5 Q T Quick Boys mist overtuiging Dweilen met kraan open Kroese: 'Dit is bedroevend' Doek valt voor Ter Leede In slotfase pas ruim langs RKAYIC: 3-0 VI RB laat punt liggen bij Marken ARC en Oostkapelle op nul Dikverdiende zege Lisse Oude rot Bram Brandt kan tij niet doen keren Duur verlies Katwijk MAANDAG 27 APRIL 1987 SPORT PAGINA 15 KATWIJK - Op het even broeieri ge als stoffige tweede veld van Quick Boys toonde het veel lager op de ranglijst staande RKAVIC zich zaterdag bijna de hele wed strijd gelijkwaardig aan de Kat- wijkse titelkandidaat, die niet de indruk wekte tot het uiterste te wil len gaan. Pas in de laatste zeven minuten, toen de Amstelveners in een alles of niets-poging de poort achter wagenwijd opengooiden, slaagde de thuisclub erin enige overtuiging in de aanvalsacties te leggen. Toen ook liep de score op van 1-0 tot 3-0. "De les van deze wedstrijd is dat we elke keer weer optimaal gemotiveerd het veld moeten ingaan", oordeelde Quick Boys-trainer Hans van der Zee. "Doen we dat niet dan zijn we maar een doodgewone ploeg". Omdat ook NSW won, bedraagt de achterstand van Quick Boys op de koploper nog steeds twee pun ten. "NSW is dan ook de favoriet voor de titel", vond Van der Zee, "zeker gezien het zware program ma dat ons wacht. Niettemin heb ik goede hoop dat NSW punten verspeelt. Die jongens moeten toch een morele tik hebben gehad van de 0-2 nederlaag die wij ze hebben toegebracht". Kennelijk had Quick Boys vorige week in Numansdorp veel van zijn krachten gevergd, want zeker in de eerste helft geno ten de circa duizend van staan plaatsen voorziene toeschouwers meer van het zonnetje dan van het vertoonde spel. Het kort dekkende RKAVIC gaf de Katwijkse ploeg geen meter ruimte, reden waarom het tot de veertigste minuut duurde eer de eerste scoringskans viel te noteren. Arie van Duyn bracht met een slim lobje Kees van Rooyen vrij voor RKAVTC-doelman Michiel van Aken, maar de bepaald niet in zijn beste vorm stekende middenvel der faalde in de afwerking. Meer kansen gaf de door laatste man Hans van der Vliet geleide Amstel- veense defensie niet weg. RKAVIC verstopte zich in aanvallend op zicht overigens niet. Verder dan enkele vrije trappen kwam het ech ter niet, ook al omdat Cees Ruis de doorgebroken Jan-Albert Veldhui zen op het laatste moment via een overtreding wist te stuiten. In de tweede helft ging Quick Boys er in eerste instantie wat fel ler tegenaan. Gevolgen voor de stand had dat niet, want Van Rooyen en Floor van Duyn konden Terwijl Klaas Vink juichend de appeleert Ruud Boedemaker voor ee LEIDERDORP - Met de bedoeling om rust te brengen in een inmid dels door 63 doelpunten geteister de defensie keerde Bram Brandt terug uit de VUT om in deze moei lijke dagen voor RCL nog te red den wat er te redden viel. De in Leiderdorpse kringen nu al haast legendarische goalie traint of speelt al jaren niet meer, maar op verzoek trok hij zaterdag tegen Noordwijk het ietwat krap gewor den keeperstenue maar weer eens aan. Eén helft kweet de oude rot in het vak zich naar behoren van zijn taak. Daarna vlogen de ballen hem om de oren. "Ik heb mijn best gedaan", was het enige dat de hevig transpire rende en zwaar teleurgestelde Brandt na afloop van het Noord- wijkse schuttersfestival (1-6) kon uitbrengen. En zonder daar verder iets aan toe te voegen was het dui delijk dat hij zich min of meer voor schut voelde staan. Een dergelijke vernedering had de man, die gedu- hun inzetten niet de juiste richting meegeven. Aan de andere kant van het veld was Thieu Heuyerjans eenmaal gevaarlijk. Pas op het laat ste moment konden twee Katwijk- se verdedigers hem het scoren be letten. Een goal hing echter in de lucht en zou uiteindelijk door de thuisclub gemaakt worden. De tweede helft was een kwartier oud toen Floor van Duyn op links een vrije trap mocht nemen. De bal be landde op het hoofd van Arie van Duyn, die zich vervolgens mocht laten feliciteren door zijn ploegge noten. Wie gedacht had dat Quick Boys door dit doelpunt op drift zou ra elijkmaker begroet, doelman Bram overtreding. Tevergeefs. rende een decennium gold als de beste doelman van Leiden en om streken, niet verdiend. Al kon hij naar eer en geweten stellen dat hij er verder ook niets aan kon doen. Brandt trof inderdaad geen blaam, want, aan geen van de zes Noordwijkse goals kon hij letter lijk en figuurlijk tippen. Sterker nog, juist door zijn optreden hield de veteraan de roodwitten nog van een ander half dozijn treffers af dus wat dat betreft was trainer Mou ters' keuze voor hem nog ge rechtvaardigd ook. Desalniettemin schoot de 'truc' met het van stal ha len van dit oude trekpaard het doel ver voorbij. Want Brandt mag zelfs nu nog van eerste klasse niveau zijn, als zes andere spelers in het elftal dat niet zijn blijft het dweilen met de kraan open. Camoufleren En dat was het dan ook zaterdag op een zonovergoten Bloemerd Waar RCL zijn zwakte één helft re delijk kon camoufleren om vervol gens tegen de Noordwijkers - mooi weer voetballers bij uitstek - op de zoveelste grote nederlaag te wor den getracteerd. Met Oostkapelle inmiddels angstig dicht in de buurt en met nog vier wedstrijden te gaan - met ondermeer een uitbeurt tegen deze Zeeuwse ploeg - werpt zich opnieuw de vraag op of RCL na vijfjaar vechten tegen degrada tie in die eerste klasse nog langer wat te zoeken heeft. Onderling zijn de meningen verdeeld. Van het drietal routiniers dat ook de betere tijden nog heeft meege maakt meent voorstopper Pierre van Gemerden dat: "Alles en ieder een gemobiliseerd moet worden om de huidige status te handha ven. Volgend-seizoen kan het op eens heel anders lopen, dat zie je wel meer. Afglijden betekent dat er mensen zullen weggaan of stoppen en dat zou kunnen inhouden datje in een soort vrije val terecht komt". Spits Ben Heemskerk daarentegen ziet het anders. "Gewoon degrade ren en dan opnieuw gaan bouwen aan een goed team. Zo doorgaan heeft geen zin". En laatste man Dick van der Bijl is er nog niet over uit. "Ik constateer wél dat we over de hele breedte kwaliteit tekort ko ken, kwam bedrogen uit. Ondanks het feit dat de Katwijkers de steun kregen van de opstekende wind, slaagden zij er niet in hun hoge klassering op de ranglijst waar te maken. Er waren weliswaar doel pogingen van Frenk van der Kley en Dennis-Jan Mieras, maar die brachten doelman Van Aken niet in moeilijkheden. Daarnaast ont popte Van der Vliet zich als een uitstekend verdediger, waardoor menige Katwijkse aanval in een vroeg stadium onschadelijk werd gemaakt. Bij RKAVIC, dat inmid dels Jan de Groot en André Swij- tink in de ploeg had gebracht voor Peter Klok en Sander Toussaint, - geslagen op de grond ligt en men. Dat is niet van vandaag of gis teren, dat is al vijf jaar zo". Uitblinker De absolute uitblinker van zater dag, Noordwijker Ivan Hermans, nam in zijn beoordeling van de te genstander onbewust een ander in valshoek. "Ik heb nu vier keer te gen RCL gespeeld en telkens stond ik tegen een andere vleugelverde diger. Dat wijst niet bepaald op continuiteit. En ze worden er, zo lijkt het wel, bepaald niet beter op", aldus de maker van de vijfde treffer en de aangever van drie an der Noord wijkdoelpunten. Ondanks de drukkende warmte had Hermans, en met hem de ande re vleugelspits Geert-Jan Bakker, een prima middag want inderdaad waren hun respectievelijke tegen standers René de Vogel en Ruud Boendermaker een maatje te klein voor deze rappe mannen die éen helft nodig hadden om in in het rit me van de laatste weken te komen. Dat was overigens toch ook de ver dienste van RCL dat een half uur lang teerde op het vertrouwen dat de voortdurend op zijn spelers in pratende Brandt in het doel uit straalde en op de vlotte openings treffer van Peter Siera die een door hem uitgelokte strafschop in twee de instantie koppend afrondde. Door vroeg te storen, het spel breed en het tempo laag te houden, gaf RCL Noordwijk in elk geval geen kans om zijn geliefde spel letje te ontwikkelen. Maar na de eerste de beste plaag stoot van Noordwijk waarbij Klaas Vink de als voorstopper toch wat te trage Pierre van Gemerden eruit liep (en de bal naast schoot) schrompelde het opgekrikte zelf vertrouwen bij de thuisploeg al weer als een brandend servetje in een en na nog een paar van die uit vallen kon Bram Brandt verder praten als Brugman, maar hielp er geen lieve moer meer aan. RCL hees de stormbal en trok zich mas saal terug. Een taktiek die tegen een aanvallende en gemakkelijk scorende ploeg als Noordwijk te bestempelen is als harikiri. Pal voor rust ramde Klaas Vink als be wijs daarvan de gelijkmaker tegen de touwen nadat Brandt in eerste instantie nog knap redde op een kopbal van Timo Gerlof. moest het in de aanval voorname lijk komen van Heuyeijans. De Katwijkse defensie zat even wel potdicht. Van der Zee later: "Voor de vierde achtereenvolgen de keer hebben we de nul kunnen vasthouden. Dat is ook veel waard. Ik weet in ieder geval dat de basis van het elftal, de verdediging, goed in elkaar steekt". Dat Quick Boys de zege nog wat meer Glans kon geven, had het vooral te danken aan het feit dat RKAVIC-trainer Ruud van Leuffen Van der Vliet naar voren stuurde om althans nog een punt aan het treffen over te houden. Daardoor kwamen Van der Kley en Floor van Duyn in één TT Mi van Gemerden in het net hangt (foto Loek Zuyderduin) Het was het begin van het einde van RCL dat na de pauze een vol strekt machteloze indruk maakte en aan opbouwen totaal niet meei toekam waardoor spitsen als Wim de Roo en Leo van de Weteringh volstrekt geisoleerd nog slechts konden toekijken. Noordwijk, dal nog altijd gelooft in een kansje (Hermans: "Waarom niet, er is nog van alles mogelijk in vier wedstrij den"), waande zich als God in Frankrijk en dat gold dan met na me voor de niet te stuiten Her mans, van wie tegenstander De Vo gel nog wel eens gillend wakker za! worden. De rappe rechterspits ontfutsel de na tien minuten eerst Van Ge merden de bal om Vink op maat te bedienen voor 2-1, zag zich daarna onreglementair gestuit door Mar cel Brasker zodat John Marijt van af de stip kon scoren en werd nog geen vijf minuten later door Marcel Valk opnieuw bij het shirt gepakt. Dat Klaas Vink vanaf elf m faalde weerhield Hermans er van om tegen één-situaties te staan, die koel werden uitgebuit. Van der Kley versloeg voorstopper Guus Turkenburg in een sprintduel en stelde Leen van der Plas in staat er 2-0 van te maken. Kort daarna kreeg Floor van Duyn van verdedi ger Loek Settels alle gelegenheid de eindstand naar 3-0 te schieten. "Jammer dat het zo gelopen is", stelde smaakmaker Van der Vliet na afloop. Met wat meer geluk ko men wij op 1-1. Dat zou niet eens onverdiend zijn. Wij speelden goed, vond ik. Het draaide lekker. Wat ik sterk van Quick Boys vind is dat het niet in paniek raakt als een doelpunt uitblijft. Die jongens hebben geloof in eigen kunnen, dat straalt er vanaf. Ze blijven loeren op kansen en denken: die goal komt toch wel. NSW is ook zo'n team. Dat speelt in feite precies hetzelfde als Quick Boys. Als ze kunnen counteren zijn het allebei gevaarlijke ploegen. Maar als ik eerlijk ben moet ik zeggen dat van de toppers Rijnsburgse Boys de meeste indruk op mij heeft ge maakt". CHRIS HARTMAN MARKEN - Rijnsburgse Boys ma noeuvreerde zichzelf voor de strijd om de titel in de eerste klasse A in een moeilijke positie door tegen Marken met 3-3 gelijk te spelen. Volgens trainer Arie Kurver is er echter nog van alles mogelijk. "Zo lang je niet meer punten afstaat dan je kunt halen, ben je nog niet verloren", was zijn 'optimistische' stelling. Met de wedstrijden tegen koplo per NSW en Quick Boys voor de boeg valt voor de woorden van de Rijnsburgse oefenmeester uit Bergsche Hoek iets te zeggen, maar dat het niet zal meevallen is een ding dat zeker is. "We hebben het alleen niet meer in eigen hand", gaf hij dan ook van meer realisme blijk. Indien Rijnsburgse Boys echter zo voetbalt als dat het deed in het eerste half uur tegen Marken dan kan de opgave wel eens te zwaar zijn. De Rijnsburgers waren toen niet goed bij de les en binnen een kwartier liep de gast heer via twee treffers van Jan Cor nells Boes uit naar 2-0. Toen moest de geel-zwarte brigade achter de feiten aan lopen en de bezoekers moesten zich een enorme krachts inspanning getroosten om op gelij ke hoogte met Marken te komen. Dat lukte in elk geval niet voor de pauze omdat de ploeg van trai ner Dick Albers de Rijnsburgse aanvallen op tijd wist te ontzenu wen en zelf nog gevaarlijk counter de. Het derde doelpunt van thuis club viel de Boys dan ook rauw op het dak. In de 50ste minuut profi teerde de Markense spits Schipper van een gat in de defensie van de bezoeker en de wedstrijd leek gelo pen (3-0). Rijnsburgse Boys ging de strijd echter met nog meer verbe tenheid aan en de wederopstan ding begon bij Huug Aandewiel. Met nog twintig minuten te spelen kreeg de Katwijker een vrije trap te nemen die hij keurig in de boven hoek van het Markense doel depo neerde (3-1). Dat mocht de gastheer in eerste instantie niet verontrus ten maar even later kreeg Jan Ho- gewoning het op zijn heupen. Zijn voorzet belandde voor de voeten van centrumspits Hans Zwaan, die daarop de aansluiting achter doel man Cor Prook tikte (3-2). De Rijnsburgers roken plots dat er meer in het vat zat en verdubbel den hun ijver en de pressie op het heiligdom van Prook werd met de minuut heviger. Ron Carli toverde op links een knappe solo uit de tru cendoos en Aandewiel was ter- plekke om de daaropvolgende voorzet te verzilveren (3-3). De be zoeker heeft zelfs nog zicht gehad op de zege toen (weer) Aandewiel een éénmansactie op touw zette. Helaas voor de Rijnsburgers werd de poging van de libero niet geho noreerd, want hij zag zijn schuiver aan de verkeerde kant van de paal langsgaan. Meer zat er niet in voor de nummer drie op de ranglijst en Kurver besefte terdege dat dit een duur verliespunt kan zijn. "In een normaal competitiegebeuren is dat genoeg maar in dit stadium is dat gewoon niet voldoende", keek hij terug op de wedstrijd. "We moeten nu maar kijken wat de mogelijkhe den nog zijn". Die zijn na zaterdag in elk geval iets minder gewor den.... ALPHEN AAN DEN RIJN - Niets presteren en desalniet temin een beloning incasseren. Er zijn politici, die onpas selijk worden bij de gedachte alleen al. Voor hen is het maar te hopen, dat zij over de ontmoeting tussen ARC en hekkesluiter Oostkapelle niets te weten komen. Beide ploegen acteerden zaterdag namelijk onder zomerse om standigheden op een abominabel niveau, maar werden desondanks ieder een kostbaar punt rijker: 0-0. ARC heeft door deze remise èn door het verlies van het op de voor laatste plaats huizende RCL tegen Noordwijk de gevarenzone verla ten. De pupillen van Jan Kroese bezitten nu een voorsprong van vijf punten op de Leiderdorpers en dat moet met nog vier wedstrijden voor de boeg toch een veilige mar ge zijn. Opponent Oostkapelle, dat voor het Paasweekeinde nog slechts drie punten bezat en na het gelijke spel in Alphen nu op zeven punten staat, heeft inmiddels de aansluiting met RCL bewerkstel ligd. Trainer Cas Hubregtse, die in het verleden de jeugd van Feye- noord onder zijn hoede had en o.a. ook bij RBC werkzaamwas, ziet het dan ook nog wel zitten voor de Zeeuwen. Hubregtse: "We hebben het nog helemaal in de eigen hand. We moeten nog tegen RCL aantre den en als we erin zouden slagen om de voorlaatste plaats te berei ken, kun je je via de degradatie wedstrijden altijd nog redden. Ik zie ons volgend jaar ook nog wel in de eerste klas spelen". Afgaande op het spel van zijn formatie in Al phen, moet Hubregtse wel een on verbeterlijk optimist zijn. De Oost- kapellenaren brouwden er name lijk helemaal niets van. Hubregtse, die in januari het roer overnam van Dick van Westen, had zijn man schappen geordonneerd het tempo uit de wedstrijd te halen, maar dat was blijkbaar niet helemaal goed begrepen. LISSE - In een aantrekkelijke wed strijd heeft FC Lisse in eigen huis De Zwerver een alleszeggende 3-0 nederlaag toegebracht. Arie Schalk zette de Ter Specke bewo ners voor rust op een 2-0 voor sprong. De formatie van trainer Wim Eilander, die het resultaat na afloop 'boven verwachting' noem de, liep na rust nog uit naar 3-0 door een doelpunt van René van Hensbergen. Het op een gedeelde vierde plaats staande De Zwerver had weinig in te brengen tegen het prima spel van Lisse, dat dankzij deze zege op een puntentotaal is gekomen van 19 uit 20 wedstrijden. Zij temporiseerden weliswaar, maar dat werd wel gekoppeld aan een behoorlijke dosis futloosheid. ARC, kameleontisch als het is, volgde braaf het voorbeeld van de Zeeuwse equipe en derhalve ont stond er een slaapverwekkende vertoning, waarin zowel de Alphe- naren als de Zeeuwen de indruk wekten het goed met elkaar voor te hebben. De spelers gunden elkaar de bal en letten er daarbij niet al te zeer op of het tenue van de aange speelde voetballer overeenkwam met de eigen outfit. Er viel overi gens wel een verschil te bespeuren tussen de strijdwijzen van de twee teams. Terwijl de Hubregtse-briga- de het leder veelal ver naar voren knalde, werd het speeltuig door de Alphenaren regelmatig voorin be- zórgd. (Elftalleider Cock Verweij: "Al zou een bal vierkant zijn, dan zou ik daar begrip voor hebben, maar ja, dat is-ie nu eenmaal niet".) Dat er voor de vijfhonderd toe schouwers weinig te genieten viel, zal na dit alles duidelijk zijn. ARC kreeg in het armetierige duel de beste kansen om de winst binnen te halen, doch Niek Oosterlee, Jac ques Keij en Rob Koster faalden in de afwerking. Paul Kluivers had met een afstandsschot, dat de lat teisterde, pech. Voor Oostkapelle miste Marien de Meij een prima scoringsmoge- lijkheid. Johan Boer was vijf minu ten voor tijd koelbloediger, maar helaas voor hem en ARC had grensrechter Reijgersberg off-side geconstateerd. Arbiter Van de Her ik, die aanvankelijk naar het mid den wees, honoreerde het terechte vlagsignaal van zijn assistent. ARC kon daar weinig begrip voor op brengen. Jacques Keij wilde de Al- phense onvrede duidelijk maken aan Reijgersberg, maar de manier waarop hij dat deed viel bij de Wa- teringse vlaggenist en bij Van de Herik niet in goede aarde. Keij mocht gaan douchen. De Alphense rechterspits: "Ik werd terecht weg gestuurd. In een opwelling heb ik de grensrechter grof beledigd. Dom van me". Nadat Cor Prook vlak voor tijd een vrije trap van Ad Poortvliet stijlvol had geplukt, meende René Lammers na het laatste fluitsignaal arbiter Van de Herik even zijn mening over diens arbitrage te moeten geven, hetgeen Lammers een officiële waarschu wing opleverde. Daarmede kreeg het duel (Kroese: "Het was werkelijk bedroevend".) toch nog een opwindend slot NICK VERWOERD MAASDIJK - Een minuut lang zat trainer Dick Blijleven met het hoofd diep gebogen op de spe- lersbank. Het laatste fluitsignaal van scheidsrech ter De Jong uit Noorden had even daarvoor een definitief einde gemaakt aan het derdeklasser schap van Ter Leede. De Sassenheimers verloren het sleutelduel in en tegen mede-degradatiekandi daat Maasdijk met 1-0. Doordat Die Haghe ook de volle winst binnen haalde bleek de achterstand op de concurrenten te zijn opgelopen tot respectieve lijk vier punten op de Haagse ploeg en drie punten op Maasdijk. Aangezien het duel tussen Maasdijk en Die Haghe nog op het programma staat, behoort ook een beslissingsduel niet meer tot de mogelijk heden van de Sassenheimse formatie. Twee weken geleden leek Ter Leede de traditio neel terugkerende degradatiezorgen opnieuw over wonnen te hebben. Het duel tegen Die Haghe in Ockenburgh moest in winst worden omgezet om een kans op handhaving in de derde klasse A te behouden. Op overtuigende wijze werd er inder daad gewonnen, waarbij de ploeg zich vooral on derscheidde door een prima werklust. Vorige week was deze werkwillende houding echter weer ver te zoeken. 's-Gravenzande strafte de hoera-stemming keihard af en drukte de ploeg van trainer Dick Blijleven andermaal met de neus op de alleszeggende feiten. Tegen Maasdijk kon bij winst opnieuw uitstel van executie worden verkregen. Het lot besliste evenwel anders. De thuisploeg drukte in een erbar melijk slechte wedstrijd in de tweede helft door naar een minimale zege: 1-0. In de eerste speelhelft van dit typische degrada tieduel kwamen geen van de ploegen goed uit de verf. Ter Leede kreeg enkele kleine kansjes, die met wat meer geluk een treffer hadden opgeleverd. Robert Enthoven en Hans Oudshoorn kwamen echter niet verder dan schoten op de paal. Na rust kwam Ter Leede niet meer in het spel voor, terwijl Maasdijk juist vleugeltjes leek te krij gen. Dit gebeurde vooral nadat Martin Vermeer de thuisploeg kwam versterken. De middenvelder zorgde dankzij een goed overzicht voor wat meer coördinatie in de aanvallen van de Westlanders. De Sassenheimse doelman Gert van de Luit, die de geblesseerde Bert Blankenspoor verving, wist tot drie maal toe de Maasdijkse furie tot stoppen te brengen. Acht minuten voor tijd moest ook hij ca pituleren. Een voorzat van Arie Stolze werd door Maasdijker Paul Molenaar onhoudbaar in de lin kerbenedenhoek gedeponeerd: 1-0. De klap kwam hard aan voor trainer Dick Blijle ven: "We moeten nu eerst alles maar op een rijtje zetten. Sommige spelers lopen al jaren lang tegen degradatie te voetballen. Het is denk ik belangrijk dat een vereniging als Ter Leede nu gewoon eens lekker kan gaan voetballen. En of dat nu in de mid denmoot of in de kop van vierde klasse is, dat is op dit moment wat minder van belang". dereerd voort te zetten en ditmaal mocht de actieve Gert-Jan Bakker profiteren voor 4-1. Nadat Her mans zelf vallend de mooiste tref fer voor zijn rekening had geno men verraste invaller Jos Smits op de valreep de moedeloos geworden Brandt met een heuse punter in de verste bovenhoek. Daarover en over andere zaken kon Bram Brandt slechts de brede schouders ophalen. AD VAN KAAM VLAARDINGEN - Derdeklasser Katwijk heeft een prima mogelijkheid om de koppositie in handen te nemen, laten lopen. Terwijl lijstaanvoer der Zwaluwen Vlaardingen onderuitging tegen 's-Gravenzande (2-1), ver loor Katwijk met 3-0 van het Vlaardingse HVO. Het verschil tussen de nummers één en twee bedraagt na deze spectaculair verlopen competitie ronde nog steeds één punt. Trainer Peter Ciere van de Katwijkse formatie heeft desondanks de moed op een kampioenschap nog niet opgegeven. "Hoewel wij zelf nu de punten hebben laten liggen, verliest Zwaluwen ook keer op keer", rede neerde Ciere zakelijk. De koploper uit Vlaardingen heeft inderdaad in de laatste vijf competitie-ontmoetingen zes punten laten liggen. Met nog twee te spelen wedstrijden kan er dus nog van alles gebeuren. De wedstrijd in Vlaardingen werd door Katwijk kansloos verloren. Al in de eerste helft liep HVO de ploeg van Peter Ciere volkomen onder de voet, maar door een ongelukkigge afwerking kwam het Vlaardingse thuisfront niet aan scoren toe. Na rust hielpen Rob Dijkshoorn 2x en Ten Komaat HVO aan de dikverdiende overwinning.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 15