Foreholte: volgend seizoen weer terug 'Grand slam' Wessel Matige tijden bij triathlon Voor basketbalploeg is alles mogelijk op EK Leiden met gemak naar overwinning Talentvolle Sunter wint distiictstitel PAGINA 16 DO ST SPORT MAANDAG 25 MEI 198 MAA TORONTO (ANP) - De pri meur van de gecombineerde Europese titelstrijd schaatsen voor vrouwen en mannen is voor 1990 toegewezen aan Ne derland. De KNSB moet het toernooi gunnen aan één van de nationale kunstijsbanen. Bij de vergadering van de techni sche commissie van de ISU, de internationale schaatsunie, in Toronto werden weinig schok kende besluiten genomen. Voor 1988 ligt de gehele schaatskalender al vast. In het programma van de we reldbekercompetitie, dat eer der al vrijwel afgerond werd in Inzeil, zijn geen veranderingen gekomen. Het overdekte Thialf krijgt de opening van het sei- Illustratief beeld uit de wedstrijd Foreholte-V en K. Anja van der Ploeg delft letterlijk het onderspit tegen een overmacht van Groningse speelsters (foto Rcné Pietersi gensd seizoen misschien komen. Denk je dat dat prettig is voor de speelsters die er nu in staan? Nie mand weet waar-ie aan toe is. Ik ben van mening dat het bestuur Foreholte heeft laten degraderen. Daar blijf ik bij". Schaatsdubbel het eerst in Nederland zoen. De finale van de vrou wencompetitie komt ook naar Nederland. De lijst van zeventien wereld records, die in Toronto officieel werden erkend, vermeldt er elf die in Heerenveen tot stand kwamen. Volgens de Neder landse ISU-bestuurder Jan Charisius zijn de laatste sprint- "Flauwekul", noemt Jan van der Wissel de kritiek. "De trainer be paalt het technische en tactische beleid en we zullen ons dan ook nooit met de opstelling bemoeien, maar als er problemen zijn dan moeten wij ingrijpen. Het is onzin- verrichtingen uit Medeo, de beste tijden ooit, niet aange meld. De tijden van onder an deren Thometz en Blair kwa men niet bij internationaal er kende wedstrijden tot stand. In Canada is slechts een kor te discussie geweest over de vraag of er een scheiding moet komen tussen binnen- en bui tenrecords. Charisiiis: „De technische commissie gaat de ontwikkelingen afwachten. We voelen er in het algemeen wei nig voor meerdere soorten re cords in te voeren. Een voor deel is geweest, dat er in Medeo ook wereldrecords gesneuveld zijn. Dat geeft aan, dat niet al leen indoorbanen de toekomst hebben." nig om te stellen dat wij schuldig zijn aan de degradatie. Het is niet gelukt omdat de ploeg niet genoeg kwaliteit heeft. Dat klinkt mis schien hard, maar het is wel de waarheid. Het aanstellen van Kecs- kemethy wil niet zeggen dat we geen vertrouwen in Geerlings heb ben. Dat vertrouwen houden we" tot en met de laatste wedstrijd van het seizoen. We wilden gewoon een frisse wind door de club laten "Of er meisjes bijkomen, is moei lijk te zeggen. Ik vind het helemaal niet noodzakelijk dat de speelsters uit Voorhout komen. Misschien kunnen we in de toekomst een re giofunctie gaan vervullen. Als we goed presteren krijg je volle zalen en misschien dat de club dan ook eens televisie komt. Dat biedt weer de mogelijkheid om de speelsters te ondersteunen. Volgend seizoen willen we terug in de eredivisie. De speelsters hebben nu de nodige er varing opgedaan en dat kan dan van pas komen. Foreholte wil uit de anonimiteit". NOORDWIJK - Luba Leiden heefi zaterdagmiddag volgens verwach-LE ting het 15e basketbaltoernooi var^jgj MSV gewonnen. De Leidse selec IVj tie bleef in de Noordwijkse North-*™ gohal ongeslagen. Bij de vrouwen doe ging de eerste prijs naar MSV, dalyot in de slotpartij gedecideerd afre-Un kende met Lisse. Ondanks het experimentele ka rakter van de ploeg had Leiden ir q, de openingswedstrijd weinig moei te met MSV (55-67), dat met een l uitgebreide, doch verzwakte for- Wi, matie aantrad. Holland Lions, dal de in de eerste partij op taaie tegen- ter stand stuitte van Leiderdorp 2 (65- de 62). kwam door de Leidse 'gastspe- on Iers' Oscar Taal (BVO, met 19 pnt he topscorer) en Ben de Jong (Gras- tw shoppers) op achterstand (60-56). ee nc Tijdens de inhaalrace sloegen zo- P*' wel bij arbiter Van Haasteren als vc bij een aantal 'leeuwen' de stoppen door, waardoor Leiden dankzij een w' stortbui van (opzettelijke) fouten de (verdiende) zege vanaf de vrije worplijn kon veiligstellen: 79-64. v< si Leiden had in de slotwedstrijd vc veel moeite met het kwistig met driepunters 'strooiende' Leider- JT dorp: 79-70. Holland Lions eindig- de op de tweede plaats door met 84-63 af te rekenen met MSV, dat in Frank van der Poll (16) zijn beste speler had. Leiderdorp werd door e de 58-47 winst op MSV derde. De z: verschillen waren bij de vrouwen r aanmerkelijk groter. MSV kreeg geen tegenstand van MSV 2 (72-35), Leiderdorp (56-45) en Lisse, dat door winst (63-48,65-50) op de twee zwakste deelnemers tweede werd. In het Groningse Haren moesten 1 vrije worpen na afloop van de in 1 een gelijkspel geëindigde finale tussen Leiderdorp en een selectie 1 uit de Hoeksewaard (41-41) de win- naar van het HSV-toernooi aanwij- i zen. Bij 45-46 miste Wil Moerer voor Leiderdorp, dat daardoor met de tweede plaats genoegen moest Het seizoen wordt zondag afge sloten met een mini Rayongala, waarbij Leiderdorp in Op Dreef uitkomt tegen de beste spelers van onder andere Blitz, Grasshoppers en MSV. VOORHOUT - Het zat er al geruime tijd aan te komen, maar de degradatie van Foreholte kwam gistermiddag toch nog heel hard aan. Door de eigen nederlaag tegen V en K (14-19) en de verrassende overwinning van concurrent PSV op SEW (17-14) daalde de Voorhout- se vrouwenploeg precies een jaar na de promotie naar de hoogste klasse van de handbal competitie weer af naar de eerste klasse. Die klap kwam in de goed gevulde sporthal De Gaasbak hard aan. want stilletjes had het team van trainer Wim Geerlings gehoopt op een zege, waardoor pas volgende week op de laatste speeldag van de competitie over het lot van Fore holte zou worden beslist. Dat liep anders omdat de Groningse oppo nent ondanks de lage notering op de ranglijst een maatje te groot bleek voor de thuisclub, die van goede wil was en keihard knokte voor een goede resultaat. In de eer ste plaats het klasseverschil en in mindere mate een portie pech, in casu dubieuze beslissingen van de arbiters, waren er de oorzaak van dat Foreholte vanaf het begin van de wedstrijd achter de feiten aan liep en vroeger dan verwacht af scheid moest nemen van de eredi visie. Dat is overigens niet van in vloed op de komst van 'handbal- profeet' Jan Kecskemethy, zo be nadrukte voorzitter Jan van der Wissel direct na afloop van de ont moeting tegen V en K. "Ongeacht het niveau waarop we spelen, staat het vast dat hij komt", aldus Van der Wissel. "Kecskeme thy had de nodige aanbiedingen van buitenlandse clubs. Wij zijn van mening dat hij behouden moet blijven voor het Nederlandse handbal. Waarom zou Foreholte daar dan niet voor zorgen"? De komst van de 55-jarige Tsjech, die zich voor vier seizoenen aan Foreholte heeft verbonden, is mogelijk gemaakt door Datateam. dat zowel de Voorhoutse club als het Nederlands Handbal Verbond sponsort. Kecskemethy staat vol gend jaar nog onder contract bij het NHV, waardoor zijn bemoeie nis bij Foreholte dan tot zes uur be perkt zal blijven. De tot Hollander genaturaliseerde Tsjech is gedeel telijk afgekeurd, waardoor hij niet meer dan twintig uur per week mag werken: veertien bij de bond en zes bij Foreholte. Handbalschool "Maar na dat eerste jaar komt hij volledig in dienst van de club", al dus Van der Wissel, die de moge lijkheden onderzoekt om te komen tot een handbalschool, die geleid zal gaan worden door Kecskeme thy. "We geven daarmee uiting aan wat de sponsor voor ogen heeft. Foreholte-V en K 14-19 (8-11) Doelpunten Foreholte: Nel Geerlings 6, Monique van Deelen 3, Ellen Warmerdam 2, Marian Mens 2, Elly Spreeuw 1. Datateam probeert het handbal niet alleen bij Foreholte, maar in heel Nederland weer op niveau te krijgen. Het bedrijf wil daarbij ook iets in de maatschappelijke sfeer voor de speelsters doen. Wat mij betreft zouden we in Nederland tot semi-professionalisme kunnen ko men, maar ik denk dat de tijd daar nog niet rijp voor is. Voorlopig kunnen we straks in elk geval iets in de maatschappelijke sfeer doen. Een baan regelen dus voor de meisjes". "Maar ronselen doen we zeker niet", benadrukt Van der Wissel. "We kijken alleen welke meisjes van club veranderen en wie er naar het buitenland gaan. Die willen we graag voor het Nederlandse hand bal behouden". In Voorhout circu leren nogal wat namen en voor de club is het te hopen dat er verster kingen kunnen worden aangetrok ken. Want zonder vervangers, van de routiniers Nel Geerlings, Han- nie Boskamp (gisteren weer van stal gehaald) en Elly Hoek (die te gen V en K officieel afscheid nam) staat een snelle terugkeer in de ere divisie niet vast. "Er moeten versterkingen ko men, anders redden ze het volgend jaar niet", blikte de scheidende Wim Geerlings vooruit. "Foreholte heeft weinig kwaliteit en dat moet de ploeg compenseren door heel hard te werken. Helaas is dat alleen de laatste wedstrijden gebeurd. Aan de andere kant vraag ik me af of al die versterkingen de club goed zullen doen. Foreholte is nu nog een echte Voorhoutse vereni ging. Veel mensen komen kijken omdat ze de meisjes kennen. Dat zal in de toekomst mogelijk veran deren". Geerlings zelf zal dat niet meer beleven, want hij maakt plaats voor Kecskemethy. Aan zijn laat ste jaar bewaart de beheerder van een Voorhouts tennispark overi gens hoofdzakelijk vervelende her inneringen. "Ik heb hier negen sei zoenen gewerkt, maar ik heb nog nooit zo'n rot tijd gehad als dit jaar". Geerlings doelt op de interne conflicten, waarbij hijzelf, ex-doel- vrouwe Olga Almekinders en het bestuur van de vereniging betrok ken waren. Rommelen Volgens de trainer heeft de club leiding aan de basis van de degra datie gestaan. "Door te rommelen in de groep. De problemen waren destijds de wereld uit. maar het be stuur is toen weer gaan graven. Een jammerlijke zaak. Ze hebben ons altijd maar aan laten romme len. maar op het moment dat we op niveau gingen spelen, moesten ze zo nodig op de voorgrond treden". "Ze zijn verkeerd bezig geweest. De laatste tijd hoor je weer allerlei berichten over meisjes die vol- Homeruns troeft bij Wassenaar Frank Hagen ging tijdens de derde Rijnsburgse triathlon op herhaling. Evanals vorig jaar won de atleet uit Vaassen de 'halve' in 4 uur en 37 minuten v(foto Dick Hogcwoning) RIJNSBURG - Tegenvallende tij den kenmerkten zaterdag de derde triathlon van Rijnsburg. De deel nemers aan de halve triathlon maakten er allesbehalve een span nende wedstrijd van en dat was ge zien de verwachtingen teleurstel lend. De vergelijking met vorig jaar maakte zelfs duidelijk dat er geen enkele vooruitgang te be speuren was in de geklokte eindtij den. Frank Hagen won voor de tweede achtereenvolgende maal in het bloemendorp en finishte, even als vorig jaar, na 4 uur en 37 minu ten. Een zeer matige winnende tijd voor een wedstrijd, die daarmee sportief gezien op geen enkele ma nier kan tippen aan het predikaat 'nationaal niveau'. De eindtijden in een topwedstrijd liggen al gauw tussen de 4 uur en 4.20 uur, iets waar ze in Rijnsburg vooralsnog al leen maar aan mogen denken. Het ontbreken van start- en/of prijzengeld mag als één van de be langrijkste redenen hiervoor wor den aangevoerd. De professionali sering in de triathlonsport neemt namelijk dusdanig grote vormen aan dat de toppers slechts die wed strijden op hun programma zetten waar wat te verdienen valt. Een mogelijkheid die Kees Ouwehand. lid van het organisatieteam, voor volgend jaar in Rijnsburg ook ze ker- niet uitsluit. "We zijn in drie jaar gegroeid naar een organisato risch groot evenement. Volgend jaar kunnen we misschien iets gaan doen met prijzengeld. Aan startgeld beginnen we echter perti nent niet", meent Ouwehand. Het ontbreken van een vinnige strijd tussen de 'toppers' was ge deeltelijk onmacht. Mart Moraal eindigde als tweede welliswaar op een ruime achterstand van tien mi nuten, maar hierbij moet worden vermeld dat de Oegstgeester zeker acht minuten verspeelde bij het wisselen van een lekke band. Mo raal, die pas zijn tweede halve triathlon afwerkte, toonde zich desondanks content met zijn eind tijd die twee minuten sneller was dan die van vorig jaar. Wat bij de 'grote' jongens ont brak, bleek wel aanwezig te zijn bij de deelnemers aan de kwart triath lon. De Katwijker Jaap van Rijn en Frank de Vogel maakten er een spannende strijd van die op het scherpst van de snede werd uitge vochten. Vogel, de snellere zwem mer, zag van Rijn op zijn aërodyna mische racefiets op het 45-kilome- ter lange fietsparcours al snel voor bijkomen. Een verwoede poging van Vogel om op het afsluitende onderdeel zijn opgelopen achter stand alsnog goed te maken mis lukte op een haar. Tien seconden bleef het verschil in het voordeel van Van Rijn. Bij de vrouwen ging de overwinning naar Gonnie Wens- veen uit Oegstgeest voor de Rijns burgse schaatsenrijdster Petra Grimbergen. Thomas Steenvoorden is tij dens een kwart-triathlon in het Duitse Essen op een twaalfde plaats geëindigd. De wedstrijd maakte onderdeel uit van de zoge naamde 'drielanden' wedstrijd. Naast deze 'kwart', die geheel werd beheerst door Nederlanders, staan er nog twee halve op het program ma. in het Limburgse Stein en in België. Steenvoordens eindtijd be droeg 2.04 uur. De Noordwijker eindigde hiermee op tien minuten van de Nederlandse winnaar, Frank Huls. RENEE VAN DER HARST LEIDEN - In de honkbalcompeti tie kwam Adegeest tot een gemak kelijke overwinning tegen de Delftse Studenten, terwijl Wasse naar de punten deelde met Jeka uit Breda. Scorpions kon het tegen het vorig jaar gedegradeerde Flyers uit Zoetermeer niet bolwerken en ver loor kansloos. Adegeest liet eigen kweek Wou ter van Dijk (20) starten. Hij hield het bijna drie innings vol en kreeg alle runs tegen. Toen Dick de Goe de hem op de heuvel kwam ver vangen, was het uit met de pret voor de Delftse Studs, want hij hield hen op nul. Veelal door fou ten en vier wijd kwamen de Voor- schotense punten binnen. Het werd uiteindelijk een gemakkelij ke 15-7 zege voor Adegeest. De wedstrijden tussen Jeka en Wassenaar werden gekenmerkt door homeruns. Zaterdag in Breda sloeg Edsel Thielman al in de eer ste inning de bal het veld uit. Maar de tegenstander deed het in de ge lijkmakende slagbeurt beter. Een "double", gevolgd door twee Was- senaarse veldfouten, zorgden voor volle honken. De nummer vier aan slag van Jeka deponeerde de bal over het buitenhek en Wassenaar keek plots tegen een 4-1 achter stand aan. Er werd door de Kerke- houters slecht geslagen (2 honksla- gen totaal). Ook werd er niet gepro fiteerd van de kansen (tien keer 4- wijd) die de werpers van Jeka hen boden. Daarmee is de 8-4 neder laag volledig verklaard. In de return beklom Ronald van Montfoort de heuvel voor Wasse naar en gaf de Bredase tegenstan der weinig kans met de cijfers 3-6- 6-1. De man van de wedstrijd was echter Richard Wessel. Hij liet een "grind slam" homerun noteren in de vierde inning. Via een honkslag en twee vrije lopen kwamen alle honken bezet. Daarna sloeg Ri chard de bal het veld uit. Dat bete kende een 4-0 voorsprong en die werd niet meer uit handen gege ven. Beide partijen sloegen nog een solo-homerun, waardoor de eindstand uiteindelijk op 5-1 werd bepaald. Zwak honklopen en niet op het juiste moment slaan waren de be langrijkste oorzaken van de neder laag van Scorpions tegen Flyers. Alleen Rene Hensing en Ruthnell Brown konden iets ondernemen tegen werper Erkul. Coach Kiki Poulina is bezig zijn binnenveld te "vormen", omdat de meeste spe lers buitenvelders van origine zijn. Gelukkig voor hem was Joop Asier na een blessure-periode weer terug op het eerste honk en daardoor werd een grotere nederlaag dan 6-1 voorkomen. In de regionale softballcompeti- tie won Volle Bak van het tweede team van Red Lions uit Den Haag. Adegeest verpletterde de Delftse Studentes en Flash Power had geen moeite met het tweede negen tal van Celeritas. Volle Bak heeft nog maar twee speelsters over van het team van vorig jaar en kon pas deze week de eerste overwinning laten noteren. Onder leiding van hoofdklasse speelster Marian Van Deursen wordt aan een nieuw team ge werkt. De jeugd in het team droeg een flink steentje bij aan de 10-5 overwinning. De vrouwen van Adegeest liepen met 30-3 over de Delftse Studentes heen. Het was hun vijfde overwin ning op rij en zij staan daarmee fier aan kop van hun klasse. Flash Power, de laatste softbal- aanwinst in de regio Leiden, be haalde in hun vijfde wedstrijd van het seizoen de vierde overwinning. Celeritas 2 uit Den Haag moest er met 15-8 aan geloven. Werpster Ire- ne van der Horst gooide vijf maal 3-slag en Amarillis van der Horst (een dochter) was de beste slag- TON HOFSTEDE AMSTERDAM (ANP) - De natio nale basketbalploeg heeft de eer ste en laatste toets voor de Euro pese titelstrijd in Athene met plussen en minnen afgesloten. Het grootste pluspunt in het vier- landentoernooi in Amsterdam was de overwinning in de slot wedstrijd op Israel. De basket ballers toonden karakter door een kleine achterstand in de spec taculaire slotfase om te zetten in een klinkende zege: 85-78. Door dat resultaat eindigde de ploeg van Harrewijn op de tweede plaats achter Frankrijk. De Roe menen werden derde en Israel vierde. Minpunten had Harrewijn ook gezien in het driedaagse evene ment, dat slechts negenhonderd toeschouwers naar de Apollohal trok. De coach was vooral ge schrokken van het gebrek aan fy sieke hardheid van de spelers. In de wedstrijd tegen Frankrijk, za terdagavond, kon de ploeg die te kortkoming niet langer verhul len. „Wij hebben een verschrikke lijke achterstand als het aan komt op fysiek basketbal. De spe lers weten er totaal geen raad mee, verliezen het hoofd, worden prikkelbaar en gaan rare dingen doen", analyseerde Harrewijn de nederlaag (82-93) tegen de Fran sen. „Kwalijk nemen kan je het de jongens nauwelijks. Als er in de eredivisie op de man wordt ge speeld, is het al gauw van: pas op, of ik sla je op je bek. Tegen Frankrijk moesten de jongens zich volledig omschakelen." Die omschakeling ging met ha peren en stoten. De spelers raak ten licht ontvlambaar door het gehang en geduw van de Fran sen en reageerden hun irritatie afin een bijna heuse vechtpartij. Het verlies van de zelfbeheersing leidde tevens de nederlaag in. Halverwege de tweede helft werd een tussensprint van Frankrijk fataal. Onder aanvoering van Ostrowski, de meest waardevolle speler van het toernooi, en Du- buisson, met 79 punten de top schutter in de Apollohal nam Frankrijk negen punten voor sprong, die niet meer werd afge staan. Het duel tegen Frankrijk, en ook dat van gisteren tegen Israel, bracht ook aan het licht, dat de Nederlandse selectie een speler mist, die de wedstrijd naar zich toe kan trekken. Frankrijk had die iii Dubuisson, die met 31 pun ten, waaronder zeven driepun ters. de wedstrijd vrijwel in zijn eentje besliste. „Jos Kuipers moet het kunnen", oordeelt Harrewijn. „Hij heeft er de mogelijkheden voor, steekt er boven uit, maar echt een duel naar zijn hand zet ten gebeurt nooit." De wedstrijd tegen de Israeli's voor Harrewijn voldoende aan knopingspunten op om met een redelijke dosis vertrouwen over een week naar Athene te vliegen. De ploeg had geleerd van de wed strijd tegen Frankrijk. Het bleef tegen de rappe en fysiek sterke Is raeli's niet alleen verdedigend alleszins op de been, het toonde ook aan over de juiste wedstrijd mentaliteit te beschikken. Na de gelijkopgaande eerste helft (42- 42) nam Israel tussen de vijfde en tiende minuut na de pauze vijf punten voorsprong (57-62). In de slotfase brak de grote fou- tenlast Israel op. Achtereenvol gens verdwenen de grote mannen Lassof, Cohen en Mercer met vijf fouten van het veld. De Neder landse afweer hield het hoofd koel in de gevechten onder de bor den en De Waard besliste in sa menwerking met Kuipers (22 punten) het duel in Nederlands voordeel. Het vrouwenteam verloor twee maal van Polen: 58-64 en 60-63. DORDRECHT - Leiden heeft een nieuwe rassprinter in Jeroen Sunter, 16 jaar oud, B-junior en lid van AV-Holland. Ondanks zijn jonge leeftijd presteert hij het om sprinttijden te lopen waar menig senior jaloers op zou zijn. Sunter, die eerder dit seizoen al een keer op een handgeklokte 10,9 liep, kwam tijdens de districtskampioenschappen het afgelopen weekeinde in Dordrecht tot een uitmuntende 11,18 op de 100 meter on danks een harde tegenwind. Hiermee veroverde hij met overmacht de districtstitel voor B-junioren en deed hij eigenlijk alle andere 100 meter tijden verbleken, inclusief die van de mannen. Sunter zou zelfs in de mannen-finale om een ereplaats hebben meegedongen. Ook op de 200 meter was Sunter een klasse apart in zijn categorie. Hij won de finale overtuigend in een wederom zeer scherpe tijd (22.75). Holland-atlete Esther Schouten behaalde een eerste plaats op de 100 meter horden in een tijd van 14,34. Schouten beleefde een uitstekend weekeinde doordat ze op nog twee nummers (kogelstoten: 10.87 en hoog springen: 1.65) derde werd. Ook de estafette-ploeg van de Bataafse vrou wen wist een gouden plak te veroveren in een snelle tijd van 49,47 secon den. Bij de middenafstandslopers waren dat Jan Jansen (B), die een sterke wedstrijd op de 1500 meter liep en teslotte als tweede wist te eindigen in 3.58,53 en Arnold van Atten, die op de 800 meter zichzelf en iedereen verraste door eveneens als tweede te finishen (1.55,95). Dirk Maassen van de Brink (H) wist bij het snelwandelen een zilveren plak te veroveren door de 5000 meter af te leggen in 23.29,29. De Bataafse A-juniore Ellen Silverentand kan ook tevreden terugblikken op deze districtskampioen schappen. Zij wist maar liefst drie medailles te veroveren. Zaterdag werd ze tweede op de 100 meter (12,86) en gisteren voegde ze daar nog een tweede (200 meter in 26,54) en een derde plaats (100 meter horden in 15,66) aan toe. John van der Zwet, de jonge Spartaan, bevestigde de blakende vorm waarin hij momenteel verkeert door op de 400 meter horden het brons voor zich op te eisen. Verder waren er bronzen plakken voor Jan Laan (S) op de 5000 meter (14.55,02), voor polshoogspringer Tom de Koning (S) die tot 4 meter 20 kwam, voor Gert-Jan Palm (H) op de 110 meter horden (14,86) en voor de A-junior Michel Versteegen (B) op de 1500 meter, die hij aflegde in 4.11,18. Han Kulker had voor nog meer Leids succes kunnen zorgen, maar door een fout van trainer Bram Wassenaar, die vergeten was Kulker voor deze wedstrijd in te schrijven, kwam Kulker niet aan de start.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 16