Katwijk weer een illusie armer Spanning stijgt in vierde Idas Wind maakt roeien bijna onmogelijk Gelijkspel met UVS geeft regionalen Roodenburg hoop Vrouwen Alkmania willen klasse lager voetballen MVKV start bekerstrijd met winst op Abbenes Strijd om degradatie Blauw zwart maakt misstap Morgenavond drie duels voor LD-cup Rijvers wil versterking Noordwijk-Feyenoord 2 FC Lisse blijft overeind Ter Leede verliest: 3-4 PAGINA 16 DO ST MAANDAG 4 MEI 1987 KATWIJK - Katwijk staat weer met beide benen op de grond. De derdeklasser uit het vissersdorp waande zich door de aanwezige kampioenskansen enkele weken in hogere sferen, maar is na de ontluisterende 1-2 nederlaag te gen het Haagse JAC weer een il lusie armer. Zwaluwen Vlaardin- gen streek de titel op in de derde klasse A en tweede plaatsen tel len niet. Voor het begin van de wed strijd op sportpark 'De Krom' was de uitgangspositie nog hoopvol. De achterstand op Zwa luwen Vlaardingen bedroeg één punt, wat met het oog op de zwakke prestaties van de koplo per in de laatste weken nog enig perspectief bood. Aan het einde van de 'beslissende' partij kon echter niets anders geconclu deerd worden, dan dat Katwijk zelf faalde op de beslissende mo menten. "We hebben inderdaad te wei nig spelers rondlopen die in be langrijke wedstrijden onder een grote druk kunnen spelen", be aamde trainer Peter Ciere na af loop van het verloren duel. Zes competitieduels eerder resul teerde dat in een terechte 2-4 ne derlaag tegen de huidige kam pioen. In plaats van aansluiting te verkrijgen met de koppositie, werd de formatie van oefenmees- ter Ciere na deze topper op een achterstand van vijf punten ge- tracteerd. De Katwijkse ploeg kreeg evenwel nog een herkansing. Doordat lijstaanvoerder Zwalu wen VI. misstap na misstap be ging en zes punten in vijf wed strijden verspeelde, werd Kat wijk in de wedstrijd tegen HVO de kans geboden om de kop over te nemen. In het tweede 'duel van de waarheid' gingen de Katwijkers opnieuw met de billen bloot. Het Vlaardingse HVO wenste geen rekening te houden met de be langen van de Ciere ploeg en speelde 'titelkandidaat' Katwijk compleet van de mat af. Wat resteerde was het laatste sprankje hoop op een volgend cadeautje uit Vlaardingen. Het geen vergeten werd was de eigen wedstrijd. Zo leek het althans in de ontmoeting met JAC, dat theoretisch nog voor degradatie in aanmerking kwam. De Haagse opponent gebruikte het hoofd beter dan de thuisploeg en kon na de 1-2 zege met een gerust hart naar de residentie afreizen. De vreugde na de openings treffer van de Katwijker Jaap Guyt in de vijfentwintigste mi nuut duurde zegge en schrijve één minuut. Keeper Jaap Haas noot mocht voor dit wapenfeit verantwoordelijk worden ge steld. De Katwijkse sluitpost or ganiseerde bij een vrije schop van JAC, op de rand van het strafschopgebied, zijn verdedi ging dusdanig slecht dat aan voerder Jos Knoester de bal sim pel langs de muur in de rechter hoek deponeerde: 1-1. Dertien minuten later was het optreden van doelman Haasnoot opnieuw twijfelachtig. Wederom haalde Jos Knoester met een vrije trap, dit keer van ruim vijfentwintig meter afstand, doeltreffend uit: 1-2. Alleen in het laatste kwartier van de wedstrijd zette Katwijk JAC nog onder druk. Maar de voorzetten van de falende vleu gelspitsen Cor Haasnoot en Amerik van Duyvenvoorde kwa men te weinig op de goede plaats terecht om er iets nuttigs mee te doen. Het illustreerde een beetje het spel van de gehele ploeg, dat vormloos ronddoolde in de Kat wijkse weide. RENEE VAN DER HARST LEIDEN- In de interregionale klasse van het vrouwenvoetbal behaalde Ter Leede zaterdag de overwinning op het thuisspelend DSVP: 1-5. In dezelfde klasse verloor Lugdunum met 4-1 van Berkel. In de interregionale klas se van de zondagafdeling hielden Alkmania en Oliveo elkaar doel puntloos in evenwicht (0-0). Ter Leede speelde zaterdag te gen DSVP een slechte eerste helft, waarin de gastvrouwen het betere van het spel hadden. Te gen de verhouding in scoorde de Sassenheimse Jenny van der Mark de openingstreffer voor de gasten. Nog voor de pauze bracht Filippine Buckman de stand voor de thuisploeg in evenwicht. Na de rust nam Ter Leede het heft meteen in handen en bood DSVP geen gelegenheid meer tot scoren. Gaby Knol, Annette Beerendonk en nogmaals Van der Mark (twee maal) drukten het Sassenheimse overwicht uit in doelpunten. Lugdunum moest duidelijk haar meerdere erkennen in Ber kel. Voor de pauze opende Mary Arbman de score voor de Berkel- se formatie. Na de rust trok de Leidse verdedigster Marga van Kins de stand gelijk, maar Ber kel hield het duel goed in de hand. Marianne Macet en weder om Arbman (twee maal) scoor den en brachten de eindstand op 4-1. In de interregionale klasse van de zondagafdeling speelden Alk mania en Oliveo een gelijkop- gaande wedstrijd. In de eerste helft hadden de vrouwen uit Pij- nacker het betere van het spel. Na de pauze was het wedstrijd beeld omgekeerd: de Oude Wete- ringse formatie was de sterkere ploeg. Willeke van Ruiten. Ste phanie Kalker en Jolanda van der Vlugt kregen enkele mooie kansen, maar verzuimden te sco ren. Alkmania heeft bij de KNVB- afdeling Leiden een ver zoek ingediend om uit de interre gionale klasse te mogen vertrek ken. Bij de ploeg uit Oude Wete ring gaan veel vrouwen van de 'oude garde' weg en de jongere speelsters denken dat zij nog niet geroutineerd genoeg zijn om uit te komen in deze hoge klasse. Als de bond het verzoek inwil ligt, komt Alkmania volgend jaar met twee ploegen uit in de Leid se afdeling. Nu heeft de Oude Weteringse club nog drie vrou wenteams. LEIDEN - In de de degradatiezone van vierdeklasse B spitst de strijd om lijfsbehoud zich in volle hevig heid toe. De 'Leidse' kandidaten Valken'68 3-0 tegen DSO) en Voorschoten (0-2 tegen Oegstgeest) kwamen beide tot winst. Daardoor blijft Koudekerk (0-0 remise tegen De Sleutels) binnen handbereik en met één wedstrijd te gaan even eens een gegadigde voor de afda ling. Hazerswoudse Boys kan zich zo goed als opmaken voor de afde ling na de 1-1 bij DEVJO. Bij Lei den was de concentratie een beetje zoek. De promovendus leed daar door een 3-2 nederlaag tegen Flo- reant. Valken'68 - DSO 3-0. "De jon gens wilden wel, het was alles of niets" tekende de Valkenburgse trainer Wil Henskens de strijdlusti ge instelling van zijn ploeg. Aange zien het reeds veilig staande DSO vrijuit voetbalde kreeg het gretige Valken daar ruimschoots de gele genheid voor. Al in de 10de minuut kogelde Piet Varkevisser uit een vrije trap de 1-0 in de Zoetermeerse touwen. Hier was een overtreding op Ton Gruyters aan voorafgegaan, die na rust ook aan de basis van het tweede Valkenburgse doelpunt stond. Gruyters was weer eens niet te stuiten en hij speelde keurig op tijd de meegekomen Frank Duin dam aan die droog uithaalde (2-0). De bezoekers kwamen niet meer aan de bak en Duindam kon een kwartier voor tijd op aangeven van Varkevisser met een kopstoot zelfs 3-0 laten aantekenen. Oegstgeest - Voorschoten 0-2. Met Frits Bleichrodt in het Oegst- geester doel voor de bij de war- ming-up geblesseerd geraakte Kees Star begon de thuisclub enigszins gehandicapt. De vervan ger van Star moest na een kwartier de gang naar het net maken toen Lex van Schijndel na een voorzet van Hein de Graaf de 0-1 namens Voorschoten binnenschoot. Oegst- geestenaar Wim den Hollander kreeg een mooie kans om de zaken weer recht te trekken maar vrij voor het doel kreeg hij de bal niet tussen de palen. Na de doel wisse ling werd. na een afwezigheid van bijna een jaar. Hans Konings in de Voorschotense spits geposteerd, die ook prompt de 0-2 op zijn naam bracht. Oegstgeest creëerde zich met Alex Strating en Jos Zandber gen in de hoofdrollen voldoende kansen, maar Voorschoten met de goed spelende nieuweling Louis Veldhuis in de gelederen weerde zich goed. De 20-jarige Voorscho tense doelman Jos Loose maakte zijn plaats als vervanger van de ge schorste Herman Jan Keizer volle dig waar door nog een strafschop van Strating te stoppen. Floreant - Leiden 3-2. Na een botsing met Leidenaar Fred Kan- bier moest verdediger Melle Kleits- ma zich met een gescheurde bo venlip tot de verzorger wenden. Floreant speelde daardoor zeker een klein kwartiertje met tien man en Ruud Boot hielp Leiden in die ■periode aan de leiding (0-1). Nadat Jack Hoogendoorn uiteindelijk Kleitsma verving liet Cock de Bruin tweemaal het Leidse net bol len (2-1). De Bruin was na de pauze nog éénmaal trefzeker waarna Lei denaar Ronald van Wattum in de blessuretijd de marge nog op één doelpunt wist te brengen (3-2). Koudekerk - De Sleutels 0-0. "Het leek wel of wij ze niet wilden en zij ze niet konden maken", ka rakteriseerde de Leidse oefen- meester Jan van Bemmelen dit doelpuntloze duel. Het was dan ook zeer matig wat de toeschou wers kregen voorgeschoteld. De enige die enigszins kon overtuigen was Ton Hakkebrak, die op voor beeldige wijze de Koudekerkse de fensie leidde. LEIDEN - In de competitie van de Landelijke Jeugd heeft UVS aan stadgenoot Roodenburg een punt moeten afstaan (0-0). De degrada tiekandidaat uit Leiden-Noord heeft nog een klein kansje op pro longatie in de eerste klasse A, maar dan moeten de nog te spelen wed strijden tegen FC Lisse en het reeds afgedaalde DCO wel in winst worden omgezet. Volendam maak te met datzelfde Lisse het afgelo pen weekeinde wel korte metten (5-0) en Quick Boys zette in de B- afdeling RKC met 3-1 in de hoek. UVS - Roodenburg 0-0. De tak- tiek van Roodenburg-trainer Jan Lovink was geënt op het controle ren van de rechtervleugel aange zien het bij de bezoekers bekend was dat UVS geen linksbenige spe lers bezit. De verwachting was dat de UVS-aanvallen daardoor veelal over die kant zouden plaatsvinden en gezien het spelverloop was de taktiek van Lovink succesvol. Het was overigens een bar slechte wed strijd, waarin de beste kansen voor de Roodenburgers waren. Kansen voor Fer van Kampen, Peter Klui vers en Jeffrey van As gingen ver loren en Yachya Farhane zag zich een strafschop onthouden. Bijna passeerde Richard Snik op een voorzet van UVS'er Ed van Grie ken zijn eigen doelman maar Mar cel IJzendoorn zorgde met een kat achtige reactie dat Roodenburg toch nog een punt aan het duel overhield. Volendam - FC Lisse 5-0. Met de (afgelopen dinsdag met 3-0 verlo ren) wedstrijd tegen koploper Ajax nog in de benen moest Lisse voor de tweede vuurproef in één week tijd aan de bak. Nummer twee Vo lendam bleek eveneens yan een maatje te groot te zijn voor de Lis- senaren. Na een ruststand van 2-0 werden de bezoekers uiteindelijk met een 5-0 nederlaag naar huis ge stuurd. Het enige wapenfeit van Lisse werd geleverd door Mark Ens die zijn kopbal op de lat zag belanden. Quick Boys - RKC 3-1. Met de wetenschap dat het zeer constant spelende Excelsior (inmiddels ge promoveerd) niet te achterhalen was, maakte Quick Boys tegen RKC er toch een leuke pot van. Martin Rog produceerde na een een solo de eerste Katwijkse treffer en na rust vergrootte Gert Aande- wiel op aangeven van Dirk van Beelen de stand (2-0). Nadat Martin Oudshoorn in het strafschopge bied was onderuitgehaald mocht Aandewiel vanaf de penaltystip zijn tweede treffer achter de Waal- wijkse doelman schieten (3-0). Hierna kwam RKC met een fraai afstandsschot nog wat dichterbij, maar de Katwijkers, die om uiteen lopende redenen twee doelpunten zagen afgekeurd, behielden op eenvoudige wijze het overwicht en lieten de bezoekers niet verder ko- LEIDEN - Nog voor het begin van de gezamelijke bekercompetitie tussen de voetbalafdelingen van Gouda en Leiden hebben enkele verenigingen zich op het laatste moment teruggetrokken. Zowel de zaterdag als zondagafdeling van Bergambacht en Schoonhoven trokken zich uit het toernooi terug. Van Leidse zijde zag HVZ alsnog af van het Leids/Gouds bekeravon- tuur. ROTTERDAM - Blauw Zwart is er nog steeds niet in geslaagd het degradatiegevaar af te wen den. In de uitwedstrijd tegen Xerxes werd een kansloze 5-1 nederlaag geleden. Tijdens de eerste fase van de wedstrijd toonden de Wasse- naarders zich geenszins de mindere van de thuisploeg. Maar nadat Leo Bellecom in de 27-ste minuut een schot van Ar thur Manders in eigen doel had gewerkt stortte de ploeg van Chiel Jansen als een kaarten huis in elkaar. De Rotterdam mers maakten daar dankbaar gebruik van en liepen nog voor rust naar 3-0 uit door goals van Dennis Valentijn en Meivin Tjin-Tjoen-Lin. - In de tweede helft trok Blauw Zwart het initiatief aan vankelijk naar zich toe. Al snel had dat een treffer van Marcel L'Ami tot gevolg. Erik Mors werd door Erik Ouwerling bin nen het strafschopgebied ge vloerd waarna L'Ami vanaf elf meter mocht aanleggen: 3-1. Daarna vond de thuisploeg het welletjes. Via Arthur Manders, die in de slotfase nog twee maal wist te scoren, werd het uitein delijk zelfs 5-1. LEIDEN - Voor dat de derde ronde om de Leidsch Dagblad Cup op dinsdag 12 mei zijn vervolg krijgt, worden komende dagen nog eerst enige achterstallige wedstrijden gespeeld. Morgenavond (5 mei) speelt om 19.00 uur Ter Leede te gen RCL en om 20.0.0 uur komen FC Lisse (za) en Rijnsburgse Boys binnen de lijnen. Donderdagavond (7 mei) hebben Roodenburg en Noordwijk nog een gaatje kunnen vinden om tegen elkaar te spelen. TAW en ZLC (za) komen op ver zoek van de thuisclub ook morgen avond al tegen elkaar uit. De twee afdelingsclubs spelen voor de der-, de ronde. In de eerste wedstrijdreeks dat voor zaterdag 9 en zondag 10 mei gepland staat zijn door eerder ge noemde mutaties enkele wedstrij den geschrapt. De wedstrijden waarbij Schoonhoven, Bergam bacht en HVZ betrokken waren zijn uit het programma genomen. Voor groep 16 komen Bernardus en VNA hierdoor a.s zondag al te gen elkaar. De wedstrijd TAW- Soccer Boys is verschoven naar dinsdag 12 mei. Twee wedstrijden zijn reeds vooruit gespeeld. In groep 2 kwamen Kagia en LSW'70 een 1-1 gelijkspel over een en in groep 9 kwam Abbenes er niet aan te pas tegen afdelings kampioen MVKV (0-5). In de tweede klasse van de Leidse afdeling hebben VNL en ZLC in een inhaalduel de degens gekruisd. Ook ZLC bleek niet veel moeite te hebben met de Vlietbe- woners die onderhand moeten dui zelen van het grote aantal tegen doelpunten. Met 1-7 werd VNL dit maal door ZLC over de knie ge legd. Tot aan de rust viel het nogal mee. Behalve ZLC'er Koos Oever- ne (2x) wist niemand voor de doel- wisseling de juiste richting te vin den, maar daarna was de beer los Achtereenvólgens Ad van Kaam (strafschop), Frits Rijsbergen, Wim Gübler, Hans den Hoedt en Jan de Ruiter maakten de zevenklapper vol. De mooiste treffer kwam ech ter op naam van de opponent. VNL'er Henk van Dorp was hier van één minuut voor tijd de produ cent. DIOK sterk bij zevenmansrugby LEIDEN - DIOK heeft gisteren voor de tweede maal in succesie het distrikts seven a side (zeven mansrugby) toernooi gewonnen. Via overwinningen op het Leidse Harlequints (26-10), Old Tiger uit Delft (38-0) en een zeer fraaie over winning op concurrent HRC uit Den Haag (16-4), plaatsen de Leide- naars zich voor de kruisfinales waarin het Rotterdamse RRC een willoos slachtoffer bleek: 38-6. In de finale kwam DIOK uit te gen het Delftse DSRC en door goed spel van Remco Roest, Gi- dion van der Born en Dick Altink werden de Delftenaren naar een kansloze 24-0 nederlaag gespeeld De Harlequints eindigden op een verdienstelijke vijfde plaats, ter wijl het Sassenheimse The Bas sets, met het kampioenschap nog in de benen, zesde werd. LSRG werd zevende en kwalificeerde zich hier nog juist mee voor een plaats bij de NK. EINDHOVEN (GPD) - Kees Rijvers denkt nog deze maand de selectie voor volgend seizoen rond te hebben. De technisch directeur van FC Twente keerde eind vorige week terug van een spionagereis door Enge land, Spanje en Frankrijk, waar hij diverse spelers aan het werk zag. Een van hen was Manuel Sanchez Torres, die twee jaar geleden door FC Twente werd verkocht aan Valencia. Volgens Rijvers is de Spaanse aanvaller „nog dezelfde Sanchez Torres zoals ze die in Enschede kennen. Uit mijn bezoek aan Valencia mag ech ter niet worden afgeleid dat hij naar FC Twente komt. Hij is gewoon een van de tien namen die Vonk en ik op een lijstje hebben gezet. Daaruit willen we uiteindelijk een keuze maken. En dat zullen we heel welover wogen doen. De spelers die komen moeten een duidelijke versterking zijn. Maar eerst reis ik nog eens naar Denemarken af, terwijl Vonk ook nog wat spelers gaat bekijken". Het uitgangspunt is nog steeds een ploeg met drie aanvallers. „Dat blijft echter wel afhankelijk van de spelers die we kunnen aantrekken en of ze betaalbaar zijn. Als we voor een centrumspits zes ton moeten beta len, zal het duidelijk zijn dat de tweede een stuk minder mag kosten. Ik ben er echter zeker van", durft Rijvers de voorspelling aan, „dat we vol gend seizoen-in de sub-top meedoen als we de juiste spelers vinden. Dat is nu goed te overzien". LEIDEN - De wedstrijd om de dis trictsbeker (5e ronde) tussen Noordwijk en Feyenoord 2 wordt morgenavond al gespeeld. Noord wijk dat voor de wedstrijd tegen Roodenburg om de LD Cup geen datum kon vinden, kreeg groen licht van het bestuur van de Rot terdammers om de wedstrijd te vervroegen, zodat Noordwijk don derdag tegen Roodenburg kan spe len. De wedstrijd tegen Feijenoord begint om 18.30 uur. LISSE - De kampioen in de tweede klasse B, Vitesse Delft, is er niet in geslaagd FC Lisse op eigen terrein een nederlaag toe te brengen. Op het Ter Specke - complex deelden beide ploegen de punten: 2-2. Lange tijd heeft het er na uitgezien dat Lisse zelfs met de overwinning zou gaan strijken. De ploeg van oefenmeester Wim Eilander kende in de blessure tijd namelijk nog een 2-1 voorsprong. Al in de derde minuut opende Henri van der Weyden de score voor de thuisploeg: 1-0. Het Delftse Vitesse ging met succes op jacht naar de gelijkmaker, die door de spits Flips tot stand kwam: 1-1. Vlak na rust sloeg Lisse weer toe. Een combinatie tussen Henri van der Weyden en Rob Vermeulen werd door laatstgenoemde afgerond: 2-1. Hoewel het kampioenschap vorige week al binnen werd gehaald, wen ste de Delftenaren zich niet bij een nederlaag neer te leggen. Terwijl de meeste kansen echter voor het Delftse doel ontstonden, bleek Ronald Vermeulen in de bijgetrokken tijd alsnog in staat de gelijkmaker op het bord te brengen: 2-2. SASSENHEIM - In een 'ontspan nen' ontmoeting hebben Ter Leede en HBSS er lustig op los gescoord. De reeds gedegradeerde Sassen- heimërs maakten er met het Schie- damse HBSS een leuke ontmoe ting van, die eindigde in een 3-4 overwinning voor de Schiedam mers. vanwie Henny Pieron, Rob de Jong, Fausd van de Meer en Adrie Bierhuizen tot scoren kwa- Rob de Ruyter nam via twee te rechte penalty's de eerste en derde goal van de Sassenheimers voor zijn rekening. Het tweede doelpunt van Ter Leede betrof een eigen doelpunt van HBSS. AMSTERDAM - De weergoden waren het afgelopen weekend de deelnemers aan de Randstad Re gatta op de Bosbaan niet gunstig gezind. Zaterdag zorgde de kei harde westenwind voor zulke ho ge golven, dat goed roeien bijna onmogelijk was. Gisteren was de wind enigszins gedraaid, waar door het wateroppervlak veel rustiger was, maar de Bosbaan weer haar beruchte boeiverschil toonde. Van de vele honderden i die gedurende twee dagen de enige echte roeibaan in Neder land tot het strijdtoneel hadden gekozen, was er één die er met kop en schouders bovenuit stak. Valeria van Groningen-Racila had alleen voor de skif inge schreven, haar specialiteit. In de finale liet de Roemeense Olympi sche kampioene in het solonum mer zien waartoe ze in staat kan zijn, als ze weer helemaal in vorm is. Nu al won de Leythe- roeister met groot gemak van de Nederlandse topscullsters. Na een snelle start bedroeg het ver schil al tien seconden na vijfhon derd meter, daarna vertrootte de meervoudige medaillewinnares per interval de afstand tot de overige deelneemsters tot twin tig seconden. Ronald Florijn had zaterdag op het woeilige Bosbaanwater te veel moeite met het juiste ritme om in de skiffinale verder te ko men dan een vijfde plaats. Ook in de stuurmanloze twee bereikte de Leidse roeier de eindstrijd sa men met de aftrainende Steven van Groningen, maar ook hier was de vijfde plaats het hoogst haalbare Gisteren debuteerde de Leythe-skiffeur in de dubbelt- wee met Hans Kelderman van Isala uit Zutphen. Tot vijftien honderd meter kon het kersverse duo de strijd met de nationale kampioen Okeanos en de natio nale lichte kampioen Okeanos/ Triton op voet van gelijkheid vol houden. De laatste vijfhonderd meter begon de vermoeidheid en de enigszins nadelige baan zes zijn tol te eisen. De combinatie- ploeg werd derde, maar zal het experiment stellig doorzetten. In de lichte vier zonder stuur man werd de ploeg van Asopos- De Vliet opvallend tweede ach ter de geroutineerde Laak-Skadi- Spaarne combinatie. Een goede prestatie, maar vooral opvallend omdat de lichte twee Onno van Steenis/Bas Kreuger. die volop meedraait in de selecie voor de lichte acht, werd voorgeslagen door good-old Bart de Bruyn en Willem Draaijer, die het serieuze wedstrijdroeien inmiddels heeft vervangen door coachen. Behalve Valeria van Gronin gen waren het van Leidse kant verder uitsluitend jongerejaars- ploegen en junioren, die aan het erevlot mochten - aanleggen. Njords Varsity-vier bleef als toe schouwer aan de kant, maar start volgende week in Gent. Van Njord kwamen wel de winnaars in de Nieuwelingen acht, de Nieuwelingen vier, de Beginne lingen twee en de lichte Over gangsklasse twee. De juniorenafdeling van Die Leythe presteerde als zelden te voren. Als perfect voorbeeld voor zijn jongere clubgenoten fungeerde Jaap Krijtenburg, die zowel de skif als de dubbeltwee als de stuurmanloze twee op zijn naam schreef. In de beide twee tjes zal Krijtenburg met zijn part ner Martijn Blansjaar over twee weken deelnemen aan interna tionale wedstrijden in het zuid- Duitse Breisach. Het goede voorbeeld van jonge international werd gevolgd door Floris Mulder en Niels Vrij land, die in de skif en de vier wonnen en door Rogier Blans jaar, die behalve in de vier en de skif ook nog eens de sterkste was in de dubbeltwee met Joshua van Rheenen. JAN KLERKS.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 16