assistent bedrijffsekonoom Schuitema West bv WERKTEKENAAR M/V Rayon-manager LEEFTIJD ±21 JAAR Westeinde Ziekenhuis ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN analist m/v ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) Op het gebied van erkend schriftelijk onderwijs mogen de Leidse Onderwijs instellingen zich de grootste noemen. Jaarlijks schrijven ruim 100 000 adspi- rant-cursisten zich in voor beroeps opleidingen, algemeen vormend onder wijs en hobby- en vrijetijdscursussen. De grafische voorbereiding van o.a. voorlichtings-, promotie- en schriftelijk lesmateriaal wordt geheel in eigen be heer verzorgd. De werkzaamheden die hieruit voortvloeien zijn o.a. lessen- vormgeving, illustratie, fotografie, zet ten, opmaak, drukproefcorrectie, plan ning en inkoop. Deze activiteiten wor den uitgevoerd door de Algemene Pro- duktieafdelingen. De verantwoordelijk heid voor publicitaire uitingen berust bij de afdeling Marketing Services. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, 2352 BA Leiderdorp. De Grafische Produktieafdelirtgen vervaardigen een geva rieerd pakket van produkten vanaf aangeleverde kopij tot ca- Ijt |j meraklaar materiaal, dat door middel van tekstverwerking en elektronische opmaak wordt gerealiseerd. Voor de definitieve afwerking is in een aantal gevallen handwerk op maat vereist, d Hiervoor zoeken wij een Zijn/haar taak zal bestaan uit: het aangeven van zetinstructies en de begeleiding daarvan controle van zetsel en opgemaakte pagina's het verzorgen van montages van figuren, illustraties en het maken van overlays het aangeven van vereiste kleurpercentages en definitief persklaar maken van het produkt. De functie verlangt nauwkeurigheid en het vermogen om zowel in teamverband als zelfstandig te kunnen werken. Grafische kennis is gewenst, terwijl er belangstelling aanwezig moet zijn voor elektronische tekstverwerking en opmaaksystemen. Enige grafische ervaring heeft voorkeur. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Afde ling Personeelszaken. Holland Karton B.V., Zoeferwoude, vraagt voorspoedige indiensttreding een enthousiast COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V We verwachten dan ook iemand die het prettig vindt in teamverband te werken op een betrekkelijk klein kantoor, waarbij zelfstandigheid en verantwoordelijkheidsgevoel een belangrijke rol spelen. We denken aan iemand met een vooropleiding op MEAO-niveau en enige jaren ervaring. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Holland Karton B.V., t.a.v. de Direktie Postbus 2, 2380 AA Zoeterwoude Lijnbaan 32. Den Haag Het Westeinde Ziekenhuis met 606 bedden is een modern ziekenhuis in Den Haag, waar na genoeg alle specialismen worden uitgeoefend, f verpleegafdelingen Wij zoeken een part-time verpleegkundige m/v hulpwacht ter assistentie van de hoofdwacht. Werktijden: om de week 7 nachten achtereen van 2300 tot 07.30 uur van vrijdag tot en met donderdag. Kandidaten voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverplegmg-A en te beschikken over enige ervaring of het diploma HBO-V met A-ziekenhuis-ervaring en goede kontaktuele eigenschappen. Funktie-informatie: in nauwe samenwerking werken met de hoofd wacht. die de supervisie heeft over alle verpleegafdelingen; regelmatig maken van ronden langs alle ver pleegafdelingen en helpen waar dat nodig is: indien nodig, tijdelijk de nachtdienst op de verpleegafdeling bij ziekte overnemen; begeleiden en steunen van de leerling verpleegkundigen/verpleegkundigen en ziekenverzorgenden keuken In de keuken van ons ziekenhuis kunnen wij plaatsen een instellingskok m/v In onze keuken worden dagelijks plm. 1000 warme maaltijden bereid, waarvan een deel dieetmaaltijden Naast de bereiding van de hoofdmaaltijd wordt geassisteerd bij de bereiding van ontbijt en souper, Funktie-eisen: tenminste diploma derde instellmgskok bekendheid met het bereiden van dieetmaaltijden bereidheid om bij toerbeurt in het weekend diens! te verrichten diploma BGP en/of dieetkok 'Jeanne Ruigrok" strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt in funktiegroep 30. Nadere informaties kunt u telelonsch inwinnen bil de afdeling Personeelszaken, tel 070-889393. Schriltelijke sollicitaties kunt u richten aan de aldelmg Personeelszaken. Postbus 432. 2501CK Den Haag ■••••••••••••••••••••••••a* Maag-, Darm- en Leverziekten Bij deze afdeling is een vacature voor (19 uur per week) vac.nr. 87.A.20.14.LD Betrokkene zal werkzaam zijn als re search analist(e) in onderzoeksprojec ten van de afdeling Maag-, Darm- en Leverziekten. In deze projecten wordt gekeken naar de ontstaanswijze en ver dere ontwikkeling van chronische aan doeningen van het spijsverteringska naal. Taak: - hij/zij zal worden ingeschakeld bij zo wel analyses op humaanmateriaal als van proefdieren; - ervaring op het gebied van de vol gende technieken, eiwit/peptide scheiding, immunologische bepalin gen (o.a. ELISA, RIA), weefselanaly se. Het onderzoek vindt plaats in het kader van een KWF gesubsidieerd project dat tot doelstelling heeft de relatie Chole- cystokinin (CCK) en pancreastumoren te bestuderen. De aanstelling vindt plaats tot 1 januari 1988. Een eventuele verlenging met 1 jaar is niet uitgesloten. Opleiding: HLO. Salaris: max. f 2805 bruto per maand op full-time basis, afhankelijk van leef tijd en ervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. Ir. H.W. Ver- spaget of Dr. J.B.M.J. Jansen (071- 262680). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Snackbar "Hendo" (Hoge Rijndijk) Snackbar "Hendo" (Lage Rijndijk) Snackbar "De Marnix' (Marnixstraat) Wegens uitbreiding i korte termijn plaats v i de aktiviteiten hebben wij op 3 a 4 MEDEWERKERS m/v 16-23 jaar in vast dienstverband. U kunt telefonisch solliciteren bij snackbar "De Marnix", 071-217190 en vragen naar de bedrijfsleider Theo Zand bergen. Jaap v/d Kooy, horeca exploitatie Leiden Schuitema West b.v. te Bodegraven is de regionale leverancier van goederen en diensten aan levensmiddelenbedrijven, die opereren onder één van de vier winkelformules: C1000, Centra, Mikro Markt en Paraat. Het begeleiden van de ondernemers op administratief bedrijfsekono- misch gebied is één van de diensten die wij nadrukkelijker aan willen bieden. Betreffende afdelingen willen wij op korte termijn uitbreiden met een Zijn voornaamste taak zal bestaan uit het leveren van adviezen inzake de toepassing van detailhandels-automatiseringssystemen. De verzorging van invoering van dergelijke systemen, alsmede de trai ning en begeleiding van de gebruikers. Daarnaast zal hij ondersteunende werkzaamheden verrichten op het gebied van bedrijfsekonomische dienstverlening. Voor deze interessante funktie met doorgroeimogelijkheden denken wij aan de volgende funktie-eisen: - Een H.E.A.O.-CE opleiding óf gelijkwaardig niveau. - Duidelijke affiniteit met automatisering. - Zodanige kontaktuele eigenschappen, dat men in staat is de onder nemer en zijn medewerkers te begeleiden. -Leeftijd 25-35 jaar. Kandidaten die ervaring bezitten in detailhandelsautomatisering en/of in de bedrijfsekonomische aspekten van een supermarkt verdienen enige voorkeur. Wij kunnen de juiste kandidaat een uitstekend pakket aan primaire en sekundaire arbeidsvoorwaarden aanbieden. Indien U belangstelling heeft voor deze funktie in een snel groeiend bedrijf verzoeken wij U ons een sollicitatiebrief te sturen. U kunt deze brief richten aan: Schuitema West b.v., afd. Personeels zaken, Dronensingel 3,2411 GT Bodegraven. Voor nadere informatie kunt U ons eventueel bellen: 01726 - 40400, dhr. H.N.N. van Dam. De door de onderneming aangeboden funkties zijn in principe zowel door mannen als vrouwen vervulbaar. (m/v) Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad bv Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad bv Witte Singel 1,2311 BG Leiden een werkmaatschappij van Damiate Holding Belangrijk bericht voor de jonge, ambitieuze reclameman (of BBWMt zvrouw) met zakeninstinct: wij zoeken een rayon-manager... Het Leidsch Dagblad is een bedrijf J dat moderne ontwikkelingen niet schuwt. Zo is de Advertentie Ex ploitatie in feite een "netwerk" dat is opgebouwd uit meerdere sub-afdelingen die in het uitvoeren van een afgerond takenpakket zijn gespecialiseerd. Er is een afdeling Telemarketing. Een Ontwerp Studio. Een afdeling Verkoop Voorbereiding waar De Markt wordt geanaliseerd, verkoopondersteunende akties worden geinitieerd en uitgevoerd, Direct Marketing-akties worden verzorgd. Er is een goed geoutileerde afdeling Order Behandeling met o.a. een flitsend snelle koerier om opdrachten en advertentiemateriaal op te halen bij onze adverteerders. En er is, uiteraard, een afdeling waar de advertentie boekhouding en kontraktad- ministratie wordt verricht... In deze organisatie komt de tradionele "vertegenwoordiger" niet (meer) voor. Dat komt doordat het merendeel van de werkzaamheden die vroeger tot het takenpak ket van deze overbezette functionaris behoorden inmiddels zijn gedelegeerd aan andere disciplines binnen onze organisatie. Wat overblijft is het ware werk voor de echte verkoper. Prospecteren; moeilijke problemen snel en feilloos oplossen; grote klanten zeer tevreden houden; onder nemersverenigingen en belangrijke ondernemers adviseren over marketing-com- municatie; reclamecampagnes en advertenties bespreken en intern toezien op een correcte productie en afwikkeling hiervan. Kortom: hij komt in aktie als het echt moeilijk wordt. Zo'n professional noemen wij "Rayon Manager". Voor 3 van onze 4 rayons hebben al al zo'n Rayon Manager. Die er verantwoorde lijk voor zijn dat de marktaandelen (die wij overigens per branche bijhouden) van elk van onze uitgaven in hun rayons een gezonde groei vertonen, wij zijn nu dus op zoek naar "de vierde man" die, net als zijn collega's, van ons ruime mogelijkheden en bevoegdheden zal krijgen om deze doelstelling te realiseren. Het gaat dus om een belangrijke "spil"functie in onze organisatie. Een puur com merciële baan voor een jonge "all-rounder" met een reclame- of marketingachter- grond en de ambitie om iets te bereiken. Die bij dat streven de volle medewerking van zijn werkgever verwacht. Belangstelling? Bel dan ons Hoofd Advertentie Exploitatie, de heer N.P. ter Haak en regel een afspraak met hem. Tel. (071) 144941. afdeling inkoop en voorraadbeheer J. P. Vink Zonen B.V. behoort tot één der grootste bedrijven, die zich gespecialiseerd heeft op het gebied van intern transportmateriaal, kantoor-, magazijninrichting bedrijfsuitrusting en computersupplies. Het is een modern, dynamisch bedrijf met een internationaal karakter en het onderhoudt kontakten in vele EG-landen. De organisatie voert een vooruitstrevend beleid, dat op groei is gericht en brengt haar zeer uitgebreid technisch assortiment onder de aandacht van de afnemers onder andere door middel van omvangrijke katalogi. De man of vrouw, die wij zoeken is veelzijdig en heeft ruime kantoorervaring, bij voorkeur op een geautomatiseerde handelsonderneming, en gaat in team verband de navolgende werkzaamheden zelfstandig verrichten: orderbevestigingkontrole; faktuurkontrole; het aktueel houden van het stock- orderbestand; het boeken en verwerken van verkoopopdrachten; telefonisch/schriftelijk onderhouden van kontakten met leveranciers, afnemers en expediteurs. Voor deze funktie denken wij aan een aktieve en enthousiaste kracht, die aan de volgende eisen kan voldoen: MEAO/HAVO-opleiding of vergelijk baar nivo; grote mate van zelfstandigheid en akkuratesse; goede kontaktuele eigenschappen om op een plezierige wijze in ons team te funktioneren; kennis van de Nederlandse en Duitse taal; leeftijd tot 30 jaar. Interesse? Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van uw uitgebreide persoonlijke beschrijving en praktijk ervaring kunt u richten aan de Direktie van J. P. Vink Zonen B.V., Postbus 28, 2160 AA LISSE, onder vermelding van de ref. L.D. linksboven op de envelop.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 24