Fides Pacta haakt af in race om titel China bevestigt soevereiniteit Leiderdorp 'kampioen van de armoede' WK-tafeltennis strijd van ongelijke kansen Grand Prix voor vrouwen in Haarlem Titel week uitgesteld Arbiter zaait verwarring MAANDAG 2 MAART 1987 PAGINA 15 NEW DELHI (ANP) - De ene Chi nees is de andere niet. Dat onloo chenbare feit heeft de finales van het wereldkampioenschap tafel tennis in New Delhi nog aardig spannend gemaakt. De volksrepu bliek wilde bij de zuidelijke buur man kennelijk niet voor inhalig doorgaan. Maar de gegeven vinger werd bij na een hele hand. Nadat Chen Longcan en Teng Yi, de nummers twee en drie van de wereld, Jan- Ove Waldner wat al te gemakkelijk doorgang hadden verleend, had de heersende wereldkampioen Jiang Jialiang in de finale enige moeite de steeds geinspireerder spelende 21-jarige Zweed de baas te blijven: 14-21, 21-18, 21-11, 24-22. Bij de vrouwen kwam China eveneens met de schrik vrij. In de vierde ronde verdwenen de num mers een en twee van de wereld, Geng Lijuan en Jiao Zhimin ge dwee uit het toernooi - er hadden zich al zes landgenootjes bij de laatste acht geschaard. De wissel truc kwam de Chinezen bijna duur te staan. De Zuidkoreaanse Yang Young Ja greep haar kans, ver sloeg in de halve eindstrijd de nummer drie, Dai Lili, maar liep zich in de finale stuk op de num mer vier, He Zhili: 17-21, 19-21, 18- 21. Door deze overwinningen beves tigde China in New Delhi ander maal zijn souvereiniteit. De bal- goochelaars scoorden zes uit ze ven. Het traditonele relatiege schenk ging dit keer naar Züid-Ko- rea, de Aziatische kampioen. Yang Young Ja en Hyun Jung Wa wer den wereldkampioen in het vrou- wendubbel. Toch werd door de Europese ta- feltennislanden aan de absolute heerschappij van China niet zo zwaar getild als anders. De wereld titelstrijd in India was er een van ongelijke kansen. De niet-Aziati- sche landen waren sterk in het na deel. Vrijwel alle Europese en Amerikaanse landen waren ge dwongen spelers en speelsters op te stellen, die verzwakt door buik loop eerder dan normaal moesten afhaken. Het virus waarde door de Europese gelederen als een heuse epidemie. Volgens de medische commissie vielen er zo'n 500 slachtoffers. Tot die groep behoorde slechts een handjevol Chinezen. Geen spelers, maar leden van de begeleiding. Die waren vooruitgestuurd om de si tuatie ter plekke op te nemen. Hun stoelgang was voor de Chinezen aanleiding de ploeg in quarantaine te doen en buiten bereik te houden van de om zich heen grijpende epi demie. Het hotel diende uitslui tend als slaapgelegenheid. Gege ten werd er op de ambassade in New Delhi. Vervoer van hotel naar speelzaal ging per ambassade-bus. Om de sportieve waarde van het evenement niet tot nul te laten te ruglopen en hun superieure positie enigszins te camoufleren deelden de Chinezen in alle disciplines met gulle hand cadeautjes uit. De gul ste ging naar Jan-Ove Waldner, de talentvolste Zweed en Europeaan van de tachtiger jaren. De Scandi- naviër, die in de Wesfduitse Bun- desliga bij Saarbrucken zijn brood met dik beleg verdient, werd door de Chinezen in bescherming geno- Chen Longcan, de nummer twee van de wereld, en Teng Yi, de num mer drie, gaven in de kwart- en hal ve finales Waldner alle kans zijn befaamde bliksemschichten te produceren. De Chinezen gingen er waarschijnlijk van uit dat Jiang Jialiang, een 25-jarige student uit Kanton, Waldner in de finale wel zou afstoppen. Dat gebeurde uit eindelijk ook, maar niet nadat de Chinees in de vierde game drie ga- mepunten van Waldner had weg gewerkt. Het zilver van Waldner maskeer de de frustraties in de Zweedse ploeg maar ten dele. De Scandina- viers, die zich na het echec in Go thenburg twee jaar consciëntieus hadden voorbereid op dit toernooi, werden het zwaarst getroffen in New Delhi. De complete ploeg werd ziek. Barbra Wiktorsson, de nationale kampioene, zelfs zo erg, dat ze helemaal niet in actie kwam. De mannen vielen na enkele dagen al ten prooi aan het buikloopvirus. Appelgren, Lindh, Waldner en Persson werden dinsdagmorgen op de dag van de finale in het lan- dentoernooi wakker met hoge koorts. Paardemiddelen hielpen Lindh en Persson nog juist voor de eindstrijd op de slappe benen. Waldner bleef in bed. Hij werd voor het geduld, dat zijn landge noot Appelgren (die nam het vlieg tuig naar huis) beloond. Niet alleen voor de Zweden werd de 39e wereldtitelstrijd het toer nooi van de frustraties. Ook de Ne derlandse ploeg, met name de vrouwen, raakte in de greep van de ziekteverwekkers. Het leed werd verzacht door de bronzen medaille van de vrouwenploeg in het lan- dentoernooi. Het eremetaal werd uitbundig begroet door de bonds- officials, die Miijam Kloppenburg thuis hadden willen laten, maar ja knikten toen de sponsor van Avan- ti de reis- en verblijfkosten bekos tigde. De late toestemming verhin derde Kloppenburg actief te zijn in het damesdubbel. Gezien het toernooiverloop had zij daarin met Vriesekoop hoog kunnen scoren. Het Noordkore- aanse tweetal Li Bun Hui en Hui Cho Jong, die door het Nederland se duo in het landentoernooi werd De Zuidkoreaanse tafeltennissters Yang Youg Ya (I) en Hyung Jung Hwa zijn blij met hun titel in het dubbelspel. Begrijpelijk, want het was de enige 'gift' die de verder superieure Chinezen weggaven. (foto ap) verslagen, veroverde brons. Voor Vriesekoop werd New Delhi een van de bitterste ervaringen uit haar loopbaan. De 25-jarige speelster verzwakte sterk in de loop van het slopende twaalf-daagse evene ment. Er waren emotionele facto ren, moeilijkheden met de klimato logische aanpassing en het ver strekte voedsel was niet geschikt voor haar spijsvertering. Er volgde diarrhee-aanval na diarrhee-aan- val. Het putte haar fysiek en men taal zo uit, dat ze in de individuele strijd geen schaduw was van de magistrale speelster die Noord-Ko- rea, tot dan tweede van de wereld, uit het toernooi stootte. Het kostte haar de Olympische plaatsing, waarvoor ze zich nu begin decem ber zal moeten kwalificeren. "Hier heb ik twee jaar alles voor opzij gezet", schamperde ze op de slotdag. "Mijn laatste WK werd een race naar het toilet. Ik zal de laatste zijn om te beweren dat ik in de me dailles gevallen zou zijn. Maar als ik zie dat Hrachova de laatste acht haalt, had ik hier hoog kunnen ein digen". NEW DELHI (ANP) - Het derde Grand Prix tafeltennis voor vrou wen zal op 3 mei in Haarlem wor den gehouden. De eerste twee afle veringen werden in Breda ge speeld. Aan het toernooi zullen tien Eu ropese speelsters deelnemen. De uitnodiging is gebaseerd op de jongste Europese ranglijst en de re sultaten van de top twaalf in Bazel. Bovendien houdt de organisatie een wild card achter de hand, die hoogstwaarschijnlijk gereserveerd wordt voor Miijam Kloppenburg. De organisatoren hebben de vol gende speelsters uitgenodigd: Csil- la Batorfi en Edit Urban uit Honga rije, Flioera Boelatova en Valenti- na Popova uit de Sowjet-Unie, Bet- tine Vriesekoop en Miijam Klop penburg, de Bulgaarse Daniela Guergueltscheva, de Westduitse Olga Nemes, die beide voorgaande evenementen op haar naam bracht, de Tsjechoslowaakse Marie Hra chova en de Engelse Lisa Bellin ger. Reserves zijn Otilia Badescu uit Roemenië, Branka Batinic uit Joe- go-Slavie, Brigitte Thiriet uit Frankrijk en Gordana Perkucin uit Joegoslavië. AMSTERDAM - Het stond zo pro vocerend in het programmaboekje. 'Of TOP vanavond kampioen wordt? Wij denken van niet. Luto wil nog wel even in de belangstel ling komen als kampioendoder. Bovendien is het voor TOP leuker om volgende week, in de eigen huis, de kampioensvlag te hijsen'. Na tweemaal dertig minuten bleek de schrijver het bij het rechte eind te hebben gehad. De eerste neder laag van TOP was een feit: 13-12. "Het was ideaal voor Luto", wist TOP-coach Hans Oele na afloop. "Er was niets te verliezen en er kon lekker gezogen worden en gebluft. TOP was daar vanavond niet tegen bestand". Problemen waren er met name voor de TOP-dames, die in tegenstelling tot de heren (ex-inter national Peter Schallenberg werd door Anne van der Zaag uitgescha keld) hun persoonlijke tegenstand sters nauwelijks de baas bleven. Hoewel aan het eind van hun car rière zijn Luto-speelsters als Mar jan Karman en Olga Wolfs nog al tijd bijzonder gevaarlijk, hetgeen zij met een viertal treffers ook dui delijk bewezen. TOP kon daardoor ook nimmer het duel dicteren, want niet alleen scoorden de Amsterdamses, ook zorgden zij ervoor dat de aanvoer onder de korf veelvuldig stagneer de. Was de start van TOP nog flit send, 1-3 in het eerste kwartier, bij rust stonden de Sassenheimers al met 6.-5 achter. Dat verschil bleef in de tweede helft overeind en op de weinige momenten, dat TOP de aansluiting vond (8-8 en 10-10), volgde snel weer gentreffer. LEIDEN - De titelkansen van Fides Pacta zijn verkeken. In Rotterdam leden de Leidse zaalkorfballlers een 11-10 nederlaag bij koploper Trekvogels, dat daardoor een niet meer te overbruggen voorsprong nam. Beslissingen vielen ook in de tweede klasse, waar Cres cendo zich door een 7-10 overwinning op ALO redde ten koste van stadgenoot De Alge mene. Zuiderkwartier won met 11-8 van het sleutelduel tegen Olympiaan en lijkt het hoofd boven water te houden. TOP-verdediger Frank Nijenhuis kijkt ietwat ver wijtend naar scheidsrechter Eijsink, die hem zojuist met een strafworp be strafte. Tot grote opluchting van het Sassenheimse kamp zou Luto- aanvoerdster Ol ga Wolfs (links naast de paal) de strafworp missen. (foto Loek Zuyder- duin) Bij 13-11 ging Luto spelbevrie- zen, tot ver in de verdediging toe, en was TOP geslagen. Frank Nijen huis scoorde nog eenmaal tegen, maar veel te laat: 13-12. Frank Nij enhuis scoorde twee goals, evenals 5.V" fc^^lote *ïia' R?n vari der topscorer. gende week gaat het weer allemaal je vrede mee hebben: 'TOP was de lukte'nauwelijks. Het tweede i Willik en Gerco Langelaan. Anne "Typisch TOP", deed Hans Oele wel goed". En daar kon ook de meest constante ploeg, tot heden valsvak dichtte halverwege de van der Zaag werd met drie goals de nederlaag af. "Je zult zien. Vol- schrijver van het programmaboek- zonder verlies'... tweede helft wel het gat (8-6) gesla- "Zuur", was de eerste reactie van Fides Pacta-coach Frank Berendes op de nederlaag tegen Trekvogels. Een verlies, dat het voortijdig ein de van de titelrace betekende voor de Leidse ploeg. "Ritola, Pams", mompelden Robin Sommeling en Nico Pikaar wat later, "daar heb ben we het verloren". Slechts kort in de slotfase, acht minuten voor tijd, had Fides zicht op een positief resultaat. Trekvo gels liet bij de stand 9-9 een straf worp onbenut en even later scoor de Ronald van der Velden wel van af de stip. Erik Erwich haalde nog in dezelfde minuut een streep dooj de rekening en direkt legde Trek vogels het spel stil. Zelfs het ene punt bleek niet weggelegd voor de Leidse formatie, want twee minu ten voor tijd viel ook 11-10. Voor het publiek was er voldoen de te genieten. Want in tegenstel ling tot het treffen in Leiden was het ditmaal een open wedstrijd, hetgeen zeker ook de verdienste was van arbiter Van der Laaken. Zijn waarschuwing "als het hard wordt gaat de bal direkt op de stip", maakte hij direkt waar: Som meling 0-1 Het initiatief lag daarna echter bij Trekvogels en pas kort voor rust (5-5) kon Ronald van der Vel den het verschil wegwerken. Met Robin Sommeling zorgde Van der Velden voor het leeuwendeel van de goals (beiden scoorden vier maal), maar het ging te moeizaam. Sommeling had bij het aanzetten hinder van z'n oude knieblessure. Van der Velden op zijn beurt had samen met René van der Vooren wel lengtevoordeel, maar het schot ontbrak en ook het verleggen naar het spel naar Wilma Neuteboom RIJSWIJK - Geen dolle taferelen na af loop van de door Leiderdorp gewonnen competitiewedstrijd tegen Lokomotief (83-90). Toch betekende de winst van de koploper zaterdagavond dat het rayon kampioenschap in de knip is, al mag de vlag pas uit na winst op hekkesluiter Blitz volgende week zaterdag. Dat is echter slechts een formaliteit, ook Lei- derdorp-2 zou geen moeite hebben met de Voorschotenaren. Blitz verloor vrij dagavond zijn 21ste achtereenvolgende wedstrijd. Midland was nauwelijks ster ker: 65-55. Leiderdorp heeft na het afgelopen weekeinde een voorsprong van tien pun ten op Lokomotief en Voorburg-2. Er staan nog vijf wedstrijden op het pro gramma, zodat de kansen van de achter volgers alleen maar op papier bestaan. Dat Leiderdorp, in tegenstelling tot wat de laatste seizoenen in het rayon gebrui kelijk was, al zo vroeg de titel wist te grijpen is niet alleen de verdienste van de ploeg zelf. Vorig jaar werd een sterker, maar min der homogeen en gedisciplineerd Lei derdorp derde achter het naar de eerste divisie promoverende tweetal Gunco en BVO. Het vertrek van de twee concur renten opende dit seizoen de weg naar het kampioenschap. Paulides stelde vooraf dat zijn ploeg bij een eventuele titel 'kampioen van de armoede' zou zijn. Een uitspraak die diende om de om zijn team te druk weg te nei prikkelen. Paulides zat er in de praktijk echter niet ver naast. Was er vorig seizoen spra ke van een spannende strijd tussen het genoemde trio, met Lokomotief en MSV als outsiders, dit jaar diskwalificeerden zowel MSV als Lokomotief zich al een vroeg stadium voor de titel. Voorburg-2 deed dapper mee, maar viel op het be slissende moment hard door de mand. Leiderdorp ontmoette daardoor geen te genstand van betekenis, waaraan de competitie-uitbreiding met het binnen halen van reserveteams en de leegloop bij Blitz en Argus ook debet was. Het resulteerde in een zwakke strijd. In de bekerstrijd kreeg Leiderdorp tot nu toe eveneens weinig weerwerk, maar dat kan veranderen. Leiderdorp treed zaterdag in de halve finale voor eigen publiek aan tegen de Helderse kern ploeg WGW. Op papier een zwakke op ponent, maar WGW wordt gevormd door ex-spelers van eerste divisieploeg Zee macht en begint in Leiderdorp met een reglementaire 0-20 voorsprong. De kaar ten komen daardoor anders te liggen. WGW zal welbeter uit de startblokken moeten komen dan Lokomotief zater dag. Terwijl de Ryswijkers by wijze van spreken hun schoenveters nog stonden vast te maken leidde Leiderdorp dankzij een verrassend goed uitgevoerde break al met 6-20 en was het duel beslist. Goed werk onder de basket van Peter van Eijck (24 pnt), die geen moeite had met de horde bewakers (Monkhorst, Zaal, Koorneef) die Paulides op hem afstuur de, bracht Lokomotief nog tot 68-75. Verder liet Leiderdorp het niet komen (83-90). De gedeeltelijk geslaagde inhaal race (rust 35-51) gaf de Rijswijkers moed voor de verwachte replay in de bekerfi nale. Moerer (22) en Sommeling (21) wa ren topscorers bij Leiderdorp. MSV was zaterdag slechts by vlagen vooruit te branden. Gunco 2 kon tot aan de rust stand houden (37-31), maar daar na sloeg er bij topscorer Loet de Ruijter (31) en spelmaker Robert Jan Drijver (17) alsnog een vonk over, zodat de eind stand toch nog een redelijk aanzien kreeg: 97-73. MSV speelde zonder Ton Tortike, die de ploeg na een kortstondig verblijf in de steek heeft gelaten. MSV kon zaterdag ook maar beperkt gebruik maken van center Jan Koek. De eigen zinnige Noordwijker wapperde in de verdediging slechts met zyn handen en verzamelde op die manier in recordtijd (6 minuten) vijf fouten. Grasshoppers maakte het zichzelf moeilijk tegen DAS 2. De Katwijkers lie pen na de gelijkopgaande eerste helft (42-42) verschillende keren uit naar een 'veilige' voorsprong (58-52, 74-67, 81-76) om die door gehaast spel weer even snel op te geven. Het zwaar bestrafte DAS (33 p's) kon in de slotseconden de inhaalra ce toch niet voltooien: 87-86. Opvallend bij Grasshoppers de vlotte scores van ju nior Ruud Vos. Lisse gaat fluitend af op het kam pioenschap in het rayon Noord-Holland. In Amsterdam werd afgerekend met Azimma: 63-69 (23-31). In de eerste divisie B zijn de resteren de wedstrijden voor Luba Leiden ver plichte nummers. Luba moet winnen om de tweede plaats te behouden, maar een beloning in de vorm van een kam pioenschap zit er niet meer in. In Den Bosch werd in een sfeerloos duel afgere kend met Flash: 72-79 (36-42). Robin van Gorkum was met 17 punten de grote man by Leiden. De vrouwen van MSV maakten in de promotiedivisie al snel een einde aan de eigen winstkansen tegen koploopster Jolly Jumpers. By 12-0 kon het spelplan in de prullebak en bij de 48-28 ruststand was de thuisploeg reeds zeker van de winst. Jolly Jumpers won uiteindelijk met 85-60. Grasshoppers was ook zonder de ge schorste Petra van der Oever veel te sterk voor degradant Zeemacht: 59-81 (26-32). Jacqueline van Beelen (22) en Anja Aandewiel (21) namen de produk- tie over. Lisse kende moeilijkheden met de eigen score. Green Eagles werd des ondanks met 66-41 (31-21) weggespeeld. HANS JACOBS gen door de Rotterdamse sterspe ler Armand Gerritsen. Het was de inleiding voor de allesbeslissende ontknoping. Na vorige week definitief het kampioenschap te hebben verlo ren, ging Pernix tegen HKC op nieuw onderuit. "Het stort als een kaartenhuis in elkaar", vond coach Jasper Engel. "Voor de zaalcompe titie maakt het me niets meer uit, maar over een paar weken moet dezelfde groep weer het veld op." Aanvankelijk ging alles nog naar wens, want met goals van Kees Brokaar, Carla Kuipers, Kees Hor- tensius en Carla van Evert werd een 4-1 voorsprong opgebouwd. Het scoren ging de ploeg na de eer ste tien minuten steeds moelijker af en het resterend deel van de eer ste helft vielen nog slechts drie treffers: 7-6. Na 8-8 was het gevaar zelfs volle dig verdwenen. De bal werd veel vuldig breed gespeeld en spaar zaam werd nog aangezet voor een aanvallende actie. De 9-8 van Carla van Evert was in de zeventiende minuut Pernix' laatste wapenfeit Zeven minuten voor tijd kwam HKC langszij om vervolgens snel te passeren, Pernix gedesillusio neerd achterlatend: 9-11. Na drie jaar ongeslagen te zijn gebleven leed Fiks tegen Kinder dijk een 12-13 nederlaag. Goals van Theo Vreeken, die totaal vijfmaal scoorde, Reinetta de Mooy, Dide- rick van Veen en Nico van Weizen, bleken onvoldoende om de 8-13 achterstand goed te maken, dat na 8-9 ontstond. Door met 9-9 gelijk te spelen te gen kampioenskandidaat Hoog vliet speelde De Danaïden toch nog een beslissende rol in de titel strijd. De dubbele wissel van coach Kees van Vliet was het meest op vallend. Het inzetten van Monique Slingerland en Kqj Locher bleek bovendien effectief, want door Henny van der Top en Heiko Lo cher kwam De Danaïden op 9-8. Twee minuten voor tyd kwam Hoogvliet nog terug, maar het was vergeefs. Redding Zuiderkwartier heeft haar laatste kans op lijfsbehoud gegrepen. Ge confronteerd met mede-degrada tiekandidaat Olympiaan bewezen de geelrblauwen duidelijk de sterk- sten te zijn: 11-8. De beslissende slag viel halver wege de tweede helft toen in drie minuten tijd het verschil door goals van Dirk Jan de Kreek, Erik van Lunteren en Theo van Leeu wen van 5-4 naar 8-4 opliep: Ruim combinerend werd de voorsprong de resterende tien minuten vastge houden. Velocitas deed in 2A eveneens Zuiderkwartier is er in geslaagd een nieuwe trainer/coach aan te trekken. Nieuwe technische man bij de Leidse korfbal eersteklas ser wordt Wim van Huis, die al eerder in de regio actief was bij het Noordwijkse Fluks. Van Huis is momenteel werkzaam bij Vriendenschaar in Bodegraven en zal pas in augustus zijn werk zaamheden bij Zuiderkwartier aanvangen, het nog lopende sei zoen zal worden afgemaakt door het duo Simon Boot Hen Zierik- goede zaken door streekgenoot Tempo met 15-11 te kloppen. De opening was voor de ploeg uit Al phen (0-2 Eric Pons en Joke Boot), maar daarna was de ploeg van coach Atte van Haastrecht opper machtig en liep via 4-2 weg naar 9-5 halverwege. Bert van Osnabrug- gen was met met vijf goals de top scorer aan Leidedorpse zijde, maar ook Martine van der Water (3), Jets- ke Goudsmit, Iebele Otten en Je roen van Driel, allen twee goals, weerden zich danig. Voor Tempo, dat door deze nederlaag degradeer de, scoorden Eric Pons en Bram van der Waals elk driemaal Ons Eiland verloor de derby te gen Fluks met grote cijfers. Het oogde voor rust zeker niet slecht, maar na de 6-6 die Julia Arnoldus acht minuten na rust liet aanteke nen sloeg de Noordwijkse aanvals- machine aan. Bram Koppenaal (2), Nel Hordijk, Thilly Vink, Aad van Drongelen en Kees Imthorn tilden de score naar 7-12, waarbij Ons Ei land enige tegentreffer op naam kwam van Ons Eilands topscorer (4) Mando Frans. De Algemene kon het niet bol werken tegen het schuttersgeweld dat met name de dames van DKV aan de dag legden. Annemieke Molloy, Martin Filippo en Alfred Lambooy, met drie goals topsco rer, zorgden voor 3-0, maar vervol gens liep de ploeg uit Dordrecht beslissend weg naar 5-8 om tenslot te met 7-9 te winnen. Degradatie bleek slechts een kwestie van tyd, want Crescendo won gisteravond met 7-10 van hek kesluiter ALO en redde zo ten kos te van De Algemene het vege lyf. Alleen toen ALO een 2-4 achter stand wegwerkte was er enig ge vaar, maar na rust (5-6) beslisten Henk- en Anita Alberts de stryd definitief. KNS won met 14-13 van Merwic in een duel waar alleen de eer nog op het spel stond. Invaller Edwin van Leeuwe speelden met vier tref fers een opvallende rol, terwyl ook Peter Zitman (3) en Peter Siebers (2) gemakkelijk scoorden. HAARLEM - Waarom scheidsrech ter Rob Benjamins nu eigenlijk de basketbalwedstrijd tussen Kin- heim en Hillegom'85 gestaakt had, kon achteraf niemand vertellen. Vier minuten voor tijd blies Benja mins bij een 59-70 stand in het voordeel van Hillegom de aftocht. Op het wedstrijdformulier ver meldde de arbiter dat er 'aan twee kanten te grote irritatie op het veld was'. Tweede scheidsrechter Anne ke Hogeboom knipperde met de ogen en keek de even verbaasde coaches aan. Er was geen sprake van enige spanning, er waren geen uitspattingen geweest en zelfs geen technische fouten gevallen. Wellicht dat het feit dat Benjamins kort daarvoor als coach van het vrou wenteam van HOC een wedstrijd dik had verloren de werkelijke aanleiding voor de 'irritatie' was. Competitie-leider Dries de Zwadn wacht de rapporten af, maar voor spelde dat de wedstrijd alsnog uit gespeeld moet worden wegens 'on gegrond staken'.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 15