NEDERLAND NEDERLAND INGEN TELEVISIE TOEGELICHT Peter Brusse: 'Ik wil weer schrijven' IffinnifiiFf i J.i J RADIO-TV PAGINA 23 GEEN REDEN VOOR ONT SLAG - Het Amerikaanse Hoog gerechtshof heeft het ontslag on gedaan gemaakt van een rege ringsfunctionaris die tegenover collega's de hoop had uitgespro ken dat president Reagan zou worden vermoord. Met vijf tegen vier stemmen oordeelde het Hof dat deze ver zuchting niet voldoende grond voor ontslag biedt. Het Hof noemde het ontslag van de los lippige functionaris in strijd met de in de grondwet vastgelegde vrijheid van meningsuiting. De functionaris had alleen ontsla gen mog^n worden als hij dreige menten tegen Reagan had geuit, zo vond het Hof. VIP-BEHANDELING HON DEN - De kamerverzorgster in het Hiltonhotel in Tel Aviv kan geblaf als antwoord krijgen op een klop op de deur. Want tegen alle regels van het internationale hotelwezen is voor een spaniël en de bastaard een kamer gere serveerd. Met kleuren-TV, dons- zachte dekens en de standdaard VIP-fruitmand. En dat kan alle maal omdat de bazin de Franse ex-filmdiva Brigitte Bardot is. Bardot is in Israël om met haar Zeilen In het NCRV-programma 'Zeil en Surf TV' zijn vandaag beelden te zien van 's werelds beste sur fers. Opnamen zijn gemaakt tij dens de Scheveningen World In vitational. Verder is er een ver slag van de verrichtingen van de Nederlandse surftop bij wedstrij den van de Holland Surf Pool en komt de Olypmpische zeilploeg aan bod door middel van opna men die werden gemaakt in het Franse Hyères. Aandacht is er ook voor de der de Spa Regatta en zeezeilen. (Ne derland 2, 19.12 uur). EO in China Feike ter Velde maakte voor de EO een programma over het hui dige China. Hij besteedt daarin aandacht aan de groei van de christelijke gemeente in dit com munistische land. (Nederland 1, 21.55 uur). Foster Parents Aan de vooravond van het Los Vast Kuipspektakel, dat op 18 ju li voor de derde keer in Rotter dam wordt gehouden, presen teert Jan Rietman het NCRV-te- levisieprogramma Tets anders dan Los Vast'. Dit programma zal de start van de zgn. Foster Pa rents Fanclub begeleiden. Deze 'Fanclub' biedt jongeren de gele- zij achter het Foster Pa rents initiatief staan. (Nederland 2, 21.25 uur). genheid projecten in de derde wereld te ondersteunen. Jan Rietman bracht een bezoek aan enige Foster Parents-projecten op Haïti, een eiland in de buurt van de Nederlandse Antillen. Er is voor Haïti gekozen als voor beeld van een land dat eeuwen lang onder kolonialisme en dic tatuur heeft geleden en nu als het armste land van het westelijk halfrond te boek staat. In Tets anders dan Los Vast' brengt Rietman verslag uit van van zijn bezoek aan Haïti en vertellen be kende Nederlandse artiesten Kraanvogel De EO brengt vanavond een cumentaire over de steeds zeld zamer wordende trompetkraan vogel. In 1941 waren er van deze vogelsoort nog welgeteld 23 emplaren in leven. De vogel werd tot beschermde diersoort verklaard, maar veel mocht dat niet helpen, er schijnen mom teel nog 42 exemplaren van te be staan. (Nederland 1, 20.28 uur). Jan Rietman op Haiti voor het Foster Parents Plan. dieren het komende weekeinde deel te nemen aan de wereld'hon- dententoonstelling die voor het eerst in de joodse staat wordt ge houden. Maar de filmster stelde hoge eisen aan haar komst. Ver troetelde zij in het verleden de mannen die op haar schoot mochten liggen, nu zijn het haar honden. En die wil Bardot be handeld zien als mensen. Van daar een kamer in het Hilton voor haar dieren. LENTE OOK IN TOILET - De nieuwe Sowjetpolitiek stopt niet aan de deur van het openbare toi let. In Leningrad is een dienst in gesteld die de 'rampzalige sani taire situatie' moet verbeteren. Inwoners die de hoge nood hebben moeten nu veelal min stens een half uur geduld heb ben. In de meeste tot nu toe kosteloze toiletten heeft men een gasmasker nodig. In het vervolg moet men voor een bezoek wel 10 kopeken neer tellen. In de 17 nieuwe toiletten die er bij gekomen zijn, noden rode rozen op de vensterbank tot verwijlen uit, als van nopen al geen sprake is. GRATIE VOÖR MONNIK - Een 83-jarige Italiaan die zich in een klooster schuilhield nadat hij in 1942 uit de gevangenis was ontsnapt, heeft gratie gekregen van president Cossiga. Vorige maand werd hij in zijn schuil plaats op Sicilië gearresteerd. Antonio D'Aquino werd onder een valse naam monnik nadat hij uit de gevangenis in de buurt van Rome was ontsnapt. Hij leefde in een bijgebouw van een Karme lietenklooster in Catania op Sici lië. De politie kwam D'Aquino, die vanwege zijn zwakke gezond heid in een ziekenhuis ligt, op Li Liping, winnares van de Goudén Clown in Monte Carlo, toonde gisteren haar kunsten tijdens de generale repetitie van het Chinese staatscircus. Vanaf vandaag is het Chinese circus te zien in de RAI in Am sterdam. (foto ANP) het spoor nadat zijn zuster het geheim had opgebiecht aan een priester. Als er ergens het weer in zit dan is het wel in het weer. Nog twintig sekonden en ik kan naar waarheid schrijven dat het woensdagochtend 9 uur is (nu!). Ik zit achter mijn tekstver werker, kijk even naar rechts, en zie de dauwdruppels op de blaadjes van de bomen liggen. Dauwdruppels? Een eufemisme voor de harde werkelijkheid: regendruppels! "Het heeft de hele nacht weer geregend", kon mijn vrouw van ochtend melden (ik slaap 's nachts, volgens afspraak, dus ik wist van niks). Modem Hollands weer dus! Ik hou van Holland, ik hou van weer, maar Hollands weer, dat blijft toch wennen. Ruskin kan nu wel zeggen dat er niet zoiets als slecht weer bestaat, alleen maar verschillende soorten goed weer, maar een feit is toch datje je lekkerder voelt in. goed weer dan in slecht weer. Daar moet toch een reden voor zijn. Ik kijk nogmaals naar buiten en zie dat de lucht grauw is. Bijpassend grauw. Toch is het alweer 24 ju ni, de zomer is al drie dagen op streek. Is het eigenlijk wel ver standig geweest om indertijd het begin van de zomer vast te pin nen op een vaste dag: 21 juni? Hadden we de eerste zomerdag niet beter 'zwevend' kunnen ma ken, en het van het weer moeten laten afhangen wanneer de eer ste zomerdag kon worden be groet? Dat zou het ook veel span nender hebben gemaakt. Al in april zouden het KNMI en de los lopende weervoorspellers hun prognoses geven. "KNMI ver wacht officiële begin van de zo mer rond 26 juni". O jee... Geluk kig is daar Jan Pelleboer, die met aan zekerheid grenzende waar schijnlijkheid durft te stellen dat de eerste zomerdag dit jaar op 30 mei zal vallen! Dat geeft weer hoop. Nu is de eerste zomerdag een paskwil. Bij ons in Broek in Waterland stortgiette het op die eerste zomerdag, zondagmiddag 21 juni 1987! Wat heeft zo'n titu latuur dan voor zin? Je kroont toch ook geen meisje tot Maagd van het Jaar als zij met een ze venmaands buik hoogzwanger het podium moet beklimmen? Ik begrijp de problemen wel. Nu weet iedereen: 21 juni begint de zomer, punt uit. Ga je met een zwevende eerste zomerdag werken, dan zul je moeten vast leggen waaraan het weer op een 24 uursdag moet voldoen wil die dag uitgeroepen kunnen worden tot Eerste Zomerdag. Een paar vuistregels lijken mij voor de hand te liggen. - Geen regen (laat staan hagel of sneeuw; ik zeg het er maar even bij, voor de volledigheid). - Een blauwe lucht, hoewel je daarbij niet moet gaan mugge- ziften over een wolkje meer of minder en daarover ook weer niet te veel richtlijnen moet wil len gaan vastleggen in de trant van: "het uitspansel dient van horizon tot horizon tot horizon voor minstens 95% blauw en on bewolkt te zijn", want daar zijn wolken te vluchtig voor. - Zon. Tja, dat staat daar nu zo een voudig: zon (sun, soleil, Sonne, solntse, suntse, sole), maar aan welke voorwaarden moet de zon dan voldoen om een dag tot eerste zomerdag te kunnen maken? Ik ben geen weerkundige, ik ben net als u een weergebruiker, een 'er varingsdeskundige' dus. ik houd mij daarom verre van uitspra ken als: "Om tot eerste dag van de zomer te kunnen worden uit geroepen dient deze dag tussen 00.00 uur en 24.00 uur minstens 380 minuten zonneschijn te heb ben geproduceerd", want daar voor ontbreekt mij de theoreti sche kennis. Maar als grootge bruiker van het weer wil ik wel een paar situatieschetsen geven waaraan de Eerste Zomerdag m ijns inziens moet voldoen: - Ik word wakker. Een blik op de wekker leert dat het 10 voor half 8 is. Een blik op het raam leert dat het licht van buiten met ongekende felheid door het gor dijn heen filtert. Zon? Het zal toch niet waar zijn!? Ik sta op en schuif het gordijn open. De zon slaat zo fel om zich heen dat ik knipper met mijn ogen. Ik doe ook het raam open. Het is alsof er een bak lauwe lucht naar binnen wordt gesmeten. Ik kijk naar mijn kleren op de stoel. Te veel! Dit wordt ontbloot bovenlijven- weer! En een korte broek, als dat niet zo lullig stond.'Had ik maar sandalen... - Ik ontbijt in de tuin. Geen koffie (ik ben door al die zon al klaarwakker), maar thee. Zoals de Indischgasten dat in Batavia deden. Ik heb mijn zonnebril al op. Ik moet de krant in de scha duw houden, anders kaatst de zon te schel van het krantenpa pier in mijn ogen. Er staat geen zuchtje wind. - Ik lig half zittend zoals onze zeventiende-eeuwers in hun bed stee sliepen op de tuinstoel en overweeg of ik geen zonnebran dolie op mijn huid moet smeren. Zelden heb ik zoveel huid tegelijk aan de zon blootgesteld! Zou ik de tekstverwerker met een zeer lang snoer naar de tuin over brengen? Maar dit is toch eigen lijk geen werkweer? Een algehele geestelijke en lichamelijke ver lamming maakt zich van mij meester. Wat zegt het weerbe richt? Een mals regenbuitje zou vanmiddag geen kwaad kunnen. HILVERSUM (GPD) - Peter Brus se (51) verklaart zijn overstap van het NOS-journaal naar Elsevier uit zijn wens directer betrokken te zijn bij de journalistieke gang van za ken dan nu het geval is. "Bij het Journaal gaat zoveel tijd in verga deren zitten. Je komt dan toch steeds verder weg te staan van het Peter Brusse, hoofdredacteur van het NOS-journaal, zal per 1 september zijn functie verwisselen voor die van ad junct-hoofdredacteur bij Elsevier (voorheen Elseviers Magazine). Brusse heeft dan precies twee jaar bij het journaal gewerkt. Voor die tijd was hij correspondent voor De Volkskrant en het NOS-journaal in Londen. Uit de jouraaalredactie zal nu een vertrouwenscommissie worden ge vormd, die onder leiding van het hoofd Dienst Televisie van de NOS, Ed van Westerloo, op zoek gaat naar een nieu we hoofdredacteur. De NOS had ver der geen commentaar op bet komend vertrek van Brusse. dagelijkse nieuws. Bij Elsevier hoop ik dat weer op te pikken. Ik wil weer gaan schrijven". Brusse zegt zich te gaan bezig houden met de ontwikkelingen van Elsevier nieuwe stijl. Zijn aan dacht zal daarbij in het bijzonder gericht zijn op de buitenlandse be richtgeving. Brusse wil beslist niet ingaan op de problemen die zich al geruime tijd binnen de redactie van het "NOS-Journaal afspelen. Tegen standers van Brusse vinden dat hij het Journaal niet krachtig genoeg leidt. En nieuwslezer Fred Emmer is vrijwel onmiddellijk na zijn te rugkeer van Europa-tv overspan nen geraakt. "Ik wil daar niet op ingaan. De problemen zijn denk ik niet groter dan bij een krant. Ik had van tevoren wel verwacht dat ik in mijn functie in de schijnwer pers zou staan, maar dit is belache lijk. Het Journaal is op een valse manier op de korrel genomen". Of het Journaal de afgelopen twee jaar onder zijn leiding verbe terd is, wil Brusse niet zeggen. "Dat oordeel moet je maar aan de kijker overlaten. Ik heb een proces op gang gezet en het doet me wel zeer om voortijdig weg te gaan". EO 19.00 Nathalie (Little girl on the farm), tekenfilmserie. Af 1.26: On der een dak. Guus en Tim gaan samen met Nathalie op zoek naar werk en ze vinden een baantje op een boerderij 19.24 Het evangelie naar Johannes, twaalfdelige serie van een bijbelstudie over het evangelie naar Johannes. Af 1.1Allen die Hem aangenomen hebben. Presentatie: Henk Binnendijk. Herh EO 20.28 (TT) De vlucht van de trompetkraanvogel (Flight of the Whooping crane), documentaire over de vlucht van deze vogel naar het broedgebied in Canada 21.20 Tijdsein, actualiteitenrubriek 21.55 China vandaag. Dr. Jonathan Cao vertelt over de specta culaire groei van de christelijke gemeente in China. Presentatie: Feike ter Velde 22.30 Het bouwen van een pijporgel (Voices in the wind), docu mentaire over het bouwen van orgels en de verschillende tech nieken die daardoor gebruikt worden. Gastheer: David Suzuki 23.10 Tenslotte: Een woord tot besluit NOS 23.20 Journaal 23.25 Nieuws voor doven en slechthorenden VRIJDAG NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden RVU 15.30 De praktijk zal het leren, serie over mensen die zonder di ploma toch uiteindelijk het beroep van hun dromen gevonden hebben. Afl.3: Veranderen van baan TROS 16.00 TROS Vrijdagmatinee: Het geheim van de agenda (The pi geon), Amerikaanse tv-film uit 1969 van Earl Bellamy. Larry en Dave, twee detectives, moeten Elaine en haar dochter Barbara redden uit de handen van de onderwereld. Deze gangsters hou den de vrouwen gevangen omdat ze vertwijfeld zoeken naar een agenda 17.12 Rembrandt, kort filmpje over zijn werken NOS 17.30 Journaal TROS 17.46 TROS Sport, sportmagazine 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Joegoslaven 18.30 Sesamstraat 18.45 (TT) Jeugdjournaal 19.00 Journaal NCRV 19.12 NCRV zeil en surf tv, met o.a. Scheveningen World Invita tional; Holland Surf Pool Wedstrijden in Egmond en Noordwijk en Olympische zeilploeg in Hyeres (Fr.) 19.50 It's all In the game, spelprogramma gepresenteerd door Hans Brian 20.40 Hill Street Blues, Amerikaanse politieserie. Buntz voert een dag lang het bevel op bureau Hill Street en maakt een re cord aantal arrestaties. Belker arresteert een hulpje van een drugsdealer, die hem in zijn been bijt 21.25 (TT) Iets anders dan Los Vast, bekende artiesten geven hun mening over De Foster Parents Fanclub die jongeren de ge legenheid biedt projekten in de Derde Wereld te ondersteunen en Jan Rietman ging naar enkele projekten op Haïti 21.50 (TT) Het water komt, filmreportage over de Alblas- serwaard. Presentatie: Maarten Schakel NOS 22.30 Journaal 22.45 Den Haag vandaag 23.00 Studio Sport: Hockey Amstelveen 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden VRIJDAG 18.00 Tik Tak 18.05 Fame, Amerikaanse serie 18.55 Kwizien, tips voor koken en lekker eten. Vandaag: In de Indi sche keuken 19.15 Juke Box 19.30 Uitzending door Derden: Pro gramma van de Liberale Syndi cale Omroepvereniging 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht 19.45 Nieuws 20.10 Kunst-zaken 20.20 Matlock, Amerikaanse serie. Afl.4: De rechter (The judge) 22.50 Nieuws en Coda: Etude nr. 7 opus 25, van Chopin, uitgevoerd door Katrien Verbeke, piano en Mark van Aken, cello 23.15 Einde 16.00 Centennial, 12-delige Ameri kaanse serie 17.35 Einde 17.55 Nieuws 19.30 Journaal 20.00 Autant savoir, informatief programma. Vanavond: Train ou speelfilm uit 1983 van Jean ker. Een jonge vrouw speelt met de gevoelens van alle mannen in het dorp. De brandweerman Pin Pon is echter zo onder de indruk van haar, dat hij haar laat wonen in zijn ouderlijk huis. Dit wekt de nodige spanningen op 22.30 Lumière Bleue. Vandaag: No Woman's Land, documentaire uit 1986 van Bernadetle Saint-Rémi over een vrouwelijke onderne- 23.00 Le triomphe du serpent, d geschiedenis van de wereld i eer. paar minuten, videofilm va Jan Vrooman uit 1986 23.10 Laatste nieuws 23.40 La pensée socialiste, politie ke uitzending 23.50 Einde 18.25 Losberg, serie 19.00 Hart aber herzlich 19.57 Programma-overzicht 20.00 (TT) Tagesschau 20.15 Die Drogen-Story (2) Katz und maus, Rausgiftwege in Deut- schland, documentaire over de invoer van drugs in Duitsland 21.00 Der 7 Sinn 21.03 Extratour, live programma 22.30 Tagesthemen, actualiteiten 23.00 ARD-Sport extra: Internatio nale tenniskampioenschappen van Engeland 23.15 Tatort, misdaadserie. In het woud wordt een jonge vrouw dood aangetroffen. Het spoor leidt naai 1 luk of een moord? Hoofdcommis saris Stroever houdt alles voor mogelijk 00.40 Tagesschau 00.45 Nachtgedanken, beschou wingen VRIJDAG 10.C0 Tagesschau und Tagesthe- 10.23 (S) Deinetwegen, een avond met Udo Jürgens 11.55 Umschau 12.10 Aus Forschunq und Technik DONDERDAG Radio 1 na 18 uur NOS: Elk heel uur nieuws. KRO: 18.35 Man en paard. 19.02 KRO's country time. 19.55 Maria ter Steeg. VARA: 20.02 Voor wie niet kijken wil. 22.20 Moordbrigade Stock holm. 22.50 Voor wie niet kijken wil. NOS: 23.07 Met het oog op mor gen. EO: 0.02 True light (0.02 Sto' tot nadenken. 1.02 EO's count y uur. 2.02 Voor wie niet slagen kan. 3.02 Zingen in de nacht. 4.0? Mu ziek motief. 5.02 Wakker op weg.) 12.5 13.00 Tagesschau 13.15 (S) Teletekst 13.30 Einde 14.30 (S) Teletekst 14.50Salto Mortale, die geschichte einer Artistenfamilie, serie 15.50 Tagesschau 16.00 Emil und die drei kleinen al ten Damen, Finse tekenfilm 16.15 Der Wolf is mein Bruder, nor- damerikanischer Indianer in den Stadten, documentaire over de aanpassingsproblemen van In dianen aan het stadsleven 17.40 Victor und Maria, Der Musik- pavillion, Engelse tekenfilm 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und heute, actualiteiten 18.20 Die Fëlle des Harry Fox, deel 2 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.15 (S) Deinetwegen, amuse mentsprogramma 21.00 Aus Forschung und Technik, reportage van de Aerosalon Pa rijs 1987 21.45 heute-Journal 22.10 Live, De ZDF-talkshow van uit de Alte Oper in Frankfurt 23.30 Apropos Film, aktuele filmru briek 00.15 Die Strassen von San Fran cisco (The Streets of San Fran cisco), Amerikaanse politieserie 01.05 Heute 10.00 Zie Duitsland 1 13.15 (S) Teletekstoverzicht 14.50 Programma-overzicht bledon. Aansl.: Concours hippi- que vanuit Aken 17.45 Ein Engel auf Erden (Hea vens gate) Amerikaanse serie. Aansl.: Heute-Schlagzeilen Avondspits. TROS: 19.02 Ferry Maat's Soul- en Disco Show. 21.02 De CD en L P. Show. 22 02 TROS Country. 23.02 Sesjun Radio 4 na 18 uur 8.00 Nws. VPRO: 18.02 De bewe ging. NOS: 20.00 Nws. 20.02 Hol land Festival 1987. VPRO: 22.00 Het Maarten van Norden Kwartet. 23.02 Muziek van nu Radio 5 na 18 uur KRO: 18.10 KRO-literair: Lezen voor de lijst. IOS: 18.40 Turks pro gramma. NOS: 19.00 Programma voor buitenlandse werknemers. TELEAC: 20.30 Andiamo. (herh.). 21.00 Gezond sporten OMROEP RIJNLAND 18.00-19.00 Ga jij de klas maar in, onderwijsprogramma 19.00-20.00 Kunstuur 18.00 Telekollea II. Physik, Feld und Atom, cursus natuurkunde. Afl.11Atommodelle 8 30 Het programma met de muis 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau en weerbericht 20.15 Film am Donnerstag: Duell (Duel), Amerikaanse speelfilm uit 1972 van Steven Spielberg. Eerr man vertrekt 's morgens van huis voor een zakenreis. Onderweg wordt hij achtervolgd door een grote vrachtwagen, die hem van de weg wil drukken Het begint tot de man door te dringen, dat de onbekende chauffeur het op zijn leven heeft voorzien, (herh.) 21.45 Vor Ort: Die Skulptur geht in i Munster 22.10 Konfrontationen. Moderne Kunst und öffentlicher Raum, dis cussie-programma 22.55 Ein Augenblick in der Haut ei- nes anderen, portret van de cho reograaf Maurice Béjardt en het Der Parcival des Wolfram Eschenbach 00.05 Laatste nieuws VRIJDAG 08.00 Telegymnastiek (37) 08.10 Schooltelevisie 12.25 Einde 16.35 Teletekstoverzicht 17.00 Schooltelevisie 18.00 John Craven's newsround, jeugdjournaal 18.05 Blue Peter 18.35 Go for it 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, regionaal nieuwsmagazine 20.00 Top of the pops, muziekpro- 20.30 Eastenders, familiefeuilleton 21.00 Tomorrow's world: The Prin ce of Wales Awards voor industri ële innovatie en produktie 21.45 Childwatch update 22.00 Nieuws 22.24 Regionaal nieuws en weer bericht VRIJDAG Radio 1 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nws. VPRO: 7.03 Het Gebouw, 11.05 NL. 12.05 Afde ling binnenland. NOS: 12.56 Mede delingen voor land- en tuinbouw. NCRV: 13.08 Hier en Nu 13.35 Kerk Vandaag. 14.05 Vrijdagmid dagmagazine. VARA: 16.05 De Ro de Draad Radio 2 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nws. KRO 7.03 Het levende Woord. 7.12 Ontbijt- show. 8.50 Pater Adri Maat. 9.03 Adres onbekend. 10.03 In antwoord op uw schrijven. 11.03 MA/ - Maga zine. 11.50 Pater Adri Maat. 12.03 De 100 minuten van Edvard Nies- sing. (13.03 Echo). 14.03 Ratel. 15.03 Kafka's tekeningen, hoor spel. TROS: 15.30 Gerard de Vries draait op verzoek. 17.03 Neder lands Hitwerk randa Richardson e.a. Afl 1Bells 23.00 Tenniskampioenschappen te Wimbledon 00.00 Rock gospel show 00.35 Weerbericht 07.00 Teletekst 07.35 Pink Panther 07.55 Weerbericht 07.58 Regionaal weerbericht 10.00 Journaal en weerbericht 10.05 Dallas, Amerikaanse serie 10.55 Tekenfilm 11.00 Journaal en weerbericht 11.05 Neighbours, serie 11.50 Jimbo and the Jet Set 11.55 Five to eleven Vandaag: Ge offrey Wheeler 12.00 Nieuws rn weerbericht 12.05 Manhunt of mystery island, serie. Afl. 10 12.20 Tekenfilm 12.30 On the house 13.00 Nieuws en weerbericht 13.05 Arthur Negus enjoys. Afl.: Chatsworth, derebyshiore 13.30 Wildlife on one: At home with badgers 13.55 Regionaal nieuws en weer bericht 14.00 Nieuws en weerbericht 14.25 Neighbours, serie 14.50 Tenniskampioenschappen te Wimbledon 17.10 Childrens BBC 17.15 Dastardly and Muttley 17.20 Heathcliff and Marmaduke: Marmaduke of the movies; A clo se encounter; Ghostly goof up 17.35 Friday film special: Fern the 22.30 Boogie outlaws 23.20 Newsnight, actualiteitenma gazine Radio 3 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nws. VOO: 7.02 Ook goeiemorgen. 9.02 Goud van oud. 11.02 Adam Curry. 12.02 Bart en de Zwart. 15.02 De Top 40 Radio 4 voor 18 uur VARA: 7.00 Nws. 7.02 VARA-Klas- siek. 8.00 Nws. 8.02 Vroeg Och tendconcert. 9.00 Het Internatio naal Concertcircuit: Radio Symfo nie Orkest Berlijn o.l.v. Peter Gülke. 10.25 VARA-Klassiek. NOS: 13:00 Nieuws. 13.02 Holland Festival Journaal. VARA: 13.10 Operette. EO: 14.00 Orgelbespeling. 14.30 Klein bestek. 15.30 Tussen Golden Gate en Staten Island. 17.00 Crè me du Baroque Radio 5 voor 18 uur NOS 9.00 Nieuws. 9.02 NOS- Sportief. 9.25 Waterstanden. RVU: 9.30 Japan. AVRO: 10.00 Meer dan Muziek. 11.00 Toppers van toen VRIJDAG 07.55 Open University 08.20 Einde 10.00 Teletekst 11.15 Schooltelevisie 12.00 Teletekst 12.40 Einde 13.00 Teletekst 13.32 Einde 14.05 Teletekst 14.20 King Rollo 14.25 Philemena the cat 14.38 Schooltelevisie 15.00 Nieuwsoverzicht e 16.03 Tenniskampioenschappen te Wimbledon 17.00 Nieuws en weerbericht 17.04 Regionaal nieuws en weer bericht 17.05 Tenniskampioenschappen te Sky Channel 18.00 Dennis 18.30 The New Candid Camera Show 19.00 The flying Nun 19.30 The green Hornet 20.00 My favorite Martian 20.30 Boney 21.20 All American Wrestling 22.15 Championship Wrestling 23.15 The smash great video race 00.15 Sky Trax. Popmuziek 00.45 Closedown VRIJDAG 07.30 The DJ Kat Wake-Up Club 07.35 The DJ Kat Show 08.30 First run. Popmuziek 09.00 UK despatch. Popmuziek 09.30 Soul in the city 10.30 space shopping 10.45 Young free and single 11.15 Smash great video race 12.15 Soft n romantic. Popmuziek 13.10 The Best of a Country Practi- klassiek. OVERHEIDSVOOR LICHTING: 11.45 Onder anderen. NOS: 12 00 Nieuws RVU 12 05 Toegift. FEDUCO: 12.15 Wijzer op 5. Herh. NOS: 13.00 Nieuws. AVRO: 13.10 Vrijzinnig Vizier. 14.00 De stofzuiger. 14.25 Muziek maakt alles mooier. 14.45 Meet mr. Mooney. 15.00 Sonja's Tip Tijd VPRO: 16.30 Welingelichte krin gen. OVERHEIDSVOORLICH TING: 17.46 Verkeer en Water staat. NOS: 17.56 Mededelingen RADIO WEST 7.15-8.00 ochtendmagazine, met nieuws, aktualiteiten, weers- berichten en verkeersinformatie. 12.00-13.00 Lunch-uur. met nwsoverzicht, progr.aank., ser- vicerubr., weerber., verkeersinf land- en tuinbouwinf., de kwis Hebbes en de voorstelling van de 14.00 Fashion TV 14.30 City Lights 15.00Thrillseekers 15.30 The deputy 16.00 Canada calling. Popmuziek 16.30 American show. Popmuziek 17.00 The DJ Kat Show Superchannel 18.00 Blake's 7 19.00 Game for a Laugh 19.25 Weather Forecast 19.30 Armchair Adventure 20.30 Kenney Everett 21.00 Shades of Darkness. Bewit ched 22.00 Super Channel News 22.30 Super Sport 23.00 Weather Forecast 23.05 World Cinema 01.00 Simon Potter 02.00 Amanda Redington 03.00 Eddie Kidd 04.00 The Live Show 05.00 Countdown 06.00 The Face 07.00 Hippo 08.00 Amanda Redington 09.00 Sons and daughters 09.30 Play golf 10.00 Follow me 10.15 Delia Smith's one is fun 10.30 Emmerdale farm 11.30 Simon Potter 12.30 Three sovereigns for Sarah 13.30 Are you being served? 14.00 weather forecast 14.05 Sons and daughters 14.30 Hippo 15.30 Ulysses 31 16.00 The live show 17.00 Countdown with Adam Curry 18.00 Récréations 18.40 Des Chiffres et des Lettres 19.00 Le grand Echiq 16.05 Le radis noir 17.20 Concert Offenbach 17.55 Calibre

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 23