DELA VERTEGENWOORDIGER DOCENT, administratief medewerker burgemeester m/v uitzendbureau de koning WINKELMEISJE commercieel medewerker op hts-niveau Andréi de la Porte bv ERVAREN K.TV en VIDEOTECHNICUS hans uljcc rchlamc 'N GOED BETAALDE FULL-TIME BAAN MET 'S MORGENS VRIJ, KAN DAT? m/v DE VAKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VAKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES IfAKATURES 1 telefoon (071) 144941 MIDDELBAAR BEROEPSONDERWIJS IN LEIDEN E.O. Gevraagd: waarvan 6 uur te Woerden 8 uur te Katwijk 2 uur te Llsse Gegadigden dienen: - te beschikken over wettelijke bevoegdheden voor de genoemde vakken - vanuit een positie! christelijke levenshouding, gevoed door kerkelijke betrokkenheid, te willen werken aan de beroeps- en maatschappelijke vorming van jongeren vanaf 16 jaar. Zij die zich bekwaam achten, doch onbevoegd zijn, kun nen ook reflecteren, mits zij na benoeming bereid zijn te studeren voor de wettelijke onderwijsbevoegdheden. Ph. Visser, adj. di- Sollicitalie z.s.m. richten aan G. J. Brandsma, directeur Chr. KMBO "De Brittenburg", Postbus 2011, 2220 BA Katwijk ZH. Heeft u interesse voor een goede, zelfstandige baan? Bent u representatief en heeft u doorzettingsvermogen? Misschien heeft de OLYMPISCHE SPORTBIBLIOTHEEK dan de juiste baan vooru. Wij bieden een goede opleiding en begeleiding. Heeft u interesse en bent u bereid op free-lance basis te werken? Dan kunt u kontakt opnemen met: OLYMPISCHE SPORTBIBLIOTHEEK Kastelenstraat 112 1082 EJ Amsterdam Na 18.00 uur: Mevr. H. v.d. Sluis 053-317794 In samenwerking met het Nederlands Olympisch Comité en de Koninklijke Nedertandsche Voetbalbond. Bij het secretariaat van de Burgemeester, directie Bestuurson- dersteuning, is een vacature voor 20 uur per week Deze functie, welke wordt uitgeoefend in overleg met de bestuursmedewerker van de Burgemeester, omvat o.m. de volgende taken: - agendabeheer en telefoonbediening - archivering - typewerkzaamheden (met tekstverwerker) - in voorkomende gevallen assistentie verlenen aan het bureau Externe Betrekkingen en Kabinet. Functie-eisen - opleiding op HAVO-niveau - bij voorkeur een secretaresse-opleiding of ervaring - kennis van de Engelse en Duitse taal - ervaring met tekstverwerkende apparatuur. Salaris Aan deze functie is een minimum salaris verbonden van f 2.041,— bruto per maand (schaal 3) en een maximum salaris van f 2.960,— (schaal 5) bij een 38-urige werkweek. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal de salarisinpas sing plaatsvinden. Informatie Nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij mevrouw M.A. v.d. Vlugt, telefoon 071-254750. Het gemeentelijk beleid is gericht opi gelijke kansen voor mannen en vrou wen. Vrouwen genieten de voorkeur in functies waarin zij duidelijk onderver tegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te wor den aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC in Leiden met vermel ding van vacaturenummer 87.029, binnen twee weken na verschijning van dit biad. I.v.m. vakantie van de selectiecommissie zal selectie in de maand augustus plaats vinden. GEVRAAGD NET Leeftijd plm. 17 jaar. Paardenslagerij Jan van Boheemen, Jan Vossensteeg 47, Leiden. Telefoon 071-121286. André de la Porte bv te Heemstede is een bekende handelsonderneming, welke reeds meer dan 65 jaar op de Nederlandse markt opereert op het gebied van machines en werktuigen. André de la Porte bv te Heemstede bestrijkt daarbij met name drie ressorten, welke in de ondernemingsstructuur terug zijn te vinden. Te weten: werktuigmachines verpakkingsmachines hijswerktuigen Voor de afdeling werktuigmachines zoeken wij op een zo kort mogelijke termijn een met een gedegen kennis van en ervaring in moderne werktuig machines, zowel conventioneel- alsn.c.- t Zonder de hierboven genoemde qualificaties van niveau en erva ring lijkt ons Uw sollicitatie niet erg zinvol. In het andere geval bieden wij U een overeenkomstig, goed gehono reerde functie aan met uitstekende secondaire arbeidsvoorwaarden i bovenal voor de juiste candidaat een functie met duidelijke 'en en perspectieven. Uw taak zal zijn - U zult dat al begrepen hebben afnemerskring met doeltreffende adviezen en verdere raad en daad terzijde te staan, alsmede deze afnemerskring verder uit te bouwen. Gezien onze vestiging te Heemstede hebben wij een lichte voorkeur voor candidate» welke woonachtig zijn in de randstad, met name in Haarlem/Amsterdam en wijde omgeving. Uw sollicitatie wordt uiteraard) strikt vertrouwelijk behandeld en gezien het belang van de functie verzoeken wij U rechtstreeks contact op te nemen -dat kan zowel schriftelijkIs telefonisch*met dhr. J.A.C. van Ravenswaay, directeur van André de la Porte bv. r verpakkingsmachines werktuigmachines hijswerktuigen Industrieweg 4,2102 LH Heemstede, telefoon 023-28 99 10. telex 41157, fax 023-28 63 60 schriftelijk: postbus 248, 2100 AE Heemstede telefonisch: 023 - 289910 na 20 uur: 03402 32382 iedereen leest de krant altijd en overal. ENKELE MEDEWERKERS gevraagd Voor schuur en land van 18 tot 20 jaar. Geerlings-Bergamo B.V., Bergamolaan 29, Voorhout. Telefoon 02522-11156 of 10707. Hel bestuur van de Vereniging voor Prol. Chr. Basisonderwijs le Zwammerdam vraagt i.v.m. zwangerschapsverlof, per 15 okto ber 1987 een GROEPSLEERKRACHT voor groep 1 en 2 De vacature betreft een weektaak van 30 uur. Vaste benoeming na de vervangingsperiode behoort tot de mogelijkheden. Onze school telt momenteel 112 leerlingen. Wij zoeken voor ons team een collega, die: meelevend lid is van een prot. chr. kerkgenootschap, en be wust kiest voor het chr. onderwijs. bijsondens belangstelling heeft voor. en zo mogelijk ervaring heeft met kinderen uit de jongste groepen, bereid is het adjunkt direkteurschap op zich te nemen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direkteur dhr. A.J. van Oostenrijk, tel. 01726-13803 (school) of 12721 (privé). Receptioniste/telefoniste vraagt (m/v): Bij een jong modebedrijf te Voorschoten kunnen wij een tele foniste/receptioniste plaatsen die kennis heeft van de Engelse taal en overweg kan met een telefooncentrale. Een zeer leuke baan voor een modern iemand die in een goede sfeer wil werken. De baan is voor hele dagen en zal langere tijd gaan duren. Sekretaresse Op de dokumentatie-afdeling van een jong, dynamisch bedrijf te Leiden kun je meteen aan de slag als je tussen de 20 en 30 bent, de Engelse taal beheerst en met DW3 kunt omgaan. Ook hier wordt hele dagen gewerkt en deze leuke baan is voor langere tijd. Oproep-sekretaresses Vöor een bedrijf te Leiden zijn wij op zoek naar oproep-sekre taresses die af en toe eens een paar dagen of een weekje willen werken. Ideaal voor diegenen die graag bij willen blijven zonder dat er fulltime gewerkt hoeft te worden. Kennis van de Engelse taal en het kunnen omgaan met een tekstverwerker DW3 zijn ver eist. Apothekersassistente Per direkt hebben wij plaats voor een apothekersassistente bij een farmaceutisch bedrijf te Leiden. Kennis van de Engelse taal is vereist, er wordt hele dagen gewerkt en de baan gaat lange tijd duren. Tekstverwerkster DW3 Met spoed zoeken wij een tekstverwerkster voor een op drachtgever te Leiden die met DW3 kan omgaan. De werk zaamheden bestaan uit het uittypen van koncepten van jaarverslagen en verslagen van vergaderingen. Deze fulltime baan zal ongeveer twee maanden duren. Datatypisten Voor verschillende opdrachtgevers in en buiten Leiden zoe ken wij regelmatig ervaren datatypisten. Wij hebben aanvra gen voor zowel fulltimers als parttimers voor banen die varië ren van enkele weken tot enkele maanden. Voel je je hierdoor aangesproken, kom dan even langs of bel ons. Ook vandaag geldt weer: het is slechts een greep uit ons totale aanbod. Aarzel dus niet om even te bellen of langs te komen. Wie weet hebben we ook iets voor jou. Wij zijn 's maandags tot en met donderdags open van half negen tot half zes en vrijdags tot zes uur. Gespecialiseerd in administratieve j f^QO/rjo funkties Korevaarstraat 33. 2311 JT Leiden wpeSf£' Telefoon 071-144 143 \ueuesre< Wegens uitbreiding van onze technische dienst gevraagd met SPOED: voor de binnendienst. Ruime ervaring vereist. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties richten aan: VAN DER GREFT TELEVISIE SERVICE Gerrit Doustraat 4a - 2311 XP Leiden HANS ULJEE REKLAME is een stormachtig groei ende onderneming die voor een groot en gevarieerd aantal relaties opdrachten uitvoert op het gebied van reklame èn verkoopbevordering, met een sterke nadruk op de tentoonstellingsbouw. Door de sterk toenemende orderportefeuille is er een vakature voor een ervaren ACCOUNT- BEGELEIDER (M/V) die het als 'n uitdaging ziet om, tezamen met 35 kollega's, de sterke ifiarktpositie van Hans Uljee Reklame verder uit te bouwen en te verstevigen. Hans Uljee Reklame is modern gehuisvest aan de rand van Alphen a/d Rijn. De aan te stellen funktionaris behartigt, in de ruimste zin van het woord, de belangen van een groep relaties van Hans Uljee Reklame. Hiertoe onderhoudt hij veelvuldig kontakt met zijn kliënten en adviseert en begeleidt hij hen bij de realisatie van hun projekten. De accountbegeleider is voor zijn relaties hét aan speelpunt binnen de organisatie, waarbij hij de wensen van zijn accounts naar de interne afdelingen toe vertaalt en de projektvoortgang bewaakt. De juiste kandidaat is ca 30 jaar en heeft een oplei ding op Nima-B niveau of het equivalent daarvan. Werkervaring bij een reklame-, PR- of Sales Promotionorganisatie is beslist een pré. De man/vrouw die wij zoeken: - is initiatiefrijk en 'n kreatieve probleemoplosser - heeft dienstverlening en kwaliteit hoog in 't vaandel - is kontaktvriendelijk en flexibel - heeft kommercieel inzicht - is gewend onder tijdsdruk te werken - beschikt over een goede uitdrukkingsvaardigheid De accountbegeleider rapporteert rechtstreeks aan de bedrijfsleider en maakt deel uit van het manage mentteam. De salariëring en de overige arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het belang van de funktie. Uw sollicitatie, welke strikt vertrouwelijk wordt behandeld, kunt u binnen 14dagen richten aan de heer H. Saras. Voor telefonische inlichtingen 01720 - 31241. Hoorn 99, Postbus 183 2400 AD Alphen a/d Rijn, tel. 01720-31241 DELA is de grootste vereniging in Nederland voor het verzekeren en verzorgen van begrafenissen en krematies. Bij de vereniging zijn nu reeds meer dan 1.600.000 Nederlanders aangesloten, verspreid door het hele land. Mede ten gevolge van intensieve reklamekampagnes o.a. op radio en T.V. is sprake van een sterk groeiende behoefte naar het DELA natura-pakket; hetgeen een -gezonde groei van de vereniging tot gevolg heeft. De DELA vertegenwoordiger speelt hierbij een belang rijke rol. Zijn/haar werkzaamheden bestaan uit het bezoeken van gegadigden voor het lidmaatschap. Voor een belangrijk gedeelte vindt dit plaats door het huis aan huis maken van afspraken. Er zijn momenteel een aantal vacante rayons en daarom zoeken wij per 1 september a.s. gegadigden-voor de funktie van voor het rayon Leiden e.o. Hebt u al ervaring als vertegenwoordiger of nog niet? U krijgt in ieder geval een komplete opleiding bij ons. Tevens ontvangt u gedurende maximaal 4 maanden een gegarandeerd basissalaris. Het uitoefenen van de werkzaamheden vindt in principe plaats zowel 's middags als in de vroege avonduren. De ochtend bent u dan vrij. Vereisten voor deze funktie: - Mulo/Mavo diploma - goede kontaktuele eigenschappen - leeftijd 25 tot 45 jaar - woonachtig in bovengenoemd rayon. Het basissalaris vakantietoeslag e.d. bedraagt f36.000,- per jaar; het inkomen kan met provisie belangrijk worden verhoogd. Een jaarsalaris van f45.000,- a f 55.000,'- behoort tot de reële mogelijk heden. Verder kan de DELA vertegenwoordiger rekenen op een uitstekende autokostenvergoeding en onkosten- regeling. Voor nadere inlichtingen omtrent deze funktie kunt u tijdens kantooruren telefonisch kontakt opnemen met de heer W. Vlemmix, tel. 040444255, toestel 142. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk en zo mogelijk voor zien van een recente pasfoto, te richten aan: DELA Postbus 522,5600 AM Eindhoven. ggj|£;V~J De grootste koöperatieve uitvaartvereniging

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 22