ONTDEKKINGSREIS DOOR HET MOTORHUIS ,n£V<*e' Moor waarom nou juist bij Endegeest? ÖftHet Motorhuis zomerstalling W. J. SIRA bon Deel 6:.. Een rekensommetje Aad z'n keuze staat vast en zijn eigen auto wordt getaxeerd. Hij is heel benieuwd naar het inruilbedrag en de verdere afwikkeling van zaken. Deel zes van deze feuilleton geeft een kijkje achter de schermen. Zoals afgesproken, bekeken ze samen de computer- lijst met daarop alle gebruikte auto's die Het Motorhuis Leiden op dit moment in voorraad had of op korte ter mijn-verwachtte binnen te krijgen. Keurig gerang schikt naar type, bouwjaar, kilo meterstand, kleur en brandstofsoort. Maar Aad's keuze stond vast. 'We moesten maar zien het over die rode Ascona eens te worden', zei hij. 'Nou weet u wat', antwoordde Henk, 'als u even plaats neemt' en hij zwaaide een deur open, 'dan krijgt u een kop koffie en haal ik ondertussen het taxatierapport even op'. Aad installeerde zich met koffie in het kantoor van Henk van Emmerik en was erg benieuwd naar dat rapport èn natuurlijk naar het inruilbedrag van zijn Escort. Terwijl hij daar rustig zat, zag hij nog meer verkopers in gesprek met klan ten. Hij begreep dat iedere verkoper hier bij Het Motorhuis een eigen kantoor had. Wat hem prettig en efficiënt werken leek. 'Zo kan een klant tenminste behoorlijk te woord gestaan worden', besloot hij z'n gedachtengang. Daar verscheen Henk weer met het taxatierapport onder de arm. 'Die mag er nog best wezen hoor', begon hij het gesprek, doelend op de konditie van Aad z'n Escort. Er zijn maar een paar kleinigheid jes op aan te merken', ver volgde Henk, terwijl hij Aad liet meelezen. 'We willen er dan ook een flink bedrag voor geven, een goeie auto is ons im mers ook geld waard', zei hij. Het genoemde bedrag leek Aad hoog, maar wel aantrekkelijk natuurlijk. Al liet hij dat niet merken. Het rekensommetje van Henk bekijkend, knikte hij instemmend. 'Zo maar doen', besliste hij direkt. Lees volgende week het vervolg. Kom naar de grootste showroom met de meeste keuze. VONDELLAAN 80,2332 AH LEIDEN. TELEFOON: 071-7.69313 Het Motorhuis: je kunt er niet omheen. Vanaf maandag 18 mei kunt u inschrij ven voor alle afdelingen en cursussen: Gymnasium, Atheneum, Havo, Meao, Mavo, de Schakelklas, de Internationale Schakelklas voor Volwassenen, de Intensieve Taalcursus voor Buitenlanders en het Aanvullend Onder wijs. De inschrijving is mogelijk, elke maandag en donderdag vanaf 18 mei t/m 3 juli 's middags van 13.00 - 15.00 uur in het schoolgebouw Noordeinde 1 tel. 071- 140043, 's avonds van 19.00 - 21.00 uur in het school gebouw van de Louise de Coligny scholen gemeenschap, Kagerstraat 7 (achter Diaco- nessenziekenhuis) tel. 071-155566. Inlichtingen dagelijks van 9.00 - 17.00 uur 071- 140043 en 's avonds (ma.- di.- en do.-avond) van 19.00 - 21.00 uur 071-155566. Dag- en avondscholengemeenschap Boerhaave, rector: D.J. van Kooten, Noordeinde 1, 2311 CA Leiden, telefoon 071- 140043. VOLWASSENEN ONDERWIJS RIJKSGESUBSIDIEERDE AVOND-EN DAGOPLEIDINGEN zoekt voor uw kruiser of zeilboot, in onze have enkele plaatsen vrij. Wij zijn gelegen op 250 meter van de Kagerplassen, BRIL 58: EEN OVERDADIG ASSORTIMENT. D'Vnerse s°orten en modellen naamPlaten mcl. graveren mot naam HEKKER SPORT Kerkstraat 49 02523-72257 Noordwijkerhout GROTE FRUITVERKOOP A.S. maandag 11 mei in de Groenoordhallen Leiden. Verkoop in de hal bij hét restaurant van 8-2 uur bij W.J. Sira. 1 doos 113 stuks Sinaasappelen speciaal v.d. Pers lage prijs19,50 1 doos 68 stuks Jaffa's v.d. hand30,00 1 doos grote witte grape fruits 72 stuks voor22,50 Aardappelen rode 20 kg Irene's11.00 30 gr. witte grapefruits voor10.00 45 pers Sinaas 5,00 -12 gr. citroenen5,00 holl. appelen Lombart's Golden - delicious p. 3 kg 4,00 Verkoop iedere maandag en dinsdag Bestellingen worden gratis thuisbezorgd. Voor bestellingen bellen tel. 132608. Lage Rijndijk 68b Leiden. msje|& uA#|v ffl JkljfliyilliffcifPiifliByB BMtfilü A IaPAII JUS? Will WW» W0 IV» Vla« Mensen zijn geen machines Wie goed om zich heen kijkt, ziet nogal wat mensen die geestelijk in de knoop zijn ge raakt. Stress, sleur, frustraties. Verschijn selen van deze tijd, waardoor sommigen van ons aangewezen zijn op hulp en verzorging van anderen. Ook van B-verpleegkundigen. Dat word je natuurlijk niet omdat zo'n baan je "best wel aardig lijkt". Daar is meer voor nodig. Geduld en mensenkennis bijvoor beeld. En een goede opleiding. Endegeest kan je die geven. Je hoeft niet bang te zijn voor een eentoni ge job. Elke dag, elke patiënt en elke baan is anders. Aantrekkelijk voor ieder die zelf evenmin een machine wil zijn. En kiest voor zekerheid omdat er nu en straks volop ba nen zijn in de. gezondheidszorg. In mei informatie bijeenkomsten In mei organiseert Endegeest diverse informatiebijeenkomsten waarop je het fijne kunt verne men over de opleiding tot B- verpleegkundige. De nieuwe opleiding start op 31 augustus a.s. De voorbereidende periode duurt 30 weken (23 weken theo rie, 4 weken stage en 3 weken vakantie). Daarna zijn er 3 leer/werk perioden van 12, 12 en 9 maan den, waarin praktijk en theorie elkaar afwisselen. Tijdens de voorbereidende periode geldt een zakgeldregeling. Daarna krijg je een stijgend salaris. A- en Z-verpleegkundigen en ziekenverzor genden kunnen zonder de voorbereidende periode direct met de eerste leerperiode be ginnen. Wat leerlingen zo bij Endegeest waarderen Allereerst de opleiding zelf. Die is modern en goed. Theorie en praktijk worden in eigen huis gegeven, in een aantrekkelijke accommodatie. Maar ook andere dingen tel len mee. Endegeest is niet het enige psychiatrische ziekenhuis dat op een mooi landgoed is ge legen. Wel uniek is, dat het vlak bij Leiden Stuur mij een uitnodiging vo tingsbijeenkomsten. or een van de voorlich- naam: m/v adres: postcode/plaats: telefoon: leeftijd: i o Ontdek de vele facetten van Endegeest Wat de opleiding precies inhoudt, is niet in een paar regels te vertellen. Daarom nodi gen wij je graag uit voor een van de komen de voorlichtingsbijeenkomsten. Op voor waarde dat je geïnteresseerd bent en aan de inschrijvingseisen voldoet."Wat dit laatste betreft: je moet bij de start van de opleiding minstens 17 jaar zijn (een paar jaar ouder mag ook). Je papieren: MAVO-4 (D-niveau), een overgangsbewijs HAVO-4 naar -5, MBO of een opleiding op gelijkwaardig ni- i de bon uit en stuur 'm ons toe. Mocht je op de door ons voor gestelde voorlichtingsbijeenkomst verhinderd zijn, dan kun je ook gewoon solliciteren. MtimsmntiMmm

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 6