'Voor mij waren er altijd andere dingen' Lendl voelt zich niet op zijn gemak Vink en Damen in halve finale LZ heeft goede hoop Hans Tönjann nu serieus roeier Zondag blijft voorlopig heilig Navratilova slaat Japanse van baan Toernooi DKD VRIJDAG 26 JUNI 1987 LEIDEN - De zonnestralen, die dè familie Kallenberg gisteroch tend deden ontwaken, bleken slechts schijn. De hoofdpersonen in de wedstrijdleiding van de dis trictskampioenschappen tennis waren genoodzaakt het program ma na 19.30 af te gelasten. Geluk kig voor de organisatie was er een kleine voorsprong op het schema opgebouwd en is er nog geen reden tot paniek. Voordat de banen van Unicum waren veranderd in één grote vij ver werd er nog wel getennist en vielen enkele opmerkelijke resul taten te noteren. De winst in het mannenenkel BI van Marcel Vink op Freek van der Capellen was mischien wel verwacht, maar de manier waarop die zege tot stand kwam moet Leon Damen, de vol gende tegenstander van Vink, ont zag hebben ingeboezemd. Van der Capellen was sportief genoeg om zijn nederlaag niet aan de weers omstandigheden te wijten. Als Marcel zo blijft spelen, moet ik nog zien wie hem van de titel af kan houden", aldus Van der Capellen, die met 6-4, 6-1 ten onder ging. De verwachting was dat Martijn Krans in de halve finale de oppo nent van Vink zou worden. Leon Damen belette Krans echter de verdere doorgang in het toernooi. De speler van de Boekhorst voelde zich op de vochtige banen duide lijk beter op zijn gemak dan de als derde geplaatste Krans. Met zijn service-volley spel scoorde Damen LEIDEN - Met maar liefst nege nendertig startbewijzen is LZ'1886 Nederlands' best vertegenwoor digde zwemvereniging tijdens de Speedo-finales (voor de jaargangen 1976, 1975 en onder de tien jaar), die de komende twee weekeinden tegelijkertijd met de Nederlandse zomerkampioenschappen op het programma staan. Plaats van han deling is zoals gebruikelijk het Amersfoortse sportfondsenbad. De laatste twee jaar was de jong ste garde van de Leidse Zwemclub ook al succesvol tijdens deze offi cieuze Nederlandse titelstrijd, door evenzoveel maal de meisjesbeker te veroveren. In de samenstelling van de beste meisjesploeg van Ne derland is sindsdien nog weinig verandering gekomen. Met Bianca Singeling, Bianca Hoeks, Angeli- que Hoogenboom en Fleur Bakker zijn de Leidse zwemsters ook dit jaar weer huizenhoog favoriet voor de eerste plaats. Ook de jongens-formatie moet de komende twee weken echter goed in de gaten worden gehou den. Met de dit seizoen doorgebro ken Dennis Schouten als belang rijkste zwemmer wordt in Leidse kringen al voorzichtig gehoopt op een eerste plaats in het totaalklas sement. De individuele kansen zijn vol gens LZ-trainster Nel Barnhoorn moeilijk in te schatten. "De ranglij sten veranderen bij wijze van spre ken ieder dag bij deze kinderen. Vooral de vorm van de dag zal de doorslag geven". Barnhoorn, die reeds dertien jaar als hoofdtrain- ster werkzaam is bij LZ zal begin nen aan haar laatste Nederlands kampioenschap. Derde plaats De prestatie van Antoine van Weerde ligt Barnhoorn nog het best in het geheugen. De school slagspecialist behaalde vorig jaar goud op de 100 en 200 meter schoolslag bij de jongens onder de achttien jaar. „Die prestatie zal zich niet herhalen", weet Van Weerde, die dit jaar bij de mannen zal starten. Terwijl trainster Barn hoorn meent dat twee A-finales ze ker haalbaar moeten zijn, hoopt de Leidenaar zelf in zijn achterhoofd op meer. „Ik gok op een derde plaats in de series. In de finale zal ik wel kijken waar ik uitkom". De ploeg van De Zijl/LGB kent minder Speedo-starts in vergelij king met 'buur' LZ'1886, maar le vert daarentegen een grotere ploeg naar de officiële NZK. Kansheb bers voor ereplaatsen zijn onder meer Niels Ouwerkerk, Robert Jansen en de jongens estafette ploeg. Van alle andere regioclubs ver trekt Noordwijkerhout met een kansrijke rugslagformatie richting Amersfoort. In Katwijk is alle hoop gevestigd op de Speedo-finalist Christiaan Fischer, die op zes af standen zal starten. Richard de Haas zal als enige NZ en PC uit Noordwijk vertegenwoordigen. Kwart-triathlon LPSV TRIATHLON - Voor het eerst in haar 60-jarige bestaan organiseert de Leidse Politie Sportvereniging (LPSV) een kwart-triathlon. Deze primeur vindt zaterdag vanaf 12.30 uur plaats. Dan wordt bij de Mon- driaanschool in het Korte Vlietka- naal door de deelnemers 1000 me ter gezwommen. Dezelfde school dient ook als vertrekpunt voor het fietsen (45,6 kilometer) en het hardlopen (10,4 kilometer). veel punten en zelden slaagde de Unicummer er in om een goede passeerslag af te leveren. Met 7-6, 6-3 verwierf Damen zich een plekje in de halve finale. Ook in B2 boekte Damen een overwinning. Ditmaal was Marius Pieters het slachtoffer. In de eerste set kon Pieters nog aardig volgen, maar na verlies in de tie-break was de weerstand gebroken: 7-6, 6-2. Marco Visser kwam eveneens een ronde verder door Marco Smit te verslaan (6-1, 6-3). In het vrouwenenkel BI kwa men alleen Heieen van den Berg en Madeion Verdegaal aan de bak. Verdegaal slaagde er in de eerste set nog in om het de lij staan voerd- ster moeilijk te maken. In de twee de spelreeks liet Van den Berg er echter geen twijfel meer over be staan wie de sterkste was: 6-4, 6-0. Voor Christel Verwoert kwam het goed uit dat zij op droge banen kon spelen. Op glad gravel had de pas van een enkelblessure herstelde Verwoert niet goed uit de voeten gekund. Nu versloeg zij in het vrouwenenkel B2 Wil den Hollan der met overtuigende cijfers (6-1,6- 3). Petra Velzel leverde in net vrou wenenkel Cl een knappe prestatie. De als eerste geplaatste Colinda Voskuil werd met 6-3, 6-4 uit het toernooi gewipt. Maija Kuipers zette haar zegereeks voort. De win nares van het toernooi van Lisse was met tweemaal 6-1 te sterk voor C. Berkhout. Patrick Kieboom vertoeft waar schijnlijk niet lang meer op de D- lijst. Zeker na zijn overwinning gis teren op Bob van Overloop zijn de dagen van Kieboom in de D-cata- gorie geteld. Van Overloop, die in het mannenenkel C2 als tweede ge plaatst stond, moest met 6-1,6-4 de eer aan Kieboom laten. JETSKE GOUDSMIT LEIDEN - Onlangs heeft zijn omgeving kennis gemaakt met de 'andere' Hans Tönjann. Dat gebeurde niet bij tennisvereniging Unicum, waar hij zowel op de baan als aan de bar een graag geziene gast is. Het bewonderen van zijn 'andere ik' was slechts voorbehouden aan zijn Rotterdamse studiegenoten, met wie Tönjann zich gedurende vier maanden op water en brood stelde. Zo kennen ze hem niet op het tenniscomplex aan de Haarlem merweg, waar tot en met zondag de districtskampioenschappen plaats vinden en waar Hans Tönjann tij delijk zijn 'oude leven' leeft. Hij staat daar bekend als een stijlvolle tennisser die zich niets wenst te ontzeggen om verder te komen in de tennissport. Had hij zich niet als flierefluiter gedragen, i door Fred Segaar Ondanks het feit dat Wimbledon door de regen ruim achter ligt op het speelschema, blijft de mid delste zondag in het toernooi voorlopig heilig. Referee Alan Mills zei gisteren dat hij „dit jaar in elk geval niet van plan is wed strijden voor die dag vast te stel len. Dat is nu eenmaal traditie en bovendien zullen de lokale auto riteiten daar eerst toestemming voor moeten geven". De organisatie van The Cham pionships is dus nog niet in pa niek, hoewel men nog 139 van de in totaal 700 wedstrijden moet in halen. „In 1982 hadden we slechts twee volledig regenvrije dagen", herinnerde Mills zich. „Toen waren er na de eerste week pas 152 duels gespeeld en toch kwam alles nog op zijn pootjes terecht". Overigens wel door het mannendubbelspel tot de kwartfinales om twee gewon nen sets te laten gaan. Vandaag wordt beslist of dat nu opnieuw gebeurt. De All England Club gaat na deze natte Wimbledon-editie, die pas 107 afgewerkte wedstrijden opleverde, onderzoeken of het mogelijk is gedupeerde toe schouwers geld terug te geven dan wel hun ticket langer geldig te maken. Mills: „Voor mensen, die uren in de stromende regen voor niets zitten te wachten of twee games zien, is de frustratie natuurlijk groot". Datzelfde geldt voor de spelers, die zich ook niet kunnen voorbereiden op de veertien trainingsbanen, omdat die wegens het ontbreken van drainage zelfs een dekzeil missen. „Ook daar willen we vol gend jaar wat aan doen", aldus Mills. De terreinknechten moeten al even moedeloos worden van het weer. De 130 studenten, die zijn ingehuurd voor het afdekken van de achttien banen, hebben vaak de plastic beschermlaag nog niet verwijderd, of het be gint opnieuw te miezeren. Het hoofd van de groundsmen, Jim Thorn, is in elk geval blij dat zijn vrije zondag gehandhaafd blijft. V/ant de 61-jarige oppertuinman mag doordeweeks dan op het Wimbledon-complex verblijven, in de weekends gaat hij naar zijn huis in Wales. Om te golfen, want „tennis is niet mijn sport. Ik weet wat de bedoeling is, maar daar houdt het ook mee op". Gelukkig heeft Thorn van gras, zijn andere grote passie, meer verstand. ners' hebben daar nooit een mo ment aan getwijfeld. Voor de 24-jarige Tönjann, die enkele jaren geleden in één seizoen sterk bezette toernooien als die van Roomburg en het districtskam pioenschap op zijn naam bracht, was de wereld groter dan de ten nisbaan van Unicum. Waar hij, me de als gevolg van zijn studie econo mie en het daarmee samenhangen de 'sociëteitenleven' uit beeld raakte. Hij speelde links en rechts nog wel eens een partij, maar winnen was er nauwelijks meer meer bij. Heel anders dan in Rotterdam, waar dezelfde Tönjann, zij het in een andere sport, plotselipg alles liet om het hoogste te bereiken. Dat was een een titel in de Varsity, hèt jaarlijkse evenement voor de in studentenkringen populaire roei- sport. 'In het tennis is het heel normaal dat je in de groep een biertje drinkt", zegt Hans Tönjann, die vanavond zijn kwartfinale partij te gen Michael van den Berg afwerkt. "Sterker nog, als je het niet doet val je er buiten. Bij het roeien zoals ik dat in Rotterdam doe is het heel gewoon dat je niet drinkt en ook niet rookt. Daar vinden ze het niet gek als je een glaasje Spa neemt en op tijd naar je bed gaat. Ze besef fen dat dat nodig is om tot een ma- LONDEN (GPD) - Wimbledon staat dit jaar meer dan ooit in het teken van de frustraties, de wanhopig makende regen buiten beschouwing gelaten. De geplaagde Martina Navra tilova moet bewijzen dat ze inderdaad haar „beste tijd nog voor de boeg heeft", zoals 's werelds beste begin deze week ietwat blufferig verklaarde, terwijl Ivan Lendl iets dient recht te zetten na de verloren finale vorig jaar tegen Boris Becker. Twee zielen, één gedachte, maar een groot verschil in uitvoering. Navratilova veegde gisteren tus sen de buien door de vloer aan met de Japanse Etsuko Inoue (6-1, 6-2) in de enige partij die tot een einde kwam. De dertigjarige Amerikaan se is dus vol overgave begonnen aan de jacht op haar zesde achter eenvolgende Wimbledon-titel, vooralsnog niet gehinderd door de hete adem van bijvoorbeeld Graf, Sabatini en Sukova en het depri merende feit dat ze het al bijna ze ven maanden na evenzovele toer nooien zonder eindzege moet stel len. Haar voormalige landgenoot Lendl kan zijn revanchegevoelens nog allerminst met overtuigende daden onderstrepen. Na de moei zame klus tegen de Westduitse Roemeen Saceanu moest de Tsje- choslowaak gisteren aantreden te gen Paolo Cane. De 22-jarige Ita liaan, een ronde eerder veel te Ondanks regen geslaagde koers sterk voor Jimmy Arias, speelt in Londen nota bene voor het eerst op gras, maar daar viel absoluut niets van te merken. De vooral uit muntend serverende Cane won de eerste set met 6-3, waarna de partij bij 5-5 werd afgebroken. Lendl, die zijn tegenstander uit Bologna onlangs in de finale van het Ede-toernooi nog vrij simpel de baas bleef, maakte andermaal dui delijk zich niet op zijn gemak te voelen aan de Church Road. On danks het feit dat hij de laatste vier jaar twee keer de halve finales, de laatste zestien en de eindstrijd heeft gehaald, is het aantal „met hangen en wurgen-partijen" opval lend hoog. In '84 dwongen eerst ve teraan Dick Stockton en later ook Scott Davis Lendl tot vijf sets, een jaar later waren Mel Purcell en Mi ke Leach buitengewoon lastig en afgelopen seizoen bezorgden achtereenvolgens Matt Anger, Tim Mayotte en Slobodan Zivojinovic de Oosteuropeaan benauwde ogen blikken. dagblad The Times bezondigde zich al aan die bijna-hetze. Lendl is als het weer, schreef een verslaggever. „Donker, miserabel en vreugdeloos. Mocht hij straks de sterkste blijken te zijn, dan heeft Wimbledon de meest impo pulaire winnaar -in de historie". Aan de ambities van de vijfvoudig Grand-Slam toernooiwinnaar zal het in elk geval niet liggen. Lendl heeft inmiddels grondig de video beelden van de vorig jaar verloren eindstrijd bestudeerd en kwam tot de conclusie dat hij door Becker „puur op kracht" was verslagen. Vandaar dat de 27-jarige Tsje- choslowaak aan het werk ging met halters en gewichten om de spier bundels in het bovenlichaam te ontwikkelen. Meer zweet op het trainingsveld betekent minder bloed op het oorlogsveld, luidt een oud gezegde in zijn geboorteland. Maar reeds sneuvelen tegen Paolo Cane en alles is voor niets geweest. De toch al zo geslaagde toeschouwers van Wimbledon in afwachting op de partij van Jimmy Connors. Vanwege de regen werd het duel uitgesteld. ximale prestatie te kunnen ko- Dat was voor Töpjann een over winning op het nummer 'de over- naadse twee', een ouderwets type boot waarin twee roeiers en een stuurman plaats nemen. "Bedrijfje die sport serieus, en dat hebben wij in de voorbereiding op de Varsity gedaan, dan moet je gewoon acht of negen uur per nacht slapen. Al thans, als je het goed wilt doen. De eerste vier maanden van dit jaar heb ik heel serieus geleefd". "Het is zelden voorgekomen dat ik laat naar bed ging. Dat heb ik volgehouden tot eind april. Toen werd de Varsity gehouden. Heel gek eigenlijk, voor het tennis heb ik nooit zoveel gelaten. Maar de in spanningen die wij leveren zijn niets vergeleken bij de training van de echte toppers. Toch was het voor mij al heel wat. Ik weet niet of ik volgend jaar weer doe. Mijn roei- maatje is afgestudeerd en je bent toch ook van anderen afhankelijk". Omdat hij in Rotterdam 'op wa ter en brood' leefde, kwam er niets van tennissen. "Ik heb een redelijk conditie, maar ik mis ritme. In de competitie heb ik nauwelijks ge speeld en ze zullen me op toernooi en ook weinig zien. Dit districts kampioenschap en misschien nog Zee en Duin. Daar blijft het denk ik bij. Ik heb het druk met de stu die", herinnert hij aan de twee fa- senstructuur. "Daardoor kan ik geen tijd verliezen. Daarmee be doel ik niet dat ik wil stoppen met tennissen. Dat zal ik altijd blijven doen omdat ik er veel plezier aan beleef. Maar ik heb me er nooit op blind gestaard. Voor mij waren er altijd andere dingen. Dat ik weinig train merk ik nu natuurlijk wel. Doe je te weinig, dan leg je het ge woon af tegen gasten die er wel al les aan doen". Sneu "Erik Snellenberg is zo'n jongen die er veel voor over heeft. Voor hem (de Koudekerker wacht een landurige revalidatie na een brom fietsongeluk) vind ik het bijzonder sneu dat-ie nu zo lang is uitgescha keld. Hij doet er alles voor en be gon nu juist door te breken". Tönjann zelf bracht in het verle den aan de vooravond van een de finale van een toernooi nog wel eens een bezoek aan een disco theek. Zijn ouders vroegen zich dan hardop af 'waar hij mee bezig was'. "Maar verder ging hun be moeienis niet. Ze hebben me nooit gedwongen te trainen zoals tegen woordig wel gebeurt bij jonge ten nissers. Ik vind het een slechte zaak dat kinderen naar een tennis- school worden gestuurd terwijl ze geen aanleg hebben om ver te ko men. Die houden zichzelf voor de gek of laten zich door een trainer voor de gek houden. Je moet zo'n iemand gewoon lekker voor z'n plezier een balletje laten slaan". Zoals Töpjann, die als tennisser altijd de" aanval kiest, dat nog steeds doet. "Maar vergis je niet. Als ik éénmaal op de baan sta, dan ga ik tot het uiterste. Dan doe ik er ook alles aan om te winnen". LEIDERDORP - Het Leiderdorp- se DKD organiseert komend week einde in zwembad De Does een na tionaal waterpolotoernooi. De or ganisatie is er in geslaagd om teams uit geheel Nederland naar Leiderdorp te halen. Drie mannen- en één vrouwenteam van de orga niserende vereniging verschijnen in het water. De toegang is gratis. De aanvang op beide dagen is 10.00 MOTORSPORT ROELOFARENDSVEEN - De te genwerking van pluvius ten spijt, mocht de gisteravond verreden wielerronde van Roelofarendsveen alleszins geslaagd heten. De ama- teurkoers had immers een boeiend verloop, kreeg in Peter Hogervorst ook een goede winnaar en kende een behoorlijke publieke belang stelling. Geluk bij een ongeluk was bovendien dat het plaveisel van de ronde de regen goed verdroeg en daardoor minder glad was, dan aanvankelijk gevreesd moest wor den. Valpartijen bleven om die re- KT TW den vrijwel uit, al ging in de aan de _i e5rs^e tearr. Tot groot genoegen van de door snee Wimbledon-ganger, die nu eenmaal „not amused" is door de hologige tennismeester en dan ook dubbel genoot toen hij de finale verloor van heveling Becker. Het lijkt zelfs wel of „Ivan de Ver- (Gbr) Honda 2.15^ schrikkelijke" steeds vijandiger wordt benaderd. Zeker door de Britse pers, die geen mogelijkheid onbenut laat hem de grond in te boren. Ook het eerbiedwaardige Mamola (VSt) Yamaha) 2.14,64, 3. Wayne 22. Henk van der Mark, Honda 2.19,76, 27. Rob Punt, Suzuki 2.20,49, 38. Maarten Duyzers, Honda 2.21,52,41. Hennie Boerman, Assmex-Hon- Vierkamp bij TOV amateurkoers voorafgaande race voor liefhebbers/veteranen nog wel marathonschaatser Richard van Kempen tegen het asfalt. de tafeltennisploeg van Dex- tro/Avanti demonstreert zaterdag haar kunnen bij TOV/Slobbe. In het clubhuis van de Noordwijkse club verzamelen zich om 18.30 uur Bettine Vriesekoop, Andras Pod- pinka, Rob Turk en Gerard Bakker ATLETIEK - De Bataven-atleet junior voor een mini-toernooitje Jaap van Duyvenvoorde behoort met prijzengeld. Het viertal uit Ha- voortaan ook tot de top van de zerswoude werd onlangs kam- der Wal Assmex-Rotax 2.26,31. '25 cc: 1. Bruno Casanova (Ita) Garelli 2.2s.16 (gem. snelheid: 151,084 km/u), Faus- to (Ita) Garelli 2.26,23, 3. Gustl Auinger (0«_-) MBA 2.27,01, 4. Domenico Bngaglia (Itai \GV 2.27,26, 5. Paolo Casoli (Ita) AGV 2.27,35, 31. Anton Straver MBA 2.33,93, 36. Jan Eggens LCR-EGA 2.35,99, 38. Hans Spaan MBA 2.36,31, 44. Boy van Erp MBA 2.39,09, 45. Wilco Zeelenberg Ca- sal 2.39,38. 1. Jorge Martinez (Spa) Derbi 2.34,21 Leidse regioatleten op de lange af- pioen van Nederland. TOV pro- sne[heid; Ia? stand. Donderdag won hij tijdens beert met dit evenement de tafel een avondwedstrijd,die door AV- tennissport meer bekendheid te Holland werd georganiseerd de 10 geven in de badplaats. De toegang kilometer in een uitstekende tijd bedraagt 2,50 gulden. Voorafgaan- Hans Spaan (Ned) Casal 2.39,23, 13. Bert van 30.55,5 .waarmwee hij zijn per- de aan de verrichtingen van Avanti $evcasa\t41 82425 Theo tSSS Zijspannen: 1. Biland/ Waltisperg (Zwi) Krauser 2.19,39 (gem. snelheid: 158,422 km/ u), 2. Webster/ Hewitt (GBr) LCR-Krauser 2.19,93, 3. Michel/ Fresc (Fra) Krauser 2.20,52, 4. Egloff/ Egloff (Zwi) LCR-Seel 2.20,56, 5. Steuer/ Schnieders (Ned) LCR- Yamaha 2.21,04,15. Van Kempen/ De Haas (Ned) LCR-Yamaha 2.26.07. De uitslag van de tiende en laatste etappe van de Ronde van Zwitserland is: 1. Urs Freuler (Zwi) 170 km in 3.48.29 (gem. 44,642 km/u), 2. Andreas Kappes (WD1), 3. Adria- no Baffi (Ita), 4. Stephan Joho (Zwi), 5. Max Hürzeler (Zwi), 6. Mare Sergeant (Bel), 7. Jörg Müller (Zwi), 8. Daniel Gisiger (Zwi), 9. Pius Schwarzentruber (Zwi), 10. Peter Winnen (Ned), 11. Peter Stevenhaagen (Ned), 12. Marco Bergamo (Ita), 13. Stefan Mutter (Zwi), 14. Andy Hampsten (VSt), 15. Albert Zweifel (Zwi), 19. Steven Rooks (Ned), 22. Peter Harings (Ned), 25. Gert-Jan Theunisse (Ned), 88. Teun van Vliet (Ned), 89. Gerard Veldscholten (Ned), 90. en laat ste Pedro Delgado (Spa) allen zelfde tyd als Freuler. Afgestapt: Laurent Fignon (Fra) en Valerio Piva (Ita). Eindklassement: 1. Andy Hampsten (VSt) 44.14.17, 2. Peter Winnen (Ned) op 1 sec., 3. Fabio Parra (Col) op 7 sec., 4. Marco Giova- netti (Ita) op 28 sec., 5. Rocco Cattaneo (Zwi) op 1.04, 6. Alessandro Paganessi (Ita) op 1.25, 7. Didi Thurau (WD1) op 2.01, 8. Andreas Kappes (WD1) op 2.10,9. Acacio da Silva (Por) op 3.01,10. Gody Schmutz (Zwi) op 3.25, 11. Steven Rooks (Ned) op 3.50,12. John Baldi (Ita) op 4.49, 13. Guido Winter- op 18.21, 40. Pedro Delgado (Spa) op 28.24, 41. Eric van Lancker (Bel) op 29.24, 44. Gert-Jan Theunisse (Ned) op 36.10. 48. Ge rard Veldscholten (Ned) op 38.05, 68. Urs Zimmermann (Zwi) op 1.13.08. 72. Teun van Vliet (Ned) op 1.17.59, 74. Alan Peiper <Aus) op 1.18.23, 81. Ludo de Keulenaer (Bel) op 1.30.46, 82. Urs Freuler (Zwi) 1.32,01, 87. Peter Harings (Ned) op 1.44.57, 90. en laatste Peter Steiger (Zwi) op 1.56.20. Nederland - Nieuw-Zeeland 4-0 (1-0). 32. Marieke van Doorn (strafbal) 1-0,40. Marti- ne Ohr 2-0, 53. Van Doorn (strafbal) 3-0, 66. |Han de Ben jchters: Jane H; Christian 4.000. Nederland 4 4 0 0 Australië Gr.-Britt. 3 1 0 2 2 5-5 Canada 3 1 0 2 2 6-8 Z-Korea 3 1 0 2 2 5-8 Nw-Zeeland 4 0 0 4 0 0-22 Programma vandaag: Zuid-Korea - Groot- Brittannië en Canada - Australië. Mannen Nederland-Sowjet-Unie 4-1. 47. 1-0 Bove- lander (sc), 50. R. Delissen, 56. Van 't Hek 3-0, 68. Bovelander (sc), 70. Sigangiov (sc) tannië-Argenitië 0-0. Nederland 5-9 Austrl. 5-8 W-Dtsl 5-8 Gr.Br. 5-6 DISTRICTSKAMPIOENSCHAPPEN UNICUM MEB1: Damen-Krans: 7-6, 6-3; Vink-Van VDB: Damen/Meyer-Koenders/Verdegaal: Hartwijk-Bavelaar: 6-3, 6-2; Verduin-Grim- bergen: 6-4, 6-2; Bakker-Gibcrius:6-4, 6-1; MEC2: Kieboom-Van Overloop: 6-1, 6-4; Kallenberg-Schuyt: 6-4, 6-2; Warmerdam- Bader: 7-6, 6-4; Guinau-Guyt: 6-3, 6-2; VEC1: Bader-Vissres: 6-2, 6-2; Junger-Ha- VEC2: Chaudron-Van Remoortere: 6-2, 7-6; Siemerink-Gijsbers: 3-6, 7-5, opg.; MED: Van de Zalm-Hoppels: 6-2, 6-0; Par- sons-Goedegebuure: 6-1,6-3; Versteeg-Van de Zalm: 6-3, 6-2; Bouwman-Smit: 6-3, 6-1; Breedeveld-De Boer: 6-4,6-3; De Vries-Van de Salm: 7-5, 6-4; VED: Bakker-Paauw: 4-6, 6-0, 6-2; Van de Voort-Van Remoortere: 6-1, 6-2; MEV2: Meyer-Kooreman: 6-1, 6-0; VEV2: Zonnevylle-Tönjann: 6-0, 6-3; Avondwedstrijd Leiden:110 meter hor den: Walter Botman(Hol) 15,7,Koert veld- maat(Hol) 15,8. 100 meter horden meisjes- Anneke Hoek(Hol) 16,4. 200 meter: Eric Pakistan 5-2 Sparye 5-2 Sowjet U. 5-2 Veen(Bat) 33.21,7, Jo Ferket(Hol) 33.27,6.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 18