Oranje slaat Italië uit het veld Uitvallen Alaii helpt Piquet a Uitvallen Alain Prost helpt Piquet aan zege Eremetaal voor jeugdzwemsters Pech achtervolgt Strijbos Honldbaltitel verovert met monster score: 16-1 Degentitel bij Sowjet-Unie Lambregts loopt weer als vanouds Werder veel te sterk Braziliaan leidt ook wereldtitel: HOCKENHEIM (SID/ANP) - We reldkampioen Alain Prost was de grote verliezer in de Grote Prijs van West-Duitsland voor formule 1-wagens. De Fransman lag tot vijf ronden voor het einde aan de kop van het tot zeven wagens geslon ken deelnemersveld. Een kapotte luchtfilter maakte een dramatisch einde aan zijn poging de achter stand in de strijd om de wereldtitel te verkleinen. De Braziliaan Nel son Piquet, die voor het wegvallen van Prost op de tweede plaats reed met ruim twintig seconden achter stand, kreeg de overwinning en ne gen punten in de schoot geworpen. Het was de derde achtereenvolgen de overwinning van de Williams- stal, die met Piquet nu ook de we reldtitelstrijd aan voert. In het team van McLaren heerste grote verslagenheid na afloop van de race. Ondanks de tweede plaats van de Zweed Stefan Johansson, die met een rokende moter de streep bereikte. Na de nederlagen in de Franse en Engelse Grand Prix leek het McLaren-team op Hockenheim hard terug te slaan. Al in de training blaakte de 32-jari- ge Prost van zelfvertrouwen. De Anton Straver kampioen in 125 cc-klasse TOLBERT (ANP) - Anton Straver is gisteren tijdens de wegraces op circuit in Tolbert nationaal kam pioen in de 125cc-klasse geworden. De coureur uit Waarthuizen won zijn vijfde race en werd daardoor onbereikbaar voor zijn concurren ten. Sjaak Klompenhouwer verze kerde zich van de titel in de formu le 2-klasse. Kees van der Ven heeft in de vijfde kampioenscross in de halve liter-klasse zijn achterstand op klassementsleider Carlo Hulsen te ruggebracht tot zes punten. Van der Ven won in Beringe twee man ches. Bij de start van de eerste reeks lette de Brabander niet goed op, waardoor hij in de achterhoede terecht kwam. Na een inhaalrace zonder overdreven risico's eindig de de KTM-coureur op de zevende plaats. De eerste manche werd ge wonnen dor Gerard Rond. Paul Maaskant en bijrijder Hans van Beek zijn als zesde geëin digd in de internationale Duits- land-rally, die onder meer meetelt voor het Nederlands kampioen schap. Maaskant maakte voor die eindklassering de vijf seconden achterstand op de Westduitser Ru- diger Hahn pas in de laatste van de 35 proeven goed. Het evenement leverde een zege op voor diens on genaakbare landgenoot Jochi Kleint. De vroegere Europese kampioen had als snel geen last meer van Ha- rald Demuth, zijn grote concurrent in het nationaal kampioenschap. Demuth verspeelde op de eerste dag al bijna een half uur met de re paratie van een gebroken gasstang. Later gaf hij alsnog op. Kleint had daardoor alleen af te rekenen met de Oostenrijker Sepp Haider en de Westduitse broers Roland en Gün- ther Holzer. Fransman was direct na de Grote Prijs van Silverstone naar Hocken heim vertrokken. De zes-cilinder motor liet de laatste weken te wen sen over. Leverancier Porsche los te de problemen tijdens de test- week op het thuis-circuit op. „Vooral op de rechte stukken be schikte de motor over veel meer vermogen. Ook het grote benzine- gebruik werd terug gedrongen. Ik verwacht geen problemen op Hoc kenheim", verklaarde de wereld kampioen voor de race. Tot vijf ronden voor het einde leek niets een succes van Prost in de v/eg te staan. De wereldkam pioen verdrong in de achtste om loop de Brit Nigel Mansell van de koppositie en nam snel tien secon den voorsprong. De bandenwissel kostte Prost nog geen zeven secon den. Ook Mansell besloot de ban den te vernieuwen. Dat werd hem noodlottig. Bij het inrijden van de pits-straat raakte hij met de onder kant van de wagen een stenen rand. „De wagen was daarna onbe stuurbaar", verklaarde Mansell zijn opgave na 24 ronden. Prost had vanaf dat moment de overwinning voor het grijpen. Zijn voorsprong op Piquet groeide elke ronde. Een kapotte luchtfilter maakte onverwacht een einde aan zijn race. Teleurgesteld koos de Fransman een plaatsje onder de bomen aan de rand van de baan. "De strijd om de wereldtitel is nog niet verloren. Vorig jaar stond ik na er de race van Hockenheim ook slecht voor. In de tweede helft van het seizoen kon ik de zaken alsnog recht trekken. Die mogelijkheid zit er nu ook in", hield de wereldkam pioen zichzelf voor. Nelson Piquet profiteerde van KUOPIO (ANP) - De wip, die de strijd om het wereld kampioenschap motocross in de 125 cc-klasse tussen de twee Ossenaren John van den Berk en Dave Strij bos symboliseert, heeft gisteren voor Strijbos in de laagste stand gestaan. In de negende van de twaalf Grote Prijzen, die van Finland in Kuopio, verspeelde Strijbos 37 punten op Van den Berk. Het kostte hem zijn eerste plaats in de rangschikking. Van den Berk, die als tweede en eerste binnenkwam, voert nu het klassement aan met 24 punten voorsprong op zijn gro te concurrent, die in beide Finse manches met pech uitviel. In de eerste manche maakte de wereldkampioen geen fout, maar werd hij hard geraakt door tegenslag. De rem-verankering brak af en zonder een remsys- teem tot zijn beschikking besloot Strijbos zijn motor bij de mecaniciens in te leveren. Van den Berk, die de start verknoeid had, groeide op het moment dat zijn enige concurrent in de strijd om de wereldtitel, tot afstappen werd gedwongen. Grote risico's vermijdend stoomde hij op naar de tweede plaats achter de Frans man Jean-Michel Bayle. Van den Berk had zijn achterstand van dertien pun ten veranderd in een voorsprong van vier en hij zorg de er wel voor bij de tweede start geen fout te maken. Binnen één ronde had hij de koppositie veroverd, maar Strijbos wierp zich op als zijn naaste concurrent. Het verschil bedroeg echter vijftien seconden en Strij bos vreesde opnieuw punten, zij het slechts drie, te verliezen, indien de posities ongewijzigd zouden blij ven. Strijbos nam wel risico's, maar zijn jacht leek suc ces te hebben. Het motortje weigerde echter het laatste gaatje te dichten, sterker nog het weigerde na bijna drie kwar tier overbelasting verder iedere dienst. Met een stilge vallen motor stond Strijbos opnieuw in Kuopio met lege handen. BARCELONA (ANP) - Overwinningen met dubbe le cijfers komen tijdens een .Europese titelstrijd honk bal vrij regelmatig op de borden. Het gebeurt echter zeer sporadisch wanneer de continentale grootmachten Nederland en Italië elkaar ontmoeten. Nederland maakte gisteren een uitzon dering op die regel door de aloude rivaal met 16-1 uit Barcelona weg te slaan. Door die veelzeggende triomf pro longeerde Nederland zijn twee jaar geleden in Haarlem heroverde kampioenschap. Voor Italië, dat na twee nederlagen in de best-of-fïve terug kwam. was het treffen in Sant Boi een heuvel te ver. De feestvreugde kende geen grenzen voor de Nederlandse honkballers, die in de vijfde en beslissende wedstrijd tegen Italic hun Europese titel prolongeerden. Braziliaan leidt ook wereldtitelstrijd LAUSANNE (ANP) - De Neder landse degenploeg is er, in tegen stelling tot vorig jaar in Sofia, niet in geslaagd de eindstrijd van acht te bereiken bij de wereldkam pioenschappen schermen in Lau sanne. In de beslissende wedstrijd verloor Oranje met 6-9 van Polen. Michiel Driessen (3), Paul Besse- ling (2) en Stephane Ganeff zorg den voor de winstpartijen. De nederlaag betekende een fik se teleurstelling voor de ploeg van bondscoach^ Jean Vandervoodt, die vol goede moed de Polen als tegenstanders had uitgezocht. In de groepswedstrijden was de vol gende ronde door de overwinning (9-5) op de Verenigde Staten zeker, toen de Amerikanen ook van Italië haddën verloren. Simpel reken werk leerde, dat winst op Italië - overigens een droomwens - het sterke Frankrijk als volgende op ponent zou opleveren, een neder laag daarentegen het minder hoog aangeslagen Polen. Het duel met de Italianen telde derhalve slechts oefenpartijen (1-9). De theorie was mooi, maar ging niet op. Door tegenvallende presta ties van het Zoetermeerse trio Ar- win Kardolus, Stephane Ganeff en Olaf Kardolus kwam Nederland al snel op een 1-6 achterstand, die niet meer goed gemaakt kon wor den. De schermploeg van de Sowjet- Unie veroverde gisteren de we reldtitel. De finale tegen West- Duitsland had een zinderend slot. De beslissing viel in de laatste par tij tussen Sergej Kravtsjuk en Vol- ker Fischer. De Westduitse wereld kampioen verloor het onderlinge treffen met 4-5, waardoor de titel naar de Sowjet-Unie ging. Frank rijk versloeg Cuba in de strijd om de derde plaats. Tot 1972 moet worden terugge gaan voordat een marge van tien punten in Nederlands voordeel (10- 0) werd geregistreerd. Veel vaker verloor Nederland met fors ver schil, zoals vrijdagnacht in de der de wedstrijd (4-13), toen de Azzurri na twee bescheiden nederlagen (6- 7 en 4-7) counterden. Zaterdag ver zuimde Nederland het toernooi voortijdig te beslissen (4-5). Met een nieuw en vanzelfsprekend overtuigend behaald kampioen schap werden fouten van spelers en coach uitgewist. Seoul Het is de dertiende keer dat Ne derland de titel verovert. Maar na 1973 was een Nederlands negental niet meer tot prolongatie van de ti tel gekomen. Sedert 1975 (Barcelo na) toen Nederland de honkbal- kroon voor het eerst aan Italië ver speelde, zegevierden beide landen ieder drie keer. Het kampioen schap verzekert Nederland van deelneming aan het Olympische demonstratietoernooi van Seoel. De zege kwam onverwacht. Tot twee keer toe was de champagne al vergeefs koud gezet. De nederla gen leken het zelfvertrouwen te hebben aangetast. Waar Silvano Ambrosioni voor vreesde, gebeur de echter. De Italiaanse bonds coach weet zijn werpersstaf te smal voor een serie van vijf duels. „Ie dereen gaat desnoods de heuvel op", had hij zich voorgenomen. Vijf pitchers incasseerden een "Ita liaans" aantal van zestien honksla- gen, terwijl de winnaar Harry Kos ter verbaasd moeten hebben ge staan van het povere verweer van Roberto Bianchi's squadra. Prestige Naast zuivere honkbalkwaliteit telt in deze tweestrijd het prestige. Dat van de Italianen kreeg gisteren een danige knauw toen Giuseppe Carelli bij een intimidatie-sliding naar catcher Gerlach Halderman door de Spaanse hoofdscheids- het uitvallen van de wereldkam pioen. De 34-jarige Braziliaan, vo rig jaar eveneens winnaar op Hoc kenheim, hield voor het eerst in dit seizoen zijn collega Mansell achter zich. Het was de achttiende over winning van de tweevoudig we reldkampioen ('81 en '83) in 133 grote Prijzen. Piquet nam door zijn overwin ning de koppositie in de wereldti telstrijd over van zijn landgenoot Ayrton Senna, die als derde finish te. De Lotus-rijder beschikt over het meest geavanceerde materiaal, wat echter geen garantie geeft voor topprestaties. In de laatste drie wedstrijden moest de Braziliaan genoegen nemen met klasseringen achter de rijders van Williams. Op Hockenheim was het verschil een ronde. rechter werd uitgegeven. Italië was aangeslagen. Met zes runs in de vierde en zes in de vijf inning sloeg Nederland toe. Homeruns waren daarvoor op het kleine veld niet nodig, meer dan een handvol Ita liaanse veldfouten hadden hetzelf de effect. Een etmaal tevoren had Neder land door een fout de ontmoeting uit handen gegeven. Vergeten was echter de misgreep van Robert Knol - die zich op de slotdag knap herstelde - vergeten ook de ver keerde taxatie van derde-honk- coach Harry van der Vaart. Enige honderden vakantie vierende toe schouwers zorgden voor een "Haarlemse sfeertje", waarop de Spaanse belangstellenden met ver bazing reageerden. Pat Murphy, de manager die donderdag weer naar de Verenigde Staten terugkeert, besefte nauwe lijks dat het verschil van vijftien runs in drie slagbeurten tot stand was gekomen. "Dit was als een aardverschuiving. Iedereen ver wachtte een wedstrijd, waarin elke fout fataal kon zijn. "Een werkelij ke verklaring voor de overmacht moest Murphy schuldig bliiven. Ook Ambrosioni zweeg. De. vol tallige Nederlandse honkbalpïoeg, van wie Rikkert Faneyte werd uit geroepen tot waardevolste speler, vond verkoeling in het zwembad. Italië zocht, maar vond geen woor den om de teleurstelling uit te drukken. Het moet pijnlijk zijn geweest voor de hitter Bianchi, dat de on derscheiding van beste slagman nu ging naar Marcel Kruijt. Met drie uit vier passeerde de linksvelder rechtsvelder Marcel Joost (twee uit vier) en Bianchi (nul uit twee). Uitschieter Een periodieke serie wedstrijden tussen beide honkbalgiganten - al dan niet met de Europese titel als inzet - lijkt nu eindelijk een kans te maken. Zowel de Nederlandse als de Italiaanse bond zijn bereid daar voor ruimte op hun agenda te Ondanks de uitschieter van gis teren is er door de jaren een aardig evenwicht ontstaan tussen beide landen. Het door de nieuwe KNBSB-voorzitter Peter Laanen gelanceerde voorstel om een regel matige "Europa Series" in het le ven te roepen, kan echter het ver schil doen toenemen. Ambrosioni twijfelt over een best-of-seven, om dat het aantal vaardige werpers in zijn land uiterst gering is. "De vijfde wedstrijd is al een gok", stelt hij, hetgeen voor en na afloop door Murphy werd beves tigd. Ambrosioni: "Onze toppen zijn hoger, onze dalen dieper. Dat is het probleem met Latijnse sport lieden. Ik ben jaloers op de consis tentie van het Nederlandse honk bal. Zonder sterke emoties te to nen, gaan jullie honkballers hun gang." Bij het zien van de feesttaferelen in San Boi nam de Italiaanse mana ger die laatste uitspraak overigens terug. ROME (ANP) - Nathalie Koek koek heeft zaterdag de Nederland se zwemafvaardiging, bij de Euro pese jeugdkampioenschappen in Rome, de vierde bronzen medaille bezorgd. Ze tikte op de 100 meter vlinderslag, net als vorig jaar in West-Berlijn, als derde aan achter de Oostduitsen Sabina Schulze en Christiane Sievert. De tijd van Koekkoek (1.02,41) betekende een verbetering van haar eigen natio naal aspirantenrecord met 0,1 se conde. Martin van der Spoel scherpte het vier jaar oude jeugdrecord van Artur de Rouw op de 800 meter vrije slag aan. Hij deed dat in zijn race op de 1500 meter. Na zestien baantjes stond er voor Van der Spoel 8.31,68 op de klok, bijna een seconde beter dan De Rouw des tijds. Opvallend Zeer opvallend was de prestatie van het Oostduitse talent Daniela Hunger op de 50 meter vrije slag. Ze was al na 25,56 seconden aan de overkant. Alleen wereldrecord- houdster Tamara Costache was met 25,28 ooit sneller. De wereld tijd van Hunger was overigens maar net genoeg voor goud, want haar landgenote Kathrin Meissner bleef met 25,64 erg dicht in de buurt. Van de Nederlandse finalisten' was Inge de Bruijn de beste. Ze werd zesde in 26,79. Joyce Stewart eindigde als achtste. De achtste plaats van Kasper van Dam op de 100 meter vlinderslag in 59,35 viel iets tegen, omdat hij hij met 58,48 als vijfde de finale had bereikt. Op de 200 meter rugslag mocht de tijd van de Zweedse winnares Johanna Larsson er zijn: 2.14,51. Jacqueline Wildeman had er bijna zeven se conden langer voor nodig en werd vijfde. De Nederlandse meisjes hebben op de slotdag van de Europese zwemkampioenschappen voor ju- Spanje naar brons in vijfde duel LEIDEN - Spanje is tijdens de strijd om de Europese honkbal- titel als derde geëindigd. De Spanjaarden- wonnen gisteren in Barcelona de vijfde (en be slissende) wedstrijd tegen Bel gië met 11-3. Door een zege van 7-1 waren de Belgen de dag er-, voor in de "best-of-five" op ge lijke hoogte gekomen. Spanje mag nu deelnemen aan het toernooi om het wereldkam pioenschap. Zweden is vijfde geworden. De Scandinaviërs zegevierden in de laatste wedstrijd voor de kleinste honkballanden met 14- 3 over West-Duitsland. Frank rijk, dat voor het eerst iri de ge schiedenis twee wedstrijden won, werd zesde, West-Duits land eindigde als laatste. BOXSCORES Nederland 1-0-0-0-2-0-1-0- 0=4;Italië l-l-0-0-0-0-l-2-x 5 Werpcijfers: Nederland Bart Volkerijk (6 2/3 1) 4-0-8-l;Eric de Vries (1 1/3) 1-0-3-1. Italië Roberto Radaelli (6 1) 4-2-7- 3; Roberto Mari (3) 2-1-1-0. Italië 1-0-0-0-0-0-0= 1 NE DERLAND l-0-0-6-6-3-x= 16 Werpcijfers: Italië Rolando Cretis (3 4) 2-2-5-2;Claudio Taglienti (3 man) 0-0-3-0;Paolo Ceccaroli (1) 0-0-2-0;Alfio Bos- carol (6 man) 0-3-2-2;Mauro Ma- razzi (2) 0-1-4-2. Nederland Har ry Koster (7) 5-1-4-0. nioren nog een zilveren medaille toegevoegd aan het totaal, dat al op vier bronzen plakken stond. De tweede plaats op de 4 x 100 meter wisselslag estafette was conform de verwachtingen. Het viertal Bar bara de Wit (1.05,76). Kira Bulten (1.12,91), Nathalie Koekkoek (1.03,48) en Inge de Bruijn (57,74) kwam uit op 4.18,89. Het Oranje- kwartet vormde geen bedreiging voor de ijzersterke Oostduitse zwemsters: 4.16,87. Van opvallend gehalte was de 100 meter vrije slag meisjes. De pas veertienjarige, zeer fors uitgevallen Oostduitse Katrin Meissner sprint te naar 55,93, een tijd die in geen enkel seniorengezelschap misstaat. Inge de Bruijn tikte als zevende aan in 58,88. Hetzelfde gold de 200 meter wisselslag per soonlijk, waarop Daniela Hunger haar gouddorst leste met een tijd van 2.15,74. Danielle Veenhuizen werd zesde in 2.22,83. W aterpoloj eugd valt tegen op EK ATHENE (ANP) - Nederland is bij he^ Europees juniorenkampioen- scnap waterpolo, net als twee jaar geleden op Malta, als zevende 1 geëindigd. In de strijd om die ze vende plaats werd gisteren met 9-6 van Griekenland gewonnen. De periodestanden waren 1-2, 2-0, 2-1, 4-3. Nederland bleef in de eind rangschikking ook nog Spanje, te leurstellend negende, en Frankrijk Ondanks deze late en enige zege kan Oranje niet terugzien op een geslaagd toernooi in Athene, dat gebrandmerkt werd door de weg zending van Turkije wegens het constateren van besmettelijke geelzucht bij een speler. Tegen Hongarije werd nog redelijk ge speeld, maar verloren, Italië en West-Duitsland waren relatief op permachtig. Vooral de nederlaag van 3-12 tegen de Westduitsers kwam hard aan. Het afsluitende weekeinde bracht licht herstel tegen Bulgarije (6-8 met drie doelpunten van Rob Rosner) en de overwinning op het gastland maakte nog iets goed. Ro bert Tammerijn en Bob Brebde scoorden ieder drie keer. De ande re doelpunten kwamen op naam van Koos Izard, Marco Kunz en Edwin Elferink. Absolute uitblin ker was opnieuw AZ&PC-doelman Arie van de Bunt. Joegoslavië werd gisteravond in Athene jeugd-wereldkampioen waterpolo na een krappe overwin ning (8-7) op de Sovjetunie. WINSCHOTEN (ANP) - De Franse atleten hebben zaterdag de landen- wedstrijd over 25 kilometer tegen Nederland, West-Duitsland en Zwitserland gewonnen. Op het parcours in Winschoten was Domi nique Chauvalier de beste. Hij fi nishte na 1 uur, 14 minuten en 49 seconden: Zijn landgenoot Ber- trand Itsweire kwam elf seconden later als tweede over de streep. Hij versloeg in een eindsprintje de Ne derlander Cor Lambregts, die aan toonde terug te zijn en zeer opgeto gen was over zijn tijd van 1.15,01. Het leverde hem uiteraard ook de Nederlandse titel op op deze af stand, vbor Gerard Nijboer, die in het internationale veld vierde werd. Bij de vrouwen, die vijftien kilo meter liepen, was Carla Beurskens oppermachtig. Ze won in 49.26. De Francaise Maria Lelut en de West duitse Sabina Knetsch kwamen ook nog binnen de vijftig minuten over de eindstreep. De prestatie van Nederlands beste marathon loopster kon niet verhinderen dat het nationale viertal, wier tijden meetelden voor het landenklasse- ment, achter Frankrijk, Zwitser land en West-Duitsland laatste werden. NSL-atlete Joke van Ger- ven was met een tijd van 53,55 de vierde vrouw van Nederland. In het Luxemburgse Echter- nach voltooide snelwandelaar Dirk Maassen van den Brink zaterdag zijn 26e landenwedstrijd. De atleet van AV Holland eindigde in het persoonlijk klassement op de twaalfde plaats. Voor de 35 kilome ter had hij 3.10.42 nodig. Neder land won het landenklassement voor België en Zwitserland. VOETBAL - Het Russische voet balelftal voor spelers tot zestien jaar is zaterdag in Toronto wereld kampioen geworden. In de eind strijd werden de Nigeriaanse leef tijdsgenoten bij het nemen van strafschoppen met 3-1 verslagen. Na negentig minuten was het 1-1. In de verlenging werd niet ge scoord. WIELRENNEN - Matthieu Her mans en gangmaker Joop Staken burg vormen een duo tijdens de zesdaagse van Zürich voor stayers, die van 3 tot 8 augustus wordt ge houden. Dit koppel is met Erwin Nijboer/Joop Zijlaart ook kandi daat voor afvaardiging naar de strijd om de wereldtitel in Wenen. GRONINGEN (ANP) - Werder Bremen heeft het derde Groningse voet baltoernooi met overmacht gewonnen. Na de winst op Cambuur van vrij dag, was de Noordduitse ploeg ook veel te sterk voor FC Groningen, 3-1 (2-0). Cambuur speelde zijn tweede wedstrijd, tegen het lang niet volledi ge KV Mechelen, gelijk, 1-1. De splitsing van het toernooi tussen Leeu warden en Groningen bleek geen succes. De wedstrijden van Cambuur tegen de Duitse topploeg en de Belgische bekerhouder trokken elk 2000 toeschouwers. Linzer ASK, tegenstander van FC Utrecht in het toernooi om de UEFA-beker, heeft gisteren in de Oostenrijkse competitie gelijk ge speeld. De derby tegen Vóst Linz eindigde in 1-1. LASK deelt na twee wedstrijden de derde plaats met Sturm Graz, op één punt van Rapid Wien en Grazer AK, die als enigen de maximale buit van vier punten binnen haalden. LASK kwam in de alleen na rust aantrekkelijke wedstrijd, die door 8000 toeschouwers werd bijgewoond, in de 60e minuut met 0-1 achter door een doelpunt van Perstling. Elf minuten voor tijd bezorgde invaller Westerthaler LASK met een rake kopbal het gelijke spel. Nauwelijks een minuut later werd LASK-speler Grüneis door de scheidsrechter uit het veld gestuurd na een zware overtreding. Eerder was hij voor iets derge lijks al met geel bestraft. Eric Willaarts blijft ook bij zijn nieuwe club Borussia Mönchenglad- bach schotvaardig. In de finale van het internationale voetbaltoernooi in Oldenburg zette de 25-jarige spits zijn club tegen Bundesligavereniging FC Nürnberg in de eerste helft met twee treffers'op voorsprong. Na de rust declasseerde Mönchengladbach de tegenstander. Via doelpunten van Rahn, Frontzeck en Bruns werd het 5-0.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 12