NEDERLAND NEDERLAND INGEN TELEVISIE TOEGELICHT DONDERDAG 16 JULI 1987 RADIO-TV PAGINA 19 SPIJT OM BOM - Een groep af persers die de afgelopen dagen dreigden met bomaanslagen in Kopenhagen, heeft de commis saris van politie van de Deense hoofstad om vergiffenis ge vraagd. "Als u ons niet kunt ver geven, vergeet u ons dan of pro beert u dat in elk geval", aldus de schrijvers van brief. Vorige week ontstond in Ko penhagen paniek nadat in de kel der van een ziekenhuis vijf ui terst vakkundig vervaardigde bommetjes waren ontploft. Bij de ontploffing vielen geen ge wonden. "Enigen van ons zijn al ruim driejaar werkloos. Het lijkt alsof niemand ons kan gebrui ken", zo lichtten de daders hun motieven toe. Verder schreven zij dat zij hun 'domme daad' graag ongedaan willen maken. De politie heeft laten weten dat zij de speurtocht naar de afper sers zal voortzetten tot zij hen heeft gepakt. "Wij kunnen wel vergeven, maar niet vergeten", aldus inspecteur Kurt Olsen. LAAT PANDA VRIJ - Een we tenschapsman in China heeft ge vraagd om het stopzetten van het vangen van zeldzame reuzenpan- da's voor dierentuinen. Volgens hem hebben de dieren een grote re kans op overleven in het wild. Professor Hu Jinchu zei op een de dieren bestaat uit verschillen de stoffen, zoals enzymen die no dig zijn voor de vertering van de prooi. De dood van het slachtof fer wordt voornamelijk veroor zaakt door stoffen die het zenuw stelsel aantasten. Daardoor treedt verlamming op van de ademhalingsspieren en het hart. Soms zitten er in het gif stoffen die het bloed en de bloedvatwan- den verwoesten. Het gif is zo sterk dat een normale prooi bin nen enkele seconden tot enkele minuten dood is. De documentaire begint met de platstaartzeeslang. Deze kun nen zich ook op het land makke lijk voortbewegen. Het liefst eten ze paling. Via speciale giftanden spuiten ze het gif in hun prooi; gif dat altijd dodelijk is. Verder zijn in de documentaire de schildpadkopzeeslang, atrotia, de samengedruktezeeslang en andere soorten te zien. In de do cumentaire geven de filmmakers ook een verslag van onderzoek naar de vraag waarom zeeslan gen zo vaak de diepte opzoeken, terwijl daar waarschijnlijk maar weinig voedsel is te vinden. In de Panamese wateren zijn onder zoekers van het Smithsoman In stitute op zoek naar een ant woord op die vraag. Varend in de rubberbootje vangen ze zeeslan gen, die ze voorzien van een mi niatuurzendertje. Het wereldre- cord-diepzeeduiken van zeeslan gen staat inmiddels op vijftig meter. De maximale tijdsduur tussen twee keer luchthappen bedraagt drie en een half uur. Maar waarom ze dit doen, is nog steeds niet duidelijk (Nederland 1, 20.28 uur). Clint Eastwood, Jean Seberg en Lee Marvin (v.l.n.r.) in 'Paint your wagon', vanavond op de TROS-televisie. (foto anpi Paint your wagon in d^ens maa,Je Pardm'r (East- Twee acteurs die vooral bekend heid genieten als heel harde jon gens in een musical? Het lijkt een wat vreemde toestand, maar regisseur Joshua Logan lukte het mannetjesputters Lee Mar vin en Clint Eastwood zingend en waar nodig dansend tegen over elkaar te zetten in ,Paint your wagon', vanavond vanaf 19.55 bij de TROS op Nederland 2. Met z'n drieën een huisgezin vormen lijkt in eerste instantie aardig te lukken, maar een stel letje ongenode gasten zorgt voor een heel anders einde. Paint your wagon' is een verrassende en daardoor aangename vertel ling, vlot gemaakt en met leuke liedjes en muziek. Ongecompli ceerd zomeravond-amusement. (Nederland 2, 19.55) Er zijn van die momenten waar op je door twijfels wordt ver scheurd: moet ik nu wel ingrij pen of niet? Moet ik me er mee bemoeien, of maak ik mij dan be lachelijk? Is iets, dat mij vreemd of verdacht voorkomt, vanuit een ander standpunt gezien mis schien helemaal niet vreemd of verdacht? Zo'n moment beleefde ik toen ik in het Amsterdamse Centraal Station op perron 4b stond te wachten op de trein die mij naar Vlissingen zou brengen. De trein zou om 14.56 uur vertrekken, maar zoals gebruikelijk was ik ruimschoots te vroeg, zodat de trein nog moest voorrijden. Ik ging op een van de schaarse plas tic kuipstoeltjes zitten die op dat perron zijn neergezet, en begon Trouw te lezen. Op een gegeven ogenblik wordt mijn oog getrof fen door een man van een jaar of veertig, vijfenveertig, die (op mijn perron) staat te fotografe ren. Op zichzelf is dat niets bij zonders, zult u zeggen, hoewel ik fotogeniekere plekjes in Amster dam ken dan het nogal grauwe en kil ogende Centraal Station. Zou het een Japanner zijn ge weest, dan zou ik er verder ook geen aandacht aan hebben be steed, want Japanners fotografe ren nu eenmaal alles. Dat merk ik steeds weer in mijn dorp Broek in Waterland, waar zij net bui ten de kom van het dorp naar de klompenmakerij worden gevoerd en vandaar uit met onverdroten enthousiasme het bakstenen poli tieposthuis, de bakstenen Rabo bank etcetera beginnen te foto graferen, die allemaal van 1950 of daaromtrent dateren. Aan de echte mooie oude houten huizen van driehonderd jaar geleden komen ze daarna nooit meer toe, omdat ze weer de bus in gejaagd worden, op weg naar de volgende klompenmakerij Maar deze fotograaf was een Hollander,- althans een wester ling. Geen toerist, zo te zien. Hij had. geen handbagage bij zich en zag er te doordeweeks uit voor een toerist. Hij droeg een licht blauwe, verbleekte spijkerbroek met lichtere, hoog omgeslagen boorden aan zijn pijpen, waar bruine veterschoenen onderuit staken. Verder had hij een gewat teerd blauw jak aan met een reep grijs over beide schouders. Hij droeg geen bril, maar had wel een kaal kruintje van de (be perkte) grootte die men aantreft bij rooms-katholieke geestelijken. U zult misschien vragen: hoe weet je zo precies hoe hij eruit zag, dit gebeurde toch niet pas gisteren, maar dat komt omdat ik dit signalement -ietwat versto len- op de rand van mijn Trouw heb neergekrabbeld. Evenals trouwens het signalement van dat meisje. Welk meisje? Het meisje dat hij leek te fotograferen! Aan de over kant van de rails op perron 2A, waar de internationale treinen vertrekken, stond een meisje te wachten. Zij droeg een blauwe spijkerbroek, een rood jak, en op haar rug een blauw rugzakje. Zij had een witte strik in het haar en ik schatte haar op een jaar of achttien. Eerst stond zij een fol der of zoiets te lezen, later liep ze even naar een bord met vertrek tijden, weer wat later liep ze weer een eindje naar rechts. De man leek haar steeds te fotografe ren, terwijl hij nonchalant met een schouder tegen een lift schacht geleund stond (en één maal, bijna automatisch, de knop voor de goederenlift in drukte toen gekleurde buitenlan ders met veel bagage niet wisten hoe ze die lift moesten oproepen). Ik zeg: 'leek haar steeds te foto graferen', omdat ik dat niet zeker weet. Hij richtte het toestel steeds haar kant op, maar toen zij na een tijdje naar rechts liep, zag ik hem toch ook nog foto's van de zelfde plek (de ingang van het perron?) maken, hoewel zij daar toen niet meer stond. Wat denk je nu als je zoiets ziet? Een blanke slavinnenhandelaar. die van plan is het meisje te laten ontvoe ren. Een BVD-agent, die haar gangen moet nagaan omdat zij ervan verdacht wordt met de PLO samen te zweren. Een privé- detective, die haar ontrouw moet aantonen. Een kraakster, wier identiteit moet worden vastge steld. De geheime vriendin van prins Willem Alexander, die voor de Privé wordt gefotografeerd. Of was de man gewoon een kunstfotograaf, die een serie wil de maken over 'wachtende trein reizigers'? Of haar verliefde overbuurman, die haar 's avonds bespiedt als zij zich uitkleedt en nu foto's van haar wilde hebben om bij weg te kunnen dromen? Of haar vader, die haar moeder heeft verlaten en daarom zijn dochter nooit meer te zien krijgt, maar graag een fotootje van haar op zijn dashboard wil heb ben? Ik weet het niet, maar voor alle zekerheid heb ik hun signalemen ten opgeschreven, zodat ik alsnog in actie kon komen als ik in de krant zou lezen dat op het baan vak tussen Leiden en Den Haag op onverklaarbare wijze een meisje uit de trein was gevallen. Zou ik toch teveel televisie kij ken? In de kranten stond niets bijzonders. Het verhaal van de twee zin gende goudzoekers is ontleend aan de gelijknamige western- muscial van Lerner en Loewe en naast heel wat vrolijkheid biedt de film vooral het wat vreemde beeld van ruige goudzoekers die regelmatig in klaterend gezang uitbarsten. Lee en Clint zijn vas te maatjes wat goudzoeken be treft, alleen ontberen ze de zach te hand van een vrouw. Als Ben Rumson (Lee Marvin) van een handelaar' de vrouw Elisabeth (Jean Seberg) koopt, komt het tussen het trio tot de nodige complicaties. Elisabeth mag dan weliswaar de gekochte bruid van Ben zijn, zelf ziet ze ook wel iets HITTEGOLF Daniel Thomp son uit Bakers- field, Californië, maakt een kleine 'pit-stop' voor een koele water- douche van de sproei-installatie van zijn buur meisje Christina Ferguson. Al eni ge tijd worden de inwoners van Ca lifornië geplaagd door een hitte golf, met tempe raturen tegen de veertig graden. (foto API internationaal congres over het faunabehoud in China dat pan da's die in gevangenschap zijn gefokt vroeg overlijden omdat zij in een voor hen onnatuurlijke omgeving verblijven. Dierentuinen kunnen volgens Hu Jinchu dikwijls niet voldoen de pijlbamboe - het ideale voed sel van de panda - vinden. Het tekort hieraan in het wild is een van de redenen waarom het dier in gevaar verkeert en er in het westen van China nog maar naar schatting 1000 zijn. Hu vindt dat alleen panda's die nodig zijn voor wetenschappe lijk onderzoek in dierentuinen zouden mogen worden gehou den. De andere zou men in hun bergachtige en beboste natuurlij ke woongebieden moeten laten. DIKKE POLITIE - Dikke po litieagenten in de Indische hoofdstad New Delhi gaan zware tijden tegemoet. De hoofdcom missaris, Ved Marwah, be dreigt agenten wier buik over hun koppelriem hangt en die in de hete zomer puffend in de schaduw blijven, met voortijdig pensioen. Dat niet alle agenten van het korps van New Delhi ge zwind reageerden op een recente terroristische aanslag van extre mistische Sikhs, had de aan dacht van de hoofdcommissaris getrokken. De te dik gevonden leden van het korps moeten nu eenmaal per jaar een fitheidsproef afleg gen, die onder meer bestaat uit een vérsprong, zoveel keer op drukken, hardlopen over de mijl en andere martelingen. Wie in april 1988 niet dun is als een den en klaar voor de proef, moet op hoepelen. Zeeslangen De EO zendt vanavond de BBC- documentaire Sea Snakes, Friend or Foe?' uit. Zeeslangen hebben door hun dodelijk gif een slechte reputatie opgebouwd. Het gebeurt echter bij hoge uit zondering dat een zeeslang een mens aanvalt. Met hun gif doden ze vrijwel uitsluitend prooidie ren. Er zijn ongeveer vijftig ver schillende soorten zeeslangen. Omdat de grootste zeeslang maar 2,75 meter lang wordt, kunnen deze dieren nauwelijks de oor sprong zijn voor verhalen over monsterzeeslangen. Het gif van De Evangelische Omroep zendt vanavond een documentaire uit over het leven van Johann Sebas tian Bach. Deze gedramatiseer de, anderhalf uur durende docu mentaire gaat voornamelijk over de Leipziger periode van Bach, waarin hij als cantor, organist en dirigent verbonden was aan de Thomaskerk (Nederland 1, EO 15.30 Westbrook hospital, serie. Afl.4: Stille dreiging. Een we duwe wordt het slachtoffer van een inbraak en is bang voor de dader die ze bovendien herkend heeft 15.55 Gestrand in het zand, zevendelige serie. Afl.4: De kame- lenspeurtocht. De moeder van een jonge kameel is ontroost baar wanneer haar jong sterft en gaat er vandoor 16.20 Portretten van Amerika, documentaire serie. Afl.3: Ten nessee 17.10D'r kan nog meer bij, kinderprogramma NOS 17.30 Journaal 18.15 Gezondheidszorg in de Islam, Deel 2 18.30 Einde EO 19.00 Vancouver Diepzee Aquarium, serie. Afl.3: De jacht op zalm. Een paar goede vrienden van dr. Roberts worden ervan beschuldigd op zalm te vissen. Dr. Robert gelooft in hun on schuld 19.25 Het evangelie naar Johannes. Afl.4: Hij moest naar Sa maria gaan. (herh.) NOS 20.00 Journaal EO 20.28 Zeeslangen, documentaire over zeeslangen 20.55 (TT) De open cirkel. Thema: Huwelijksvoorbereiding 21.55 Johann Sebastian Bach, gedramatiseerde documentaire over de Leipziger periode van Bach, waar hij als cantor, orga nist en dirigent verbonden was aan de Thomaskerk. Met: Brian Cox, Polly Hemmingway. Michael Cough e.a. 23.25 Tenslotte, een woord tot besluit NOS 23.35 Journaal 23.40 Nieuws voor doven en slechthorenden VRIJDAG NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden 15.30 (TT) Studio Sport: Wielrennen: Ronde van Frankrijk, rechtstreeks verslag van de vandaag te rijden etappe Blagnac- Millau. Commentaar: Mart Smeets en Jean Nelissen 17.55 Studio sport: Wielrennen: Samenvatting van de vandaag verreden etappe in de Ronde van Frankrijk 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Joegoslaven 18.30 Sesamstraat 19.00 Journaal TROS 19.12(S) Op volle toeren, muziekprogramma vanuit ponypark Slagharen. Presentatie: Chiel Montagne. (TT) 19.55 Paint your wagon, Amerikaanse western-musical uit 1969 van Joshua LoganDe twee goudzoekers Ben Rumson en Pardner besluiten een einde aan hun vrouwloze bestaan te ma ken. Maar zij worden beiden op dezelfde vrouw verliefd NOS 22.30 Journaal 22.45 Nieuws voor doven en slechthorenden VRIJDAG 15.30 Ronde van Frankrijk, recht streekse reportage van de rit Blagnac-Millau 16.30 Einde 17.55 Nieuws 18.00 Tik Tak 18.05 Plons 18.10 Rasmus en de vagebond. 4- delige Zweedse jeugdserie naar het boek van Astrid Lindgren. Afl.3 18.35 Tour '87. samenvatting van de rit van vandaag 18.50 Juke Box 18.55 Kwizien, tips voor koken en lekker eten. Vandaag: Vis met zuurkool 19.15 Zonen en dochters Australi sche serie. Afl.345 Patricia stelt Stephen voor een ultimatum 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht 19.45 Nieuws 20.15 Kunst-zaken 20.25 Matlock, dertiendelige Ame rikaanse serie. Afl.7: The Don (2) 21.15 Panorama 22.05 Dallas, Amerikaanse serie over het wel en wee van de fami lie Ewing. Atl.: Het duister aan het eind van de tunnel 22.55 Nieuws en Coda Gymnope- die, van Satie, uitgevoerd door Piet van Bockstael, hobo en Re- naat Beheydt, piano 20.15 Tenuto 1987, derde en te vens laatste van een serie van drie concerten vertolkt door de laureaten van Tenuto 87. M.m.v. het BRT-Filharmonisch Orkest o.l.v. Frederic Devreese. Van daag: Anne Leonardo, viool: Po lonaise brillante. opus 21, van S Wieniawsky en Concerto, opus 37. van F. van Rossum; Rik Ver- cruysse. hoorn: Tweede hoorn concerto, van R. Strauss: Didier Poskin, cello: Concerto in C gr.t., van Haydn. Presentatie: Régine Clauwaert. (Rechtstreeks en si multaan in stereo op BRT 3-ra- dio.) 22.20 Einde België/Frans 1 16.00 Wielrennen: Tour de Fran ce: 16e etappe Milau - Avignon 18.00 Vacaturebank 18.15 l'Ecran des vacances 19.00 Journaal 19.03 Ce soir, regionaal journaal 19.30 Journaal 20.00 Wielrennen Tour de Fran ce, samenvatting 20.10Autant savoir, informatief programma. Vanavond: De ge schiedenis van de familie - repor tage over geneticaleer 20.30 The Amsterdam Kill, Ameri kaanse speelfilm uit 1977 van Robert Clouse. Intriges rond een drugssmokkelaarsbende 22.15 Courts métrages beiges, korte films: 1. Absences repe- tées, van Rémy Hatzfeld. 2. La femme de papier, van Mare Le- vie, met André Bialek en Alcina Silva 22.55 Laatste nieuws 15.20 Unternehemen Arche Noah, documentaire over de bescher ming van vogels 15.50 Tagesschau 16.00 Komische Geschichten met Georg Thomalle, sketches. Van daag Tommi und kein Telefon 16.45 Urmel aus dem Eis, poppen spel van de Augsburger Puppen- kiste Afl.4. Die Rettung 17.15 (S) Super Drumming (5), de grootste slagwerkers ter wereld en hun muziek 17.45 Tagesschau 17.55 Berichte vom Tage. actuali- 18.14 Tiere und Menschen. Van daag: Biirstenkalle und der schwarze 18.40 Garten der Phantasie 19.00 Hart aber herzlich, serie. Afl.' Der Onkel aus der Schweiz 19.57 Programma-overzicht 20.00 (TT) Tagesschau 20.15 Viel gewonnen-viel verlo ren?, documentaire over vier vrouwen die hoge posities bekle den 21.00 Der 7 Sinn 21.03 (S) Nachbarn kommt über- ...wir machen Musik, folklore en amusement. M.m.v.: VicoTorria- ni. Marianne en Michael, Gunter Wewel en het Dortmundse jeugdkoor 22.30 Tagesthemen 23.00 Schwarzer Lohn und weisse Weste, tv-spel van Marco Serafi- ni. (herh.) Herbert, een werkloze, komt iedere dag langs de bouw waar veel Engelse zwartwerkers helpen. Dat steekt hem en hi) be sluit ze aan te geven. Ze blijken getipt te zijn, want plotseling is er geen eer meer. De bouw heeft besloten niet meer met Engel sen, maar met Duitsers te wer ken. Ook Herbert krijgt een baan 00.10Tagesschau 00.15 Nachtgedanken. beschou wingen VRIJDAG 10.00 Heute 10.03 (S) Nachbarn kommt rüber- ...wir machen Musik 11.40 Humor ist Trumpf 12.10 Telemotor 12.55 Persoverzicht Radio 1 na 18 uur NOS: Elk heel uur nieuws. KRO 18.25 Arie Kuiper. 18.35 Pas op de plaat. 19.02 KRO's country time. 19.55 Maria ter Steeg VARA: 20.02 Voor wie niet kijken wil. 22.20-22 50 Moordbrigade Stock holm, hoorsp. NOS. 23.07 Met het oog op morgen. EO: 0.02 True light. (0.02 Stof tot nadenken; 1.02 Coun try uur; 2.02 Voor wie niet slapen kan; 3.02 Zingen in de nacht; 4.02 Muziek motief; 5.02 Wakker op weg.) 13.00 Heute 13.15 (S) Teletekst 13.30 Einde 14.0550Salto Mortal©, die ge- schichte einer Artistenfamilie. se- 15.30 Ferienexpress, tips, amuse ment en spanning 16.05 lm Reich der wilden Tiere, serie. Afl.: Die Schwane der Red Rock Seen (2), natuurfilm 16.30 Meine Mutter, deine Mutter, serie. Afl.: Andy und das Lowen- 17.00 Heute. Aansl. Aus den Lan* 17.15 T ele-lllustrierteaktualitei- ten, sport en amusement 17.45 Die Félle des Harry Fox, se rie. Afl.: In der Höhle des Löwen. Aansl. :Heute-Sclagzeilen 18.20 Die Falie des Harry Fox, ver volg 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 (S) Aus Düsseldorf: Som- merhitparade im ZDF, amuse mentsprogramma 20.30 Humor ist Trumpf, Amuse mentsprogramma met herinne ringen aan Peter Frankenfeld Met: Caterina Valente, Max Gre- ger en Fred Bertelmann 21.00 Telemotor, automagazine gepresenteerd door Karl Senne 21.45 heute-Journal 22.10 Journalisten fragen - Politi- ker antworten 23.10 Filmforum: Wo Götter noch Götter sind. filmreportage over de Indiase filmindustrie en haar supersterren 23.55 Bittere Küsse (A thousand little kisses). Israëlitische speel film uit 1981 van Mira Recanati Als David overlijdt blijft zijn vrouw Routa met hun dochter Alma achter. Nu pas ontdekken ze dat David een dubbelleven leidde. Alma gaat met de minnares en haar zoon Mika praten, en raakt verliefd op Mika. Routa is vol van onbegrip aan en sluit zichzelf van de buitenwereld af 01.25 Heute VRIJDAG Radio 3 na 18 uur NOS: Elk heel uur nws 18.03 De Vakantiegids. TROS: 19.02 Ferry Maat s Soul- en Disco Show. 21.02 De CD en L.P. Show. 23.02 Sesjun Radio 4 na 18 uur NOS: 20.00 Nws. VPRO: 20.02 De wandelende tak. 21.30 Voorland. 23.00 Het evenement Radio 5 na 18 uur KRO: 18 10 KRO-literair: Lezen voor de lijst. IOS: 18 40 Turks pro gramma. NOS: 19.00-19.20 Pro gramma voor buitenlandse werkne mers. (19.00 Turks. 19 20 Marok kaans 19.50 Spaans. 20.00 Pro gramma voor Portugezen/Kaapver- dianen.) 10.00 Zie Duitsland 1 13.15 (S) Teletekstoverzicht 14.40 Programma-overzicht 14.45 Heute 14.50 Rikki-Tikki-Tavi, Russische kinderfilm uit 1977 naar de roman van Rudyard Kipling 18.05 Teletekstoverzicht 18.30 Het programma met de muis 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau en weerbericht 20.15 Film am Donnerstag: (ZW) Gefahr in Havanna (Pier 5 Hava na) Amerikaanse speelfilm uit 1959 van Edward L. Cahn. Vlak nadat Castro de macht op Cuba heefl overgenomen keert de Amerikaan Steve Daggett op Cu ba terug. Hij hoopt er zijn vriend Hank Miller terug te vinden, maar deze blijkt spoorloos verdwenen 21.20 (KL/ZW) Salut für Barabara Stanwyck, showportret rond Bar bara Stanwyck, de actrice die de Live Achievement Award van 1987 ontving 22.10Geschichte Was Menschen wagen durfen für die Freiheit. do cumentaire serie over de demo- kratische vrijheidsbewegingen in Europa Afl1Die demokratische Revolution der Niederlandse 23.10 Tips für Leser. John le Car re Ein blender Spion 23.20 Laatste nieuws VRIJDAG 08.00 Telegymnastiek (55) 08.10 Schooltelevisie 08.45 Einde 17.10 Children's BBC 17.15Kwicky koala show: Double trouble/Claws encounter of the worst kind/Urban cowdawg 17.35 Silas. Afl.5 18.00 John Craven's newsround, jeugdjournaal 18.10 We are the champions, ge varieerd programma waarin Ron VRIJDAG Radio 1 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nws. VPRO: 7.03 Het Gebouw: Joegoslavië NOS. 12.56 Mededelingen voor land- en tuinbouw. NCRV: 13.08 Hier en Nu. (13.30 weerber.) 13.35 Kerk Van daag. 14.05 Radio Tour de France Radio 2 voor 18 uur NOS. Elk heel uur nws. KRO: 7.03 Het levende Woord. 7.12 Ontbijt- show. 8.50 Pater Adri Maat. 9.03 Adres onbekend. 10.03 In ant woord op uw schrijven. 11.03 MA/ - Magazine. 11 50 Pater Adri Maat 12.03 De 100 minuten van Anne van Egmond. (13.03 Echo). 14 03 Als er een over de dam is. 15.03 Pierement. TROS: 15.30 Gerard de Vries draait op verzoek. 17 03 Ne derlands Hitwerk Pickering topsporters ontvangt. AFI.3: Bishop Auckland 18.35 Rolf Harris' cartoon time 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, regionaal nieuwsmagazine 20.00 Top of the pops, muziekpro gramma 20.30 Eastenders, familiefeuilleton 21.00 What a carry on, serie met clips van bekende Carry on films 21.30 Don't wait up, comedy serie Afl. 7 22.00 Nieuws 22.24 Regionaal nieuws en weer bericht 22.30 Crimewatch U.K. 23.10 Blackadder II, serie spelen de in de Middeleeuwen. Afl.4: Money 23.40 The trouble with sex, infor matieve serie. Afl.: Somewhere out there cares 00.10 Crimewatch update 00.20 Rock gospel show 01.00 Weerbericht VRIJDAG 07.00 Teletekst 07.35 Pink Panther 07.55 Weerbericht 07.58 Regionaal weerbericht 08.00 Breakfast time 09.55 Regionaal nieuws en weer bericht 10.00 Journaal en weerbencht 10.05 Charlie Brown, tekenfilm 10.30 The Littlest hobo 10.50 Spot 11.00 Journaal (met overzicht voor doven en slechthorenden) en weerbericht 11.05 Neighbours, serie 11.25 Childrens BBC 11.30 Play school, kleuterprogram- 11.50 The Perishers 11.55 Five to eleven: Penelope Lee 12.00 Nieuws en weerbericht 12.05 Golf The Open from Muir- field 13.00 Nieuws en weerbericht 13.05 Golf: The Open from Muir- field 13.55 Regionaal nieuws en weer bericht 14.00 Nieuws en weerbericht 14.25 Neighbours, serie 14.50 Golf: The Open from Muir- field Radio 3 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nws. VOO: 7.02 Ook goeiemorgen. 9.02 Goud van oud. 11.02 Adam Curry. 12.02 Bart en de Zwart. 15.02 De Top 40 Radio 4 voor 18 uur VARA. 7.00 Nws. 7 02 Vroeg Och tendconcert. (8.00 Nws). 9 00 Svja- toslav Richter speelt Bach 11 05 Symfonieorkest v.d NDR o.l.v Hans Zender 12.05 Kamermuziek van Mozart. NOS: 13.00 Nieuws. 13 02 Operette EO 14 00 Orgel bespeling. 14.30 Klein bestek. 15.30 Tussen twee werelden 17.00 Crème du Baroque 15.02 Onbekend 16.00 Nieuws en weerbericht 17.00 Nieuws en weerbericht 17.04 Regionaal nieuws en weer bericht 17.05 Sporting moments 17.15 Open Golfkampioenschap- pen te Muirtield 20.40 Ebony film, zesdelige serie gemaakt door zwarte regisseurs. Deel 2 21.10 Poets in a barren gedenken. Afl. 1memory, vierdelige infor matieve serie over de dood en gedenken. Afl1 Letters in the 23.10 Open Golfkampioenschap- pen, samenvatting 23.50 Newsnight, actualiteitenma gazine 00.35 Weerbericht 00.40 Open University 01.15 Einde VRIJDAG 07.55 Open University 08.20 Einde 10.00 Teletekst 14.20 King Rollo. AanslPhilome- na the cat 14.35 Teletekst 15.00 Nieuwsoverzicht en weerbe richt Sky Channel 15.30 The Deputy 16.00 Sky Trax. Popmuziek 17.00 The DJ Kat Show 18.00 Dennis 18.30 The New Candid Camera Show 19.00 Nanny and the Professor 19.30 My favorite martian 20.00 Tom Jones, Music serie 20.30 A Country Practice, Drama serie 21.20 All Amencan Wrestling 22.15 Champion Wrestling 23.10 TT Race Review 00.15 Sky Trax Popmuziek 00.45 Closedown VRIJDAG Sportief. 9.25 Waterstanden RVU: 9.30 Economie AVRO: 10.00 Meer dan Muziek. 11.00 Toppers van toen klassiek. NOS: 12.00 Nieuws. RVU 12.05 Toegift. FEDUCO: 12 15 Wijzer op 5. Herh. NOS: 13 00 Nieuws. AVRO: 13.10 Vrij zinnig Vizier. 14.00 't is een won der 14.30 Drie speurtocht met. 15.00 Sonja's Tip Tijd. VPRO 16.30 Welingelichte kringen OVERHEIDSVOORLICHTING 17 46 De Nederlandse Antillen NOS 17.56 Mededelingen en nieuws OMROEP RIJNLAND 08.35 Sky Trax Popmuziek 12.10 Soft N Romantic 13.10 The Best of a Country Practi ce 14.00 Fashion TV 14.30 City Lights 15.00 Thrillseekers Superchannel 15.30 Start Here 16.00 The Live Show 17.00 Countdown with Adam Cur ry 18.00 Blake's 7 19.00 Game Show 19.25 The Weather Forecast 19.30 Armchair Adventure 20.30 The Kenney Everett Show 21.00 Shoestring 22.00 Super Channel News 22.30 Super Sport 23.00 The Weather Forecast 23.05 World Cinema 01.00 Simon Potter 02.00 Amanda Redington 03.00 Eddie Kidd 04.00 The Live Show 05.00 Countdown with Adam Cur ry 06.00 The Face VRIJDAG 07.00 Hippo 08.00 Amanda Redington 09.00 Sons and daughters 09.30 Play golf 10.00 Adventures of Lollipop Dra- 10.30 Emmerdale farm 11.30 Simon Potter 12.30 Survival 13.30 Are you being served? 14.00 The weather forecast 14.05 Sons and daughters 14.30 Hippo 16.05 Opera Musette 17.45 L'école des Fans 18.00 Récreations 18.40 Des Cniffres et des Lettres 19.00 Le Grand Echiquier "Julien Clerc" 22.00 Journal Télévise 22.30 Jazz a Juan

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 19