NEDERLAND NEDERLAND TELEVISIE TOEGELICHT Jackie Gleason overleden INGEN TmjFEL VRIJDAG 26 JUNI 1987 PAGINA 25 Die ene knoop Voor de Ikon maakte Janneke Monshouwer een portret van de poppenspeelster Sophia Wou denberg, onder de titel: 'Alles uit die ene knoop'. Spelen met poppen is ogen schijnlijk louter kinderspel en dus nauwelijks van betekenis voor volwassenen. Sophia Wou denberg trekt echter al jaren met haar poppentheater door binnen- en buitenland. Zij laat mensen van alle leeftijdsgroepen zien welke therapeutische mogelijk heden verborgen liggen in het poppenspel. (Nederland 2, 22.45 uur). Le Choix des armes De film 'Les choix des armes' die de TROS vanavond brengt, draaide in 1981 voor het eerst in de bioscopen. Hoofdrollen wor den gespeeld door Yves Mon- tand, Catherine Deneuve en Ge rard Depardieu. Het verhaal: Noël Durieux en zijn vrouw Nicole leiden een comfortabel bestaan en leven goed van de opbrengst van hun destijds zit nog in de gevangenis- Wanneer een paar van hen uit de gevangenis weten te ontsnappen komen ze toevallig terecht in het huis van Noël en Nicole. (Neder land 1, 22.10 uur) Nachtfilm Le Choix des Armes: Gerard Depardieu en Yves Montand (Ned. 1,22.10 uur). (foto gpdi paardenfokkerij. Ze maken plan nen om naar Ierland te verhui zen. Het bestaan van Noël is ech ter niet altijd zo vlot en eerzaam verlopen. Er was een tijd dat hij tot de onderwereld behoorde. Een aantal van zijn maten van De nachtfilm die de EO op het scherm brengt heet 'Who will lo ve my children?' De film gaat over een familie uit Iowa. Lucille Tray moet tien kinderen groot brengen. Haar man is haar daarin nauwelijks tot steun: hij heeft een zwakke gezondheid en is aan de drank. Een korte tijd na de ge boorte van het tiende kind krijgt Lucille te horen dat ze kanker heeft. Het blijkt dat ze niet lang meer te leven heeft. Lucille pro beert voor ieder van haar kinde ren een pleeggezin te vinden. (Nederland 2, 23.35 uur). Radio Het NOS-radioprogramma 'De Bovenbouw' laat vandaag sym fonische muziek horen. Er wor den opnamen uitgezonden van de groep Oblique, die 7 februari jl. in Paradiso speelde. De NOS maakte de opnamen is samen werking met de Stichting Pop muziek Nederland. (Radio 4, 19.00 uur). FORT LAUDERDALE (AP/Rtr) - De Amerikaanse tv-komiek en bandleider Jackie Gleason is woensdag op 71-jarige leeftijd overleden in zijn woning in Fort Lauderdale. Gleason werd een van Amerika's populairste tv-persoonlijkheden in de jaren '50, toen hij naam maakte als de opschepperige buschauffeur Ralph Kramden in de serie 'The Honeymooners'. Als hij zich in die rol dreigend en met zijn vuist zwaaiend tot zijn vrouw wendde, Hugo Schneider volgt Cees Gravendaal op HILVERSUM - Parlementair re dacteur Hugo Schneider (33) gaat naar Den Haag Vandaag televisie. Hij is de opvolger van Cees Gra vendaal, die eind vorige maand met ruzie bij de NOS vertrok en hoofd voorlichting is geworden op het ministerie van landbouw en visserij. Schneider werkt momenteel voor Den Haag Vandaag radio, dat wordt uitgezonden in het program ma Met het oog op morgen. Voor hij bij de NOS in dienst trad, was Schneider werkzaam voor de VA- RA-radio, waar hij gedurende vier jaar de berichtgeving vanuit poli tiek Den Haag Verzorgde. Hugo Schneider begon zijn car rière bij de Volkskrant. Bij dit dag blad zat hij vijf jaar op de sociaal- economische redactie in Den Haag. Hij creërde een onvergetelijk personage als Minnessota Fats in 'The Hustler', waarvoor hij een Os car-nominatie kreeg. In totaal speelde Gleason in ongeveer 20 films en genoot de bewondering van artiesten als Laurence Olivier. Later trok hij een nieuwe generatie fans met zijn rol van sheriff Buford T. Justice in de filmserie 'Smokey and the Bandit'. Gleason woonde in Florida waar hij zijn grote passie - golfen - naar hartelust kon beoefenen. Muziek was een andere passie voor hem. Ofschoon hij geen noot kon lezen, schreef hijzelf het muziekthema voor zijn tv-show, componeerde hij een balletstuk - Tawny geheten - en nam hij 38 platen op met zijn eigen band, het Jackie Gleason Orche stra. Zijn hedonistische levensstijl kwam het best tot uitdrukking in zijn twee lijfspreuken: 'How sweet it is' en 'And away we go'. Zijn eet- en drinkgewoonten waren legen darisch. Producent David Suss- kind zei eens over Gleason dat de corpulente acteur "meer Scotch per vierkant uur kon verstouwen dan welk ander levend wezen dan ook" en Gleasons lichaamsgewicht bereikte op een gegeven moment dan ook zo'n 130 kilo. "Je leeft maar een keer," zei Gleason. "Laten we er iets moois van maken." Hij rookte zo'n zes pakjes sigaretten per dag en min derde nauwelijks nadat hij in 1978 'HITTEGOLF' GROENLAND - Terwijl het in een groot deel van Europa te koud is en overvloedig regent, vermeien de Groenlan- ders zich in een voor hun doen hittegolf. Op de zuidpunt van het Pooleiland werd woensdag 24 graden in de schaduw gemeten, wat een record is. Duizend kilo meter naar het noorden in de buurt van Jakobshavn wees de thermometer zelfs 27 graden aan. Hotelier Per Lyng meldde van uit Jakobshavn, dat ver ten noor den van de Poolcirkel ligt: "Wij hebben op het ogenblik 24 uur stralende zon per dag en kunnen kijken naar ijsbergen die smel ten." Tot de slachtoffers van de on verwachte zomer behoren de sle dehonden. De Groenlandse hon- dengidsen klagen dat hun dieren 's nachts niet kunnen slapen, on afgebroken janken en naar een plekje in de schaduw zoeken. De ideale temperatuur voor Groen landse sledehonden is 30 graden onder nul. TWEELING IN KRAAMBED - In Dallas in Texas heeft de tweeling Dawn en Shaune die op dezelfde dag in 1980 was ge trouwd met een mannelijke tweeling, in hetzelfde ziekenhuis van de stad het leven geschon ken aan een baby. "Dat heb ik nog nooit meege maakt," zei dr. Gary Wright van het South Arlington-ziekenhuis in Dallas, die vier uur nadat hij de 25-jarige Shaune Shaw aan haar zoon geholpen had, haar zuster Dawn Shaw verloste van een meisje. Dr. Wright deelde mee dat bei de geboorten natuurlijk waren en dat beide baby's zich een paar dagen te vroeg hadden gemeld. De twee jonge moeders bezwoe ren dat dat zij de keuze van zie kenhuis los van elkaar gemaakt hadden. Sinds de tweeling trouwde met de tweeling Ronnie en Donnie Shaw, woont hij in dezelfde straat en doet veel dingen samen. Hij bracht de wittebroodsweken in dezelfde stad, New Orleans in Louisiana, door. "Maar wel in aparte kamers", grapte Donnie Shaw. Middenstan ders op de Am sterdamse Nieuwendijk doen werkelijk alles om de aan dacht van het winkelende pu bliek te trek ken. Een van de winkeliers heeft zelfs een deel van een Amerikaanse Thunderbird aan zijn gevel 'geplakt' om zo zijn zaak meer naamsbekend heid te geven. (foto ANP) Jackie Gleason als biljartspeler Minnesota Fats in de film The Hustler. (foto api een bypass-operatie had onder gaan. Hij leed aan emfyseem en suikerziekte. Gleason werd geboren op 26 fe bruari 1916. Zijn vader was verze keringsagent in Brooklyn. Toen Jackie acht jaar oud was, ver dween zijn vader spoorloos op een avond toen hij terugkeerde van zijn werk. Er werd nooit meer iets van hem vernomen. Zijn moeder nam een baantje als metro-lokettis- te om Jackie en zichzelf te onder houden. Jackie zelf scharrelde geld bij elkaar in een plaatselijke biljar thal en ontwikkelde daarin de ta lenten die hem later een nominatie voor een Academy Award oplever den. NICO SCHEEPMAKER „Jullie hebben me leren geloven dat kalmte een teken van deugd zaamheid was, dat een kind dat met gevouwen handen stilzit alle verleiding had overwonnen. In feite was ik alleen maar angstig, maar omdat ik een aardig, stil jongetje was werd ik andere kin deren, van wie er heel wat me tot op de dag van vandaag verfoeien, tot voorbeeld gesteld. Ik hoefde op zondagmiddag niet tot stilte gemaand te worden, maar zette me aan mijn mis troostige arbeid, ik knipte plaatjes uit oude tijdschriften en plakte die in een plakboek, en ik paste steeds goed. op dat mijn schaar zo weinig mogelijk geluid maakte. Ik leerde dat kalmte niet alleen kon dienen als teken van braafheid, maar ook van intelli gentie en gevoeligheid, en zo ver- wierfik me al zwijgend in kleine kring de reputatie van een jon gen met een voortreffelijk ver stand, een kleine geleerde, een zonnestraaltje in deze duistere wereld, terwijl ik in werkelijk heid zelfingenomen, sloom en ho peloos saai was". Een citaat uit 'Het leven in La ke Wobegon' van Garrison Keil lor in de vertaling van Mieke hindenburg; in Amerika tegelijk een bestseller en een 'cultboek', dat je gelezen moet hebben om se rieus te worden genomen.Het is een zeer fantasierijke kroniek over het 'small-town American li fe' in het denkbeeldige plaatsje Lake Wobegon, dat 942 inwoners telt. Wij denken altijd dat 'town' stad betekent en minstens zo groot moet zijn als Hilversum om 'town' te mogen heten want an ders spreken we van 'village'), maar Amerikanen zeggen ook te gen een plaatsje van niet meer dan 1000 inwoners rustig town. „Hoe lang woon je al in deze town?" vroeg Garrison Keillor toen ik hem en zijn vrouw Ulla en haar zoon Mathias rondleidde door Broek in Waterland. Ze wil den namelijk wel eens een Neder lands dorpje zien dat enigszins vergelijkbaar was met Lake Wo begon. Nu is, in vertrouwen ge zegd, geen enkel Nederlands dorp vergelijkbaar met de stad Lake Wobegon, Minnesota (zo begint het boek: „De stad Lake Wobegon, Minnesota"), zoals bestudering van de eerste voetnoot wel leert. Een van de aardige dingen van het boek zijn namelijk de vele voetnoten, die als een onder stroom door het boek heen lopen. Lake Wobegon („door zijn onbe schutte ligging karakteristiek voor de prairie") ligt 443 m bo ven de zeespiegel en „wordt nu voornamelijk bevolkt door Noren en Duitsers, die behoren tot de Lutherse kerk van Lake Wobegon (links bij OEVER. 1,5 km) en de ONZE-LIEVE-VROUWE-VAN- ALTIJDDU REN DE-BIJ STAND- KERK (rechtsaf bij KERK, 1,3 km), geen van beide opmerkelijk. Het meer zelf, blauwgroen en hel der opfonkelend in de koperkleu rige zomerzon en omzoomd door de moerasplanten van een van wild wemelend drasland, vormt de belangrijkste trekpleister van de stad, hoewel aan het uitzicht enigszins afbreuk wordt gedaan door een grote GRAANSILO naast de spoorlijn. 5 km ten noor den van de stad aansluiting op een teerweg. U begrijpt, een exacte kopie kon ik moeilijk leveren, zeker niet die koperkleurige zomerzon en zelfs niet die graansilo, maar Broek in Waterland ligt wel aan een waterkom die je als een meer tje kan beschouwen, en qua grootte wijkt het ook niet hinder lijk af van Lake Wobegon. Boven dien is het voor een Amerikaan die nu in een boek een denkbeel dig stadje heeft vereeuwigd en zoals elke Amerikaan is opge groeid met het boek 'Hans Brin- ker; or The Silver Skates' van Mary Mapes Dodge, natuuxlijk een kick om rond te kunnen lopen in het echte 'stadje' waar dat klassieke Amerikaanse kinder boek grotendeels speelt. We be zochten de klompenmakerij, ver traden ons even op het kerkhof waar Ulla, die Deense is, vertelde dat de Denen net als om hun hui zen ook heggetjes rorid hun gra ven aanleggen, en we inspecteer den onder leiding van de 12-jari- ge Mirriam (haar ouders waren niet thuis) en haar vriendinnetje Marlous, die allebei heel aardig Engels bleken te spreken, een vari de woonarken aan de Broeker- meervaart. Buitenlanders zijn altijd hoogst verbaasd te zien hoe groot die woonboten van binnen zijn ('fascinating!'), en hoeveel meer 'huis' dan boot ze in feite zijn. Garrison Keillor is dan niet iemand die met alle anderen ook de trap naar de bovenverdieping op klimt, wat hem nog duur te staan kwam, want toen Mir- riams moeder Georgette opeens binnen stapte stuitte ze als eerste op hem: een grote man in spijker broek met donkergerande bril en een wipneus. En hij mag dan de geestigste schrijver van Amerika zijn die in een veelbeluisterd ra dioprogramma op onnavolgbare wijze wekelijks twee uur over La ke Wobegon vertelt, zodra, hij 'in het wild' rondloopt en zich niet moreel gesteund wordt door een microfoon, blijkt hij toch meer aan die persoon in het eerste ci taat te beantwoorden dan aan het imago van de radio-ster met de vlotte geestige babbel. Maar Georgette paste zich snel aan de binnendringers aan, en Ulla deed zoals steeds het woord... TROS 18.20 De mooiste foto's maak je zelf, afl.5 vai fotografie voor iedereen. Vandaag: De stad. Presentatie: Mireil le Bekooy en Philip Kruyer. (herh.) 18.35 (TT) Het geheim van de Vredenhof, vijfdelige jeugdserie. Afl.4: De ontvoering. Jelle en Heieen Faber krijgen het aan de stok met goud-smokkelaars. De boeven deinzen voor niets te rug. Herh 19.00Calimero, tekenfilm 19.05 Knlght Rider, Amerikaanse serie. Afl.: Vlucht naar de vrij heid (Knight flight to freedom). Na een vulkaanuitbarsting neemt Kolonel Peralta de macht in handen en wordt in San Duarte de president gevangen genomen. Tom Harrington wordt eveneens gearresteerd... NOS 20.00 (TT) Journaal TROS 20.28Te land, ter zee en In de lucht. Vanavond: Freewheelen vanuit het nieuwe Autotron te Rosmalen. Presentatie: Tom Blom en Jack van Gelder 21.30 TROS Aktua, actualiteitenrubriek 22.00 Uw week in de sterren, astrologische rubriek met Carroll Righter. Presentatie: Ralph Inbar 22.10TROS Weekendfilm: Driedelige thriller-speelfilmcyclus Vanavond dl. 1Le choix des armes, Franse thriller uit 1981 van Alain Corneau. De rijke en gewaardeerde Noël Durieux en zijn mooie vrouw Nicole bezitten een paardenfokkerij in de buurt van Parijs. Hij weet echter niet dat vijftig kilometer verderop gang sters uitbreken uit de gevangenis. Eén ervan raakt gewond en wordt naar een oude vriend van vroeger gebracht, Noël.. NOS 00.25 Journaal 00.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 00.35 Studio Sport: Hockey te Amstelveen 01.05 Einde ZATERDAG NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Spanjaarden 18.30 Sesamstraat 18.45 (TT) Jeugdjournaal 19.00 Journaal VARA 19.12 (TT) De VARA feliciteert... Gevarieerd programma waarin kijkers een felicitatie kunnen richten aan familie en vrienden 19.37 VARA's Spoor Spel Show, spelprogramma gepresen teerd door Circus Custers 20.37 Jacht op Willie Boy (Tell them Willie Boy is here), Ameri kaanse speelfilm uit 1969 van Abraham Polonsky. Begin 1900. Willie Boy, een Paiute-indiaan keert terug in het reservaat. Hij is verliefd op Lola Boniface, maar haar vader is tegen een huwe lijk. Samen vetrekken ze heimelijk naar de woestijn. Op verzoek van de ambtenaar voor indiaanse aangelegenheden zet de she riff de achtervolging in. Met fatale afloop 22.12 Praten met de Minister-President NOS 22.30 Journaal IKON 22.45 (TT) Alles uit die ene knoop, filmportret van Sophie Wou denberg, hoofdpersoon van 'Sophie's Poppentheater' 23.28 Een bericht van de Wilde Ganzen NOS 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden EO 23.35 Wie wil voor ze zorgen (Who will love my children), Ameri' kaanse tv-film uit 1983. Lucille Tray heeft tien kinderen onder haar zorgen. Maar ze heeft niet lang meer te leven. Haar man kan het ook niet in zijn eentje aan. Er zit niets anders op dan pleeggezinnen te zoeken. Herh 01.05 Einde Pepperpot). Japanse tekenfilm- 18.50 Onbekende wereld (Explo re), documentaire serie over na genoeg verdwenen beschaven- ingen. A1I.8: Zonnekinderen en magie in Bolivië (2) 19.15 Uitzending door derden: Pro gramma van de Socialistische Omroepvereniging 19.40 Mededelingen en vanavond 20.10 Weerbericht 20.20 Première, filmnieuws 20.50 Grijpstra en de gier, Neder landse speelfilm uit 1979 van Wim verstappen naar het werk van Jan-Willem van de Wetering. De Amsterdamse rechercheurs Grijpstra en De Gier krijgen een moord in het drugmilieu op te los- 22.15 Filmspot, achtergrondinfor matie bij de filmactualiteit met: In terview met Mel Gibson n.a. Let hal Weapon en Videorubriek 22.35 Nieuws en Coda 22.55 Einde België/Frans 1 20.55 Victoires. Afl.: 3. Joel Robert, filmportret van deze wielrenner 21.55 Special rock: Simple Minds 18.25 (S) Solo für 12, spelprogram- 19.00 (S) WWF-Club 19.57 Programma-overzicht 20.00 Tagesschau. (TT ondertiteld) 20.15 Spione und Agenten: Dolche in der Kasbah (Where the spies are) Engelse speelfilm uit 1965 van Val Guest. Wanneer de kolo nel van de Britse geheime dienst geen melding meer krijgt van zijn man in Beiroet, zit hij diep in de problemen. De meest geschikte persoon die onopvallend pools hoogte kan nemen is de platte landsdokter Jason. Hij ontmoet op het vliegveld ae knappe Vikki igtuig 22.05 Gott und die Welt: sche Passion, documentai over Ethiopië lopi- ARD- 22.30 Tagesthemen met bericht aus Bonn 23.00 Heut Abend. Talkshow 23.45Nachstes Jahr, selbe Zelt (Same time, next year), Ameri kaanse speelfilm uit 1978 van Robert Mulligan. Jerry Webster leidt een florerend reclamebu reau in New York. Een concur rente kan hem niet uitstaan om dat hij vaak opdrachten voor haar neus wegkaapt. Als Jerry weer een grote opdracht in de wacht sleept, geeft ze hem wegens on geoorloofde handelswijze bij het reclamevakverbond aan 01.40 Tagesschau 01.45 Nachtgedanken, beschou-' wingen ZATERDAG 10.00 Tagesschau und Tagesthe- 10.23Te Sport-Reportage 10.55 (S) Hitparade im ZDF 11.40 Showfenster 18.20 Ein Engel auf Erden, vervolg 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Auslandsjournalberichten van buitenlandse corresponded 20.15 Der Alte. politieserie. AflUl timo. Op Albert Kosak is een moordaanslag gepleegd. Of schoon er niet veel op zijn gedrag mensen die hem kwaad toeden- 23.20 Ein Elefant irrt sich gewaltig (Un éléphant ga trompe énormé- ment), Franse speelfilm uit 1976 van Yves Robert. Een succesrij ke veertiger krijgt het in zijn bol als hij op straat een knappe vrouw ziet lopen. Dat hij zijn gezin in de waagschaal stelt kan hem niets meer schelen. 01.00 Heute ZATERDAG 11.00 (S) Programma-overzicht 11.30 Biotechnologie, informatieve serie. Afl.12: Quo vadis...? 12.00 Nachbarn in Europa, infor matief magazine voor buitenlan ders en Duitsers. (12.00 Italië. 12.40 Turkije 13 20 Portugal.) 18.00 Telekolleg il. cursus econo- Radlo 1 na 18 i NOS: Elk heel u 19.02 Hobby-v AVRO: NCRV: 21.02 Meng paneel. 22.02 NCRV-Vrijdag-sport. NOS: 23.07 Met het oog op mor gen VOO. 0.02 Oh, wat een nacht Radio 2 na 18 uur AVRO: 18.03 AVROs radiojour naal. 18.15 Minjon magazine. 19.00-07.00 Zie Radio 1 Radio 3 na 18 uur NOS: 18.03 De Avondspits. VOO: 19.02 Curry Van Inkel. 22.02 Countdown café 18.30 Hallo Spencer, kinderserie 19.00 Aktuelle Stunde. regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau met weerbericht 20.15 Lander - Menschen - Aben- teuer: Auf den spuren des wilden Mannes, reportages over men sen. die zich uit de samenleving terugtrekken om eenzaam in de bergen te gaan leven 21.00 Unerhört 21.45 Die Stunde der Fenster 22.15 WDF TV-Spiel. Die Paus- 23.10 American Boy, amerikaanse documentaire uit 1978 van Martin Scorsese 00.00 Laatste nieuws ZATERDAG 08.50 Tele-Gymnastik (39) 09.00 Tv-cursussen 09.00 News of the week 09.15 Actualités 09.30 Englisch für Anfanger 11.15 Lemen im Alltag 8.35 The Flintstones. tekenfilm 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 Londen Plus. regionaal nieuwsmagazine 20.00 Wogan, showprogramma 20.35 Every second counts 21.10 Dynasty, Amerikaanse serie wimbledon 00.30 The late film: the man who loved cat dancing, Amerikaanse speelfilm uit 1973 van Richard c. ZATERDAG 07.45 TV-cursussen 09.30 The family Ness 09.35 Dogtaman and the three Muskehounds. tekenfilmserie 10.00 It's wicked, gevarieerd kin derprogramma 11.55 Saturday morning film: This island earth. Amerikaanse speel film uit 1955 van Joseph MNew- Radio 4 na 18 uur NOS: 18.00 Nws. 18.02 Aspekten van de kamermuziek 19.00 De bo venbouw. NOS: 20.00 Nieuws. 20.02 Holland Festival 1987. 21.00 Holland Festival 1987: Arditti String Quartet. 23.00 NOS-Jazz Radio 5 na 18 uur EO: 18.10 Belgie totaal P.P.: 18 20 Uitzending van de RPF. KRO: werknemers. EO: 20.30 De bijbel open. 21.00 De schoolagenda. 21.15 Zicht op Israël. 21.40 Theolo gische verkenningen OMROEP RIJNLAND 17.30-18.00 Actualiteiten 18.00-20.00 Leiden Lokaal TROS Nieuws Show, met om 7.10 Natuurrubriek; 7.20 Het weer; 7.25 tigen nieuws. (NOS: 7 30 Nieuws 7.33 Uitgaanstips; 7.50 Hengel sport-rubriek; 8.06 TROS Aktua; 8.25 Ontbijtgast van de week; 9.08 keurig; 9.30 Recept van de week; 9.45 Autorubriek; 9.55 Eigen NOS: 10.02 NOT TT-dag. Radio 2 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nws. VARA: 7.03 De wind. 7.13 Hallo Hier Hilversum. (8.03 De rode draad. 8.55 Het Soci alistisch Strijdlied. 9.03 Het weer dit weekend). 10.03 De stand van za ken. 11.03 Tussen Barend en Van Dorp. 12.03 De Rooie Haan 14.03 Wie in 't Nederlands wil zingen. 15.03 Hits van Smits. KRO: 16.02 Zin in muziek. 17.03 Glas in lood Radio 3 voor 18 uur NOS. Elk heel uur nws. NCRV 7 03 Vroegop. 7.30 Rabarbara 8 03 Pop non stop. 9 03 Gospel-rock. 10.03 Popsjop. (11.30 Het weer) 12.03 Lost Vast pop-race. 14.03 Tussen uur. 15 03 Popstation. 16.03 Music- Express Radio 4 voor 18 uur AVRO: 7.00 Nws 7 02 Wakker wor den met Mendelssohn. 8.00 Affiche -4.10.00 Caroline. 11.00 Kurhaus- concert: Colorado String Quartet VOO: 12.00 Strauss Co 13 00 Nws. 13.02 Holland Festival Jour naal. VOO: 13.10 Veronica Klas siek. 16.00 Lang leve de opera! Radloö voor 18 uur NOS: 9.00 Nieuws. 9.02 NOS- Sportief. 9.25 Waterstanden. FE- DUCO: 9.30 Je woordje doen. (herh.) 9.45 Dag dokter, (herh,) 10.00 Taal. tekens en regels. EO: ADVERTENTIE ctTI" <8 o cv cr Q bp O C> cr o Q. u Jp SÖ0 ƒ5 <V rq aj «e cr Qj 21.00. the education progra 21.30 Face the music 22.00 Gardener s world, tu gazine t g.v het 40-jarig bestaan van de Engelse Hammer-studio's waar succesvolle horrorfilms werden gemaakt 23.20 Newsnight, actualiteitenma gazine 00.05 Weerbericht 00.10 The arrangement, Ameri kaanse speelfilm uit 1969 van Elia Kazan Sky Channel 18.00 Dennis. Troouble from Mars 18.30 The New Candid Camera Show 19.00 The Flying Nun. Hello Colom- bus 19.30 Seven little Australians 10 15 DE muzikale fruitmand 11.15 Tijdsein-thema. 12 05 Hallo Nederland. 12.25 EO...in de regio 12 45 Vragen naar de weg 13 10 Ronduit praise. 13 30 Opo doro (Open deur) VPRO: 14.00 Euro- buro. 15 00 Het spoor 16 00 Het spoor terug. EO: 17 00 Licht en uit zicht OVERHEIDSVOORLICH TING: 17.46 Over de grenzen, ru briek van het ministerie van Buiten landse Zaken. NOS: 17.56 Mede delingen en Nws RADIO WEST 7.15-8.00 ochtendmagazine, met nieuws, aktualiteiten, weers- berichten en verkeersinformatie. 12.00-13.00 Lunch-uur, met nwsoverzicht, progr aank., ser- vicerubr., weerber.. verkeersinf., land- en tuinbouwinf., de kwis Hebbes en de voorstelling van de 21.25 Cimarron City 22.20 Tennis 23.20 Ask dr. Ruth. Medisch pro gramma 06.00 Fun Factory 08.00 Emilie and Popeye 08.10 The Popples 08.30 The Cisco Kid 09.00 Dennis 09.15 Inspector Gadget 09.45 He-Man 10.15 Mask 10.35 Jayce and the Wheeled War- 11.10 Barrier Reef 11.40 Transformers 12.05 Sky Trax. Popmuziek Superchannel 18.00 Gulliver in Lilliput 18.30 The Goodies 19.00 Game for a laugh 20.30 Some n 21.00 Hot pursuit 22.00 Super Channel News 22.30 Super Sport 23.30 weather forecast 23.35 Tales of the unexpected 02.00 Power hour 03.00 Boogie Box, soft soul music 04.00 Chart attack with Simon Pot- 07.00 Boogie Box 08.00 Funbus 11.30 Rockin' at the speed of Light 12.30 Chart Attack with Simon Pot- 18.00 Récréation 18.40 Des chiffres et des lettres 19.00 Millésime 19.30 Coup de soleil 21.35 Thalassa 22.00 Journal Télévisé 22.30 Sports Loisirs

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 25