lu/tec fempo-feam fempo-feam ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN FILIAALLEIDER gediplomeerd bejaardenhelpende m Chef verontreinigingsheffing m/v Hoogheemraadschap van Rijnland s ir randstad uitzendbureau ir randstad uitzendbureau DE BLOCK B.V. VERKOOP MEDEWERKER DE BLOCK B.V. AMBITIEUZE APPLICATIECURSUS INSTELLINGSKEUKEN vraagt RU5TSN BURCM VAKATURES VAKATURES yflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKftTURES VflKflTÜRES VAKflTÜRES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES Hel hoogheemraadschap van Rijnland is binnen een gebied van 100.000 ha. mei ruim 1 miljoen inwoners in de provincies Noord- en Zuid-Holland verantwoordelijk voor waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraadschap bestaat uit 500 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op ongeveer 50 installaties verspreid over het gehele gebied. Bij het bureau Gaarderboek, onderdeel van de afdeling Financiële en Economische Zaken, kan worden geplaatst een: t.b.v. de sectie Woningen De verontreinigingsheffing wordt opgelegd ter financiering van Rijn lands taak m.b.t. de zuivering van afvalwater. De sectie Verontreinigingsheffing- Woningen is belast met het opleg gen van aanslagen in de veront reinigingsheffing aan gebruikers van woonruimten. De functie: De chef is belast met het leiding geven aan en organisatie c.q. plan ning van de sterk aan tijd gebonden werkzaamheden binnen de sectie, welke met behulp van een geauto matiseerd informatiesysteem wor den verricht. Deze werkzaamheden bestaan, naast het opleggen van de aanslagen, uit het verwerken van bevolkingsmutaties in het belasting bestand, het behandelen van bezwaarschriften, correspondentie en het verstrekken van informatie aan belastingplichtigen. Tot het takenpakket van de chef behoren de behandeling van meer gecompliceerde bezwaarschriften, het leveren van een bijdrage in de behandeling van beroepszaken en het voeren van overleg met derden m.b.t. informatie-uitwisseling. Tevens dient betrokkene mede een aandeel te leveren in de verdere ontwikkeling van het geautomati seerde informatiesysteem. - middelbare schoolopleiding, aangevuld met een opleiding op fiscaal-juridisch gebied (bijvoor beeld het diploma HALO) of een door een combinatie van opleiding en ervaring verkregen gelijkwaardig niveau; - ervaring in een leidinggevende/ organisatorische functie strekt tot aanbeveling; - goede redactionele vaardigheden: - bij voorkeur ervaring met belasting-technische werk zaamheden en het werken met geautomatiseerde bestanden. Geboden: afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring een salaris van maximaal f 4.705,- bruto per maand. De functiewaarde dient in het kader van Rijnlands functiewaarderings systeem nog definitief te worden vastgesteld. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectiepro cedure. Sollicitaties binnen veedien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Breestraat 59,2311 CJ Leiden, onder vermelding van vacature nummer 87-GBK-3/LD. Bel 071-14 95 41 Secretaresse Voor een internationaal bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een secretaresse. De werkzaamheden bestaan o.a. uit; - telefoonbehandeling - verzorging van correspondentie - het notuleren en uitwerken van vergaderingen Gezien de werkzaamheden denken wij aan iemand met een secretaresse-opleiding, die kennis heeft van de mo derne talen en goede beheersing van stenograferen. Geschikte kandidaten kunnen 13 juli a.s. al beginnen. De baan zal tot 12 september a.s. gaan duren. Medisch secretaresse In een ziekenhuis te Leiden kunnen wij een medisch secretaresse plaatsen. Kennis van medische termen, er varing met dictafoon en tekstverwerken zijn een vereiste. De baan is voor 4 dagen per week en voor de periode van 13 juli a.s. tot 8 augustus 1987. Bedrijfsjournalist Bij een dynamisch bedrijf in Zoeterwoude kunnen wij een journalist plaatsen, die artikelen voor het bedrijfsblad gaat schrijven. Alleen kandidaten met Academie voor journalistiek of HEAO-communicatie én relevante ervaring kunnen voor deze functie in aanmerking komen. De baan is voor de periode van 15 juli a.s. tot 1 november 1987. Op bovengenoemde functies kunnen zowel vrouwen als mannen reageren. Administratieve baliemedewerkers Voor een commercieel bedrijf in Leiden zoeken wij admi nistratieve medewerkers. Je krijgt intern een opleiding, waarna je inzetbaar bent op diverse afdelingen. De baan is m.i.v. direct en voor langere tijd. Functie-eisen: - HAVO met economie of handel in het pakket - accuratesse Voor hetzelfde bedrijf zoeken wij baliemedewerkers. Functie-eisen: - HAVO met economie of handel in het pakket - bekendheid met automatisering Op beide functies kunnen schoolverlaters reageren. Leiden, Kort Rapenburg 6 Een snel groeiend filiaalbedrijf op het gebied van audio- en video-apparatuur en huishoudelijke apparaten vraagt voor haar vestiging in Leiden een voor 40 uur per week. Onze voorkeur gaat uit naar jonge enthousiaste mensen tussen de 18 en 22 jaar met bij voorkeur detailhandel of gelijkwaardige opleiding. Hogewoerd 27, Leiden. FIBER OPTICS B.V LUXTEC FIBEROPTICS B.V. een dochteronderneming van Luxtec Corp., U.S.A. - is een startende onderneming op het gebied van verkoop en marketing van optische vezels, koudlichtbronnen, videocamera-systemen en chirurgi sche instrumenten voor de medische industrie. Voor ons Europese kantoor in Leiden zoeken wij een: Binnen deze zelfstandige functie speelt u een belangrijke rol in de oprichting en uitbouw van deze nieuwe organisatie en rapporteert u rechtstreeks aan de Managing Director. Uw belangrijkste taken zijn: - alle secretariële werkzaamheden waaronder het onderhouden en leggen van con tacten met opdrachtgevers, distributeurs, leveranciers e.d. - assisteren bij de marketing en verkoop. Bij gebleken geschiktheid kunt u doorgroeien naar de functie van Office Manager. De functie-eisen zijn: - een afgeronde HAVO- of VWO-opleiding aangevuld met een Schoevers directiese cretaresse opleiding: - een aantal jaren ervaring als secretaresse in een internationale omgeving; - ervaring in het werken met een personal computer strekt tot aanbeveling (bij voor keur ervaring met tekstverwerking): - goede beheersing van de Engelse, Franse en Duitse taal in woord en geschrift; - leeftijd tussen de 23 en 30 jaar. Daarnaast zijn flexibiliteit, een hoge mate van inzet en goede contactuele eigenschap pen onontbeerlijk om te kunnen voldoen aan de hoge eisen die een snelgroeiende organisatie aan haar medewerkers stelt. LUXTEC FIBEROPTICS B.V. Einsteinweg 90 2333 CD Leiden T.a.v. de Managing Director uitzendbureau AFDELING CIVIEL TECHNISCH PERSONEEL In samenwerking met Koksopleidingen Jeanne Ruigrok zal Tempo Team Uitzendbureau de in september weer van start laten gaan. Deze cursus zal bestaan uit 10 dagdelen, waarvan enkele praktijkavonden. O.a. zal aandacht worden besteed aan recepten en menuleer, hygiëne, diëten en keukenorganisa tie. De cursus zal worden afgesloten met een theore tisch examen. Deze cursus is uitermate geschikt voor 3e of 2e restaurantkoks, die geïnteresseerd zijn in een funktie in een instellingskeuken. Als het aan ons ligt bent snel aan het werk. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen of even langs komen op onze vestiging. Oen Haag, Spui 12, 070SS5912 uitzendbureau Technische Dienst De Technische Dienst bestaat uit circa 110 medewerkers, verdeeld over o.a. de hoofdafdeling Bedrijfsvoering, Tech nisch Bureau, Instrumentele Groep en Administratie. De afdeling Administratie (5 medewer kers) is ondermeer verantwoordelijk voor de juiste en tijdige vastlegging en verslaglegging van de kosten en capa citeit. Daarnaast is ze verantwoordelijk voor de dienst telefooncentrale, recep tie en overige administratieve zaken binnen de dienst. In verband met het aanvaarden van een andere functie van de huidige functio naris zal per 1 oktober 1987 de vacature ontstaan van hoofd administratie m/v vac.nr. 87.A.25.28.LD Functie-informatie: - maakt deel uit van het management team en rapporteert uit die verant woordelijkheid rechtstreeks aan het diensthoofd; - is verantwoordelijk voor een goed functionerend informatiesysteem t.b.v. het management, de T.D.-afde- lingen. Het accent ligt op: beheers- en budgetinformatie, ook op project niveau in de vorm van maand- en jaaroverzichten; registratie van de verschillende afde- lings- en project-budgetten alsmede het analyseren, signaleren en rap porteren van afwijkingen; het samenstellen van de jaarlijkse T.D. begrotingen en een bijdrage le veren aan de meerjaren begroting. - het ontwikkelen van activiteiten ter verbetering van de procesbeheersing en administratieve procedures; - het samenstellen van beleidsonder steunende informatie; - verantwoordelijk zijn voor een ade quaat functionerende administratieve organisatie; - het geven van leiding aan de afdeling (5 medewerkers); - verantwoordelijk zijn voor het leveren van gegevens aan de financiële adrhi- nistratie en het onderhouden van contacten met deze afdeling. In deze functie staat werken met en het ontwikkelen van geautomatiseerde in formatiesystemen, zowel op de ZIS- computer alsmede op een P.C. (MS/ DOS) centraal. Functie-eiser»: Voor deze functie wordt naast creativi teit en initiatief de volgende opleiding vereist: - SPD I en II met enige ambi modules (bijv. 11,12 en B2 oflIenHEI); - HEAO BE (hij/zij die bovengenoemde studies nog niet geheel hebben afge rond kunnen eveneens reageren); - daarnaast is voor deze functionaris vereist dat hij/zij over goede leiding gevende en contactuele eigenschap pen beschikt, alsmede over enige re levante ervaring met soortgelijke werkzaamheden. Salaris: max. f 4705 bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Informatie: nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer A. Wols, hoofd Technische Dienst (071 - 263291). Stichting Eurotransplant De Stichting Eurotransplant is een inter nationale orgaanuitwisselingsorganisa- tie, waarin meer dan 200 ziekenhuizen in 5 Westeuropese landen samenwer ken. Bij de ter beschikking komende or ganen worden, op grond van verschil lende objectieve criteria, de best pas sende ontvangers geselecteerd. Voor de centrale administratie van de Stichting zoeken wij op zo kort moge lijke termijn een administratief medewerker m/v vac.nr. 87.F.22.28.LD Taak: - opvragen/verwerken van (patiëntge gevens o.a. met behulp van een beeldschermterminal; - onderhouden van contacten met zie kenhuizen in binnen- en buitenland; - coördineren en afhandelen van de binnenkomende donormeldingen. Gevraagd: - opleiding op HAVO-niveau; - goede beheersing vgp de Engelse en Duitse taal; - ervaring in een administratieve func tie in de gezondheidszorg, ofwel een opleiding tot doktersassistente, strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen bij mevr. M.A.A. Franzen-de Waal (071 - 263807). Aanstelling geschiedt op arbeidsover eenkomst. Mondziekten en Kaakchirurgie Het Academisch Ziekenhuis Leiden vraagt ten behoeve van de subafdeling Mondziekten en Kaakchirurgie een medewerker m/v (part-time, 19 uur per week) vac.nr. 87.L.31.28.LD Taak: - assisteren bij kaakchirurgische ingre pen, zowel klinisch als poliklinisch; - voorbereiden van de behandelingen; - zorg voor het instrumentarium. Vereist: diploma doktersassistente/ tandartsassistente. Salaris: max. f 2725 bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling zal geschieden in tijde lijke dienst voor de duur van 2 jaar met uitzicht op een vast dienstverband, waarbij afwisselend een week 's mor gens of 's middags wordt gewerkt. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door prof. Dr. C. Lek- kas (071-262371) of door de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071-262720). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. 71CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN KINORAMA B.V. brengt in een viertal filialen, gevestigd in de Randstad, een breed assortiment foto- en videoappara tuur van vrijwel alle bekende merken. Voor de vestiging in 's-Gravenhage komt binnenkort de functie vacant van Wij zoeken een medewerker, liefst bekend met de branche, in de leeftijd 25-35 jaar, die met volledige inzet en ken nis van zaken de verkoop weet te begelei den en te stimuleren. Een "doener", die vlot met mensen kan omgaan en leiding kan geven aan een klein team van medewerkers. Geïnteresseerden, die zich in boven staande omschrijving herkennen, nodigen wij uit schriftelijk te solliciteren. Gelieve uw brief te richten aan de directie van Kinorama B.V., Hoogstraat 141,3011 PM Rotterdam. verzorgingshuis In ons R.K. verzorgingshuis Rustenborch met 150 bewoners is per 1 september a.s. een vakature voor voor 32 uur per week. Voor deze funktie komen in aanmerking kandidaten die aan de volgende eisen voldoen: - enige jaren ervaring als gediplomeerd bejaardenhelpende in een verzorgingshuis: - de R.K. signatuur van het huis kunnen respekteren; - in teamverband kunnen werken. Salariëring geschiedt volgens de C.A.O.-Bejaardentehuizen. Uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan het verzor gingshuis Rustenborch, postbus 34, 2340 AA Oegstgeest, t.a.v. de heer A. van Aalst, hoofd verpleging. Telefoon 071 - 17 12 34.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 16