AV Holland goed uit startblokken Foreholte houdt kans op behoud in de hand Drappers boekt winst in Spanje Jury roept Brit tot winnaar uit Terechte triathlonzege Kiens Zesde plaats Bataven en Spartaan Vierde plaats voor De Bruin Kwalitatief zwakke kringwedstrijd MAANDAG 18 MEI 1987 GRANADA (ANP) - Rob Druppers is zijn Spaanse toernee gestart met een overwinning. De Utrechter zegevierde tij dens internationale atletiekwedstrijden te Granada op de 800 meter in 1.46,20. Druppers, die nog weinig aan snel heidstraining heeft gedaan, verwees de Keniaan Konselah naar de tweede plaats (1.46,80). Derde werd de Spanjaard Trabado: 1.47,30. NIJMEGEN/SITTARD - De eerste competitiewedstrijd is voor de mannenploegen van AV Holland en De Spartaan zeer bevredigend verlopen. Het moet voor beide atletiek- ploegen niet moeilijk zijn zich te plaatsen voor de finalepoule in de eerste klasse, waarbij AV Holland zelfs uitzicht houdt op promotie. Na gisteren staat de ploeg namelijk op de tweede plaats in het landelijke klassement. De Spartaan neemt hier de zesde positie in. De meeste punten waren gisteren afkomstig van de loopnummers. Iets wat opmerkelijk is voor AV Holland, dat de afgelopen jaren een uitstroom van goede lopers heeft gekend. Zo kwamen Gert- Jan Palm (H) en John van Loon (S) tot zeer snelle tijden op de 110 me ter horden. Palm reikte tot 14.96 en Van Loon tot 15.23. Eric Taal (H) en dezelfde John van Loon vochten een verbeten duel uit op de 100 me ter. De elektronische tijdwaarne ming noteerde 11.20 voor Taal en 11.27 voor Van Loon. door Jan Brouwer de Koning Degelijke tijden werden er gelo pen op de 800 meter. Michel Moll (H) is er altijd het toonbeeld van en ook nu weer bewees hij dat met 1.55,4. Paul Straathof (S) is ook op de goede weg met zijn 1.56,9 en ju nior Frank Posthumus (H) verraste aangenaam door ruim onder de twee minuten te duiken: 1.58,5. Op de 1500 meter kon alleen William Augustinus (S) een behoorlijke tijd neerzetten van 4.04,0. De 400 meter werd een spannen de strijd tussen Jaap Dirkx (H) en John van der Zwet (S). Aan de fi nish bleek het tijdsverschil nihil: 50.31 voor Dirkx en 50.33 voor Van der Zwet. Dezelfde Van der Zwet toonde opnieuw zijn klasse tijdens de 400 meter horden. Voor één ron de met obstakels had hij slechts 55.66 nodig en daarmee bleef hij Chris Winkel (H) ruimschoots voor, alhoewel diens 56.79 acceptabel was. Een wisselvallige race liep Jan Laan (S). In zijn duel met Theo van der Veer (H) op de 5000 meter leek hij aanvankelijk geklopt, maar in de laatste ronde stoof hij als een duivel uit een doos over Van de Veer heen en noteerde bovendien een goede eindtijd van 14.45,5. Van de Veer eindigde in 14.49,6, terwijl het in dezelfde race Tony Pracht lukte een persoonlijk record te lo pen: 15.30,5. De technische nummers, die veelal minder punten opleveren, brachten toch een aantal goede re sultaten naar voren. Met name de krachtnummers werden beheerst door Nico Kriatkov (H) en Nico van Noort (S). Kriatkov kogelde naar 13.92 en smeet de discus naar 44.70, waarna hij direct vertrok naar woonplaats Oud-Beijerland. Van Noort had ook weinig moeite met de smijtvoorwerpen: 13.63 met de kogel en 46,92 met de discus. Ruud Waayer (H) behaalde bij het discuswerpen een afstand van 44.00. Het speerwerpen leverde twee goede worpen op: Bas in 't Veld (H) kwam tot 50.00 en Harald van Dooren (H) tot 47.04 Rob Ultzen (H) benaderde twee maal zijn persoonlijke bestspron- gen. In de zandbak noteerde hij bij het verspringen 6.60 en bij het hink-stap-springen 13.82. Hein van Heek (S) overbrugde eveneens 6.60 bij het verspringen. Het polshoog- bed vormde het decor voor een drietal vier meter sprongen. Aijen de Haan (H) won het onderdeel met 4.20. Achter hem reikte Mark van Vliet (H) tot een hoogte van 4.10 en Tom de Koning (S) tot 4.00 Aan het einde van de wedstrijd leverden de estafettes nog zeer aanvaardbare tijden op, en zoals gebruikelijk dubbele punten. AV Holland werkte de 4 x 100 meter af in een tijd van 44.23 en de 4 x 400 meter in 3.27,5. De Spartaan moest met iets langzamere tijden genoe gen nemen: de 4 x 100 in 44.69 en de 4 x 400 in 3.34,8. Bataven In Amersfoort verliep het de mannenploeg van de Bataven min- DIESSEN (ANP) - Mieke Havik heeft de driedaagse Omloop van Het Molenheike gewonnen. Het meest ervaren lid uit de nationale selectie werd in de afsluitende tijd rit over 8100 meter derde, op der tien seconden van Petra de Bruin uit de ploeg Riethoven. In het klas sement had Mieke Havik ruim een halve minuut voorsprong op Ines Vahrenkamp (WD1). Petra de Bruin werd vierde Mieke Havik won zaterdag de eerste etappe door na een rit van 87 kilometer de Westduitse in de sprint te verslaan. Havik en Vah renkamp waren vijf kilometer voor het einde uit het peloton ontsnapt. De tweede etappe, met start en fi nish in Diessen, werd gisteren ge wonnen door Monique Knol uit Soest. WIELRENNEN - Twee Nederlan ders behoren tot de wielerploeg van de Vlaming Roger Swerts voor de Ronde van Italië, die donderdag in Sanremo begint. der goed. De ploeg reikte in de tweede klasse niet verder dan een zesde plaats. Debet hieraan waren een aantal flinke tegenslagen. Zo was de ploeg incompleet, moest een zieke Jan Jansen de 1500 meter lopen (uiteindelijk 4.12,3) en liep Han Kulker op aanraden van bondscoach Bram Wassenaar een niet-favoriete afstand, namelijk de 400 meter en dat kostte nogal wat punten. Kulker liep overigens 50.4. Vermeldenswaard zijn de presta ties van Jan Verloop op de 1500 meter: 4.04,2, de vertesprong van Harry van de Velde: 6.41, de hoog- tesprong van Aijan Kroes: 1.90 en de 5000 meter tijd van Jaap van Duyvenvoorde: 15.13,7. Derde plaats Florijn ROEIEN - Ronald Florijn van Die Leythe is gisteren tijdens de inter nationale roeiregatta van Mann heim derde gehouden in het skif- nummer. De zege was voor Peter Michael Kolbe. De in Noorwegen woonachtige Westduitse skiffeur legde de 2000 meter af in 6 min. 50,02 sec. De Rus Valeri Dossenko werd in 6.53,37 tweede. Leidenaar Florijn had voor de twee kilometer 6.55,11 nodig. Vrouwen De vrouwen van AV Holland eindigden bij hun eerste competi tie-optreden in Sittard gisteren als achtste. Door dat resultaat komt Holland voorlopig niet terecht in de degradatiezone, hetgeen vorig jaar nog wel het geval was toen de ploeg op de tiende stek eindigde. Yvonne van Dorp bezorgde de Leidse ploeg weer een flink aantal punten. Op de honderd meter liep zij 12,0. Een prima tijd en dat ter wijl Van Dorp zich in de voorberei ding niet eens gespaard had voor deze eerste belangrijke clubwed strijd. Ook op de 400 meter deed Van Dorp van zich spreken door in 55,5 seconden over de finish te gaan. In de schaduw van haar club genote liet ook A-juniore Sandra Parlevliet zien over een goede con ditie te beschikken: de 100 meter legde zij af in de redelijke tijd van 13,3. Op de 400 meter bleef ze fraai binnen de minuut (59,4). Brigitta Bakker liep een degelij ke 800 meter (2.23,1) en Corrie van Egmond kwam in haar 3000 meter race uit op een nieuw persoonlijk record: 10.34,2. Tegenover de te genvallende prestaties van Esther Schouten (1.60 hoog, 34.98 speer) stond een verrassend optreden van juniore Anneke Hoek, die bij het verspringen op 5 meter 15 uit kwam. De 4 x 100 meter werd uit stekend gelopen met een tijd van 49 seconden. De vrouwenploegen van De Spartaan en De Bataven presteer den in de tweede klasse ook naar behoren en bezetten respectieve lijk de derde en zesde plaats. Op vallend was de prestatie van junio re Ellen Silverentand (B) die de 100 meter afraffelde in een zeer accep tabele 12,8 seconden. Goede pres taties werden verder nog geleverd VOORHOUT - Foreholte kan zich nog steeds redden uit de degrada tieperikelen. Gisteren wonnen de Voorhoutse handbalsters in Voor hout van het reeds gedegradeerde Swift uit Roermond met 15-13 (9- 4). Zoals de score al suggereert is het ondanks de ruime voorsprong bij de rust toch nog een benauwde ontsnapping geworden. De Roer- mondse oppositie had tenslotte niets meer te verliezen en wilde duidelijk het afscheidskaartje uit de eredivisie wat oppoetsen met tenminste een puntje uit Voorhout. Toen de stand voor Foreholte na de tweede twee minuten straf voor Nel Geerlings door een qua bal techniek toch wel wat beter Swift tot 14-13 was teruggebracht ver dween ieder overleg in de Voor houtse acties. Met nog acht minu ten te spelen leek voor een driftig aanvallend Swift zelfs nog een overwinning niet onmogelijk. Met zes tegen vijf was het echter niet Swift dat scoorde. Annelies Nieuwpoort vond juist in dit alles- LEIDEN - Op zich was de 15-3 zege van Scylla op Valkenswaard zater dag een daverende verrassing. Maar de Leidenaars hadden wel het geluk dat bij de tegenstander de Chinees Huo en Edwin Ange- nent geblesseerd afhaakten. Daar door kon de Leidse ploeg naar een ruime zege uitlopen. Gerard Bak ker junior en Sjoerd Meijer (2) wa ren verantwoordelijk voor de ver- liespartijen. Gisteren verloor Scylla met 11-7 van De Veluwe. Peter Paul de Vrind (2), Robert de Groot (2), Ge rard Bakker en Sjoerd Meijer scoorden de punten. Voorts werd een dubbelspel in winst omgezet. De Leidse ploeg heeft zich inmid dels veilig gesteld in de eredivisie. Avanti verloor zaterdag het sleu telduel met Eindhoven met 10-8. De Hazerswoudenaars hebben nu nog 10 punten voorsprong in de eindrangschikking. JCV is gepro moveerd naar de eredivisie. NOORDWIJK - Toen negen jaar geleden op het Amerikaanse eiland Hawaii de triathlon werd geïntro duceerd, kon nog niemand ver moeden tot welke grootte deze nieuwe drievoudige sport zou uit groeien. Anno 1987 weten we dat het aantal triathlons de spuigaten uitloopt, terwijl deelnemersaantal len van tweehonderd of meer eer der regel dan uitzondering zijn. In herent aan deze massadeelname is het stayeren tijdens het fietsen, het grootste probleem waar deze sport al sinds het ontstaan mee te kam pen heeft. Ook tijdens de derde editie van de Estec - triathlon, die een overwinning opleverde voor de Groninger Henry Kiens, ont stond over dit onderwerp wrijving tussen de atleten. "De atleten maken zelf de sport door Marga Kortekaas (B), zowel bij het kogelstoten (10.65) als bij het discuswerpen (36.34), Astrid Oostermijer (S) die bij het speer werpen tot een afstand van 38.86 kwam, Cuny de Nie (S) die bij het verspringen tot 5 meter 14 reikte en Marjan Langezaal (B) die over een hoogte van 1 meter 60 sprong. Voorts werd er op de 4 x 100 meter estafette nog een snelle 49,6 gelo pen door de Bataven-vrouwen. beslissende fase voor Foreholte en kele knappe reddingen. Elly van Leeuwen werd op de linkerhoek fraai aangespeeld en legde alle kracht van haar sterke rechterarm in een zoever die Paula Perriens in het Roermondse doel niet kon stoppen, 15-13. Dat was de beslis sing want die dreun kon Swift niet meer verwerken. Foreholte verde digde de winstmarge fanatiek en het uit de tweede lijn schotarme Swift kon Annelies Nfeuwpoort niet meer verontrusten. Bondscoach Keckskemethy na afloop over Foreholte: "Van deze wedstrijd heb ik echt geen hoge verwachtingen gehad. De meisjes zullen nog wel wat moeten leren. Versterkingen? Als die komen zal ik niet "nee" zeggen, maar als dat niet gebeurt zal Foreholte het moe ten kunnen doen met wat er nu in huis is". Nel Geerlings: "Er is van- KATWIJK - LZ'1886 is met de meeste overwinningen uit de twee de ronde van de kringkampioen schappen gestapt. De strijd om de titels in de Gouwe - Rijnstreek stel de kwalitatief echter weinig voor. De wedstrijden werden afgewerkt in het Katwijkse 50 meter-bad, een bassin dat niet direct borg staat voor snelle tijden en opzienbaren de prestaties. De opvallendste prestaties kwa men op naam van Dennie van Klink van LZ'1886 en Christiaan Fischer van de organiserende ver eniging Z en PC. Hoewel Van Klink op de 200 meter schoolslag voor de meisjes onder de veertien jaar geen kringtitel in de wacht sleepte, leverde zij veruit de beste prestatie. Op het moment dat het start-fluitsignaal ging, werd er door één van de aanwezige toe schouwers op een toeter geblazen. kapot", oordeelde Bernard Hagen na afloop van de triathlon. De Lis- senaar kookte van woede omdat vele deelnemers op de terugweg van het fietsparcours het wieltje van hun voorganger kozen en uit de wind fietsend op een wel erg ge makkelijke manier de thuishaven weer bereikten. Hagen kreeg in zijn kritiek bijval van Carla van der Does. De twee voudig Nederlands kampioene had zich onderweg ook groen en geel geërgerd aan de strijdwijze van haar collega's. "Het wordt al ge woon gevonden. Reglementen zijn reglementen en daar moet ieder een zich aan houden. Sommigen zijn zelfs nog trots ook op hun 'snelle' fietstijd en het scheelt soms wel tien minuten als je lekker uit In het Stadion van de Jeugd greep de Spanjaard Gonzalez op de 1500 meter de winst in 3.39,20. Over drie dagen zet Druppers zijn toernee voort in Zaragoza, waar hij op nieuw een 800 meter loppt. De at leet van Hellas wordt vergezeld door Jaap van Treijen van AV Nij megen. Daarna keert Druppers naar Nederland terug om vervol gens op 28 mei in Sevilla (1500 me ter) en enige dagen later in Madrid (800 meter) te lopen. Marathon De Ehthiopiër Abebe Mekonnen heeft gisteren de twaalfde editie van de marathon van Parijs gewon nen. Mekonnen, die vorig jaar ze gevierde in Rotterdam, noteerde een tijd van 2 uur 11 minuten en 10 seconden. In de stadsmarathon van München won de Turk Ach- med Aktun in 2.13.37. Mekonnens landgenoot Terefa Guta eindigde in Parijs als tweede in 2.12.38. Derde werd de Brit Mike Bishop. Slechts de eerste drie pas seerden de finish in Vincennes in minder dan 2 uur en 15 minuten. Tot de 25e kilometer had Mekon nen het gezelschap van Guta en de Tanzaniaan Alfredo Shahanga. Gu ta handhaafde zich, maar Shahan ga - broer van Gidamas die in Rot terdam de strijd staakte - viel ver terug. Mekonnen eindigde twee maanden geleden als vierde tijdens de wereldtitelstrijd veldloop in daag misschien kwalitatief wat minder gepresteerd als men ver wachtte, maar er is wel geknokt. En dat ontbrak in voorafgaande wedstrijden. Als we in alle wed strijden zo op het resultaat zouden hebben gespeeld zouden we nu de race met PSV niet eens hebben hoeven vol te houden". PSV verloor gisteren kansloos van OSC: 23-15. Maar V en K dat niets aan het toeval overliet en gis teren een video-opname liet maken van Foreholte-Swift pakte giste ren in Groningen een punt van V en L, 15-15. Daarmee zijn de Gro ningse handbalsters zo goed als veilig voor degradatie. Hellas hoeft zeker niet meer te vrezen na de winst in Sittard op Sittardia, 18-13. Waar het dus om gaat is de winst van Foreholte op V en K, Zondag in Voorhout en daarbij verlies van PSV in Eindhoven tegen SEW. Terwijl de rest van het startveld ge woon doorzwom lag de LZ - zwem ster stil in het water, in de veron derstelling dat het hier een valse start betrof. Ondanks deze onge lukkig opgelopen achterstand vocht Van Klink zich terug naar een prima tweede positie, die in een tijd van 3.00.0 een NZK-limiet opleverde. Christiaan Fischer zwom op de 100 meter schoolslag bij de jongens van jaargang 1976 naar een-kringti tel in 1.27.0, de beste landelijke tijd in die leeftijdsklasse. Dirk Haas noot bezorgde Katwijk de tweede kringtitel. Op de 100 meter school voor jongens geboren in 1974 zwom de Z en PC'er naar een eer ste plaats in 1.21.7. Antoine van Weerden was de eni ge zwemmer die tot twee maal toe de hoogste trede op het podium be klom. Op de 100 school bij de jon de wind kan zitten", aldus de ver bolgen Van der Does die met haar tijd van 2.34.30 bij de eerste dertig in het algemeen klassement kwam. Het betekende tevens haar derde achtereenvolgende overwinning in de Estec - triathlon. Rob Oremus, eén van de organi satoren, kon ondanks deze wanklanken terugkijken op een geslaagd evenement met een meer dan voortreffelijke winnaar. Naast toppers als Jaap van den Berg en Frank Huls, de winnaars in resp. 1985 en 1986, misstaat de naam van Henry Kiens geenszins. De Gro ninger kreeg zijn zege in geen ge val cadeau. Johan Hoekstra uit Delft confronteerde de latere win naar bij het begin van het lopen met een achterstand van honderd meter. Ruim zes kilometer had Warschau. Aan de marathon na men 12.000 atleten deel. De Amerikaan Greg Foster, tweede op de Olympische Spelen van 1984 op de 110 meter horden, heeft zaterdag een goede rentree gemaakt door in Westwood zijn specialiteit te winnen in de hand- geklokte tijd van 13,1 seconden. Foster had geen wedstrijd gelo pen sedert zijn dramatische val in maart in de finale van de 60 meter horden tijdens de indoor-wereldti- telstrijd in Indianapolis. In Califor- nië nam hij revanche op zijn riva len Tonie Campbell, indoor-we- reldkampioen, en Roger Kingdom, die tweede en derde werden in 13,2 en 13,3 seconden. De 110 meter horden was een van de schaarse hoogtepunten op het teleurstellende atletiekgala. De talentvolle Mark Witherspoon won de 100 meter in 10,14 seconden voor good-old Harvey Glance, die dezelfde tijd noteerde. Johnny Gray ljep op de 800 meter met 1.44,65 de beste wereldseizoentijd. De Nigeriaan Egbunike won de 400 meter in 44.75. Bij de vrouwen kwam Mary Sla- ney-Decker niet in actie. Zij trok zich kort voor de start van de mijl terug met een lichte achillespees- blessure. Wereldrecördhoudster op de ze venkamp, Jackie Jonyer, won twee onderdelen: de 100 meter horden in 12,6 en het verspringen met 6 meter 88. De hordentijd betekende een verbetering van het Ameri kaanse record van Stephanie High- tower (12.79), maar werd niet er kend omdat het een met de hand geklokte tijd was. Tweevoudig Olympisch kampioene Valerie Brisco-Hooks was de snelste op de 400 meter in de goede tijd van 50,71 seconden. Moses Edwin Moses heeft zaterdag zijn 106e opeenvolgende overwinning op de 400 meter horden behaald. In Princeton zegevierde hij na een slechte start in de matige tijd van 49,19 seconden. Moses is sedert 2 september 1977 op zijn specialiteit ongeslagen. In New Jersey won Sydnee Maree de 1500 meter in 3 minuten en 43,14 seconden. Italië Voor de Italiaanse atletiek begint de victorie in San Giovanni Valdar- no. In het kleine Toscaanse stadje werd de Italiaanse atletiek dit weekeinde twee nationale records van hoog niveau rijker. Drie maan den voor de wereldtitelstrijd in Ro me bevestigden Giovanni Evange- listi en Alessandro Andrei hun we reldklasse. Evangelisti, derde bij de Olympi sche Spelen, verbeterde zijn record verspringen met negentien centi meter tot 8,43 meter. Andrei, win naar van het goud in Los Angeles, liet de kogel 22,17 meter van de ring neerploffen, elf centimeter verder dan zijn nationale topper. gens onder de achttien jaar kende Van Weerden in de verste verte ui teraard geen concurrentie: 1.10.4; De 200 wissel leverde een zege op in 2.23.2. De andere kringtitels aan LZ-zij- de vielen in handen van Paulien Stastra (m. o/16) op de 200 meter rugslag, Karin Stastra (m'75) op de 100 meter vlinderslag en Geralda Boekweit op de 200 meter school slag voor meisjes onder de achttien jaar. Fleur Bakker geeft in haar leeftijdscategorie landelijk de toon aan. Niet verwonderlijk was het daarom dat ook zij bij de meisjes onder de tien jaar op de 100 meter rugslag een titel meesnoepte. Maaike Parrel, Onno Regensbur ger en Robert Jansen waren voor de ploeg van De Zijl/LGB succes vol tijdens de kringkampioen schappen, die de komende weken verder losbranden. Kiens nodig om dit gat te dichten. De versnelling van de Groningse student die direct daarop volgde betekende de beslissing in de wed strijd. Pim van den Bos finishte kort achter voorgenoemd tweetal op een derde plaats. Ook tijdens de vorige week gehouden kwalifica tie-wedstrijd voor het EK sprint - triathlon moest Van den Bos Kiens voor zich dulden. Op ruime achterstand van de na tionale grootheden kwam de Noordwijker Hans Wesseling bin nen in een tijd van 2.14.13. Tijdens het lopen had Wesseling van posi tie gewisseld met Edward Hagen, het schaatsfenomeen uit Lisse, die uiteindelijk als zesde binnen kwam. RENEE VAN DER HARST Een glimlach kon er bij Colin Sturgess, de verrassende i van de internationale avondzesdaagse zaterdagavond op de Bult Van Swift niet Vanaf. (foto Van Boven) LEIDEN - Afstappen en toch winnen, dat overkwam de jonge Brit Colin Sturgess zaterdag tijdens de slotrit van de internationale wieleravondzesdaagse (IWAZ) op de Bult van Swift. Na een onge kend spannende ontknoping bleken de overige kanshebbers el kaar juist zodanig in de wielen te hebben gereden dat Sturgess alsnog aan het langste eind trok. Een ronde voordat André van Reek de meet als etappewinnaar passeerde, was Marco Vermeij al tot winnaar van de IWAZ gebom bardeerd. Een beslissing die snel herroepen werd, waarna de jury aan het rekenen sloeg om uiteindelijk Sturgess als winnaar uit te roepen. Dit geschiedde om de simpele reden dat niemand meer aan het puntentotaal van de pas 18-jarige baanrenner was geko men. Van Reek kwam daarvoor juist twee beslissende seconden te kort. Vermeij en Walshaw hadden op hun beurt in de slotrit pre cies één plaats hoger moeten eindigen. De winnaar over zijn zes daagse: „Ik heb twee dagen goed gereden, steeds toen het regen de. Vandaag was ik doodmoe, het ging niet meer. Op dit zware rondje moest ik er vanaf. We hadden alle troeven op John (Wals haw) gezet. Dat ik toch nog won was dan ook een klein wonder". Het eveneens jonge duo van de Bollenstreek, Vermeij-Van Reek, stond er inmiddels wat beteuterd bij. André van Reek over tuigde met overwinningen tijdens de eerste en de laatste etappe, Vermeij imponeerde met een aantal solo-ontsnappingen. Met één daarvan leek de Lissenaar zaterdag rechtstreeks op de eindzege af te stevenen. Al snel in zijn eentje aan de haal, poogde Vermeij het peloton te dubbelen. Dat lukte niet en Jan van Straten en Van Reek kwamen erbij. De zaak leek ten gunste van Vermeij beklonken, ware het niet dat Van Reek na het vallen van een gaatje besloot in zijn eentje door te gaan. Dat bleek een tactiscjie missser. Mede vanwege het wegvallen van hun belangrijkste gangmaker, zagen de uitgebluste Vermeij en Van Straaten zich nog teruggepakt door een achtervol gend groepje. Daarin bevond zich ondermeer Walshaw, waardoor de eindzege van Vermeij en eventueel die van Van Reek op losse schroeven kwam te staan. RUUD DOBBELAAR

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 16