5 D T Hamers wint de 'nationale' Hl Faas aan kant gezet J orritsma wenst meer discipline Uitstel Wassenaar Franker prijst service Eltingh Oosting in eindstrijd de sterkste Van der Maas niet tevreden Van den Berg maakt indruk in Katwijk Mecir tweede Vermey toont herstel Adegeest geeft Delft honld)aldemonstratie MAANDAG 10 AUGUSTUS 1987 DO ST SPORT PAGINA 13 Roomburg blijkt echte 'generale' Eveline Hamers toont dat haar winst op Roomburg geen toevalstreffers t ook de 'nationale' kampioenschappen. SON EN BREUGEL (ANP) - De voorbode is aan het grootste ge deelte van de tennisliefhebbers voorbij gegaan. De Open Leidse kampioenschappen op de banen van Roomburg gelden al jaren als de laatste voorbereiding op de na tionale titelstrijd. Het evenement in Leiden geeft gewoonlijk een re delijke indicatie over de stand van zaken in tennissend Nederland. Toen bekend werd dat ene Eveline Hamers uit Meerssen daar de sterkste dame was, is daar betrek kelijk nonchalant op gereageerd. Bij de nationale, waar alle toppers aanwezig zouden zijn, zou wel dui delijk worden wat de winst in Lei den waard was. Het bleek veel. De achttien-jari ge Limburgse sloop in stilte naar dé finale, die zij gisteren met 2-6, 6-4 en 6-3 won. In de onderste helft van het schema ingedeeld, ontliep zij zeker twee van de kanshebsters op de nationale titel, Nicole Jager man en Brenda Schultz. Zij hield SON EN BREUGEL (GPD) - Di recteur sportief van de KNLTB, Stanley Franker, liep de gehele week als een heerser rond op het NK tennis in Son en Breugel. Met oren en ogen goed open zocht hij naarstig naar nieuw Nederlands tennistalent. Maar voor de bonds coach vormen de nationale kam pioenschappen geen echte graad meter. Franker: „Wanneer je hier suc cesvol opereert, wil dat nog niet zeggen dat je dat als prof ook doet. Ik neem de successen en prestaties wel mee in mijn beoordeling, maar meer dan commericeel interessant voor de spelers vind ik de NK niet." Unicum-tennisser Jacco El tingh, de 17-jarige ontdekking uit Heerde, dié verrassend Jan Willem Lodder uitschakelde, is bij Fran ker het meest opgevallen. „Die jon gen speelt constant, rustig en heeft een goede service. Er zijn er name lijk te veel die maar wat slaan.", al dus de altijd kritische Franken. zich bezig met de licht geblesseer de Manon Bollegraf, haar streekge- note Mara Eijkenboom en in de halve finale Manelle Rooimans. Voor de andere finaliste was de weg naar de eindstrijd zwaarder. Carin Bakkum verloor zowel van Hester Witvoet als Hellas ter Riet de eerste set. Slechts in de, op pa pier zwaarste, wedstrijd, tegen het zestien-jarige talent Brenda Schultz, had zij aan twee reeksen genoeg voor de winst. De 25-jarige Bakkum ging op grond van die cijfers en van haar ervaring, ook als favoriete van start. Daar bleek gedurende het duel weinig van.' Beide speelsters leken door zenuwen overmand. Het werd mede daardoor een slechte wedstrijd. De start, drie ga mes, was veelbelovend, daarna zakte het spelpeil diep. Bakkum won de eerste reeks simpel met 6-2, maar liet in de tweede zoveel mo gelijkheden op games-winst lig gen, dat uiteindelijk Hamers de reeks nog op haar naam kon schrij ven. In de derde set werd het spel iets minder slecht. Hamers trok verrassend het initiatief naar zich toe. Bakkum maakte vooral met haar backhand de ene fout na de andere. Op 4-1 leek de Limburgse weinig meer van haar tegenstand ster te duchten te hebben. Des te meer van de regen. De eerste on derbreking leverde Bakkum even respijt op. Zij kwam terug tot 4-3 en kreeg ook gelegenheid tot 4-4. Een tweede regenbui brak Bak kum echter op. Hamers bleef de ze nuwen net de baas en maakte op het vierde wedstrijdpunt het duel uit. Voor de Limburgse bracht het winnen van de titel een extra zorg met zich mee. Nu weet ze helemaal niet meer of zij zich moet gaan richten op tennis of eerst haar school moet afmaken en daarna eens gaan rondneuzen. Plannen zijn er in ieder geval wel de titel te gaan uitbuiten. Haar trainer Flip van Betuw heeft al zijn voelhorens uitgestoken om met zijn pupil eens buiten de landgrenzen te gaan kij ken. Zeker met een nationale titel in de hand denkt hij sponsors te kunnen vinden voor de kosten. De combinatie tennis-studie liep het afgelopen jaar niet helemaal naar wens. De trainingen liepen nog wel eens in het honderd omdat de school voorging. De voor school geleverde inspanningen leverden niet het gewenste resultaat op. Ook na twee herexamens slaagde zij er niet in het begeerde VWO-diploma te halen. Voor haar ontwikkeling SON EN BREUGEL (GPD) - Zijn ogen spraken boekdelen. Wilskracht en vechtlust straal den zijn geschrokken oppo nent, Huub van Boeckel, tege moet. De 27-jarige, Hagenaar wist er geen raad mee. Menno Oosting speelde een thuiswed strijd en won. De setstanden (6- 3, 6-0, 6-2) lieten aan duidelijk heid niets te wensen over. „Sommige slagen kwamen vanuit mijn hol. Als ik tijdens grote toernooien drie van deze wedstrijden speel, klim ik di rect naar een plaats bij de eer ste honderd op de ATP-lijst", aldus Oosting na het behalen van het Nederlands kampioen schap in zijn geboorteplaats. De partij was in anderhalf uur bekeken. Verliezend fina list Huub van Boeckel: „Ik kon niet beter. Ik sloeg goed. maar Oosting beter. Wat een klasse. als tennisspeelster is het broodno dig alles op het tennis te zetten. Nog een jaar Limburg, zal haar spel minder ten goede komen dan twaalf maanden rondtrekken. Het Er werd hier vanavond schitte rend tennis gespeeld. Onge looflijk." De provincie heeft zich bewe zen. Eveline Hamers deed dat voor Limburg, Menno Oosting voor Brabant. En zeker Oosting zal dat blijven doen. In tegen stelling tot Van Boeckel, die gisteren beweerde niet meer aan de Nederlandse kampioen schappen te zullen deelnemen als zijn ranking het komende seizoen nog stijgt en als het verhoogt ook de kans dat over een jaar de Limburgse niet meer be hoeft te antwoorden op vragen als 'wie is Evelien Hamers?' en 'waar komt Eveline Hamers vandaan?'. prijzengeld niet minstens ver dubbeld wordt. „In het eerste de beste A-toernooi verdien je meer", klaagde Van Boeckel. En Oosting: „Natuurlijk blijf ik aan de Nationale meedoen. Voor mezelf, maar ook voor mijn sponsors. Daar moet ik ook aan denken. En als het kampioenschap volgend jaar weer in Son wordt gehouden, kan ik er helemaal niet onder uit." Son ging gisteravond letter lijk uit zijn bol. Met de fanfare voorop werd Oosting door zijn aanstaande schoonvadèr, de burgemeester van Son en Breu gel J. J. M. Bonnier, gehuldigd en gekust. Dit tot hilariteit van Van Boeckel. die niet achter wilde blijven en de burgerva der warm omhelsde. „Een beetje show hoort er bij", aldus Van Boeckel. METTMANN/MULHEIM A/D RUHR (GPD) - Het hervormings proces, dat Hans Jorritsma bij zijn entree als bondscoach van het Ne derlands hockeyteam in gang heeft gezet, verloopt redelijk naar wens. De tweede plaats tijdens de on langs gehouden strijd om de Champions Trophy in Amstelveen vormde een eerste indicatie, dat de nationale ploeg een belangrijk deel van de achterstand op de wereld top had weggewerkt. In de voorbe reidingscampagne op het EK in Moskou werd die vooruitgang te gen Polen en Frankrijk, twee lan den uit het B-circuit, met royale overwinningen benadrukt. Het af gelopen weekeinde trok het elftal die lijn in de afsluitende oefen- reeks in en tegen West-Duitsland door. Weliswaar werd de winstcy clus met twee onnodige nederla gen (1-0 en 2-1) doorbroken, maar desondanks bevestigde Nederland dat het verschil met een van de toonaangevende hockeynaties kleiner is geworden dan tot voor kort het geval was. Of zoals Jorritsma naderhand concludeerde: "We zijn in de laat ste vier wedstrijden niet meer door de Westduitsers weggespeeld. Ook zij moeten tegenwoordig moeite doen om van ons te winnen. Dat bewijst dat we op de juiste weg zijn en dat we sterker zijn geworden. Dat geeft mij het nodige vertrou wen voor het EK". Aanvoerder Tom van 't Hek was die mening ook toegedaan. "We zijn van heel ver gekomen, maar voor mijn gevoel zitten we nu aar dig dicht tegen het niveau van West-Duitsland aan". Dat de kloof nog niet helemaal is gedicht, werd het beste in beeld ge bracht door de wijze, waarop de Nederlandse formatie zich zater dagmiddag in het nabij Düsseldorf gelegen Mettmann en gisteroch tend in Mulheim uit zijn evenwicht liet brengen. In plaats van de ba lans te handhaven door sober te spelen, groeide de chaos naarmate de druk van de tweevoudig win naar van de Champions Trophy toenam. In Mettmann profiteerde Heiner Dopp tegen de verhouding in als eerste en enige van die situa tie. Een dag later op het veld van landskampioen Uhlenhorst kon Nederland de weelde van de 1-0 voorsprong (Taco van den Honert) niet dragen, zodat Thomas Reek elf minuten voor tijd met twee treffers de winst alsnog kon veilig stellen. "De zwakte van deze ploeg is het gebrek aan discipline in het veld", stipte de technisch leider de kwets- baarheid van zijn equipe aan. "Be palend voor het evenwicht is even eens de wisselende vormcurve van Mare Delissen, Cees Jan Diepe- veen, Theo Doyer en Tom van 't Hek, van wie de laatste twee in West-Duitsland variërend op het middenveld en in het centrum van de aanval opereerden. "In elke wedstrijd speelt er wel een van hen slecht en dat maakt het midden veld niet erg stabiel", constateerde de bondscoach later. Vrijdag vertrekt het gezelschap (zonder de voorspelbare afvallei Pieter van Ede) naar Moskou, waai voor de start van het Europese ti telgevecht nog twee wedstrijder op het programma staan teger Frankrijk en de Sowjet-Unie. MARSEILLE - De Leidse waters kiër Erik van der Maas is het afge lopen weekeinde tijdens de Euro pese kampioenschappen niet ver der gekomen dan een 22ste plaats. Een enigszins teleurstellend resul taat van de nummer twee van de nationale titelstrijd, die op het on derdeel figuren 25ste werd met 3510 punten en op de slalom slechts 27ste werd. Deze lage note ring was het gevolg van een gemis te boei. Bij het springen werd de Leidenaar met 42 meter twintigste. De titel ging naar de Italiaan And rea Alassi. Ard van Bergen (Paters- wolde) was met zijn zestiende plaats de beste Nederlander. De derde Nederlander, Pieter Slot uit Rotterdam, eindigde op de 23ste plaats. In het landenklassement werd Nederland zevende. Het komend weekeinde tijdens de Europa Cup-finale, die in de buurt van Helmond wordt afge werkt, krijgt het drietal een kans op revanche. Aan de wedstrijden doet de gehele Europese top mee. KATWIJK - Even zag het er naar uit dat de elfde uitgave van hel Badgastentoernooi van Zee en Duin onvoltooid zou blijven. Tij dens een van de eerste finalepartij en van gisteren kwam de regen met bakken uit de lucht en zette de banen in een mum van tijd blank. Adriaan Fetter van de wedstrijd leiding leek in een algehele afgelas ting te berusten: „D KITZBUHEL (AFP) - Miloslav Me cir is er zondag niet in geslaagd voor de tweede keer binnen acht dagen een internationaal toernooi te winnen. Eén week na het beha len van de Nederlandse tennistitel op het Melkhuisje in Hilversum, verloor de Tsjechoslowaak in de fi nale van de 225.000-dollartoernooi van de Spanjaard Emilio Sanchez. De 22-jarige Sanchez gunde Me cir slechts een set: 6-4, 6-1, 4-6, 6-1. De partij duurde slechts twee uur en een kwartier. Eerder dit seizoen won de oudste en meest bekende speler van een tennisfamilie uit Barcelona de toernooien van Gstaad en Bordeaux. In Kitzbühel verdiende hij 28.000 dollar (58.000 gulden), Mecir moest genoegen ne men met de helft. wachting voor de rest van de dag belooft niet veel goeds. En bij Dek ker kunnen we niet terecht in de hal, omdat daar al een toernooi ge speeld wordt. De prijzen moeten maar gedeeld worden". De tennis sers zelf zochten intussen naar an dere bezigheden. Zo vermaakten Jan Siemerink en Jacco Eltingh, twee van de deelnemers in het A- demonstratietoernooi, zich met een potje klaverjassen. Gelukkig kwamen de weersvoorspellingen niet uit en konden alsnog alle par tijen gespeeld worden. De finale in het mannenenkel B tussen de beide trainingsmaatjes Michael van den Berg en Stefan Faas leverde een eenzijdig beeld op. De als tweede geplaatste Faas, die in zijn halve finale tegen Philip Nagelkerken nog indruk had ge maakt (6-0, 6-2), maakte de indruk nauwelijks geinteresseerd te zijn in een overwinning op de ongeplaat ste Van den Berg. Hij brak welis waar onmiddellijk door de opslag van zijn opponent, maar daarna liet hij zich uiterlijk onbewogen naar de slachtbank voeren: 6-1, 6-2. Met zijn dubbelpartner Jan Wil lem Lugthart kwam Faas wel tot winst tegen Freek van der Capel- len en opnieuw Michael van den Berg. Vooral de opslag van Van der Capellen bleek in het begin bijzon der kwetsbaar en dat leverde dan ook onmiddellijk setverlies op: 6-4. LEIDEN - Marco Vermey, gedurende het voorjaar één van de uitblinkers in het regionale amateurwielrennersveld, lijkt de door blessures en ziekte veroorzaakte terugval in de vorm inmiddels weer aardig te boven geko men. De Lisser-coureur wist zich zaterdag tijdens de ronde van Kamerik in het beslissende kopgroepje van vier te nestelen en stelde daarna enke le tevergeefse pogingen in het werk om aan de greep van zijn mede vluchters te ontsnappen. Dat lukte uiteindelijk niet, waarna Vermey de rappe Erwin Kistenmaker en Jan de Nijs in de spurt diende voor te laten en met de derde plaats genoegen moest nemen. Komend weekeinde volgt voor Vermey de ware test-case, wanneer hij voor de districtsploeg van De Centrale op het Limburgse heuvelterrein aantreedt in de driedaagse van de Mijnstreek. Van de regio-renners zullen dan tevens André van Reek, Erik Stroombergen en Woubruggenaar Jan- Hendrik Lagerweij (zaterdag nog negende in Kamerik) kunnen laten zien, hoever zij inmiddels ten opzichte van de landelijke toppers staan. Nieuwelinge-dame Petra Grimbergen sloot zaterdag in Assen een zes daagse rittenreeks succesvol af. De Rijnsburgse, eerder al goed voor di verse ere-plaatsen, wist via een geslaagde solo het slotcriterium op haar naam te brengen. Daarmee wist zij favoriete en klassementsleidster Leontien van Moorsel nog zeer dicht te naderen, maar uiteindelijk moest de Swift-renster toch met de tweede plaats in de eindrangschikking vre de hebben. Hij herstelde zich echter goed en via enkele fraaie passeerslagen werd de stand weer gelijk getrok ken: 6-2. Maar in de beslissende set waren het toch Faas en Lugthart die aan het langste eind trokken: 6-4. Teleurstelling Freek van der Capellen wist in zijn andere finalepartij eerder op de dag, met Annemarie Smalt in het gemengd dubbel B tegen Ma- rie-José Rutten en Leon Damen, de volle aandacht op zich te vesti gen. Niet zozeer door zijn fraaie zweefduik in de derde set, maar meer door een actie na afloop van het duel. Uit teleurstelling, de par tij werd nipt met 4-6, 6-4 en 7-6 ver loren, slingerde hij zijn racket over de omheining heen meters ver de bosjes in. Een zoekactie van zijn kant leverde aanvankelijk niet het gewenste resultaat op, want het speeltuig bleek onvindbaar. Ge lukkig voor Freek 'de slingeraar', kwam het racket na ruim een half uur toch nog boven water. Annemarie Smalt en Lithania Vrijland, respectievelijk de num mers twee en vier van de lijst, moesten het tegen elkaar opnemen in de finale van het vrouwenenkel B. De beide Rotterdamse tennis- ters vochten een boeiende strijd uit, die uiteindelijk door Vrijland in haar voordeel werd beslist: 6-2, 1-6 en 6-4. Smalt beleefde sowieso geen al te plezierige dag. Want na haar ver- liespartijen in het enkelspel en het gemengd dubbel, volgde een derde nederlaag in de finale van het vrou- wendubbel met haar partner Kyra Bijsterveld. De eerste set tegen Ma- rie-José Rutten en Marieke van Rossum werd nog wel binnen- haald (6-4), maar daarna bleek de 16-jarige Smalt uitgeblust. De twee voorgaande partijen, beide drieset ters, hadden teveel kracht gekost. Oppermachtig Mark Fleischeuer en Onno Wem- pe, de papieren nummers één en twee van de mannen in Cl, ont moetten elkaar zoals 'gepland' in de finale. Beide spelers waren tot dan toe oppermachtig geweest in het toernooi. Dat bleek onder meer in de halve eindstrijd. Fleischeuer had daarin korte metten gemaakt met Michael van Maaren 6-1, 6-2), terwijl Wempe Pieter Guyt alle hoeken van de baan had laten zien: 6-1, 6-0. In de eindstrijd bleek Flei- Geconcentreerd kijkt Michael van den Berg een door hem geslagen bal ia tijdens zijn finale tegen Stefan Faas. Van dén Berg zou gemakkelijk 6-1,6-2. Op de achtergrond kijkt Freek van der Capellen toe. LEIDEN - Ondanks het slechte weer zijn het afgelopen weekeinde de meeste honkbalwedstrijden doorgegaan. Adegeest won gemak kelijk van de Delftse Studenten. Scorpions zag de wedstrijd tegen Flyers verregenen. Wassenaar nestelde zich aan de top van de ranglijst door een dubbele over winning (10-0 en 15-2) op hekke- sluiter Utrecht. Adegeest trok op zaterdag naar Delft en keerde terug met een 20-2 overwinning. Normaal gesproken zijn het de routiniers, die door hun prestaties opvallen. Dat was dit maal anders, want de enige routi nier die meedeed was Cor Pot en hij verscheen in het geheel niet op de honken. Pieter van Vliet en Jim Visser, allebei met een slaggemid delde van 1.000, waren samen met werper Cees de Krijger (7-3-4-0) de mensen van de wedstrijd. De Voor schotenaren sloegen in totaal 17 hits. Het was geen op hoog peil staande wedstrijd. Daarvoor was de tegenstand van de Delftse Stu denten, die erg veel veldfouten maakten, te gering. Wassenaar had het niet moeilijk met het onderaanstaande Utrecht. Op zaterdag had de wedstrijd maar één inning kunnen duren. Want in scheuer uiteindelijk over de lang ste adem te beschikken. Na winst in de eerste set (6-3), kende het ta lent van Forescate een duidelijke terugval (1-6). Maar juist op tijd hervond hij zijn ritme en sleepte met 6-3 in de beslissende set de eindoverwinning in de wacht. De talentvolle Jeanine Junger van het Noordwijkse Casino, enke le maanden geleden al districts kampioene geworden, behaalde zoals verwacht mocht worden de titel bij de vrouwen in C. In een weinig spannende finale klopte de als eerste geplaatste Jünger het derde reekshoofd, Marja Kuipers, met 6-4, 6-1. Domburg De A-finale van het open tennis toernooi in Domburg, bij de vrou wen, werd gewonnen door de Lei- derdorpse Margot van Overloop. De 19-jarige speelster van Unicum stond in de finale tegenover de vier jaar jongere Heieen van den Berg. Van den Berg groeide in de afgelo pen dagen uit tot de verrassing van het toernooi, maar zag de eindzege tenslotte aan haar neus voorbij gaan. Het talent van Dekker wist nog wel de eerste set op haar naam te schrijven (6-2). In de daarop vol gende sets gaf de grotere routine van Van Overloop echter de door slag: 6-3, 6-4. HERMAN JOUSTRA LEIDEN - Het vrouwen-softbal- team van Wassenaar moet het hijsen van de kampioensvlag nog een weekje uitstellen. Ze wonnen gisteren slechts één van de twee wedstrijden tegen Euro Stars. Zodoende houdt Sparta Rotterdam nog een theoretische kans op het kampioenschap in de tweede klasse A. De eerste wedstrijd van de „double-header" ging vrij ge makkelijk voor Wassenaar. In de eerste inning kwam Wassenaar achter met 1-0, maar het werd in de gelijkmakende slagbeurt ge lijk. De Kerkehoutse vrouwen stoomden in de tweede inning door naar 6-1, dat naar later bleek ook de eindstand was. De punten kwamen tot stand door goed slagwerk aan Wassenaarse kant en door enkele malen vier wijd van de werpster van Euro Stars. Gitta Elligens had een slagge middelde van 1.000 (een uit een), maar kreeg liefst drie maal vier wijd. Zowel Annet Berbee als Jo sé' Oliehoek sloegen 0.500. Werp ster in deze eerste wedstrijd was In de tweede wedstrijd begon Sonja Pannen op de plaat. Zij heeft het vier innings kunnen volhouden en moest bij de stand 3-3 plaats maken voor Ellen Pan nen, die er al een wedstrijd op had zitten. Het was een, wat sco reverloop betreft, op een neer gaande wedstrijd en na zeven in nings was de stand gelijk (5-5). Dat betekende verlengen. In de tiende inning werd het 6-5 voor Euro Stars, maar Wassenaar vocht zich er weer naast. In de elfde inning vond de ontknoping plaats. In de verlenging wordt „tie-break" gespeeld. Dat houdt in dat begonnen wordt met het tweede honk bezet zonder nul len. In de elfde inning gooide de derde honkvrouw van Wasse naar de bal verkeerd naar het eerste honk. Daardoor kon Euro Stars scoren (7-6). In de gelijkma kende elfde inning kon Wasse naar niets meer teru^Hnpr» de vierde inning scoorden de Ker- kehouters alle punten. Via vier honkslagen, gevoegd bij vier Utrechtse veldfouten en drie wilde worpen (alle drie met het derde honk bezet) kwamen 10 punten binnen. Daarna werd de werper vervangen en kon Wassenaar niets meer uitrichten. In totaal had Was senaar maar zes honkslagen en daarvan nam Edsel Thielman er in vier slagbeurten drie voor zijn re kening. Voor Wassenaar stond Ga- relt Verhoeven op de heuvel en hij liet de cijfers 6-1-5-1 noteren. De return gisteren ging heel an ders. De tegenstander maakte nu geen enkele veldfout en daarom moest het van de slagploeg komen. De van het tweede team geleende John den Boet liet in de vijfde in ning zien hoe het moet door de bal maar liefst 130 meter weg te slaan. Er stonden twee man op de hon ken en daardoor kwam de stand van 5-2 op 8-2. In de derde inning had Wassenaar een 5-0 genomen. Utrecht kwam terug tot 5-2 in de vierde inning, waarna John den Boet het boven beschreven huza renstukje uithaalde. De beste slag man was Hans van der Valk met 0.750, terwijl zowel Ronald van Montfoort als John den Boet 0 667 hadden. Werper was ditmaal Edsel Thielman, die maar drie (twee) honkslagen (5-3-3-1) toeliet. Roeiduo tiende KEULEN - Tijdens de finale van de wereldtitelstrijd roeien voor jiu. nioren in Keulen is de Die Leyth* dubbeltwee met Jaap Krijtcnburg en Martijn Blansjaar op de tiende plaats geëindigd. Zaterdag had het Leidse duo een kans op een plaats bij de laatste zes verspeeld door in een matige halve finale zesde te worden. Gisteren waren Krijten- burg en Blansjaar weer in gewone doen en finshte in de kleine finale als vierde. De eerste plaats werd opgeëist door de DDR. Bij de meis jes won de DDR alle onderdelen met grote overmacht. Zege Leiderdorp LEIDERDORP - Het basketbal team van Leiderdorp is de oefen campagne voor het nieuwe seizoen begonnen met een ruime 97-67 overwinning op het versterkte re serveteam. Coach Paulides toonde zich tevreden over het spel van zijn vernieuwde ploeg. Eind deze week hoopt hij een aangepast (nieuwe baskets onder andere) 'Op Dreef aan te treffen voor het vervolg van de campagne, tegen Ahoy RZ.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 13