, de dienst Openbare Werken, de dienst Gemeente bedrijven, de Gemeentepolitie en nog een aantal andere relatief kleine- organisatorische eenheden. De organisatie telt in totaal ca. 560 medewerk(st)ers. Bij de afdeling Interne Zaken van de hoofdafdeling Algemene Zaken van de Gemeentesecretarie is thans een nieuw ingestelde functie vacant voor een: hoofd huishoudelijke zaken m/v (20 uur per week) Het te benoemen hoofd zal verantwoordelijk zijn voor het goed en efficiënt schoonhouden van een aantal gemeentelijke gebouwen en voor de kwaliteit en de organisatie van het serveren van koffie en thee in de Gemeentesecretarie. Binnen afzienbare tijd wordt deze laatste taak uitgebreid met het voeren van het beheer over de lunchruimte. Tevens behoort tot zijn/haar taak het regelen van de werkzaam heden van een drietal congiërges. De aan deze taak verbonden werkzaamheden houden o.a. het volgende in: - het bijhouden van bestaande en het ontwikkelen van nieuwe schoonmaakprogramma's; - het beoordelen, inkopen en distribueren van schoonmaak middelen en -materialen en kantinebenodigdheden: - het geven van leiding c.q. begeleiding aan ca. 13 medewerk(st)ers en het indirect begeleiden van ca. 8 medewerk(st)ers; - toezien op de schoonmaakwerkzaamheden die door derden voor de gemeente worden uitgevoerd. Voor de vervulling van deze vacature gaan de gedachten uit naar een medewerk(st)er met een opleiding op HAVO-niveau, die over uitstekende contactuele en organisatorische eigenschappen beschikt. Ervaring in genoemde taken strekt tot aanbeveling. Tevens wordt de bereidheid gevraagd één of meerdere vakgerichte cursussen te volgen. Gezien de opbouw van de afdeling gaat de voorkeur uit naar iemand van ca. 30 jaar of ouder. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maxi maal f. 1.721,-- bruto per maand (functioneel schaal 6) met een uit loopmogelijkheid tot maximaal f. 1.896,-- bruto per maand bij een 20-urige werkweek. Nadere inlichtingen worden desgewenst telefonisch verstrekt door de chef van de hoofdafdeling Algemene Zaken, de heer G. Verheule, telefoon 01718-50505 en de heer A.G.M. Winkel Groenendijk, hoofd van de afdeling Personeelszaken, telefoon 01718-50569. Schriftelijke sollicitaties worden voor 7 september 1987 ingewacht bij het College van Burgemeester en Wethouders van Katwijk, Post bus 589, 2220 AN Katwijk. Op brief en enveloppe s.v.p. vacature nummer 7/019 vermelden. Voor onze vestiging in Leiderdorp vragen wij een: Katalistiks BV neemt een In bij kraakkataüsaioren. De afnemers van ons produkt zijn olieraffinaderijen in alle werelddelen. Zij vergroten hiermee de produktie van benzine en andere petrochemische grondstoffen uit ruwe aardolie. Het produktieproces vindt plaats in Delfzijl. In Leiderdorp is het Research- en Developmentlaboratorium gevestigd, evenals de Salesen Marketinggroep en de Technical Servicestaff. Door alert reageren op de marktontwikkelingen, in kombinatie met modern management en jonge, deskundige medewerkers, is Katalistiks BV een dynamisch groeiende Katalistiks BV is een dochteronderneming van Union Carbide Corporation. Wij verwachten van u: - HAVO-diploma - opleiding Schoevers of vergelijkbaar - beheersing van de Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk - kennis van werken met PC - aantoonbaar vermogen tot organiseren en improviseren - kontaktuele eigenschappen. Wij bieden u uitstekende secundaire arbeids voorwaarden, w.o. 8% vakantietoeslag en een 13e maand. Salarisindicatie: minimum f 2.793,- maximum f 4.101,-. Heeft u belangstelling voor deze funktie, schrijft u dan vóór 4 september a.s. een sollicitatiebrief met CV aan de Afdeling Personeelszaken Postbus 150 9930 AD Delfzijl. t.a.v. mevr. R. Tukker, onder ver melding van vak. nr.KL.87-02. Voor direkt^ndïensttrodin^zoeker^wi^e^^^ Deze funktie omvat alle magazijnwerkzaam heden zoals: goederen uitsorteren, opzoe ken, inpakken, opruimen enz. De vereisten voor deze funktie zijn: A. Een representatief voorkomen B. Systematiek en netheid in werken Wij bieden u: A: Modern en goed geoutilleerde werkom standigheden B. Een jong en enthousiast team medewer kers C. Voldoende werk om hard aan de slag te gaan Sollicitaties schriftelijk aan: Postbus 109, 2300 AC Leiden Demmenie Kantoorinrichtingen Gevraagd: - ALL ROUND TEGELZETTER en - LEERLING-TEGELZETTER Tel. 02520-20085 071-143375 «^OCKFM K. TttgS» tel. 071-170691/143723 THEEHUISJE LEIDSE HOUT vraagt enkele STUDENTES/ DAMES voor part-time bedie ning. Inl. tel. 071-170691 en 143723 Nelis Uitgeest is een middel grote bouwonderneming met ca. 250 medewerkers, werk zaam in de sektoren utiliteits-, industriële- en woningbouw. Zowel aan onze bouwwerken als aan onze medewerkers stellen wij hoge eisen. Nelis Uitgeest zoekt wegens uit breiding van haar aktiviteiten met spoed ervaren timmerlieden die mee willen werken aan de bouw van diverse utiliteits- en renovatie- projekten in de randstad (met name Amsterdam, Haarlem, de IJmond en Heerhugowaard) Hebt u interesse in deze baan, neem dan kontakt op met Nelis Uitgeest B.V., postbus 14, 1910 AA Uitgeest of bel 02513 - 19000 toestel 118 en vraag naar de heer G. Brands. Beste bouwers van laag tot hoog vraagt (m/v): KOM GAUW VOOR HET TE LAAT IS!! Assistente direktiesekretaresse Per direkt hebben wij plaats voor een goede kracht, die stressbestendig moet zijn en die overweg kan met WordPer fect. Deze baan is vrij bij een instelling in Voorschoten, fullti me en voor ongeveer 3 weken. Waf let je om meteen aan de slag te gaan nu de vakantie erop zit. Tekstverwerk(st)er visietekst Wij hebben plaats voor een ervaren kracht, die voornamelijk Nederlandstalige stukken zal gaan venverken gedurende 4 dagen per week voor langere tijd. Onze opdrachtgever is een bedrijf in Leiden. Datatypist(e) Per direkt hebben wij plaats voor een stressbestendige data- typiste) voor halve dagen bij een instellincf in Zoeterwoude. Deze baan is voor langere tijd en de werktijd is van 8.30-12.30 uur. Sekretaresse Per direkt hebben wij plaats voor een sekretaresse met een behoorlijke dosis administratieve ervaring. DW3 moet geen problemen opleveren voor je en ook het Engels is geen bar rière. Deze baan is voor een aantal maanden bij een jong, internationaal bedrijf in Leiden. Oproepsekreta.resses Welke jonge, ambitieuze vrouwen zijn geïnteresseerd in af en toe een paar dagen of zelfs een paar weken werken? Wij hebben plaats vodf sekretaresses, die naast het huishouden bij willen blijven op maatschappelijk gebied, maar die niet kontinu kunnen werken. Onze opdrachtgever is een interna tionale onderneming in Leiden. Kennis van de Engelse taal is wel een vereiste en kennis van tekstverwerking (bij voorkeur DW3) is eveneens een pré. Is er niets bij voor je, kom dan even langs want we hebben nog veel meer aanvragen. Wij zijn er dagelijks van half 9 tot half 6 en vrijdags tot 6 uur. Is er wel iets bij voor je, bel dan snel of kom meteen langs voor het te laat is. Gespecialiseerd in administratieve funkties Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden Telefoon 071-144 143 Makelaarskantoor Rijnland B.V. is een flexibele makelaarsorganisatie die tegelijk groot en klein schalig werkt. Rijnland is een makelaardij met 4 kantoren in de Randstad en telt 30 medewerkers. In verband met uitbreiding van werkzaamheden wordt voor direkt voor het kantoor Voorschoten gezocht een De voorkeur gaat uit naar Iemand die voldoet aan de volgende eisen: - goede kontaktuele eigenschappen: uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid: - assurantie C diploma of studerend daarvoor; leeftijd circa 20 tot 25 jaar. De kandidaat moet bereid zijn een psychologisch onderzoek te ondergaan. Indien u belangstelling heeft kunt u bellen 01717- 7940 en vragen naar de heer Compeer, waarna u een sollicitatieformulier wordt toegezonden. makelaarskantoor; Veurseweg 143 2251AB VOORSCHOTEN NEDERLAND CAD Nederland B.V., gevestigd te Zoeterwoude, is een middelgroot en snel groeien de onderneming op het gebied van ontwerp, postprocessing en produktie van printpla ten in diverse uitvoeringen. Uiterst geavanceerde technieken vinden hier hun toepas sing. Wegens uitbreiding van de afdeling administratie zoeken wij op korte termijn: De afdeling administratie draagt zorg voor alle werkzaamheden, welke te maken hebben met (financiële) administratie, werkvoorbereiding en inkoop. Binnen enige tijd zal de opzet van de administratieve automatisering geheel worden gewijzigd. Van de nieuwe medewerker wordt verwacht dat hij/zij: zelfstandig zorg draagt voor de dagelijkse (financiële) administratie Verantwoordelijk is voor inkoop van produktie-'materialen, met daaraan gekoppeld: Zorgdragen voor een efficiënt voorraadbeheer Mee kan werken bij het opzetten van analyse's Voor deze funktie stellen wij de volgende eisen: Opleiding op MEAO-niveau (adm. richting) Leeftijd vanaf 20 jaar De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: Uitwendig reinigen van machines Verrichten van enig (preventief) onderhoud Reinigen en onderhouden van de vloeren Afvoeren van afval van de produktie afdelingen Voor deze funktie stellen wij de volgende eisen: Leeftijd: vanaf 20 jaar Technisch inzicht is een pré Wij bieden u een Interessante baan In een bedrijf met zelfstandig en afwisselend werk in een Jong team van kollega's. Iemand met de juiste Inzet bieden wij een zelfstandige funktie met goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, premlevrij pensioen, reiskostenvergoeding.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 22