Ëéüüjü ALLES OP EN OM DE TELEFOON ïlllsola SOLA GERO CASSETTES NU MET 25 TOT 50% KORTING WERELDWINKEL LEIDEN 199.- 19?5 299.- 630.- de ptttelewinkel ALLES VOOR DE GEDEKTE TAFEL SCHENKT KOFFIE EN Op 16 mei a.s., vanaf 12.00 uur, kan iedereen kennisma ken met "zuivere" koffie van de Wereldwinkel Leiden. Wij, de medewerk/st/ers van de Wereldwinkel, zullen op die dag voor u, als het weer mee zit, buiten koffie schen ken (Steenstraat 1b, bij het Museum voor Volkenkunde). Geen gewone Douwe Egberts of Van Nelle, maar koffie die door de S.O.S. Wereldhandel rechtstreeks en zonder winstoogmerk uit de Derde Wereld is geïmporteerd. De ze koffie is afkomstig van kleine koffieboeren uit o.a. Nicaragua, Mexico en Tanzania. Naast de koffiedrink/st/ er is ook de wijnliefheb/b/st/er van harte welkom. U hebt de keuze uit Algerijnse en Portugese wijn. Voor de koffie en de wijn zullen we een kleine bijdrage vragen. Als u op 16 mei langskomt, kunt u tegelijkertijd onze geheel ver nieuwde winkel bezichtigen. Zoals u waarschijnlijk wel weet, staat de Wereldwinkel Leiden aan de kant van onderdrukte volkeren en groe pen mensen, vooral in de Derde Wereld. Wij verkopen boeken, brochures en tijdschriften, buttons en posters, en koffie, thee, wijn, honing en rietsuiker en we organise ren thema-avonden en politieke en kulturele manifesta ties. Zo hopen we, door de mensen hier wakker te schudden, een bijdrage te leveren aan de bestrijding van onrecht en aan de veranderingen die de onderdrukten zelf duidelijk en terecht verlangen. Dit betekent bijvoor beeld: steun aan alfabetiseringskampagnes, aan het op zetten van radiozenders en aan koöperaties. Wie zich met deze strijd verwant voelt, is van harte welkom: als klant of liever nog als medewerk/st/er. WERELDWINKEL LEIDEN Steenstraat 1b. telefoon: (071-) 149437. Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag: 14.30-18.00 uur zaterdag: 12.00-17.00 uur ASB uitzendbureau heeft direct werk voor gemotiveerd en liefst ervaren kantinedames serveersters instellings-koks schoonmakers voor de avonduren schoonmakers voor de dagdienst Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met Alice Boertien of Joep van de Meerendonk van onze vestiging. Kort Rapenburg 2, 2311 GC Leiden 071 - 146147 Sportstoelen. Met'n in hoogte verstelbare bestuurdersstoel voor een optimale zit. (Avance Sportief! Middenconsole. Geen rond slingerende spullen meer in de auto. (Avance Sportief) Opbergvakken aan de portie ren. Zo krijgt alles zijn eigen plaats. (Avance Sportief en Comfort) Twee van binnenuit verstelbare buitenspiegels. Dus nooit meer eerst 't raampje opendraaien. (Avance Sportief en Comfort) 'n Feestje bouwen! Wie jarig is geeft 'n feestje. En aangezien we niet zomaar onze verjaardag vieren, willen we eens flink uitpakken. Nederland rijdt namelijk al 40 jaar Volkswagen. En dat vieren we met de Avance. Een exclusieve serie Volkswagens die dit jaar alleen hier te koop is. Daarna nergens meer; Op zich al heel leuk natuurlijk. Nog leuker wordt het als u bedenkt dat een Avance standaard meer in huis heeft dan u ge woonlijk gewend bent van een Volkswagen. Maar het allerleukste is uiteraard het feit dat dat "meer" niet slaat op de prijs. Neem deGolf Avance. Een auto die verkrijg baar is in twee uitvoeringen. De Avance Sportief en de Avance Comfort. Voor de hierboven afgebeelde accessoires zou u in de eerste versie f2.000,- en in de tweede f2.300,- moeten betalen. U betaalt slechts f850,-. Uw voordeel is respectie velijk f 1.150,— en f 1.450,— U heeft dan een auto die, dankzij z'n grenze loze betrouwbaarheid, u bovendien behoedt voor een geregeld garagebezoek, en u, zelfs na vele jaren, een hoge inruilwaarde garandeert. Dus u weet het. Als u zin heeft in 'n feestje, moet u beslist even langskomen bij 'n Volkswagen dealer. Die heeft overigens nog 'n leuke verrassing voor u in petto. Als u namelijk nu uw auto inruilt, geeft hij daar tijdelijk 'n extra hoge prijs vooc zonder problemen. Ach ja, Volkswagen, wie anders? Wilt u weten waar de dichtstbijzijnde dealer zit, bel dan 020-867351. Avance serie. Omdat Nederland 40 jaar Volkswagen rijdt. Prijzen zijn vanaf prijzen. Inclusief BTW en katalysator, exclusief afleveringskosten. Wijzigingen voorbehouden. l f Ij twintoon10 telefoonbeantwoorder draadlozi intercom prima foon Van 249:' Voor ™«oo"kl<S"ofüo» Van 29^ Voor memofoon comfort Met o.a. geheugen voor 1 2 nummers, nummer herhaling en ingebouwde luidspreker. In de kleuren wit en bruin. Geheugen voor 10 nummers, nummer herhaling, uitklapbaar memo plaatje en ultralichte hoorn. transiphon 22 Enkelvoudige telefoonbeantwoorder. Eenvoudige bediening. Ingebouwde microfoon. Verwisselbare minicassettes. Leiden: Haarlemmerstraat 88. Geopend: ma. 13.00- 18.00 u., di. t/m vr. 9.00-18.00 u., za. 9.00-17.00 u. Koopavond tot 21.00 u. Aile prijzen zijn incl. BTW. Tel. ma. t/m vr. 9.00-17.00 u.: 06-0402 (gratis). washingto Met mogelijkheid om ge sprekken op te nemen en ingesproken berichten op afstand te beluisteren.Verder geheugen voor 20 nummers, nummerherhaling en wachtstand met muziek (incl. BTW) Aanbiedingen geldig t/m 23 mei en zolang de voorraad strekt. Met druktoetsen in hoorn. Geschikt voor com putergestuurde centrales. Verkrijg baar in rood, wit en bruin. Golf Avance Sportief f23.995,-. U betaajt f22.845,-. Uw voordeel f 1.150,—Golf Avance Comfort f24.295,-. U betaalt f22.845,-. Uw voordeel f 1.450,-. Wat doe je als je jarig bent? Warmtewerend glas. Voorkomt dat de temperatuur in de auto al te hoog oploopt. (Avance Comfort) Bekleed dashboard. Vanzelf sprekend in 'n exclusieve auto. (Avance Comfort) Centrale portiervergrendeling. N ooit meer een deur vergeten dicht te doen, werkt ook op de kofferbak. (Avance Comfort) Sportstuur. Vier-spoaks, dus meer houvasten trefzeker stuur- werk. (Avance Sportief)

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 10