AMBITIEUZE SCHOOLVERLATERS (HAVO OF VWO) nutsspaarbank uitzendbureau de koning "sfce UNIC b-verpleegkundige Alphen aan den Rijn assistent in opleiding (AIO) wetenschappelijk medewerker met biochemische opleiding ,vm, TH# Instrumentmaker chef-kok m/v VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 mmmm ELKE ZATERDAG Slurtingsli|d vow advertenties: donderdagmiddag 15 30 uur Inl bi| onze advertentie-afdeling telefoon (071) 14 49 41 Afdeling Sproklenburg is een vervolgafdeling van de sektor Geriatrie. Op deze afdeling wonen 19 mannelijke en vrouwelijke bejaarden met een ho.qe mate zelfstandigheid. Voor sommige bewoners vormt Sproklenburg eei situatie. Voor anderen is het verblijf tijdelijk. Zij werken, met ons, buiten ons Centrum. ijvende leef- ir een plaats Wij vragen (in tijdelijk dienstverband) In deze funktie ligt het aksent van de werkzaamheden niet zozeer op het ver zorgen als wel op het begeleiden van bewoners; ervaring opgedaan in een begeleidingsafdeling strekt dan ook tot aanbeveling. Van de toekomstige kollega verwach ten wij dat hij/zij o.a.: enkele bewoners individueel bege leidt bewoners stimuleert in zelfstan dig handelen zorg draagt voor het benoud of het weer aanleren van levensfunkties van de bewoners kan werken in teamverband de afdeling verder mee helpt ontwikkelen kritisch is t.o.v. werk, kollega's en zichzelf. Salarisgrenzen: f 2.384,- tot f 3.659,- bruto per maand, exklusief onregel matigheidstoeslag. Nadere informatie wordt verstrekt door Jan Bruines, tst. 2030/2031. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 7 dagen richten aan de afdeling Perso neelszaken, onder vermelding van vakaturenummer 87.202.29. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid, Langevelderweg 27, 2211 AB Noord- 02523-78141. STICHTING CENTRUM ST. BAVO NOORDWIJKERHOUT Gemeente Gemeentelijke Diëtist Q Qj WèHttxtSrshitat SWA De Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening Alphen aan den Rijn S.W.A.) is een bedrijf in ontwikkeling. Zij biedt in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening werkgelegenheid aan circa 500 personen. De ambtelijke ondersteuning bestaat uit 51 medewerk(st)ers, organisatorisch onder gebracht bij de centrale stafafdelingen en centra. Het kader wordt voornamelijk door ambtelijk personeel gevormd. Bij de stafafdeling Administratie is een vacature voor een SYSTEEMBEHEERDER M/V in de functie van medewerker administratie. Taakinhoud: - Beheer van het systeem I.B.M.-36. - Begeleiding van de automatisering in de organisatie. - Verdere ontwikkeling van de automatisering. - Assistentieverlening bij de verwerking van de financiële administratie. Functie-eisen: - Opleiding M.B.A. ofM.E.A.O. - Bereidheid tot het vermeerderen van kennis en kunde in de automatiserin; - Ervaring en het bezit van enkele modules strekt tot aanbeveling. ering. AMBI- Arbeidsvoorwaarden: - Salariëring afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring van f2.175,- tot f3.601,- bruto per maand, bij een 38-urige werkweek. - De rechtspositieregeling van de gemeente Alphen aan den Rijn is van toepassing. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae te richten aan de directeur van de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoor ziening Alphen aan den Rijn, Postbus 430, 2400 AK Alphen aan den Rijn. Inlichtingen: J.CJV1. Wiezer, administrateur van de S.W.A., telefoon 01720-32441. J.A. COHEN INSTITUUT INTERUNIVERSITAIR INSTITUUT VOOR RADIOPATHOLOGIE EN STRALENBESCHERMING Bij de Vakgroep Infectieziekten van de Faculteit Geneeskunde van de Rijksuniversiteit te Leiden bestaat een vacature voor een Taak: In het kader van een door het Instituut voor Radiopathologie en Stralenbescher- ming gesubsidieerd project wordt onderzoek verricht naar de biochemische aspecten van de activatie van fagocyten-functies. Hierbij wordt gebruik gemaakt van celkweken, scheidingstechnieken, biochemische analyse van membranen, bepaling van het zuur- stofmetabolisme. Vereist: voltooide universitaire opleiding. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst als wetenschappelijk onderzoeker voorals nog voor één jaar (salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring), of als assistent in opleiding voor 2 jaar. Inlichtingen worden verstrekt door Prof.Dr. R. van Furth, tel. 071-262613. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer J.A.L. van Leeuwen, adm. directeur van het J.A. Cohen Instituut, IRS, Rijnsburgerweg 86, 2333 AD Leiden, onder vermelding van vac.nr. IRS/87A//004. vraagt m/v: Kommerciële medewerk(st)ers (stand bv) Voor een opdrachtgever te Zoeterwoude zoeken wij stand by kommerciële medewerk(st)ers voor de afdeling customer servi ce. De taak bestaat hoofdzakelijk uit het telefonisch onderhou den van kontakten met de kliënten in samenwerking met de verkoop buitendienst. Daarnaast dient men onderzoek te ver richten naar verkoopperspektieven en is het verwerken van de opdrachten per computer een essentieel onderdeel van deze dynamische baan. Een opleiding op HAVO/MEAO-nivo is vereist alsmede minimaal 2 jaar kommerciële ervaring. Telefoonerva ring is onontbeerlijk. Tekstverwerkster Met spoed zoeken wij een tekstverwerkster voor tenminste 3 maanden op een notariskantoor te Leiden. Men dient konsepten en aktes te verwerken alsmede enige korrespondentie. Leeftijd en opleidingsindikatie: HAVO-nivo: 22-28 jaar. Adm. medewerk(st)er Voor een auto-importbedrijf te Voorschoten zoeken wij met spoed een administratief medewerker met technisch inzicht voor hele dagen. Deze leuke baan bestaat o.a. uit de behandeling van schades en verzekeringen, alsmede de kontrole van artike len. Wij zoeken kandidaten rond de 25 jaar, die voor langere tijd beschikbaar zijn en die in het bezit zijn van een rijbewijs. Adm. medewerkster Welke administratieve kracht wil van 15 april tot 1 juni a.s. onder steunende aktiviteiten verrichten voor een sekretaresse bij een opdrachtgever te Leiden. Kennis van de medische terminologie en de Engelse taal zijn gewenst in deze afwisselende baan evenals kennis van een p.c. Het betreft een baan voor de och tenduren. Sekretaresse Voor een van onze opdrachtgevers te Zoeterwoude zoeken wij een zeer ervaren sekretaresse. Zij zal fungeren als rechterhand van de manager financiële groepen. HAVO-opleiding met eko- nomie en wiskunde zijn vereist alsmede kennis en interesse in de automatisering. Deze interessante baan in voor ongeveer 2 maanden, voor hele dagen. Geïnteresseerd in één van deze banen? Bel ons dan of kom even langs tussen 09.00 en 17.30 uur voor meer informatie. Gespecialiseerd in administratieve funkties Korevaarstraat 33. 2311 JT Leiden Telefoon 071-144 143 In oris drukke maar gezellige contactlenscentrum hebben wij plaats voor een aantal parttime medewerkers m/v leeftijd tussen de 20-35 jaar. bereid om ca. 15 uur per week -in overleg met uw collega' vast te stellen tijden- te werken, ook op koopavonden e zaterdagen. verantwoordelijkheidsgevoel en enthousiasme. bij voorkeur zelf contactlens dragend, hoewel dit niet nood zakelijk'is. Indien u belangstelling heeft of gewoon wat meer wilt wet laat ons dat dan met een kort briefje weten. Vermeldt daarin wel uw leeftijd, opleiding, ervaring e.d. .Ook zij die als oproepkracht willen werken in ëen van or centra kunnen schrijven naar onderstaand contactlenscentn t'i.v de direktie. tno zoekt voor de Hoofdgroep Maatschappelijke Technologie te Delft een (m/v) voor de Instrumentmakerij van de afdeling Fysische Meettechnieken. Het werk van de instrumentmakerij omvat het ontwerpen, fabriceren, onderhouden en repareren van fijnmechanische instrumenten en apparaten ten behoeve van het milieu-onderzoek. Taken: - ontwerpen resp. uitwerken van hei ontwerp van apparaten - uitdenken van geschikte fabricagemethoden voor specifieke fabricageproblemen; - fabriceren, momeren en repareren van fijnmechanische instrumenten en apparaten. Functie-eisen: - MTS Fijnmechanische Techniek of Leidse Instrument- makersschool metaal A B (of daaraan gelijkwaardig); - bekendheid met moderne fabricagetechnieken; - enige ervaring in het ontwerpen resp. uitwerken van het ontwerp van de' apparaten en het bedenken van geschikte fabricagemethoden voor specifieke fabricage problemen is noodzakelijk; - in staat zijn om na overleg met de (interne) opdracht gever over de functionele eisen waaraan de gevraagde apparatuur moet voldoen, de ontwerpspecificaties vast te stellen; - leeftijd tot 30 jaar. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J.G.P. Karsdorp, 015-569330, toestel 2596. Uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van nummer ld- 1102 -17, kunt u binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de Personeelsdienst tno Delft, Postbus 672600 AB delft TNO Research voor de praktijk SWETTERHAGE SWETTERHAGE SWETTERHAGE SWETTERHAGE De Stichting Gemiva houdt zich bezig met de zorg voor verstandelijk gehandicapten in Zuid- Holland. Daartoe beheert zij vanuit een cen traal bureau te Gouda een aantal voorzienin gen zoals dagverblijven, gezinsvervangende tehuizen, internaten en.enkele andere projec ten. Ten behoeve van de woon- en leefgemeen schap Swetterhage te Zoeterwoude-dorp wordt gevraagd een Plaats in de organisatie: Ressorteert als lijnfunctionaris onder het hoofd Ci viele Dienst. Functie-inhoud: - draagt verantwoording voor de leiding en orga nisatie van de keuken, waar dagelijks ongeveer 350 maaltijden worden bereid; - organiseert en coördineert de werkzaamheden in de keuken in overleg met de sous-chef; - stelt, in samenspraak, menu's samen; - draagt zorg voor en neemt zelf deel aan de be reiding van de maaltijden, diëten e.d.; - houdt toezicht op de bereiding, de kwaliteit, de distributie en het gebruik van grondstoffen, ap paratuur, installaties, de hygiëne e.d.; - bestelt en controleert voedingsmiddelen, dag verse artikelen e.d.; - onderhoudt in- en externe contacten inzake le veranties, inkoop, klachten overvoeding, perso neelsaangelegenheden, administratieve zaken e.d.; - draagt zorg voor de integratie van beleidsbeslis singen binnen de keuken; - beheert de keukenadministratie. Functie-eisen: - diploma dieetkok; - het bezit van het diploma Bedrijfsvoering in de Voedingsdienst strekt tot aanbeveling; - aantoonbare leidinggevende capaciteiten; - ruime ervaring in de grootkeuken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Arbeidsvoorwaarden: Conform de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. In deling vindt plaats in functiegroep 45. Informatie: Voor eventuele nadere informatie kunt u zich wen den tot mevr. F. Kaufman, waarnemend hoofd Ci viele Dienst, telf. 01715 - 9208. Sollicitaties: Voor 15 april a.s. te zenden aan de Personeels dienst van Swetterhage, Blankaartweg 2. 2381 AD Zoeterwoude. Een commerciële loopbaan bij de Nutsspaarbank. De Nutsspaarbank heeft ruim 80 vestigingen in de regio Den Haag/Leiden/Zoetermeer/Noordwijk, ver deeld over 11 districten. Het hoofdkantoor staat in Den Haag. Op dit hoofdkantoor en in de vestigingen werken 700 medewerkers. Als moderne bank voert de Nutsspaarbank een breed dienstenpakket, zowel gericht op de particuliere als zakelijke markt. De Nutsspaarbank biedt schoolverlaters van HAVO/ VWO-niveau de kans op een commerciële loopbaan in onze kantorenorganisatie. Deze startfuncties met goede toekomstperspectieven zijn weggelegd voor jonge mannen en vrouwen die beschikken over commerciële kwaliteiten, een dienstverlenende en cliëntgerichte instelling, admi nistratief inzicht en niet in de laatste plaats de ambitie om verder te leren. Wat kun je vernachten? Je begint als balie-assistent of -assistente. Een functie waarin je direct te maken krijgt met veel mensen: cliënten, collega's en de kantoorbeheerder (je mentor in de praktijk). Je zorgt voor vlekkeloze transacties, ook in admini stratief opzicht. Voor dat laatste heb je de beschik king over een terminal. Na verloop van tijd zul je onze cliënten gaan adviseren over al onze produkten en diensten. Daarnaast verwachten wij van je dat je blijft studeren. Dat betekent het volgen van verschillende Bankeur- sussen en eventueel op termijn de studie voor het assurantie B-diploma. De diverse cursussen zijn zowel intern als extern. Het spreekt voor zich, dat wij je opleiding zullen bekostigen. Daarvoor vragen wij dan wel je volledige inzet. Hoe je loopbaan zich verder ontwikkelt, is aan jou. Er zijn mogelijkheden in meer leidinggevende functies in de vestigingen en in meer specialistische functies in het district en op het hoofdkantoor. Je salaris en andere arbeidsvoorwaarden. Je begint met een minimum jeugdloon, dat we aanvullen met 8% vakantietoeslag en een 13e maand. Daarnaast bieden we je voordelige spaarregelingen, minimaal 25 vakantiedagen en voor over een tijdje wellicht een leuke hypotheekregeling en een pre- mievrije pensioenregeling. Bovendien zijn er, ais je naar tevredenheid functio neert, in je salaris behoorlijke groeimogelijkheden. Doe de eerste zet. Als je een veelbelovende start wilt maken in je bankloopbaan, schrijf dan een bondige sollicitatie brief en stuur deze aan de Nutsspaarbank, afdeling Personeelszaken, Jan Hendrikstraat 4,2512 GL Den Haag. Wil je eerst meer informatie, bel dan met de heer J. van Doorn, telefoon 070-120610, of de heer A. Rohder, telefoon 070-120515. den Haag

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 20