Renault maakt zich een week lang sterk voor elk merk. Nationale Occasion Week: Jazz at the Circus FOM. N.D. BURGH ■RENAULT' Leiden; Elam B.V., Haarlemmerweg 2-4, Tel. 071-121210/213341. Katwijk; Auto Bierman Katwijk, Valkenburgseweg 2, Tel. 01718-71704. alphei» studiecentrum CIRCUSTHEATER Kom zaterdag 16 mei kijken hoe dat gebeurt Hoogheemraadschap van Rijnland s AANBIEDING ÜHet succes vari de nieuwe Renault- modellen is zó groot dat de Renault- dealers u een keur aan jonge en gezonde inruilwagens aan kunnen bie den. Inruilwagens met meer of minder kilometers op de teller, met meer of minder accessoires. Maar altijd inruilwagens die van bumper tot bumper gecon troleerd zijn en waar nodig in orde gebracht. Kortom, top klasse occasions in alle prijs klassen en alle merken. Occasions die tijdens de' Nationale Occasion Week extra aantrekkelijk zijn dank zij de scherpe prijzen en de extra hoge inruüprijs voor uw huidige auto. Bovendien koopt u uw auto op 'n vertrouwd adres waar persoonlijke service en erkend valónanschap garant staan voor probleemloos rijplezier. 6 Maanden niet betalen! Tijdens de Nationale Occasion Week doet de Renault-dealer u een fantas tisch voorstel: Bij aanschaf van een occasion in de Nationale Occasion Week betaalt u 6 maanden géén aflossing en géén rente!* Bovendien kunt u de wettelijk vereiste aanbetaling meestal royaal vol doen dank zij de extra hoge inruilprijs voor uw huidige auto, tijdei is de Nationale Occasion Week. Kortom, een fantastisch aan bod waardoor u op vakantie gaat met uw nieuwe auto zon der dat u het le half jaar iets hoeft te betalen aan aflossing en rente.* 3 Maanden onvoor waardelijke garantie. Of u nu een kerngezonde Franse, Duitse, Italiaanse, Zweedse of Japanse occa sion aanschaft, u bent altijd zeker van 3 maanden onvoorwaardelijke garan tie op zowel onderdelen als arbeidsloon. Ongeacht het aantal kilome ters dat u rijdt. Een solide garantie die het logische ge volg is van het feit dat elke auto grondig getest en ge keurd is en in elk opzicht aan de hoogste eisen voldoet. Voor u betekent dat de zekerheid van een maximum aan rijplezier. Bel C02Q) 802802 voor de occasion die u zoekt. Stel, u bent. op zoek naar een occa sion van merk X, kilometerstand Y in kleur Z. Dan belt u de Vraaglijn (020) 802802 en u hoort bij welke Renault- dealer of dealers u de door u gezochte auto kunt vinden. Eén unieke service die u heel wat onnodige kilometers en telefoontjes bespaart. Een service waaruit opnieuw blijkt dat Renault zich sterk maakt voor alle merken. De mooiste occasions heten u welkom. De Nationale Occasion Week vindt bij alle Renault-dealers plaats vanaf 12 mei. Kom kijken, rijden, praten en profiteren, want tijdens de Nationale Occa sion Week ontmoet u de mooiste occasions met de beste garanties en 't grootste voordeel. Max. te financieren bedrag: F 10.000,-. Min. te financieren bedrag F 5.000,-. Auto's ouder dan 1983 zijn uitgezon derd van de financieringsregeling. A.S.C. Academie voor éénjarige beroepsopleidingen directie secretaresse (havo/v.w.o.i afdelingssecretaresse imavo d.) commercieel management secr. (havoiv.w.o.i receptionlste/informatrice (mavo/havoi toeristisch medewerk(st)er (mavomavoi euro-host(ess) (havo/vwo) adm. medewerk(st)er po/mavo q - opl. off. erkende examens verplichte stage toestemming Min. v. O. W. kind. toelage/studiebeurs alle opleidingen nog beperkte inschrijving mogelijk Molenvliet 3, 2405 BZ Alphen a.d. Rijn Tel. 01720-93914/74680, 3 min. v. station Informatie-avond: donderdag 14 mei om 20.00 uur In het Instituut. Aangesloten bij de Euro Academie Nederland. Vestigingen in A'dam, Eindhoven, Rotterdam, Groningen, Alphen a/d Rijn. Sluur mij uilgebreide mlc de opleiding Naam Adres Plaats: Poslcode: Sluur deze bon in enveic ABDULLAH IBRAHIM M. ("Dollar Brand") jjh' de Zuidafrikaanse jazz- ,mjt pianist met zijn septet Ekaya (home) bezorgen u een weergaloze avond! Enig optreden in Nederland. BOLS is erbij! zaterdag 16 mei -20.15 uur Kaarten f 25,- aan de kassa, dag. 10-16 uur; tel. 070-55 88 00,11-16 uur. De zuiveringsinrichting Leiden-Noord maakt schoon water van ons afvalwater. Rijnland heeft de zuiveringsinrichting Leiden-Noord verbeterd en vergroot. Deze inrichting zuivert het afvalwater uit een deel van Leiden, Leiderdorp en Warmond. Vrijdag 15 mei wordt de installatie officieel door burgemeester Goekoop van Leiden in gebruik gesteld. Op zaterdag 16 mei is ieder, die op Leiden-Noord een kijkje wil komen nemen, van 10 tot 4 uur hartelijk welkom. Medewerkers van Rijnland vertellen u alles wat u weten wilt. In een grote tent is een expositie en videofilm over de waterkwaliteitszorg te bekijken. Er ligt een interessante folder voor u klaar en voor de kinderen is er een gratis ijsje. Alhoewel wij u adviseren per fiets te komen, bestaat er voor automobilisten de mogelijkheid op het terrein van de Groenoordhallen te parkeren. Daarvandaan pendelt er een busje naar de zuiveringsinrichting. U bent op zaterdag 16 mei op de zuiveringsinrichting Leiden-Noord de gast van het Hoogheemraadschap van Rijnland. Normaal 1495,- nu voor VERHUUR van schrijfmachines mogelijk Per dag, per week, per maand -KANTOOR INRICHTING - REPARATIE - SERVICE PAPENGRACHT 3 - 2311 TV Leiden - Tel. 071-125876

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 18