Duinwater nu per fles te koop Eenderde salades van onvoldoende kwaliteit Doorstraald produkt is niet radioactief CONSUMENT- De groenteman Voorzichtig met water koken in magnetronoven Mineiro overklast PSV Quick Boys nog niet op toeren Lemond start in België Gross boos op Duitse bond Ondanks het miserabele (zomer- )weer zullen de Zeeuwse boom gaarden deze en de komende maanden weer ruim zes miljoen kilo pruimen leveren. De aanvoer verspreidt zich geleidelijk uit over september tot begin oktober en vertakt zich in diverse ras soorten. Als voorloper is er de paarsrode Opaleen paar weken later opgevolgd door de Czar (een kleine blauwe pruim met geelgroen vruchtvlees). Beide soorten zijn bijzonder van smaak en rijk aan vitamine B. Iets later dient nummer drie zich aan: de langwerpige, paarsgetinte per zik- of wijnpruim. Maar de kroon spant letterlijk en figuurlijk de 'Reine Victoriadeze koningin onder de pruimen heeft ferm, sappig vruchtvlees. Pruimen horen er gaaf en fris uit te zien, gekneusde exempla ren schimmelen en rotten snel. Ze kunnen redelijk lang bewaard blijven: drie tot zeven dagen in de koelkast. Daarbuiten is het be ter ze zo snel mogelijk op te eten. We kunnen ze ook zelfs invriezen, mits ze van te voren ontpit wor den. Chutney Ieder kookboek bevat basisre cepten voor het verwerken van vruchten tot jam, gelei, moes of compote. Pruimenchutney staat er echter niet altijd bij: was 1 kilo pruimen, halveer en ontpit ze. Kook ze samen met een gesnip perde ui in een bodempje wijn azijn zacht. Voeg hierbij drie Spaanse pepers, twee eetlepels so jasaus, twee teentjes knoflook (geperst), 50 gram gember (fijn gesneden, een eetlepel gember poeder, een eetlepel kerriepoeder en 150 gram rozijnen. Laat het geheel doorkoken. Voeg 1 dl wijn azijn en 500 gram basterdsuiker er al roerend aan toe. Laat de massa net zolaiig koken tot hij een jamdikte heeft bereikt. Maak vier jampotjes met ko kend sodawater schoon, schenk de pruimenchutney erin. Sluit de potjes af met natgemaakt cello- foon of een (schoongemaakt) schroefdeksel. Na twee weken is de chutney perfect en drie maan den houdbaar. Let op: pruimen bevatten vrij veel ruwvezel, en werken daar door sterk laxerend. De markt Op het moment is er een zeer breed assortiment van Neder lands zomerfruit. De aardbeien blijven qua hoeveelheid de lijst aanvoeren. Weliswaar zijn de prijzen van de zomerkoninkjes al weer aangetrokken maar ze zijn nog steeds goedkoper dan vorig jaar om deze tijd. Door het slechte weer is het aanvoerseizoen van de meeste bessensoorten wat vertraagd, maar nu wordt het aanbod snel groter. Rode bessen zijn er mo menteel in overvloed, voor wat lagere prijzen dan vorig jaar. Ze worden net als de aardbeien overwegend in pondsbakjes aan gevoerd. Verder zijn er frambo zen, kruisbessen en blauwe bes sen. De blauwe bes is buiten Lim burg, waar hij geteeld wordt, niet erg bekend, maar zeker het proberen waard. ERIC TRUFFINO Samenstelling Raymond Peil Bronwater is door binnen- en buitenlandse fabrikanten inmiddels in alle soorten en maten op de markt gebracht. Loots Frisdrankenindustrie in Haarlem bindt met hen de strijd aan. Het gezondste bronwater wordt nog altijd aangeboord in de duinen langs de Noordhollandse kust, verzekert directeur J. van Schie. Samen met zoon Ton, adjunct-directeur, heeft hij besloten literflessen met duinwater te vullen en in de handel te brengen. Voor dit doel is een speciale produktielijn beschikbaar met een capaciteit van zevenduizend flessen per uur. Drankengroothandelaren worden momenteel door hen benaderd met het verzoek om het produkt uit Kennemerland bij de detailhandel te introduceren. Ook de horeca zal van deze nieuwe drank winst kun nen proeven. Volgens de Van Schies slaat de smaak en kwaliteit van hun tafelduinwater die van tientallen andere merken. Aan het vullen van de literfles sen gaat een ingewikkeld proces vooraf. Het duinwater wordt gefil terd, verder gezuiverd, onthard en met een ultraviolet lamp ontkiemd. Het paarse licht doodt de aanwezi ge bacteriën, waardoor het water ook een jaar bewaard kan worden. Om de consument extra te verwen- wordt er nog koolzuur aan toe- Vader en zoon Van Schie ver wachten grote belangstelling voor dit nieuwe Haarlemse produkt. Om het publiek zo ver te krijgen dat het dit veredelde duinwater gaat proe ven en blijft drinken, moet de drank tegen een concurrende prijs in de winkels komen te staan. Wie veel wijzer wordt van deze activiteit, dat laat zich raden: de fa brikant. Het is niet voor niets dat onder invloed van allerlei fitheids trends veel bronwater wordt ge dronken omdat het zo gezond is door allerlei mineralen en metalen en caloriearm is. Daarbij dient ech ter worden bedacht dat onderzoek, onder meer door de Consumenten bond, heeft uitgewezen dat meer dan alle bronwaters maar één wa ter het gezondst is: leidingwater. Binnenkort kan aan het assortimeyit van hier uitgestalde bronwatertjes ook Haarlems duinwater worden toege- Salades in zelfbedieningsrestau rants laten in één op de drie geval len te wensen over. In de betere restaurants is de salade over het al gemeen van goed kwaliteit. In de zogenaamde 'salad-bars' zijn ze over het algemeen uitstekend. Met de produkten uit de salade- bar zit het meestal wel snor. GPD) can salades bij negentien drukbe zochte zelfbedieningsrestaurants. Bezocht werden stationsrestaura ties, wegrestaurants, toeristische attracties en warenhuizen. KK on dervond daarbij dat de saldes van het Centraal Station en de Bijen korf in Amsterdam en Maxis in Arnhem te veel bacteriën bevatten. Verlepte sla, onfrisse metworst en een 'eenheidsworst' troffen de proevers van KK aan in het Cen traal Station Den Haag en Burgers dierenpark, Ook Smits Wegrestau rant in Hazeldonk (oud) en Ma- durodam (te zuur) serveerden een zeer matige salade. Zeer goed kwa men de salad-bars van Maxis en de AC-restaurants uit de bus. Uit chemisch onderzoek bleek dat in salades niet veel conserve ringsmiddelen worden gestopt. Ook de aanwezigheid van bacteri ën viel mee, behalve dan bij de ge noemde restaurants. Volgens KK is in de laatste gevallen sprake van onvoldoende hygiëne bij de berei ding van de salade. De gebruiker van de magnetron- oven die het apparaat benut om water in te koken, doen er goed aan een kunststof of glazen lepel tje in de beker of pan te zetten. Onlangs deed zich namelijk een ongeluk voor in Alkmaar met een magnetronover waarin een vrouw water kookte. De 35-jarige Alkmaarse liep ernstige brand wonden op toen bij opening van de oven een beker gloeiend heet water in haar gezicht spatte. Uit onderzoek bleek dat dit ongeluk te wijten was aan 'kookvertra ging'. Dit is een natuurkundig verschijnsel dat niet vaak voor komt, maar dat zich kan voor doen als water door gelijkmatige verwarming wordt verhit, zon der dat het gaat borrelen. Op het moment dat deze situatie door een trilling wordt verstoord, slaat het water in een heftige re actie plotseling om in stoom. Met een glazen of kunststof lepeltje- in het water is kookvertraging te voorkomen. Verse groente wordt niet behandeld Het feit dat landen als Zweden, West-Duitsland en Oostenrijk voedsel uit Nederland willen we ren, dat is doorstraald met gamma- stralen, betekent geenszins dat doorstraling gevaarlijk zou zijn. Het doorstralen beperkt zich voor namelijk tot kruiden, gedroogde groenten, kleurstoffen, specerijen en garnalen en dient om de pro dukten langer houdbaar te maken. Berichten als zouden bij voor beeld tomaten, asperges en andere verse groenten worden door straald, zijn onjuist. Doorstraling is niet voor alle produkten geschikt. Doorstraling van verse groenten bijvoorbeeld is niet alleen onprak tisch, maar te kostbaar ook. In wetenschappelijke kringen wordt doorstraling gezien als een goede mogelijkheid om bacteriën en schimmels onschadelijk te ma ken. Tegenstanders vrezen dat door de behandeling radio-activi teit in het voedsel kan ontstaan. Daarvan is gèen sprake. Het door stralen van voedsel of grondstoffen daarvan is absoluut niet gevaarlijk. Bijvoorbeeld het het ministerie van volksgezondheid heeft geen bezwaar tegen doorstraling. Het Landbouwschap is bang en benauwd dat de export yan agrari sche produkten naar met name Duitsland in gevaar komt als in Ne derland geen einde wordt gemaakt aan het behandelen van voedsel met gammastralen. Het schap heeft de overheid zelfs gevraagd doorstraling te verbieden. Van diverse zijden is inmiddels verondersteld dat door Duitsland, Zweden en Oostenrijk met wordt gesuggereerd dat Nederlandse groenten worden doorstraald om de eigen markt te beschermen. Overigens moeten doorstraalde produkten van een etiket worden voorzien, waarop is vermeld dat doorstraling heeft plaatsgehad. MANCHESTER (ANP) - Het eer ste optreden van PSV bij het toernooi van Manchester City is dinsdagavond geen succes ge worden. De landskampioen ver loor voor 25.000 toeschouwers met 1-3 van Atletico Mineiro uit Brazilië. Met name in de eerste helft, waarin PSV erg angstig speelde, was de ploeg van Guus Hiddink een klasse minder dan het Braziliaanse team. PSV speelde slechts met één spits, Wim Kieft. Trainer Hid dink liet Hans Gillhaus aan de kant en versterkte de verdedi ging met mandekker Addick Koot. Sören Lerby moest zich te gen de gevarieerd aanvallende Brazilianen vooral bezig houden met verdedigen. Het overwicht van Mineiro re sulteerde vijf minuten voor de rust in een treffer van Araujo. Met een offensiever ingestelde ploeg maakte PSV in de 69e mi nuut gelijk via Gerald Vanen burg. De tegenstander liep ver volgens uit via opnieuw Araujo (72) en Chiquinho (89). PSV speelt vandaag om de der de plaats tegen organisator Man chester City, dat door stadgenoot Manchester United werd versla gen met 0-4. FC Den Bosch is voor de oe fencampagne helemaal naar Boekarest getrokken en wegge speeld. De Brabanders verloren dinsdag in de Roemeense hoofd stad met 1-6 van Steaua. De ere divisieclub slaagde er een half uur in schadevrij te blijven. De enige Bossche treffer kwam een minuut voor tijd op naam van Hendrie Krüzen. De Europese bekerwinnaar voor landskampioenen van vorig jaar was bij een temperatuur van dertig graden duidelijk een maat te groot voor FC Den Bosch. Steaua, dat beschikt over negen internationals, had bij rust al een voorsprong van 4-0. Vrije verde diger en international Belodedici scoorde voor 18.000 toeschou wers twee keer. De ploeg van Theo de Jong speelt om de derde plaats tegen Club Brugge. De Belgen verlo ren met 0-2 van Vorwarts Frank furt an der Oder uit Oost-Duits- land. LEIDEN - Bij Quick Boys gaan de zaken niet naar wens. De Katwij- kers verloren gisteren bij RVC met 4-2. Gert Aandewiel en Dennis Jan Mieras zorgden voor de Katwijkse treffers. Ronald Hes, Harry van der Laan en Ronald Willemse (2) scoor den voor de ploeg van André Wet zel. In de laatste minuut miste Cees Ruis namens Quick Boys nog een strafschop. Van der Zee zal overi gens in het oefenprogramma niet kunnen beschikken over 'vakan tiegangers' Floor van Duyn, Mart' van der Plas en Johan Jonker. "En dat baart mij grote zorgen", aldus oefenmeester Hans van der Zee. Trainer Swaak van Oegstgeest heeft minder zorgen aanv zijn hoofd. Hij contstateerde gisteren in het oefenduel tegen Rijnsburgse Boys 2 (2-2) tot genoegen dat zijn selectie is versterkt. Vooral de van ADO gekomen Rik Abma bleek een aanwinst. Hij en spits Bert Postma zorgden voor een 2-0 voor sprong, waarna Rijnsburgse Boys (dat overigens opvallend veel eer- ste-elftalspelers herbergde) via Martin de Jong en Angelo Schram de score gelijktrok. De reserves van Oegstgeest baarden opzien door het eerste elftal van vier deklasser Alphen met 3-2 terug te wijzen. Programma Vanavond: RCL-UDO, Alkma- nia-Rijnsburgse Boys, CBS-Lei- den, SJC-Katwijk, GWS-Sleutels, Blauw Zwart-ARC. Verhoeven wint criterium Tiel BRUSSEL (SID) - Na een blessure- periode van vijf maanden zal de Amerikaanse profwielrenner Greg LeMond op 29 augustus weer aan de start van een koers verschijnen. De Tourwinnaar van 1986 heeft zich aangemeld voor een wedstrijd in Wielsbeke in België. LeMond wil op die manier nog enige com petitie opdoen voor hij de wereldti telstrijd in Villach rijdt. In Oosten rijk start de Amerikaan zonder eni ge hoop op een goed resultaat. In de najaarsklassiekers wil hij weer de aandacht op zich vestigen. De door de ploeg van Jan Gis- bers gecontracteerde ex-wereld kampioen raakte dit voorjaar zwaar gewond door een jacht-on- geval. Toen hij bijna hersteld was, bleek een ingreep aan de blinde darm noodzakelijk. Nico Verhoeven won gisteren de profronde van Tiel. De renner uit de ploeg van Jan Raas, winnaar van de eerste etappe van de Ronde van Frankrijk, was na negentig ki lometer de snelste sprinter van een kopgroep van zes man. Theo de Rooy eindigde als tweede, Gert- Jan Theunisse werd derde. Ruim vijf kilometer voor de fi nish splitste zich de kopgroep af, waarin ook Erwin Nijboer, Joop Zoetemelk en Adri van Houwelin- gen reden. Het peloton kwam twin tig seconden later over de finish De 30.000 toeschouwers zagen Ste phen Roche als nummer 26 over de streep gaan. De winnaar van de Rondè van Frankrijk was door pech achter geraakt. De Ronde van Denemarken le verde gisteren het tweede succes voor de ploeg van Jan Raas opgele verd. Nadat Jelle Nijdam maandag de proloog had gewonnen, ging zijn ploeggenoot Gert Jakobs in de eerste etappe als eerste over de fi nish. De wielrenner-schaatser won de sprint van het peloton voor de Denen Kim Andersen, die de lei derstrui overnam, en Soren Lil- holt. Jan van Wijk, in dienst van Peter Post. eindigde als vierde. De ploeg Raas won via Nijdam en Nico Verhoeven ook de proloog en de eerste etappe van de Ronde van Frankrijk. Tijdens de eerste etappe van de Ronde van Dene marken over 152 kilometer van Odense naar Kolding moest de ge vierde ploegleider ook een tegen valler incasseren. Nijdam stapte na 91 kilometer van zijn fiets wegens ziekte. Jesper Skibby uit Dene marken won het tweede gedeelte van de etappe. WATERPOLO BOEDAPEST (ANP) - Het Ne derlands waterpoloteam heeft dinsdag in Boedapest de eerste van twee oefenduels tegen Hongarije verloren met 10-13. De nederlaag werd door de ploeg ervaren als een overwinning, omdat Oranje zijn beste wedstrijd sinds lange tijd speelde. Met name van situaties waarin het team over één man meer be schikte, wist Nederland te profite ren. Stap van Belkum en John Jan sen scoorden drie keer, Marc van Belkum maakte twee treffers en Eric Noordergraaf en Hans Nieu- wenburg waren één keer produk- tief. Stephen Roche werd ook gisteren FREIBURG (SID) - Uit protest te gen het beleid van de Westduitse zwembond zal Michael Gross deze maand bij de Europese titelstrijd zwemmen in Straatsburg niet in ac tie komen op de individuele num mers. De Olympisch- en wereld kampioen wilde deelnemen aan de 200 meter vrije slag en de 100 en 200 vlinderslag, maar besloot zijn in breng tot de estafette te beperken, nadat was gebleken dat de bond hem niet voor de 200 meter vlinder slag had ingeschreven. De Westduitse kampioenschap pen in Sindelfingen, van 30 juni tot 5 juli, golden als enige kwalificatie voor de Europese titelstrijd. We gens een blessure aan de rechter schouder trok Gross zich op de laatste dag van dat toernooi terug voor de 200 meter vlinderslag. Bij diens afwezigheid eindigden René Schaffgans en Carsten Hoffmann respectievelijk als eerste en twee de. De zwembond schreef dit twee tal in voor de Europese titelstrijd en passeerde wereldrecordhouder Gross. Het Europese toernooi wordt van 16 tot 23 augustus in Straatsburg gehouden. In het trainingskamp in Freiburg barstte dinsdag de bom. Gecon fronteerd met de keuze van de DSV, liet de 23-jarige zwemmer weten geen belangstelling meer te hebben voor de overige individue le nummers en slechts aan de drie estafettenummers te willen deelne men. Hij kondigde ook aan de lan- denwedstrijd tegen Oost-Duits- land te zullen boycotten. Détant houdt amateurtitel ALKMAAR (ANP) - Thierry Dé tant uit Purmerend heeft zijn na tionale baankampioenschap op de kilometer tijdrit bij de amateurs behouden. Onder ongunstige weersomstandigheden, windvla gen, maakte Détant een tijd van 1 minuut 10,02 seconden, zestiende seconde sneller dan de kampioen bij de junioren, Marcel Beumer. die dinsdag, met iets gemakkelij ker weer op de Alkmaarse wieler baan. 1.10,61 reed. Detant, die al eerder voldaan had aan de limiettijd voor afvaardiging naar de wereldkampioenschappen (1.09,5) veroverde vorig jaar de titel met 1.09,53. De uitslag van het kampioen schap 1000 meter tijdrit voor ama teurs is: 1. Thierry Détant (Purme rend) 1 minuut 10,02 seconden, 2. Mario van Baarle (Pijnacker) 1.12,41, 3. Leo Peelen (Elden) 1.12,74, 4. Frank Stolzenbach (Den Bosch) 1.13,75, 5. Danny Witkamp (Heemstede) 1.14,96, 6. Ralph Moorman (Amsterdam) 1.15,34. 1. 6-0: Vink - Lolling: 7-5, 6-2; Van Rijn - Paridon: 7-5. 6-3; Van den Berg - Dumpel: 6-0, 6-1; VEB: Vrijland - Kamps: 6-4, 6-0, Junger - Van Rossum 6-4, 7-6; MEC2: On nes - Stegers: 6-3, 6-4; Guyt - Parlevliet: 6-0. 6-3; VEC: Junger - Janssen- 6-1, 6-1. NK SON EN BREUGEL VEA, eerste ronde: Nicole Jagerman (Amsterdam) - Judith Warringa (Liempdc) 6-3, 6-0; Manon Bollegraf (Den Bosch) - Mi- mouschka Kion (Vaassen) 6-7, 6-4, 6-1. Tweede ronde: Mara Eijkenboom (Maas- bracht) - Simone Schilder (Heemskerk) 6-2, 1-6, 6-4; Nicole Jagerman (Amsterdam) - Anne Marie Radstakc (Amsterdam) 6-1, 6- 0; Eveline Hamers (Meerssen) - Manon Bol legraf (Ermelo) 6-1. 6-4. Hellas ter Riet (Apeldoorn) - Karin Moos (Amsterdam) 1-6, 7-5, 6-4 Eerste ronde: Brenda Schultz (Heemste de) - Ilonka Leyten (Rijen) 6-3, 6-2; Carin Bakkum (Heemskerk) - Inge Dolman (Hen drik Ido Ambacht) 6-1-, 6-3; Nicole Rooi- mans (Eindhoven) - Carolien Vis (Vlaardin- gen) 6-4, 6-2; Gabi Coorengel (Leiden) - Digna Ketelaar (Amsterdam) 6-4, 6-2. MEA, eerste ronde: Jan Siemerink (Rijnsburg) - Freddie Sauer (Amsterdam) 6-2, 2-6, 7-5, tweede ronde: Vincent van Gelderen (Midden Beemster) - Jacco van Duyn (Waddinxveen) 6-4, 6-3: Menno Oos- ting (Eindhoven) - Frank Vermeer (Ouden bosch) 6-1, 6-1, Siemerink - Ton Sie (Zaan dam) 6-4, 6-4; Christian Feenstra (Hilver sum) - Willem Bruin (Heiloo) 6-7, 6-0, 6-3: Jacco Eltingh (Herde) - Theo Schoofs (Vee- nendaal) 6-1, 6-2, Eltingh - Mark Koever mans (Bergschenhoek) 7-6, 7-5; Otto Pan man (Wijk bij Duurstede) - Mare Duncker (Vianen) 6-3, 6-1; Huub van Boeckel (Den Haag) - Remko Heethuis (Veghel) 6-3, 6-4, Tom Nijssen (Sittard) - Rob Simon (Rijen) buurifc Nulty((^Vander Ark (2Lands - kroon en doelman Grim. Heerenveen: Hol lander, De Jonge, Schulting (strafschop) en tan. DHC: Sprinkels Scheidrechtei SW 1-3 (0-1). SW; Van der Hoe' neville (2). Nieuwi Scheidsrechter: Wegei e zondag) - FC Twente Quick'20 (le 2-4 (0-2). Twente: Keur 2, Balm en Huist Toeschouwers: 2000. Ajax - Mazda 5-2 (2-1). Ajax: Bosman, Dick, Meijer (2) en Regtop. Mazda: Norne EERSTE KOERS, 2000 m l. Baroline K (A. Mollema) 2.49,5 - 1.24,8, 2. Bright Star, 3 Barry Shoeing. Toto: winnend 14,00, plaats 3,10 5,00 4,50, koppel 110,40, trio 1.787,60 Barbara de Noot winnaar buiten wedden- (Uithoorn) - Glenn Schaap (Uithoorn) 6-1 gal) - Frederik Maris (Eindl Frank Stienen (Nuenen) - Stefan Koch (Herten) 3-6, 6-2, 6-4; Wim Groeneveld (Reeuwijk) - Stephan Trumpi (Breda) 6-0, i/an der Wiel (Ned) - Goelko (VSt) 1-0, Chandler (GBr) - Timman (Ned) 1-0. Zapata (Col) - Tsjernin (Sov) V2-V2. a Casindra. Nie le, Zamber Leone. Toto: winnend 2,40. plaats 1,20 1,30 2,70, koppel 3,60, trio 121,40 "DERDE KOERS, 1609 m: 1. Zoon van Freule ((L. Dooper) 2.06,4 - 1.18,6, 2. Yvan- hoe Fortuna, 3. Aryo Vredenburch. Niet ge- 190,90. VIJFDE KOERS, 1609 m: 1. Attica (J. Ooi 6,5-1.18,6,2. Zorro Blancum. 2. Kim Anders Tweede gedeelte eerste etappe, ïndivi-" duele tijdrit: 1. Jesper Skibby (Den) 23 km in 28 minuten 50 seconden, 2. Rolf Soren- sen (Den) op 13 seconden, 3 Lilholt 0.35,4 Andersen 0.37, 5. Jórgen Marcussen (Den) en Jan Hennk Oersted (Den) 0.39 Algemeen klassement 1 Andersen 4.19.32, 2. Skibby 0.07, 3, Sörensen 0.11, Lilholt 0.29, 5. Jakobs 0.47, 6. Oersted 0. 1.18,8, 2. Blitz Uit- s V. Toto: 2,00, koppel 12,10, trio 122,70. ACHTSTE KOERS, 2900 m: 1. Zanu. Fortuna (H. Grift) 3.55,9 - 1.21,3, 2 Wu< cock, 3. Yersin. Toto: winnend 1,70, plu; 1,40 1,60 1,50, koppel 8,80, trio 37,10 152,90. TIENDE KOERS, 2000 m: 1. Volant Pr cess ((C. Imming) 2.36,2 - 1.18,1, 2. Use :e, 3. Wendy Compaen. Niet gesta VRIENDSCHAPPELIJK Roda JC - Beerschot (Bel) 3-1 (2-1Groe nendijk 2, Iwanir. Toeschouwers. 2500. FC Wezel Sport - Excelsior 1-3 (1-0). Ste- ELFDE KOERS, 2900 m: 1 Agamble Again (A. de Wrede) 3.55,0 - 1.21,0, 2. Ablac- key Casidra, 3, Zappa Flight. Toto: win nend, 1,40, plaats 1.20, 2,20, 1,40. koppel

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 14