NEDERLAND NEDERLAND [TELEVISIE TOEGELICHT] ING EN Nieuwe comedy-serie VRIJDAG 19 JUNI 1987 RADIO-TV PAGINA 29 SCHULD AFGELOST - Een in Australië wonende man van Poolse afkomst heeft een bedrag van duizend Australische dollars (1450 gulden) naar de gemeente Gendringen gestuurd. De oud- inwoner van Gendringen. ver trok 30 jaar geleden naar Austra lië om daar zijn geluk te beproe ven. Hij liet toen bij het toenma lige Burger Armenbestuur een schuld na van 273,17 gulden. Voor de gemeente was het des tijds moeilijk om dat geld nog te rug te vorderen, dus besloot de gemeenteraad in 1958 het bedrag af te boeken. De man ging het in den vreem de zo voor de wind dat hij deze week een cheque richting Gen dringen stuurde. Meneer Lewis, zoals de Pool zich nu noemt, be tuigde zijn spijt dat hij de schuld zolang had laten openstaan en wilde hem nu alsnog afbetalen. Het gemeentebestuur heeft hem een bedankbriefje gestuurd met de mededeling dat het geld geschonken wordt aan Terre des Hommes, een organisatie die Poolse artsen in staat stelt in Ne derland een opleiding als hart chirurg te volgen. TELEFOONVIERING - Zes tig mensen hebben in het klein ste gehucht van Australië de komst van een telefooncel ge vierd. William Creek, een gat met zes inwoners, ligt aan de rand van de Simpson woestijn. Van heinde en verre waren boeren aan komen rijden om de aanslui- HILVERSUM (GPD) - Het succes volle programma van Koos Poste- ma 'Klasgenoten' wordt misschien ook op de Belgische televisie uitge zonden. Momenteel worden daar over onderhandelingen gevoerd met de BRT. De maker van 'Klas genoten', dat door Veronica wordt uitgezonden, is Belbo Produkties. Directeur Ben Eikerbout denkt dat de onderhandelingen nog maan den gaan duren. HILVERSUN (GPD) - Johnny Kraaykamp, Adèle Bloemendaal en Rijk de Gooyer gaan samen de hoofdrollen spelen in een nieuwe comedy serie, die geschreven wordt door Annie M. G. Schmidt, haar zoon Flip Duin en Haya van de Heiden. De nieuwe serie wordt geproduceerd door Belbo Produkties. Volgens directeur Ben Eikerbout van Belbo heeft een aantal omroepen al belang stelling getoond voor de comedy. "De AVRO heeft wat ons betreft de oudste rechten, omdat zij 'De Brekers' uitzenden. Maar ook VARA en VPRO zijn geïnteresseerd". De nieuwe serie gaat 13 afleveringen tellen en de verwachting is dat het script eind dit jaar gereed zal zijn. De AVRO heeft nog een nieuwe reeks van 'De Brekers', waarin Bloe mendaal, Kraaykamp en De Gooyer ook de hoofdrol spelen, op de plank liggen. Volgens een woordvoerster van de AVRO wordt deze in het sei zoen 1988/'89 uitgezonden. De piloot Als Weekendfilm brengt de Tros vanavond 'The Pilot', een film waarin Cliff Robertson de rol speelt van de zwaar drinkende piloot Mike Hagan. Hagan begint zijn carrière als piloot van een klein vliegtuigje dat bestrijdingsmiddelen tegen ongedierte boven de velden uit strooit. Onder druk van zijn am bitieuze vtouw stapt hij over naar de verkeersvliegerij. Hagan voelt zich nu een stuk minder prettig dan voorheen, maar hij is niet bereid zijn riante inkomen en zijn prestige op te geven. De teleurstelling in zijn huwelijk en zijn carrière brengt hem een vriendin èn een alcoholversla ving. Als hij, tengevolge van de drank, een landing op een haar na verprutst, brengt een achter dochtige stewardess de maat schappij op de hoogte. Er wordt een co-piloot naast Hagan gezet die de beschuldigingen van alco holisme moet nagaan. (Neder land 1, 22.45 uur). Chagall ting van de telefooncel te vieren. Tot dusver was de bevolking af hankelijk van radio om contact te houden met de buitenwereld. ONSCHULDIG VAST - Een man werd na 12 jaar ontslagen uit een Amerikaanse gevangenis nadat gebleken was dat hij een verkrachting waarvoor hij was veroordeeld niet had gepleegd. Het 'slachtoffer' bekende op haar sterfbed dat zij had gelogen. In het parlement is een voorstel in gediend de man een compensa tie van twee miljoen gulden te geven. Een blanke vrouw, Alice Mock, had de 50-jarige Cammile, die zwart is, in 1975 beschuldigd van beroving en verkrachting. Om niet tot 45 jaar gevangenis straf te worden veroordeeld voor verkrachting met voorbedachte rade 'bekende' Cammile toen maar de vrouw in een opwelling te hebben aangerand, een feit waarop 12 jaar stond. Politiehonden in het trai ningscentrum in Keston, gele gen in het Engelse graafschap Kent, worden aan allerlei be proevingen onderworpen. Eén daarvan is het gedisciplineerd op een rij blijven zitten onder alle omstandigheden. En dat iets uiterst moeilijk wanneer de huiskat Minstrell even uitda gend als hautain voorbij komt stappen. (foto API Redeneert u even met mij mee? Het antwoord op de vraag wat er het eerste was: de kip of het ei?, moet misschien beantwoord wor den met: de haan! Stel er was eerst het ei. Dat lag zo'n beetje te liggen in de zon, en opeens kroop er een kuiken uit'. Maar zonder bevruchting door de haan had er geen kuiken in dat ei kunnen zit ten. De haan was er dus eerder dan het ei. De haan kan het ei echter niet rechtstreeks bevruchten, hij doet dat via de kip. Als het ei er het eerst was, om daarna de eerste kip te produceren, dan moet dat ei eerst via een eerdere kip door een eerdere haan zijn bevrucht. Het ei kan dus niet als eerste van deze Heilloze Drievuldigheid op aarde zijn geweest. De volgorde is: 112 De kip en/of de haan, 3. het Nu gaan we van de andere re denering uit: de kip was er het eerst. Kan een kip een ei leggen zonder eerst door een haan te zijn besprongen? Ja, dat kan. De eer ste kip kon dus wel een ei leggen zonder haan, maar het eerste ei kon geen kuiken voortbrengen zonder haan. Maar als die eerste kip een o n - bevrucht ei had gelegd, dat dus niet kon worden uitgebroed om vervolgens via via in de loop der eeuwen te kunnen zorgen voor een wereldkippenbestand van 3,8 miljard kippen die 38 miljard eieren per jaar leggen, dan zouden we nooit weet hebben gehad van het kip-of-ei-vraag stuk. De kip zou immers op onge veer 14-jarige leeftijd kinderloos zijn overleden, en het ei zou al na een paar weken bedorven zijn. Zonder haan derhalve geen be vrucht ei en daarmee de eerste of tweede kip), en zonder kip geen bevrucht ei. Voor ons vraagstuk doet het er weliswaar niet toe of de haan er eerder was dan de kip of omgekeerdmaar we weten nu in ieder geval dat de kip er eer der was dan het ei, omdat de es- sentiele tweede kip niet zonder tussenkomst van de haan via de eerste kip had kunnen ontstaan. Nu rest toch nog een penibele vraag. Waar komen die haan en die kip vandaan? Vandaagde- dag komen ze allebei uit een ei. Als de haan en de kip er beiden eerder waren dan het ei, dan moeten er aan dat eerste ei toch twee eieren vooraf zijn gegaan: een waaruit het hennetje, en een waaruit het haantje tevoorschijn kroop. Dat is inderdaad een pro bleem. Want waarom zou er uit een onbevrucht ei geen kuiken kunnen komen, als er uit het n i e t s wel een kip met kam, veren, een tokkelgeluid, twee poten met klauwen, ogen, een snavel, een ei leider en een kippekontje kan worden getoverd? Een ei dat niet kan lopen en vliegen, dat niet kan kakelen, dat zijn veren niet kan opschudden, dat geen poep- jes en plasjes kan doen, moet door Deze of Gene toch veel ge makkelijker uit het niets gefabri ceerd kunnen worden dan zo'n drukdoenerige scharrelkip'. En heeft Deze of Gene eenmaal zo'n ei met dooier en sliertjes gecon strueerd, dan moet het voor Hem of Haar toch een klein kunstje zijn om die ei-inhoud ook nog even te bevruchten; in elk geval moet dat eenvoudiger zijn dan het fabriceren van zo'n kraaien de haan met grote kam, opgezette borst en voortplantingsorganen'. Gelukkig weten we, dankzij de bijbel, hoe het met de schepping van de m e n s is gegaan. Eerst schiep God Adam, en daarna schiep hij uit een van Adams rib ben Eva. De vraag: wat was er het eerst, Eva of haar zwangere buik?, heeft daarom niemand ooit beziggehouden. Bij de mens was de haan (Adam) er het eer ste, daarna kwam de kip (Eva), en daarna pas het ei (Eva's zwangerschap, gevolgd door Kain en Abel). Zou het zo ook niet gegaan kunnen zijn bij het pluimvee, op de vijfde dag van de schepping: „En God zeide: Dat de wateren wemelen van levende wezens, en dat het gevogelte over de aarde vliege langs het uitspansel des he mels." En God schiep allerlei gevleu geld gevogelte naar zijn aard. Dus ook de haan en de kip. Over eieren wordt niet gerept. Pas een dag later kwam Hij aan de mens toe: Gen. 1:27. „En God schiep den mens naar zijn beeld; naar Gods beeld schiep Hij hem; man en vrouw schiep Hij hen." Hoe hij dat deed horen we pas laterin een soort postscriptum, Gen. 2:7. „Toen formeerde de HERE God den mens van stof uit den aard bodem en blies den levensadem in zijn neusalzo werd de mens tot een levend wezen." Maar daarmee beschikte de aarde wel over een mens, maar nog niet over een vrouw. Dat kwam later pas, nadat de mens al namen had gegeven aan het gevogelte des hemels ('kip', 'haan'); Gen. 2:20. Want toen de mens voor zichzelf geen hulp vond die bij hem paste (Ge- n.2:21), nam God bij de mens in diens slaap een van zijn ribben weg en bouwde de rib tot een vrouw die de man toen 'mannin' besloot te noemen (Gen. 2:22-24). Zo zal het eerder ook met de haan en de kip zijn gegaan. God for meerde de haan uit stof van de aardbodem, en daarna uit een botje van de haan de kip, die dus eigenlijk 'hanin' had moeten he ten. Het raadsel wat er het eerst was: de kip of het ei of de haan, is hiermee dus opgelost1. haan, 2. kip, 3. ei. Aktua TROS Aktua besteedt vanavond aandacht aan de vogelhandel vanuit Senegal en een bevol kingsonderzoek naar borstkan ker. In Senegal worden jaarlijks miljoenen tropische vogeltjes ge vangen voor de dierenhandel in het Westen. Vier van de vijf vo gels overleven de vangst en de overtocht niet. Na twaalf jaar onderzoek heeft een commissie van de gezond heidsraad de aanbeveling ge daan voor een bevolkingsonder zoek naar borstkanker voor vrouwen van 50 tot 70 jaar. Dat onderzoek heeft voor een aantal particuliere klinieken zo lang ge duurd dat zij zelf al met borston derzoeken zijn begonnen. (Ne derland 1, 22.07 uur). het levensverhaal van Chagall met beelden van zijn werk waar in vaste thema's als leven, dood, dieren, muzikanten, circusarties ten en elementen uit de natuur een belangrijke rol spelen. (Ne derland 2, 21.20 uur). TROS sport extra In een late uitzending van Tros Sport Extra wordt aandacht be steedt aan speedway. Het Am sterdams Olympisch Stadion is vanavond het strijdtoneel voor het wereldkampioenschap Speedway voor landenteams in groep 4. De deelnemende landen zijn Bulgarije, Joegoeslavië, Noorwegen en Nederland. (Ne derland 1, 00.20 uur). Radio toegelicht De Rembrandt Scholengemeen schap zendt morgen van 9.00 uur tot 13.00 uur via omroep Rijn land uit. In een vier uur durende uitzending laten vier brugklas sen het resultaat horen van een jaar radio-onderwijs. In de klas sen zijn interviews gemaakt door mensen van de media. Verder zijn er zelfgemaakte spotjes, jingles en zelfgezongen pop songs. Op het hele uur volgt een eigen Rembrandt-nieuwsuitzen- ding. Tot slot is een (on)bekende Leidenaar een paar keer te ho ren: Hij/zij wordt geinterviewd over zijn/haar schooltijd. Luiste raars moeten dan raden wie deze bekende Leidenaar is. (88.1 FM- kabel en 105.7 FM-ether Omroep Rijnland). Dit jaar is het honderd jaar gele den dat Marc Chagall in Rusland werd geboren. Ter gelegenheid van dit feit zendt de KRO een programma uit waarin de schil der praat over zijn werk, zijn le vensvisie en zijn joods-Russi sche inspiratiebronnen. De op namen zijn gemaakt kort voor de dood van Chagall in 1985. Dominik Rimbault, de maker van de documentaire, illustreert Vanavond is het tweede deel te zien (Ned. 1, 20.29 uur) van de drie delige miniserie 'If Tomorrow Comes' met Madolyn Smith en Tom Berenger. (foto anpi TROS 18.20 De mooiste foto's maak je zelf, afl.4 van de cursus Basis fotografie voor Iedereen. Vandaag: Vakantie en vrije tijd. Pre sentatie: Mireille Bekooy en Philip Kruyer. (herh.) 18.35 Het geheim van de Vredenhof, vijfdelige jeugdserie. Afl.3: Het goud van Schneisser. Jelle en Heieen Faber zijn op Schier monnikoog in gevaarlijke avonturen geraakt. Nadat zij 's nachts smokkeleaars hadden bespied bleek hun boot van zijn anker te zijn losgesneden, (herh.)' 19.00 Callmero, tekenfilm 19.05 Knight rider, Amerikaanse serie. Afl.: Knight Racer. Elena Thomas en haar vader kijken met spanning naar Elena's creatie, de Thomas Flyer, een race-auto waarin haar vader al zijn geld heeft gestoken. De auto verongelukt echter en Michael Knight wordt te hulp geroepen want er is duidelijk sabotage in het spel NOS 20.00 Journaal. (T.T.) TROS 20.28 Als er een morgen Is (If tomorrow comes), driedelige serie naar het gelijknamige boek van Sidney Sheldon. Afl.2. Als zij uit de gevangenis komt zweert Tracey dat geen man haar ooit nog pijn zal doen. Maar er is een man die uit hetzelfde hout is gesne den als zij, Jeff Stevens. Hun paden hebben zich al eens gekruist en dat zal nog wel een keer gebeuren. (Slot: zaterdag 20 juni, 20.00 uur. Ned 2.) 22.05 TROS Aktua, actualiteitenrubriek 22.35 Uw week In de sterren, astrologische rubriek met Carroll Righter. Presentatie: Ralph Inbar 22.45 TROS Weekend-filmDe piloot (The pilot), Amerikaanse tv- film naar het gelijknamige boek van Robert P.Davis. Senior pi loot Mike Hagan heeft alle kansen om Piloot van het jaar te wor den. Maar hij heeft een probleem. Zijn kijvende vrouw zet hem tot drinken aan. Dit komt aan het licht en de vliegmaatschappij stelt een co-piloot aan die de zaak moet onderzoeken 00.20 TROS Sport extra: WK Speedway voor landenteams. Pre sentatie: Walter Tiemessen en Margriet Zegers NOS 00.45 Journaal 00.50 Nieuws voor doven en slechthorenden AVRO 00.55 Het Nederlands kampioenschap Schaken 1987, analyse van de vandaag gespeelde partijen. Presentatie: Hans Höhm 01.10 Einde ZATERDAG NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Spanjaarden 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal. (T.T.) 19.00 Journaal KRO 19.12 De Muppetshow. Gast: Spike Milligan 19.37 Lotto-trekking, trekking van de Midlotto van de maand juni 19.45 Charles en Lucle, Franse speelfilm uit 1979 van Nelly Kap lan. Een armoedig echtpaar ziet door een onverwachte erfenis het leven volledig veranderen. Niet voorbereid op de financiële rompslomp, blijkt hun nieuwe teven niet alleen uit rozegeur en maneschijn te bestaan 21.20 Chagall (1887-1985) - De schilder die de wereld op zijn kop zette, deze romantische surrealist vertelt vlak voor zijn dood over zijn werk, zijn levensvisie en zijn joods-Russische inspira tiebronnen 22.10 Praten met de Minister-President NOS 22.30 Journaal IKON 22.45 Vurig van geest, portret van de Afrikaanse aartsbisschop Milingo, die het Vaticaan in verlegenheid bracht met zijn activitei ten als genezer 23.28 Een bericht van de Wilde Ganzen NOS 23.35 Nieuws voor doven en slechthorenden KRO 23.40 Cousin, couslne, Franse speelfilm uit 1975 van Jean Char les Tacchella. Er ontstaan de nodige verwikkelingen als Ludovic en Maria, neef en nicht, na een huwelijksfeest achterblijven, om dat hun wederzijdse echtgenoten samen zijn verdwenen 01.10 Einde 18.00 Tik Tak 18.05 Plons 18.10 De tovenaar van Oz (The wi zard of Oz). Japanse serie 18.30 Vrouwtje Theelepel (Mrs. Pepperpot). Japanse tekenfilm- 18.50 Onbekende wereld (Explo re), documentaire serie over na genoeg verdwenen beschaven- ingen. Afl.6: Godenverhuis en go denleven op Taiwan 19.15 Uitzending door derden: Pro gramma van de Vlaams Nationa le Omroepstichting 19.40 Mededelingen en vanavond 20.10 Weerbericht film uit 1978 van James Toback. Angelelli is de eigenaar van een goktent en smeekt zijn zoon twee speelschulden voor hem te innen. Om hem te helpen, doet Jimmy het, maar komt hierdoor in grote moeilijkheden, (originele versie met Nederlandse ondertiteling) 22.20 Filmspot, achtergrondinfor matie bij de filmactualiteit 22.40 Nieuws en Coda. De bomen staan van bloesems vol, van Pro sper van Langendonck België/Frans 1 18.15 La boite aux images 19.00 Journaal 19.03 Ce soir, regionaal magazine 19.30 Journaal 20.00 Miss, serie 20.50 Victoires Afl 2. Frankie Ver- cauteren, filmportret 21.55 Special rock: The Cure 22.25 Laatste nieuws B.25 (S) Solo für 12, spelprogra 19.00 (S) WWF-Club - live von der BUGA 19.57 Programma-overzicht 20.00 Tagesschau. (TT ondertiteld) 20.15 Der Volltreffer (The sure thing), Amerikaanse speelfilm uit 1984 v i Rob Reiner 21.50 Sportschau 22.30 Tagesthemen met oericht aus Bonn 23.00 Oh Mensch Annaherung an unser Menschenbild, studio discussie 00.15 (ZW) Spione und Agenten Kennwort: Reiher, Westduitse speelfilm uit 1963 van Rudolf Ju- gert. In 1944 stort een Ameri kaans vliegtuig boven België Radiol na 18uur NOS: Elk heel uur nieuws. AVRO. 19 02 Hobby-vitaminen. NCRV: 20.02 Water en vuur 21.02 Meng paneel 22.02 NCRV-Vrijdag-sport NOS: 23.07 Met het oog op morgen VOO: 0.02 Oh, wat een nacht met om 0 02 Stemband 2.02 Oh. wat een nacht. 5.02 Ook goeiemorgen Radio 2 na 18 uur AVRO: 18.03 AVRO's radiojour naal 18.15 Minjon magazine. 19.00-07.00 Zie Radio 1 Radio 3 na 18 uur NOS: 18.03 De Avondspits. VOO 19.02 Curry Van Inkel. 22.02 Countdown café 10.00 Heute 10.03portschau 10.45 Liebe in der Dammerung. 18.20 Ein Engel auf Erden, vervolg 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Auslandsjournalberichten van buitenlandse corresponden ten 20.15 Derreick, misdaadserie 21.15 Vorsicht Falie!, een voorlich tingsprogramma van de politie 21.45 Heute-Journal 22.10 Aspekte, Kulturszene China 1987, documentaire over China's cultuurpolitiek 23.10 Filmforum: Michael Ciminos Heaven's gate", documentaire over de duurste film die ooit uitge bracht is 23.40 Spielplatz des Teufels (The Devil's playground). Australische speelfilm uit 1976/76 van Fred Schepisi. In een conventioneel in ternaat groeit de 13-jarige Tom op. Zijn puberteit is problema- de kamermuziek 19.00 De bo venbouw. 20.00 Nieuws. NCRV: 20.02 Holland Festival 1987 NOS 23.00 NOS Jazz de PSP. KRO 18 30 Taal en Teken. NOS: 19 00 Pro gramma voor buitenlandse werkne mers. EO. 20 30 De bijbel open. 21.00 De schoolagenda 21.15 OMROEP RIJNLAND Radio Ivoor 18 uur NOS: Elk heel uur nws. TROS: 7.03 TROS Nieuws Show. met om 7.09 ner, een leerling, stelt hem voor toe te treden tot zijn geheimbroe derschap, waar geestelijke liefde door lichamelijke tuchtiging ge vonden wordt. Tom wordt bang 01.15 Heute Wirtschaftsordnun- magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau met weerbericht 20.15 Stadtbrachen - grüne Insein im Ruhrgebiet, natuurreportage 21.00 Unerhort - Die Geschichte der deutschen Frauenbewegung von 1830 bis heute. 12-delige do- schiedenis van de Duitse vrou wenbeweging. Afl. 11Zeit der Verdrangung - Zeit des Wie- deraufbaus 21.45 Lebensweg? reportage over de 26-jarige Arnold P die wegsn moord veroordeeld is 22.15 Das Juwel der Krone (The ju- wel in the crown), Engelse tv-se- rie naar de roman van Paul Scott. Afl. 14: Die Teilung der Beute. Op de dag voor zijn vertrek naar Ran- pur hoort Guy Perron de motie ven van de moord op Merrick tij dens een diner bij Graaf Bronovs- ky. De volgende dag wordt zijn trein aangevallen, waarbij alle mohammedanen worden ver moord. 23.10 Nachgespielt: Vaters Land, reportage over een vader die de plaats waar hij opgroeide aan zijn Natuurrubnek, 7 20 Het weer. (NOS. 7.30 Nieuws) 7.40 Uitgaan stips; 7.48 Toerisme; 8.06 TROS Aktua; 8 24 Ontbijtgast van de week; 9.03 Introductie Prijzenslag; 9.05 Ontbijtgast v.d week; 9.20 Overz. kranten; 9.30 Recept van de dag; 9.45 Kieskeurig; 9 57 Introduc tie Kamerbreed, 10 08 Show nieuws; 10.20 Prijzenslag, 10.30 Kieskeurig op wielen. 10.40 Sport- aqenda. 10.50 Finale prijzenslag. 1103 TROS Kamerbreed. 12.03 TROS Nieuws Show, met om 12 03 Oud Plaatwerk (NOS 12 56 Mede delingen voor land- en tuinbouw). 13.06 TROS Aktua; 13 30 Finan cieel nieuws; 13.40 Mensen uit het nieuws; 14 40 Doe 't zelfrubriek; 14.50 Vijf minuten van Herman Pie- ter de Boer; 15.08 Medische ru briek; 15.20 Overz avondkranten; 15.35 Sportagenda; 15.50 Jeugd- sport; 16.10 Dierenmanieren; 16.30 Van boeken bezeten; 16.50 Film en videonieuws. 17 03 TROS Aktua magazine, met vanaf 17.30 het weekjournaal ZATERDAG 08.50 Tele-Gymnastik (32) 09.00 Tv-cursussen 09.00 News of the week 09.15 Actualités 09.30 Englisch für Anfanger: Afl.31 (herh 10.00 Avec plaisir, i 10.30 Die Germanen, informatieve serie AII.2 11.15 Fernuniversitat im Dritten; Fehlertolerierende Rechsensys- teme l/Frauen ii 18.35 Internationale paardenshow te Birmingham 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 Londen Plus, regionaal nieuwsmagazine 20.00 Wogan, showprogramma 20.40 The Grand Knockout Tourna- Amerikaanse 23.25 Omnibus, serie doucmentai- res. Afl Big band in the book world, documentaire over het uit geven van boeken 00.25 Internationale paardenshow te Birmingham 01.35 Weerbericht 04.55 Finale World Cup Rugby 07.45 TV-cursussen 09.30 The family Ness, tekenfilm 09.35 Dogtanian and the three Radio 2 voor 18 uur NOS Elk heel uur nws. VARA 7.03 De wind. 7.13 Hallo Hier Hilversum (8.03 De rode draad 8.55 Het Soci alistisch Strijdlied 9.03 Het weer dit I). 10.03 De stand van za- t Van 14.03 Radio 3 voor 18 uur NOS Elk heel uur nws. NCRV: 7 03 Vroegop. 7.30 Rabarbara. 8.03 Pop non stop. 9.03 Gospel-rock 10 03 12.03 Lost Vast Special Radio 4 voor 18 uur AVRO 7 00 Nws 7.02 Wakker v den met Michael Haydn 8.00 f> Muskehounds, tekenfilmserie 10.00 It's wicked, gevarieerd kin derprogramma 19.15 Randolpg Schott in: Coman che station, Amerikaanse speel film uit 1960 van Budd Boetticher 21.00 Face the muzic 21.30 Gardener's world, tuin-maga- 22.00 The hitchhikers guide to the galaxy, comedy-serie 22.35 Cardiff singer of the world competition 1987, internationaal concours voor operazangers 23.15 Paardenraces te Ascot 23.35 Newsnight, actualiteitenma gazine 00.20gWeerbericht 00.25 Cricket, samenvatting 00.55 Lady of deceit, Amerikaanse speelfilm met Lawrence Tierney Sky Qhannel 18.00 Dennis 18.30 The New Candid Camera Show 19.00 The Flying Nun 19.30 The Green Hornet 20.00 My Favoriete Martian 20.30 Boney 21.20 All American Wrestling 22.15 Championship Wrestling 23.15 Sky Trax. Popmuziek 00.45 Closedown Journaal VOO 13 10 Veronica Klassiek, met nieuwe grammofoon- en compact platen. 16.00 Lang leve Dag dokter, (herh.) 10 00 Taal, te kens en regels EO 10 15 EO Fami liedag 1987 VPRO: 14 00 Euro- buro 15.00 Het spoor 16.00 Het spoor terug. EO 17 00 Lichten uit zicht OVERHEIDSVOORLICH TING: 17.46 Franco huis. NOS 17.56 Mededelingen en Nws RADIO WEST 7.15-8.00 ochtendmagazine, met nieuws, aktualiteiten, week berichten en verkeersinformatie 12.00-13.00 Lunch-uur. mei nwsoverzicht, progr.aank., ser- vicerubr., weerber.. verkeersinf land- en tuinbouwinfde kwis Hebbes en de voorstelling van de dag. 08.00 Fun Factory 08.30 The Cisco Kid 11.10 Barrier Reef Superchannel 18.00 Under the Mountain 18.30 The Goodies 19.00 Game for a Laugh 19.25 Weather Forecast 19.30 In at the deep end 20.30 Some Mothers Do ave'em 21.00 Hot Pursuit 22.00 Super Channel News 22.30 Super Sport 23.30 Weather Report 23.35 Tales of the Unexpected 00.00 Kolchak 01.00 Rockin' at the speed of light 04.00 Chart Attack with Sin 07.00 Boogie Box 08.00 Funbus 11.30 Rockm' at the Speed of Light 18.00 Récréation 18.40 Des chiffres et des lettre 19.00 Millésime 19.30 Le RadisNoir 20.50 Humeur. Humeur 20.55 Concert Offenback 21.30 Montagne

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 29